Alternews – 18.01.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagorski.


 

39 thoughts on “Alternews – 18.01.2017

 1. Dobry Alternews ! Pan Janusz w swoim żywiole ! Świeżość mądrość ciekawość ! Ważne tematy na temat 🙂 Panie Januszu takiego chcemy Pana Więcej !!!!! emanuję od pana, pasja !! I o to chodzi w tych alternewsach, pasja, pamiętajmy !! Cieszę się, że Pan Janusz na szczęscie w porę, stał się sobą 🙂 Pozdrowienia serdeczne. !

 2. Wmawiano nam od lat że USA to wzorcowa demokracja w której przekazanie władzy
  po wyborach odbywa się dostojnie, poważnie z całym szacunkiem.
  I tak do wyglądało (szopka dla pożytecznych idiotów) gdy wybory wygrywały kolejne marionetki tej samej globalnej mafii (demokraci albo republikanie czyli jedna i ta sama globalna mafia).

  A jak wygląda przekazanie władzy gdy wygrywa ktoś spoza globalnej mafii ?
  Poniżej ciekawy artykulik jednego z mediów tej mafii.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201701194649684-CNN-zaprzysiezenie-Trumpa-scenariusz-zabojstwa/

  Niezależnie od tego widzimy co mafia wyczynia by uwalić Trampa który wygrał wybory wbrew planom mafii. (szykowane zadymy, wręcz majdan jeśli nie zamach stanu).

  I to jest prawdziwa twarz „wzorcowej demokracji po żydowsku”.
  Taką samą twarz pokazała mafia w Polsce gdy uwalali Oleksego, Millera, uwalali a potem likwidowali Leppera.
  Ta mafia nie ma innej prawdziwej twarzy.
  Każda inna twarz jest fałszywa, jest kłamstwem, stwarzaniem pozorów.

 3. Jeśli potraktujemy USA i United Kingdom jako jedno…………………
  To wnioski nasuwają się same……………
  Owy duet najpierw chciał osiągnąć NWO tworząc UE…………..(dosyć dawno, dawno temu – w samym zamyśle – „wojna o pieniądz”)
  A jak się nie za bardzo powiodło, to doszli do wniosku, że można to zrobić poprzez rozbicie UE……………..
  Ale to tylko moje maluczkie spostrzeżenia………..

 4. Znalezione w sieci.
  Na przekór oficjalnej propagandy żydowskiej mafii w Polsce.


  ~jess. : Naród rosyjski nigdy, nigdy nie był antypolski. Rosja uratowała przygarniając do siebie i dając im równe prawa wiele małych narodów. Np. car gruziński prosił cara rosyjskiego o przyłączenie Gruzji do Imperium aby Turcy nie wyrżnęli Gruzinów tak jak potem Ormian (jedno z większych ludobójstw w historii). Chmielnicki prosił uniżenie cara rosyjskiego o przyłączenie Ukrainy do Rosji aby ją ratować od Tatarów i Polaków. Rosja walczyła z Turcja (kilkanaście wojen) ratując przy tym biologicznie wiele małych kaukaskich narodów i ratując Europę Zachodnia od inwazji Islamu (nasz Sobieski raz, ale tez uratował). W carskiej Rosji i w ZSRR te małe narody nie wyginęły, a ich podstawa biologiczna znacząco wzrosła, wielu narodom na Syberii i Azji Środkowej Rosjanie stworzyli alfabet i piśmiennictwo, wspomagali ich tradycje. W czasie najgorszej sytuacji na frontach w II WŚ, Stalin wydał dekret aby nie brać do wojska mężczyzn z tych małych narodów aby nie wyginęły biologicznie. W Rosji rządzili i Gruzini i Ukraińcy; Polacy – Czartoryski, Rokossowski, Dzierżyński zajmowali najwyższe funkcje. Rosjanie to naród, który na przestrzeni swojej historii, nauczył się z innymi żyć po ludzku; doceniać i szanować inne narody
  W ZSSR słabe cywilizacyjnie kulturowo i przemysłowo azjatyckie narody: Turkmeni, Kirgizi, Tadżycy, Kazachowie mieli swoje wielkie republiki, które będąc w wielkim organizmie gospodarczym rozkwitały cywilizacyjnie i przemysłowo; dziś upadają. Gdy w latach 80-tych Breżniew był z wizytą w Polsce, w swoim przemówieniu powiedział: ‘naród radziecki, jest dumny z przyjaźni z polskim narodem – narodem 1000-letniej historii..”. Tak nie powiedział i nie powie żaden Zachodni przywódca.
  Projekt rozbioru Polski narodził się po wybuchu wojny rosyjsko-tureckiej w 1768 w głowie kanclerza austriackiego Kaunitza. Rozbiorów Polski dokonali nie Rosjanie a trzech niemieckich monarchów: król Prus Fryderyk II, cesarzowa Austrii Maria Teresa i Niemka ze Szczecina Zofia Anhalt-Zerbst (Katarzyna II, która nie umiała słowa po rosyjsku). To żywioł niemiecki, nie Rosjanie, zniszczył wtedy Polskę. Teraz też.

  W Warszawie car założył i zbudował Uniwersytet Warszawski i Politechnikę Warszawską ( tak, te budynki pochodzą z czasów caratu) aby Polacy mogli się kształcić. Niemcy budowali w Polsce tylko obozy zagłady, a polskich profesorów wyłapywali i eksterminowali (Kraków, Wielkopolska, Lwów i in. osrodki), byliśmy dla nich untermensch’e (podludzie); podobnie robili banderowcy.
  Gdyby Rosjanie w 1944 roku zatrzymali się na Zbruczu i Niemnie, szaulisi i banderowcy dorżnęli by Nas aż za Kraków a dalej był Oświęcim, gdzie Niemcy spalili by Nas zaraz po Żydach. „W związku z sukcesami wojsk sowieckich konieczne jest przyspieszenie likwidacji Polaków, muszą zostać całkowicie zgładzeni, ich wioski spalone (…) ludność polską należy zniszczyć.”(Roman Szuchewycz, Dowódca UPA, rozkaz z 1944 r.). Żaden Zachód i żadna AK by Nas nie obroniła (ilu Polaków oni uratowali, np. na tymże Wołyniu ? a rzezie trwały 2 lata).
  W 45 roku gdy Rosjanie i Polacy zdobywali Reichstag i Kancelarie Rzeszy bronili go nie Niemcy ale ponad 800 francuskich esesmanów z liczącej 7300 ludzi Brygady Grenadierów SS (1 francuska) „Charlemagne”. Od Churchilla Anders usłyszał tylko: „Może Pan zabierać swoich żołnierzy, nie jesteście Nam już potrzebni.” Na paradzie zwycięstwa w Londynie, maszerowali Ghurkowie z Nepalu i wielbłądy a ani jednego Polaka nie zaprosili. Paradą zwycięstwa w Moskwie dowodził 100 % Polak urodzony w Warszawie K. Rokossowski i brały w niej udział jednostki polskie.
  Amerykanie mając lotnictwo strategiczne dalekiego zasiegu (bombardowali pola naftowe w Ploeszti w Rumunii) mogli zbombardować tory dojazdowe i infrastrukturę Oświęcimia (wiedzieli doskonale o rozgrywającej się tam tragedii). Nie zrobili tego bojąc się o zniszczenia bo obok była duża fabryka chemiczna IG Farben (obecnie Zakłady Chemiczne Oświęcim), w której największe udziały miał amerykański Standard Oil (są o tym materiały w bibliotekach amerykańskich uniwersytetów).
  Po II wojnie, tylko dzięki Rosji uzyskaliśmy b. dobre granice bez mniejszości narodowych (to olbrzymia zaleta dla państwa) z olbrzymią linią brzegową; przez 45 lat sprzedawali nam ropę i gaz po b. preferencyjnych cenach, mogliśmy odbudować kraj i stworzyć kilka gałęzi polskiego przemysłu (tysiące nowych, polskich zakładów przemysłowych, jako podstawa bytu narodowego), biologicznie przybyło nas kilkanaście milionów. Było to odrodzenie nacji, nie eksterminacja. Nie, Niemcy nie pomogą Nam drugiej Nowej Huty zbudować, co najwyżej drogę dojazdową do jakiegoś zakładu polskiego jak go wcześniej wykupią.
  W Ameryce z wielkich milionowych plemion Indian, zostało dziś kilku, których w cyrku pokazują, albo siedzą w rezerwatach po kilkaset szt. Rozpili i wystrzelali te dzielne plemiona Indiańskie, a potem Hollywood robił o tym jeszcze filmy, żeby jeszcze na ich tragedii kasy dorobić. Ameryka ma w swojej historii (nowożytnej historii) kilkaset lat niewolnictwa murzynów i ich strasznego wyzysku, a jeszcze w 60-tych latach panowała tam usankcjonowana segregacja rasowa. USA, Kanada i Ukraina nie podpisały niedawną (sprzed kilku miesięcy) ustawę antyfaszystowską zgłoszoną w ONZ. Członkowie SS (von Braun i inni) zamiast być osądzeni tworzyli amerykański program rakietowy.
  Kilka lat temu USA wyciągnęły na forum polityki europejskiej i finansują najbardziej bestialską i nieludzką formę faszyzmu – banderyzm, nie licząc się zupełnie z odczuciami i historią innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej: Polaków, Rosjan, Czechów, Słowaków, Białorusinów, dla których ta ideologia jednoznacznie jest związaną z ludobójstwem i eksterminacją w czystej postaci.
  To nie Rosja przez wieki pchała się na Zachód, to Zachód zawsze chciał podbić i zniszczyć Rosję. Wielonarodowe armie Napoleona i Hitlera szły na Moskwę. To nie sam Hitler i Niemcy szli na Rosję, to szła cala Europa; były w tej armii dywizje rumuńskie, węgierskie, włoskie byli esesmani Francuzi, Hiszpanie, nawet Szwedzi; jedynie Serbowie, Grecy i Polacy (Rosjanie o tym pamiętają) nie mieli swoich jednostek w armii Hitlera. I to nie była wojna o terytorium tylko, to była wojna aby zniszczyć całkowicie ten dzielny naród i jego państwo. Nie udało im się to. I teraz tez się nie uda. Co daj Boże.

  Liked by 1 osoba
  tojadinozaur , 20 Styczeń 2017 at 01:17
  :

 5. A tutaj Putin w przemówieniu świątecznym.. o moralności tzw zachodu.

  http://wolnemedia.net/putin-wprost-o-nwo-pedofilach-i-satanizmie/

  Ultra chrześcijański PIS powinien kochać Putina…a nie kocha.
  Multi kulti PO nie powinno kochać Putina ..i nie kocha.
  PO jest szczere w swoim żydowskim multi kulti i żydowskim liberalizmie dla gojów a socjalizmie dla narodu wybranego (przywileje sędziowskie, kwoty wolne od podatków, kredyty w żydowskich bankach bez potrzeby spłacania, działające ubezpieczenia w żydowskich ubezpieczalniach… wysoko płatne etaty w żydowskich instytucjach, liczne obejścia podatkowe dla „zorientowanych” żydów i ślepy US, łaskawe żydowskie sądy gdyby ktoś oskarżył…… itd).
  Goj przywilejów nie ma żadnych, kredyty muszą spłacać (o ile dostaną), ubezpieczenia dla goja działają tak że „akurat za to nieszczęście się nie należy”, praca owszem jest ale na śmieciówkach lub etat w Biedronce… a podatki trzeba płacić bo US upomni się o każdy grosz, kwota zwolniona od podatku śmiesznie niska…a żydowskie sądy bezlitosne.
  aa… w żydowskich mediach o żydach tylko dobrze lub wspólczująco (i ochrona na „antysemityzm”) a o gojach źle lub wręcz oskarżycielsko i żadnej ochrony praw goja.

  1. To się napracowali propagandziści z CIA.
   Kiedyś znajdowali broń masowego rażenia w Iraku .. a teraz groby w Witominie.
   O Witominie wiem tyle że jest tam od dawna duży cmentarz komunalny.
   Niedaleko mieszkałem choć nie w Witominie. Nigdy nie słyszałem o takich opowieściach jakie „wymyślili” geniusze z CIA. Jedno się zgadza. Cmentarz w Witominie faktycznie położony jest w lesie.
   Atakowanie Polskich dziewczyn przez ruskich. W Armii Rosyjskiej za gwałt groziła kara śmierci. Gwałty oczywiście się zdarzały , wojsko od wieków gwałci i rabuje. Ruskie przymykali oko na takie wyczyny tylko na froncie w warunkach bojowych i wyłącznie na terenach niemieckich. Gdynia była Polska ale Gdańsk już nie. Liczba gwałtów to jednak liczba propagandy antysowieckiej, liczby na wojnie są zawsze kłamstwem a mamy ostrą wojnę propagandową między globalną mafią i Rosją (CIA walczy na pierwszym froncie).

   Pracownicy Domu Kultury w Warszawie ? Po wojnie ? w całkowicie rujnowanej Warszawie ? i kilka tysięcy ?
   Tu może chodzić tylko o jeden „Dom Kultury” tu chodzi o Pałac Kultury który Stalin pobudował w darze dla narodu Polskiego.
   Pałac Kultury budowali rosyjscy robotnicy wg rosyjskich projektów i technologi (w Moskwie stoi kilka takich „Pałaców Kultury”).
   Było ich pewnie z kilka tysięcy i wszyscy młodzi i wysportowani.
   Gdzieś musieli mieszkać w tej zrujnowanej Warszawie (pewnie na budowie w budowie czyli w „domu kultury”. Wysportowani bo wtedy murarz był podstawowym budowniczym i kładziono cegła po cegle (to kilka ton do przerzucenia codziennie po 10 godzin dziennie, po takim treningu każdy jest wysportowany.
   A że po robocie ruski lubi wypić… to penie pili a po wypiciu różnie bywało…
   (kłótnie, bójki z miejscowymi pijaczkami i pewnie między sobą…).

   Jednym słowem nieudolna propaganda sklecona w CIA oparta na rzeczywistych zdarzeniach tylko kompletnie wypaczona w interpretacji.
   Kogo oni tam w tym CIA zatrudniają ?
   Mafia jest skończona jeżeli jej sztandarowa armia CIA pokazuje tak skrajny prymitywizm.

  2. Nie ma czegoś takiego jak narodowość !To wymysł ubogich duchem indywiduów,pragnących dla własnych celów, korzyści materialnych,wladzy, zarządzać jednostkami,manipulować,zużywać(praca) i zarzynać jeśli przyjdzie im taka ochota na wojnę.Są za to rasy czarni,żółci i biali i tylko tym różnimy się na poziomie fizycznym(DNA)które ma wpływ na nas(ego) Ale jest niczym w porównaniu z Psyche Świadomosci UNIWERSALNYM BYTEM zamieszkującym każdego dorosłego Człowieka!

 6. Livia Cherry 09 November 2016 Congratulations Donald!! Hillary już pakuje manatki. W środę wyląduje w Rijad (Arabia Saudyjska), gdzie dostała azyl polityczny, samolatom naładowanym dolarkami. Tam zmieni swoje imię na Hilazaya. Ubrana w nikab będzie chodzić do sklepu pieszo (kobiety nie jeżdżą) i FBI nigdy jej nie drapnie. (http://www.tvn24.pl)

 7. Poprosił bym o kilka minut poswiecenia dla WOŚP i osoby Owsiaka czy to plotki czy jest coś na rzeczy i jest to biznes ,,jednej osoby”

 8. ok. OSCAR darzymy cie wielkim szacunkiem I chwala ci za to ze jestes w tej istocie dajesz I ujawniasz tyle roznych faktow historii=dziekujemy ci za to, jestes mi bratem tak traktuje wszystkich na tej ziemi I wtej cywilizacji. Nie znam tych miejsc /Witomin/ ani np. Katynia /gdzie z angielskich rozkazow zostali przez berie =agent angielski wyslani z cial/ zycie jest ciagle a w tych cialach =ubrankach =niewoli dzieja sie roznorakie historie ???nie jestem historukiem ani dochodzeniowcem I nie interesuje mnie staramy sie tylko dawac przekazy faktom I tylko faktom I wielokrotnie to pisalismy . A kochnego Tomka =narescie swoim wlasnym z wyboru imieniem =dziekujemy z naszego rozpoznania /bylem dwa razy na imprezie Owsiaka w Kostrzyniu =przed 15 laty sam dawalem pieniadze na ten cel nie majac info faktow / teraz nie dalbym ani zlotowki!!!! bo to byla robota celowa suzb WSI =a owsiak ich repeezentowal zreszta inne temty w polsce dzialaly podobnie,pozdrawiam Tomku tak trzymaj rozpoznawaj swa wolnosc I moc swa w sobie nikt na talerzu nie poda ci jezeli sam nie dasz sobie szczescia =odkryjesz te dobro ktore jest w Tobie I nie wprowadzisz je w zycie krotko mowiac dokonasz przeprogramowanie / z mea culpa=moja wina =calego naszgo spoleczenstwa zmuszonego poprzez rodzicow a wczesniej palonych przez tych w sutannach / mamy dobry czas mamy to juz za soba teraz jest najpiekniejszym czasem w histori cywilizacji I tej ziemi potrwa ok. 40 lat I od nas zalezy czy zbudujemy =ustalimy = przeprogramujemy sie na dobro =spokoj I pokoj .Polecam wyslchanie trumpa piekny I cudowny przekaz

 9. Wałęsa gra ostro, tylko gdyby nie ten jego malutki rozumek który obnaża via psychologia jego krętactwa.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201701214661323-Walesa-PRL-historia-sputnik/

  Teraz się sprytnie podłączył pod niedawne samobójstwo jego syna.
  Jakoś mu nie wierzę. Ten synek jak i cała rodzinka to nie są typy głęboko patriotyczne a raczej drobne cwaniaczki którym los (animatorzy Polskiej kolorowej rewolucji którzy wybrali Bolka na wodza Solidarności) dał szansę grania w wielkiej polityce.

  Dodatkowo ten synek który popełnił samobójstwo, wcale nie był widoczny w polityce a raczej był znany z pomroczności jasnej i jeszcze jednego poważnego wypadku samochodowego.
  Całe życie miał poważne kłopoty ze sobą (alkohol ?).
  Jego do wielkiej polityki nikt nie dopuszczał w odróżnieniu od drugiego synka całkiem bez jajecznego Europarlamentarzysty (kasa misiu kasa).

 10. Polskojęzyczne i nie tylko media o Trampie.
  Znalezione w sieci.

  Ot – kilka tytułów z mediaścieków z okazji inauguracji prezydentury Donalda Trumpa:

  „Trump sypie sól na rany Europy”. Francuskie media o inauguracji (http://www.tvn24.pl)

  Trump rozpoczął demontaż Obamacare (http://www.tvn24.pl)

  „Nie dla rasizmu, nie dla Trumpa”. Protesty w europejskich stolicach (http://www.tvn24.pl)

  „Najbardziej nieprawdopodobny prezydent USA” w najnowszej historii kraju (http://www.tvn24.pl)

  Przeciwnicy Trumpa starli się z policją. Atakowali też „symbole kapitalizmu” (http://www.tvn24.pl)

  Rozpięty garnitur, za długi krawat. Trump miał wyglądać jak „swój chłop” (http://www.tvn24.pl)

  Papież modli się o „mądrość i siłę” dla Trumpa (http://www.tvn24.pl)

  Meksykanie boją się prezydentury Trumpa. Wielu spodziewa się kryzysu (http://www.tvn24.pl)

  Świat według Trumpa. Czy są powody do obaw? (http://www.tvn24.pl)

  Matrioszki, maski, monety. „Rosja w szponach Trumpomanii” (http://www.tvn24.pl)

  Wszyscy ludzie prezydenta. Od „wściekłego psa” po zięcia (http://www.tvn24.pl)

  Gwiazdy wśród tysięcy protestujących przeciwko Trumpowi (http://www.tvn24.pl)

  Trump poniesie porażkę, May straci posadę. Czarne prognozy sławnego multimiliardera (http://www.tvn24.pl)

  Protesty przeciwko Trumpowi w różnych krajach świata

  Barber: prezydentura Trumpa będzie katastrofą

  Trump zaczął demontaż systemu opieki zdrowotnej Obamacare

  Brytyjskie media oceniają: Przesłanie USA do świata? „Mamy was gdzieś!

  Ze strony Białego Domu zniknęły informacje o homoseksualistach, zmianach klimatycznych i Obamacare

  Niemieckie media: przemówienie Trumpa „nacjonalistyczne i pełne nienawiści”

  W Waszyngtonie wiele manifestacji przeciwko Trumpowi. Protestujący starli się z policją

  Przemówienie Trumpa. Czas martwić się o siebie

  Liked by 2 people
  heavymetal60 , 21 Styczeń 2017 at 14:59

  Cały jazgot sprawia wrażenie że świat się przeciwstawia złemu Trampowi.
  Ale jeżeli wziąć pod uwagę że te wszystkie media to media żydowskie w różnych krajach to obraz zmienia się całkowicie.
  Teraz widać że to lament globalnego żydostwa której zawsze działa pod fałszywa flagą
  udając przedstawicieli tego czy czy innego narodu.
  Tak globalna mafia żydowska przy pomocy swoich różnojęzycznych mediów robiła w konia licznych pożytecznych idiotów na całym świecie (głównie zachodnim).

  To żydowskie ujadanie pozwala na ostrożny optymizm co do Trampa.
  Obawa jest taka że ta mafia na Leppera też podobnie ujadała… i nie ma już Leppera.

  1. na swoich sie nie ujada bo to bez sensu.Swoich sie chwali pod niebiosy.Charakterystyczne jest:wielki,wspanialy ,mistrz,przepiękna,znakomity,wybitny ,autorytet itp.,nobla sie im daje pokojowego np.A jak ma miejsce umniejszanie wartosci to znaczy ze nie jest z tego samego tajnego stowarzyszenia. :|:] 😛

   1. Sluchalam Trumpa Jak mowil o rzadach jakcy powinni byc przywodcy panstwowi jak mial moze okolo trzydziestki .Byl dosyc mlody ale dojzaly jak na swoj wiek ,bylam milo zdziwiona. To ten sam Trump jak jest teraz .Tylko wtedy powiedzial , ze nie mysli o tym zeby byc politykiem . Ale wyrazal swoja opinie o tym jak ich widzi .

  1. Bardzo ciekawy filmik o Trampie i Kennedym. (polskie napisy)
   Moim zdaniem „lektura” obowiązkowa dla tych co chcą „zrozumieć”.
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=105&v=G9hw_Xv5ui8

   Ten filmik nie pozwala mieć złudzeń co do „spiskowych” teorii na temat globalnej mafii. I Kennedy i Tramp a wcześniej brutalny Hitler widzieli to samo zagrożenie.
   Wszyscy oni mieli podobną diagnozę ale inne terapie.
   Hitlerowi nie pozwolono na realizację jego terapii bo była skrajnie zbrodnicza.
   Kennedy’iemu nie dano (przy pomocy kulki w głowę) zrealizować jego terapii (likwidacja FED-u)
   Czy pozwolą Trampowi zrealizować jego terapię i co nie mniej ważne jaka to będzie terapia. Skala nienawiści pozwala mieć poważne obawy czy nie podzieli losu Kennedyiego czy naszego Leppera.

   Jest jeszcze jeden duży gracz który udaje że nie widzi diagnozy takiej jak poprzednio wymienieni, ale on tylko udaje, gra w szachy z mafią jak kiedyś Hitler ze Stalinem (zaciekli wrogowie udawali koniunkturalną przyjaźń).
   Podobnie jest w relacjach Rosji z Turcją. Turcja to wróg Rosji … ale siła Rosji sprawia że Turcja musi udawać przyjaciela.

   1. Tutaj szerszy artykuł na kanwie tego samego filmiku.
    https://pl.sputniknews.com/blogs/201701234668387-swiat-wedlug-trumpa/

    Warto przeczytać do końca.. o transakcjach Kowalskiego.

    Warto się zadumać nad tym kto w otoczeniu jest zwolennikiem obrońca, stronnikiem, tej globalnej hydry która okrada nie tylko Polaków ale i cały świat.
    Politycznie wiadomo kto reprezentuje interesy globalnej mafii PO, KOD, Nowoczesna… z PISem nie wiadomo do końca bo w polityce zagranicznej jest taki jak PO ale w polityce wewnętrznej jest bliżej „Trampa”.

 11. Rewiry NWO są wielowarstwowe a plany dalekosiężne rozłożone na opcje scenariuszy , dlatego musimy być czujni , ktoś kiedyś powiedzial cisza przed burzą , zwróciłem uwagę na wypowiedz Reagana który za swojej kadencji na forum ONZ , powiedzial że przyjdzie czas jak ludzkość się zjednoczy przed niebezpieczeństwem z zewnatrz , i co miał na myśli ? przecież to kompletny absurd, celowa zagrywka , wytwornie filmowe już to zaaplikowały ludzkości w ufo prawie nikt nie wierzy , ale formalnie w podświadomości każdy ma już wgrane scenariusze wiec nie będzie szoku ! w ostatnim czasie latach ,na zbyt wielu warstwach mamy doczynienie z „apokalipsami” , „armagedonami ” itp , pytanie pojawia się samoistnie czy gremia NWO nie szykują inwazji „obcych ” ? wiemy przecież że czarne projekty wyprzedzają techniką całą resztę „nauki” o setki lat , zobaczymy debili przestraszonych w TV w radiu, itp , ziemia będzie w permanentnym stanie wojennym , co doprowadzi do depopulacji i absolutnej kontroli każdego Osobnika co w konsekwencji będzie Totalną Dyktaturą na milenia albo na wieczność , to nie jest czarnowidztwo to jest realne i bardzo możliwe zagrożenie którego nie można ignorować , zapominać ,dlatego czujność jest nieodzowna , bo nawet teraz jednostka jest teoretycznie pozbawiona wszelkich praw i teoretycznie i ma prawa ale ich nie posiada .Jedenastego września w „centrum świata ” w biały dzień mieliśmy preludium namiastkę , i co ? udało się! ktoś czemuś zaprzeczy ? widzimy jakie to proste i prostackie w wykonaniu , wiec wypowiedz Prezydenta traktujmy bez przymrużania oka , bo Fałszywa Flaga moze każdego dnia powiewać .co do rzeczywistych kosmitów nie miejmy złudzeń że ich niema , są w rożnych postaciach, rasach, byli tu i są , i zapewne nie jedna frakcja wspiera hodowców, właścicieli ziemi, tutaj na planie „fizycznym” jak i na planach energetycznych z naszego punktu widzenia .

 12. „Płaska Ziemia – Poważna Analiza”:

  https://www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4

  Opis pod filmem:
  „Sorry, Loża Masońska kazała nagrać, to nagrywam. Sto tysięcy na ulicy nie leży mądrale. Zobaczymy jak pójdziecie do pracy. Pytania o płaską Ziemię dostaję od 4 lat. Co roku więcej. Ktoś powie „Aaa sajfan, po co ruszasz takie rzeczy? Nie warto”. Nie wiem czy nie warto. Z roku na rok tych rzeczy jest coraz więcej. Setki tysięcy wyświetleń, szkodliwego, dezinformującego przekazu. Masowe szerzenie antyrozumowych bredni. To raz. Dwa – większość widzów tych materiałów, nie jest fanatykami spiskowymi. Przypadkowe obejrzenie, mogące wywołać konfuzję. Mamy różne hobby, profesje i wiek i nie każdy rozróżni brednie od faktu, ktoś nie rozpozna bredni w filmie o polityce zagranicznej Wysp Tobago, a ktoś inny nie zna się żyroskopach. A równie łatwo dostępnych i popularnych kontr-materiałów jest całkiem niewiele. Dziękuję za uwagę. To prawdopodobnie najdłuższy opis jaki napisałem pod filmem. Można sobie sprawdzić. Pewną rolę odegrał tu alkohol. Ale nie chcę o tym mówić. Nie wasza sprawa. Myślicie że jak jesteście widzami to immunitet, a tu się okazuje że nie”.

 13. I co z innej beczki, z drugiego bieguna…
  Dla fanów płaskiej Ziemi.
  Najśmieszniejsze jest to, że jak sami zobaczycie po obejrzeniu tego filmu, wyznawcy płaskiej Ziemi okazują się ortodoksyjnymi wyznawcami religii, wierzącymi w słowo Boga zapisane w Nowym Testamencie. A przecież wyśmiewacie moherowe sekty?
  https://www.youtube.com/watch?v=tZ285BNNGTM

 14. Idzie „lepsze” czyli cenzura w sieci.
  UE proponuje „ochronę praw autorskich” w postaci ograniczenia stosowania linków w sieci.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ograniczenia-w-dzieleniu-sie-linkami-czesc-europoslow-jest-przeciwna/bgknm08

  To wprost reakcja globalnej mafii na wolność słowa w sieci.
  Mafia wie ze ta wolność słowa ją zabija, demaskuje jej kłamstwa, propagandę, przebieranki, udawanie kogoś innego, agenturę, niecne cele…

  Link jest podstawowym narzędziem do przekazywania informacji w sieci wzbogaconej własnym komentarzem.
  Tak tworzy się naukę. W każdej pracy naukowej są obowiązkowo tzw odnośniki.
  Te odnośniki to są właśnie odpowiedniki linków w sieci (stara technologia drukowania nie pozwalała na stosowania linków dostępnych on line).
  Dotychczas w pracach naukowych brak odnośników je dyskwalifikował i narażał autora na oskarżenia o plagiat (prace naukowe, prace dyplomowe..itp).

  Teraz mafia proponuje kompletne odwrócenie tej zasady.
  Teraz powołanie się na cudzą wypowiedź, na cudze opracowanie będzie karana.

  Idiotyzm tej mafii przerasta już moją wyobraźnię.
  Tę mafię trzeba znacjonalizować na całym świecie (bo posiada pół świata na własność) i zacząć od początku kapitalizm (dla najzdolniejszych to ok 10%) łagodzony socjalizmem (dla mniej zdolnych – a to większość społeczeństwa) z domieszką komunizmu (dla chorych, niepełnosprawnych.. najsłabszych – to ok 5%) .
  Kapitalizm trzeba budować od nowa od małych i średnich przedsiębiorstw, a duże firmy, koncerny powinny być własnością narodu (dobro narodowe, majątek narodowy) zarządzaną przez państwo w imieniu i w interesie Narodu.

  Zauważyliście że mafia tak właśnie robi ale tylko w odniesieniu do swojej nacji (jak Hitler kiedyś). Majątek żyda jest żyda ale jest jednocześnie majątkiem społeczności żydowskiej. Jak żyd umrze to majątek dalej należy do żydów i tak końca świata i jeden dzień dłużej.
  Natomiast majątki gojów już tylko tymczasowo należą do goją , jak żyd przejmie majątek goja to ten majątek jest na wieki już żydowski (społeczności żydowskiej)
  I w ten sposób mafia przejmuje wszystkie dobra na świecie na własność żydowską.

  Czy będzie nacjonalizacji zagrabionego światu mienia ?
  To zależy teraz od Trampa. Jak chce odzyskać Amerykę to musi to zrobić.
  Mafia bez FEDu bez swoich koncernów i firm zależnych bo to jest cała piramida zależności nie będzie już problemem świata.
  Zasada powinna być prosta żaden obywatel nie powinien zarabiać na wyzysku innych.
  Wybitni najzdolniejsi powinni być obrzydliwie bogaci ale ich dziedzice już nie o ile nie są tak zdolni jak rodzice czy dziadkowie.
  A najbogatszy obywatel (geniusz albo co) nie może być silniejszy od państwa.
  Oligarchów dzisiejszym znaczeniu nie powinno być wcale. (to zwykle marionetki wypromowane przez mafię) .

  1. filmiki spoko co wkleiles,z tym nasa to moze byc taki wkret znowu ,cos jak ziemia jest plaska i cos jak wielkie wynalazki keshe ktore jak sie teraz okazuja albo nie dzialaja albo plac za darmową energie wielkie pieniądze.Wprowadzaja do teori spiskowych taki chaos ze obracaja o 360 stopni prawde zeby byla jednym wielkim klamstwem albo o 160 stopni zeby prawda zacierala sie z klamstwem,poza tym im wiecej konsternacji tym mniej trzezwego myslenia.Mysle ze o to teraz chodzi.A z tym nasa wiele rzeczy tu facet ma racje ,ale zeby tak wszystko bylo nieprawdą tylko czyjąs wyobraźnią…kurcze samemu trzeba sie wystrzelic chyba w kosmos zeby wiedziec.A moze nasa specjalnie nie daje ludziom faktycznych zdjec ziemi z kosmosu a potem sama nakreca takie teorie.Keshe to moim zdaniem tez produkt takiego „kubrica”,jakis czas temu byla para uwielbiajaca radioaktywne kamienie,i wielu sie nabralo na ich lecznicze obrazki.Mozna wiele rzeczy wymyslic ,ale w koncu prawda wypływa.
   Chodzi o zacieranie prawdy,to jest teraz pewnie ich celem.
   A jesli ten film o nasa to prawda to nasuwa mi sie jeszcze inna teoria.Ponoc rzady maja ogromne lewe budzety na tajne projekty np podziemne miasta.Moze oni wola te podziemne a nam mowia ze to na te kosmiczne..;P

   1. Myślę, że czasami (nie zawsze) zwraca się uwagę opinii publicznej na jakieś inne, zastępcze tematy. A z drugiej strony dowiadujemy się jak naprawdę mało wiemy, chociaż czytamy książki i buszujemy po sieci, wychwytujemy ciekawe kąski. Ale jak my, zwykli ludzie, mamy zweryfikować na przykład prawdę o naszym Układzie Słonecznym?

   2. Ten Waldek to chyba odleciał,niestety.
    Jak moze nie byc satelit w kosmosie jak te swiatelka ich widac golym okiem to co to jest ufo?Gwiazdy to nie są.
    A tu zdjecia z kosmosu.Kto mowi ze nie ma zdjęc z satelit?
    https://www.youtube.com/watch?v=pgSHiqQ2ZoA
    a jak by obrocic telesko hubbla w strone ziemi to by zobaczyl mrowke chyba.Ech nieprzemyslany wyklad.Moze czesciowo ma racje.Albo znowu manipulacja.

   3. Masz rację, słuszna uwaga. Poniosło go, chyba. Ale to z poważnym wykładem ma mało wspólnego, od taki towarzyski odczyt, spotkanie znajomych. Nie wiem, czy brał za to forsę. Ale ważne jest aby rozmawiać, debatować i korygować się nawzajem, bo wtedy to jest coś warte, niż otaczać się murem własnych faktów, które często okazują się tylko własnymi fantazjami.

  1. Ten film może na pierwszy rzut oka wydawać się ciekawy, starszy pan przed śmiercią wyznaje prawdę… , ale ma też słabe punkty. Ów człowiek twierdzi, że „pokazano mu kosmitę”, aby mógł potem opowiedzieć o tym. Są tu trzy, aż trzy niejasności. Raz, zasugerowano mu, że to coś, co widzi to Obcy z Kosmosu. Dwa opowiedział tylko o tym, tym którym miał opowiedzieć. Oni od razu jakoś tak wzięli to za prawdę itd. Sami się nie pofatygowali, aby sprawdzić. Trzy, mógł kłamać. Cztery, wspomina o sekcji. Okazała się ona fałszerstwem, powstał na ten temat film dokumentalny. Pięć, wspomina, że próbowano przesłuchać kosmitę. W jakim języku? Moim zdaniem cały ten Roswell to pic na wodę. Nie wierzę w to, że rozbił się tam statek Obcych. Facet celowo kłamie. Taka wielka sprawa, kosmici!, a nikt z władz nie chce tam pojechać, osobiście ich zobaczyć? Na ich miejscu po tej sensacyjnej informacji udałbym się na miejsce.
   Teoria. Dlaczego od razu istoty o innej budowie ciała mają być brane za kosmitów? Istnieje teoria, która zakłada istnienie o wiele starszej cywilizacji na naszej Ziemi, niż obecna…

 15. I po nadziejach że coś się zmieni za Trampa. Na filmiku Tramp jasno wyjaśnia że nic się nie zmieni.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=300&v=j0s1gCdF9ho

  Bo jak Izrael dla Trampa jest „święty” to Tramp będzie realizował „postulaty” Izraela.
  Czyli dokładnie tak jak Obama i reszta marionetek na etatach prezydenckich.
  A jak wiemy to Izrael jest „kreatorem” polityki świata jednobiegunowego z mottem „żydzi uber alles”, „świat należy do żydów” a kto się z tym nie zgadza jest terrorystą.

  Jedyna nadzieja to możliwość że Tramp kłamie by przeżyć.
  Ale jeśli kłamie to z kłamcą nie wiadomi nic pewnego bo wszystko co mówi może być kłamstwem i nikt nie co jest kłamstwem a co prawdziwą deklaracją.

  Źle to wygląda.

Comments are closed.