Alternews – 18.03.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

17 thoughts on “Alternews – 18.03.2013

 1. Ciekawostka;

  w radiowej Trójce weteran eteru Wiktor Legowicz prowadzi program
  sponsorowany przez BANK Paribas o wdzięcznym tytule:

  „FINANSOWY PORZĄDEK ŚWIATA” !!!!!!

  🙂

  kutafony już się przestają szczypać – jawna drwina z ciemego ludu…

 2. …gostek w kurtce…w tle…..j.p. jaki oszołom…no to jest „MAGIA TELEWIZJI”….Polak-Potrafi…brak słow….

 3. trzymam kciuki za tych co o ufo, gmo, okręgach jednomandatowych, demokracji bezpośredniej, wolnej energi, prawach pracownika, rozwoju duchowym, trzymam kciuki za każdego kto chce zmiany tego chorego systemu, nieważne czy jest bardziej prawicowy, lewicowy czy centrowy… dla ludzi uczciwych, dla ludzi dobrych to poprostu niema większego znaczenia. Trzymam kciuki za porządnych ludzi. Brawo Platforma Oburzonych!

 4. Też popieram ludzi uczciwych , posiadających poczucie sprawiedliwości społecznej .

 5. Mikimoll – Duda ani już na pewno Kukiz nie mają nic wspólnego z żadną partią.

  De facto na spotkaniu wszyscy słusznie się od nich odżegnywali – co więcej nazywając wszystkich obecnych w sejmie – Partiokracją.

  Więc łączenie kogokolwiek z nich bez znajomości bezpośredniej tematu, wskazuje bardziej na „słuchanie” przekazu mainstreamowego – który stara się sprawę ośmieszyć i jak najbardziej strywializować.

  I NTV nigdy nie była niczyją „Tubą”. Zawsze staramy się pokazywać to co jest dla naszego środowiska ciekawe i może prowadzić do pozytywnych zmian systemu z jakim się mierzymy.

 6. Pierwsze co piwinni zrobic to wypieprzyc ten krzyz z tej sali. Precz z komuna krzyzacka !!!!!

 7. Bob jesteś typowym matołkiem no jeszcze dwa kroczki i zostaniesz lemingiem no ale jesteś na dobrej drodze..

 8. Marian -Bob to albo hasbarczyk albo głupi jakiś jest !!
  Co mu przeszkadza krzyż ? Co mu wadzi ? dlaczego ot tak napisał wawylić krzyż i zero argumentów !!!
  Boba to pali-kot powinienien „wywalić ” albo biedronka (ń )

 9. Mikimoll – co to za wypowiedzi ? Może czasem warto wysłuchać albo przeczytać innych ze zrozumieniem. Zgłębić istotę przekazu, tak by nienawiść i osądzanie nie zasłaniała prawdy.

 10. Krzyż to aktualnie plakietka do klapy PISu, szyld, posunięcie marketingowe. Związki zawodowe, przynajmniej one ,powinny zrozumieć że to zwietrzały symbol nie wiadomo już czego tak naprawę, każdy kto chce nim się podpiera: Krzyżacy, faszyści, Polacy i katolicy. Chyba tylko komuniści nie, a poza nimi już wszyscy. I nikt na tym patencie daleko nie ujechał, poza oczywiście bankiem watykańskim

 11. @Gregory i @Bob z historii jedynka. Nie znajomość historii powoduje że ciągle przerabiamy te same pomysły. Polska jest zacofana przez zwolenników Sierpa i Młota bo Polaczkom budowali raj i nadal są w grze bo ktoś lekcji z historii się nie nauczył.

 12. Jakie to ma znaczenie czy krzyż wisi czy nie – w kontekście tego ruchu. To jest tylko symbol który dla niektórych jest istotny – katolików. Jeżeli jesteś wolnym człowiekiem, wiszący krzyż, święta księga chrześcijan czy mahometan – nie zniewoli cię. Jedynie walka czy brak akceptacji – powoduje Twoje zniewolenie. Czy nie widzisz że tego że każdy tego typu symbol jest narzędziem podziału ludzi, w imię dziel i rządź.

 13. Nie zniewoli ale zacznie przeszkadzać jeśli pozostanie w publicznym miejscu przez co podziały będą narastać bo Polska staje się coraz bardziej ateistyczna.
  Komu przeszkadzał brak krzyża w sejmie? Po co on tam jest? Sejm to nie kościół

 14. Nic z tego nie będzie. Nie wierzę, w żadne zmiany w których macza palce solidarność, której ludzie sterują tym krajem od 1989 roku. raz na siedzeniu prawym, raz lewym raz z tyłu a raz solidarnie z innym,choć „obcym” kierowcą. czas płynie, życie się zmydla…ale agentów,potykaczy, zderzaków i „liderów z teczki” mają na kilka pseudorewolucji do końca obecnego wieku…

 15. Cały ten ruch oburzonych to polityczny i ekonomiczny bełkot. Nie przedstawia, nawet żadnej propozycji zmiany systemu – to tylko podrzeganie do kolejnego przetasowania tej samej talii kart. Bez realnej reapropiracji, przejęcia zakładów pracy przez pracowników, a następnie zmiany redystybucji na zasadach anarchopluralistycznych nic się nie zmieni.
  A Kukizy itp. nie muszą należeć do żadnej partii, by rozpoznać ich podbudowę ideologiczną i aspirację. Także mam wrażenie tuby..

Comments are closed.