Alternews – 18.07.2012

Alternatywny przegląda wiadomości z Polski i ze świata okiem Pawła Nogala.

7 thoughts on “Alternews – 18.07.2012

 1. Panie Pawle, dlaczego ma nastąpić zmiana w przepisach o użyciu broni. Coraz częściej słychać o mającym nastąpić załamaniu krajowej gospodarki.Następstwem załamania będą bankructwa, bieda, a dalej wybuchy niezadowolenia społeczeństwa w postaci protestów, zadym ulicznych.I tu jest odpowiedź na pana pytanie

 2. Jak zwykle dobry materiał Pana Nogala. Te wszystkie działania nie są przypadkowe. Kolejne szkodliwe ustawy skierowane przeciwko obywatelom i gospodarcze mordowanie narodu są przemyślanym działaniem prowadzonym od 20 lat.

  Obecnie można tylko relacjonować posunięcia zbrodniczego rządu. Niczego już nie da się zrobić. Wszystko przepadło.

 3. Moze bron bedzie potrzebna zeby bronic kawalka chleba w domu .Majatek kraju to bron i technologia szczegolnie wojenna . Niewiecie panstwo . Zloto teraz nie ma zaczenia podobno . Bede pisala slowami dziecka . Moj siostrzeniec ma pelno broni w domu .plastykowa ale wyglad ten sam .
  Panstwo , ktore sprzedaje swoje recourses bedzie pod okupacja tych co je kupili . Wiec podziekujcie wspanialym polskim politykom . ktorym prawdopodobnie powodzi sie dobrze . Mysle ze w tym momencie na kolanach matek w szpitalach umiera wiecej dzici i ludzi od roznych niezydentifikowanych i zaniedbanych chorob niz od tych wybuchow rozdmuchanych politycznie . No coz ZIONISCI pracuja nad urozmaicaniem dziennikow na swiecie

 4. JEZELI CHODZI O MORDOWANIE NARODU
  Trzeba myslec ze swiat jest bez pieniedzy .Kiedy jest pieniadz zawsze jest problem I zawsze jest ten co musi go oddawac i ten co go niby daje . Any way wlasciwie jak to sie dzieje . Skad ma pieniadz ten co go daje ? Rozmawiajcie z Wyzsza Jaznia i zadawajcie jej pytania . Przeciez na Ziemi maja technologie , ktora z hologramu kreuje rzeczywistosc . Dlaczego by z niej nie skorzystac!!!!!!!!!!!!!
  To co pisze to nie jest utopia to jest OPEN MIND.

 5. Ok powiedzialam o technologii na ziemi , ktora sama kreuje .
  Zobaczcie panstwo taki obraz z wyprzedzeniem , kiedy nie beda niby potrzebowac was do pracy . To zaczna sprzedawac to co im ta technologia wykreuje . Czyli uzywaja universe energy i kaza wam za to placic .Co wlasciwie obecnie tez egzystuje w prymitywnej formie -to znaczy takiej ze jej niezauwazacie poniewaz te wszystkie ekonomiczno polityczne wywody gubia was w tym . Sama kreacja tej technologii wymagala energii i zrodel poznania jak ja budowac jest to kontakt z energia troche bardziej wysublimowana .
  Podobna sytuacja byla z Internet mial on byc dostepny tylko dla wojskowych departamentow stanu . Ale sie wysmyknal im w inne miejsca i dlatego my mamy teraz internet . Oni bardzo zaluja ze my mamy internet .
  Moze kiedys pozaluja ze my mamy ta Technologie kreacji ?

 6. Witaj Paweł.
  Kiedyś T. Lis nosił podobną fryzurę, na szczęście wszelkie podobieństwa na tym się kończą. Mam nadzieję, że nie tylko się realizujesz, ale i dobrze się bawisz. Pozdrawiam już nie z Poznania, ale z Londynu.

 7. Bezmyślność i nieodpowiedzialność nie należą do cech
  krajów cywilizowanych. Właśnie dlatego mówię, że na Ziemi nie
  zasłużyliście nawet na pierwszą literę słowa cywilizacja.

Comments are closed.