Alternews – 18.07.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

63 thoughts on “Alternews – 18.07.2016

 1. POLSKA PARADIS
  Prosze daj swoje 15 sek. co dzien teraz ,swoja swiadoma uwaga w WYOBRAZNI KOPULY pokrywajcej POLSKE . Zlotym swiatlem ,dobra,milosci,spokoju-pokoju i umiesc tam siebie. Prosi i dziekuje Twoj brat jan piotr ,jak text sie nie podoba zmien na swoj -pozostaw POLSKA PARADIS. komentarz: to najprostszy ,doskonale i bezplatne narzedzie na Twoje i moje BEZPIECZNE SCHRONIENIE POLSKA zwane . Dobre slowa do spiewu przez KIBICOW SPORTOWYCH -podpowiadam byc moze zagosci jako spiew na stadionach dziekuje

 2. Dodatkowo co do w/w POLSKA PARADIS /eden -raj/ na wdechu -Ja Jestem Suwerenem ,PAUZA- obecnie swiadom , WYDECH – MY JESTESMY taki przekaz odebralem i przekazuje uwazam za prosty znakomity sposob na DARMOWE DOSWIADCZANIE TWEGO I MEGO BEZPIECZENSTWA I SCHRONIENIA GDZIEKOLWIEK . A tu w NTV.pl -swiadome ISTOTY wiedza jaka jest MOC DZIALANIA -INTENCJI wspolnych sie kumuluja i dzialaja

 3. A jeśli ten „turecki teatr” jest taką „WIADOMOŚCIĄ”, którą iluminaci PRZEKAZUJĄ tym, którzy w całym świecie są „RUCHEM OPORU” w szeregach tego LUDOBÓJCZEGO BESTIALSTWA, zakonspirowanego pod nazwą „demokracji”?!

  Przecież wszystkie reżimy, które cechowało panowanie za pomocą strachu, miały w swoich szeregach, mniej lub bardziej aktywny „ruch oporu”, który nie zgadzał się z działaniami reżimu, więc czy nie może być tak, że ten ruch oporu obecnego reżimu, już tak urósł w „siłę”, stał się tak potężny, że diabel.SS.kie be.SS.tie już nie są w stanie pozbywać się go, poprzez likwidację, więc organizują „teatr sensacji”, z pomocą którego „mówią” coś w tym stylu:
  „ZOBACZCIE WSZYSCY CO WAS CZEKA JAK SIĘ NAM NIE PODPORZĄDKUJECIE! WYŚLEMY NA WAS WŚCIEKŁY TŁUM, WYŁAPIEMY WAS A POTEM TEN TŁUM ZAŻĄDA DLA WAS KARY ŚMIECI! LISTY WASZYCH ARESZTOWAŃ SĄ JUŻ PRZYGOTOWANE!” – czy mnie więcej, jakoś tak…

  W całym świecie, ruch oporu przeciw ludobójcom, lawinowo rośnie w siłę, więc może ludobójcy – jak na tchórzliwe, spiskujące szczury przystało, obSSrane paniką wymieszaną z pychą, w ten sposób złapały się „ostatniej deski ratunku”? 🙂

  Przeczytajcie np. to: https://www.monitor-polski.pl/benjamin-fulford-o-chaosie-zwiazanym-z-upadkiem-chazarskiej-mafii/ – zwracając uwagę na to zdanie: „informator w CIA, który rozmawiał dopiero co z Rotszyldami twierdzi, że wcale nie mają się zamiaru ukrywać, co więcej, twierdzą, że będą tymi, którzy się ostaną jako jedyni po „opadnięciu kurzu”. ”

  WIDZICIE, JAK PEWNI SĄ SWEGO? 🙂 GARSTKA OBŁĄKANYCH, LUDOBÓJCZYCH PSYCHOLI, W OGÓLE NIE OBAWIA SIĘ MILIARDÓW LUDZI NA TEJ PLANECIE! DLACZEGO? W CZYM UPATRUJĄ SWOJĄ PRZEWAGĘ?! 🙂

  Zwróćcie SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ, na to, jak bardzo tłum, w tych wydarzeniach, był „jednomyślny i posłuszny”…

  Pamiętacie tę wizję dwóch ciężarówek, jadących równolegle, dwoma pasami, wypełnionych „wydarzeniami”, o której mówił Tadeusz Owsianko?
  Dwa pasy, oznaczają dwa sposoby postrzegania świata, czyli jakby dwie świadomości, z których jedna ma przewagę, nad drugą, dlatego w wizji, ta przewaga, pokazana jest w postaci dwóch pasów, ponieważ zawsze jeden pas, jest „pasem szybszym”, czyli takim, który posiada przewagę na drugim pasem. Jednak w wizji ciężarówki jechały razem i zatrzymały się razem, co oznacza konieczność „przyspieszenia” świadomości „wolniejszej”, aby dostosować ją, do tej „szybszej”, by nastąpiło finałowe „wypakowanie zdarzeń”.

  Banda ludobójczych psychopatów, tym „teatrem”, pokazuje „ruchowi oporu”, jakie ma możliwości „sterowania” tłumem, czyli jak np. tłum „rzuca się na czołgi”, jak „obchodzi się z wojskiem”, pokazuje też ARESZTOWANIA, oraz skandujący tłum, domagający się kary śmierci dla aresztowanych. Zwróćmy uwagę, że o karze śmierci, mowa jest od samego początku, i chociaż jej przywrócenie, ma być dopiero „dyskutowane”, to JUŻ pokazywany jest tłum, z „rekwizytami”, domagający się kary śmierci!

  Ten „przekaz”, robiony jest w Turcji (ponieważ w innym tzw. „demokratycznym” państwie nie byłby możliwy do realizacji), ale idzie w świat, aby programować umysł zbiorowy ludzkości. O ile dla społeczeństwa, nie jest on specjalnie „czytelny”, o tyle dla tych, do których jest ten przekaz adresowany, jest to doskonale czytelne, gdyż „rynkiem docelowym” tego przekazu, jest nieco inny rodzaj świadomości, czyli wyższe rangą zbuntowane struktury, służby, wojsko, czy policja… natomiast próba programowania, jest przeznaczona, dla wszystkich. (celowo piszę „próba”, bo to są „ostatnie podrygi zdychającej ostrygi”, więc bez obaw 🙂 )

  Ale każdy powinien się zastanowić, dlaczego wojsko było tak „głupie”, żeby nie aresztować tego kolesia? Już za komuny, ta cała rada ocalenia narodowego, też wojskowa, „internowała zagrożenie”, także w filmie: „rewolucji nie pokażą w telewizji”-YT, też widzimy, że aresztowali Chaveza, a tu nagle mamy rok 2016 i nam wreszcie „rewolucję pokazują w telewizji”, pod postacią wojskowego puczu i z taką dziecinną „WTOPĄ”, i jeszcze pozwolono „mówić do tłumu” temu, kto powinien być aresztowany, aby mu to uniemożliwić?! 🙂
  No i skąd ten koleś miał dostęp, do takiej ilość numerów tel kom., na które rozsyłane były informacje, które – jak się dowiemy – były komendami zachowania się dla umysłu zbiorowego społeczeństwa? Czy każdy tzw. rząd, ma dostęp do numerów tel. swoich obywateli? 🙂

  Warto też wspomnieć o tym, że pojawiają się informacje, iż żołnierze myśleli, że to są ćwiczenia: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160716/3486422/pucz-turcja-cwiczenia.html , a koleś, który – „dziwnym trafem” – nie został przez puczystów aresztowany, wcale nie powrócił do stolicy, tylko „zaszył się” w Stambule, do którego przerzuconych zostało 1,8 tys funkcjonariuszy sił specjalnego przeznaczenia, a naczelnik stambulskiej służby bezpieczeństwa wydał rozkaz zestrzeliwania, bez ostrzeżenia, helikopterów dokonujących przelotu nad tureckim terytorium, bez zgody władz Turcji: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160718/3497571/stambul-sluzby-bezpieczenstwa.html

  Znana jest chyba wszystkim, tzw. lista seryjnego samobójcy (do znalezienia w sieci), która pokazuje, jak zbrodniczy reżim, zwany dla zmylenia „demokracją”, prowadzi „oczyszczanie” swoich szeregów, z tych, którzy nie zgadzają się z reżimem. Takie przypadki są w każdym reżimie, np. Hitlera próbowano obalić zamachem, który nie powiódł się, ale jak obalić kogoś, kto nie jest „jedną osobą”, a bandą obłąkanych zwyrodnialców? W reżimie, który oficjalnie zniewalał Polskę, też byli ludzie, którzy nie potrafili spokojnie patrzeć na to, co reżim robi, o czym mówi np. Robert Nowak, na przykładzie tego tzw. pogromu kieleckiego, który bestialska bezpieka usiłowała przypisywać Polakom, a przecież szeregi bezpieki, nie tworzyli Polacy. Posłuchajcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=5lJflVmqUhg

  Jaki więc inny sens, mógłby mieć ten żałosny „teatr puczu”, którego oficjalna wersja, w ogóle kupy się nie trzyma, jeśli nie próbę zastraszenia KARĄ ŚMIERCI tego wewnętrznego „ruchu oporu”, który próbuje powstrzymać szaleńców-ludobójców?

  1. Ja bym tak daleko nie szedł w ten spisek, a zastanowił się nad kondycją psychiczną Erdogana, czy w ogóle muzułmanów, weźmy za przykład Arabie Saudyjską, Iran itd. Zgadzam się, że Turcja to taki „demokratyczny” kraj. Bo nie sposób porównywać go np. z jakimś krajem z Europy. Jest ogólna tendencja do tego, że widać gołym okiem, że Europa się radykalizuje. Niedługo wybory w Niemczech i Francji, wówczas zobaczymy to wyraźniej. No i sprawa Austrii itd. Wystarczy pojeździć trochę po świecie, po krajach muzułmańskich, żeby się o tym przekonać, to inny świat. Z naszej perspektywy to jest niewyobrażalne co tam się dzieje. Bo żyjemy w innym kręgu kulturowym itd. itp.

   1. A, zapomniałem, no i politykom z Europy, takiej Merkel, czy innej, wydaje się, że może pojedzie tam, uśmiechnie się, zatrzepota rzęsami i Erdogan, muzułmanin, się zmieni. To naiwne myślenie. Wiele takiej naiwności jest w polityce.

   2. Lisek Europa si`e wyzwala nie radykalizuje.
    Europa ma dość życia pod butem obcych ideologii multikulti.
    Europa chce być sobą chce być u siebie w domu , chce żyć tak jak się żyje u siebie w domu a nie jak każą zasady multikulti.
    Niemiec chce być suwerenem w Niemczech a nie jedną z mniejszości narodowych. Podobnie Francuz, Polak, Węgier, Austriak itp.
    W Europie multikulti tylko żyd był beneficjentem i całe to multikulti było robione pod zamaskowanie dominacji żydowskiej.
    żyd mógł łatwiej udawać że jest tylko jedną z mnijszości multikulti a nie jest, żyd rządzi i dzieli przy pomocy multikulti.
    Jak Niemcy podnoszą głowę w Niemczech to żyd napuszcza na nich inne mniejszości. I tak ma działać multikulti.
    Żyd się boi narodów mieszkających na swoich ziemiach.
    Dla żyda żadna nacja nie ma „swoich” ziem za wyjątkiem ziem uznanych przez żyda za jego.
    Multikulti i narzędzie ujarzmiania narodów we ich własnych krajach.
    Już prawie zlikwidowali narody Francuzki, Niemiecki, angielski…
    starają się zlikwidować naród Polski (masowa imigracja Ukraińców, wymuszanie przyjmowania islamistów, utajone żydostwo w tym polskie paszporty dla połowu Izraela i dla żydów Amerykańskich, Ukraińskich itp).
    Teraz prawie każdy żyd syjonista ma harmonie paszportów i jest kim zechce , jak mu pasuje, gdzie lepy geszeft..

 4. Nie wiem czy wiecie że „Polska” gospodarka to w istocie dwie całkowicie niezależne gospodarki.
  Jedna biedniutka szykanowana na tysiące sposobów to gospodarka realnie Polska.
  Druga bogata, anonimowa, obca to gospodarka okupacyjna.
  Obiegi obu gospodarek niemal się nie zazębiają.
  Gospodarka okupacyjna rozwija się we własnym środowisku, kooperacja, zamówienia, zlecenia, usługi bankowe…. wyprowadzanie zysków poza granice Polski.
  Ta gospodarka wyłącznie doi Polskę z zasobów kadrowych (ludzi wykształconych) z taniej siły roboczej, z zasobów naturalnych, z zasobów rynkowych (produkcja na Polski rynek zbytu)…
  Ta gospodarka to wielki dren wysysający z Polski wszelkie zasoby i nie dający Polsce żadnych korzyści (wyzysk pracowniczy, konsumencki, ucieczka od podatków, eksploatacja zasobów, zajęcie rynków zbytu…dławienie realnie Polskiej gospodarki).

 5. Nie muszę mówić że mnie to nie dziwi.
  http://wolnemedia.net/izrael-arabia-saudyjska-i-katar-finansuja-terrorystow/

  Do tego śmiało można dodać członka NATO czyli Turcję.
  USA i tzw zachód jako żydowska kolonia oraz świeżo „wyzwolone ” przez mafię żydowską kraje Europy wschodniej uczestniczą w tej agresji to chyba również oczywiste.
  Na tym tle walka z terroryzmem to tylko medialna przykrywka dla naiwnych i innych pożytecznych idiotów.

  Jak widać „samotna” Syria (nie całkiem samotna bo Iran, Rosja) odpiera proxy agresję największych militarnych i finansowych potęg świata zachodniego i wielu ich wykorzystywanych sługusów (Polska, Ukraina, Bułgaria..).

  1. Na tym tle wszystkie potworne zbrodnie tzw terrorystów trzeba przypisać sponsorom i organizatorom tego międzynarodowego ruchu terrorystycznego.
   Pachołkiem w tej bandzie zbrodniarzy jest też Polska za sprawą rządzących od 89r post solidaruchów.
   Post solidaruchy jak widać to prawdziwe przekleństwo dla Polski.
   Polska pachołkiem od brudne roboty to bardzo kiepska pozycja w tzw wielkiej historii Świata (tej prawdziwej a nie wersji żydowskiej).

  1. Ataki na Polskę czy ziarna prawdy historycznej ?
   O Polskim (kościelnym) antysemityzmie było głośno przed wojną.
   Polska młodzież „patriotyczna” lała żydów, księża z ambony potępiali żydów, polski lud nienawidził żydów za inność, umiłowanie kłamstwa, bezwzględny wyzysk żydowskich oligarchów. Polska policja granatowa z upodobaniem palowała młodzież żydowską.
   To był klimat w którym polski naród wszedł do II wojny światowej.
   Zresztą podobny klimat dotyczył Niemców i ruskich. Polska była bardzo nacjonalistyczna i było mnóstwo skrajnie nacjonalistycznych „patriotycznych” organizacji lokalnych najczęściej przykościelnych bo ambona na wsi jako jedyne medium decydowała co jest a co nie jest patriotyzmem.
   Kiedy Hitler wydał prawa antyżydowskie ten polski antysemityzm wprost eksplodował. Kiedy okazało się że żyda można i trzeba zabić lub odprowadzić na posterunek granatowej policji (niegdyś polskiej policji) i za ten patriotyczny czyn można dostać nagrodę w postaci majątku tego żyda … i gdy ksiądz z ambony nadal podpowiadał że żyda trzeba nienawidzić…. to zgrały się wszystkie elementy by wyzwolić na szeroką skalę najgorsze antysemickie bestie. Żydów mordowano dla patriotycznej satysfakcji (mordy zorganizowane przez organizacje patriotyczne i różnej maści aktywistów), dla zysków (szmalcownicy czyli szantaż wymuszanie haraczy w zamian za szansę przeżycia) i dla zwykłej barbarzyńskiej zabawy bo była to zabawa bezkarna, a nawet nagradzana czyli mordowały najgorsze społeczne męty (bo byli bezkarni).
   Żydom zgotowano coś na kształt Wołynia.
   To są niestety historyczne fakty.

   Ja słyszałem o nich krótko po wojnie. Wydano wiele książek na ten temat.
   Przeczytałem wiele drastycznych opisów o tym jak ginęli żydzi zwłaszcza na wsi
   na zapadłych wsiach gdzie ambona była wyrocznią kształtującą moralność okolicznej ludności (fundament społeczny późniejszych tzw żołnierzy wyklętych).

   I żeby nikt mnie źle nie zrozumiał. Piszę o obiektywnych faktach.
   Prymitywne nie wykształcone wiejskie społeczeństwo indoktrynowane do skraju absurdu przez ambonę zostało mentalnie przygotowane do roli zbrodniarza. To są fakty. (Dzisiaj takiej indoktrynacji dokonują media w odniesieniu do Rosji na szczęście ludzie są już wykształceni i mniej podatni na taką indoktrynację).

   Żydzi w Polsce byli odrębna obcą kulturowo nacją. To musiało prowadzić do wielu konfliktów. Żydzi nienawidzili Polaków a Polacy żydów to prawda statystyczna której nie zmienią pojedyncze fakty że polak zakochał się w żydówce czy odwrotnie albo polak i żyd się wzajemnie lubili i sobie pomagali itp.

   Polacy tak jak Ukraińcy mają żydowską krew na rękach.
   Polacy żądają od Ukraińców pokajania ale sami idą w zaparte jak widać.
   Tak wygląda historia.
   Po wojnie Polska dzięki Stalinowi, zmianom granic i repatriacji stała się państwem prawie mono narodowym. To wielka wartość dla narodu.
   Niestety post solidaruchy zniszczyły ten ważny fundament Polskości w Polsce.

   Dzisiaj żydzi w Polsce znowu stali się dominującą mniejszością choć nie w sensie
   populacyjnym tylko w sensie zawłaszczenia Polskiej sceny politycznej gospodarczej, medialnej.
   Polska ma dzisiaj znowu wielki kłopot z żydami i innymi mniejszościami (Ukraińską, Niemiecką) które nienawidzą Polaków i grabią ich na wszystkie możliwe sposoby.
   Przed tym trzeba się bronić twardo i bezwzględnie.
   Ale nie poprzez mordy, gwałty, dzikie, bestialskie zabawy podczas mordowania niewinnych ludzi bez sądu. (takie jak robili Polacy podczas II wojny światowej, Ukraińcy na Wołyniu czy teraz urządzają Islamiści w krajach arabskich).

   Żydów i inne mniejszości należy ustawić w Polsce na ich właściwym miejscu i tyle. To są mniejszości i tyle powinni znaczyć w Polsce ile ich jest i ani trochę więcej i ani trochę mniej. Trzeba zniszczyć V kolumny fałszywych polaków, przebierańców udających Polaków a działających na rzecz swoich prawdziwych korzeni (a to praktycznie niemal cale tzw elyty w Polsce).
   We władzach w gospodarce na każdym szczeblu, w mediach powinien być zachowany parytet narodowy.
   Jak żydów w Polsce jest 1 % to 1 % żydów we władzach państwowych, lokalnych..w mediach itp.
   A nie jak teraz widać gołym okiem gigantyczną nadreprezentację żydów innych mniejszości w mediach i we władzach.
   Polacy w Polsce są od 89r dyskryminowani we własnym za sprawą post solidaruchów.

   Polska na świecie widziana jest jako państwo żydowskie w którym podobnie jak w Izraelu istnieje problem z lokalną ludnością która jest dziko antysemicka.
   A dzieje się tak bo prawie wszyscy międzynarodowi reprezentanci Polski to „polacy” o żydowskich korzeniach. (np wszyscy kolejni ministrowie spraw zagranicznych).

   1. Nie jestem katolikiem, praktykującym i żeby było jasne, nie we wszystkim się z Gadowskim zgadzam. Musiałby być moim klonem. Watykan uważam za zło wcielone. Ale część jego uwag jest trafna.

   2. Nie chce mi się czytać tych bredni, ale już na początku popełniłeś błąd. Poza tym Gadowski o ludziach, którzy współpracowali z Niemcami mówi „bandyci”. Więc nie zaprzecza, że tacy byli. A oto twój błąd:
    „Polska policja granatowa z upodobaniem palowała młodzież żydowską.
    To był klimat w którym polski naród wszedł do II wojny światowej.”
    Coś ci się z tej nienawiści w głowie pomieszało. Zajrzyj:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Policja_Polska_Generalnego_Gubernatorstwa
    I mógłbym tak twoje błędy opisywać długo, ale mam lepsze rzeczy do roboty.
    Weź tez pod uwagę, co ty byś zrobił, cwaniaczku, jakby ci nazista przystawił lufę do skroni. Anonimowo można pieprzyć najróżniejsze rzeczy. Po drugiej wojnie antysemityzm był kierowany przez rząd, a ten był kierowany przez Moskwę. Żyliśmy w kraju najpierw totalitarnym, a później autorytarnym. Więc idź do szkoły. Albo poczytaj zanim coś chlapniesz.
    Ogólnie mam wrażenie, że nie chciałby cię poznać prywatnie.

   3. Lisek miałkie argumenty.
    To raczej emocjonalny atak na kogoś kto mówi niewygodną prawdę. A prawda ma być obiektywna nie wygodna.
    Wygodna prawda to najczęściej wybiórcza prawda czyli kłamstwo.

    A teza że antysemitami byli Moskale to już paranoja.
    Przecież cale NKWD było obsadzone żydami za Stalina.
    ZSRR budował swoją politykę na ratowaniu żydów.
    Żydzi uciekali przed nazistami na tereny zajęte przez ZSRR.

    Polski antysemityzm był znany już przed wojną.
    Tak jak Polaki anty „banderyzm”, anty sowietyzm, anty niemieckizm. Nie było sielanki multikulti.
    A KK był przed wojną zafascynowany faszyzmem Mussoliniego, podobnie jak Hitler.
    Mam nawet taką przedwojenną książkę którą polski ksiądz
    dedykuje polskiej młodzieży o wspaniałym faszyzmie Mussoliniego.

 6. Znalazłem taki filmik odkodowujący poprzebieranych polaków.
  https://www.youtube.com/watch?v=uHGj2LWIln4

  Nie podoba mi się w tym zestawie Gessler.
  Ona nie zajmuje się polityką a gotowaniem i podobno nie truje.

  Zwracam uwagę że jak wymienić polityków którzy dokonali najokrutniejszych zmian po 89r dyskryminujących Polaków to okaże się że to wyłącznie poprzebierani żydzi.
  Wałęsa (ogólny patronat nad grabieżą Polski), Balcerowicz (prywatyzacje) , Suchocka (konkordat), Buzek (prywatyzacje, OFE, reforma służby zdrowia…), Kwaśniewski (zablokowanie reform SLD), Krzaklewski, Gronkiewicz (reprywatyzacje banków a teraz kamienic w Warszawie), Yes Yes Yes (coś tam sprywatyzował ważnego bo go nagrodzili swoi), i wielu pomniejszych … czyli
  polskojęzyczny żyd wylansowany przez post solidaruchów, sprzedawał Polski majątek (majątek narodowy Polaków) zagranicznemu żydowi.

  Tak wygląda „wyzwolenie” Polski przez solidaruchów.
  I ten proces trwa.
  Polacy jeszcze głowy nie podnieśli.

 7. Tramp jak widać nie jest zbyt biegły w polityce zagranicznej.
  A to dobrze dla wielu zniewolonych przez USA krajów na całym świecie.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-stawia-warunki-ws-nato/xehv7l

  Tramp nie chce pomagać, chronić tych którzy nie finansują podbojów USA.
  To akurat dobrze.
  NATO to przecież siły zbrojne krajów podbitych przez USA, krajów które w części od II wojny światowej są okupowane przez Armię USA.
  Jak USA wycofa swoje bazy z państw które tych baz nie chcą (migają się przed finansowaniem NATO) to te kraje uzyskają długo oczekiwaną wolność.

  Innymi słowy Tramp grożąc krajom NATO daje im nadzieję na wyzwolenie się spod dyktatu USA. W Kolejce czekają Niemcy, Francja, Włochy, poza NATO Japonia… i dziesiątki krajów na świecie gdzie USA pobudowało swoje bazy wojskowe.

  Jedyni którym to nie odpowiada to globalna mafia żydowska bo NATO jest tak w istocie ich siłami zbrojnymi legionami zbrojnymi (tak jak to było w imperium Rzymskim). Rzym upadł. NATO się kruszy. Finansowanie podbojów w totalnym rozkładzie. Wkrótce zaczną cię bunty w poszczególnych „legionach” a imperium chce by to legiony dopłacały do imperium podczas gdy najemnicy z legionów chcą by to imperium ich finansowało jak dotychczas. Imperium już nie nadąża z drukowanie dolarów dla najemników , bo całe imperium stoi na najemnikach, zdrajcach, przekupnych urzędnikach i politykach a wszystkim trzeba płacić..

  Imperium nie ma fundamentów społecznych, syjonistycznych żydów jest za mało.
  Imperium mogą stworzyć Chiny, Indie, Rosja… bo mają mocny fundament społeczny.
  Ale oni jak na razie tego nie chcą ale za to skutecznie bronią si`e przed dominacją żydowskiego imperium opartego na fałszu, zbrodni i przekupstwie.

  1. Za fundament społeczny mafii robią miliony pożytecznych idiotów urabianych w dzień i w nocy przez żydowskie czyli mafijne media przy pomocy najbardziej absurdalnych kłamstw na zasadzie „ciemny lud wszystko kupi”.
   Siła globalnej mafii polega na zdolności urabiania pożytecznych idiotów na całym świecie a dopiero po drugie na kupowaniu, opłacaniu poszczególnych wartościowych dla mafii lokalnych zdrajców i najemników.

   W Polsce ten tekst dotyczy post solidaruchów.
   W USA dotyczy prostych amerykanów wierzących w tzw amerykański patriotyzm. Teraz po ograbieniu przez mafię z dobrobytu, przestają wierzyć w medialne bajki.

  1. No tu to przesadziłeś .Rosja jest specem we wsadzaniu noża w plecy/ kopaniu dołków itd Zresztą Polacy nieświadomie są zawistni dzięki ROSJI.Ktoś tu pisał ze większość Polaków to nie Polacy(Lechici,Ariowie) ,lecz mieszanki wszelkiego rodzaju.Dlatego jestem za Pisem aby zrobił wam własne państwo z waszymi wadami i zaletami!?

  2. to ze chcieli sie go pozbyc,ale nie mowie ze usa, to tak pewnie bylo.Erdodyktator musial czuc sie zagrozony zeby wymyslic ten swoj pucz.Ale z tym ze Rosja go ostrzegla ,blabla.takie artykuly to ja tez moge pisac.Nic tu nie wiadomo.Ale sie wyjasni dopiero po faktach to poznamy kto z kim teraz dlaczego ile zyskal itd.
   A tak wogole malo mnie to w sumie obchodzi.Putin wojny nie chce i Europejczycy tez nie i jej nie bedzie.Ja treaz widze ze tam ludzie są szaleni i moze trzeba ivh trzymac zelazna ręka.i nie chcemy ich tu.Oby ten dyktator nie byl szalony….:P

  3. A nagły zwrot Erdogana w stronę Rosji ?
   To ucieczka przed czym ? Próba ochrony przed kim ?
   Erdogan gdy dowiedział się kto mu chce wbić nóż w plecy szybciutko „zaprzyjaźnił” się ponownie z Rosją.
   Erdogan wie że sam nie uchroni się od noża w plecy od „przyjaciół Turcji”.

   A z tym nożem w plecy od Rosji to jest tak że my Rosji wbijamy ten nasz malutki nożyk nieustannie przy każdej okazji (polityka zoologicznej nienawiści do Rosji, polityka przedwojenna, wyprawa na Kijów, cała polityka wschodnia po 89r) i robimy to od wieków a Rosja od czasu do czasu daje nam klapsa, tylko klapsa a w poważnych kłopotach pomaga Słowianom (wyzwolenie od Hitlera, przesunięcie granic i zlikwidowanie wewnętrznych konfliktów nacjonalistycznych).
   I tak to wygląda. To my knujemy nieustannie a Rosja jest ciągle wielka.
   A Polska ? Za sprawą post solidaruchów jest bezwolnym sługusem światowych bandytów szczekającym na ich rozkaz. Sługusem z interesami którego nikt na świecie się nie liczy. To przykre ale prawdziwe niestety.

   1. Kolejny przykład „nożyka w plecy” Rosji
    http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20160722/3541439/UOKiK-Gazociag-Polnocny-sprzeciw.html

    Blokowanie komuś możliwości handlowania to już czysta zła wola.
    To już nie jest wolny rynek to czyste awanturnictwo na rynku.
    Rosja znowu da klapsa jak się nazbiera a zbiera się nieustannie na każdej możliwej płaszczyźnie.
    Tak postępuje zaślepiony nienawiścią wróg taki sam jakim może stać się zdradzona żona.
    Niskie to, wredne, podłe takie nie Polskie w sensie nie słowiańskie ale za to bardzo katolickie i jeszcze bardziej żydowskie.

  1. UE to tylko sposób kolonizacji kolejnych krajów.
   Korzyści ma przynosić kolonizatorowi a nie skolonizowanym nowym wasalom UE.
   To przecież widać gołym okiem.
   UE to stare EWG i kolonie. Dwie prędkości (bogate centrum i biedne kolonie pracujące na bogactwo bogatych) to fundament UE.
   UE realizuje plany Hitlera łącznie z jego założeniem o narodach drugiej kategorii (Słowianie).
   Jedyna różnica to rola żydów.
   Za Hitlera byli do wytępienia a w UE żydzi są siła przewodnią, inspiratorami, beneficjentami, głównymi grabieżcami i ideologami UE.

 8. Propaganda wojenna na pełną skalę.
  http://www.newsweek.pl/swiat/kiedy-zacznie-sie-wojna-rosjanie-juz-robia-zapasy,artykuly,393796,1.html
  Mafia prze do wojny ze wszystkich sił. Oczywiście do wojny prowadzonej z Rosją przy pomocy zindoktrynowanych gojów czy to słowiańskich, czy to zachodnich czy to islamskich.
  Mafia mobilizuje do ataku na Rosję dosłownie wszystkich pożytecznych idiotów i dostępnych najemników.

  A efektów nie widać.
  W Syrii mafia i jej najemnicy oraz pożyteczni idioci mimo gigantycznych zbrodni i okrucieństw, przegrywają.
  Na Ukrainie ludność jest bliska powywieszania „Majdanowych wyzwolicieli”
  i konieczne jest wprowadzenie stanu wojennego lub wprost uruchomienie gorącej wojny w Donbasie.
  USA na skraju rewolucji społecznej, NATO się wali, UE się wali, mafia szaleje bo wali się imperium które mafia budowała od końca II wojny światowej.
  Ostatnia ostoja mafii (co za wstyd) to Polska post solidaruchów.
  To żadna ostoja, żadna siła, żaden autorytet, to tylko wierny sprzedajny sługus.
  albo raczej kraj zarządzany wprost agenturą mafii (gigantyczna nadreprezentacja żydów we władzach w mediach w gospodarce).

  Polska mafii nie uratuje. żadne cyrki medialne nie pomogą.
  „Hollywood” czyli czyli wirtualna rzeczywistość medialna która dawała mafii gigantyczną przewagę nad zwykłymi ludźmi już nie działa.
  Ludzkość wykształciła skuteczne antidotum (internet jako demaskator zabiegów mafii).

 9. Kolejny „tajny” proces
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stanislaw-sz-oskarzony-o-szpiegostwo-na-rzecz-rosji/d4hkze

  Nie przypomina to wam czasów Stalinowskich i procesów niektórych polskich „żołnierzy wyklętych” ?
  Ci sami organizatorzy procesów i takie same metody „procesowe”.
  Przypomnę tylko Łyżwińskiego z Samoobrony który nie chciał dać się „przekonać” do oskarżania Leppera o gwałty. Przez upór stracił w pierdlu wydobywczym zdrowie.
  A ofertę miał prostą, zdradzisz Leppera, obciążysz go oskarżeniami i wychodzisz.
  Nie zdradził i wyszedł jako wrak człowieka.

  Taka demokracja post solidaruchów w w istocie tej samej co stalinowska mafii.

 10. Nakazano zniszczyć wszystkie filmy z monitoringu z zamachu w Nicei ?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160722/3539007/nicea-zamach-monitoring.html

  Ciekawe po co. I jak to się ma to usuwania dowodów na których niejeden mógłby się dopatrzeć tego czego widzieć nie powinien.
  Pamiętamy inne cuda z dowodami, w USA podobno uległy zniszczeniu jakieś filmy z 11 września, jakaś dokumentacja przepadła…

  A nam wciskają ze w sprawie Smoleńska było tak samo.
  I wciskają na to ci którzy takich „dowodowych” sztuczek dokonują mam tu na myśli globalną mafie bazującą na „hollywoodzkiej” rzeczywistości.
  A w sprawie Smoleńsk ciężko się jest do czegoś przyczepić, wiadomo jak było.
  Co koncepcja spiskowa to pełna kompromitacja autorów koncepcji.

  Pozostał tylko sejm który może przegłosować wszystko i pewnie przegłosuje że Smoleńsk to atak Putina i Tuska na Polskę.
  I to będzie ostateczny i jedyny dowód winy.

  1. Człowieku, ależ ci się nudzi w domu. Piszesz i piszesz. Napisz książkę, to może jeszcze na tym zarobisz parę groszy. No i wydawcy się będą o ciebie bić, bo to takie mądre.

   1. Prawda cie boli, uwiera.
    Nie ma obowiązku czytania, można zamknąć oczy na prawdę i żyć we własnym wirtualnym świecie.
    Ale nie wolno próbować zatłuc prawdy bo to już „grzech”.

 11. Bardzo dobra analiza kłamstw propagandowych post solidaruchów wtłaczanych Polskiej młodzieży na siłę do głowy.
  http://ciborowski.host247.pl/nowomowa.htm

  Naprawdę jak młody człowiek chce się dowiedzieć prawdy to powinien przeczytać cały artykuł uważnie.
  Tam są wyłuszczone (wytłuszczone) kłamstwa post solidaruchów na temat PRLu i wyjaśnienie jak to było naprawdę.
  Warto przestudiować wszystkie te kłamstwa i demaskujący je komentarz autora.

  Pamiętaj młody człowieku, ten kto cię okłamuje jest twoim wrogiem a nie przyjacielem.

  1. Jako dziecko PRLu potwierdzam zgodność z realiami obu artykułów.
   Czyli zarzucam kłamstwa i podłość post solidaruchom.

   Co jest chyba oczywiste.

  1. no jednego pstryka będzie mniej , tradycyjnie znajdą u niego 2 kg kokainy tylko gdzie ? moda na chowanie w skarpetki już minęła ?!

  1. Wszystko wskazuje na przyszłe kontrole w supermarketach/galeriach ?Coś w rodzaju podróżny samolotem aby nabyć kremik hihihihihihihihi?

   Prorok czy cóś??

 12. http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9376
  „Dlaczego islam rodzi potwory?…”
  Tylko dlaczego wszyscy wielcy o tym wiedzą i nie robią nic by to wyeliminować…?
  Jak tak dalej pójdzie to w niedługim czasie będziemy tu mieli drugie Aleppo …
  Policja i wojsko nie zapobiegnie tym atakom, musieli by każdego islamistę pilnować w kilku całą dobę, a to jest nierealne… Robi się coraz gorzej…

 13. A o tym wiedzieliście z „wolnych” mediów ?

  Amerykanie tłumacza się z bombardowania i mordowania cywilów w Syrii. Chyba „wariant kosowski” nie wyszedł bo Federacja ma wszystko nagrane…
  Przypomnę, że jednym z głównych pretekstów bombardowania przez NATO Serbii było zbombardowani przez NATO kolumny uciekających od działań wojennych w Kosowie Serbów. Przedstawiono to opinii światowej jako zamordowanie mieszkańców Kosowa / Albańskiego pochodzenia/ przez samoloty serbskie…

  Znalezione na AdNovum.

 14. zamach w Monachium operacja fałszywej flagi ? dziwi ten „zamachowiec” i „energiczne „działania służb! , no i słowo Irańczyk, to tak jak bron jądrowa Husseina ? Ciekawe co zorganizowali flagowce pod Krakowem ?

Comments are closed.