Alternews – 18.12.2012

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.
– m.in. o tragedii smoleńskiej…

7 thoughts on “Alternews – 18.12.2012

 1. Teoretycznie jest opcja aby wywołać nacisk na oszołomów w sprawie mandatów – przez pewien czas, każdy kto może niech zrezygnuje z samochodu i przejdzie na transport publiczny. Spadek dochodów stacji tankowania wywoła naciski lobby paliwowego ma zmianę tego durnego przepisu.

 2. Kłamstwo powtórzone milion razy staje się prawdą. Jeśli milion razy nazwą Cię oszołomem, w opinii publicznej jesteś oszołomem i już. Jeśli milion razy nazwą coś wypadkiem: staje się wypadkiem. Jeśli milion razy agresję nazwie się interwencją to można prowadzić wojny bezkarnie. Itd… Świat oparty na kłamstwie gnije i śmierdzi, ale w końcu zepsuta fasada odpadnie a robactwo się wyleje.

 3. Jak dla mnie pomysł. że w całym wszechświecie
  inteligentne życie rozwinęło się tylko na Ziemi
  jest skrajnie egocentryczny i b. mało prawdopodobny.
  Obstawiałbym 99:1 że tak nie jest.

  Ale czy Miedwiediew potwierdził obecnośc obcych na Ziemi
  czy tylko sobie dworował, czy też robił podkładkę pod jakiegoś ruskiego Bluebeama,
  – nie wiemy. Trochę ciężko to tak jednoznacznie iterpretować.

  Czuwaj! 😉

 4. Co do Miedwiediewa i jego wypowiedzi, wrzuciłem ten temat na rosyjskim forum, tam ludzie uważają że to żart. Osobiście jednak uważam że tak sobie „żartując” chciał coś nam przekazać, coś czego oficjalnie zrobić nie może.

 5. No tak szykujmy sie na robienie z naszych samochodow Carawanow cyganskich (przy okazji rozwiniemy inny bussnes indywidualizacji samochodow – inne kwiatki cos w rodzaju karnawalu wtedy bedziemy mogli rozpoznac nasz samochod po shape )
  I to czesto mandat ponad wasza kiese . proporcjonalnie do zarobkow te mandaty sa wybrykiem natury polskiej .Wiele rzeczy jest wybrykiem natury. Jak wasze emerytury i renty tez . A pozniej sie dziwia ze wszyscy stekaja tutaj .

 6. Miedwiediew robił sobie ewidentnie jaja. Wystarczy popatrzeć na dziennikarkę.

  A nasz Gonzo ino o Smoleńsku, Smoleńsku, Smoleńsku, Smoleńsku, Smoleńsku…

  Zapętlił się czy cóś?

Comments are closed.