Alternews – 19.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

12 thoughts on “Alternews – 19.01.2015

 1. Informacja z interii *Polska udzieli kredytu Ukrainie *jedyne 100 milionów euro …..bez komentarza aaa i w związku z tym zostanie utworzone nowe miejsce pracy, koordynator do spraw reform na Ukrainie na pewno dobrze płatne .Można już wysyłać cv…..tylko co my mamy do ich reform ?

  1. jak to co ? a zegar długu to kit ? a może to taki kredyt jak kiedyś z unii dajesz kredyt robisz „usługę” i kasujesz kredyt do kieszeni, pieniądz wyprany , oficjalny , najważniejsze aby forsa oficjalnie -legalnie się wyrwała, urwała , Goj za wszystko i tak zapłaci .

  2. Trzeba rozumieć mowę dyplomatyczną.
   Polska udzieli, kredytu na 100 mln euro , w ciągu 10 lat.
   Czyli 10 mln rocznie czyli tyle co nic czyli praktycznie nie udzieli Ukrainie żadnego znaczącego kredytu.
   Ukraina szuka dziesiątek miliardów, na już, a nie 100 mln w ciągu 10 lat.
   Mafia też już nie wkłada w Ukrainę kasy, mafia chciał po zamachy stanu „sprywatyzować Ukrainę” do gołego .
   A Tu najbogatszy region czyli Donbas powiedział WETO.

  1. nigdy nic się nie udało , dlaczego tym razem ma być inaczej ? to mrzonki o grafenowym eldorado , a zwykły Kowalski tradycyjnie jak się okaże dopłacił i dopłaci do tego ,powinno się pozamykać wszystkie uczelnie ,bo te wszystkie wynalazki nie pokrywają nawet 1 % wydatków na nie , i ciągle płacz ze za mało pieniedzy podatników ,gdzieś czytałem ze podobnie jest z gazem łupkowym cala ta technologia to z krajowej uczelni za pieniądze kowalskich , ale żeby używać te technologie Kowalscy muszą to kupić i to od pośrednika za granicy .

   1. Majestic ma niestety rację. Trzeba być żydem żeby się „udało”.
    Inaczej okaże się że w Polsce nic się nie udaje, nic nie można.. same przeszkody, kłody, kije w szprychach.
    To system tak działa. System prawny najjaśniejszej, zbudowany przez ostatnie 25 lat przez żydów, ich agenturę ich sługusów i karierowiczów, dla żydów, w ich interesie.
    Teraz cała Polska pracuje na żyda , cała polska nauka pracuje dla żyda, niezależny nie ma szans, ma przeciwko sobie całe państwo (żydowskie bo goje w tym państwie to tylko tania siła robocza w dyspozycji żydów)), banki, prawników, urząd patentowy, urząd skarbowy, służby specjalne i piątkowego samobójcę.
    Ta „Polska” a raczej Judeo-Polonia to efekt uniesień patriotyczny Solidaruchów.

 2. Wielu rodaków czytających poniższy tekst, jak mawiał mój przyjaciel: szwajcarski zegarmistrz, w końcu zatrybi !!!

  Oto moje przewidywania:

  1) Umocnienie Franka nie jest przypadkowe, to początek sprytnej operacji bardzo zyskownego powrotu do Nowej Marki. Wygląda, że uratowane zostaną lokaty w niemieckich bankach i w krajach wtajemniczonych w tą operację.
  2) Euro pójdzie na dno i z nim kraje zadłużone.
  3) Pytanie? Czy długi względem niemieckich banków też będą przewalutowane na Nową Markę. Jeśli tak to długi wielu państw w efekcie nie zostaną zdewaluowane.
  4) Dolar ponownie odzyska swój blask, gdyż zadłużone kraje będą potrzebowały nowych kredytów, ale czując niechęć do banksterów z UE, wybiorą banksterów z USA.
  5) Sprawdzą sie słowa p. Wałęsy:
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/470570,lech-walesa-ostrzega-unia-moze-zrobic-z-tuska-kozla-ofiarnego.html
  6) Polska pójdzie na dno i wtedy pojawi się najbliższa szansa wyjścia z ekonomicznego i politycznego matriksa (zobaczymy czy zostanie wykorzystana ?). Poprzez kolaps nastąpi wyzerowanie i wyrównanie grup uprzywilejowanych i nieuprzywilejowanych. W ten oto sposób, również nastąpi zapowiadane zbliżenie między ludźmi, będzie to zbliżenie w biedzie. I znowu będziemy braćmi Słowianami 🙂
  7) A Potem ….już wiadomo… 🙁

  Wydaję się, że taki schemat jest wręcz niemożliwy ?
  A jednak postanowiłem sprawdzić jeszcze w Internecie. Czy można znaleźć jakieś informacje potwierdzające to przewidywanie?
  Kolejny szok, jest opinia Sorosa, który pod koniec 2012r. sformułował swój postulat, jako jedyne możliwe rozwiązanie dla problemów całej strefy Euro.
  Postulat ten, jak się na pozór wydaje, został przemilczany i zignorowany.
  Wygląda, że Soros zaproponował, tak naprawdę, najlepsze rozwiązanie dla ochrony kapitału zgromadzonego przez banksterów, a nie dla całej UE.
  System matriksa działa w oparciu o systemy informatyczne, które jak sądze, bez problemu znalazły dokładnie takie samo rozwiązanie.
  Po Sorosie nastała kompletna cisza:
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-musza-uratowac-strefe-euro-2677046.html
  Jest też ciekawy, ale skromny blog:
  http://naszeblogi.pl/29034-euro-czy-powrot-marki-dylemat-niemiec
  Czyżby plan, tak się spodobał w krajach wtajemniczonych, że jest właśnie wdrażany na naszych oczach ?
  Jak to możliwe, że wszyscy patrzą i nie widzą?
  Dlaczego żaden ekonomista z głównego nurtu o tym nawet nie wspomina?

Comments are closed.