Alternews – 19.03.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

17 thoughts on “Alternews – 19.03.2013

 1. Dzisiaj papiez robil sobie zdjecia z malymi dziecmi?? Gwalciciele juz sie nie cackaja ida na calego. To jest wlasnie szybkie i nacalego rozwalanie KK. Powyzszy link moj mowi o tym co robia elity. Pozdrawiam slabych i ignorantow jak zawsze:)

 2. Nie boje sie ze swiat zbankrutuje.
  Nie boje sie ze nie bedzie jedzenia.
  Boje sie GMO.
  Boje sie Chemtrails.
  Boje sie szczepionek. 🙁
  🙁
  🙁

 3. Osobiscie tez gwizdze na bankructwo i brak jedzenia . Wole istniec bez doktryn , manipulacji psychologicznych , bez prawa takiego jakie wykreowal kosciol , bez polityki taka jaka wykreowal kosciol i bez drugow , ktorymi truja ludzi i kontroluja MIND .Przez wiele lat nie korzystam z tabletek BIG FARMA to dlaczego inni by nie mogli z tego nie korzystac .

 4. Co do tragedii Smoleńskiej – dlaczego nie ma wyraźnych zdjęć z odlotu delegacji, oraz momentu wsiadania do samolotu ?
  dlaczego do tej pory nie ujawniono zapisu z kamer monitoringu na Okęciu, gdzie zdjęcia rodzin odprowadzających swoich bliskich ( Ja bym takowe zrobił gdyby ktoś z mojej miał lecieć)
  dlaczego z prezydentem nie lecieli dziennikarze mediów głównego nurtu ?
  i najważniejsze, gdyby faktycznie w Smoleńsku był wypadek to zniszczenia miałyby inny charakter a wielu z pasażerów ocalałoby, a w kraju nie grasowałby seryjny samobójca.

 5. Forum Wolnych Ludzi przestało istnieć. Zapalmy świeczkę i pochylmy się nad głupotą tych którzy do tego doprowadzili [*]

 6. Dzisiaj kobieta przyniosla mi jakies duze posrebrzane sztućce i prosiła o heling jego ojca . Mowi , ze nie ma pieniedzy . Byla w zakonie siostr jakis tam…….nie wiem jaki to zakon nie pamietam okolo 5 lat i sie biedna nie moze pozbierac z zyciem jak z tego gniazda instytucji koscielnej wypadla .
  Moja siostra na parkingu dzisiaj rowniez zostala poproszona przez 10 letniego chlopca o kupienie mu czegos do jedzenia .
  Pisze o tym poniewaz troche mnie serce boli .

 7. Fakt, głowa boli od tych przejmująco nieprawdopodobnych wiadomości. Czasami trudno słuchać tego bez większych emocji.

  A jeszcze Kalina,
  po Twojej wypowiedzi też poczułam ukłucie w sercu 🙁

  ehh .. Bogowie „cudu” jakiegoś potrzeba nam.

 8. grzegorz
  Przy założeniu do którego mi blisko Bogowie (my), potrzebujemy wsparcia samych siebie i nawzajem.

  Swoją drogą, częściej niż rzadziej mam odczucie, że to wszystko idzie jednak w dobrym kierunku. Niestety jest brutalnie, ale właśnie ta brutalność powoduje i rozpala dążenia do zmian. Obecny chaos (w nim jest metoda) pokazuje, iż jak nigdy dotąd potrzeba nam ładu, świeżości, głębokiego oddechu, czyli wprowadzenia zmian w istniejący stan rzeczy.
  Obecny porządek świata jest skażony, chory, a jak wiadomo, prawie każdy w przypadku choroby szuka najlepszych rozwiązań. Wiadomo też, że choroba wymaga zrozumienia jej przyczyn. Przyczyny wolniej, szybciej ale odkrywamy i jak widać analizujemy, planujemy, testujemy i wdrażamy zmiany. Oczywiście każdy chciał by, ja też, żeby ten proces odbywał się szybciej, ale trzeba wziąć pod uwagę skalę zjawiska.
  Jak Bogowie, jeszcze częściowo rozproszeni, zbiorą się razem w słusznym celu, to łoł może trzeba będzie zapiąć pasy.

Comments are closed.