Alternews – 19.05.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

15 thoughts on “Alternews – 19.05.2014

 1. Nic się nie otwiera, błąd w sztuce, czy ciężka praca dezinformatorów?

 2. Jezeli jestes kompletna beznadziejna istota totalnym nieudacznikiem to zostan politykiem.

 3. Odnosnie lobbowania : Izrael nie jest suwerennym pamstwem. To czesc USA zwana State of Izrael. A dziaiaj wydaje sie ze USA jest czescia USraela. Psychopaci jednym slowem 🙂

  1. Gruzja, Polska ale teraz też Rumunia, Szwecja, Ukraina to też części tego samego „państwa” światowej mafii żydowskiej (jak USA i Palestyna).
   Wszędzie tam mafia podejmuje decyzje, mafia rządzi i dla tej mafii pracują media, służby wojskowe, specjalne, wymiar sprawiedliwości, rząd, parlament, przejęta przez mafię gospodarka i całe narody niewolników (gojów).
   Nawet Ty pracujesz na tę mafię mając pracę w firmie której właścicielem jest mafia (wyzysk pracowniczy), pracujesz na mafię kupując w hipermarkecie lub w centrum handlowym (zyski dla mafii), płacąc podatki (które idą na inwestycje na których zarabia mafia)…itd.
   Nawet jak jesteś chory lub umierasz to mafia na tobie zarabia na lekach.

   To jest prawdziwy choć ukrywany (pod różnymi nazwami firm) totalitaryzm żydowskiej władzy.
   Całe narody gojów są traktowane jak bydło rzeźne jak trzoda hodowlane, są hodowane (hodowla na cele gospodarcze), tresowane (edukacja, media), wykorzystywane (praca w charakterze wyścigowego szczura) a potem utylizowane (z odzyskiem majątku który szczur zgromadził przez swoje życie poprzez koszty leczenia, odwrotną hipotekę, zagospodarowanie nie wykorzystanych środków na emeryturę itp).

   I tak się kręci ten globalny geszeft, ta globalna farma z hodowlą gojów pracująca na mafię żydowską.
   Mafia prowadzi zaawansowane badania jak bardziej skutecznie wykorzystać gojów, jak utrzymać ich w ryzach (rzeźbienie świadomości, przymus fizyczny), jak zwiększyć ich wydajność, jak pozbyć się bez wrzasków niepotrzebnych, niewydajnych gojów, jak sterować populacją, które tereny zaludnić gojami (założyć tam nowe farmy) a z których terenów gojów usunąć.
   Widać w tym Stalinowski totalitaryzm ?
   No widać bo to ta sama mafią żydowska tylko czapeczki zmieniła z czerwonej na „demokratyczną” ale ideologia pozostała, „kultura” pozostała, metody pozostały, cele pozostały.
   W siermiężnej Rosji mafia miała trudne warunki rozwoju ale na kapitalistycznym zachodzie trafiła na żyzną glebę.

   1. A tu artykuł nt wbudowywania kultu mafii żydowskie w umysły gojów czyli walka z „antysemityzmem”.
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antysemityzm-goje-reaguja-psy-pawlowa-2014-05
    W Polsce istnieje prawny zakaz krytykowania żydów co praktycznie oznacza prawną ochronę bezkarności mafii żydowskiej.
    Nic w tym dziwnego ze mafia zakazała w rządzonym przez siebie państwie krytyki tejże mafii.
    Tak zwykle było w historii że Król, Car, Cesarz, „Furer” (czytaj przewodnia siła narodu, naród wybrany) zakazywali krytyki (obraza majestatu).
    Mafia żydowska reprezentuje ten sam poziom demokracji.

   2. Nic na to nie poradzimy a pogadać dobrze,że jeszcze można.Tylko chińczycy mogą i są w stanie nas wyzwolić no i większą część świata.

 4. Ważą się losy świata bo ważą się losy dolara.
  Dzisiaj i jutro Putin negocjuje z Chińczykami cenę Rosyjskiego gazu dla Chin.
  Od tej ceny zależą losy świata.
  Kontrakty są już gotowe i brakuje tylko wstawić cenę.
  Kontrakty przewidują odejście od dolara w płatnościach.
  Od ceny gazu zależy rozwój Rosji i Chin. Tu są sprzeczne interesy sprzedającego i kupującego. Ale też jest wspólny interes polityczny ograniczenia hegemoni USA.
  A graniczyć tą hegemonie może tylko rozwój obu gospodarek i środki na obronę przez amerykańską agresją po stronie Rosji i Chin.
  Moim zdaniem dogadają się na poziomie zbliżonym do cen gazu dla UE. Znajdą kompromis. Gaz skroplony z którego korzystają Chińczycy jest jednak droższy jeżeli uwzględnić koszty transportu. Szacuje się że ta kompromisowa cena to będzie ok 340 – 380 dolarów (płatnych w rublach lub juanach albo w złocie) .
  Jutro się dowiemy jaki policzek dostanie USA.
  Pojutrze się dowiemy jak USA się zemści.
  Za dwa lata zacznie się realny upadek bo gaz zacznie płynąć do Chin
  Kolejny szykowany policzek dla USA to ukonstytuowanie się Euroazjatyckiej strefy wolnego handlu. To też uderza w dolara i wzmacnia geostrategicznie Rosję.
  Dolar pozostanie na peryferiach świata. Arabia Saudyjska, Izrael, Kanad, USA, Japonia, nawet nie Polska bo Rosja zmusi Polskę do płacenia w rublach chyba że USA zmuszą Polskę do kupowania droższego gazu w USA (tańszy w USA ale droższy poprzez koszty skraplania i transportu) .

  Świat przyspiesza wirowanie gospodarcze.
  Coś wkrótce pęknie.

Comments are closed.