Alternews – 2.01.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.
„Polska na podsłuchu” – system Echelon w naszym kraju.
Polecany materiał filmowy z kanału Telewizji Podziemnej:
https://www.youtube.com/watch?v=joI31111dVQ

10 thoughts on “Alternews – 2.01.2013

 1. Podaję współrzędne geograficzne tej stacji szpiegowskiej, współrzędne trzeba wbić do „google map’ lub programu „google earth” , po naciśnięciu klawisza ENTER program wycentruje się na pozycji :

  54°21’58.73″N 20°33’40.06″E

  Przy traceniu władzy , przez obecnie panujących cymbałów, być może komuś przyda się lokalizacja, żeby wyłączyć szpiegowanie.

 2. Z tego co mówi Pan Gromosław to system służy do obronności Państwa, nei skupia ise na inwigilacji a na pozyskiwnaiu danych potrzebnych do obrony granic państwa, jeśli faktycznie tak jest to może byc to szukanie sensacji na siłe(na co wskazuje z resztą formuła nagranego programu). To jest niestety „normalne” że państwo musi mieć takie systemy obronne. Jest jeszcze taka opcja że w/w Pan dobrze kłamie, bo woli powiedziec pół kłamstwa/pół prawdy dla wiarygodności, niż przyznać że system jest częścią międzynarodowej sieci inwigilacji nei tylko państw ale i obywateli…

  Jest jeszcze taka opcja że w założeniach, na początku istnienia obiekt faktycznie pełnił funkcję o jakiej mówi Pan Gromosław, a potem wraz ze „zmianą” kadry i decydentów, system zaczął być wykorzystywany również w innych celach, w tym niekoniecznie dla Naszego dobra. To mnie najbardziej przekonuje, bo jakoś nie mogę uwierzyć w suwerenność naszej władzy i w to że każda decyzja podjemowana jest dla dobra jego obywateli… 😉

  W każdym razie zanim NTV zajmie jakieś stanowisko w tej sprawie, dobrzy było by dokładnie wszystko zbadać, również u źródła, bo szkoda było by znowu ośmieszać wizerunek niezależnej TV niezweryfikowanymi informacjami w tak ważnej sprawie…

 3. Maxibuprom na tym to polega ,ze trzeba czytac miedzy wierszami.Gdybysmy sie zadowalali tylko tym co nam powiedzą to do niczego bysmy nie doszli.Znajac juz tyle teori spiskowych jedna mniej czy wiecej nie moze już dziwic.

 4. Oczywisćie, tylko naprawdę warto rzetelnie badać poszczególne teorie a nei brac wszystko jako pewnik bo potem wychodzą kwiatki jak z tą „kulą plazmy” w lesie co była ogniem zapalniczki… Zależy mi żeby ta TV miała jak najwiecej zwolenników, ale nei każdy rozumie że narazie to są początki i jest to trochę błądzenie we mgle, mało pewników, dużo polegania na intuicji, domysłów i choć najprawdopodobniej słusznych to trudnych do udowodnienia… Pomyłki się zdażają, a ludzie szybko się zniechęcają gdy ich źródło prawdziwych info będzie co chwila łapało wpadki….

  Życzę NTV jak najlepiej i dlatego mój apel o możliwie jak najdokładniejsze weryfikowanie wszelkich teorii!

 5. Nasi politycy, nasz rząd znajdują się na kolanach i nie widzą w tym dyskomfortu. Czy to Echelon, czy więzienie CIA w Kiejkutach, czy opryskiwanie naszego kraju w ramach (opatentowanego, co do sprawdzenia!) amerykańskiego projektu geoinżynieryjnego – nasze władze nic nie wiedzą. Znaczy instynktownie wiedzą, że mają nie wiedzieć. Bo gdyby któryś z nich zaczął wiedzieć i – co gorsza – zaczął w tym „grzebać” – szybko przestałby być politykiem. A to intratna fucha, „ustawiająca” i siebie i docelowo rodzinę.

  I w tym momencie dochodzimy do sedna sprawy. Odpowiedzmy na retoryczne pytanie: Dla kogo (uogólniony) rząd/władza chce dobrze? Dla siebie, czy dla nas?

  System Echelon jest amerykański i jako taki służy ICH celom. A nasz aktualny Wielki Brat ma zbyt dużo na głowie, by martwić się o to, jak nam zrobić dobrze. Zresztą to my im mamy robić dobrze, co przy naszym polskim ukochaniu Ameryki jest oczywiste i nawet nie niesie konieczności ponoszenia kosztów na zakup wazeliny.

 6. Buraczku jakie to madre co powiedziales. Co mozna wiec zrobic i co trzeba zrobic ?. Z pewnoscia ta sprawa nie moze byc poposzczona i udowodnic wladzom , ze nieszkodzi , ze oni nie sa swiadomi ICH wystarczy , ze my jestesmy . i mozemy sie tym zaopiekowac jako obiektem juz historycznym od dzisiaj .
  Ja mam wrazenie ze Mr Sir Rothschild nie bedzie sie nas pytal czy chcemy wejsc do EU tak samo nie bedzie sie pytal naszego rzadu .On rozkarze albo zagrozi . Dlatego uwazam , ze wszysy powinni zlikwidowac ambicje i mowic o tym otwarcie nawet wspolpracowac z wieloma Pchics.
  Wiem , ze kontrolerzy swiata nie lubia szamanskich wizji .
  To jest na wyzszym planie energii pieniadza w jego MIND juz jest wszystko zalatwione .
  Mamy Tatusia a on ma Farme .

 7. Typowy syndrom ciastka, mieć czy zjeść?
  Chcemy bezpieczeństwa czy „wolności”, kto jest większy „wróg”, kto w ogóle jest wrogiem, kto przyjacielem a kto opiekunem?
  Pytania niby naiwne, ale to one decydują o naszym ewentualnym oburzeniu czy aprobacie.
  Czy z globalnego podsłuchu coś nam konkretnie zagraża? Czy może mamy uczucie bezpieczeństwa że ktoś czuwa nad nami?
  Jeżeli system jest wojskowy to chyba O.K. Problem chyba żeby taki pozostał i miał odpowiednią kontrolę.
  Ciekawi mnie co p. Zagórski chciał by usłyszeć dzięki temu systemowi o wypadku w Smoleńsku? Chyba ciekawą rozmowę braci?

 8. Stacja Echelon znajdowała się Darmstadt (August-Euler-Flugplatz) w latach 2004-2008. Obecnie jest całkowicie zdemontowana, choć w GoogleEarth można sobie ją jeszcze obejrzeć.

 9. Hi wszyscy
  Nie wylaczyli szpiegowania . Zreszta to niewazne , maja inna technologie i mam wrazenia ze ja zintalowali z zewnatrz do wewnatrz . Zalatwiaja pokolei ludzi , ktorzy maja akces do nich przez psychi. Utrudniaja im zycie , zebysmy juz nic nie wiedzieli . Dlatego mowie najwazniejsze to rozwiajac swoje wieloprzestrzenne widzenie .Codziennie patrzec na You Tube na oprawcow twarze a jest ich kilku i znacie ich i odcinac ich z planet earth . Nie bojcie sie karmy bo oni ja wymyslili dla wlasnych korzysci . Dzisiaj probowali mnie straszyc w nocy wiec wam to pisze poprzez sny.
  Naleze do osob bardzo pozytywnych ale musze ten pozytywizm ratowac jak sie da .
  jest wiecej czarnej materii w swiecie i kosmosie niz bialej . Wszyscy mowia , ze musimy nad soba pracowac . Ja mowie ze w stosunku do tych oprawcow my jestesmy aniolami wiec nie pracujcie nad soba tylko patrzcie na te ochydne postacie ktore od pokoleni wcielaja sie w czarnych magikow ciala i odcinajcie je od planety ziemi .
  Bardzo was wszystkich lubie

Comments are closed.