Alternews – 2.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

27 thoughts on “Alternews – 2.02.2015

 1. Pod tekstem na Wolne Media o Yellowstone, Wyczeslawa 02.02.2015 22:21 napisała:

  Artykuł na intellihub jest na podstawie filmu z Youtube i ten strażnik tam nie mówi, że za dwa tygodnie wybuchnie, tylko że z mniej więcej takim wyprzedzeniem można to przewidzieć, gdyby miał wybuchnąć. To jednak różnica, no nie? Jakby ten wulkan miał wybuchnąć lada chwila, to facet by tam nie stał i się nie wypowiadał tak spokojnie. Po co przekręcać jego słowa i robić panikę, mało powodów do tego już mamy?

  1. I to jest własnie rzetelne dziennikarstwo w „alternatywnym” wydaniu. Buuuhahahahaa :)))
   Zmiany Na Ziemi wstawiły jak zwykle totalną bzdurę, trudno powiedzieć czy z głupoty czy chęci wzbudzenia taniej sensacji, Janusz powtarza bezrefleeksyjnie i jeszcze obdarza „poważnym” komentarzem…. ŻENADA!!!
   W rzeczywistości gość powiedział, że „nie da się przewidzieć erupcji w żadnej przewidywalnej przyszłości”, po czym zapytany, czym jest dla niego taka „przewidywalna przyszłość”, odparł, że tak na pewno do da się taką rzecz określić tylko kilka tygodni naprzód. Ale sens jego całej wypowiedzi jest DOKŁADNIE ODWROTNY od prezentowanego w tych waszych alterbzdurach. W tej chwili nie da się przewidzieć żadnej erupcji.

 2. Przed 18 laty w Częstochowie w pobliżu Jasnej Góry spotkałem zakonnika w moim mniemaniu patriotę, który rozdawał ulotki-przepowiednie dotyczące przyszłości Polski, które przestrzegały przed przyjmowaniem czipów podskórnych na rękę i na czoło. To miałoby być zamiast dowodów tożsamości. Ci którzy nie przyjmą czipa nie będą mogli kupować w sklepach, podróżowac środkami komunikacji publicznej oraz wejść do jakichkolwiek urzędów czy instytucji. Będą to wykluczone osoby ze społeczeństwa ścigane przez prawo. Uznałem to za bzdurę i niedorzeczność ale teraz zaczynam się głeboko zastanawiac czy te przepowiednie nie mają teraz racji bytu.

 3. Tak sobie podsumowałem ile to państw zostało napadniętych przez „pokojowy” zachód, ile przewrotów rządowych zorganizował „pokojowy” zachód , ilu przywódców państwowych zamordował „pokojowy” zachód, ilu ludzi zginęło na skutek interwencji bezpośrednich i pośrednich „pokojowego” zachodu, od czasu rozpadu ZSRR.
  A nam (wam) różne „Michniki” i „Kraśki” wmawiają że upadek ZSRR oznacza że świat stał się bezpieczniejszy. I można powiedzieć że to prawda co oni mówią, świat stał się bezpieczniejszy, niestety tylko dla bandziorów żyjących z grabieży na masową skalę.

  Spróbujcie sobie podsumować te akty „upowszechniania demokracji”
  Szwecja – zamordowanie przywódcy (Olaf Palme opierał się mafii żydowskiej)
  Rumunia – zorganizowany przez Syjonistów przewrót i zamordowanie Przywódcy,
  Palestyna – systematycznie mordowanie ludności cywilnej i przywódców,
  Jugosławia – zorganizowanie krwawego przewrotu i zamordowanie przywódcy,
  Czeczenia – krwawy przewrót organizowany i wspierany przez zachód (rękami islamistów).
  Irak – krwawa agresja militarna i zamordowanie przywódcy,
  Libia – krwawa interwencja militarna i zamordowanie przywódcy,
  Afganistan – krwawa interwencja zbrojna i wymordowanie wszystkich opornych przywódców plemiennych
  Sudan – wymuszenie podziału państwa i doprowadzenie do śmierci głodowej w „wyzwolone”j części Sudanu (południowej).
  Jemen – systematyczne naloty bombowe i mordowanie przywódców plemiennych.
  Syria – zorganizowanie przewrotu siłowego i wywołanie krwawej wojny najpierw domowej a teraz wojny z zachodnimi najemnikami, nieustanne próby zamordowania przywódcy kraju,
  Ukraina – zorganizowanie przewrotu rządowego na Majdanie i systematyczne mordowanie opozycji nie akceptującej tego przewrotu na wschodzie Ukrainy.
  Liczne próby dokonania przewrotów na Białorusi, w Rosji, na Ukrainie i wielu innych krajach na świecie (np Chiny)

  Tak nawiasem mówiąc dla Polski był przygotowany podobny scenariusz.
  Tylko dzięki Jaruzelskiemu i jego stanowi wojennemu nie doszło do krwawego rozlewu krwi. Solidaruchy już były przygotowywane do siłowego przewrotu (w interesie żydowskiego zachodu i KK który wtedy, za JPII był żydowską agenturą).

  To tak w skrócie dorobek „demokratycznego” zachodu przez ostatnie kilkadziesiąt lat.
  Wcześniej było podobnie tylko dotyczyło głównie Ameryki południowej i środkowej oraz Azji i Afryki (liczne prawicowe przewroty, zamachy stanów, krwawe rzezie ludności cywilnej, mordy przywódców).

  A wszystkie te zbrodnie „demokratycznego” zachodu przedstawiano wam jako agresję komunistów a teraz jako agresję terrorystów.

  Teraz zestawcie sobie rolę mafii żydowskiej we władzach politycznych i gospodarczych tzw zachodu i skrajną przewrotność zachodniej propagandy.
  Mafia żydowska rządzi zachodem od wielu lat, dostrzegł to już Hitler i stąd jego nagonka na żydów i mówienie o zgniłym zachodzie. Hitler stawiał trafne diagnozy, niestety stosował zbrodnicze metody leczenia. II wojna światowa była w istocie I wojną ze światową mafią żydowską. Polska przedwojenna to przecież Polska oligarchiczna gdzie oligarchami była mafia żydowska i KK, Polska tzw arystokracja siedziała głęboko w kieszeni u żyda podobnie jak arystokracja Brytyjska.

  Teraz mamy do czynienia z początkiem II wojny ze światową mafią żydowską.
  Tę wojnę rozpętała mafia żydowska a Rosja i Chiny stoją teraz po drugiej stronie frontu. Była koalicja Hitlerowska do dzisiaj okupowana przez mafię żydowską (USA) w całości stoi po stronie tej mafii (nie są suwerenni mimo pozorów demokracji, wszyscy mają na swoim terenie bazy USA).

  To trochę inna perspektywa rzeczywistości od tej wciskanej wam (nam) przez propagandę mafii żydowskiej.
  Moim zdaniem bardziej prawdziwa.

  1. ” Rosyjska agentura wpływu w polskim internecie jest bardzo dużym zagrożeniem – stwierdził w programie „Wolne głosy” dziennikarz tygodnika Do Rzeczy Wojciech Wybranowski. – Trzeba to uznać za element agentury wpływu – przyznał były szef ABW Bogdan Święczkowski.”

   1. Próba zastraszenia jak widzę, to typowe dla tej mafijnej „demokracji”.
    Zastraszyć, zatkać gębę inaczej myślącym a może po prostu prawdzie … jakie to koszerne.
    Ruski agent ? a czemu nie od razu terrorysta ?
    To krótsza ścieżka do odebrania człowiekowi wszelkich praw i mordowanie go wg własnego widzi mi się.

 4. Według Objawienia św. Jana piętno ma być przyjęte na PRAWĄ rękę lub na czoło.

 5. Protesty sa organizowane przez środowisko WSI dla odwrócenia uwagi od prezia „Komorowskiego”, który może być w tarapatach z uwagi na aferę marszałkową i swoje zeznania w sądzie, które pokazały , że ma za uszami więcej niz chce się przyznać.

 6. ..CHIP..Za namowa Sprawiedliwego przekonaja ciebie do zawarcia Podskornej Umowy. Chip bedzie twoja Prawda i twoim Ja. On otworzy Wrota bys mogl wejsc. On zamknie je szczelnie gdybys chcial wyjsc. Chip to Konsekwencja tez nie twoich Decyzji. Jednak zabarwiony odpowiednio Monitor zakwalifikuje zdolnosc twojego umyslu. Nie wyprzesz die Niewygoda lub innym Planem…Uczynisz dokladnie to na co ci wskaza. Sukcesem twoim bedzie Nastepny Dzien tak bardzo uzalezniony od sumy Wydarzen Dnia Poprzedniego. Swoim sprzeciwem wylaczysz Chipa…Zamknal sie wowczas Wrota serca twojego! Staniesz sie choc jeszcze zywym to jednak martwym. Juz nikt nie upomni sie o twoje istnienie…Chip zaboli mocniej niz smierc tego co najbardziej kochales. Poczujesz piekacy bol gdy pomyslisz inaczej… Zycie i Smierc sa juz w rekach tych,ktorym Opatrznosc powierzyla swoja Prawde…

  1. sprawiedliwy inaczej
   http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/2200-chrzescijanin-musial-odejsc-z-pracy-bo-nie-chcial-zostac-oznaczony-znamieniem-bestii.html

   pamiętam jak się ludzie burzyli na info pojawiające się w mediach że nowe dowody osobiste mają posiadać odcisk linii papilarnych palca 🙂
   a dziś już im to nie przeszkadza bo miłość do iphona i innych technologii jest najważniejsza. W ten oto sposób sztuczna inteligencja syntetyczny bóg przejmuje kontrole nad wcześniej zmodyfikowaną genetycznie dna populacją człowieka.
   Nawet współczesna duchowość jest już zmodyfikowana a nawet agresywna,karze miłować bestie a gardzić tym co nie godzi się na dominacje zła.

  2. „Sprawa trafiła do sądu. Ten przyznał mu niedawno 150 tys. dolarów odszkodowania. Nie jest wykluczone, że na kolejnym posiedzeniu zdecyduje również o innej rekompensacie.
   Podkreślono, że biometryczny skaner ręki pobiera z niej informacje strukturalne, a następnie przechowuje je, by identyfikować człowieka przy przyszłych skanach.”

   Skoro sąd mu przyznał w pewnym sensie rację, znaczy, że coś jest na rzeczy i jest to ingerencja w prywatność zbyt daleko idąca. podobna sytuacja miała przecież miejsce również i w Polsce, kiedy „postępowy” ksiądz chciał w ten sposób kontrolować obecność uczniów na lekcjach religii. I sprawa miała podobny finał. Proceder dałoby się na razie jeszcze bez problemu ukrócić, gdyby ludzie się solidarnie postawili, bo gdyby firma zamiast jednego miała lawinę pozwów, albo pozew zbiorowy, to pewnie okazałoby się, że nie za bardzo im się to opłaca 😛 Ale lemingi (sheeple) za wygodne są i za leniwe…

 7. Udział w międzynarodowej szpicy ma za zadanie zmusić Państwo Polskie do udziału w Wojnie inicjowanej przez środowiska nie związane z Polską, a to jest zdrada interesów narodowych i powinna być ścigana z urzędu

 8. O tym kto rządzi światem zachodnim od ostatnich 300 lat.
  Niby wiadomo ale należy te prawdę powtarzać aż ją zrozumie ostatni pożyteczny idiota.
  Wtedy po stronie tych co „nie rozumieją”, „mają odmienną opinię”, „nie popierają teorii spiskowych”, bredzą o antysemityzmie, pozostaną wyłącznie członkowie tej mafii, jej sługusy, karierowicze, najemnicy czyli zera moralne czyli najgorsze elementy społeczne które należy odsunąć od władzy jak najdalej (a to oni teraz rządzą i zachodem i Polską).

  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/118628,nadchodzi-kres-globalnego-kasyna-banksterow

  Artykuł dobrze koresponduje z moim dzisiejszym wpisem, to spójny obraz rzeczywistości.
  Najbliższe wybory pokażą ilu jeszcze pozostało pożytecznych idiotów (i zostaną jak zawsze sfałszowane poprzez wyreżyserowanie przez mafijne media i służby specjalne, wyników wyborów albo wprost poprzez wygenerowanie „głosów nieważnych” czyli unieważnienie głosów na antymafijną opozycję poprzez dostawienie krzyżyka).
  To pewno nie jedyne techniki poprawiania wyniku wyborów którymi dysponuje mafia.

 9. Smoleńsk… nie zrobili tego Rosjanie, nie zrobili Placy, ci którzy to zrobili nie mają żadnej ze znanych (oficjalnie) narodowości. A co, jeśli nie chodziło o Prezydenta..? Tego, gdyby chcieli, utłukliby cichutko i skromnie… A co jeśli leciał tam ktoś, kto posiadał informacje, które mogły wstrząsnąć posadami świata i chciał je ujawnić..? Ponad 90 osób… kim byli, prócz tych omawianych w mediach? I cóż to musiała być za informacja skoro…! nie Rosjanie, nie Polacy, nie Prezydent… Informacja!

  1. To jednak była katastrofa wywołana, wymuszona, przez Prezydenta i jego otoczenie, potraktowaniem pilota podczas misji do Gruzji gdzie pilot zgodnie ze swoimi kompetencjami nie wykonał polecenia Prezydenta samobójcy a właściwe ignoranta bo samobójstwo to skutek tej ignorancji.

   Bezpośredni winny to obecny i w pełni świadom (nie był aż tak pijany bo 0,5%% na służbie to tyle co nic dla dziarskiego żołnierza) łamania podstawowych zasad bezpieczeństwa, dowódca lotnictwa gen Błasik.
   Pilot był tylko zastraszoną ofiarą która miała do wyboru albo podjąć ryzyko „może się uda” i dostać pochwałę (za złamanie zasad bezpieczeństw”) albo nie podjąć ryzyka i postąpić zgodnie z zasadami bezpieczeństwa lotów i mieć pewność że skończy jak jego kolega który tak postąpił w Gruzji. (zniszczenie kariery wojskowej, nagonka, zaszczucie, poniżanie publiczne a pewnie i dyspozycyjny prokurator, dyspozycyjny sędzia, polityczny wyrok…prześladowania przez całe dalsze życie).

   1. Oskar
    – Ty tak od siebie, czy cytujesz raport gen. Anodiny /Tusko-Millera ?

  2. Gdyby to było możliwe w ogóle że znalazł się w tym gronie jakikolwiek Człowiek, to skoro Prezydentem nikt by się nie przejął to tym bardziej takim pojedynczym ptaszkiem kto by się przejął? Nie załatwili by Go po cichu, ale jawnie w świetle reflektorów pod byle pretekstem na amen, a potem sam by się poślizgnął na mydle w łaźni zakładu dla obłąkanych. Słowem z tego powodu nie trzeba było kasować prezydenckiego tuPolegwa. I każdy kolaboruje z Kim? To Oni podmieniają ludzi od dziesięcioleci, kłamią i nie szukają prawdy…

   Tu mamy inne symptomy. Na co dzień. Na przykład Związki zawodowe Górników zostały zaproszone na rozmowy i po wyjściu zaczęły być łamistrajkami. …
   Wiesz jak to jest możliwe przypadkiem? By przypadkiem WSZYSCY nagle zmienili zdanie i front, jak każdy kto wszedł do Belwederu nawiasem, jak w 89r … Uprzedzę idiotyczny wniosek o przekupstwie.

   Zamknęli drzwi, zaimplantowali goauldami i do pracy, przeciw narodowi (ludzkości). Dziś Ci sami „ludzie” fukają na innych strajkujących. Podczas gdy wcześniej odgrażali się że wymordują władzę. Wystarczyła chwila przed wejściem na antenę. Obserwuj.

   1. Bo może zamiast odgrażać się, powinni wreszcie to po prostu zrobić? Szybko i zdecydowanie, nie wpuszczając się w żadne negocjacje i nie dając im pola manewru. Jak w 1793 roku… 😛

 10. Ja jestem za calkowita likwidacja armii …szkoda pieniedzy…z wojskiem czy bez i tak mamy marne szanse…lepiej zachowac sie jak Czesi i Slowacy w czasie Drugiej Wojny Swiatowej…wilk syty i OWCA CALA…a sojusznikow mamy takich jak wtedy…nie pomoze nam nikt…pozdrawiam

  1. Bardzo prosze nie komentowac moich wpisow!Pozwalam nie czytac…dziekuje i wybaczam …

  2. >>Bardzo prosze nie komentowac moich wpisow!<<

   Umieszczenie/upublicznienie wpisu na forum ogólnym jest równoznaczne ze zgodą na komentowanie przez każdego czytającego !

  3. Wojna jest sprzeczna z naturą człowieka, dlatego tylu chorych psychicznie jest po takich przeżyciach.Planujący wszystkie wojny jakoś w nich nie uczestniczą.
   Zlikwidować wszystkie armie świata, odmawiać uczestniczenia w tych nieludzkich praktykach.Jeżeli nikt nie stanie do poboru, nie będzie wojny.

Comments are closed.