Alternews – 2.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

40 thoughts on “Alternews – 2.02.2016

  1. Straszne… wyrok wyrokiem, czy zasłużony, dla mnei wyroki wiezienia nigdy nie sa zasłużone… chory, mściwy czy szaleniec, powinien dostac 10 lat.

  2. Ja bym się zastanowił co one albo raczej urząd który reprezentowały mu zrobiły.
   Przecież nie od dziś wiadomo że MOPSy to raczej miejsca zatrudnienia znajomych i rodzin królików (etaty dla rodziny) a nie miejsce pomocy dla potrzebujących.

   A potrzebujący często słaby, chory, stary ociera się o śmierć z braku środków do życia i do leczenia. MOPSY odmawiając pomocy skazują ludzi na śmierć (oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem).
   Przypomnę że identyczną politykę wobec żydów prowadził Hitler wtedy zabijano żydów też zgodnie z obowiązującym prawem.
   Dzisiaj zgodnie z prawem skazuje się na śmierć w upodleniu tysiące Polaków.

   Moim zdaniem to był odruch desperackiej samoobrony przed bandyckim państwem.
   Przecież walkę z III Rzeszą popieramy a to było bardzo podobne samo państwo prawa. Tylko prawo tam krzywdziło żydów a dzisiaj jest odwrotnie to żydzi są beneficjentami prawa a Polacy w Polsce są dyskryminowani.

   1. no a teraz niestety państwo musi dać spać jeść itd , czy w tych mopsikach są stale reguły czy to widzi misie tych króli -królików ? ogólne reguły powinny być jednakowe a widzi misie powinno być na korzyść pokrzywdzonych, poszkodowanych , no szkoda ze były tam ofiary , to niczego nie zmieni taka desperacja .

  1. Przeciz Ci co manipuluja programami w ludzkich umyslach wiedza , ze Boga nie ma .Tylko ludzie nie wiedza w co wierza .

   1. Ateiści wierzą w coś chyba najbardziej absurdalnego z punktu widzenia logiki – chociaż oni sami, uważają się za trzeźwomyślicieli . Ale to już ich sprawa a także sposób postrzegania pewnych zagadnień. Korzystać z boskich dobrodziejstw czyli z potencjałów Wiecznej Egzystencji i negować równocześnie Jej istnienie , to jest dopiero nic 🙂

  2. Ten tekst na WP napisał ktoś komu wypada „współczuć”, pewnie też objąć pomocą medyczną.

   1. Przy okazji widać jaki poziom, pewnie też celowo. Reprezentują sobą Polskie i pewnie nie tylko media z tak zwanego alter nurtu.

  3. co do samej religii… (nie przeczytałem jeszcze całości memoriału) to chyba mniej więcej o to chodzi… tak mi się wydawało… pozbawić religii pozycji jej „należnej”.
   Nie przypadkiem jest to Grecja, została zadłużona i ,jak się okazuje, sprzedana pod eksperyment kulturowy. Poland to samo (kwotowo) z tą różnicą że nie oficjalnie jak Grecja

  4. Ja natomiast absolutnie wierzę w istnienie Wiecznej Egzystencji i równocześnie pragnę , aby zatrzymano spiralę zła , czyli wzajemnego wyrzynania się ludzi z powodów religijnych.

   1. @Gaja
    napisałaś:
    „Ja natomiast absolutnie wierzę…”

    To Ty jesteś
    w i e r z ą c a ??

  1. Wg Jasnowidza Arona Ziemia się rozdziela na dwie Ziemie o innych wibracjach , niższej i wyższej /czyli rozdzielenie się wibracyjne / Jackowski zostanie oczywiście ze swoją wojną oraz tymi , którzy tę wojnę propagują , na Ziemi o niższych wibracjach . Tak więc wszyscy będą mieli to – NA CO WIBRACYJNIE SOBIE ZASŁUŻYLI \, czyli swoimi wibracjami osiągnęli :)))))))))

   1. Gajulka skarbie, kochając wszystkich trzeba jasnowidzowi też życzyć dobrze 🙂 🙂

   2. Gaja a co to za stan świadomości Jahwe hahahha kij i marchewka.. (zasługiwanie hahah (za dobro nagroda a za zło kara haha szatańska gra)- a ta sławetna miłość bezwarunkowa to kit?) 😀 😀 jak komuś się coś rozdziela w Jaźni to nie wiem co doradzić? Psychiatrę? Medytację? Co Bóg złączył człowiek (ego) niech nie waży się rozłączać.. bo zeświruje..

   3. Izabela A widzisz przed sobą jakieś ograniczenia ? Jeżeli tak- to w nich siedź i pełzaj przed tymi ograniczeniami 🙂

   4. Tomciu W tej kwestii , każdy obsługuje siebie sam . Trzeba znać tylko instrukcję obsługi 🙂 Co ja mu poradzę jezeli Jackowski uparł się na wojnę 🙂 Widocznie wojnę nosi w sobie .

   5. Jasnowidz Aron
    zdaje się, że też
    w i e r z y
    (chyba w Boga),
    ale w to/jak/ Kogo….
    wierzą
    katolicy to już niekoniecznie popiera,
    hi hi

    hmm… Wiedza, Prawda bardziej do mnie przemawia
    („a co to jest Prawda?” – zapyta filozof 😉
    ps
    trochę, jak dla mnie, przydługie to wystąpienie Arona

   6. A kto to mówi Gaja? Eguś? Przyjdzie sprawdzam.. zawsze przychodzi.. i książka „Zero ograniczeń” nie pomoże.

   7. Gaju ,Jackowski to wizjoner , skoro ma takie możliwości oglądania ziemi w niskich wibracjach to znaczy ze jest o poziom wyżej .On wojny nie propaguje, On czyta ewentualne scenariusze , no i dobrze, bo można przeciwdziałać , a sama wiedza już o takim scenariuszu zmienia ten scenariusz .

   8. Majestic co się stanie , jeżeli wszyscy będą myśleć o wojnie ??? No co ? Pytam Cię Majesticu ????????????

   9. Gaju , co się stanie jak wszyscy będą udawać ze wojna się nie zbliża ? jeżeli wyprodukuje film kinowy i on zaistnieje , to powiesz mi ze go niema ? przecież chyba zamykasz drzwi do swojego domu ? po co to robisz ? po to aby nie dać okazji na setki różnych okazji ,zamykając nie prowokujesz , robisz to dlatego ,zapobiegasz dlatego , ze masz swiadomosc ze to destrukcyjne , Ludzie wiedząc o czyhającej wojnie , pogonią wszystkich naganiaczy prowokatorów , a teraz jak jest? mamy swiadomosc ze Szatany chcą w kraju jakieś bazy budować , bo to temat wojna gdybyśmy nic nie wiedzieli nie protestowali już dawno mielibyśmy 39 , dopóki masa krytyczna nie osiągnie polowy w pozytywnym działaniu ,to ukrywanie zagrożeń będzie dywersja , dlatego przed nalotami wyły syreny , wyły po to aby wywołać strach i panikę !? nie ,po to aby nie uronić ani jednej duszy i aby wszyscy zdążyli się schronić i zapobiec destrukcji i smierci , i teraz jest identycznie jak mamy symptomy ze zło wyłazi , cokolwiek to mamy czas aby to zło zlokalizować i zneutralizować , i jak wspomniałem jak jakiś dudek albo inny psychol , swiadomie chce prowokować do wojny , to takiego wszarza za ryj i opluć takie ścierwo , aby przestał .Pozdrowionka

  1. Jasne. A Angela Merkel pójdzie siedzieć… Jak byłem mały, to miałem skropuły jeść kurki.

Comments are closed.