Alternews – 2.03.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

64 thoughts on “Alternews – 2.03.2015

  1. W tym samym czasie była jakaś wielka rocznica mordów na Wołyniu.
   Nawet polskiej delegacji (oczywiście pozarządowej) która miała uczcić rocznicę tej potwornej zbrodni, nie wpuszczono na Ukrainę.
   I co ? Słyszeliście coś o tym w mediach ? Cisza na ten temat, absolutna cisza.
   A o „żołnierzach wyklętych” na okrągło ciągle te same kłamstwa wybielające zbrodniarzy.
   W PRLu karę śmierdzi dostawali tylko ci którym udowodniono wydawanie po wojnie rozkazów mordowania ludzi lub którzy osobiście mordowali.
   Reszta członków band dostawała wyroki odsiadki i po licznych amnestiach wychodziła na wolność. I nie znane są przypadki kary śmierci dla kogoś kto nikogo nie zabił lub nie zlecił zabójstwa.
   Taka jest obiektywna prawda.
   A jak i kogo mordowali bandyci (wyklęci) to druga biała plama w historii Polski.

   Ale prawdy w III Rp rządzonej przez mafię chazarską nie należy się spodziewać. Tu wszystko zbudowane jest na kłamstwie, obłudzie i podwójnych standardach.

   Ktoś kto akceptuje te kłamstwa propagandowe musi być albo skrajnym idiotą (takich praktycznie nie ma lub leczy się ich psychiatrycznie bo wykazują niezdolność do samodzielnego życia) albo jest skrajną szują która dobrze wie jaka jest prawda ale udaje głupa bo albo jej się to opłaca (stołek czyli obowiązki służbowe) albo jest członkiem tej mafii i po prostu stosuje metody mafii czyli czynnie ogłupia Polskie społeczeństwo czyli jest wrogiem narodu Polskiego.

   Każdy który cię okłamuje jest twoim wrogiem to podstawowa zasada.
   Każdy okłamywany powinien zawsze dokładnie przeanalizować w jakim celu go okłamują.
   (mafia okłamuje by ukierunkować nienawiść Polaków na wrogów mafii)

   1. Jako komentarz podam przykłady autentycznych wyroków z okresu stalinowskiego z Polski:
    1. Wyrok 5 lat za „Obrazę wizerunku krów radzieckich”- kobieta śmiała się z plakatu.
    2. Wyrok 8 lat za „Próbę obalenia ustroju PRL drogą długofalowego oddziaływania na młodzież w duchu Baden Powellowskim”(twórca harcerstwa)
    Straszne zbrodniarki.
    Czy trzeba czegoś jeszcze.

   2. Trzeba jeszcze minimum przyzwoitości.
    Trzeba podać źródła.
    Trzeba podać statystyki wyroków bo „jedna jaskółka nie czyni wiosny”. W złożonych procesach liczy się statystyka.
    Warto też podać statystyki zabitych po obu stronach, sposoby zabijania, dokumentacje procesów prowadzących do ukarania…
    a wszystko wg takich samych kryteriów a nie wybiórczo.

    Kim trzeba być by takich elementarnych spraw nie rozumieć ?
    (już pisałem kim).

 1. Panie Zagórski, pana newsy jeśli chodzi o komentarze polityczne nie są alter… Wpisują się idealnie w strumień głównego nurtu. Przykro tego słuchać, no cóż poprawność polityczna… Niech pan zada sobie trochę trudu i poszuka informacji o B. Niemcowie z innych źródeł niż dziennik telewizyjny, jeśli chce pan komentować to wydarzenie alternatywnie, raczej trzeba by napisać w prawdzie.

  1. to jaka jest prawda o Niemcowie, czy to wie nikt?
   Prowokacja NWO czy egzekucja pokazowa?

   1. Putina możemy obdarzyć dowolnymi epitetami, ale na pewno nie: idiota. Chyba, że mu coś na mózg się rzuciło i stworzył „męczennika” a tego dyktatorzy unikają. Trzeba zadać sobie pytanie: kto na tej rozróbie korzysta? Putin? phhhhh

  2. @aka: podpisuje sie pod Twoją wypowiedzią. Gdy słuchałem alternewsa z 2.03 na temat zamachu na niejakiego Borucha Neumana (znanego jako Boris Niemcow) i poglądów prowadzącego na temat Putina i Rosji ,to aż mnie cofnęło. Wówczas zacząłem się zastanawiać czy nie oglądam któregoś z paszkwilowatch mainstreamowych bełkotów nadawanych w tvn lub tvp (celowo z małej litery).

 2. Panie Januszu, gratuluję. Już na dobre dołączył Pan do mediów reżimowych. Pańska relacja odnośnie morderstwa Niemcowa (współpracownika pijaka Jelcyna ) to nic innego jak TVN 24. Oby tak dalej, to będzie miał Pan publikę pro reżimową.

 3. 55 letni wybitny opozycjonista idący z 24 letnią modelką na sex powinien być usunięty z życia publicznego.Tak się stało i jest już normalniej.Też proszę na siebie uważać.

 4. Niemcow grabił Rosję za Jelcyna na gigantyczną skalę.
  Mafia chciała go wywindować jak najwyżej we władzach Rosji bo to ich człowiek.
  Niemców jednak się nie sprawdzał w roli „genialnego polityka”, „wielkiego demokraty” i co chwilę się kompromitował.
  W końcu Niemcow stoczył się w kierunku uciech cielesnych.
  Bardziej go interesowały knajpy i dziewczynki niż polityka.
  Uznał że z polityki i z tego co nagrabił będzie żył a zajmie się tym co lubi czyli młodziutkimi dziewczynkami.
  Mafia nie wybacza takiej „zdrady” mafia w niego inwestowała i mafia od niego wymaga.
  Bierezowski też zdradził i chciał pogodzić się z Putinem.
  Niemcow „zdradził” bo przestał się zajmować tym do czego mafia go stworzyła i wylansowała.
  Obaj już nie żyją.
  Niemcowa mogła sprzątnąć zawiedziona nim mafia ale też mógł zginąć bo kręcił się w nocnym półświatku i niejednemu bandziorowi zgarnął dziewczynę i z niejednym bandziorem pili w knajpie i niejeden bandzior (biznesmen) chciał robić z Niemcowem interesy. To bardzo prawdopodobny wątek.

 5. „Darmowa komunikacja miejska funkcjonuje już w kilku miastach Polski. Jako pierwsze wprowadziły ją Żory. W ślad za nimi poszedł m.in. Lubin, Świerklany, Nysa, Goleniów i Mława. Z pewnymi ograniczeniami darmowa komunikacja miejska obowiązuje już w 29 miastach Polski. Na świecie to rozwiązanie również zyskuje na popularności i wdrażają je nie tylko małe miasta, ale również wielkie aglomeracje: Tallin, Sydney, Miami, Seattle, Cardiff czy Bangkok.’

  http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Kolobrzeg/Za-darmo-do-22-roku

  1. Po dzieciach i młodzieży szkolnej do 22 roku życia i „przećwiczeniu” w tym roku tej zmiany w komunikacji miejskiej, w przyszłym planowane sa następne uchwały aby od opłat za przejazd zwolnić także samotne matki ofiary społecznego systemu rozpijania i rozbijania rodzin, bezrobotnych, poszkodowanych przez banki.
   http://www.miastokolobrzeg.pl/wiadomosci/9688-dymecka-za-darmo-do-22-roku-ycia.html
   Wioletta Dymecka przegrała w listopadzie w drugiej turze z prezydentem elektem (3 kadencja… PO) ale przejęła fotel przewodniczącej Rady Miasta i większość poparcia w Radzie. Pierwszą uchwałą było obcięcie prezydentowi pensji (o kilka tysięcy), którą rok rocznie sobie podwyższał.
   Darmowe komunikacja miejska (toalety, molo) i.in… były jej postulatami wyborczymi w kampanii. Realizuje je jako przewodnicząca rady miejskiej

 6. Widzę że,ledwo co zastrzelono Niemcowa a pan Zagórski już wie kto to zrobił.
  Coś mi tu zalatuje PRL-em i propagandą z tamtego okresu.
  Alternews zaczyna coraz bardziej przypominać Dziennik Telewizyjny z tamtego okresu lub też TVN24 z obecnego.

 7. Pierwsze słyszę by Policja miała drony, bo z tego co wiem to walczy o papier toaletowy, papier do drukarek i długopisy, a w internecie są tylko wzmianki, że chcieli by drony ale ich nie stać i jak już to je wynajmują. Ale ten na filmiku zdaje sie być mało profesjonalny i raczej sobie go ktoś zabrał by nakręcić dla siebie materiał z tego wydarzenia, niż policyjna inwigilacja. Znając Polskę funkcjonariusz musiał by mieć licencję pilota by sterować drona a kilka pilotów w Policji jest może ich zapytać czy pilotują drony.

 8. Niezły materiał filmowy pokazujący „jakość” elyt na Ukrainie (nasze są takie same, mają przecież tego samego mafijnego nadzorcę) .
  Uwaga drastyczne sceny spod Debelcewa.
  https://vk.com/videos-72671313?z=video-72671313_171146412

  To dobry materiał edukacyjny pokazujący jak należy odbierać oficjalne przekazy tej elyty” która rządzi Polską od 89r a Ukrainą od ostatniego Majdanu.

  Proponuje się zastanowić w tym kontekście nad zbrodnią MH17, Spaleniem ludzi żywcem w Odessie, nad snajperami na Majdanie, nad zasługami Niemcowa, ….
  nad patriotyzmem tych „elyt” (polityków, ekspertów, dziennikarzy, działaczy…) …
  oraz nad ich właściwym miejscem w społeczeństwie Polskim i każdym innym.
  Warto się zastanowić nad tym co myśleć od ludziach gorąco popierających „elyty” Ukraińskie (PO, PIS… ).

  Ciekaw jestem waszych refleksji.

  1. Jeżeli chodzi o moją refleksję-wygląda tak.Dlaczego założyłeś,że ja umiem po chińsku i znam też ukraiński?Dałem tu dowódy poliglotyzmu?-prędzej idiotyzmu,więc adresuj ten film do znających ukraiński ,bo widzi każdy trupy,a mało kto rozumie co oni piepszą.

 9. Każdy żołnierz to morderca.Czym większa szarża ty większy zwyrodnialec.
  Za mundurem panny sznurem .CZYLI kobiety są współodpowiedzialne za wszystkie zbrodnie dokonywana na ludności cywilnej.

  1. G…prawda
   Żołnierz który broni swojego kraju przed agresorem to nie jest bandyta.
   „Żołnierz” który morduje cywilów we własnym kraju lub jedzie mordować mieszkańców innego kraju, jedzie na „misję” w cudzych i swoim interesie jest bandytą , zbrodniarzem, najemnikiem mordującym za pieniądze, za karierę, dla korzyści własnych.

   Taka jest zasadnicza różnica między tymi żołnierzami (tylko jeden z nich jest żołnierzem bo drugi to najemnik czyli bandyta na zlecenie).
   Wspólna jest tylko technika walki, obsługa uzbrojenia, doskonalenie w technikach walki.

   Decyduje jednak motywacja a nawet uleganie naciskom czyli wymuszaniu udziału w zbrodniczych wyprawach.

  2. Tylko pamiętaj – nie każdy zostaje żołnierzem z własnej woli. Znacznie właściwsze byłoby napisanie – potencjalny morderca. Osobiście znam przypadek zawodowego wojskowego, który nie dość, że zamorduje, to nawet sam się nie obroni w razie potrzeby, bo jego głównym zajęciem jest zaleganie na kanapie i gapienie się w ogłupiacz. Nawet kanapki se sam nie zrobi, bo żona robi mu wszystko. 😛

  1. „Musieli mu dosypać czegoś…” Albo mu po prostu słoma z butów wylazła. Mnie to raczej wyglądało na przypadek „choroby filipińskiej”… 😛

  2. Zonk:
   „Komorowski w Japonii, ” C…” Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika TVN S.A..
   Przepraszamy za usterki.”
   Ehhh życie życie życie.. a tak chciałam to obejrzeć

 10. Znalezione w komentarzach na AdNovum.
  Sporo ciekawych informacji o przyszłości Europu.


  Witam.

  W poprzednim moim wpisie wojnę o Donbas (Krym jest wypadkiem przy pracy neoliberałów) postrzegałem jako efekt agresji gospodarczej neoliberalizmu a metodą miała być teoria szoku. Obecnie wiążąc, wydawało by się, odległe fakty utwierdzam się w przekonaniu, że absolwenci szkoły chicagowskiej właśnie w myśl doktryny szoku potrzebują jakiejś wojny w Europie, by wprowadzić… TTIP (Transatlantic Trade and Investment Partnership).

  Po wprowadzeniu TTIP (polskojęzyczne ŹMI-je na razie milczą na temat tych negocjacji) wszelkie np. regulacje rynku żywności i rolnictwa mają być zrównane do poziomu amerykańskich śmieci (nareszcie uwolnione GMO, tania żywność made in USA, brak zabezpieczeń socjalnych itd.). Jednak największe kontrowersje budzi ISDS (Inwestor-State Dispute Settlement). Zapis ten umożliwi pozywanie państw przez korporacje i zasądzanie miliardowych odszkodowań od podatników. Ten sam zapis (ISDS) znalazł się w umowie Chevrona i Shella z rządem Ukraińskim w sprawie gazu łupkowego – o czym wspominałem w jednym ze swoich wpisów. Najgorsze jest to, że obie wysokie układające się strony podjęły zobowiązanie wprowadzenia w życie tej umowy do końca 2016 r. czyli do końca kadencji obecnego prezydenta USA (???!).

  Ponieważ oddanie w lenno wasalnej Europy seniorowi zza oceanu budzi kontrowersje i opór zachodnich (przecież nie polskiego) społeczeństw, konieczne jest jakieś wydarzenie, by naprędce i pod przymusem bieżących wydarzeń podpisać ten wyrok śmierci dla Europy. Obywatele np. polscy będą mieli gorzej niż Meksykanie, bo tak jak oni ponosić będą wszelkie koszty (przede wszystkim społeczne i środowiskowe) ale nie będą mogli podróżować do Raju (wizy) nawet podkopem, bo wykopanie tunelu pod wielką kałużą wymaga sporego kapitału. Czeka nas rola „wolnych” i kochających demokrację niewolników. By zmusić społeczeństwa do zaakceptowania początków rządów korporacji w byłych (in spe) państwach narodowych konieczny jest ostry bodziec, najlepiej jakieś potężne poczucie zagrożenia życia ale też „wolności i demokracji”. A czy do tego nie nadaje się najlepiej retoryka i propaganda wojenna? Do wykonania tego zadania wyznaczono albiońskiego Lwa, Trojańskiego Osła i trzy bałtyckie skrzaty. Krucjata przeciw Rosji jest więc środkiem a nie celem (chwilowo).

  Nie bardzo rozumiem postawę Niemiec i Francji. Czy jest to ostatnia próba okazania niezależności Europy? Bo jako państwa –założyciele Unii Węgla i Stali (prekursora UE) nie chcą marginalizacji swej pozycji w polityce i gospodarce europejskiej, z drugiej strony zawzięcie negocjują TTIP. Format weimarski powoduje, że Rosja w dalszym ciągu jest podmiotem w życiu politycznym świata. Po podpisaniu TTIP będzie już tylko przedmiotem polityki rządów korporacyjnych. Ma ona o co walczyć. Jednak rosyjska obrona własnych interesów jest na rękę agresywnemu neoliberalizmowi. Jeśli tego nie widzą politycy, którzy zamienili szare komórki na kulki styropianu, którzy uwłaszczyli się na polskich obywatelach, to czarno widzę przyszłość naszych dzieci.Profit über alles.
  Mam nadzieję, że się mylę w swojej teorii spiskowej.

  Doktryna szoku dla leniwych :
  .http://pl.wikipedia.org/wiki/Doktryna_szoku_%28ksi%C4%85%C5%BCka%29

  Doktryna szoku u źródeł:
  . https://www.youtube.com/watch?v=TAOFisgryAE (1h18” ale warto; jest też o Polsce).

  Teoria ta opisana w 2007 r. znalazła potwierdzenie w dalszych historycznych wydarzeniach włącznie z tymi dziejącymi się na naszych oczach.
  Pozdrawiam.
  PS. Przepraszam, że tak dużo ale wpadam tu raz na jakiś czas (ale czytam codziennie)…Mam nadzieję, że Szef wybaczy.

  Liked by 2 people
  Diabła Tam , Marzec 3, 2015 at 13:05

 11. Nie wiem o czym wy tu gadacie. USA mają na pewno wiele na sumieniu. Rosja też. Ale tak pomijając wszystko, jedno mnie zastanawia. Jak zwykli Rosjanie czują się z tym, że ich kraj jest tak zróżnicowany pod względem zamożności mieszkańców, a majątek przywódcy szacowany jest przez niektórych na około 70-200 mld dolarów. Tak jakby nie wystarczyło mu 50mln… Tego się nie da zrozumieć, i nie można wytłumaczyć. Czy w ogóle można wydać 200 mld dolarów.

 12. To znaczy, że Niemcow grabił Rosje, był kolegą pijaka (Jelcyna), w końcu stoczył się w kierunku uciech cielesnych i temu podobne rzeczy, więc – należało go zabić !!!

  Bo cóż to jest zabić drugiego człowieka na planecie
  istot, które w skali Wszechświata trochę wyżej wyewoluwały niż Małpy ?…!
  Z tą różnicą, że Małpy żyją w pełnej harmoni z innymi i nigdy nikomu nie szkodzą !

  1. @Astre Bywają małpy , które są prawdziwymi agresorami i rozbójnikami , w stosunku do innych małp .Pewnie upodobniły się /niestety/ do człowieka .

 13. Do komentarza z AdNovum: jeśli chodzi transatlantyckie porozumienia korporacyjno-gospodarcze to czytałam, iż rzeczywiście Bruksela (oczywiście komisja europejska, a nie parlament ‚tuskobuzka’ ) układają się już od pewnego czasu w ciszy gabinetów, aby wprowadzić w/w przepisy, czy prawa, ponieważ to umożliwi oligarchom korporacyjnym postawić kolejny krok w kierunku zniewolenia nas. Są już bardzo blisko celu. Ichni Moshiach już podobno jest na planecie ziemi – rabini wydali publiczny „dekret” w tym temacie, menora do trzeciej świątyni już odlana, notabene z ukraińskiego złota (podarowana przez oligarchów ukraińskich jest już w Izraelu). W Brazylii już oddali do użytku świątynię NWO „makietę III świątyni jerozolimskiej”. Przeszkodą jest jeszcze Meczet na Skale stojący w miejscu II świątyni. Musi być usunięty. Aby zniszczyć państwa narodowe potrzebne im są właśnie te prawa.Państwa zamienią w regiony. Orwell i Huxley „pukają już do naszych drzwi”. Jeśli chodzi o Francję i Niemcy nie trzeba zapominać (w innych państwach również), iż oprócz rządów oficjalnych w tychże, są jeszcze masońskie rządy za kurtyną, które tak naprawdę są ponad, a one już nie są lojalne wobec narodowych państw, tylko wobec ‚mafii żydowskiej’, a zatem … na naszych oczach wypełnia się Apokalipsa św. Jana.

 14. Niemcow został zabity w święto służb specjalnych, było to święto operacji specjalnych, no to zrobili operacje, politkowska zgineła w Urodziny putina.

  1. To zbyt proste i nie w tej sytuacji aby moglo byc wiarygodne,raczej swiadczy o bezczelnosci innych ,,sluzb”.

  2. Sytuacja geopolityczna jest jakby inna. Poza tym porównywanie Politkowskiej do Niemcowa..i Putin wtedy miał chyba inne „problemy” cementując swoją władzę, co nie? Zamordowanie człowieka jest zawsze czymś tragicznym (widocznie jeszcze jako ludzkość nie potrafimy inaczej), ale jak dzisiaj wyglądałaby sytuacja na świecie, gdyby na miejscu Putina był taki człowiek jak Sikorski czy Komorowski lub inny Tusk czy nawet Kaczyński [Traktat Lizboński]? Hmm?

   1. Sytuacja geopolityczna, mówisz?
    No, to może przypomnijmy sobie na czym nam zależy. Czyli budowanie nowego społeczeństwa na całej Ziemi. W poszanowaniu praw, wolności każdego człowieka, i w szacunku do naszych braci mniejszych, świata zwierząt i roślin, w szacunku do całej Natury.
    Sądzisz, że pan Putin, spadkobierca i doskonale wyszkolony , pracownik tajnych służb specjalnych Rosji, ma na względzie powyższe wartości? Mnie się wydaje, że rozpaczliwie próbuje odbudować swoje imperium. A nawet gdyby założyć, że kieruje się tymi wzniosłymi ideami, co w takim razie? Sugerujesz, że „wzięcie za mordę” społeczeństwa, parę? zabójstw, to blotka? I usprawiedliwia to założony cel?
    Ja dziękuję, zarówno za wizje społeczeństwa pod wodzą pana Putina, jak i wizje świata z NWO. Jedno i drugie to zło.

   2. .. że przypomnę słynne „Jam częścią tej Siły, która wiecznie zła pragnąc, wieczne dobro czyni”. Żyjesz w dualizmie i naprawdę warto nie oceniać po pozorach (szczególnie globalnie)… bo może się okazać 🙂 że ten dobry Ciebie zabije a ten zły Ciebie uratuje /tylko bez tekstów, ze śmierć nie istnieje/. I co wtedy powiesz? Skoro Słońce Boga świeci i nad sprawiedliwymi i niesprawiedliwymi… Ha?
    Patrzę się na to jak na grę, nie będę zamykać oczu na rzeczywistość, bo ona dla mnie też jest Bogiem. /nosisz buty Putina(?), jakby nie patrząc powołany do wielkich spraw, skrojony na miarę/

   3. Alina 🙂 A kto w ogóle mówi o pytaniu w jaką niewolę się udać i jakiego Wroga sobie nawet wyhodować by móc walczyć z każdym do okoła? Pozwól że Cię zacytuje:

    „No, to może przypomnijmy sobie na czym nam zależy. Czyli budowanie nowego społeczeństwa na całej Ziemi. W poszanowaniu praw, wolności każdego człowieka, i w szacunku do naszych braci mniejszych, świata zwierząt i roślin, w szacunku do całej Natury.”

    Gdzie wszyscy jesteśmy braćmi, i dla czyichś interesów nie pozwolimy się skłócić. Nie tylko na wschodzie, ale i na zachodzie słońca. A jak ktoś chce chłeptać naszą krew, to niech baczy na tyły. Koniec kropka. 🙂

   4. Może już czas by Orzeł nie patrzył ani w lewo tyłem do prawa, ani w prawo tyłem do lewa a PRZED SIEBIE. 😉

   5. Jak pochodnia pełna oczu świecąca na 4 strony świata swym licem w jednym ciele.

   6. Izuś, patrz jak na grę, podobnie patrzę. Ale ważne, jak się gra, czy przestrzega się reguł. Kochaj Putina, jak Twoja wola, ale mnie nie namawiaj do czegoś, co niezgodne jest z moimi wartościami. Szanuję Cię i Twoje zdanie, natomiast proszę uszanuj i moje. Niech każdy kroczy własną ścieżką.
    (-:

   7. SeJa. Toteż jestem właśnie za wyborem innej drogi, jak już pisałam ani tej (z lewa), ani tej (z prawa), bo i jedna i druga się nie sprawdziła. Zresztą, nie zawężam tego jedynie do Polski i braci słowiańskiej. Cały świat czekają zmiany. Czekają? – już się zadziewa! A tu jest istotne jak się zadziewa. Nie jestem wyrazicielką wiary w wybór mniejszego zła, ani też przekonania, że cel uświęca środki.
    Czytam Cię i też to, że wieszczysz prawie Armageddon, w każdym razie Twoje uwagi o survivalu mogą niepokoić, ale ufam, że „pomimo” jest szansa na realizację lepszej opcji. I wszystkim tego życzę.
    Pozdrowionka

   8. Sobie też tego bym życzyła 🙂

    W sumie patrząc dalej, widzę w tym Wszystkim sens 😉 Gdzie to co piszę nic nie znaczy nawet.

 15. Alina7 pisze:Ja dziękuję, zarówno za wizje społeczeństwa pod wodzą pana Putina, jak i wizje świata z NWO. Jedno i drugie to zło.

  Świetnie Alinko,a teraz wystarczy być tego Świadomym i oni się sami wykończą.
  Niech Wielki Duch wspomaga ciebie i twojego Pieska.

   1. Raczej nie-wielki (-:
    Ja tam mam wyobrażenie Wielkiego Ducha inne nieco – jako niczym nie skażone Źródło mądrości, miłości i szlachetności.
    Wiem Izka, że to Twoja sympatia – ale moja naprawdę nie, i to bardzo – nie, choćby mu przypisywano rolę odnowiciela Słowiańszczyzny. Dla mnie ma znaczenie droga, którą się podąża do celu.
    Pozdrowionka – putinomanko (-:

   2. Widzisz Alinko… „Wiem Izka, że to Twoja sympatia „, nie wiem po czym wnioskujesz, bo nie znam gościa. Brudzia z nim nie piłam, słowa nie zamieniłam.. to jakaż to może być moja sympatia? Że obserwuję grę na szachownicy? No… obserwuję.. i czekam na szch-mat. I wtedy wielu może się zdziwić. Ja też, nawet tego wyczekuję, bo inaczej nudno by było… ciągle to samo gra dobra ze złem hahah..
    Kucyp Wielki Duch to Wielki Duch, nawet szaraki się w nim mieszczą… i jednorożce 😉 .. albo nie jest Wielkim Duchem.

   3. Nie, żebym się czepiała… ale określenie sympatia ma nieco szerszy kontekst niż ten „brudziowy”. Mówi Ci coś określenie – „sympatie polityczne”? Iza, dajmy spokój.

   4. Myślę że, to jest nieporozumienie po prostu 🙂

    Gruba krecha
    __________________
    Nikt nie jest wieczny, a to co doczesne przemija, patrzmy dalej ale to już tak zupełnie pomijając kwestie jakiekolwiek.

   5. I w tym jest głównie problem, że niektórzy wiedzą że wieczni nie są … 😉

   6. No to idę zafajczyć bo następny obchód na oddziale Admina jest o 24: XX jakoś 🙂

   7. Jak by ktoś na czwórce przegapił http://www.cda.pl/video/1469352e/Niesmiertelny-2-Lektor-PL Dodam że ścięcie głowy to mit… O aparopo mitów.

    Polskie są mało weryfikowalne, niewiarygodne. Ale za to Grackie są tak pewne ze nawet prawdziwe być nie muszą, normalne maint kontrol, jak proszek normalnie do prania, tak dobry że wcale go nie trzeba. Dla tego mity Polskie to temat słaby, mało udokumentowany 😀 😀 😀

 16. Alina7 pisze: SeJa. Toteż jestem właśnie za wyborem innej drogi,

  A po co wybierać? Nie lepiej obserwować,no i oczywiście nie brać w tym udziału hihihihihihihi 😀 😀 😀

  1. Cyp-ek, to co piszesz, wcale nie jest takie oczywiste. Wolisz trafić prosto do Nieba, ale droga do niego prowadzi przez Ziemię. A na Ziemi jesteś jako uczeń, a nie obserwator, więc Twój egzamin polega właśnie na wyraźnym i jednoznacznym określeniu się, i to nie tylko słowem, ale czynem, bo tylko on kwalifikuje Cię do odpowiedniego poziomu wibracyjnego. Bierność jest jak brak odpowiedzi na egzaminie. Udawanie, że ziemskie sprawy Ciebie nie dotyczą, to fałszywe przekonania (program), które w zasadzie zawsze kończą się blokadą organizmu, chorobami i śmiercią. Pozdrawiam.

  2. //.. więc Twój egzamin polega właśnie na wyraźnym i jednoznacznym określeniu się, i to nie tylko słowem, ale czynem, bo tylko on kwalifikuje Cię do odpowiedniego poziomu wibracyjnego. Bierność jest jak brak odpowiedzi na egzaminie. Udawanie, że ziemskie sprawy Ciebie nie dotyczą, to fałszywe przekonania (program) ..//
   *
   Zaiste Zbyszku .. nie pierwszy raz się zgadzam z twoimi stwierdzeniami 🙂

   No bo tak wygodnie .. wygląda na to Kucypowi .. nie utożsamiać się w żaden sposób z otoczeniem tkwiąc w nim jednocześnie i tak sobie kpić/drwić/błaznować ze wszystkiego jako/z punktu widzenia obserwatora !?

Comments are closed.