Alternews – 2.06.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

16 thoughts on “Alternews – 2.06.2017

 1. Dopiero jak myslący podobnie jak ludzie normalni doszli do wladzy ,mozna dostrzec jak podli ludzie zyją w tzw ukryciu.Niby normalny a pieprzy cos o masowych grobach zeby ludzi do nich chować w dzisiejszych czasach,(zwazywszy nawet jaka mamy historie)wogole czy ktos zna taka tradycje zeby ludziom masowe groby robic oprucz tradycji oprawcow?
  Normalne i trzezwe myslenie jak ta dziennikarka co by poswiecila kilku Polakow na rzecz setek muzulmanow.Ale nie swoja rodzine -czyjąś.
  Innym to mozna wszystko zabrać ale nie mi,wrzucic ich do masowki ale nie mnie,innych okradac byle nie mnie,i jestem pewna ze jakby mieli muzulmanie mieszkac blisko ich willi to by ich juz tam nie bylo bardzo szybko,albo zasieki przed domem.
  A Trump to nie jakis mesjasz tylko biznesmen, a ze nie jest po stronie mafijnej tylko biznesowej to mozna tylko zweryfikowac na poczatku co o nim mowia glownosciekowe media ,jak szkaluja to nie z ich bajki.Oni nigdy nie obsmaruja swojego,swoj to bedzie okreslany wielkim,wspaniałym,utalentowanym i przecudowny.
  I to samo jest z pisem to nie jest niestety ta sama bajka mafijna,ale tez nie mesjasz,ani alternatywa jak nasza jak niektorzy by bardzo chcieli.To obraz wiekszosci spoleczenstwa ,tej normalniejszej ,bardziej szlachetnej w dzialaniu,nie bez wad.Ot i 😛
  i wierze ze zrobia porzadki ale najpoierw ustawa o sedziach ,no bo jaki jest sens w oskarzaniu przed sadem jak sędzia uniewinni ,Pani Sawicka jest niewinna chociaz przed kamera sie wszystko odbyło ,a Kaminski winny bo scigal korupcje,wiec trzeba biuro antykorupcyjne zamknac wtedy winnych kaminskich juz nie bedzie. a sedzia wybrany sie wybierze do konkretnej sprawy i uniewinniac bedzie.

 2. znalezione w sieci ” Theresa May – regulacja Internetu w celu zwalczania terroryzmu

  https://www.youtube.com/watch?v=V0hPknGdH_I Theresa May mówi ze po nocnym ataku terrorystycznym w Londynie
  oznacza to że internet nie może mieć prawa do zapewnienia „bezpiecznej przestrzeni” dla terrorystów,

  dlatego w Wielka Brytania musi zabronić pracy kryptograficznej.

  Theresa May powiedziala że nie powinny istnieć „środki porozumiewania się”, których „nie możemy przeczytać”

  http://boingboing.net/2017/06/04/theresa-may-king-canute.html ” widać że celem globalnej mafii jest manipulacja informacją monopol na te informacje , jak jeden powiedzial „internet był wypadkiem przy pracy ” bo zapewne miał służyć,być konfesjonałem inwigilacji co zresztą robi . gdy nie ujarzmią do końca otwartych umysłów to zorganizują wieki kryzys a nawet otwarte wojny , tych reptylianskich bandziorów jest niewiele w porównaniu z populacją ludzi , dlatego przed kazdym armagedonem się nie cofną , gdyby nawet mieli sto lat żyć w swoich podziemnych bunkrach -miastach , jedyny problem jaki mają to opór i strach ich sługusów bo ci wiedza że podzielą los jaki dozna ziemska populacja .

  1. Globalne bandziory dały ludziom narzędzie (internet) przy pomocy którego ludzie mogą się skutecznie bronić przed gigantycznymi kłamstwami globalnych bandziorów, mogą demaskować kłamstwa bandziorów, liczne prowokacje, analizować do go`lego intencje bandziorów.

   Ludzie statystycznie nie są zbyt mądrzy ale pośród milionów czy miliardów ludzi jest bardzo wielu mądrych ludzi i to oni dzięki internetowi mogą stymulować proces demaskowania różnej maści bandziorów w tym globalnych.

   Globalna mafia widzi że ich najemni kłamcy którzy kłamią za pieni`adze nie dają rady, przegrywają w tym „intelektualnym” pojedynku.
   A bez skutecznych kłamstw globalne bandziory są bezsilne, uświadamiane w internecie narody zaczynają widzieć kłamstwa bandziorów i się buntują.

  1. Majestic
   4 czerwca 2017 at 10:26 · Odpowiedz

   „Szatański plan 3 wojen światowych 2/3 ” https://www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU Wydawałoby się że ci niby politycy rozumy postarali ale tak nie jest, bo wszyscy graja do tej samej bramki i z czasem szydło wychodzi z worka , w europie zachodniej zaczyna brakować mieszkań ,jedna tysięczna procenta z całej masy przybyszy rzeczywiscie chce pracować i traktuje poważnie status imigranta przesiedleńca itp pozostali interesują się wylacznie kasa ,idiotyzm krajów europy sięga zenitu bo faktyczne bezrobocie to co najmniej 20 % następnie praca za stawki głodowe gdzie 3 miejsca pracy faktycznie są jednym ,w relacjach placowych i egzystencji godziwej . Gdy zabraknie kasy przybyszom, wyjdą na ulice i będą wszystko plądrować ,i to będzie 3 wojenka zaplanowana ponad setkę lat temu .

  2. R.H.K. To akurat w Bawarii wiekszosc z nich to katole . ci katole kiedyś z furią wyrzucali Polską Emigracje w 90 latach .

   1. Moim zdaniem to gospodarz decyduje czy chce gościć obcych czy nie chce.
    Podstawowym prawem indywidualnego człowieka jest prawo do „własnego domu” do którego obcy może wejść tylko na zaproszenie gospodarza i musi go opuścić gdy gospodarz tego chce.
    Gospodarzami są mieszkańcy danego regionu, gminy, wsi, dzielnicy… a nie władze centralne kraju.
    W Europie zachodniej za sprawą globalnej mafii dochodzi do karykaturalny zniekształceń praw człowieka.
    Tam obcy mają więcej praw niż mieszkańcy tych krajów.
    Mają prawo włazić mieszkańcom na ich teren i wprowadzać tam swoje praktyki (gwałty, mordy, rabunki).
    Władza która „promuje” taki „styl życia” powinna zostać zlinczowana przez wyborców (to rządzące środowiska żydowskie promują taki styl życia w Polsce też).

    Narody Europy zachodniej zostały przez globalną mafię upodlone, poniżone, zniszczone do niewyobrażalnego poziomu.

   2. Oscar, lata pracowali aby zniszczyć opór narodów, prowokacje podstawieni liderzy opozycyjni celowe afery medialne ,cały sektor medialny dzień i noc nadaje ten sam scenariusz . partie polityczne nie istnieją biegunowość została zlikwidowana , wybory to jedynie fakt „wybierania ” tego samego , neutralizacja niezadowoleń poprzez ruchy skazane na zagładę a w konsekwencji kolaboracje .cyrki cyrki https://www.youtube.com/watch?v=7xn4JeYJiAw

  3. „Decydenci ” mieszkają z dala od tej całej syfiarni , dzieci chodzą do prywatnych szkól , prywatne kliniki wylacznie dla funkcjonariuszy , mieszkają w luksusowych dzielnicach , gdzie nikt nie wynajmuje mieszkań ,niekiedy są szlabany , i karty do otwierania przeszkód wjazdowych , monitoring i szczególny nadzór ,z dala od galerii i centrów handlowych ,zagrożenia nikt nie widzi w małych miejscowościach i wsiach , autobusy przywożą dzieci ze szkol , sklepy już zamknięte panuje cisza wszyscy słuchają wiadomości w TV po czym opadają markizy i żaluzję w oknach .

   1. Faktycznie tak chyba jest z tego co wiem,male miejscowosci sa wolne od tego udziwnienia-zagrozenia i wsie.Tam jest spokoj i cisza,ludzie sie poruszaja wszedzie samochodami takze na ulicach pusto.a duze miasta ,szczerze wspołczuje.

   2. Decydenci to są marionetki globalnej żydowskiej mafii.
    To są sługusy tej mafii, jej najemnicy którym mafia dobrze płaci (pieniędzmi podatnika).
    Mafia ma zdolność ustawiania każdych wyborów (media służby specjalne, prowokacje, kłamstwa, obietnice bez pokrycia, finansowanie głosów za i przeciw…wprost manipulacje przy wynikach wyborów).

    Jedyna droga do demokracji to odebranie globalnej mafii globalnych pieniędzy które ta mafia sobie drukuje bez ograniczeń. Trzeba zlikwidować zjawisko Oligarchii .. mega Oligarchii i mafia stanie się bezsilna a wybory znowu demokratyczne. Zaczną rządzić ludzie wybrani przez wyborców a nie wylansowani przez mafię.
    Świat się zmieni… co nie oznacza że nie będzie sporów, będą , ale
    inne, naturalne, wynikające z poglądów wyborców a nie z planów globalnej mafii.
    Świat przestanie być reżyserowany przez zbrodniczą globalną mafię.
    Wystarczy zlikwidować Oligarchię jako zjawisko czyli znacjonalizować majątki powyżej określonego progu.
    Własność prywatna tak ale do rozsądnych granic a zarządzanie większymi strukturami już w trybie „wybranego urzędnika państwowego” z ograniczoną kadencją i kontrolowanymi przez prawo dochodami.

    Dzisiaj całe Państwa nie są suwerenne, są wasalami, dłużnikami, najemnikami globalnej mafii. Podobnie jak dziennikarze, politycy, prawnicy, mafie lekarskie, mafie farmaceutyczne, najemnicy różnej maści czyli zawodowi mordercy….

    Tak rządzi światem globalna mafia.

   3. lilka w małych miejscowościach wsiach , jest ich mało i są widoczni wpadają w rytm miejscowej ludności , cala egzotyka jest tolerowana , ale to do czasu , gdy zaistnieje jakiś incydent na pewno ludzie będą żyć w permanentnym strachu , w miastach wszystko jest bezimienne , chaos -komunikacja- zakupy- praca itd , wszystko unika uwadze , https://www.youtube.com/watch?v=m9fzXmcUgGI

 3. Globalna koszerna mafia poprzez swoje media i swoje marionetki wymusza na Europie przyjmowanie islamistów do Europy ba ona przecież podobno wprost finansuje transport islamistów do Europy (podobno jadą za pieniądze Sorosa).

  Teraz okazuje się że koszerne media tworzą fałszywe „fakty prasowe” mające poprawić wizerunek islamistów.
  https://wolnemedia.net/cnn-tworzy-fake-news-w-londynie-aby-po-zamachach/

  Podstawowa zasada jest tak że ten kto cie okłamuje jest twoim wrogiem (są wyjątki… np dzieci i bocian). Kłamca powoduje że w oparciu o fałszywe informacje (kłamstwa) wyciągasz fałszywe wnioski zwykle niekorzystne dla ciebie a korzystne dla kłamcy.

  To przecież klasyczne wprowadzanie w błąd w celu niekorzystnego zrządzania swoimi zasobami. To wprost kodeks karny.
  Politycy którzy kłamią w kampanii wyborczej czy kiedykolwiek powinni siedzieć na dożywociu (okłamują miliony, czynią miliardowe straty ludziom…)
  Prywatyzatorzy, organizatorzy OFE (i ci o emerytur pod palmami) powinni już dawno siedzieć, oni i ich szefowie, ich zespoły, członkowie partii które te bandyckie programy wspierali, za którymi głosowali… dziennikarze propagujące te bandyckie przemiany…

  również propagatorzy nienawiści …np na tle Katyńskim, smoleńskim… działający na okrągło w TV powinni siedzieć.. sianie nienawiści jest zabronione i karalne.
  A sianie nienawiści wspierane kłamstwami manipulacjami powinno być karane dużo bardziej surowo i dwa przestępstwa w jednym.. i kłamstwa i nienawiść.

  Polska jak widać to nie jest kraj praworządny…ani demokratyczny bo nie istniej demokracja zbudowana na kłamstwach, białych plamach, zbrodniach politycznych (Lepper, Piskorski, zamachy stanu Olszewski, prowokacje Oleksy, Miller, Lepper…)

  Polska to tylko żydowski protektorat rządzony właściwymi dla nich metodami (kłamstwo, przekupstwo, zbrodnia). Tak było za Stalina, tak jest w Izraelu, w świecie zachodnim i w USA. Wszędzie ten sam bliskowschodni odcisk „kulturowy”.

Comments are closed.