Alternews – 2.07.2013

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak.
– Snowden prosi o azyl w Polsce;
– Polska na podsłuchu od 19 lat;
– Nowe doniesienia o szkodliwości GMO.

8 thoughts on “Alternews – 2.07.2013

 1. Radek Sikorski to szpicel brytyjski zwerbowany jeszczed na studiach w oxfordzie to jak moze pomagac czlowiekowi co walczy z systemem????

 2. Mysle,ze jest swietnie zorientowany w sytuacji…daje nam szanse abysmy tez zobaczyli kto jest Kim…kto jest sluga a kto Panem…smutne..pozdrawiam

 3. Robiłem kiedyś wywiad z Sikorskim. Było to przed wyborami jakieś siedem lat temu. Byłem załamany, bo to człowiek na prawie żadne pytanie nie potrafił odpowiedzieć sensownie. Jedyne co powtarzał, że bardziej zna się na obronności. Nie wiedział nic o szkolnictwie (koszty, zasady finansowania, poziom nauczania), służbie zdrowia, infrastrukturze dróg krajowych itp. Ponad godzina gadania o niczym. Jak taki gościem ministrem spraw zagranicznych, to Boże chroń Polskę. Obciach to mało powiedziane.

 4. Przypadek Snowdena pokazuje kto rozdaje karty na tym świecie. Praktycznie nie ma już miejsca na Ziemi gdzie mógłby się schronić przed USA. Smutne.

 5. Szanowny Panie Wojciechu!
  Szk0oda , że nie będzie Pan prowadził Alter News. Robi Pan to bardzo dobrze.

 6. KOLEJNY PRZYKŁAD NA TO, JAK NAPISAŁ NASZ WIESZCZ IGNACY K. (żeby go ABW na muszkę nie wzięło;)
  „…Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły, Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły….”
  Moje spostrzeżenia są takie iż jest na ziemi 0,07% ludzi dobrze poinformowanych z czego może 0,002% próbuje zająć przeciwne stanowisko. Do tych opornych należy Edward Snowden. Obserwuję jego opłakaną aczkolwiek i tak dobrze nagłosnioną sytuację mam nieodparte wrażenie, że chłopak skończy na stosie naszej znieczulicy. W kolejnych wiadomosciach gł. nur. usłyszymy, że Coca Cola jest antidotum na wszelkie rozterki, a Mc Donald robi najlepsze chamburgery na Świecie 😉
  Tak na marginesie ktos wie dlaczego do chamburgerów Mc Donalda dodaje się plasterki ogórka kiszonego?

Comments are closed.