Alternews – 2.07.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

24 thoughts on “Alternews – 2.07.2015

 1. …urzad skarbowy I rzad lupi swoich” ale gdzie to pisze ,ze oni lupia swoich I czy owi oni to jest nasz rzad w naszym imieniu?

  1. Dziewczyno nie przejmuj się takim pisaniem.Każdemu można coś wytknąć.
   A ci z Ligi światowej są z pewnością nieskazitelni.Ha ha ha.

   1. A wór do Wisły?
    Zwierząt ci nie szkoda ale myślałem Że masz litość nad ludźmi ?
    Musze nad naiwnością popracować hihihihihihih

   2. @Qcyp „wór do Wisły” !!! jakież brzydkie myśli u ciebie !!!!! musisz i nad tym popracować !!! pracy masz dużo !!! zwierząt ci nie szkoda bo zajadasz się rybami ale myślałam że masz litość nad ludźmi – muszę nad naiwnością popracować hehehehehehe

   3. Tak więc może niekoniecznie nad naiwnością musisz popracować ale jak widać pracy masz sporo panie insynuatorze Qcypie !!!!

    ze słownika:
    i n s y n u o w a ć – przypisywać komuś myśli, intencje itp. nieprawdziwe, krzywdzące daną osobę; wmawiać coś komuś
    np. Insynuować komuś nieuczciwość.

    i m p u t o w a ć – przypisywać komuś coś (zwykle coś ujemnego), dopatrywać się w czyimś działaniu złych intencji; pomawiać, posądzać, insynuować np. Imputować komuś niesumienność, tchórzostwo.

 2. Jeszcze coś takiego znalazłam:
  Pomijanym elementem biografii Beaty Szydło jest jej wyjazd na stypendium sfinansowane przez rząd USA, co może rodzić podejrzenia o jej współprace z Amerykanami.Wiceprezes PiS uczestniczyła w programie „The International Visitor Leadership” Program prowadzonym przez Departament Stanu USA, który jest odpowiednikiem polskiego MSZ.„Uczestnicy programu nie składają aplikacji do uczestnictwa w tych programach, ale są wybierani, nominowani a następnie zapraszani do udziału przez dyplomatów pracujących w Ambasadzie oraz muszą być obecnymi lub przyszłymi liderami w dziedzinie administracji, polityki, mediów, edukacji, stosunków pracy, sztuki, biznesu i innych” – czytamy na stronie internetowej amerykańskiej ambasady.Choć skorzystanie Szydło ze stypendium nie jest równoznaczne z nawiązaniem współpracy z amerykańskimi służbami specjalnymi, to wzięcie udziału w podobnym programie finansowanym przez MSZ Rosji zdyskredytowałoby ją w oczach jej wyborców.Co ciekawe wcześniej z tego samego stypendium skorzystał obecny prezydent Bronisław Komorowski. „W ramach programu pogłębiał wiedzę na temat polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych oraz stosunków polsko-amerykańskich” – informuje Departament Stanu USA

   1. A toś się wysilił chłopie, ja mam nim być, dobrze to rozumiem?Czytałam to już kiedyś i nie mam ochoty znowu.Myślałam, że to trzeba jakoś ogarnąć, te wszystkie wiadomości, zebrać i postarać się przedyskutować, wszak jak widzę złe nie zasypia nigdy.

  1. A gdyby ktoś skończył studia w Moskwie, studia lu jakieś szkolenie ?
   To jak byli traktowani tacy ludzie przez solidaruchów ?
   Wiadomo ruski agent i nagonka w mediach, dyskwalifikacja bez dowodów winy.

   W przypadku szkoleń w USA w większość je przechodziła (USA lub na zachodzie) to oczywiście żadnych skojarzeń o agenturalność a raczej dowodzenie że to oznacza większe kompetencje.

   Widać jak was ta władza robi w konia.

   Albo takie szkolenia w instytucjach watykańskich ?
   W Polsce pełno jest katolickich czyli watykańskich uczelni.
   Tacy też robią kariery w polskiej polityce.

   Płakać się chce jak się patrzy co media wyrabiają z tą naiwną gawiedzią.

 3. Płakać się chce jak się patrzy co media wyrabiają z tą naiwną gawiedzią.” z Toba Oskar juz wyrobili,ocknij sie!Ile wogole Ty masz lat ,ze jestes tak naiwny?Jesli sie przyjrzec agenturze to nie od dzis wiadomo ,ze pomiedzy dwuobiegowym ukladem sowieckim KGB I amerykanskim CIA istnieje uklad odpowietrzajacy trzeci -watykanski,ktory zawsze miekko uformuje swiadomosc zblakanej owcy ,podejrzewajacej konspiracje rzadow I religji.Takim prduktem jestes Ty Oskar.Proponuje wziasc document ksiedza Isakowicza Zalewskiego pt;”ksieza wobec bezpieki”.Jest tam taki watek zakonu Benedyktynow z Tynca ,ktory powinienes poczytac .Bohaterem jest ojciec Dominik Michalowski,ktory byl agentem SB ale w miedzyczasie dorabial sobie z KGB(dostal nawet nagrode od nich za dobra agenturalna dzialanosc) . Zeby bylo smiesznie I bardziej agenturalnie ,brat ojca Dominika praccowal z rozglosni Radia Wolna Europa a sam zakonnik byl bliskim wspolpracownikiem Kardynala Wojtyly .Sam klasztor Benedyktynow w latach 70-80 byl silnie zwiazany z polska opozycja Solidarnosi pod patronatem CIA I Watykanu. W latach 80 w murach klasztoru gineli zakonnicy w niewyjasnionych okolicznosciach a fakty te byly skrzetnie ukrywane przez kurie karakowska. Moze pora sie obudzi z letargu I modlitw w czasie niedzielnych nabozenstw. Ten uklad kreci sie wokol hasla pt;jak rznac obywatela I wiernego i to tak aby ten sie nie zorientowal ,byl posluszny i nie pyskowal.Do tego jest zawsze potrzebna wladzy agentura i dezinformacja.

  1. Władze (czy to watykańska czy komunistyczna) wspierają się wzajemnie, nawet jeśli jest to zwykłe nie wchodzenie sobie w drogę, zwłaszcza na jednym nieograniczonym terenie – dzielą się nim zamiast bezsensownie o niego walczyć.
   Kler strzyże swe owce szantażem: kijem i marchewką (obietnicą i karą) ukrytymi w ewangeliach, a władza świecka podatkami, urzędami i wojskiem – czyli „sprawiedliwością społeczną”, bo już normalne pojęcie, czyste SPRAWIEDLIWOŚĆ nie mieści się w…państwowości. Potrzebne są im pokrętne abstrakcje do duraczenia mas

   >Płakać się chce jak się patrzy co media wyrabiają z tą naiwną gawiedzią/ wyrobili,ocknij sie!<
   – szkoda na to prądu, to za bardzo zabetonowane

   1. Racja WAM, i myślał by kto że Oni sami walczyli na stadionach na skarpety wypełnione łajnem? Niee, zawsze stali na wzgórzach albo ambonach, a gawiedź się wyrzynała w imię idiotyzmów za własne zniewolenie by wzmocnić władzę i syndromy sztokholmskie i ofiar sekt. Zawsze to zostaje i jest Im miłe. A Gawiedź dalej nic nie widzi. Myślą ze na przykład tu cytuje Putin świetnie czyta i reaguje. Guzik prawda nic nie musi czytać to jest jedna klika, przestępczość zorganizowana. Nie modlili by się do Jego ikony bez bata, więc USA robi w tym Jemu przysługę. Nie że najeżdżam na Putina, to przykład, kler to umacnia i rozbija ludzi wewnętrznie nawet i wszyscy koncertowo grają swoje role w tym teatrzyku. Po prostu udoskonalili niewolenie przez tysiące lat. A co religie by zrobiły bez Szatana? Musiały by pakować manatki. Tak samo jak Władcy bez wrogów … Win, kar, pokuty, piekła, rozwarstwienia społecznego, biedy, sztucznych kryzysów, … Kto by Im pozwalał na to? To jest Opium, dla niewolników mentalnych.

   2. I myślisz Agunia Kochana, ze to nie boska układanka? Że to nie Jego gra w rozwój Świadomości (a ze czasem boli, wkalkulowane w grę, w rozwój-bo cierpienie budzi nas i nie pozwala utknąć w tej iluzji)? Że Putin poza awatarem to Kto?

   3. Niemniej stanąwszy na wzgórzu, przyznasz jakie to idiotyczne, prawda? 😉

    Jak by nie można było ukuć jakiego młota na czarowi-ków 😉 zawczasu brr 😛 „nie pozwolisz żyć” ciemiężcy 😉

   4. Czrowni-ków, wiesz do czego piję? Chodzi o pewną ksiąrzkę jaka skutkowała mordowaniem wszystkich wiedzących / wiedźm jako heretyków. Pod tytułem „Młot na Czarownice” gdzie chodziło o wybicie Ludzkich niedobitków, przez najeźdźców. I transformację pojęć przez szaleńców.

    Brutale też musieli wyginąć. Mam na myśli gatunek Chomosapiens. Takie ChomoBrutal bydlak i ciemiężca Ci z cienkimi czaszkami ich wytłukli i dobrze. Teraz Ziemia stała się siedliskiem Ducha nieczystego, demony i ciemiężycieli = najeżdzcy jaki się ukrywa pod cienką kością a uzbrojony po zęby … Niszczyciel światów.

    Teraz to On stoi na wzgórzu i się śmieje 😉

   5. Oni mieli Gutenberga, a czego nam brakuje? By stać się Panem Siebie choćby, kroplą w oceanie i lawiną śnieżynek 😉 Już nie przeciw sobie, w imię niewoli ale w prawdzie jaka nas wyzwoli 😛
    Później –
    I skruszymy bramy piekielne, odbierzemy już z mocą kolonie i planety jakie zrabowali. Spadną z gwiazd, i prosić będą by choć do świń dano im wejść, niech wracają w swoją otchłań jeśli nie chcą żyć jak na Boga przystało, ani umrzeć skoro nigdy nie żyli, nie da się wiecznie uciekać przed recyklingiem i odcinać się od Źródła, zburzę ich zamki na niebie tak jak te na piasku.

   6. I tak właśnie jest Ale widz widzi fragment np Putina,,Obame czy Franciszka stricte ze swoimi oczekiwaniami ,wyuczoną wiedzą.Umysł podzielony fragmentaryczny nigdy nie zobaczy całej maskarady/teatru politycznie- religijno-bakowo-korporacyjno-medialno za którą fasadą kryje się prawdziwe ZŁO.

    PIENIĄDZ.
    Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza, a nie będę dbał o to kto tworzy prawa … Wyborcy, politycy, rządy nie mają w tej kwestii nic do powiedzenia.

 4. He, he… Ta historia z dronem pokazuje jak łatwo Janusz daje się podpuścić… 😀 😀 😀

Comments are closed.