Alternews – 20.01.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

129 thoughts on “Alternews – 20.01.2016

 1. Panie Zagórski myślę że to nie Polacy są czuli …….a powinno być my Polacy jesteśmy czuli…

  1. Tylko czy to samo wiemy, mamy na myśli pod pojęciem „demokracja bezpośrednia”?
   Dla mnie to przede wszystkim system (program) komputerowy, gdzie każdy obywatel bez wychodzenia z domu, będzie mógł oddać głos przez Internet.
   Po prostu: nr identyfikacyjny i fasło.
   Pytanie co ze starszymi ludźmi? którzy wiadomo co..
   Na początek i najprawdopodobniej ostatni raz – po jednym punkcie wyborczym w miejscowościach ,wcześniej zgłoszenie do urzędów od osób które „po staremu” wolą jeszcze głosować (przy okazji okaże się jaki to procent obywateli)
   Zresztą taki punkt wyposażony mógłby być w jeden komputer i obsługującego „system wyborczy”, no może dwóch, którzy poinstruują wyborcę co i jak. Placówka (punkt) wyborcza mogłaby się mieścić w urzędzie czy na poczcie w danej miejscowości. To dla tych starszych obywateli, którzy nie mogą liczyć na syna czy wnuczka… Ale to przecież jednostki by były.
   Oszczędność – 100 mln pln/Zł
   Frekwencja – ?………….89% ?……… 🙂
   Czego ONI się boją? Jak nie wiesz czego, to jednego i drugiego….

 2. Bracia i siostry!
  Miałem wizję wojny i wybuchu wielkiej bomby. Módlmy się za świat, aby opamiętał się.

  1. To się dzieje w Twoim umyśle, tłumaczyć publicznie symbolikę? Dotyczącą Ciebie? Twoja podświadomość/umysł widzi działania Ducha/Świadomości jako wrogie (wojna). Wybuch bomby, kolejna eksplozja Świadomości widziana przez podświadomość w negatywie. Stosuj metodykę buddyjską obserwacji i nie strasz ludzi. Bracie. Trochę poszarpie cię życiowo.. albo zrozumiesz i uwolnisz potencjał.

   1. niech wybuchają ! czy to nie piękny widok!? kocham bomby atomowe ,wodorowe, neutronowe itp Módlmy się do BOMBY bo jak nie! to na pewno nie wybuchnie, ha ha ha …

   2. To jest wizja Medżik a wizji nigdy nie tłumaczy się dosłownie. Każdy odbiera przekazy w swojej Jaźni, przez swoje filtry i dlatego ja nie czytam proroctw cudzych, bo nie wiem, ile kto ma naleciałości w głowie, ale wiem, ze dotyczy to jego Jaźni (no i symboli nie bierze się dosłownie).. Co do konopi pod spodem. Wiesz co? ja mam dość tych obaw.. o mak, konopie. Nie można legalnie maku uprawiać, bo iluś ćpunom w smak była słoma makowa. Mak jest źródłem wapnia. Jednym z cenniejszych. Nie możesz tego hodować musisz kupować, stary, zleżały, napromieniowany, przegazowany różnym świństwem.. to ja mam w nosie, jak ktoś chce ćpać, niech ćpa. Jak ktoś chce sobie pojarać Maryśkę, a proszę bardzo. Teraz jak chcesz to też sobie kupisz. Więc o co chodzi? A ja chcę sobie wysiać i konopie i mak. Konopia jest zdrową rośliną i mak też. A lobbystom farmaceutycznym te rośliny nie w smak i straszą mnie ćpunami, których i tak nie brak. Tak jak alkoholików.

   3. Iza-bela , Piękna Dusza Izy 🙂 🙂 🙂 znam problem od podszewki z konopią , naród jest zbyt moherowy , te moherowe glizdy uznają jedynie wodę szatańską .

   4. Medżik 🙂
    I co z tego, że jest takie społeczeństwo (a ile tych moherów, bez przesady)? Trzeba edukować i się nie poddawać.

   5. „To jest wizja Medżik a wizji nigdy nie tłumaczy się dosłownie. Każdy odbiera przekazy w swojej Jaźni, przez swoje filtry i dlatego ja nie czytam proroctw cudzych,” oczywiscie tak to działa , no jest to scenario wyrwane z linii czasowej ,no i aktualne w dniu odczytu , w sumie lepiej wiedzieć co w trawie piszczy aby temu zapobiegać ,druga sprawa to podróże w czasie wiemy ze są ,a to oprócz innych mechanizmów wspaniale narzędzie do korektur i ingerencji , podróżnicy to w jakimś sensie straceńcy , i teoretycznie nieśmiertelni , idziesz do przyszłości np w roku 2017 egzystujesz w roku 2016 w tym roku przynosisz wieści z roku 2017 ale zauważą ciebie -jego etc dopiero w 2017 czy to nie piękne !? nawet można przedmioty szmuglować , zresztą cale okręty znikały .

   6. Medżik śniłeś mi się 😀 avatar nadała podświadomość.. (podobał mi się 😉 ale.. Twój Duch, niesamowita Moc i Siła.Wow.

   7. Medżik 🙂 poznam te Energie nawet na końcu Universum 🙂 tak jest potrzeba na poczatku nie tworzenia masy krytycznej aby szale przeciągnęła , ale programu aby wyjść z marazmu a to dopiero będzie budulcem nowego . tak trzeba edukować, dzisiejszy stan wiedzy połączyć z mądrościami przeszlosci , jak na razie to wylacznie zatracamy , ślepy optymizm bez konkretów poświecenia bez ukazywania tych zagrożeń to droga na manowce , tony dopalaczy na rynku , wszystkie dragi są ile zapragniesz a zdrowego maku , nie uświadczysz , pamiętam jeszcze te „kołacze” które były nasycone tym zdrowotnym olejem , a teraz to beznadzieja suche trociny , przez kilku benkartow skrócono życie narodowi ,pozbawiając naród lekarstwa i długowieczności , za jednego ćpuna który wykorkował tym zakazem zamordowano tysiąc ludzi , przeliczając na ilosc lat skróconego życia nie licząc chorób i bólu z tego tytułu .

   8. .. a ja pamiętam, jak wbiegałam na bosaka do ogrodu ciocinego i rwałam zielone makówki, a ciocia wołała, nie jedz, brzuch cię będzie bolał (ale wiesz, ona wiedziała, ze dzieci lubią młody mak) a ja rwałam makówkę i prosto do buzi. Ile się tego maku najadłam 😀 A teraz?

   9. Izabela no przykro mi 🙂 ale tez jestem na astralnym forum 🙂 myślę ze to i tak nieźle? w sumie dwa razy wymazywali mi pamięć ,jest to tak mocne uczucie , tak niezapomniane ze przed kazdym wypowiedzianym słowem myślą ono się uaktywnia , to tak jakby wiezień zapomniał ze jest w wiezieniu , a ktoś ci to przypomina przy każdej czynności gdzie jesteś itd

   10. Wiesz, uważam, że dar poczucia humoru jest bezcenny. Pomaga zachować dystans do tego wszystkiego. I Świadomość, ze jesteśmy Tu na chwilę..i Świadomość, ze tę iluzję można do końca prześwietlić i przeżywać życie takie, jakie jest. Z wykasowaną pamięcią 😉 Może byś nie uniósł tego Medżik Tu, skąd wiesz? Może to akt łaski? Nie wiesz, bo nie pamiętasz 🙂 Na wszystko można zawsze spojrzeć z innej perspektywy.. tak uważam (na tę chwilę)
    Pozdrawiam Cię 🙂

 3. http://porozmawiajmy.tv/konopie-cannabis-rso-thc-i-przygody-z-policja-patryk-pankowski/ zrobmy referendum w sprawie uprawy konopi legalnie w polsce -jak bylem dzieckiem moj ojciec uprawial i bralem udzial w siewie i zbiorach a puzniej zabroniono??? teraz po latach dowiedzialem sie tu u Janusza i Alexa oraz w internecie jakie ma wlasciwosci ta roslina i jakim jest skarbem a w latach 1960 polska byla najwiekszym producentem -wprowadzono zakaz . p.Kukiz organizuje zbieranie podpisow na referendum w/w link o tym mowi -mozna polaczyc te dwie sprawy

   1. „Modlitwa to stan umysłu” no właśnie czyjego umyslu tego szatana co każe do siebie się modlić ha ha ha ?! to nie jet Błądzenie!!! ha ha to ochrona przed SZATANA ZWIEDZENIEM !!!! ha ha ha ? ? ? ? ?

   2. Widziałem jak się modliłeś do swego Yhowy w Ogrójcu, gacie pełne, strachem od ciebie śmierdziało na 1,5 km. „Jehówko oddal ode mnie ten kielich goryczy, nie godzien ja go wypić” HA Ha Ha! To ma być bóg, syn boży z trójcy wzięty jedyny? Tysiące po tobie Istot którzy oddali życie za wiarę chrystiańską w imię pańskie „twe” ,w większych cierpieniach: przecinani piłą, rozszarpywani lwami, łamani kołem z honorem przyjmowali męczarnie i śmierć w imię religii, z Wiarą do jakiej twa w Ogrójcu to co jedynie jakiś…chichot wiary…

   3. Bóg jest w każdym człowieku, ale żaden człowiek nie jest Bogiem, stąd ten człowiek zwany Jezus, jeśli żył miał prawo do strachu jak każdy. Bał się kaźni. Góra czaszek była miejscem kaźni wielu i wielu wiedziało „czym ona pachnie”, bo rzymianie lubili ten sport kaźniowy. Nie wiem co jest przyjemnego w obserwacji czyjejś męki, a w średniowieczu, gdy palili na stosach, czy nabijali na pal publicznie przy pełnej widowni?

    Tak na marginesie, człowiek to jak tak niesamowita istota, potrafi wznieść się na szczyt boskości (stworzyć niesamowite dzieła) i jednocześnie zejść do samego dna umysłu(piekła) i być demonem dla drugiej istoty.

   4. Tworzenie ostatecznych (osądów),
    na podstawie zmanipulowanej,pełnej domysłów ksiazki,
    jest wielce ryzykowne.Jesli nastepcy Mistrza, potrafili z taka
    „klasa”, schodzic z tego swiata,to w jaki sposób, sam Nauczyciel
    musiał to zrobic.(jesli zszedł w ten sposób).
    Watpie by pierwowzór został przerosniety.
    Ksiazkowe opisy,są próba sciagniecia ludzi, na poziom leku,
    watpliwosci itp.Dlatego ,został On w ten sposób przedstawiony.

    Dla porównania,lamowie Tybetanscy potafia rózne ‚cuda” robic,zwykli mnichowie płoną(protest) bez strachu itp.
    Gdzie sama swiadomosc ciagłosci Istnienia,eliminuje wiele
    lęków.A na jakim poziomie siadomosci ,musiał On byc- gdzie nie jeden lama, prawdopodobnie mógl tylko pomarzyc.
    Skazone ksiegi do kosza.
    Zdrowy chłopski rozum na piedestał… 😉

   5. Nie wiem z jaką klasą schodzili jego naśladowcy, a może On dał im przykład, a może mieli już poszerzoną Świadomość (dzięki byciu Jego Świadkiem/Obserwatorem/. Nie odmawiam temu człowiekowi prawa do strachu, krwawego potu i niczego ludzkiego mu nie odmawiam. Nie musiał być lamą, nie musiał tresować ciała. Mógł być Tobą Pio, czy mną. Może chciał tego doświadczyć, po prostu, skonfrontować wyobrażenie z doświadczeniem.

   6. To nie chodzi o tresure ciała.Dlaczego wpadasz w skrajnosc?
    Myslisz ze istotą buddyzmu jest tresura,tak jak małpka w cyrku?
    To ze potrafia wytrenowac do perfekcji swoje ciala,jest(powinno)byc „skutkiem ubocznym” ,pracy nad zrozumieniem Istoty Ducha.
    Słabe, chore ciało,nie jest w stanie, przepuscic przez siebie,
    potezna ilosc Energi.Bo najzwyklej w swiecie,by sie”rozsypało”.
    Zdrowy Silny Duch,mieszka w zdrowym silnym ciele.
    Dlatego tez,naczynie jest odpowiednio hartowane.

    To do „małpki”.
    Ile trzeba miec w sobie,pychy,arogancji,braku szacunku itp.
    zwłaszcza do Energii i Swiadomosci która była(jest) znana,
    jako Jezus.Nie mówie o egregorze krk.
    To Imie ma respekt i szacunek,zwłaszcza w swiecie
    Duchowym.Gdzie zwykły egzorcysta,uzywajac z wiara(Siła) tego imienia,potrafi wielu ciemnych pogonic.
    Jakby ta Postac,była mało znaczaca,zła(jak to niektórzy sugeruja)to samo jej Imie,nie wywoływałoby takiego oddzwieku.
    Widze ze i tu,odrętwienie zapanowało…

  1. Umysł im czystszy/prostszy tym klarowniejsze/czystsze symbole. Jak Ci się demony jawią to zastosuj metody buddyzmu do badania tej świadomości ubranej w formę demoniczną. Zdejmij projekcję lękową.

   1. Nie wiesz kim jest Budda, od razu to widać, Siostro. Naczytałaś się o nim. Lecz go nie znasz jaka ja.

   2. O Buddzie prawie nic nie czytałam. To jakaś Twoja projekcja jak ten diabeł 🙂 Pozostań w pokoju.

 4. Widzę tu dużo zgnilizny. Ciągniecie niewinnych ludzi w przepaść otchłani swoimi bluźnierczymi teoriami. Biada wam! Oj, biada. Zostawcie niewinne dusze w spokoju!

  1. nie martw się światło ze swiatlosci przyjdzie dzień kiedy pan światła i Tobie rozjaśni umysł i rozum, Ave lucyfer , pros o światłość która pokona mroki i ciemność wiekuistą która spowiła Matkę Ziemie , pros a będzie Ci dane !!! Pan Światłości usuwa lęki ,i otwiera drogę na wyżyny Doskonałości !!!

 5. majestic przeciez p.Jaroslaw odpowiada w Twoim linku -chyba nie -on tak naprawde to nie wie -taka jest tez powszechna wiedza-info w tym temacie

 6. Bracia i siostry!
  Jeszcze nie jest za późno zawrócić na właściwą drogę. Opamiętajcie się! Nie idźcie tą drogą. Na końcu znajdziecie tylko ból i potępienie.

  1. Jezusowe Obietnice…Z odwaga Ludzkiej Natury wejdz do Dzieciecego Szpitala Onkologicznego i spojrz na upadek Moralnosci Wyznania,ktore Obietnicami tlumaczy obecnosc Smierci przy kazdym dziecka lozeczku. Przyjrzyj sie z Okna Domu Opatrznosci Bozej jak odbierane jest prawo do korzystania z Radosci Zycia. Dzieci umieraja przytulone do swoich zabawek nie wiedzac ze najwiekszym Klamstwem i Obluda jest Wyznaniowa Obietnica…” Daj Boze Zdrowie „… Przejdz pospiesznie obszarami egzystencji ludzkiej i spojrz jaka atrakcja sa wszelkie wyznania w Boskie Urojenia,ktore ukladaja na Drodze Kamienie i Ciernie niezgody…Zabarwione spiewem i wszelkim Rytualem Wyznanie poswiadcza jedynie o bladzeniu w Wyznaniowych Ciemnosciach…

   1. Przekaz Guru na dziś:
    Prawda to gorzki kielich goryczy wypełniony po brzeg. Jednak spragniony dotknie ustami pucharu i zaczerpnie łyk. Lecz pamiętaj, aby potem umyć zęby.

 7. http://wiadomosci.onet.pl/krakow/andrzej-gula-wladze-maskuja-zagrozenie-dla-zdrowia-i-zycia-polakow/176jzm
  Przykład manipulacji informacją. Od tego się zaczyna. Inny przykład obliczanie tak zwanej średniej krajowej. To nie jest średnia, bo nie uwzględnia się zarobków najbiedniejszych. Nie mówiąc już o tym, że stan finansów ludności lepiej obrazuje modalna, czyli wartość występująca najczęściej. Nic dziwnego, że później osobom z innych państw wydaje się, że jest nam tak dobrze.
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2617938/Revealed-How-parts-Britain-poorer-POLAND-families-Wales-Cornwall-Europes-worst-off.html
  Anglicy na podstawie naszej tak zwanej średniej doszli do wniosku, że oni mają gorzej niż Polacy.

  1. no albo tutaj zobaczmy jak 1 % rozkłada się na resztę znaczy 99 % populacji , u nas jest więcej niż jeden procent bo mafia się nawzajem miedzy sobą opłaca na poczet biedoty i naiwnych którzy wzięli na siebie 4 biliony długu ci wszyscy bandyci całą te kasę włożyli w swoje konta ,nieruchomości i aktywa oczywiscie w bezpiecznych miejscach bo 4 bilionowy bankrut to beczka z prochem a gdy lont zacznie się palić to poznikają i będą dlugo i szczęśliwie żyć a Goje będą im buty i klozety czyścic przez następne 500 lat albo na wieczność bo dług jest niespłacalny , to jest oblicze Obcych Mafii która 1000 lat temu wtargnęła na tereny Słowian i trwa w najleprze przy pomocy baranów moherowych http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/banksterzy-filantropi

   1. dzięki fajnie mi, czasami tak lubię 🙂
    a Tyś co za jedna? nie podszywasz się pod ?(siebie) tu czasem (jak się społeczności WL przydarza zarzucać nawzajem bywa?) 🙂

 8. Fajnie powycinali ułamki sekund :))
  http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,19510177,europa-pyta-co-z-ta-polska-a-premier-i-prezydent-uspakajaja,,6.html

  „SeJa pisze:
  I gdzie jesteście? Dzieci Systemu, Matrixa o czystych sercach i umysłach Co każdemu wszystko ,A co sprawiedliwie mi wytknijcie? Ja swoje truchło stawiam. A wstanę!”

  Seja?… 😀 Tu nie Interia czy Gaz.Wyb.
  Tu się chętnie WL w różnej kondycji i zapatrywaniach Informacją (wszelaką) wymieniać pragną.
  Toczenie abstrakcyjnością piany żółtej raczej nie w smak wielu, dlatego wydaje mi się stąd brak odzewu na Twoje „agresywne” prowokacje. Nie z chęci zlekceważenia Ciebie, poniżenia zlekceważeniem, ale zwyczajnie zwyczajowego braku konkretu z jakim się do tzwWL odnosisz a nawet przynosisz 🙂
  (Wiesz… gdyby tak to Real-a nieMadryt był, długo byś tego nie…pociągnęła, albo banicja za płot albo kosa… 🙂 od mniej obdarzonego cierpliwością 😉
  weź pleaseyou to pod uwagę: czasem, niekiedy, doraźnie, że kiedyś ten „stan virtulany” się skończy (nawet jak nie za tego życia, śmierć/odejście/przejście może nastąpić choćby i jutro dla kogoś,niewielu, licznych lub wszystkich) i trzeba będzie stawić wyzwanie żywym relacjom. Może więc lepiej zawierać znajomości i dobre wspomnienie na niedaleką przyszłość niż kodować w NicDNA takie jakies kwachy. To chyba tyle, bo tak truć&truć można długo ;-))
  Trzymaj się, wiem że łatwo nie jest…

  1. http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/otwarte-forum-tematyczne-15-01-2016/comment-page-2/#comment-79847
   Ja chodzę gdzie zechcę, wibruje jak zechce, i pokazałam do czego może prowadzić taka czyjaś upierdliwość, czepianie się słówek … W sumie dostosowałam się do dla sporej części społeczeństwa obowiązującej wykładni.

   http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/otwarte-forum-tematyczne-15-01-2016/comment-page-2/#comment-80154
   SeJa w sumie dostosowując się do dla sporej części społeczeństwa obowiązującej wykładni, pokazuje najpierw upierdliwość, a teraz pokazuje jak się rasowo zwala winę na innych.

  1. Są prace naukowe, które wskazują, ze jak pewna część mózgu jest uszkodzona, to jej zadanie przejmuje inna. Nie dajmy się wkręcać 😉 Dla Ducha/Świadomości nie ma rzeczy niemożliwych.

   1. Są trzy główne warstwy, struktury, tworzące cały mózg. Pierwsza to R- complex, zwana gadzim mózgiem, rzaządza prawami przetrwania. Kontruluje podstawowe funkcje motoryczne, oraz oddech. Druga część zarządza ludzkimi emocjami i uczuciami. Znajduje się nad gadzią, i nosi miano układu limbicznego, Trzecia nosi nazwę „neocortex” czyli kresomózgowie. (nazywa się to jako substancja szara mózgu) to są te dwie półkule i w niej zachodzi wszelaka aktywność elektryczno-chemiczna. Tutaj powstają myśli. Czyli w tej trzeciej znajduje się wszystko myslenie, logika, intuicja, twórczość… Wyższe ja.
    W drugiej części układu limbicznego znajduje się szyszynka i gruczoły wszelakiej maści. Przy niesprawnej tej części człowiek nie może doznawać uczuć czy emocji. Trzecia część odpowiada za funkcje „Wyższe” Co trzeba zrozumieć to to że krasomózgowie jest podzielone na dwie symetryczne półkule.
    Lewa półkula odpowiada za logikę, myślenie analityczne, naukowe i matematyczne, zadania, aspekty i szczegóły dotyczące świata fizycznego. Analizowanie zjawisk. Prawa za kreatywność, dynamikę uczuć, całościowe myślenie, rozpoznawanie wzorców, współczucia, wychowanie, troska. Żadna z tych półkul nie może dominować, musi być równowaga i dlatego to takie ważne. Mogę wyjaśnić co się dzieje gdy któraś dominuję,jak kogoś to interesuje. Na przykład ktoś jest inteligentny to nie znaczy że mądry mądry jest wtedy gdy nie pozwoli na dominację którejś z półkul, tylko utrzyma równowgę. I to jest bardzo ważne. Pozdrawiam.

   2. A ja mam książkę hahah… nie chce mi się szukać teraz w biblioteczce, żeby podać tytuł, w każdym bądź razie wyniki doświadczeń wskazują coś niebywałego.. ze można uszkodzić część mózgu i inne części przejmują funkcje.. lub też uszkodzenie mózgu nie wpływa na całość. I teraz moje rozumienie duchowe-materia jest odbiciem tego co dzieje się na ciałach subtelnych, duchowych i „choroby” dysfunkcje powstają najpierw na ciałach duchowych. Materia w tym mózg jest skutkiem a nie przyczyną, bo wyłoniła się z Ducha. A Duch rządzi.

   3. A ja Izunia gram mądrego, a to wszystko z filmu 🙂 Ale nie zmienia to faktu, że mnie zainteresowało ! I wiem już teraz co trzeba robić, by stać się mądrym a nie tylko grać, o duchu nic nie wiem, bo nie wiem jakie ma połączenie z mózgiem i skąd się wywodzi, czy z serca?? Czy mózg ma jakieś odniesienia co do ducha? 🙂 Buziaczki śle 😀

   4. Tomek, oh Tomek, ja tylko daję inną perspektywę z książki, bo przecież nie ja robiłam tych doświadczenia (no ale wrzucę tu temat bóli fantomowych 😉 i czy umysł to mózg? ot tak sobie rzucam.. ).. ale robiłam inne i ich sens dopiero z biegiem lat rozumiem. Czego tak naprawdę świadkiem byłam 😉 Poza tym Tom, ja się cały czas śmieję..bo wiesz, duchowość dla mnie to życie i gotowość na nieobliczalną relację z Absolutem, który przejawia się jako ty, ja i świat, Wszechświat.. itd itp.. spójrz na minę Buddy.. facet niczym się nie przejmuje… uśmiechnięty, luz blues.. i tego się trzymajmy 🙂

 9. https://www.youtube.com/watch?v=dp9B-I0P3Ek szyszynka – co jej utrudnia dzialanie -strach -brak woli-telefony komorkowe-smog -fluor -zatrute jedzenie – sztuczne oswietlenie te w/w hamuje szyszynke no i mamy to co widzimy i czytamy rowniez tu w/w/ te celowe dzialania polegajace na produkcje melatoniny aby ja wylaczyc calkowicie wtedy mamy baranki boze do latwego sterowania

 10. iza–bela filozofia jest dobra na wszystko. to ze nas wszystkich wkrecaly tzw. rzady i tzw. religie tysiace lat to iza–bela pisze nie dajmy sie wkrecac????? – to znaczy rozkaz dla podswiadomosci wkrecajmy sie bo to jest dobre -czyzbys iza–bela wspolpracujesz z w/w – a byc moze ty jestes ta inna kombinacja manipulacji ??? – niech kazdy sam najpierw sprwdzi -pooglada /ma wiedze/ i ja zastosuje jedynie praktyka pozwala sensownie sie wypowiadac

  1. Ok guru. Tylko jednak uwaga. Świadomość jest Nieskończona i nauki dawne/cudze/czyjeś mogą być zmieniane (wzorce-wierzenia-doświadczenia) i wywracane do góry nogami, bo to Świadomość rządzi a nie podświadomość. Podświadomość tylko musi doświadczyć, ze niemożliwe staje się możliwe. Ty wierzysz w szyszynkę a ja mówię: nie wiem, możliwe a może nie…
   Mną się nie przejmuj, taką mnie stworzył Duch-anarchistka. Pod prąd.

  2. „to znaczy rozkaz dla podswiadomosci
   wkrecajmy sie bo to jest dobre -czyzbys iza–bela wspolpracujesz z w/w – a byc moze ty j e s t e s ta inna kombinacja m a n i p u l a c j i???”

   dobre pytanie (czyzby retoryczne) buddy do IzaBela

 11. izabela tak dzieki za normalny przekaz .z mego rozpoznania to jestem sam stworca siebie -a jak ty uwazesz ze to duch to tez i taki program uruchamiasz dajesz jemu wladze-nie mnie pouczac odkryj to sama ??? podowidz jedna kontrola mysli -emocji wewnatrz i na zewnatrz -poogladaj jerzego co mowi w tym linku samo pisani tzw . madrych tematow jest filozofia tak to nazywam -a bycie tzw-oswieconym to aby to trwalo potrzebna jest 24 godziny na dobe swiadome bycie

  1. ‚ to jestem sam stworca siebie ”

   Ty czyli kto? Sam siebie stworzyłeś z jakiej pozycji? To stwórz sobie jeszcze z dwie ręce..i prześlij zdjęcie Ok?
   Programowanie mnie nie interesuje. Interesuje mnie życie. Miłego dnia.

   1. Oczywistym jest że to my siebie tworzymy.Jesteśmy inżynierami genetycznymi.Dlatego nasi ojcowie,dziadowie ta cała klika to tylko powielacze matryc genetycznych, kierowanych pragnieniem Sexu ,zamiast Miłością Świadomością Prenatalną ?
    Za co kochacie rodziców?Za ich popęd seksualny, za pragnienie posiadania własności(dziecka)?Czy za przebiegłość że ktoś będzie opiekował się nimi na starość?Za co ?
    Proszę tylko nie mówcie mi że jesteście owocem Miłości hihihihi
    ?

   1. Jak to kto, Ego a ego obserwuje po owocach i czyta znaki 😉 nawigujące 😀 Coś Ci gust filmowy siadł kolego, najpierw jakiś badziewny Bond a teraz to? phi 😀
    Na autopilocie to lecą cyborgi, mechaniczne życie.. rytualiki, rytuały i inne głupoty. Nakazy, zakazy, ścieżki duchowe tere morele.. guru sruru 🙂 i co siejesz co zbierasz 😀

   2. Czyżby/oby Qcyp przetarł oczy i zobaczył że BelaIza45 leci na jakimś Autopilocie !?

    Zaiste !!!! Hutson kimkolwiek jesteś ;))) wszak ważne Co a nie KTO :))) wtedy nia kieruje Ego , ego obserwuje po owocach i czyta znaki . Na autopilocie to lecą cyborgi, mechaniczne życie.. rytualiki, rytuały i inne g ł u p o t y. Nakazy, zakazy, ścieżki duchowe tere morele.. guru sruru :)))) i co siejesz co zbierasz – zgadza się co wiele razy pisałam o oni imputowali że straszę ze msciwosc guru sruru trele morele…pierdoly 😛

 12. na tym polega swiadomosc bez mozliwosci jej ogarniecia a te forum -komentarze bez mozliwosci wyjawienia tego tematu -nawet jak moge i zrobieto zdjecie to twoj odbiornik i tak wypaczy ten odbior i pokaze to na co sama jestes zaprogramowana to taka bajka??? – dalem sie wciagnac w twoj buntowniczy stan -to co piszesz wyzej Duch -anrchistka -tak sie okreslilas???w/w/ -czyz nie brak ci konsekwencji -dluzsze wymiany innych programow blokuja sie samoistnie – to tyle -jedynie kazdy sam jest w stanie przezyc to ze soba czyli jak ty okreslasz Duchem – bezwidzialna forma energetyczna bez przekazu innemu -ja- ego to jest w 3D- bez realizacji – i na koniec jest taki amerykanski naciagacz-komik /daje milion dolarow w gotowce za to co ty zazadalas odemnie???/ Randi -jak nie przekrecilem nazwisko byc moze tak sie zwie

  1. Wreszcie ktos inny oprocz Kitka pokazuje gurujacej autorytywnej wred…IzaBeli prawde o niej samej. Pozdrawiam lustereczko 🙂

   1. „Prawdę o niej samej”.. czyją prawdę? twoją? 😀 pa wiktoria, moja wierna fanko.

   2. „czyją?”- buddową 😛 Pozdrowienia dla BeliIza45 😀

    Ale się podszywaja ale zmieniają nicki, oni a mi wolno. moralnosc kalego!

   3. Ja nie jestem fanka zła „zła kobieto”jak się sama nazwalas ale tez to widać pod tapeta niestety.

  2. Dziwne, a ja czytam sobie od czasu do czasu świetnego buddystę, który nie boi się używać słowa Bóg. I według mnie właśnie dlatego jest oświecony. Budda nie używał tego terminu w swych naukach, bo znał skłonności człowieka do tworzenia sobie wyobrażeń na temat czym jest Bóg. Jednak Go doznał i Bogini też. Spotkał dakinię i uprawiał z Nią ognisty seks na ciałach duchowych. czego Ci życzę.
   Przenośnie o radioodbiorniku znam z książek, to nie wysyłaj zdjęcia….. niech wiedza wyda owoc dla ciebie. Zrób to dla siebie skoro uważasz, ze sam siebie stwarzasz.

   1. „Budda nie używał tego terminu w swych naukach” oczywiscie , nie oprawił nauk w ramy dogmatu gdyby tak zrobił wszystko byłoby szybko wypatrzone ,i niech ktoś mówi bóg ,nazewnictwo jest bez znaczenia bo sprawa kreacji i tak jest nie pojętna , kombinując co było pierwsze jajko czy kura , bo w jednym i drugim przypadku w takim podziale odpowiedzi i pytania się potęgują ,a jedyna skale porównawczą możną zawrzeć jedynie na coraz wyższych poziomach ,i tu zachodzi pytanie jaki poziom ogarniemy ogarniamy ,a z tego co widać to praktycznie żaden , mowiac światło ze swiatlosci ,bóg z boga, banan z bananowca , i tutaj kończy się wszechwiedza Ludu Bożego 🙂

   2. Lubię tego gostka buddystę.. i jego cytacik..

    A więc posmakowałeś tego narkotyku zwanego doświadczeniem duchowym. I teraz chcesz więcej. Jak każdy prawdziwy ćpun oddasz wszystko za swój narkotyk, prawdopodobnie wszystko co masz. Gdy nie masz swojego narkotyku, czujesz żądło odstawienia od samych trzewi po głowę pędzących w niej myśli. Ile byłbyś w stanie dać za kolejną dawkę transcendencji biegnącej przez całą twoją istotę, która przynosi tak słodką euforię i pogłębia uzależnienie? Gdyby tylko Bóg mógł się podłączyć magistralą nieskończonej transcendencji do twoich żył, nigdy więcej nie cierpiałbyś z powodu odstawienia. To skryta nadzieja każdego duchowego ćpuna. Oto Prawda: Prawda nie jest doświadczeniem lub ideą, Prawdą jest to, że śniłeś. Zbudź się! Nie istnieje nikt, kto mógłby być oświecony lub nieoświecony.
    ~ Adyashanti

    Miłego popołudnia Madżik i @ll..

  1. Pozdrawiam ciekawe osmiornice i pozdrawiam Liska czy doskonale madry to nie wiem bo za mało danych operacyjnych 😉 który jednak SWIETNIE TU SIE WYPOWIADAL!

   Fana tykiem nie jestem w żadnej sprawie i tamacie, wiec gdyby nie to pasowalby napisac fanka pozdrawia Liska :-))) pomimo ze podwinal ogon niestety :-)))))))))))

   Hmmm…budda pisze w stylu @jana piotra z wyspy jakiejstam, którego seja wrednie pogoniła – to może teraz strzal w dziesiatke buddo ?!

  2. Hmmm…buddo musisz być sprytnym przebiegłym (nie mylic z przewrotnoscia) liskiem, bo jak nie to wilki (tez a może zwlaszcza te w owczej skorze) zaraz cie tu przegonią-nadgryza-rozszarpią zwlaszcza jak im przybędzie łodwgi (nie mylic z odwagą) po nawaleniu sie czymstam ?!

  3. Milczenie buddy wymowane. Takie janowo piotrowe z wyspy albo liskowe :)))

   No to może teraz huzia na na Kitka/Wiktorię jak to znienia nicki i się podszywa. Hej wy kali z ta swoja moralnoscia odezwijcie się :)))))))))))))

   1. wyrwałeś się z tej swojej wiochy do wielkiego świata i teraz takiś ważny, a już zapomniałeś jak aportowałeś niemcom?

   2. wiochę kocham zawsze jeździłem na sianokosy , nigdy nikomu nie aportowałem dlatego jestem taki ważny !!!! Kalinko co słychać u Moszy ?

 13. https://www.youtube.com/watch?v=KkrNGuV_YFA dylemat poszukiwan -iluminacja mitu-enrgia jest calkowicie wolna -dzika chaotyczna i bez porzadku-pojawia sie jako pozorne oddzielenie w istocie ludzkiej a wszystkie inne to obiekty obce ktore sie dla tej jednostki pojawiaja to cd. dualnosci- teraz swiadomosci – a to to samo -to iza-bela z tym tematem stara sie doswiadczac -szukajac na zewnatrz siebie ???

  1. Co do filmu:
   Czy ja jestem w jego JA, czy On jest w moim JA? I czy to ma jakiekolwiek znaczenie dla mnie, dla Ciebie, dla niego?

Comments are closed.