Alternews – 20.02.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

23 thoughts on “Alternews – 20.02.2017

 1. Bardzo ciekawy artykuł nt metod rządzenie USA przez wiadomą mafię.
  Pizzagate, petgate… zapamiętajcie te hasełka i ich znaczenie.
  Na tym tle zastanówcie się nad pedofilią w KK i multikulti.
  A na tym tle zastanówcie się dla kogo pracują organizacje umoczone w afery typu poza gate w tym KK.

  Tu link do źródła a poniżej wybrany tekst.
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/137110,co-naprawde-powiedzial-donald-trump-o-rosji


  trump-bierze-sie-za-cia-i-mossad
  Zanim sytuacja się poprawi możemy jednak oczekiwać aktów terroru i fałszywych flag. Zbrodniarze bowiem wiedzą, że czeka ich kara śmierci, zatem pójdą na całego. Co zresztą już widać po tym co się dzieje w „ich” mediach i jaką retoryką się posługują.

  Pytanie: Jak chaotyczna jest sytuacja w środowisku służb?

  Odpowiedź: W ciągu 34 lat mojej pracy dla rządu nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Jest to podział całego aparatu służb wywiadowczych.

  Pytanie: Uwzięli się na Trumpa, czy nie tak to wyczuwasz?

  Odpowiedź: W FBI jest wielu zwolenników Trumpa. CIA jest jednak przeciwko Trumpowi, ponieważ zagraża ich rozgrywkom na Bliskim Wschodzie.

  Pytanie: Możesz to rozwinąć?

  Odpowiedź: CIA i Mossad działają w tandemie ze służbami brytyjskimi. Celem CIA była wymiana Assada na marionetkę, a także przewrót w Iranie by przejąć ich ropę naftową. Izrael działa wspólnie z ich „siostrą” Arabią Saudyjską w osiągnięciu ich mrocznych celów.

  Pytanie: Tak więc wygląda na to, że uwzięto się na Trumpa. Jak on może się zabezpieczyć?

  Odpowiedź: Trump ma tu niesamowitą okazję, ale musi zewrzeć szyki. Zakaz wjazdu obejmuje 7 krajów wybranych przez Jareda Kushnera i Rudy’ego (Giulianiego). Dlaczego nie wliczone są w to kraje takie jak Arabia Saudyjska, Pakistan, Turcja, czy inne gdzie nas nienawidzą? Te 7 krajów zostało wybranych przez Izrael, oto dlaczego. Sojusz Arabii Saudyjskiej z Izraelem, o którym się nie mówi, powinien zostać ujawniony. Te kraje są jak brat i siostra. Jared Kushner musi uważać co mówi i do kogo.
  Ale największą rzeczą, którą Trump może zrobić jest ujawnienie PedoGate (zw. inaczej Pizzagate) przez prokuratora generalnego Sessions’a. Wielkie nazwiska zostaną utrącone z hukiem i krwiopijcy zostaną usunięci z tego bagna. Zarówno po stronie Republikanów jak i Demokratów jest tak samo wielu pedofilów, ale Trump ma unikalną pozycję by to posprzątać. Mogę ci powiedzieć, że to co jest na dysku Anthony Weinera i nagrania wideo do jakich dotarto przez Jeffrey Epsteina przyniesie zmasowane aresztowania w odpowiednim czasie. Trump może po sobie zostawić wielkie dziedzictwo jeśli wyczyści CIA, zatrzyma wymuszenia, rozliczy pedofilów i doprowadzi do przywrócenia kary śmierci dla pedofilów złapanych powtórnie. PedoGate jest jego drogą do wielkości.

  Pytanie: Jak w tym wszystkim wpisuje się Rosja?

  Odpowiedź: CIA i Izrael są odpowiedzialni za utworzenie ISIS. ISIS został stworzony specjalnie w celu osłabienia Iranu i destabilizacji Syrii. To przynosiło efekty, ale tylko do momentu gdy Putin wspomógł Assada i wzmocnił irańskie siły Qud. Prawdziwą przyczyną antyrosyjskiej gorączki ze strony McCaina, Grehama i Feinstein jest to, że ich cała operacja się rozwaliła.

  Pytanie: Czy za antyrosyjską retoryką stoi Izrael?

  Odpowiedź: Imperium Zła (Deep State) prowadzi wojnę zarówno z Putinem jak i Trumpem. Należy zrozumieć, że jeśli wywiad Izraela słyszy coś takiego z ust Trumpa jak „Ameryka najważniejsza” (America first), to dostają szału. Izrael przekupił, wymuszał i zastraszał polityków przez dekady i nagle ten miliarder-dorobkiewicz zagraża zrujnowaniem tego wszystkiego.

  Pytanie: Wspomniałeś o wymuszeniach. Czy ma to związek z Pizzagate?

  Odpowiedź: Pizzagate jest tylko nowym określeniem na długą historię pedo-szantażu powiązanego z Izraelem i służbami. Są olbrzymie naciski sądowe na to by jak najmniej mówiono o Pedogate, gdyż jeśli by się społeczeństwo dowiedziało co stoi za tą epidemią pedofilii, to doszło by do znacznie więcej niż tylko marszu na Waszyngton. Mogło by to rozpocząć autentyczną rewolucję, której iskrą byli by amerykańscy rodzice, którzy dbają o swoje dzieci. Nasi politycy są skompromitowani (tzn. są uzależnieni przez szantaż, łapówki itd.) (…)

  Pytanie: Co oznacza „skompromitowani”?

  Odpowiedź: Zauważyłeś jakie są dwa główne tematy w mediach głównego nurtu (MSM) ostatnio? Zgrożenie Rosją i to, że Pizzagate to są „fałszywe informacje”. Oba tropy prowadzą do tego samego celu.

  Pytanie: Tak więc PedoGate jest prawdziwa i „oni” dążą do tego by Amerykanie uwierzyli, że tak nie jest?

  Odpowiedź: Wytłumaczę ci jak groźna jest PedoGate… Kto wygra? Trump. Putin. Amerykanie. Rosjanie. Świat. Kto przegra? Izrael, gdyż nie będzie już mógł szantażować naszych polityków, to samo dotyczy CIA. Rząd Cieni (Shadow Government) przegra. Ale ludzie wygrają.

  Pytanie: Czy możesz podać kilka nazwisk polityków będących w rękach Izraela?

  Odpowiedź: Pewnie. Wyspa – Lolita Island. Jeffrey Epstein, miliarder skazany za pedofilię, który otrzymał łagodny wyrok. Jego wyspa była naszpikowana kamerami wideo. Wielu polityków jest skompromitowanych. To była operacja CIA i Mossadu. Skontaktuj się z byłym CIA CCS (Central Security Service), Robertem Davidem Steele. Bob wie i nawet to ujawniał wielu dziennikarzom.

  Pytanie: Tak więc były pracownik CIA wysokiego szczebla Bob Steele mówi wprost, że wyspa Epsteina była pułapką dla polityków by ich później poddawać wymuszeniom?

  Odpowiedź: Są nagrania najważniejszych graczy politycznych w bardzo poniżających pozycjach. Jeśli to wyjdzie, to nie tylko ci politycy będą skończeni, ale będzie koniec z wymuszeniami oraz z wpływem CIA i Mossadu na Waszyngton.

  [po chwili]

  Pytanie: Skontaktowałem się z Bobem Steele, wspominał o Chucku Shummer, który był na wyspie Lolita Island. To samo mówi anonim (Anon) z FBI. To dlatego Schummer atakuje ludzi, których Trump wybrał do swojego gabinetu?

  Odpowiedź: Skojarz fakty.

  Pytanie: Jak wielu innych polityków jest w ukryciu poddawanych wymuszeniom?

  Odpowiedź: W przybliżeniu jeden na trzech. To nie tylko jest to co się działo na wyspie, to cała ich aktywność. Dlatego Pedogate przeraża media, CIA i lobby Izraela, bo oni stanowią część tego „ciemnego bagna”.

  Pytanie: Były agent CIA Robert Steele twierdzi, że Mossad działał na wyspie Lolita i CIA z nim współpracowała. To jest zdrada na wszystkich szczeblach.

  Odpowiedź: Tak, to jest szpiegostwo. Tak jak wycieki ze służb odnośnie Flynna. Oczekuję, że Trump za jakiś czas opublikuje te nagrania wideo.

  Pytanie: Chwila! Trump ma nagrania polityków w tych „delikatnych” sytuacjach?

  Odpowiedź: Nie, ale służby to mają, a Trump ma silne poparcie wśród pewnych graczy. Trump powiedział, że „chce puścić reflektor na karaluchy”.

  Pytanie: Ale Trump dopiero co się spotkał z Netanyahu i potwierdził zwykłą nierozerwalną więź z Izraelem.

  Odpowiedź: To jest teatr. Netanyahu jest zdesperowany by rozegrać Trumpa tak by zaatakował Syrię i znienawidził Putina, a także by uznał PedoGate za teorię konspiracji.

  Pytanie: To samo mówi Robert Steele. Ujawnienie pedofilów zmniejszy rolę Izraela w amerykańskiej polityce, a także zmieni mapę poprzez masę krytyczną.

  Odpowiedź: Te same media krzyczą „Rosjanie nadchodzą” co ostrzegają, że Pizzagate to fałszywe informacje. To robota Mossadu i CIA.

  Pytanie: Jak takie giganty jak Facebook i Google się w to wpisują?

  Odpowiedź: Facebook i Google są z tej samej próbówki. Google stał się organem Imperium Zła dzięki Ericowi Schmidtowi.

  Pytanie: Wracając do spraw pedofilii, anonim FBI powiedział w lipcu ub. roku, że Fundacja Clintonów sprzedała tajne informacje obcym państwom. Czy oni również są wmieszani w Pizzagate?

  Odpowiedź: Są nagrania WJC (Billa Clintona) które go zniszczą. Anonim z FBI miał cel w ujawnieniu tych informacji.

  Pytanie: Ok, Anonim FBI podał inicjały Schummera, Barneta Franka i innych, ale jak dotąd doszło tylko do aresztowań ludzi niskiego szczebla.

  Odpowiedź: Anonim z FBI dokonał strzału z odbicia (bank shot). To jest termin jaki używamy na sali bilardowej. Spytaj się o to Boba. Anonim FBI potrząsnął jego klatkami, podczas gdy DHS (Departament of Homeland Security, Departament Bezpieczeństwa Narodowego) wraz z władzami lokalnymi pozamykały handlarzy ludźmi najniższego poziomu. Wielkie aresztowania nadejdą, ale najpierw muszą być przesłuchane płotki, które zaprowadzą do większych ryb. Anonim wystrzelił po łuku, podobnie jak się wstrząsa ul by rozwścieczyć pszczoły. Zauważyłeś jak rażąco wrodzy stali się McCain, Schummer, Graham i inni?
  To jest to co my nazywamy ukierunkowanym wyzwalaniem.

  To zadziałało. Poprzez zasztyletowanie Flynna ujawnili swoje ręce. Teraz Trump ma pełne uprawnienia by prowadzić dochodzenie przeciwko CIA i Mossadowi. Zauważyłeś jak głośno się mówi o „rosyjskim wpływie” i jak cicho jest o wpływie Mossadu w naszych strukturach władzy?

  Gdy nastąpił wyciek anonima w lipcu ubiegłego roku, celem było ujawnienie przekrętów Fundacji Clintonów i wskazanie na sprzedaż ludzi tj. PedoGate. Przeglądnij jego dyskusję na 4chan. On jest uzdolnionym analitykiem i wie jakim kamieniem rzucić w Goliata. Poprzez wyzwolenie Rządu Cieni, pomógł niezależnym dziennikarzom w zadawaniu właściwych pytań i pójście właściwym śladem, a nie wchodzenie w doły jakie szumowin z elit chcą byście weszli.

  Teraz już ofiary PedoGate zaczynają opowiadać o tym co doświadczyli. Niedawno pewna kobieta opowiedziała o tym jak ją rodzina maltretowała przez terroryzm sponsorowany przez Imperium Zła w Kalifornii. Jeśli ludzie by wiedzieli, że CPS (Child Protective Services, amerykańska opieka społeczna nad dziećmi) w Kalifornii jest powiązany z wielkim gangiem który porywa dzieci rodzicom, to by się zorientowali jak to wszystko jest chore. Domy zastępcze, CPS, itp. dobrze płacą za to by aresztować rodziców i porwać ich dzieci. Te dzieci są poddawane przemocy i utrwalają rosnącego raka zwanego pedogate. Politycy, którzy przejawiają skłonności pedofilskie są przygotowywane na wysokie stanowiska, bowiem później można prowadzić na nich wymuszenia i ich kontrolować. W międzyczasie ofiary nie miały głosu – aż do teraz. Nagle mamy dziennikarstwo obywatelskie i zakończy się to uratowaniem całego społeczeństwa. (…)

  Za: https://theinternationalreporter.org/2017/02/17/pizzagate-upates-17th-february/ Całość na:https://www.monitor-polski.pl/pizzagate-pedogate-zakonczy-imperium-zla-wkrotce-aresztowania-trump-bierze-sie-za-cia-i-mossad/
  nadużycie link skomentuj
  rysio 20.02.2017 18:16:34

  1. A co do 2 wojny swiatowej ,teraz juz nie mam watpliwosci ze cala nagonka na Żydow miala cel -powstanie panstwa Izrael.
   Żydzi by sami nie opuscili swoich majatkow,to musiala byc brutalna presja.
   Oczywiscie Niemcy zostali zmanipulowani odnosnie wyzszej rasy panow.Nikt tego nie potwierdzil ,zadnych dowodow na przodkow rasy panow nie znaleziono.Taki kit im wcisneli o krzyzowce ludzi z bogami.Ale to nie aryjska rasa sie z nimi krzyzowala tylko tzw”naród wybrany”.Ten narod wybrany zawsze sie wysługuje w najgorszych kwestiach kims innym ,aby calej winy nigdy nie brac na siebie.Wybrali sobie narod niemiecki do zmanipulowania i chyba dobrze wybrali ,bo sie swietnie do tej roli germanie nadali.
   A teraz panstwo Izrael (w polsce ponoc kilkadziesiat ludzi mosadu sobie funkcjonuje)czy gdyby nie istnialo mialo by taki wplyw agenturalny na inne narody?To musiala byc siatka dzialajaca pod szyldem panstwa.
   I czytam ze manipulują amerykanskim rzadem ,szkola pedofilow na politykow itp.No a jesli by panstwa Izrael nie bylo?Bylo by ich i tak pewnie sporo po swiecie rozsianych ale moze nie z taką sila rażenia jak mają teraz.
   Tak wiec przy okazji wojny zrealizowali cel,powstanie panstwa Izrael.
   Przy okazji 3 wojny swiatowej ich celem najprawdopodobniej bylby Nowy Porzadek.Pewnie 3 wojna wygladalaby jeszcze gorzej dla nas niz 2ga.
   Ale 3 poki co nie bedzie.

   1. Mylisz się i to bardzo! BĘDZIE!!!!!!!!
    Niemcy mieli bombę atomową w 1944 roku .Cała produkcja, wydobycie uranu znajdowało się właśnie tu gdzie co rocznie odbywają się HARMONIE KOSMOSU! Również
    komponenty paliwo i plany zostały przetransportowane do SZCZECINA nastepnie Norwegi a z tamtą miały płynąc łodziami podwodnymi do Japonii
    https://jarek-kefir.org/2013/07/03/podziemne-miasto-w-szczecinie-i-program-nuklearny-iii-rzeszy/
    Na wasze szczęście pożal się boże Ziemianie ta niszczycielska broń została zniszczona technologią przekraczającą wasze rozumienie . Plany przekazane USA !Na ówczesną chwile jedyne państwo WYDAJĄCE SIĘ SZANOWAĆ PRAWO DO WOLNOŚCI CZŁOWIEKA!
    Izrael 70 %podatki .Tyle kosztuje bezpieczeństwo KAŻDEGO ŻYDA.

   2. Qcyp , to ze Niemcy mieli bron atomową i ona istnieje nie znaczy ze bedzie 3 wojna.Tak ,wiem ze oni bardzo jej chca ,ale z drugiej strony wojna to rabunek a po bombie atomowej nie zostaje nic.Uzyja jej w ostatecznosci w jakiejs desperacji tylko.Tu chodzi o kontrole i wladze nad ludzmi i ich dobrami a nie o zniszczenie wszystkiego.To co sie teraz dzieje wskazuje ze wojny nie bedzie ale co sie moze jeszcze wydarzyc to nie wiem,ze wojna stanie sie bardziej prawdopodobna.W sumie wszystko sie moze zdarzyc,bo sa dzialania zmierzajace do wojny ale swiadomosc ludzi jak narazie sie przeciwstawia tym planom.

   1. Njsmieszniejsze jest w Putinowskim video , ze nie bylo tlumaczone to wlasciwie co On mowi w orginale . No i tak to media falszuja swiatowa sytuacje przekazu autentycznych . No wiec jaki jest Putin Januszku ? bo ja tylko wierze w to co od niego uslysze i Tez wierze w to co slysze od Trumpa /Zawsze znajdzie sie cos co mi sie nie podoba ale mediow nie slucham mam totalnie w d…ie i alternatywne media traktuje podobnie .Obecnie alterantywne media stracily grounding .

   2. Siedzi w ich cialach homocapensis genetyka ale ja ma 85 ludzi moj sasiad tez to ma na przyklad poniewaz nic nie chce widziec i nic nie chce slyszec i ma fascynacje technologia kreacji zycia . Nie szuka nikt prawdy bo wiekszosc ludzi leci w programie control przez zewnetrzne warunki .
    Dlatego pisze , ze lepiej jest sluchac na zywo niz z przekazow medialnych .

 2. https://www.youtube.com/watch?v=G5zvxxGiPdw
  Ojciec Rydzyk o STOP NOP i przymusie szczepień
  Jak dla mnie to pełne zaskoczenie… Ale bardzo pozytywne.
  te słowa dają do myślenia… Koncerny są jeszcze zbyt mocne by rząd mógł z nimi zawalczyć na chwilę obecną. Ale może coś się ruszy 🙂
  Pozdrawiam

  1. To pozoracja Pola Walki , coś powiedzial o akcie zbrodni na narodzie !? nie i nie powie Lanie wody medialnej elektorat trzeba konsolidować zataczać nowe kręgi , teraz udają że to oni upiekli ten tort i przejmują inicjatywę aby sprawę zapędzić w kozi róg , chyba że się omówili co do ewentualnego zwycięstwa bo Naród przebudzony zbyt dlugo już naciskał a taka śmietanka do spicia to sukces moherowego płótna . tutaj wtedy jakoś belzebuby byli jednogłośni i nie zainteresowani http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych http://natemat.pl/170347,dotacja-alleluja-i-do-przodu-teraz-ojciec-rydzyk-pokaze-kto-jest-krolem-biznesu

 3. Audycje jak zwykle interesujące, dziękujemy i pozdrawiamy. Dajcie proszę info na kogo przekazać 1% podatku ,który będzie wspierał Waszą działalność; w czasie gdy można to robic elektronicznie byłaby już potrzebna taka informacja

  //
  W tym roku zrezygnowaliśmy z 1%, gdyż koszty obsługi tej akcji przez zaprzyjaźnione fundacje są większe niż ilość przekazanych tą drogą wpłat…

  Voytek – [Admin]

 4. George Soros Anti Trump Group Arrested For Butyric Acid Threats Against President Donald Trump

 5. Wszystko rozbija sie o pizza gate chociaz kazdy by chetnie popolitykowal . Trzeba juz skonczyc z filozofia politykowania bo to do niczego nie doprowadzi .
  Michael Flynn ( i jego syn ) Prawi ludzie – wiedzial za duzo o pizza gate bo prowadzil dochodzenie w tej sprawie i dlatego musial zrezygnowac bo zaplacil by zyciem za to jakby ujawnil . Caly czas mowie pedofilstwo homocapensis genetycznie mind control ludzi( zeby byc kontrolowanym trzeba miec tez dobra genetyke i byc bez swiadomosci organicznej natury ) Pedofilstwo satanistyczne mordercze jest najbardziej pozadana energia na ziemi zeby to okrucienstwo dalej trwalo co wielu naz ywa zla energia , Szatanska energia .
  Nie da sie wykreowac dobra jak ten precedens bedzie trwal na ziemi A pedofilsto z morderstwem polaczone jest bardzo uskutecznione w wyzszych sferach I Oni na razie mysla , ze sa nietykalni . Dlatego aresztuja jakis tam malych politycznych gowniarzy i gangi zajmujace sie sex slaves.

Comments are closed.