Alternews – 20.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

25 thoughts on “Alternews – 20.04.2015

 1. Holocaust .. Polacy nie mogą być odpowiedzialni zbiorowo ?
  Ale Ruskie mogą być odpowiedzialni zbiorowo za zbrodnie na Polakach.
  Ormianie…znowu odpowiedzialność zbiorowa .. winni Turcy…
  ale w przypadku Holocaustu to Polaków nie wolno obwiniać.
  I gdzie tu mądrość o której mówi prowadzący ? Gdzie tu najzwyklejsza logika.
  Moralność Kalego wyłazi z wypowiedzi jak słoma z butów.

  Zbrodnie ruskiego Generała czyli Ruskich ? W ZSRR i na terenach okupowanych za gwałt obowiązywała kara śmierci. Co nie znaczy że nie było zbrodni i gwałtów, jak na każdej okrutnej wojnie.

 2. Korwin znowu wali prawdę prosto z mostu.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/na-majdanie-strzelali-polscy-snajperzy-to-byla-prowokacja-na-rozkaz-waszyngtonu-posel-do-parlamentu-europejskiego-2015-04

  Gada całkiem jak Lepper nim go zlikwidowano przy pomocy piątkowego samobójcy.

  Jak teraz wyglądają gęby przedstawicieli post solidaruchów z PO i PIS popierających gorąco Majdan ? A Korwin nie odkrył ameryki, o tej prawdzie od dawna się mówi, są liczne dowody.

  Wszyscy zwolennicy tego Majdanowego przewrotu, Majdanowego terroryzmu powinni trafić na listy podejrzanych o wspieranie terroryzmu i stracić prawo do pracy w publicznych instytucjach.
  To oznacza uznanie za organizacje terrorystyczne PO, PIS, oraz Państwa Polskiego rządzonego przez organizację terrorystyczną (PO).
  To jest prawda obiektywna.

  Czy Polacy w „wolnych” wyborach zagłosują na przedstawicieli tych organizacji terrorystycznych ? O tym zdecydują służby specjalne i media tego terrorystycznego tworu.

  Polska będzie wolna gdy wszystkie psy wojny (popierający zbrodniczy Majdan) dostaną sądowy zakaz pracy w instytucjach publicznych a osoby którym udowodni się czynny udział w działaniach na Majdanie dostaną stosowane wyroki za uczestnictwo z działaniach terrorystycznych (Tłumaczenia … nie wiedziałem, wykonywałem tylko rozkazy nie powinny mieć znaczenia).

 3. witam. Zostalo nam ok.14 dni roboczych do 10/o5/2015 .Czy jestes gotow dokonania swiadomego wyboru takiego kandydata aby dokonal zmiany KONSTYTUCJI -WSZELKICH OBOWIAZUJACYCH PRAW I OBOWIAZKOW -OBNIZENIA PODATKOW do 10% – GODNEGO WOLNEGO ISTNIENIA to podstawa-start itd. itp. dodam zmiany UMOW Z UE ew. -WYJCIE Z NIEJ -ZMIANA plc. na POLONIA to tytulem wstepu- ODLAMANIE HISTORII NAUKI i pozbucie sie wszelkich religii . To podstawowe warunki do normalnego zycia tu iteraz dziekujemy

 4. Panie Zagórski pana postawa często bywa jak plastelina, a to jest złe u osoby, która chce uchodzić za opinitwórczą. To jest złe dla Polski i zawsze kiedyś się mści. Ważny jest „kręgosłup moralny” i nazywanie rzeczy po imieniu- zawsze. Wówczas zawsze człowiek jest „czysty” i może patrzeć w lustro.

  1. //Ważny jest „kręgosłup moralny” i nazywanie rzeczy po imieniu- zawsze. Wówczas zawsze człowiek jest „czysty” i może patrzeć w lustro.//
   *
   Zaiste!

   1. @Qcyp: Od tej waszej moralności to chyba często kupujecie lustra. 😀
    *
    Jakieś bez sensu to zdanie albo jakiś ma wielce ukryty/zakamuflowany sens – uchyl może rąbka tajemnicy – masz pole do popisu :)))) o jasność/prostotę proszę wszak .. ja jestem tylko kobietą :))))))

    Sens ma stwiedzenie : do tej waszej moralności to chyba często kupujecie lustra .. wszak dużo luster trzeba by z każdej strony .. z różnych punktów widzenia na siebie spojrzeć – można też mieć jedno i dużo chęci zobaczenia/wyobraźni :)))))))))))

 5. Użyje prawa rezonansu czyli Prawa Wszechświata.
  Żadne lustra są wam nie potrzebne!!!!
  -PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE . Tyle w temacie. 😀 tak pisze Gaja
  A ja doprecyzuje,, IDENTYCZNE AŻ PISZCZY ZA SWOIM, JAK ROLNICY ZA GMO.. 😀

  1. @Qcyp .. widać że często jakby w odpowiedzi komuś lubisz wyskakiwać ze swoim rzec by można aspektem często gęsto popisem jakby ni z gruszki ni z pietruszki i to tu na forum zauważyłam nie tylko ja .. .. .. więc tu jak zwał tak zwał wszak jeśli „lustro” wziąłeś tu literalnie/dosłownie no to problem wszak chodzi o przyglądniecie się sobie/swojemu postępowaniu .. można i bez lustra .. bo jak ktoś też tu gdzieś napisał: „A jak chcesz wiedzieć jak działa trzecie oko 😉 I jakim cudem SeJa zawsze trafia i że pewnie to jest kwestia wiary więc spróbowałaś kilkakrotnie. Powiem Ci, poradzę, poznaj siebie a poznasz mnie ;)” .. no to właśnie też tak uważam/ mam i mi o ten aspekt chodziło a z tym że podobne przyciąga podobne to nie zaprzeczam a nawet potwierdzam i to nie od dziś ale dzięki za przypomnienie/odkrycie hameryki :o))))

  2. .. więc POZNAJ SIEBIE A POZNASZ MNIE .. i w takiej kolejności i nie na odwrót – tu bingo SeJa i podaję rączkę !!!!!!!!!!!!!!!

   1. IDENTYCZNE AŻ PISZCZY ZA SWOIM, JAK ROLNICY ZA GMO..
    A wiec nie do końca jesteśmy świadomi naszych ograniczeń jeśli coś nam pasuje albo nie pasuje.Sądzę ze neutralność jest takim złotym grałem na wszystkich poziomach Świadomości.Hi Hi wy i wasza( moralność lustrzana) nijaki się ma do rozumienia czegokolwiek to jakiś program którego nie sposób pojąć,no a później tylko muszki owocówki tak kończą moraliści.kręgosłupy itd itp indywidua. 😀

    https://www.youtube.com/watch?v=HeyX1H3HTVQ

 6. SeJa co do tej osoby z za firanki i z splątanym umysłem na ulicy to tylko wyobraźnia. .Zobacz goni cię grupa żołnierzy z pistoletami i chce zabić a ty chowasz się/maskujesz w zaroślach.Gdybyście razem byli splatani bez trudu żołnierze odnaleźli by cię a tak czasami można ocalić życie.

  1. Nie każdy jest tak otwarty, ale ja zanim nauczyłam się nawet ukrywać na wierzchu zmieniając percepcję a i otoczenie też nie mogłam się ukryć 😉

   Kiedyś zwiedzałam sobie miejsca pełne ludzi, najeżone kamerami, przechodząc między nimi, (niemal na codzień, często praktycznie to wykorzystywałam, w tym w pracy) a Oni widzieli co chciałam albo mnie nie widzieli wcale. Dawne dzieje. To też splątanie 😉

   1. Zresztą Qcyp :), oglądałeś film Mumia? Gdyby ktoś zdołam mnie wyprowadzić z równowagi, to nawet miliard takich mumiów w krążownikach międzygalaktycznych zanim by się skapło, że trza WIAĆ rozpirzeni by byli wraz z całym sprzętem i swą „magią” w PYŁ. A na spokojnie zwyczajnie bym Ich przejęła i pokierowała jak zechcę. Lub wszystkimi prawami i potęgami natury, wszelkim stworzeniem …

    Jedna z wielu. 😉

 7. Jeśli się pozna samego siebie Psychicznie ,Mentalnie i fizycznie nie ma sensu poznawać kogokolwiek. Taka istota jest gotowa do przejścia w inne wymiary /wyższe kategorie planet.Czasami cofa się ale tylko po to ażeby nauczać tak jak ja Kitka hihihihihihihihi :-D:-D

  1. //Czasami cofa się ale tylko po to ażeby nauczać tak jak ja Kitka hihihihihihihihi :-D:-D//
   *
   Ja tam uczę się i innych cały czas ale pogratulować ze ty już tylko innych pouczasz a może współczuć bo jednak patrząc z boku jak lustro :)) na twoje wpisy/rakcje/przekazy widać ze masz conieco braków .. do nauczenia panie wszechwiedzący idealnie napuszony więc po co się tak pysznić oto jest pytanie :))

 8. Pójdźmy dalej ,jeżeli jestem taki taki a taki to muszę mieć przeciwieństwa tego.To jest dwoistość naszej Natury.Ale kiedy jestem nikim,neutralnym mam zwis i powiew na wszystko i wszystkich,nie mam żadnego opory i celu, zaczyna coś się dziać,to jest ta integralność z Wszechświatem.Zazwyczaj są to jednostki z porodów pośladkowych,które nie chcą się inkantować a muszą aby dźwigać(pomagać) tą chorą cywilizacje.Wtedy kiedy już jest się integralny (złączony) z całym wszechświatem nie ma szansy aby powrócić tu na Ziemie.

  1. Ciąża mojej Mamy na przykład trwała bite 12 miesięcy, jak u słonia 😀 I nie pomogły żadne próby wywołania porodu, musieli czekać. Ale w sumie to ja potrzebowałam więcej czasu na adaptacje. 😉 Wiem że z medycznego punktu widzenia to jest śmierć dla Płodu i Matki, ale ja mam własne zasady 😀

   No dobra poszło.

  2. Lubię Cię Qcyp 🙂 Ale ośmielę się mieć inne zdanie na temat szansy 😉

   Zawsze możesz powrócić wszędzie i zawsze 😉 Choć czasem trzeba się przystosować i zastosować do szerszych planów z poza czasu tej przestrzeni. Słowem nie wolno go zmieniać. Zawsze też pytam Gdzie jest Budda? i wielu innych? 😉 Fajna wymówka z tą niemożnością, tak Im wszystkim zależało a teraz mają zlewkę i olewkę bo okazało się że tylko o sobie myśleli? Albo źle ocenili sytuację i gdzieś utknęli? Lub poszli na recykling? Kto nie chciał by tu w tak pięknym miejscu i wyjątkowym przełomowym czasie być, jeśli siał to nie mieć udziału w łupach? I gdzie jest tak fajniej? Bo ja wiem że, inaczej i owszem ale jeśli nie nudno, to wcale nie fajniej. 😉

   1. Przecież każdy świat jest Iluzją. Patrząc z zewnątrz, próbą (cokolwiek udaną) nadania subiektywnej rzeczywistości a patrząc z wewnątrz obiektywnych cech dla wielu.

    Tylko samoluby siedzą same na swoim kamieniu. Zaś powiedziano, „zburzę wasze zamki na niebie”. Nie będziecie tam siedzieć wiecznie jak kaca na jajach. Zmuszę Was do rozwoju świadomości bo ile można repetować? Rozpirzę astral i redystrybucją bioenergii obrażonych i zapartych źródła.

    Nie że zaraz ja, ale tak jest, znaczy się będzie bo przecież było 😀

Comments are closed.