Alternews – 20.04.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

43 thoughts on “Alternews – 20.04.2017

  1. Jeżeli to prawda a pewnie tak to widzę prost scenariusz ratowania świata przed wielką wojną.
   Jak USA zaatakują Koree PN pewnie po stosownej prowokacji (zwykle robią)
   Pierwsze uderzenie będzie miało zastraszać Koreę (silne ale ni niszczące)
   Korea Pn w odpowiedzi zniszczy wszystko co wojskowe i znajduje się w jej zasięgu (głównie bazy USA i Korei Pd).
   Oczyści w ten sposób swoje okolice od jankesów w promieniu ok 1000 km.
   USA będą chciały oczywiście zniszczyć Korę Pn w kolejnym już destrukcyjnym uderzeniu ale będą musiały podciągnąć większe siły (lotniskowce bo bazy lądowe zniszczone).

   Wtedy wkroczą Chiny i Rosja. Wspólnie lub osobno zajmą Koreę Pn i uniemożliwią w ten sposób atak USA na zajętą przez nich Koreę (USA nie zaatakuje Rosji i Chin.

   Korea Pd będzie zniszczona i rozbrojona (zniszczone bazy) i praktycznie będzie do wzięcia przez „okupantów” Korei Pn i w ten sposób uwolni się od okupantów z USA, USA będzie pozbawione baz w okolicy czyli sił lądowych.
   Rosja zneutralizuje swoimi systemami lotnictwo USA (morskie i dalekiego zasięgu).
   Zjednoczona Korea będzie sojusznikiem Chin i Rosji.
   USA straci pozycję na dalekim wschodzie.

   Być może Chiny zechcą rozwiązać przy okazji (słabość USA w regionie) problem Taiwanu. (raczej w drodze negocjacji a nie inwazji)

   Japonii nikt nie ruszy… (poza bazami USA na terenie Japonii) i Japonia będzie miała rozwiązane ręce w sprawie własnej przyszłości (dzisiaj Japonia jest okupowana od 45r przez USA).

   To jeden z możliwych scenariuszy.
   Uważam że Rosja i Chiny natychmiast wkroczą do Korei pn by przerwać wojnę z USA… a drugie dno to takie jak opisałem.

 1. panie Januszu , powiedzial pan w tym alternewsie po ktorej stronie pan stoi. tym samym dziekuje i przestaje ogladac .

  1. Korea Północna to strefa wplywow Chin i nikt tego nie zmieni , wcale bym się nie zdziwił gdyby Chiny dokonały aneksji tego terytorium , gdy południowa cześć będzie podskakiwać z (Trupem ) przynajmniej będą mieli rekompensatę za Tajwan i Morze Chińskie , „Ding Dong ” nie będzie miał wyboru odda Korę albo (Trup) go zakatrupi jak Kadafiego i Innych , zjednoczenie Korei nie wchodzi w grę to mrzonki .

 2. Bardzo ciekawy tekst o korzeniach Słowiańskich, o Etruskach a nawet o Arabach jako ludu o słowiańskich korzeniach.
  https://kodluch.wordpress.com/2017/04/21/%e2%99%ab-off-topic-nowa-era-kamienia-lupanego-czyli-to-i-owo-o-naszych-przodkach-etruskach/

  Na tym tle rozwój Rosji staje się bardziej zrozumiały.
  Oni po prostu nie zabijają Słowiańszczyzny w Słowianach jak to czyni Watykan od 1000 lat i judejczycy współcześnie, oni tę kulturę kontynuują i rozwijają.

 3. Oto jak Tusk służy Polsce:

  – Tajna dyrektywa Tuska:
  https://www.youtube.com/watch?v=scCOkK5Ak_g

  – Sprawa dla ABW – „reprywatyzacja” Tuska:
  https://www.youtube.com/watch?v=hRLVHCNpsQo itd…

  – szczura ewakuowali z Polski pod pretekstem awansu 🙂 a teraz próbują społeczeństwu podnosić ciśnienie, jakoby ta kanalia – agent obcych interesów – będzie starowała na prezydenta! 🙂
  Czego to jeszcze ta diabelska obŻYDliwość nie wymyśli, żeby próbować skłócać Polaków na wszelkie możliwe sposoby i w ten sposób ratować swoją ludobójczą dupę?!
  🙂

 4. No cóż czas pozbyć się ,,PiS-dzielców”.Ale zanim to zrobią, komuchy ŻUREK I INNI popłyną z nurtem szamba.I dlatego CO NIE KTÓRYM TO NIE W SMAK.Na szczęście to margines a społeczny.

 5. Le Pen: wzywam do przebudzenia tysiącletniej duszy naszego narodu

  Francja powinna natychmiast przywrócić kontrole graniczne i wydalić z kraju wszystkich obcokrajowców, którzy znajdują się na listach obserwacyjnych francuskich służb – zażądała w piątek Marine Le Pen, kandydatka skrajnej prawicy na prezydenta Francji.

  To samo będzie w POLSCE JAK DOJDZIEMY DO WŁADZY.ŻADEN ŻYDO/KOMUCH NIE BĘDZIE ZATRUDNIAŁ OBCYCH………………
  http://www.mpolska24.pl/wiadomosc/2820701/le-pen-wzywam-do-przebudzenia-tysiacletniej-duszy-naszego-narodu

  1. Co za bełkot ?
   Jaki żydokomuch ?
   Przecież Polską trzęsą sługusy Sorosa i inni marionetki globalnej mafii żydowskiej.
   Soros, Rockefeller, Rotszylt to komuchy ?
   Kto tiu judzi przeciw „komuchom” czyli przeciw w istocie nurtowi socjalnemu w Polsce. PRl był socjalistyczny a nie komunistyczny jak wiadomo.
   Niemcy, Francja, W.Brytania, Szwecja, Dania, Norwegia i USA też były i są Socjalistyczne (socjal na dużo wyższym poziomie)… i tylko trochę inaczej zorganizowanym niż w PRL.

   Ktoś tu judzi na potęgę.
   I nawet widać w czyim interesie judzi.
   Nie jest to interes narodu Polskiego… i wiemy jakiego.

   1. O na pewno nie i nigdy nie będzie..Przestań bredzić o jakimś narodzie. Twój kochany Gierek wysprzedawał/oddawał węgiel szwedom a ci topili u wybrzeży Szwecji.Te twoje solidaruchy to przeflancowane komuniści/stalinowscy,gomułkowscy, gierkowscy itd .Tępe tumany ze świadectwami za świnie.Zaiste socjal /dywidenda dla każdego ale od komuch/żydo-SOLIDARUCHÓW. którzy przejęli przedsiębiorstwa i dołączyli do zjednoczonych szatanów USA/IZRAEL. których nie zdarzyli sprzedać,prywatyzacja itd.Polską od 1920 roku rządzi agentura i nic się nie zmieniło do dzisiaj.I nic się nie zmieni w nadchodzących dekadach dopóki wasze szemrane interesy nie będą zniszczone/pogrzebane na zawsze.Naród/ Polska jest wtedy kiedy jest rozpoznawany w świecie ..Jaki produkt ma POLSKA AŻEBYŚMY MOGLI UWAŻAĆ GO ZA NASZĄ IDĘ/DZIEŁO.Nie mówię tu narkomani, pijaństwie ,Religi i wszystkich zboczeniach/dewiacjach które to są wam na rękę aby 40 milionów dewiantów trzymać za ryjka.Produkty narodowe to IBM,Mc Donalds,Toshiba,SONY,BMWitd GDZIE JES POLSKA BO JAKOS NIE WIDZE
    Was nie trzeba judzić wyrobniki korporacji ihihihihihihihi

 6. Wydaje mi się, że Tusk był przesłuchiwany jako świadek przed prokuraturą, czy sugeruje pan, że powinien być ponad prawem? Sprawa podpisania umowy z FSB podlegała wtedy kompetencją premiera i jej skutki mogły być katastrofalne dla kontrwywiadu polskiego -przypominam, że należymy do NATO a Rosja i jej FSB prowadzi politykę antynatowską. Tusk ma być też przesłuchiwany w sprawie Amber Gold i dla każdego wiadomo, że politycy PO z Trójmiasta popierali podejrzane typy z OLT i Amber Gold. Tusk też za cenę intratnej posady w UE narażał na straty interes Polski aby się przypodobać UE, przypomnę chociażby sprawę STOCZNII- była to likwidacja ze szkodą dla polskich interesów. Na forum UE szkodzi Polsce, bo nie akceptują demokratycznych wyborów w Polsce. Osobiście jestem przeciw GMO.

  1. Warto by poczytać podobne umowy ze służbami zachodnimi… CIA, Mossad.. niemieckimi, brytyjskimi… też w kontekście zagrożenia bezpieczeństwu Państwa.

   Każde takie podejście wybiórcze motywowane politycznie budzi uzasadnione podejrzenie działań nierzetelnych, propagandowych, politycznych i wcale nie w interesie Polski.

   A byłoby c czytać i co rozważać w kontekście bezpieczeństwa Polski.
   (obce wojska w Polsce, obce uzbrojone służby w Polsce…pełna transparentność struktur Polskich dla tych służb.. wasalizm Polskich służb wobec niektórych służb zagranicznych… i na tym tle ciekawa by była dyskusja nt suwerenności Polski tak przecie`z nieustannie podkreślanej przez post solidaruchów.

 7. Tusk oprucz swojego talentu ,byl szkolony jako agent,przeciez nie wziąl sie sam z siebie,zna mnostwo trikow tzw propagandowych ,pijar ,garniturek ,usmieszek ,owijanie w bawelne,inaczej nie moze funkcjonowac agent.Jego nie ma na zadnych tasmach ,bo on sie ponoc zawsze dobrze pilnował,nie chodzil na podejrzane osmiorniczki jak jego kolesie ,a jak juz to nie gadal za wiele.A kto tak robi?tajni wspolpracownicy muszą sie pilnować i wazyc slowa,kazde slowo.A Tusk naprawde waży slowa ,to widać.5 razy przemysli zanim powie.i nigdy zadnych konkretow ,powie zdanie z ktorego wynika ze nic nie wynika.Daltego nigdy Po nie bylo w stanie mnie przekonac ,nigdy zadnych konkretow w gadce.te ogolnikowe durnowate bedzie lepiej,Polska bedzie silniejsza ,ludzie szczesliwsi.
  A sondaże sie wahaja o te 2 % bo to są tacy ludzie jak coniektorzy na manifestacjach kodu,wyszczekane tępe lub agresywne,byle incydent powoduje ze zmieniaja front,np pis nie poparl Tuska na szefa rady to juz nie popieram pis a wczesniej bylem za pisem.Czy tacy ludzie wogole istnieja czy nam wmawiaja ze takie zdarzenia powoduja wahniecia w sondażach.nie wiem ,pomijajac te sondaze zaklamane.

  1. Masz racje ominęli pośrednika niemieckiego że tak powiem są bliżej globalnego koryta FED-u.Jednak agenci pozostali i wciąż ich przybywa ,pragną forsy.Ten system/matrix oni stworzyli i bez względu kto wygra wybory będzie na lasce i nie lasce Fed-u/Soros, Rockefeller, Rothschild etc a wraz z nim jego wyborcy.

   Wasze życia nie należną do was.

 8. Gdyby Polacy byli narodem z własna tożsamością ,utożsamiali się z Ziemią/ ludźmi z własnym sąsiadem byli by narodem życzliwym wobec sobie jak i otaczającym ich światem zewnętrznym, wiedzieli by skąd są i dokąd zmierzają,idee i produkty narodowe by kwitły a podział dóbr był by zależny tylko od psychicznych wysoko rozwiniętych potrzeb.Ani we wnętrz ani nawet na zewnątrz nie było by wtedy luki na judzenie/propagandę w zdrowym harmonijnym wysoko rozwiniętym 700 letnim narodzie .Polacy jednak jako naród i państwo po prostu nie zdali egzaminu. Widzą te lukę/szanse przeróżni znawcy tak zwani ,,mędrcy PROPAGANDY” I już podsuwają im starą idee Słowiaństwo,patriotyzm,wiarę,pieniądz itd .Czym że się rożni wiara we trupa na krzyżu od ptaka na kawałku płótna???? Czyż nie jest to produkt zastępczy dla waszych wzajemnych relacji miedzy sobą i otaczających was światem,notabene waszym odbiciem lustrzanym,wszak to wasza ucieczka od was samych.????Ile jeszcze potrzebujecie lat/wieków aby stać się jednostką niezależną, tworzącą wolny naród,zintegrowany z Wielkim DUCHEM A NIE Z KONTEM BANKOWYM/PRACĄ/partią /religią itd.????
  Bo możesz chodzić po całym świecie być w rożnych stowarzyszeniach, oddawać się wszelakim grom psychicznym ale i tak musisz wróci do samego siebie.Myślę że wy tak naprawdę nie macie gdzie wracać, ostaliście się sami na obrzeżach potężnej Świadomości BOŻEJ………………..Hihihihihihihihi

  1. UKRAINIEC CO DZIESIATYM MIESZKAŃCEM WROCŁAWIA
   Ciekawe co o tym myśli Janusz Zagórski jak by nie był wrocławianin

  2. Ależ faux pas.Wszak Ukraince to Rosjanie/Słowianie z promilem Banderyzmu.Za chwile nie będzie problemu FED G.M.B.H zorganizował zniesienie wiz od czerwca a wiec polskie komucho-żydy znów mają problem, za 500€/miesiąc to nawet szarlatan się nie modli.Może Morawiecki ściągnie niewolników z Korei/Azjii TO BĘDZIE NAJLEPSZY stat-up.No i na świecie wyrobimy markę cywilizowanych/ światowych obywateli ZIEMI hihihihihjhihihihouuuuu

  3. BRESLAU / WROCŁAW – 1945
   https://www.youtube.com/watch?v=TSp_f52H9fY
   Armie 1. Frontu Ukraińskiego marszałka Iwana Koniewa prowadziły ofensywę w dwóch kierunkach – część z nich ruszyła na Kielce, Częstochowę i Wrocław,
   https://dzieje.pl/aktualnosci/70-lat-temu-rozpoczela-sie-ofensywa-styczniowa-armii-czerwonej
   Czyli potomkowie wyzwoliciel wracają.Historia zatoczyła koło ponownie.Widzę tu wielką szanse na walkę ,wzajemne wspieranie/ połączenie sił z oligarchią korporacji międzynarodowych które zniszczyły ich kraj i Lechię też niszczą.

 9. Soros, Rockefeller, Rotszylt to komuchy ?

  Na Aariocka jaki cienias umysłowy.Oczywiście że komuchy.Za ich pieniądze zbudowany został CCCP .Adekwatnie do potrzeb moło rozwiniętego intelektualnie społeczeństwa zachodniego powstała UE.Stany zjednoczone ameryki to ich dzieło, N.A.F.T.A równi.Rożnej maści i kalibru agenci tacy jak Castro,Putin,Hitler,Mao,Miller,Kim,Św SZAWEŁ, WOJTYŁA,FRANCISZEK,itd lista JEST NAPRAWDĘ DŁUGA I NA PRZEŁOMACH WIEKÓW CI SAMI ZBRODNIARZE.

  Co do socjalu to musisz wiedzieć że to zwykli ludzie placom urzędnikom a dopiero urzędnicy /mafia/daje ochłapy ludziom.To jest dopiero żydostwo/pośrednictwo.Teraz sobie policz, ile w POLSCE JEST URZĘDNIKÓW/ŻYDÓW.????IZRAEL MASZ W POLSCE ,NIE WIEDZĄC DLACZEGO OBSTAJESZ ZA SOCJALEM, ŻYDOWSKIM WYMYSŁEM????,I tylko im służącym/ do ich celów W podboju ZIEMI I WYELIMINOWANIU Gojów/manekinów konsumentów .

  1. Mylisz słuszną ideę pomagania słabszym czyli socjalizm z żydowską patologią systemu.
   Nie należy wylewać dziecka z kąpielą tylko dlatego że ktoś , jakieś pasożyty, wypaczają słuszną ideę.
   Trzeba po prostu naprawić, skorygować to co zniekształcono, zdegenerowano.

   1. Zero podatków i dywidenda ściągana od przedsiębiorców/korporacji to jedyne wyjście i wolność jednostki.Socjal nie sprawdził się .Socjal to wymysł potężnych korporacji aby mogli grabić dane państwo BY tubylcy NIE podnosili głowy/upominania się o swoje. Np;Roczny dochód z ropy i gazu Shell w NORWEGII TO 12 MILIARDÓW EURO NA CZYSTO.Koszt całego socjalu w Norwegi to 4 miliardy euro w raz z urzędnikami.Ludzie na całym świecie powinni zbuntować się przeciwko oligarchii korporacji, zjednoczyć się ponadnarodowo, inercyjnie,bez przemocy, zawalczyć o dywidendę dla każdego obywatela ZIEMI.Rodzisz się masz forsę/umierasz masz forsę.Tylko w w ten sposób można odejść od systemu monetarnego/oligarchii i wyzysku.

 10. Pójdźmy dalej mniej globalnie na początek, nie jaki Kiszczak,Jaruzelski,Ciosek a później ich agent Walesa vel ,BOLEK dla wnikliwego obserwatora to agenci FED-u.A ta cała przemiana niby ustrojowa to teatr dla ułomnych Duchem i rozumem.Jest rok 2017 nie jaki Morawiecki minister ze specjalnymi upewnieniami jedzie do centrali FED-u zdać raport.Trasa tylko się skróciła, brak pośrednika Moskiewskiego a wiec możecie troszeczkę się wzbogacić na krótka metę. Jednak pośredników jest wielu i tylko czyhają na okazje aby wykazać się dla globalnych mocodawców z FED-u.

  1. „a wiec możecie troszeczkę się wzbogacić na krótka metę.” dokladnie aby nie nastąpiła niekontrolowana zmiana warty , bo wtedy kolaps , nie starczy czasu wyciąć lasy i wprowadzić podatek od powietrza , wiec lepiej teraz stracić wirtualne srebrniki a puzniej przyjąć wszystko co goj jeszcze posiada …

 11. Inicjatywa Polska: mamy dość Polski PiS i Polski PO, chcemy stworzyć alternatywę

  Mamy dość Polski Prawa i Sprawiedliwości i Polski Platformy Obywatelskiej – mówiła w Warszawie liderka Inicjatywy Polska Barbara Nowacka na konwencji jej stowarzyszenia. Chcemy stworzyć alternatywę dla PO i PiS – wtórował jej współzałożyciel Inicjatywy Dariusz Joński.
  Komucho- żydy nie dają za wygraną .Zaraz za Nowacką wyskoczy Miller,Palikot i pan w kolorowych sweterkach UWAGA RODACY WIZYGOCI UWAGA hihihighihihihi
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/inicjatywa-polska-mamy-dosc-polski-pis-i-polski-po-chcemy-stworzyc-alternatywe/lzt7tmj
  Oni tez będą latać do Waszyngtonu po instrukcje.

  1. Joński, Nowacka… typowe żydowskie nazwiska… politycznie z tych żydów bardziej racjonalnie lewicowych bo z SLD.

   Czy w Polsce już nie ma Polaków ?

   1. Po-Lachów całe mnóstwo i żydów.Lechitów rzadko spotkać acz zdarza się.Po-Lechia to taka nie uświadomiona federacji różnych plemion w tym Wizygottów, perełek z nad Wisły.
    Przyczyną upadku Lechii, która była teraz można już z dużą pewnoscią czymś na kształt federacji państw – takiego paktu obronnego powołanego przed atakami Franków było wprowadzenie chrześcijaństwa, ale w obrządku łacińskim i tego się boi Watykan.
    http://kronikihistoryczne.blogspot.ie/2015/04/czego-sie-boi-cenzura-watykanska.html
    Lechici => Lachy => Polachy => Polacy
    Od Lacha do Polaka – kim jesteśmy?
    https://slowianowierstwo.wordpress.com/2015/03/11/lechici-lachy-polachy-polacy/

  2. Jasnowidz ostrzegał !!!!! https://www.youtube.com/watch?v=JRsbzoZn_Mw następny mimo wszystko pokazywał https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A Dzisiaj kwiatuszek jutro Kastracja wykastrowane dziewczynki i chłopaczki efektywny plon bezpłodności oraz pokancerowane potomstwo wydadzą w następnym pokoleniu , dokladnie jak przy skażeniem GMO http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych . a tak miało być pięknie ! tance i wiece z moherowym pomiotem na Ciemnej Górze , gdzie szatanica rezyduje w katakumbach .

  3. Wszyscy którzy nie mówią o wspólnocie Słowiańskiej o przewodniej roli Braci Rosjan bo niema innej alternatywy, są parchami i zdrajcami PAMIĘTAJCIE TO JEST BAROMETR SUMIENIA I PRAWDY inaczej następne miliony wyjadą , a mohery skutecznie pomagają w mordowaniu Narodu , grupa Wyszehradzka to celowy sztuczny twór nie mający nic wspólnego z Słowianami w efektach swojego działania .

   1. Wielu ludzi wcześniej łamało sobie głowy jak to może być, że, zgodnie z proroctwami, Chiny zdołają zabrać ziemie rosyjskie aż do Uralu ?! Jak i kto zdoła do tego dopuścić, i to jeszcze metodą pokojową ? Teraz już się wszystko wyjaśniło z oszałamiającą jasnością i precyzją. Chiny przeprowadzą tę inwazję nie wbrew oporowi rosyjskiej władzy ale przeciwnie, przy czynnym współdziałaniu części jej członków.http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-proroctwa-spelniaja-sie-chiny-rozpoczely-inwazje-2017-04

    ” Ziemia bez ludzi dla ludzi bez ziemi ”

 12. Technologia to największa siła i słabość ludzkości.
  Dlaczego siła to wiadomo…
  Dlaczego słabość ?
  Technologia bazuje na bardzo głębokich, wąskich specjalizacjach.
  Technologia bazuje na bardzo wielowątkowej i rozproszonej kooperacji.
  Technologia bazuje na wszystkich piętrach na energii elektrycznej.
  Technologia bazuje na podzespołach wysoko technologicznie przetworzonych…
  Technologia bazuje na gigantycznej koncentracji technologii w rękach wielkich koncernów a te w rękach nielicznych globalnych oligarchów.

  Ludzie w tym świecie to robaczki wykonujące najprostsze czynności bez bezpośredniego przełożenia na osobiste potrzeby.
  To przełożenie dokonuje się poprzez pieniądze i dostępność wysoko przetworzonych towarów w sklepach.
  Ludzie w sensie statystycznym jako jednostki już nie są samowystarczalni, nie potrafią zdobyć żywności inaczej niż w sklepach, nie potrafią zbudować domu inaczej niż kupić (na kredyt), nie potrafią się leczyć inaczej jak przy pomocy specyfików z apteki…
  nawet nie potrafią rodzić dzieci w naturalny sposób… tylko w znowu wysoko technologicznie wyposażonym szpitalu. Dzieci myślą że mleko robi się w fabrykach jak napoje energetyzujące.

  Czy tak „rozwinięta” ludzkość, cywilizacja może przetrwać gdy nagle zawali się sieć powiązań technologicznych.
  A sieć może się zawalić w trybie kataklizm, wojna globalna…

  Wystarczy że zabraknie nagle energii elektrycznej (wojna) i cała cywilizacja się wali.
  Prawie nikt nie potrafi produkować prądu na własne potrzeby a ci którym się wydaje że potrafią (np fotowoltanika) też nie potrafią naprawić ani wytworzyć uszkodzonego elementu bo to wszystko zaawansowana technologia np z Chin.

  Jak widać cywilizacja ludzka rozwija się bez głowy”
  Jedynym motorem rozwoju jest chciwość jednostek i korzyści osobiste lub bardzo lokalne. Nikt z rządzących nie myśli w interesie szerszych grup ludności lub wręcz globalnie.

  Dzisiejsi globaliści to szaleńcy którzy myślą tylko o bogaceniu się w nieskończoność.
  Władza im jest potrzebna wyłącznie dla dalszego bogacenia się kosztem milionów a teraz już miliardów ludzi na świecie.

  Jak widać ludzka cywilizacja jest wątła i podatna na zakłócenia jak nigdy w historii.
  Jeszcze nasze babki potrafiły coś uszyć, upiec chleb, zrobić masło… konfitury..
  Dziadkowie umieli podkuć konia, zrobić wóz…zaorać…zasiać , zebrać, wymłócić..
  Jeszcze nasi dziadkowie posiadali gospodarstwa samowystarczalne … dzisiaj już takich prawie nie ma.
  Teraz bez wysokiej technologii już nie potrafią produkować… a z technologią mają wielką wydajność… i jest ich na wsi niewielu. Jak zabraknie technologii to nie dadzą rady wytworzyć tyle żywności by wyżywić 80% miastowych…

  Paskudnie to wygląda.
  Jak będzie kryzys to przeżyją tylko ci dzisiaj najmniej uzależnieni od technologii
  Przeżyją ludzie na wsi, przeżyją ludy pierwotne.. z dżungli, pustyń…

  Światu potrzebna jest spójna strategia rozwoju, nastawiona nie na wyzysk i władzę jednostek (jak dotychczas) ale na bezpieczeństwo i radość życia wszystkich ludzi na świecie.

  Dzisiaj nawet ucieczka na wieś i próba stworzenia struktury samowystarczalnej nie wiele daje bo w razie kryzysu miliny ludzi z miast ruszą w teren w poszukiwaniu żywności. Wtedy prawa własności już nie będą działać, będzie działać wyłącznie prawo siły. … i nie będzie żadnej litości dla słabszych bo przeżyje tylko ten silniejszy.

  Fajny świat pobudowała nam „cywilizacja zachodnia”.
  Miłych przemyśleń …

 13. Chiny powtórzą z Rosją ten sam krok co Rosja z Ukrainą.
  Rosja odpowie, dojdzie do wielkiego kataklizmu ale po jego zakończeniu Polska będzie graniczyć z Chinami na Bugu. Chińczycy podbiją Rosję i Białoruś.
  Chiny otwarcie powiedziały o wojnie z Rosją a nawet nazwały datę, czyli kiedy na granicy Polsko _ Chińskiej zapanuje spokój
  http://blogmedia24.pl/node/69608

  1. Oj tam ,pominiemy co nam nie pasuje.
   Jak Wojtyła siedzi na tronie z obroconym krzyzem to nie patrzymy.Jest święty.
   A tak wogole to niech puszczą to w tv a nie ukrywają ,bo ludzie nie usłyszą.
   A moze franko ma paranoje wszędzie węze widzi .
   Nie no chyba to taka łagodna forma podważania autorytetu jesli chca to chrzescijanstwo zniszczyc,bo chyba o to chodzi.Oni dzialaja w taki wlasnie pokretny sposób ze nie wiadomo o co chodzi ,ale wirus jest wpuszczony.Tak samo jak ta cala pedofilia w kosciele .moze jest cos w tym co mowi D.Kwiecien ,ze to taki wirus w kosciele ktory ma ten kosciol zniszczyc od srodka w jakims czasie.Zachod juz do kosciola nie chodzi ,w Polsce jeszcze koscioly funkcjonują .Ale na miejsce kosciola chcieliby meczet.A nie dzieje sie tak?A Islam to przeciez religia totalitarna.Albo sie dostosowujesz albo giniesz ,bo rzadzi silniejszy.Facet jest górą nad kobieta i jak to wykorzysta to ona nie ma szans.i tak maja spaczoną psychike ,moze nie znaja innego zycia a moze maja taką genetyke ze sie takie religie przyjmują .My chyba mamy inną ze sie przyjmuje chrzescijanstwo ,coprawda zmodyfikowane na ich modle troche ale daje rade.U nas islam nie przejdzie,chyba ze go zmodyfikują.
   takze jak ten plan wypali to czekaja nas stosy plonące albo ucinanie glow.chyba ze dobro jednak zwycięzy.

Comments are closed.