Alternews – 20.05.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

13 thoughts on “Alternews – 20.05.2014

 1. hahaha „wybory są naprawdę demokratyczne” w Polsce hahaha
  Wybory bazują na informacji o programach kandydatów.
  Informacja dociera do wyborców przez media.
  A media nie są obiektywne i jednych lansują a innych dyskredytują jak mogą (Lepper, Korwin) To już przekreśla obiektywizm.
  Podobne działanie mają ustawiane sondaże (powszechna praktyka)
  Unieważnianie głosów poprzez dodatkowe skreślenia (masowo stosowane podczas ostatniego „zwycięstwa” PO.
  Ordynacja wyborcza która sprawia że można głosować tylko na partie a kto wchodzi do parlamentu o tym decyduje wódz partii a nie wyborca. Wyborca nie ma żadnych możliwości decydowania o osobach które wchodzą do partii.
  Do tego działania służb specjalnych które eliminują z polityki niewygodnych kandydatów.
  W afekcie w Polsce jak i w USA wyborca może zagłosować na mafię żydowską w czapeczce PO lub w czapeczce PIS albo Kwaśniewskiego SLD (Palikot).
  Jak ktoś spoza tej mafii kandyduje to ma bardzo pod górkę, jak Lepper czy Korwin.
  Zasady finansowania polegające na tym że duży dostaje więcej też służą utrzymywaniu mafii przy władzy.
  To wszystko oznacza że w Polsce nie ma demokratycznych wyborów.
  Są wybory reżyserowane, manipulowane a wynik jest zawsze znany, dalej będzie rządziła mafia żydowska a czapeczka pod którą występuje nie ma znaczenia, to tylko maska, przebranie, makijaż.
  Ktoś kto tego nie rozumie i nie zauważa to ciężki frajer.
  Na naiwności i ślepocie takich właśnie frajerów mafia buduje swoją dominację.

 2. To że Polska jest poważnym kąskiem dla zaboru jest faktem niepodważalnym .Logiczne myślenie jest wartością i nad tym powinien każdy Polak z krwi i kosci pochylić się poważnie. Gnusność i poprawność oto grzechy główne

 3. No to już jest troszkę szokujące.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-europy-czesciach-2014-05
  Mam nadzieje że to tylko walka propagandowa.
  Chociaż są liczne znane i udowodnione precedensy takiej działalności „biznesowej” w Kosowie, w Syrii a realizowane przez te same siły „demokratyczne” które teraz wyzwalają Ukrainę od Ukraińców (na rzecz żydów).
  Zabrali złoto mogą zabierać i narządy bo to doskonały biznes gdy sprzedać na bogatym zachodzie.
  Swoją drogą dostać nerkę, wątrobę lub serce banderowca to musi wypaczyć psychikę.

 4. Się wybieraće do bośni a tam kajak potrzebny nie biuro turystyczne .Czy to znaczy czyżby komuś przeszkadzało to że wtłoczony piasek wysypano .CO to zalewajka?Czy anomalia?

 5. Nikt tak pilnie nie słucha rusofobów (a właściwie wrogów Rosji) jak Rosja.
  Tyle że Rosja nie tylko słucha ale i skutecznie robi a tamci tylko krzyczą i się miotają w nienawiści i bezsilności.
  Rusofoby krzyczały „nie puszczać rury z ropą przez Polskę bo tam szpiegowski światłowód zbudują”. Rosja posłuchała tych nawoływań i puściła rurę przez Bałtyk (bez szpiegowskiego światłowodu).
  Rusofoby krzyczały „trzeba uniezależnić się od Rosji, że trzeba dywersyfikować dostawy, trzeba zbudować rurę przez Turcję, przez morze czarne, zbudować terminal dla gazu skroplonego”.
  Rosja znowu posłuchała tych nawoływań i aktywnie dywersyfikuje swoje dostawy gazu (do Chin) oraz buduje terminal dla gazu skroplonego gdzieś we Władywostoku by umożliwić eksport na Azję, Oceanię (Chiny, Japonia, Korea, Australia…).
  Rusofoby krzyczą „Ukraina do UE do NATO” (bez referendum) a Rosja na to godzi się na przyjęcie Krymu (ma wniosek mieszkańców po referendum) a z chwile zgodzi się na stowarzyszenie bogatej Ukrainy wschodniej czyli MałoRosji z Rosją
  na wniosek mieszkańców tego nowego państwa również poparty przeprowadzonym referendum.
  Rusofoby krzyczą „trzeba rozszerzać Unię Europejską”, Rosja rozszerza Unię Euroazjatycka (unia celna, gospodarcza a za chwilę obronna).

  Nie rozumiem dlaczego oni się tak wściekają na Rosję.
  Rosja pilnie się wsłuchuje w ich idee i je realizuje.
  Powinni się cieszyć.

  Jednym słowem Rosja robi dokładnie to do czego nawołują jej wrogowie.
  I za to jej ci wrogowie jeszcze bardziej nienawidzą.
  Wyjaśnieniem jest moralność Kalego czyli podwójne standardy (kulturowy fundament tej mafii).
  W końcu podwójne standardy są po to by obowiązywały asymetrycznie „nam wolno a wam nie”.
  Mam nadzieje że tej „normy” moralności zachodu (a właściwie moralności mafii żydowskiej) Rosja jednak nie będzie naśladowała.
  Jednak wolę naszą szczerą słowiańską prostotę, słowiański honor, słowiańskie znaczenie słowa…słowiańską kulturę (tę przed chrześcijańską).
  Is bin Eine Słowianin.

  1. „Ich bin eine Slowianin” to będzie hit patriotycznej mody na lato i kolejne lata.
   Koszulki z takimi napisami będą się sprzedawały jak bułeczki (z hipermarketu).

   1. No Brawo!!! Chyba nie trzeba za długo się zastanawiać,aby się domyślić,że taki tekst to w istocie takie „podskórne” poparcie dla rusków,nieprawdaż,tow.Oscar?… Widzę,że jest tu stały dyżur (i to kilku aż!)…”zagorzałych sympatyków” tow.Putina.
    Szkoda mi więcej słów na to zjawisko – powiem jeszcze tylko tyle,że gdyby Polskie władze były NAPRAWDĘ Polskie,to powinny przyjrzeć się tym „sympatykom”a na pewno wiele by miały do roboty…

   2. Nawiazanie do networku slynnego NWO -fema camps sa w Niemczech a nie w Rosji .Wiec prosze sie zastanowic gdzie lepiej byc .

 6. Longin – nie rozumiem dlaczego nie mamy popierac ruskow . Towarzyszu brzmi lagodniej niz Lord – freemasson cultowy morderca .
  Nastepna fobia na punkcie przynalezenia do partii socjalistycznej . Kompletna blazenada ciagle obciazanie wszystkich jakims starym czlonkowstwem .
  Widze , ze w Polsce wiele ludzi powinno sie leczyc z tych starych pozostalosci pieczetowania wszystkich „towarzyszu ”
  Oscar tak jak ja lubi rosjan .
  Ciesze sie Oscar , ze cie nie zbili w poprzednich krytykach . Dobrze piszesz i trzymaj tak dalej .
  http://www.examiner.com/topic/vladimir-putin?cid=PROG-NewsTopList6-Topic?cid=PROG-NewsTopList-TopicPage-VladimirPutin-052114-10.00AM
  Video Rosja -Chiny – calkiem dobre tlo z nimi nie ma programowania tylko flagi .

 7. Ich bin ein Słowianin’
  Trochę za późno. To będzie kojarzone wprost z dawaniem..czadu na scenie przez Słowian praczkę. Taka koszulka obróci się w autoironię. Bazą jej powstania niestety jest Eurowizja…

 8. #Oscar
  Zbierasz zasłużone laury za swoje zaangażowanie, dociekliwość i udostępnianie wielu istotnych danych otwierających oczy na drugie, głębsze dno… sprawy Ukrainy i roli ukraińskich oligarchów w powiązaniu z interesami Zachodu, NATO, NWO w konsekwencji.
  Wywierana jest presja na prezesa Putina, a on musi się bronić będąc zaszczuwany i spychany pod ścianę. Aneksja Krymu była czymś zupełnie naturalnym. Gdyby na miejscu Rosji były USA-ci nie bawiliby się w dyplomację i plebiscyty jak Putin, ale załatwiliby sprawy granatami (mają na bieżąco bezkompromisowe doświadczenia – liczne aktualnie wojny, i ogromne EGO)
  Zwróć jednak czasem uwagę sobie, czy nie przeszedłeś na stronę skrajności przybierając (wydawałoby się) rolę adwokata Putina. Rosja (tak samo jak USA, Niemcy, Chiny, Izrael) to urodzeni imperatorzy…
  Obserwujemy nagonkę reszty świata na Białego Niedźwiedzia, zachowuje się on więc tak jak się zachowuje, w defensywie. Jednak kiedy w końcu z tej pułapki/naganiania wyjdzie ( Prezydent Chin Xi Jingping wezwał azjatyckie państwa – w tym Rosję i Iran – do stworzenia nowego układu bezpieczeństwa i współpracy…. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/chiny-i-rosja-razem-najwiekszy-koszmar-usa-i-europy,430142.html) zrewanżuje się ‚nam’ za te ciągłe obelgi, choćby dla samej mocarstwowej zasady.
  Wtedy jakiś tam nowy polski prezydent czy premier będą na kolanach w łagrach przepraszać: że to nie oni pluli, i że tamtym tuskom i komorom kazało robić to NATO. Powtarzalność polityczno historyczna jak z odtwarzanej taśmy z etykietką Matrix

Comments are closed.