Alternews – 20.07.2012

– komentarz do zamachu w Denver

6 thoughts on “Alternews – 20.07.2012

 1. Dużym problemem dla agendy NWO, jest właśnie to, że Amerykanie posiadają broń. Najpierw musi się dokonać podbicie społeczeństwa amerykańskiego,zabranie mu prawa do obrony, żeby NWO mogło dynamicznie rozprzestrzenić się na cały świat.
  Japończycy podczas II Wojny Światowej rozważali poważnie opcję inwazji na USA, zaniechali jej dlatego, że obawiali się uzbrojonego po zęby społeczeństwa amerykańskiego.

 2. Zauważono niefortunne przejęzyczenie… W Bułgarii jest dużo żydowskich turystów! Nie terrorystów.

 3. Wasze stacje telewizyjne wyświetlają coraz więcej scen przemocy. Gdyby
  ci, którzy są za to odpowiedzialni, zmuszeni byli studiować psychologię
  zanim dopuszczono by ich do tak poważnej odpowiedzialności, wówczas
  podjęliby krok we właściwym kierunku. Wasi reporterzy wydają się szukać
  a nawet żerować na scenach przemocy, morderstw, tragedii i nieszczęścia.
  Ich zachowanie przyprawia nas o mdłości.

 4. Ustawa o szczepieniach to jest naprawdę skandal na skalę ogólnoświatową i co do tego nie mam absolutnie żadnych wątpliwości! Jednocześnie zastanawiam się nad jedną kwestią: Jak oni mają zamiar zrealizować to logistycznie, kiedy już ogłoszą pandemię i każą zaczepić wszystkich polaków?! Przecież każda epidemia trwa jakiś określony czas i po pewnym czasie znika, bo nie ma chorych, więc nie trzeba szczepić reszty ludzi w kraju… hmmm, poza tym nawet gdyby wszyscy dobrowolnie zgłaszali się na szczepienia, to np. w ciągu 2 miesięcy trzeba by zaszczepić ponad 64 tys. ludzi dziennie! A ilu (takich jak ja) będzie ociągać się i ‚walczyć’ z tym, przecież to się będzie ciągnęło miesiącami!

 5. Jesli uznam w/w szczepienie za ryzykowne dla mojej rodziny to -„-po moim trupie”!
  teraz nt.tzw. teroryzmu w wydaniu-prowokacji-i tzw wiosny arabskiej mam nieco inny
  pogląd niż TV-ły . Nie ma chłopy zadnej rewolucji bez KASY! Pieniadze musza być bo
  inaczej d…a a nie rewolucja. /logistyka ,broń,wsparcie itd…/.jeszcze przed Libią słyszałem takie głosy iż dla „ruszenia koniuktury” trzeba wywołać wiekszy konflikt.No i mamy scenariusze; niektóre już zrealizawane teraz kolej na IRAN. Troszkę to będzie trudniejsze,bo i społeczeństwo irańskie nie jest głupie /jak to ma miejsce……./ i rusek stoi okoniem. Trzeba oponenta przekonać -tylko czym? Ide o zakład że odpowiednie służby kombinują n/t temat i trwa targowanie.Coś tu Jałtą
  pachnie rosjanie ządają coś b.wielkiego. Jesli targu nie dobija to słabo to widzę.
  Możliwość jest jeszcze jedna Izrael niby to samotnie zaatakuje…Tu szykuje się niezła
  partia „szachów”.Sądze że w USA bierze górę jej jastrzębowatość czyżby było aż tak?

 6. „Jednocześnie zastanawiam się nad jedną kwestią: Jak oni mają zamiar zrealizować to logistycznie, kiedy już ogłoszą pandemię i każą zaczepić wszystkich polaków?!”

  Raczej wystarczy IM, przynajmniej na dłuższy początek, zgarnąć kasę za tych którzy zgłoszą się sami z uśmiechem zwerbowani przez Media, kolejka będzie dłuuuuga
  A tak poza tym tym, czy widzicie związek nałożenia ustawy szczepionkowej – ze stanowczością byłej zdrowia minister Kopacz, która odrzuciła pandemię świńskiej grypy dla Polski wtedy?
  Polska pokazała co potraf (dając przykład na przyszłość innym państwom), więc za karę, teraz już nie podskoczy…

Comments are closed.