Alternews – 20.10.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

10 thoughts on “Alternews – 20.10.2014

  1. Państwo może upadnie ale mafia chazarska to jeszcze długo będzie pasożytować na różnych państwach (narodach) na świecie.
   Oni mają na własność większość gospodarki światowej.
   Miliony ludzi w różnych krajach na świecie pracują na chazarów nie mając o tym zielonego pojęcia (praca w międzynarodowych koncernach, kupowanie produktów tych koncernów itp).
   Ta mafia jest mocno zakonspirowana i potwornie bogata (utuczona na zbrodni, wymuszeniach, wrogich przejęciach, przekupstwie itp).

   Prostą metodą stosowaną szeroko w Polsce (nie tylko) jest korzystne kupowanie (przyjmowanie), kontraktowanie ze szwagrem ustanowionym na odpowiednim państwowym stołku. „Szwagier” chazar np Balcerowicz w imieniu Państwa Polskiego korzystnie „sprywatyzował” Polską gospodarkę, inne „szwagry” działają na tej samej zasadzie, jedne w gospodarce, inne w mediach jeszcze inne w finansach czy w polityce. „Szwagier” to tylko symbol, to może być członek narody wybranego albo też marionetka, przekupny karierowicz, pożyteczny idiota do kwadratu lub jakaś kombinacja powyższych.

   Czytaj mój poniższy komentarz nt. piramidy firm.

 1. Kiedyś tu opisywałem jak działa piramida firm która powoduje że większość gospodarki świata znajduje się w rękach wąskiej grupy jak twierdzę koszernych właścicieli.
  Ich nikt nie wybiera ale za to oni wybierają sobie marionetki na wszystkie ważne szczeble oficjalnej władzy. I te marionetki realizują ich niczym nie ograniczane i nie kontrolowane zachcianki.
  Metody wyboru marionetek są proste (przekupstwo, zastraszanie, szantaż, hodowanie własnych marionetek (takich jak Radek), propaganda medialna, nadawanie marionetkom uznanych tytułów (nobel, profesura, inne nagrody fundowane i nagłaśniane), eliminacja konkurencji (od nagonek medialnych, pomówień poprzez prowokacje aż do wizyty piątkowego samobójcy).
  Tak wygląda demokracja po żydowsku od kulis.

  Poniżej znalezione w sieci bardziej szczegółowe przybliżenie konstrukcji piramidki firm.

  @szuwarek14 11:33:16
  ciąg dalszy o demokracji – o co walczą „demokratyzujący ” świat „demokraci”, wiadomo o jeszcze większą władzę, wpływy i pieniądze, powstaje globalny kartel:
  „Wielkie rodziny rządzące światem.Niektórzy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że istnieją duże grupy finansowe, które zdominowały świat. Zapomnijmy o intrygach politycznych, konfliktach, rewolucjach i wojnach. To nie jest czysty przypadek. Wszystko zaplanowano dawno temu.
  Niektórzy nazywają to „teorią spiskową”, lub Nowym Porządkiem Świata. […] Mówimy o 6, 8, czy może 12 rodzinach, które naprawdę dominują świat. Należy wiedzieć, że jest to tajemnica trudna do rozwikłania.
  Nie będziemy dalecy od prawdy, wymieniając Goldmana Sachsa, Rockefellerów, Loeb Kuhna i Lehmanów z Nowego Jorku, Rotszyldów z Paryża i Londynu, Warburgów z Hamburga i Paryża, i Lazardów Izraela Mojżesza Seifs z Rzymu.Wielu słyszało o Grupie Bilderberg, Illuminati czy Komisji Trójstronnej. Ale jakie są nazwiska rodzin, które rządzą światem i kontrolują państwa i organizacje międzynarodowe, takie jak ONZ, NATO czy MFW?Największymi na świecie firmami są teraz: Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs i Morgan Stanley.
  Spójrzmy teraz, kim są ich akcjonariusze.[…]I moglibyśmy tak wymieniać godzinami, przechodząc przez raje podatkowe na Wyspach Kajmana, Monako, czy legalne domicyle firmy Shella w Liechtenstein. Sieć, w której firmy są zawsze te same, ale nigdy nie ma nazwiska rodziny.

  Krótko mówiąc: 8 największych amerykańskich firm finansowych (JP Morgan, Wells Fargo, Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, U.S. Bancorp, Bank of New York Mellon i Morgan Stanley), kontrolowanych przez 10 akcjonariuszy, i mamy już 4 firmy, zawsze obecne we wszystkich decyzjach: BlackRock, State Street, Vanguard i Fidelity.[…]W skrócie, Rezerwę Federalną kontrolują 4 wielkie firmy prywatne: BlackRock, State Street, Vanguard i Fidelity. Firmy te kontrolują politykę monetarną USA (i świata), bez żadnej kontroli czy „demokratycznego” wyboru. Te firmy rozpoczęły i brały udział w obecnym światowym kryzysie ekonomicznym, oraz udało im się nawet bardziej wzbogacić.Na koniec, spójrzmy na niektóre firmy kontrolowane przez grupę „wielkiej czwórki”:
  American International Group Inc….Boeing Co…Coca-Cola Co…Exxon Mobil Corp.,General Electric Co., General Motors Corporation,Hewlett-Packard Co.,Home Depot Inc., Johnson & Johnson, JP Morgan Chase & Co., McDonald’s Corp., Merck & Co. Inc., Microsoft Corp., Procter & Gamble Co., Walt Disney, Rupert Murdoch’s News Corporation., NBC Universal
  Ta sama „wielka czwórka” kontroluje ogromną większość firm europejskich, liczących się na giełdzie.
  Co więcej, ci ludzie zarządzają wielkimi instytucjami finansowymi, takimi jak IMF, Europejski Bank Centralny, Bank Światowy, oraz byli „wyszkoleni” i pozostają „pracownikami” tej „wielkiej czwórki”, która je stworzyła.
  Nigdy nie pokazuje się nazwisk rodzin kontrolujących „wielką czwórkę”.
  – przez całkowity przypadek te właśnie firmy zakwitły w Polsce po 1989, słynne Wash and Go, Barbara Pisecka Johnson ze swoimi produktami które każdy uczciwy lekarz wpisywał na czarną listę szkodliwych produktów

  1. Kiszczak to jest agent NWO ,czyli wszystko zaczęło się dużo wcześnie a 1989 r to tylko przełom.W każdym razie fajne czasy teraz można pójść 3 drogą słowiańska, połączyć słowiańskie plemiona i bestia pada, niekoniecznie żydowska hihihihihi

 2. To oni jedzą tylko makaron?

  //
  Ten Stefan to trol patentowany, pisze tutaj na kilka nicków i czasem coś ujdzie mojej uwadze.

  Voytek – [Admin]

  1. No i zostało tylko zdziwienie Małgorzaty odnośnie makaronu, a nikt nie wie o co chodziło… 😛

   //
   Czasami lepiej nie wiedzieć – mniej stresu 😀
   Nie ma czego żałować, to był zwykły trolujący wpis, robiący tu śmietnik.

   Voytek – [Admin]

   1. Ha! Wpis był zaiste durnowaty, dlatego moja reakcja była jaka była – nie mogłem się powstrzymać 🙂 A został z tego tylko makaron… no cóż, mam zrzut ekranu na pamiątkę… 🙂

    Co do tego reaktora fuzyjnego o którym mowa w audycji, to wcale nie jest tak różowo, bo po pierwsze to wciąż przyszłość, po drugie to wcale z założenia nie ma być do wytwarzania prądu, tylko w pierwszej kolejności do napędzania samolotów. Oczywiście elektrownię też można by tym pędzić, ale wtedy nie będzie to już miało wymiarów ciężarówki niestety, bo dojdzie do tego cała tradycyjna infrastruktura – turbiny, generatory, chłodzenie itp… Ale i tak byłby to postęp. Tylko obawiam się, że za naszego życia tego nie zobaczymy…

 3. BRAWO za komentarz o jabłkach
  Myśle sobie że jest jeszcze druga część medalu biurokracja i czekanie na kase a tu szybki biznes
  Chciało by się ufnym być ,za ufać ludziom ale ten system absurdów prowadzi do paranoji a może nie i toć to tylko moja paranoja a może można za ufać kto wie, może ktoś i wie.

 4. Panie Januszu,
  jestem wielką fanką ntv, ale Pana błędy językowe umniejszają rangę przekazu. Proszę powalczyć choć z jednym.
  Liczba – to wszystko, co da się policzyć. Liczba komentarzy, liczba informacji….
  Ilość – to wszystko, czego nie da się policzyć. Duża ilość mięsa.

  Poza tym – szacunek dla Pana pracy i dzięki Panu poznałam inne przestrzenie.
  Iz.

Comments are closed.