Alternews – 21.02.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

33 thoughts on “Alternews – 21.02.2014

 1. Czy możliwa powtórka …. Ribbentrop – Mołotow……

  …..Majdanie, nie wierz różowym elitom ! ……

  ….”Janukowicz ma się dobrze, dostał czas na pacyfikowanie, skrytobójstwa, likwidację pozaparlamentarnej opozycji”….

  Rosyjski szach Sikorskiego ?
  2014-02-21 20:21
  Jeśli fałszywe, zostawiające u steru władzy Janukowicza porozumienie, będzie kresem ukraińskiej rewolucji to spełni sie najgorszy scenariusz. Jeden z kilku mozliwych po ofiarach kijowskiego Majdanu.
  Mam nadzieję, że Majdan wygwiżdże porozumienie (ograniczające kompetencje mordercy i zapowiadające jakieś kosmetyki w konstytucji oraz wybory na swięte nigdy).
  Jak to się stało, że dorośli mężczyźni posłuchali gówniarza? Nie wiem. Mogę się domyślać, że oni nie znają polskiej (w rozumieniu II PRL) sceny politycznej. Im się wydaje że Polska, Francja i Niemcy to przedstawiciele jakichś demokracji?
  Przedstawiciele Jewropy? Juni ?
  Trzy zdania wyjaśnienia o Sikorskim (źródło niezależna.pl) :
  [..]]polski minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski wychodząc ze spotkania z politykami opozycji powiedział: „Jeśli nie poprzecie tego (porozumienia) będziecie mieli stan wojenny, wojsko. Wszyscy będziecie martwi”.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=byBMehWCj1w

  [..] Po godzinie 15, prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz i przywódcy opozycji Arsenij Jaceniuk, Witalij Kliczko i Ołeh Tiahnybok zawarli porozumienie w sprawie wyjścia Ukrainy z kryzysu.[..]
  Czy te słowa to nie dowód na …
  (Wykreśliłem kilka zdań o podejrzeniu o agenturalność ze względów procesowych. Człowiek którego chciałem określić wtyką Moskwy w Europie lubi się procesować o słowa z portalami. A na to żaden z publikujących tę notkę nie zasłużył)
  Rozmawiałem z młodym „rewolucjonistą” z Majdanu, dziennikarzem który przyjechał do Polski w grudniu, by opowiedzieć o Majdanie. Mówił : nie wierzymy ani rządowi ani opozycji (o Janukowiczu nawet nie wspominał). Na moją uwagę o tym, że my mamy rząd który jest równie nam obcy jak ich im, odpowiedział: w takim razie połączmy siły.
  (nagranie z tej konferencji gdzieś w radiowych archiwach)
  Dziś niepoprawne radio nadało relację z krótkiej konferencji prasowej po pokazie prasowym III cz. Transformacji Brauna i Kaczmarka. (Nagranie puścimy w niedzielnej audycji). Zarówno film jak i konferencja zmuszają do refleksji : jak sprytni są bolszewicy.
  Była też mowa o zgniłym kompromisie, o nieczystych intencjach i grze, zawsze podobnej określonej przez sowieckich speców od propagandy. Ukraina to temat ważny dla Polski. Dziękuję Grzegorzowi Braunowi, że od tego zaczął pokaz swojego najnowszego filmu i na tym temacie zakończył konferencję.
  I nie spodziewałem się, że po powrocie z Transformacji przeczytam o szantażu, iście sowieckim, wobec ludzi z oficjalnej ukraińskiej opozycji z ust polskiego ministra.
  Pisałem na wstępie o kilku scenariuszach. Dziś rano najbliższy realizacji był scenariusz natychmiastowego odsunięcia Janukowicza od władzy. To właśnie ukraińska konstytucja z 2004 gwarantowała i do niej mieli wrócić podczas sesji o 16:00 ukraińscy Deputowani Ludowi, ale po to by natychmiast usunąć bandytę.
  Po tym „wynegocjowanym” porozumieniu, dzisiejsza opinia Targalskiego : Janukowicz jest już trupem, staje się niestety nieaktualna.
  Janukowicz ma się dobrze, dostał czas na pacyfikowanie, skrytobójstwa, likwidację pozaparlamentarnej opozycji.
  Majdanie, nie wierz różowym elitom ! Szach to nie mat.

  http://naszeblogi.pl/44487-rosyjski-szach-sikorskiego

  http://vod.gazetapolska.pl/6317-minister-sikorski-do-opozycji-na-ukrainie-nie-poprzecie-porozumienia-zginiecie

  1. Właśnie Parlament ukraiński odsunął od władzy Janukowycza! Ale to jeszcze nie koniec.

 2. Należy odpowiedzieć na pytanie o zasadnicze osiągnięcie Majdanu.Co ostatecznie osiągnięto?-osiągnięto porozumienie polityków ponad wolą Majdanu.Nie ma zatem osiągnięcia społecznego-jest polityczne.Wniosek jest jeden-polityków trzeba trzymać za mordę,a społeczeństwo musi mieć reprezentację polityczną,bo ze społeczeństwem-z Majdanem nikt porozumień nie będzie zawierał,bo nie mają mocy prawnej porozumienia zawarte ze społeczeństwem.Społeczeństwo nie jest partnerem do rozmów i zawierania porozumień.Z tego,co wiem blokowano lotnisko,aby zapobiec wyjazdom oligarchów z Ukrainy i to był dowód na protest -na ruch oburzonych,na rewolucję której zapobiegli politycy wypuszczając oligarchę-Tymoszenko z więzienia.Na dzisiaj mamy do czynienia z klęską Majdanu-i dobrze-niech ludzie wrócą do domów.Prawdziwy Majdan będzie wtedy kiedy wojsko wyjdzie z koszar i rozpocznie protest społeczny wsparty tymi argumentami które nie były dostępne Majdanowi-tymi argumentami o których mówił Sikorski-strasząc zmęczonych ludzi.Miała być uczta-jest kiełbasa,ale wiadomo było,że tak będzie.Porozumienie polityków-mogło być zawarte wcześniej,ale nie było ochoty-ta ochota ma być ceną za zabitych i rannych?Farsa.Śmiech-klęska.

 3. Za niedługo w Polsce odbędą się wybory-mam nadzieje,że NTV nie przypomni sobie o Kukizie na fali kampanii wyborczej-chociaż różnie to może być,bo ciekawy temat UFO może wydawców pogrążyć w analizach problemów społecznych bardziej istotnych.

 4. Na Ukrainie dzieje się dokładnie to samo co w Polsce za Solidaruchów.
  Masy zrewoltowane podburzanej ludności sterowane przez zagraniczne ośrodki decyzyjne dokonywały siłowego zamachu stanu.
  Pamiętam lata Solidaruchów którzy robili dokładnie to samo. Ja już wtedy widziałem że szkodzą Polsce, że niszczę własny kraj. Prowadziłem wiele rozmów z kolegami w tamtym czasie. Byli równie ślepi jak Pan Zagórski. Dzisiaj przyznają mi rację.
  Wiem że ciężko się przyznać że było się „pożytecznym idiotą” na grzbiecie którego do władzy doszli rabusie, „bangsterzy”, kolonizatorzy.
  Ja już wtedy widziałem że zestaw posunięć Solidaruchów jednoznacznie pokazywał że chodzi o wrogie przejęcie Polski.
  Widziałem to w Czeczenii, Jugosławii, Iraku, Libii, Egipcie, Kosowie, Syrii.
  Widzę to samo w przypadku Białorusi, Ukrainy.
  Widzę również skrajną rozbieżność opinii oficjalnej polityki, dużych mediów od tego co widzę i od tego co widzą inni normalni samodzielnie myślący ludzie.

 5. No nie mogę. „ciche wsparcie USA? a co z głośnym codziennym wsparciem UE i NATO ?
  Pan Zagórski uważa że należy wspierać kolonizowanie kolejnych terytoriów przez NATO. On nie widzi „drang nach osten” NATO on widzi imperium Rosyjskie które nikogo nie napada wręcz się cofa a nie widzi ekspansji NATO nie widzie że NATO i jego sługusy napadają na kolejne praktycznie bezbronne państwa na świecie.
  Ślepy czy ślepota jest udawana ?
  To tak jakby nie widzieć agresji Hitlera a widzieć zagrożenie napadniętej przez Hitlera Rosji. Dokładnie tak widzieli „rzeczywistość” patriotycznie nastawieni naziści w czasach Hitlera.
  Rosja będzie bronic linii Kerzona ustalonej jako wynik I wojny światowej.
  Rosja udowodniła jeż wielokrotnie że nie odda linii Kerzona.
  Ukraina będzie związana z Rosją bo taka jest jej historia.
  NATO usiłuje wyrwać Rosji „serce” tak jak to zrobiło w Jugosławii (Kosowo)
  Ale dla Zagórskiego to Rosja jest agresorem a nie NATO włażące na chama, siła, podstępem, przekupstwem, szantażem, wymuszaniem, embargami a za chwilę humanitarnymi bombardowaniami do cudzego ogródka.
  Rosja jest silan coraz silniejsza i jest asertywna. Od nikogo niczego nie żąda (NATO I USA mają żądania do wszystkich na świecie których jeszcze nie podbili).
  Rosja nie prowadzi racjonalną, zrównoważoną politykę w odróżnieniu od skrajnie agresywnej polityki NATO (UE+US+sługusy).
  To chyba widać goły okiem.

 6. Byłem uczestnikiem i bardzo aktywnym umysłem poddawanym sugestiom Pani WW…na nic się to nie zdało.Może innym pomogło.Natomiast bardzo chętnie i skwapliwie byłem oszukiwany przez Wandę Wegener.Reasumując…kasuje za kursy „jak za zborze”,opowiada ciągle od lat -że lada chwila wyjeżdża i to ostatni już kurs,z własnej inicjatywy obiecuje pomoc-nie dotrzymuje obietnic,nie sądzę aby sama praktykowała to co głosi (patrz wygląd). Osobiście -NIE POLECAM!

 7. Proszę nie zapominać,że były blokowane drogi na lotnisko aby uniemożliwić ucieczkę oligarchom-a tego typu działanie nie było ani inspirowane przez CIA ani przez Rosję ani UE-to jest dowód na istnienie ruchu oburzonych na Ukrainie-proszę nie uważać Ukraińców za nieświadomych sytuacji.Majdan trwa-trwa protest ruchu oburzonych,a otwarcie dróg do politycznych uzgodnień nie jest akceptowane przez ruch oburzonych.Szkoda,że Majdan nie posiada prawnego umocowania-byłby to pierwszy legalny ośrodek ruchu oburzonych.

 8. p.Janusz widac wyraznie,ma na celu pacyfikowac PRAWDE POLITYCZNEJ MYSLI w Polsce a przy okazji nas Polakow,by nie doszlo do zorganizowanego dzialania narodu Polskiego przeciwko ,,naszej” pejsatej sitwie politycznej-oj,bardzo sie tego boja!!!.Bo Polska to kraj nieprzewidywalny-wystarczy Iskierka,czego dowodzi historia,lecz teraz to nie chaotyczne barany Polskie jak w czasach,,solidarnosci”,lecz w pelni swiadoma swych dzialan i celow Patriotyczna ludnosc Polska. Jednokierunkowosc jego krytyki az przeraza,mam nadzieje ze BARDZO DOBRZE PLACA za taki stek nonsensow,w koncu chlop sie bardzo stara.

  1. Adam-coś mi tu nie gra.Powiadasz iskierka zapali Polaków do zrywu?-dziwne-2 miliony wygnanych z kraju bezrobociem to nie jest iskierka ale pochodnia.Nie będę wyliczał ile pochodni i ognisk już w kraju zapłonęło i wygasło,a Polak nic.Na dziś Ukraina nas pokonała na punkty-np.-wyp….Janukowycza a Polak dalej słucha o stanie zdrowia Jaruzelskiego.Polak się cywilizował-jak warknie,to przeprosi,że miał śmiałość-to pewno jest dowód na patriotyzm?Co do chaotycznych baranów polskich-owszem mamy już szkołę-szkołę z Majdanu-proszę przeanalizować jak były tam koordynowane walki -zakaz używania broni białej ostrej-pałki i kamienie,bardzo rzadko dochodziło do podpaleń funkcjonariuszy.Była to walka sił bez nadużyć ze strony słabszej-nad tym czuwał Majdan-przeanalizuj to.Przyglądnij się człowieku na kordony milicji przykrytej tarczami-nie spadła na nie ani jedna butelka z benzyną.To działacze Majdanu zagwarantowali etykę walki z rodakami.No już bez przesady,że jesteśmy najlepsi.Pora się dokształcać.

 9. Panie Zagorowski. Wez pan zimny prysznic i nie pieprz pan tych bredni o Ukrainie. Jestes pan agentem sjonistow? To pakuj pan klocki i wypad do usraela z takimi bredniami. Powtarzasz pan w tych swoich newsach polsatowsko-tvnowskie zygowiny i to ma byc altenews? WSTYD !!! Przejrzyj pan na oczy czym jest majdan, kto go sponsoruje i kto ma interes w rozrobie na Ukrainie. Zajmij pan wreszcie konkretne stanowisko po czyjej pan stoi stronie? Bo tak to zal ntv. Tu nie da sie byc poprawnym politycznie, no chyba ze ntv jest sponsorowana za judaszowe srebrniki z usraela. Pana linia polityczna jaka pan przyjal dobitnie na to wskazuje!

  1. Sam przestań pieprzyć o syjonistach, żydach, banderowcach bo to już wygląda na psychozę maniakalną. Gdzie tylko spojrzysz tam ich widzisz: protesty na majdanie – spisek syjonistów, ruch solidarności – spisek syjonistów, ustrój demokratyczny – spisek syjonistów, głód w Afryce – spisek syjonistów, skaleczyłem się w palec – ? – spisek syjonistów. Ogarnij się zanim do końca zrobisz z siebie błazna. I tym podobni Tobie również.

   1. W wypowiedzi „maq” Oscar wyczuwa klasyczną hasbarę.
    Ten sam język, takie same argumenty oparte o pomówienia.
    Oscar się raczej nie myli w tej kwestii.
    Sporo takich tekstów przeczytał.
    Zawszy atakujące, dyskredytujące człowieka i zawsze pozbawione treści merytorycznej. Najczęściej krótkie jedno lub dwu zdaniowe formy pełne obelg i obraźliwych insynuacji.

  2. AntyMjdan-zwróć uwagę,że w tym momencie antymajdan-jak siebie określasz jest jedynym miejscem na świecie żywo reprezentującym idee wolności i sprawiedliwości-nie wierzysz-załącz sobie bezpośredni przekaz telewizyjny z Majdanu.Ja byłem za rozgonieniem ludzi do domów-po to aby nie ginęli-żeby nie marnowali własnego życia,ale właśnie ich życie otworzyło Ukrainie nowe możliwości.Jeżeli nastąpi rozpad kraju i poleje się więcej krwi,to ufam,że będzie to krew oprawców.Ufam,że Ukraińcy potrafią wykarczować chwast który porósł ich ziemię-niezależnie od tego,czy to będzie ruski,żydowski czy nawet polski,bo chwast jest chwastem a chwasty należy wyrywać-dokładnie tak samo jak bić kurwy i złodziei-wg.J.Piłsudzkiego.Ukraina nie jest w Unii i będzie miała możliwość oczyścić rolę z chwastów w nieeuropejski sposób-oby to zrobiła,oby nie pozostawiła kurew i złodzieji na prokuratorskich i sędziowskich stanowiskach-tak jak głupi Polacy to zrobili.To my pozwoliliśmy sobie wcisnąć szczaw i chwasty okrągłego stołu i grubej kreski-oby Ukraińcy zdali sobie sprawę,że walka ma trwać do końca-do czystego pola.Może to będzie naród niosący zmiany dla Europy?-ktoś przecież musi,bo Polacy już pierdzą w stołki i tylko porykują jeden na drugiego na internetowych forach i mają gdzieś to,czym żywo ,dynamicznie , dramatycznie i namacalnie żyje naród Ukraiński.

 10. Dorota Kania „Cień tajnych służb”.
  rozmowy o polskiej mafii…
  M.in. od 12 minuty (krótko) o ‚wypadku smoleńskim’ i zeznaniach kpt Muśia o tym, że pierwsze co widział, to jak Rosjanie tuż po wybuchach i rozbiciu samolotu zajmowali się zbieraniem i znoszeniem szczątków tupolewa w jedno miejsce, a nie ofiarami wypadku…
  http://www.youtube.com/watch?v=8LLHiqXz0HA

 11. AntyMajdan pisze: czym jest majdan, kto go sponsoruje i kto ma interes w rozrobie na Ukrainie’
  – – Jeśli pan @Anty wie to, to jak poproszę o doinformowanie mnie.
  Abstrahując,
  polecam wywiad panelowy , wyśmienita uczta na wielu poziomach ,historycznym, politycznym, społecznym, ze świadkami historii, nieco poczucia humoru. To aż 2 godziny, ale do wytrzymania zupełnie, jeśli się już zacznie obejrzenie. W trakcie wiele atrakcji, błyskotliwych relacji o rzeczywistości polskiej
  Zapraszam:
  ‚Cenckiewicz i Ziemkiewicz o płk. Kuklińskim’
  http://www.youtube.com/watch?v=evlymgjuHk0

 12. Pan Janusz mowil o Zwiazku Radzieckim caly czas jakby mu ugrzazl na watrobie . Ja na przyklad nie widze roznicy w traktowaniu Polakow obecnie w urzedach jak kiedys moj tato zalatwial za komuny . W ostatnich 3 latach mialam niezbyt przyjemne doswiadczenia w zalatwianiu tutaj spraw . Nic mi nie powiedziano albo kazano zlozyc podpis kiedy nie rozumialam co tam pisze pod tym dokumentem .Mowiono mi , ze kazdy musi rozumiec tutaj przepisy . Czy zna polski czy nie . Szykanowanie i straszenie karami jest tutaj nagminne . Nie wiem czy jest tak fajnie . z pewnoscia sie mniej smiejecie imniej zartujecie dawniej bylo to bardziej spontaniczne teraz jest wszystko bardzo serio ,very serio to serio Teraz jest tylko taka roznica , ze placicie za wszystko nawet placicie za postawiony przez analfabete programowanego krzyzyk . Nie chcialabym , zeby na Ukrainie bylo oszustwo , wykorzytywanie ludzi ,NATO i GMO . Ja mowie nie politycznie ja mowie z wlasnych obserwacji .
  Mam cicha nadzieje , ze Ukraincy sa madrzejsi za jakich ich niektorzy tutaj uwazaja .
  A propo zwykle tak jest , ze ludzie wykorzystwani sa bardziej smart od tych , ktorzy juz wpadli w paszcze rekina .
  Lepiej jak Ukraina bedzie w slowianskiej swferze a nie zydowsko -zionistycznej .

 13. ‘The Polish Foreign Minister, Radoslaw Sikorski, told a Ukrainian protest leader if EuroMaidan activists do not enter into an agreement to end the occupation of Independence Square in Kyiv, martial law will be declared and they will be killed.
  Radoslaw Sikorski dosc , ze tanczy kakana dla panow ze zrodla klamstw i sekretow to jeszcze sie uwaza za faceta , ktory moze straszyc innych politykow i on reprezentuje polski rzad . Smiechu warte.
  http://www.youtube.com/watch?v=EiI5xozu6gg
  To jest okrutne , ja czuje energie tam . Oni sa serio very serio i to serio . Dlatego ja czuje energie .

 14. Sikorski is a mediator on the crisis for the European Union.Ha ha Ha F–k You MR Sikorski

  1. widać,że Sikorski oszwabił-dał Janukowyczowi czas do grudnia ,a Majdan jeden dzień.I kto jest lepszy?

 15. @ Sylwester. Niestety bardzo się mylisz biorąc „prawy majdan” za autentyczny ruch oburzonych- to poprostu z góry zaplanowana ekstrema, która po wyjeździe Janukowycza nagle stała się sterowalna przez tzw opozycję. Na bazie tej ekstremy Tiachnybok zapowiedział tworzenie nowych struktur MSW. To była taktyka opozycji żeby Janukowycz nie miał gwarancji bezpieczeństwa. Trwa „marsz na wschód” ciekawe czym się skończy.

 16. 🙂
  Cyt.
  „Ta demokracja to piękny stan
  Bo w niej się każdy czuje jak gość
  Lecz jest poza tym dobro i zło,
  Prokurator wytłumaczy ci to.

  Ta demokracja to tęcza barw
  Coś dla motyli nigdy dla larw
  I tylko mały kryje się cierń
  W tej palecie dominuje czerń.
  Normalnie strach się bać
  Nie ma jak
  Przed demokracją zwiać” !!! 😀 http://www.tekstowo.pl/piosenka,lady_pank,strach_sie_bac.html

 17. Ukraina ma zadłużenie wobec Rosji 30 mld dolarów i jest niewypłacalna-to bankrut.Ukraiński oligarcha -właściciel ukraińskich kopalń-Achmatow dysponuje majątkiem 10 mld dolarów.Zatem pytanie o normę.Czy w normie będzie pozbawić Achmatowa i innych oligarchów majątków,czy pogrążyć cały naród w problemach egzystencjalnych?Achmatow dorobił się przecież na sprzedaży ukraińskiego węgla.Własność,to świętość?Ukraińska rewolucja jest -oby-rewolucją i czy Achmatow zostanie pozbawiony tego majątku który da się przez naród przejąć ?Argumenty o barbarzyństwie takiego czynu będą trochę wątpliwe-no chyba,że własność,to świętość.Jeżeli jest się przeciwko bankokracji,korporacjom,przerostowi bogactwa ,to czy należy je zwalczać czynnie-pytanie jak?-piosenkami?komentarzami płynącymi z NTV?może wyśmiewać w kabaretach?-nie zgadzać się tylko werbalnie?Tu pytanie do środowiska alternatywnego-co zrobiłoby środowisko z majątkami oligarchów w przypadku ukraińskim?-byłyby apele płynące z NTV-nie kupujcie ukraińskiego węgla?Jeżeli własność,to świętość,to dlaczego NTV pozwala sobie na wytykanie palcem własności?-przykład Altrea.No to jak to jest z tym komunizowaniem w NTV-własność,to świętość,czy przekazujemy majątek Achmatowa dla ratowania ojczyzny?Proszę to pytanie wpisać w temat nowej rzeczywistości w gminie,bo gdyby Bóg chciał,to nie była by to Sobótka,ale Kijów.

  1. „30 mld dolarów” To pikuś !!! Ukraina jest warta sto razy tyle ,w ten kraj można wpompować 300 mld wirtualnych pieniedzy i to z pozytywnym skutkiem bo staną się rzeczywiste będąc w obiegu ,sprawy finansów to tylko talia do gry nic nie warta ,jeden, drugi oligarcha po prostu przeciągnął strunę sami sobie winni ,przecież wiadomo jak to funkcjonuje aby wyssać pieniądze , ustawodawstwo to tez biznes po to są kluby partyjne aby wymusić dyscyplinę ,oczywiscie jeden „musi „się oficjalnie przeciwstawić a dwóch wstrzymać dla pozoracji aby mieć furtkę na przyszłość.Myślę ze Rosja nieco przespała Ukrainę, wcale bym się nie zdziwił gdyby w Kijowie pojawiły się miliardy przywiezione z Chin ,myślę ze Rosja to wykorzysta określając ramy polityczne tego posunięcia .

 18. Aż się prosi aby dołączyć temat pieniędzy z OFE-zabrano je przecież prywatnym funduszom dla ratowania budżetu.

 19. Sylwester pisze: ,,widać,że Sikorski oszwabił-dał Janukowyczowi czas do grudnia ,a Majdan jeden dzień.I kto jest lepszy?”

  – Majlepszy jest Sylwester ze swym majszybszym osądzaniem/ocenianiem niecierpliwym. Żeby być pierwszym?.. (Ego)..
  Sytuacja zmienia się tam z godziny na godzinę. Mediatorzy nie zdążyli dobrze wyjechać stamtąd a już willa zajęta, prezydent zatrzymany na terytorium Ukrainy, Tymoszenko na Majdanie. To co się tam dzieje przekracza możliwości przewidywania samego Putina prawdopodobnie, a co dopiero Sylwka

 20. A ja już wiem ,że gregory to nie ten kim jest Gregory-spostrzegłem zasadniczą różnicę.Jestem bystry-wieem.Dzięki.

 21. „(…) broń atomowa napawa strachem serca ludzi na Ziemi i przyznaję, że jest to miecz Demoklesa zawieszony nad waszymi głowami, ale nie stanowi to prawdziwego niebezpieczeństwa. ‘Prawdziwymi zagrożeniami na Ziemi ułożonymi według ich ‚powagi’ są: najpierw pieniądze; potem politycy; na trzecim miejscu są dziennikarze i
  narkotyki a na czwartym religie. Zagrożenia te w żaden sposób nie są powiązane z bronią nuklearną (…) Pamiętasz Gregory? Szukałam tego cytatu i znalazłam Twój. Janusz ma rację. Tu liczy się człowiek i tyle. A jeszcze było dużo o reżimach i o tym jak je obalać bo nie są potrzebne, są krzywdzące. Mimo trudnej, zawiłej historii jestem dziś z moimi braćmi walczącymi o godność o normalne życie.

Comments are closed.