Alternews – 21.02.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

72 thoughts on “Alternews – 21.02.2017

 1. Dlatego zlikwidowali istytut badan radioaktywnych w Polsce – ha ha , ha I znowu jestesmy uzaleznieni od jakis homocapensis dupkow z ameryki .

  1. Wlasciwie to w opryskach jest cos promieniujacego i wlazi w cialo kreujac toksyczne srodowiska dla ciala . Kelp wskazany albo ten plyn jodynowy na cialo lepiej go klasc w okolice tarczycy i grasicy .Oraz odrobaczajacy preparat ziolowy .

  2. po ataku terrorystycznym wiadomych terrorystów na Fukushime w przyspieszonym tempie podnieśli dopuszczalne normy promieniowania , ale po to żeby z „chemami ” dodatkowo rozpylać radioaktywne odpady -trucizny z elektrowni atomowych , te scierwa to ludzkie atrapy z maksymalnie dwiema sztucznymi czakrami im takie klimaty sprzyjają i nie zaszkodzą . ciekawe czy strażacy z jedenastego pamiętnego września nie mają chorób popromiennych ? bo wiadomo co i jak , Jumbo uderza w budynek pięciokątny robi dziurkę 275 cm i wyparowuje i był tak szybki jak( perszing ) że kamera kompletnie nic nie widziała , na dodatek zanim już się rozleciał i wyparował , dzień wcześniej zgubił turbinę przed pięciobokiem nie pasująca do niego !??

 2. Dubaj piekny kraj Oh Janusz co ty wygadujesz czlowieku . Pustynia pustynia i syntetyka swiatel i iluminackiej abrahamowskiej magi architaktura .

 3. POLSKA HISTORIA JEST Ekstremalna=szlifuje nas polski gen Polskosc uwazam ze polacy maja ten gen =szacunek dla kobiety =polski dzeltemen =p. Monika Rogazinska cz.2 Historia Polskich Lotnikow =ujwania ich bochaterstwo =poprosila prezydenta o naprawienie informacji i ich bochaterskich czynach na calej ziemi!!! /po raz pierwszy dowiedzielismy sie o nich z ust p.Moniki / .My nie wiemy z czego mamy byc DUMNI ???. https://www.youtube.com/watch?v=Rjhul-1MxoI

 4. POLSKIE SPRAWY=UJAWNIA= kolega Zebrowski =https://www.youtube.com/watch?v=eV-ofU5WtEg =PARTIA BOLSZEWICKA z 10milionami dolarow w zlocie w 1918 roku =to byla pierwsza transza =na obecne czasu to fortuna =a 100 lat temu to ??????????= Towarzysz =Funk= nie pracowal=24 godzuny na dobe byl do dyspozycji =zarabial wiecej niz lekarz czy nauczyciel ???= zona byla sluzacca takiego funka????=polecamy p.OSCAROWI i innym niech poznaja KORZENIE MAFI WSCHODNIEJ =wyroslem w tym klimacie /cala wioska przesiedlona przez tego jozefa z wasem na zachod/ =na tym zachodzie poznalem tych funkow ??? ,a puzniej WSI =to jest ta grupa CWANIAKOW O KTORYCH WIELOKROTNIE i tu u Janusza pisalismy posluchajcie kochani o PRAWDZIWEJ MAFI!!!!!!!!!!!!!!!!! = O ZBRODNIACH KTORYCH SIE DOPUSCILI I JAKA CZYSTKE I JATKE ZROBILI W NARODZIE POLSKIM =byc moze co niektorzy zaprzestana i tu pisac idityzmy??? =zanim stukna na klawiature zastanowia sie =dziekujemy ,ujawniajmy fakty i prawdziwe oblicze tej mafi

  1. A cóż Żebrowski może ujawniać? 🙂 Już sam wściekły ATAK Żebrowskiego na Olszańskiego pokazuje, kim jest Żebrowski, bo retoryka tego ataku jest taka sama, jak wszystkich ataków, które robiły żydowskie menty internetowe, udający „przypadkowych internautów” 🙂
   Żebrowski jest kapusiem pracującym dla OKUPANTA POLSKI i doskonale pokazuje to ten WYREŻYSEROWANY przez służby SPEKTAKL, którego zadaniem było zniszczenie reputacji (podważenie wiarygodności) Olszańskiego, w którym główną rolę grał właśnie Żebrowski.
   Tak dobrze go wyreżyserowali, że nawet Wojtek – reżyser i aktor – nie połapał się od razu w tym, w jakiej roli został tam, nieświadomy tego, obsadzony 🙂

   Dlaczego zaatakowali Wojtka Olszańskiego? Ponieważ jest PRAWDZIWY w tym, co robi, ponieważ ZALEŻY MU na Polsce i Polakach i tym samym wlazł w drogę żydowskiemu okupantowi Polski, któremu nie udało się ROZPĘTAĆ WOJNY w POLSCE!
   TAK – ŻydoSStwo zaplanowało wojnę w Polsce za pomocą której próbowało się POZBYĆ PROBLEMU jakim jest dla tych ludobójców BŁYSKAWICZNIE WZRASTAJĄCA ŚWIADOMOŚĆ POLAKÓW i na drodze do tej wojny stanął tym ścierwom m.in. Olszański!
   Oczywiście nie on sam, bo bez kamer i operujących nimi ludzi, bez kanałów internetowych, na których mógł mówić to, co mu na sercu leży, nie byłby w stanie nic zrobić, jednak z racji jego zawodowego doświadczenia i obycia z obiektywem (bo nie każdy potrafiłby być tak skutecznym w przekazie na jego miejscu, bo to jednak wymaga przygotowania i doświadczenia), z racji inteligencji i SPOSTRZEGAWCZOŚCI jest on MOCNĄ JEDNOSTKĄ – „solą w oku” parchów żydowskich, którym posypały się wszystkie PLANY w Polsce i dlatego chcą go zniszczyć i Żebrowski im w tym pomaga! 🙂
   Nie sposób, w przypadku Żebrowskiego, brać pod uwagę TYLKO tego, że Żebrowski nie jest dostatecznie inteligentny i spostrzegawczy, by dostrzec to, co się w Polsce dzieje, że jest ŚLEPCEM, który nie widzi, co się dzieje bo np. nosi okulary na czole, zamiast na oczach 🙂
   Dziwić może, że wielu ludzi jakoś nie dostrzega tego, co te polskojęzyczne kurwy-przybłędy wyprawiają w Polsce! Jeśli tego ludzie nie widzą, to znaczy, że kiedyś:

   OKUPANTOWI UDAŁO SIĘ TAK BARDZO PRZETRZEBIĆ (wymordować) INTELIGENCJĘ POLSKĄ że TA JESZCZE NIE ODRODZIŁA SIĘ W PEŁNI bo PRZECIEŻ MASA LUDZI NIE WIDZIAŁA ZAGROŻENIA WOJNĄ w POLSCE KTÓRE WISIAŁO NA WŁOSKU !!!
   NIE WIDZIAŁ i WCIĄŻ NIE WIDZI TEGO PO CO NAPRAWDĘ ŚCIĄGNIĘTO ZŁOM WOJENNY DO POLSKI wraz Z UMUNDUROWANYMI MORDERCAMI DO JEGO OBSŁUGI m.in. STANISŁAW MICHALKIEWICZ czy INNI ZNANI KOMENTATORZY WYDARZEŃ więc COŚ JEST NIE TAK ze SPOSTRZEGAWCZOŚCIĄ i INTELIGENCJĄ POLAKÓW którzy WYDAJĄ SIĘ BYĆ INTELIGENTNI i SPOSTRZEGAWCZY !!!

   Ale Żebrowski to zupełnie inny przypadek – on sam się „spalił” pokazując, z kim trzyma i dla kogo pracuje, i kiedy stanie się dla wszystkich jasne, jak działa okupant w Polsce, wtedy każdy będzie miał pewność, kim Żebrowski jest naprawdę.
   Okupant wie, że aby mógł posłać ludzi z kraju, który okupuje, na bezsensowną śmierć, by pozbyć się w ten sposób problemu jakim jest ZBUNTOWANA, NIEPODPORZĄDKOWUJĄCA SIĘ ŚWIADOMOŚĆ MŁODYCH LUDZI zafiksowanych na WOLNOŚĆ, to musi mieć kolaborantów-kapusiów, którzy tych ludzi poślą na śmierć, którym ci NAIWNI LUDZIE będą ufać…
   Tak już było wielokrotnie, ponieważ młodzi ludzie są w większości „emocjonalni” i dzięki temu łatwo jest ich w pole wyprowadzić. Tak się dzieje również dzisiaj, widać to w działaniach Macierewicza, który szykuje oddziały „mięsa armatniego” zwane dla zmyły „obroną terytorialną”.
   W wojnie najważniejsza jest INFORMACJA żeby nie dać się zniszczyć wrogowi. Emocje, które są kontrolowane przez kogoś innego, zawsze są złym doradcą i nie pozwalają dostrzec prawdziwego zagrożenia.

   po prostu POZORY MYLĄ KOLEGO ! 🙂

   ps.
   Żebrowski – jesteś skończony! Im więcej szczekasz na Wojtka, tym szybciej toniesz w tym głównie, do którego wlazłeś, w którym siedzisz i którym śmierdzisz, więc lepiej zamknij ten zdradziecki pysk dla swojego dobra…

   1. „Dlaczego zaatakowali Wojtka Olszańskiego? Ponieważ jest PRAWDZIWY ” DOKŁADNIE !!! Wiadoma Mafia nie lubi Prawdziwych mają z reguły podobnie jak Olszański po dwa nazwiska z tym że ich kamienice a prawdziwych ulice .

   2. Majestic Polacy też mieli kamienice ,które zostały im zabrane , albo upaństwowione , więc … Ci którym to uczyniono , stali się natychmiast tzw „wrogami ludu ” , chociaż wcale tak nie było . Niech teraz ci prawdziwi komuniści -dobroczyńcy , którzy to innym zrobili , oddadzą potrzebującym ludziom swoje wypasione wille-pałace i wszelkie inne dobra .Niech się podzielą tym wszystkim co mają , a nie życie na zasadzie „co twoje to moje , a co moje to nic ci do tego !!!!!!!!!!!!!!!”

   3. Majestic Zastanawiam się też Majesticu , dlaczego ci komuniści , wychwalający swój system / który wymordował miliony ludzi / , wysłali swoje dzieci na Zachód a nie na Wschód ?! Niektóre z tych dzieci ukończyły też elitarne uczelnie na Zachodzie . Jak to możliwe !? Skąd mieli na to pieniądze ?! Powiem Ci krótko Majesticu – dlatego właśnie nie interesuję się polityką i nie chcę już więcej na ten temat rozmawiać .

   4. Gaja pisze:Majestic Zastanawiam się też Majesticu , dlaczego ci komuniści , wychwalający swój system / który wymordował miliony ludzi / , wysłali swoje dzieci na Zachód

    DLACZEGO ?

   5. Majestic To tylko od nas samych zależy , jaki świat mentalnie wykreujemy . Od każdego z nas /indywidualnie/ zależy – czy to będzie świat pełen wzajemnej nienawiści , czy też świat wzajemnego zrozumienia i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi – bez względu na to czy jest Niemcem , Arabem , Żydem , czy też przedstawicielem jakiejkolwiek innej narodowości lub innej gwiezdnej Cywilizacji . W moim świecie tak już jest , bo ja sama odpowiadam za swój świat i nie obchodzi mnie kompletnie to , co inni sądzą na temat mojego indywidualnego świata . To jest właśnie Majesticu , wyjście ze świadomości zbiorowej – o której od lat na tym Forum trąbimy .

   6. Majestic Jeżeli pozostaniemy w świadomości zbiorowej , to /standardowo/ tak jak wszyscy tutaj postarzejemy się , zachorujemy i w końcu opuścimy swoje ciała . Czyli nie spotka nas nic nowego, ani przełomowego na naszej ewolucyjnej ścieżce – dlatego z konieczności , ponownie tu wrócimy aby powtarzać tę samą klasę . Nasz Duch potrzebuje rozwoju , /przeskoku/ świadomości do czego nas delikatnie zachęca , a nie duchowej stagnacji . Dlatego kiedy drepczemy wciąż w kółko powtarzając codziennie te same programy , pewnego dnia po prostu odchodzimy – bo nasz Duch ma serdecznie dość tej codziennej nudy .

   7. „Majestic To tylko od nas samych zależy , jaki świat mentalnie wykreujemy . Od każdego z nas /indywidualnie/ zależy – czy to będzie świat pełen wzajemnej nienawiści , ” Gaju ilu Nas !?? najpierw wykreuj Gaju swiadomosc że jest zło które kreuje pogrom i upadek , gdy to wykreujesz dopiero wtedy możesz ludzkości powiedzieć o mentalnosci energetycznej , bo dzisiaj teraz sami ludzie dokarmiają to zło bo nic nie wiedzą!? , to ślepa droga , co z tego że są posłuszni wierni , jak oddają energie tam gdzie ona zasila to ukryte zło , wytłumacz im najpierw bo tego nie widzą i NIC się nie zmieni chyba na gorsze . setki razy o tym już wspominałem stawiaj znaki drogowe gdzie jeden oznacza uwaga niebezpieczny zakręt , zobacz jakie to proste i skuteczne .na tym polega Kreacja na Wspólnym podnoszeniu Świadomości , jeden z tysiąca znaków okazujący Szatańską Agendę https://www.youtube.com/watch?v=lZJZlsKlEkQ Wyrywaj Ludzi z Zbiorowego Otumanienia po to aby każdy umysł był wolny””” Jeżeli pozostaniemy w świadomości zbiorowej „”” oczywiscie w ograniczeniu w dogmatach „””zachorujemy i w końcu opuścimy swoje ciała””” pokazuj kto ogranicza i gdzie miejsca zarazy będą unikane a bez zasilania zdechnie ten cały gnój, a barany moze nie zostaną baranami !?? https://www.youtube.com/watch?v=WlVPkqHgoVU

  2. To straszne ! Aleksander Zebrowski to jakiś wszechwiedzący ?! do diaska ? był tam widział ktoś jemu powiedzial ?! Aleksander Jablonowski to szczery prawdziwy Patriota , tak właśnie wykończono prawdziwych patriotów Polaków w Solidarności jeden po drugim aby skutecznie odsunac od sceny politycznej Prawdziwych Polaków . a tak na marginesie należy się trzymać daleko od „wysoko urodzonych ” Feudalizm im się marzy taka przedwojenna Sanacyjna mafia , Kastowe Społeczeństwo , całymi tabunami uciekali przez Zaleszczyki . Widać jaki wizerunek jaka opcja teraz się przegrupowuje http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynski-jak-pilsudski-panie-naczelniku_915167.html

   1. USA: Soros i Obama obwinieni o organizację Majdanu.////https://pl.sputniknews.com/swiat/201702244904645-sputnik-usa-soros-obama-ukraina-majdan/

 5. Zbliżają się najpoważni4jsze konsekwencje zdrady narodowej solidruchów .
  Kraczę o tym od jakiegoś czasu.
  To logiczne konsekwencje „wyzwolenie” Polski przez zdrajców i pożytecznych idiotów.
  Znalezione w sieci:


  Polskie OT
  Jak Niemcy chcą odebrać Polsce Ziemie Zachodnie
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/108753-jak-niemcy-chca-odebrac-polsce-ziemie-zachodnie

  i ważne podsumowanie tego tekstu:
  Stanowisko niemieckie co do tymczasowego Statusu ziem Północnych i Zachodnich potwierdził Episkopat Polski w liście Episkopatu Polski w „Orędziu Biskupów Polskich do ich Niemieckich Braci w Chrystusie” z dnia 18 listopada 1965 roku, podpisanym przez Kardynała Stefana Wyszyńskiego , 3 Arcybiskupów i 31 Biskupów zapraszającym ich do udziału w obchodach 1000 lecia chrztu Polski, określając te tereny jako „poczdamskie tereny zachodnie” – a znanym z wersetu tego listu ” udzielamy wybaczenia i prosimy o nie”

  Ten list usztywnił stanowisko niemieckich Kanclerzy, to dlatego RFN czynnie finansowo wspomagało NSZZ „Solidarność”.

  Panowie Mazowiecki i Skubiszewski odrzucili propozycję wielkich mocarstw Alianckich USA, ZSRR, Francji i Wielkiej Brytanii aby w ramach układu 2 4 zatwierdzić istniejący przebieg granicy polsko-niemieckiej i dać tej granicy gwarancje WIELKIEJ CZWÓRKI.

  Zagrożeniem dla Polski jest jej międzynarodowe zadłużenie, przekraczające wartość majątkowe prywatne i publiczne na terenie Ziem Zachodnich i Północnych.

  Pani Kanclerz Merkel jednoznacznie potwierdziła w pertraktacjach z Grecją dalsze funkcjonowanie wielowiekowej doktryny pozyskiwania nowych obszarów przez Państwa Niemieckie „Terytorium za zadłużenie”.

  III RP zagraża „zrolowanie”jej zadłużeń, w świetle tego powyższe nie wymaga komentarza w tysiącletniej historii stosunków polsko niemieckich.

  Polska traciła swoje obszary Śląsk, Wielkopolska i Pomorze nie w drodze wojen polsko-niemieckich, ale w drodze nie spłacanych zadłużeń, albo dobrowolnego zrzekania się do nich praw (układy rozbiorowe). Polska odmówiła przyjęcia Zachodniego Pomorza od ostatniego księcia Zachodniopomorskiego.

  Polska nie wystąpiła o zwrot Śląska od Monarchii Habsburskiej nawet przy pertraktacjach o pomocy, kiedy Turcy oblegali Wiedeń i Austriacy byli gotowi Śląsk zwrócić, gdyby Polska tego zażądała – nawet wbrew protestom Nuncjuszy Papieskich w Warszawie i Wiedniu. Polska dobrowolnie rezygnowała z włączenie Prus książęcych do Polski.

  Król Kazimierz Jagiellończyk został ekskomunikowany za podjęcie wojny o odzyskanie Pomorza Gdańskiego od Krzyżaków.

  Wielkopolska z Pomorzem i Śląskiem same wywalczyły przynależność do Polski przy nieprzychylnym stosunku do tego władz Warszawskich, a Kaszubi swoją interwencją Wersalu uzyskali potwierdzenie powrotu teren Kaszub i Pomorza Gdańskiego w skład Państwa Polskiego. itd itd

  Liked by 4 people
  dymilustra , 22 Luty 2017 at 14:05

  1. Oscar Rosja zabiegała o to aby wpisać dogodny aneks dla Polski ale został odrzucony przez mohero-parchów , pokroju antoniego , jedynym zagrożeniem dla kraju jest mafia moherowa to ona sterowalna i steruje kulisami , cale zło i niedola narodu jest wynikiem ich dalekosiężnych planów . Pogrzeb Wojewody Krakowskiego https://www.youtube.com/watch?v=slcJRqox1gI ciekawe kto odziedziczył Małopolskę ? http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/668723,arcyksiezna-maria-krystyna-habsburg-zmarla-w-zywcu,id,t.html http://wiadomosci.onet.pl/tablica/watykan-przeciwko-niepodleglosci-polskipo-wybuchu-,1667,238933,85538100,watek.html

  2. http://krakow.onet.pl/polski-kosciol-otwarty-na-przyjmowanie-uchodzcow-rzad-twardo-przeciw-multi-kulti/en4nt2 kilkustronowa gra pasozytow dopiąć celu zniewolić i zmanipulować przyszłe mięso armatnie pozbawić wszystkiego , ukryte cele , tutaj chodzilo o zaszczepienie młodym umysłom nienawiści i nie był to bynajmniej jeden przypadek , wyrezyserowane Akcje musiały się urzeczywistnić w wyreżyserowanych reakcjach , widzimy że szatańska agenda robi to perfekcyjnie jest obecna w ideologi narodowców malowanych patriotów , gdzie jedynym efektem jest pohukiwanie na wiecach, a Ojczyzna dalej zdycha . http://natemat.pl/138009,ksiadz-puscil-na-lekcji-nagranie-z-egzekucji-isis-chcial-wzmocnic-przeslanie-katechezy-o-meczenskiej-smierci , o tym tym nigdy nie wspomnie 50.Klątwa Gaudentego na Polskę i Bolesława Chrobreg..-NWO.Spiskowa Historia Polski, https://www.youtube.com/watch?v=92KO0H9OLyc Info pod Filmem ” 27.10.2013

   Kościół rzucił kłątwę kościelną na naród polski i Bolesława Chrobrego, jedynego polskiego króla, który był jednocześnie Cesarzem Rzymskim . Kościół wymazał Polsce 3000 lat historii. Moja książka „Tajemnice Pisma Świętego”, po wyczerpaniu nakładu w księgarniach, ciągle jeszcze jest do nabycia przez internet u wydawcy,- Wydawnictwo WGP, po wejściu na stronę wydawnictwa trzeba kliknąć w rubryką inne,-tam jest moja książka. Od koronacjii Chrobrego na Cesarza Wschodu według „Roczników” Długosza zaczyna się ten film : http://www.youtube.com/watch?v=y8IVwo… „

  3. Andrzej Nikodemowicz: otwórzcie Kaplicę św. Gereona. Czakram Wawelski wzywa was. Komentarz pod filmem” 24.02.2017

   Sprawa Czakramu Wawelskiego jest o wiele ważniejsza niż się to
   przedstawia opinii publicznej. Nie jest przypadkiem, że zarząd
   Wawelu nie zamieszcza na ten temat żadnej informacji mimo, że
   badania naukowe wskazują na istnienie w tym miejscu
   niezwykłych energii. Andrzej Nikodemowicz postawił sobie za
   zadanie nagłośnienie tej sprawy. I, wraz z ruszeniem tematu
   zaczęły się dziać dziwne rzeczy… ” https://www.youtube.com/watch?v=GaSOsHOXIWI Imperium Lechitów obejmowało wszystkie Szczepy Rodów Słowiańskich Słowianie byli Tym czym była i jest szczegulna Energia na Ich Ziemi ,po wymordowaniu Słowian zawładnięto Wszystkimi miejscami mocy , energii która wspierała Rodowe DNA Słowian Najczyściejszej Lini pochodzącej z Źródła Stworzenia , wszystkie takie miejsca zostały splądrowane zbezczeszczone szatańskim okultyzmem, zamurowane ogrodzone itp jest tak na całej europie taki skrajny przykład poza Europą w 3D dla lepszej wizualizacji https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/ Tutaj kanał o Słowianach https://www.youtube.com/user/WedrussaPolska/videos https://www.youtube.com/playlist?list=PLl_Nf0pzHDhBXVUsi7BOuD8RkHhS5loIC

 6. „Prawda o Polsce i Polakach

  Prawda o Polsce i Polakach , której Rodacy nie chcą znać i wolą fałszywe, ale upojne kłamstwa.

  Polska to taki piękny i zarazem dziwny kraj…
  Kraj, w którym wystarczy niecałe 19% głosów, wszystkich osób uprawionych do głosowania, żeby nim rządzić.
  Kraj, w którym prezydentami zostają: pół-analfabeta nieznający języka polskiego, elektryk wysokich napięć, pijący wódkę z ubekami oraz niedoszły magister, cierpiący na chorobę filipińską i grający w tenisa z rosyjskim szpiegiem.
  Kraj, w którym kawa z mlekiem obłożona jest 23% VAT, a bez mleka 8%. Kołyski 23% a na trumny 8% VAT.
  Kraj, w którym za posiadanie marihuany dostaje się wyższe wyroki niż za gwałt albo ciężkie pobicie.
  Kraj, w którym lepiej się opłaca wyrzucić żywność na śmietnisko, niż dać biednym.
  Kraj, w którym komornik może zająć hipotekę za śmiesznie niski dług i nikt nic z tym nie zrobi.
  Kraj, w którym można oglądać filmy pornograficzne od 18 lat, a uprawiać seks od 15.
  Kraj, w którym w promieniu kilku kilometrów nie można wybudować alternatywnej drogi, bo zakazuje tego tajna umowa, podpisana między państwem a firmą najbogatszego Polaka- której notabene prezesem został polityk, biorący udział w jej podpisaniu.
  Kraj, w którym zwierzęta, w sprywatyzowanej weterynarii, mają szybszy dostęp do pomocy medycznej niż polski pacjent w państwowych szpitalach.
  Kraj, w którym lekarze potrafią pracować przez 175 godzin bez przerwy.
  Kraj, w którym posiadając mieszkanie własnościowe, zawali ci się dach i część domu to odbudowujesz na koszt własny i dalej płacisz czynsz.
  Kraj, w którym właściciel mieszkania nie może eksmitować na bruk, osoby niepłacącej i niszczącej jego własność, bo zabrania mu tego ustawa o ochronie lokatorów.
  Kraj, w którym za fałszerstwo pieniędzy można dostać 25 lat pozbawienia wolności, a za morderstwo 15.
  Kraj, w którym( poza pewnymi wyszczególnionymi przypadkami) nie można bez zezwolenia urzędnika, ściąć drzewa na swojej posesji.
  Kraj, w którym był minister finansów potrzebował 8 wiceministrów finansów, żeby móc ”sprawnie” zarządzać finansami państwa.
  Kraj, w którym lepiej zarabia się w sferze budżetowej niż prywatnej.
  Kraj, w którym niepracujący emeryt musi płacić podatek dochodowy.
  Kraj, w którym syn komunistycznego sędziego skazującego patriotów na karę śmierci, zostaje ministrem sprawiedliwości.
  Kraj, w którym zbrodniarzy komunistycznych chowa się z pełnymi godnościami na Powązkach.
  Kraj, w którym fotoradary chowa się w kubłach do śmieci i udaje, że walczy z piractwem na drogach.
  Kraj, w którym wystarczy zebrać grupkę wyrostków, i pobić kogoś ze skutkiem śmiertelnym, żeby uniknąć odpowiedzialności za zabójstwo.
  Kraj, w którym łatwiej zdobyć licencję pilota szybowca, niż zdać egzamin na prawo jazdy.
  Kraj, w którym prostytutki zwalnia się z płacenia podatków, a karetki służące do ratowania życia- obejmuje akcyzą.
  Kraj, w którym Sejm liczy 460 posłów, w 38 milionowym kraju, gdzie w takim USA, Izba Reprezentantów liczy 435 posłów, przy ludności przekraczającej 314 milionów mieszkańców.
  Kraj, w którym własność naturalnych zasobów ziemi, którą się kupiło, nie należy do właściciela.
  Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną.
  Kraj, w którym kierowca płacący podatek drogowy, musi dodatkowo zapłacić za to, żeby przejechać się autostradą, wybudowaną za pieniądze pochodzące z budżetu państwa( jego podatków).
  Kraj, w którym dopłaca się do nierentownych zakładów pracy miliardy złotych, żeby utrzymać miejsca pracy, gdzie jednocześnie w szpitalach brakuje pieniędzy na normalne posiłki i leki- np. na raka.
  Kraj, w którym najpierw niedoszły magister, a potem szogun na krześle, przepraszali za ”zbrodnie” w Jedwabnem.
  Kraj, w którym za słowa: Murzyn, Ciapaty, albo Żyd można zostać skazanym z art 256 k.k.
  Kraj, w którym Urzędy Skarbowe, w tej samej miejscowości potrafią mieć różną interpretację, tego samego przepisu.
  Kraj, w którym prawica i lewica jednym chórem głosuje za przyznaniem Żydom rekompensaty, za krzywdy doznane przez Niemców i Rosjan na ziemiach polskich.
  Kraj, w którym ”spadochroniarz” otrzymujący 7 tys. głosów w wyborach, dostaje się do Sejmu, a ktoś, kto dostaje 200 tys. głosów, do niego się nie dostanie, bo partia, z której startuje, nie przekroczyła wymaganych 5% głosów.
  Kraj, w którym rodzice nie mogą decydować, co ich dzieci mają jeść w szkołach.
  Kraj, w którym politycy podpisują Traktat Lizboński, a potem udają, że walczą o dobro tego kraju- zwłaszcza przed napływem ludności arabskiej i murzyńskiej do Polski.
  Kraj, w którym podatek VAT jest tak skomplikowany, że komentarz do niego liczy ponad 2 tys. stron.
  Kraj, w którym ilość znaków na km 2, biedronek i banków, przekracza wszelkie poziomy absurdu.
  Kraj, w którym portal internetowy dla bezdomnych potrafi kosztować 50 milionów złotych, 1 km autostrady potrafi kosztować ponad 200 milionów zł, Gniazdo Narodowe jest droższe od Stadionu w Monachium, a Możejki- 11 miliardów zł, których nikt teraz nie chce kupić.
  Kraj, w którym na przywileje emerytalne wydano blisko 800 miliardów złotych- za te pieniądze można byłoby polecieć na MARSA.
  Kraj, w którym jednym podpisem można zaj… Polakom oszczędności z OFE i nie ponieść za to żadnej kary.
  Kraj, w którym morderca i bandyta ma więcej praw niż jego ofiara.
  Kraj, w którym nie można stosować oleju z konopi indyjskich w celu leczenie takich chorób jak: padaczka czy stwardnienie rozsiane.
  Kraj, w którym lepiej być alkoholikiem i bezrobotnym, niż człowiekiem uczciwie pracującym i płacącym podatki.
  Kraj, w którym można złożyć miliony podpisów obywateli przeciwko ustawom szkodliwym dla nich samych, a władza i tak ma to w czterech literach.
  Kraj, w którym ministerstwo finansów liczy 32 departamenty, 7 biur, a ilość urzędników przekroczyła w tym kraju 500 tys. osób- szacuje się, że może wynosić nawet milion osób.
  Kraj, w którym kwota wolna od podatku (3091 zł) jest nieco wyższa niż w Ghanie, a niższa niż w Zambii. Kwota wolna od podatku jest niższa niż minimum egzystencji – 541, 91 zł za 2014 rok.
  Kraj, w którym konstytucja stworzona przez byłych komunistów z SLD, nieboszczki PZPR i solidarnościowców, jest jedną z najbardziej niekonstytucyjnych konstytucji w Europie.
  Kraj, w którym Sejm cierpli na permanentną sraczkę legislacyjną.
  Kraj, w którym jeden osobnik musi przepracować do 67 roku życia, żeby otrzymać emeryturę, a drugiemu wystarczy 15 lat.
  Kraj, w którym premier wbrew woli Narodu zgadza się na przyjęcie uchodźców, za których zapłacą obywatele- jak tego inaczej nie nazwać, jak kradzieżą zuchwałą.”

  1. Można jeszcze tę wyliczankę długo ciągnąć. Pora na zmiany, lecz tym razem musimy dokładnie wiedzieć, co chcemy i jak to zrobić. Nie stać nas już na dalsze błędy. Nie stać nas już na bierność i pozwalanie złu na panoszenie się. Musimy stać się odpowiedzialni. Nie ma już miejsca na zasłanianie się własną niewiedzą. Trzeba solidnie wziąć się do wspólnej pracy. Bez tego zginiemy my i inni też.

 7. we francuskiej Wandei. W 1792 r. chłopi z tego nadatlantyckiego regionu zbuntowali się przeciw rewolucyjnej władzy. Po roku zaciętych walk „armia katolicka i królewska” została zmiażdżona.

 8. ALERT: US Expels George Soros – 9mil Signed Request for Trump to REMOVE his Citizenship!
  9mil glosow do wydalenia Sorosa z Ameryki .Czyli pozbawienia go amerykanskiej panstwowosci .
  Oj zeby nie przyjaechal do nas ha ha ha

   1. Te kobiety i ich mężowie to tylko mięso armatnie w rękach globalnego żyda.
    Globalny żyd ich życiem chce rozcieńczyć i zniszczyć tożsamość narodową Europejczyków.
    To zorganizowana i sfinansowana akcja przez globalnego żyda spowodowana tym że narody Europejskie zaczynają podnosić głowy w obronie swojej tożsamości.

 9. Napisałeś prawdę OBSERWATOR, zgadzam się z tobą w stu procentach. Byłam zszokowana atakiem Żebrowskiego na Olszańskiego, ponieważ wcześniej chętnie słuchałam jego wykładów na YT, Olszański może się mylić w pewnych ( nawet w wielu) kwestiach, ale jest prawdziwy i szczery do bólu, to się czuje od pierwszego słowa, które wypowiada(oprócz wulgaryzmów naturalnie-tych nie słucham), a Żebrowski… no cóż, od momentu ich wspólnej debaty…Pycha, buta, arogancja, on nic nie znaczy, nic dobrego sobą nie reprezentuje, sama wiedza nie uczłowiecza, gdyby mu zależało na Polsce, to nie tak by się zachował. Jemu zależy tylko na własnej karierze. A co się stało z dziennikarzem Rafałem Mosakowskim, który również nagle stał się wrogiem Olszańskiego. Olszański jest patriotą, zależy mu na ojczyźnie. Jest dobrym człowiekiem, jest mądry, przenikliwy, ma dar budzenia Polaków. Historyk nie rozumie, że Polska potrzebuje i historyka i aktora. Pewnie pozazdrościł mu popularności na YT.

  1. Niech Siebie Doznają jeżeli to zrobili z własnej pychy i zysku na wszystkich obszarach , opinia jest opinią, ale tutaj jest ewidentny atak przekreślający Olszańskiego i Jego Patriotyczna naturalną postawę w obronie Narodu , jednym chamskim zamachem przekreślono Jego zasługi , cale zło które wyniknie z zastopowania Olszańskiego niech wróci do nich z impetem niech doznają cierpień i zła na sobie, bo jest to ewidentny zamach na prawdę i rzeczywistosc .widać to jest na zlecenie , ale ludzie nie posiadający sumień z piekła rodem już tak mają . Brońmy Olszańskiego robiąc to bronimy Siebie . ma prawo się nawet tu i tam mylić , bo jest spontaniczny i naturalny w przeciwieństwie do całych zespołów wmawiajacych narodowi historie biorąc za to wielkie prowizje , „ciemny lud wszystko kupi „

  1. Panie Romanie , ilość dusz jest zawsze taka sama , więc wszyscy jesteśmy w jednym wieku a oni – to my w „przyszłości” , jakkolwiek by na to nie patrzeć , bo przecież wszystko istnieje w Wiecznym TERAZ 🙂

Comments are closed.