Alternews – 21.03.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

18 thoughts on “Alternews – 21.03.2013

 1. Z A P R O S Z E N I E
  Klub Patriotyczny „TOP MORENKA” zaprasza mieszkańców Gdańska na spotkanie w dniu 26.03.2013 r. godz. 18.00, które odbędzie się w Gdańsku – Morenie, ul. Nałkowskiej 3 /Dom Kultury/. Spotkanie to organizowane jest w związku z bieżącą sytuacją w Rzeczypospolitej Polskiej.
  Program spotkania:
  1. Przedstawienie przyczyn obecnej sytuacji kryzysowej w Polsce przez Jerzego Truchlewskiego – mieszkańca Moreny, działacza Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Kongres Polski Suwerennej” oraz Klubu Patriotycznego „TOP MORENKA”.
  2. Pokaz wybranych fragmentów filmowych ze spotkania pn. „Platforma Oburzonych”.
  3. Omówienie spotkania przedstawicieli Stowarzyszeń z kierownictwem Solidarności i grupy „Zmieleni.pl”, które odbyło się w Sali BHP w dniu 16.03.2013 r.
  4. Dyskusja na zaprezentowane tematy.
  5. Przedstawienie drogi wyjścia z obecnej, trudnej ale nie beznadziejnej sytuacji Polski i Polaków proponowanej przez Stowarzyszenie „Kongres Polski Suwerennej” oraz propozycje zebranych.
  6. Wnioski końcowe zgromadzonych.

  Jerzy Truchlewski

 2. Witam!
  Nie chcę tu krakać, ale zastanawiam się jak u nas zareaguje społeczeństwo, w podobnej sytuacji jaka ma miejsce na Cyprze!
  W sklepie na zeszyt już nic nie kupisz, i terminu spłaty raty kredytu system nie odroczy! Karne odsetki naliczy komputer.
  A gotówki nie ma w bankach!
  …ciekawe jak by to było?
  -pozdrawiam

 3. …witam…tzw.”corralito”,to na dzis to, co dzieje sie na Cyprze.Wyraz hiszpańsko-jezyczny,o tej sytuacji ale na terenie Hiszpanii,wspominał juz jakis czas temu Jose Luis w „mundodesconocido”(nieznany świat).Przypuszczenia się sprawdziły,w mniejszym wymiarze co prawda bo na Cyprze.Swojego rodzaju poligon doświadczalny,a jak sprawdzi się temat tam „rozprowadzimy „po Europie.Generalnie Drodzy Państwo pieniedzy nie ma nigdzie,co widać po rynkach pracy w Europie.Realnego pieniądza który krąży po ludziach i widzimy go,oraz tego który na dzis znajduje się w rezerwach Państwa chocby w Hiszpanii to Uwaga! tylko 2%,cała reszta to „klik”w komputerze.Dlatego nie ma go na Cyprze.Podobny temat mysle ma miejsce nie tylko na Cyprze. A więc gotowi..?? pozdrawiam…M

 4. Jak oprzemy na „solidarnosci” nowa fale protestow to bedzie wielka kupa taka sama a moze wieksza jak w przeszlosci 🙁

 5. Naukowa pułapka NWO na „racjonalistów”
  WIERZĄCYCH w umysł nie duszę…

  Tworzenie superniewolników uwięzionych w egotycznym umyśle
  i cyber ciele (jakiś koszmar…):

  „Uwolnij swój umysł

  – Nasze ciała to poważne ograniczenia. Kiedy rodzisz się, nie wiesz, ile pożyjesz. Ale masz pewność, że pewnego dnia twoje ciało zacznie odmawiać ci posłuszeństwa. Po co to wszystko? Dlaczego nie porzucić cielesnej otoczki i nie wyzwolić umysłu? To przecież mózg jest najważniejszy – Kevin Warwick przekonuje, że już na obecnym etapie rozwoju nauki mózg może funkcjonować bez ciała.”

  „Porzuć swoje ciało i stań się nieśmiertelny”:
  http://nt.interia.pl/technauka/news-porzuc-swoje-cialo-i-stan-sie-niesmiertelny,nId,944582

 6. Koszmar to jest jak ząb boli. W naszych kruchych ciałach bardzo łatwo o różne kontuzje. Cybernetyczna powłoka nie przeszkadza w rozwoju duchowym 😉

 7. Janusz trzymaj się jak twoja gemba jest w ekranie świat ma inne barwy ###TY JESTEŚ NOWY —–PIŁSUDSKI;;;;;;;;;

 8. Re: kolporter
  Dobrze piszesz o Januszu, tylko nie porównuj go do masona i sprzedawczyka Piłsudskiego

Comments are closed.