Alternews – 21.03.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

50 thoughts on “Alternews – 21.03.2014

 1. Fajny pomysł ten zlot, bawcie się dobrze !! Czekam na wrażenia i na kolejny odcinek.

 2. Szkoda, że Wrocław tak daleko. Może w przyszłości zlot sympatyków zorganizować w Warszawie …? Pozdrawiam !

 3. Szkoda, że znowu nic o proteście matek w sejmie. A wielu powinno do nich dołączyć. Dziecko kiedyś skończy 18 lat i co zabiorą wszystkie zasiłki, tak jak zabrali opiekunom niepełnosprawnych dorosłych i nie spieszą się z przywróceniem wypłat, bo może ktoś w tym czasie umrze, a opiekun jak jest taki głupi i nie odda swego chorego krewnego do domu opieki, to niech zdycha z głodu frajer jeden.

  1. Jeszcze nie oglądałem w całości bo dość długie ale starcie Premiera z obywatelami zwiastuje niezłą masakrę – wiadomo kogo 😉

   https://www.youtube.com/watch?v=vpGBqnHqSvM

   Z tego co już obejrzałem, to naszego Umiłowanego Przywódcę ratują tylko sami protestujący – bo rzadko kiedy dają mu dojść do głosu, przez co ma mało okazji palnąć głupotę 😉

   Ale z drugiej strony nie oszukujmy się – państwo opiekuńcze wychowało sobie mentalnie niewolników-żebraków, nie potrafiących egzystować bez rządu, więc takie są potem efekty. Tu trzeba krzyczeć „odwalcie się od nas i przestańcie nas okradać z pieniędzy!” a słychać tylko „dajcie nam jak najwięcej!”. Ci ludzie jeszcze naiwnie wierzą, że rządowa polityka społeczna może cokolwiek zdziałać i pomóc. Uważają, że pieniądze dla nich są. Przecież ten kraj jest od dawna bankrutem. Jak się więcej zapożyczą albo dodrukują dla nich pieniądze to będą to spłacać w postaci inflacji – i znowu wrócą z wrzaskiem, że im nie starcza na życie z tych świadczeń.
   Patologia systemu…

   Nie wiem czy ten rząd w obecnym układzie przetrwa do przyszłorocznej jesieni 😉

 4. Czytam te wszystkie komentarze i opinie i brakuje czasem słów, aby je jakoś określić ?
  Jedni ile się tylko da objeżdżają Rosję, inni UE, a jeszcze inni Żydów za tzw. ”zło”
  ”ZŁO”
  Napisałem w cudzysłowiu, (”zło”) bo nie pojmuje takich pojęć. Co nie znaczy, że zgadzam się z czyimś postępowaniem (rosyjskim, europejskim, amerykańskim itp)

  Ale, jest tak, że jak widzisz zło, to powraca do Ciebie zło. Bo każdy projekt powraca do jego projektodawcy i tak działa Wszechświat.

  Według mojego wglądu temat Ukrainy, to coś co jest reżyserowane znacznie dalej i głębiej w zamkniętych przed światem gabinetach.
  Nie zamierzam również nikogo w tym momencie obwiniać, bo nie oto chodzi, ale pamiętacie jaka była przyczyna wybuchu I-wojny światowej ?
  Nikt naprawdę do dzisiaj nie jest wstanie na to pytanie rzeczowo odpowiedzieć ?
  Po prostu nie było żadnej zasadnej przyczyny, a wojna była …
  A, to daje dużo do myślenia….

  1. Tu nie chodzi o zło, ani o dobro ale o mechanizmy. Co tam IWŚ, cofnij się jeszcze i wejdź w temat Illuminati. I tez nie mówię, że są źli. Czy dobrzy. Mają wiedzę i ją stosują. I żeby nie było, dzisiaj ta wiedza jest dostępna jak nigdy wcześniej. Już nie jest tajemna. To już nie jest okultyzm a jednak tak silne programowanie religijne przeszkadza w to wejść. No to mamy to, co mamy. I to też jest lekcja. Żydzi jak Żydzi na ich przykładzie mozemy zobaczyć jak całe rzesze ludzi są programowane na jakimś micie. Mit narodu wybranego. Polacy też jadą na micie: Polska Chrystusem Narodów, tyle tylko, ze nie rozumieją znaczenia słowa Chrystus. Patrząc na historię żydów, takich zwykłych, to aż dziw bierze, ze jeszcze się nie obudzli. Przecież przeznaczono ich do wytępienia i żaden Jahwe im nie pomógł, bo nie mógł. Złożono mu ofiarę calopalną z kilku milionów ludzi! Po to by powstał Izrael, ktory dzisiaj na Palestyńczykach robi czystki etniczne. No chyba trzeba być ślepym, zeby nie widzieć tego. I ludzie są ślepi. Patrzę na te gierki Illuminati i czasem przywołuję mit smoka wawelskiego. Kiedyś pękną. Nażrą się swoją chciwoscią i pękną. Bo nie można służyć dwom panom i po owocach ich poznacie.

   1. ,,Przecież przeznaczono ich do wytępienia i żaden Jahwe im nie pomógł, bo nie mógł. Złożono mu ofiarę calopalną z kilku milionów ludzi! Po to by powstał Izrael, ktory dzisiaj na Palestyńczykach robi czystki etniczne. No chyba trzeba być ślepym, zeby nie widzieć tego.”

    (przeznaczono, ale nie wytępiono…)
    Widząc… z szerszej perspektywy Hebrajczycy nie mieli się nigdy lepiej. Nie tylko mają wreszcie (po 1000 lat poniewierki) własną państwowość, i są panami regionu z głowicami nuklearnymi ‚w sztandarze’ militarnym, których boją się Arabowie(i świat…), ale mają wiele do powiedzenia w świecie światowej finansjery, wpływ na „ewolucję” tego świata, itd. etc. Tak też może jednak ich Jahwe pomógł im, stać się.. ‚kimś’ za sprawą tamtej ofiary całopalnej na milionach… (zachodzi dodatkowo pytanie: kim jest JHWH ? , o ile założyć, że „Kimś Jest..Który Jest” – podniósł się spod tysiącletniego średniowiecznego panowania Chrześcijaństwa – by dziś sprzymierzyć się w…JudeoChrześcijaństwo, nowożytny globalny boski Twór …
    Chcąc nie być gołosłownym, trzeba zdobyć się na ogarnięcie co najmniej tysiąclecia ostatniego ,a nie tylko kilku lat wycinka (nie)”rzeczywistości”.
    Jak napisano w Biblii… „(…)dla Jahwe 1 dzień jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień(…)”…

 5. Przenoszę wątek Ukrainy na dzisiaj bo wydaje mi się że to ważne jest by rozumieć co naprawdę działo się na Majdanie a tym samym co naprawdę dzieje się wokół Ukrainy.

  „tu jeszcze jedna filmowa analiza – http://www.youtube.com/watch?v=8jVxXtAXD8Y
  dopełniająca obraz tym którzy wypowiadają oceny.”

  Bardzo demaskujący film.
  Zwłaszcza końcowa, podsumowująca jego część.
  Ja dodam ze swojej strony że dokładnie wg tego scenariusza działali snajperzy w Gdyni w 1970r. (nie mówię tu o wydarzeniach na stacji kolejki Gdynia Stocznia gdzie wojsko próbowało nie wpuścić pracowników stoczni do pracy)
  Wydarzenia w roku 1970 to dwa lata po wydarzeniach 1968r i odsunięciu mafii żydowskiej od władzy w Polsce. To akurat tyle by podjąć pierwszą próbę żydowskiego przewrotu w Polsce. Próba nieudana bo Gierek rozładował sytuację. Ale przebieg wydarzeń wypisz wymaluj Majdan.
  Polska uzyskała dzięki Gierkowi 10 lat dynamicznego rozwoju.
  W 1980r poszła kolejna próba przewrotu też nieudana dzięki stłumieniu „Majdanu” tuż przed jego uruchomieniem poprzez stan wojenny.
  Niestety w 1989 Polska wpadła pokojowo na życzenie własnych pożytecznych idiotów z Solidarności w ręce żydowatykańczyków.
  Od tej chwili stała się klasyczną kolonią gospodarczą i dostarczycielem mięsa armatniego w kolejnych podbojach żydowskich.
  Na filmie wspominano analogie w Libii, Tunezji, Tajlandii, Iranie a nawet w Moskwie, zapomniano o Syrii, tam też się tak samo zaczynało. Ja dorzucam Gdynię 1970r.
  Widać wyraźnie jeden wspólny motyw, wszędzie tam po jednej zainteresowanej stronie widać mafię żydowską, wszędzie przebija się spod nawały żydowskiej infantylnej propagandy prawda o żydowskiej inspiracji wydarzeń (kolorowe rewolucje, Soros, CIA, JPII).
  Trudno się nad tym głębiej nie zastanawiać.

  Dzięki za film. Tak niezależne media nawet wbrew jednemu Januszowi budują prawdziwy obraz rzeczywistości.
  A oto nam wszystkim chodzi. Czy na pewno wszystkim ?

  1. piszesz sam do siebie dając materiał filmowy w egzotycznym języku.Znasz go ,to tłumacz i nie marnuj mojego czasu.

   1. Można włączyć napisy po polsku. (prostokątna ikonka czwarta od prawej na dole )

 6. 100 zł za wstęp ? To chyba będą występy roznegliżowanych atrakcyjnych alternatywnych piękności albo choćby drinki bez ograniczeń.
  Bawcie się dobrze. Ja będę się martwił Ukrainą.

  1. Bylem na zlocie. Przylecialem z Irlandii spalem w hostelu i 1000 zeta poszlo w sumie . Poznalem cudownych ludzi zyskalem wiedze i wsparlem projekt ktory otwiera nasze polskie ciasne umysly. Martwiac sie o Ukraine nie pomagasz lepiej zaliczyc sesje jogi smiechu i oderwac sie od tego strachu przed ruskimi

 7. Ciekawy artykuł.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-integralnosc-terytorialna-2014-03
  Ja to widzę trochę inaczej niż autor artykułu.
  Widzę to tak. Dajmy Polsce ich byłe ziemie wschodnie i odbierzmy sobie nasze landy wschodnie czyli aktualnie ziemie zachodnie Polski.
  Jeżeli fakty potwierdzą tezy artykułu to dla mnie stanie się jasny ciąg dalszy.
  Moim zdaniem rozgrywka o odkręcenie Jałty już się zaczęła.

  Będą fajerwerki, będą referenda (oczywiście nielegalne ale obowiązujące), będzie staranne unikanie wojny pomimo gromkich okrzyków i pogróżek.

  1. Landy wschodnie to rekompensata dla Polski za totalny rozpierduch i miliony pomordowanych w czasie II wojny, który nota bene nie zrobiła żadna obca władza w Niemczech (jak to się teraz próbuje przedstawiać porównując do komuny u nas) tylko legalnie wybrana w demokratycznych wyborach.
   Nie była to żadna zamianka: dajemy wam Wrocław zamiast Lwowa. Ruscy po prostu zajęli sobie polskie ziemie wschodnie w czasie II wojny i nie zamierzali ich opuścić (dokładnie tak jak mówi Żyrinowski), a że alianci w hołdzie Polakom chcieli sprezentować niemieckie ziemie to świetny pretekst do niby „zamianki”.
   Ta propaganda tak wryła się wszystkim we łby że aż boją się myśleć o Lwowie albo Wilnie jako o naszych, no bo co by Niemcy powiedzieli etc.
   Zachodnia Ukraina to polskie ziemie, wystarczy tam pojechać i samemu się przekonać.

  2. Jak widać sprawy dzieją się szybko.
   Sprawa stała się już oficjalnym projektem dyskutowanym w oficjalnych mediach.
   A mówi się po cichu że Jacyniuk chce Polsce odsprzedać Polsce kilka obwodów Ukraińskich za spłatę długów wobec Rosji.
   W tym kontekście warto przypomnieć sobie że Izrael za długi Argentyny wykupił cała Patagonię. A Jacyniuk to nic innego jak przedłużenie koszernego ramienia mafii żydowskie na Ukrainę. Zresztą Kliczko i Julia też ale np prawy sektor nie choć pracuje za pieniądze żydowskie i na zlecenie żydów (ale to tryb raczej najemnika niż sojusznika ideologicznego albo powiązanego korzeniami).

   Zapisuje się na naukę języka niemieckiego.
   Będzie potrzebny. Choć może w tej Jeropie to wystarczy angielski ?

   1. Tu znalazłem potwierdzenie swoich wcześniejszych opinii o taktycznym sojuszu Nazistów i Syjonistów.

    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukrainska-wojna-punkt-zwrotny-swiatowej-polityce-2014-03

    Zresztą od dawna uważam że Nazizm i Syjonizm to identyczne w istocie ideologie. (rasa Panów, Naród wybrany, przestrzeń życiowa, my są uber alles, drang nach osten, narody niewolnicze czyli podludzie czyli goje, socjalizm tak ale tylko narodowy czyli tylko dla swoich, nur fur dojczland, nur fur jude, getta dla niechcianej ludności (Palestyńczycy), pogarda dla prawa międzynarodowego, siła militarna jako sposób uprawiania polityki, Gebbelsowskie media…).
    Widać analogie ?
    Oj widać.

 8. Tymoszenko mowi w wywiadzie ze bedą walczyć o odzyskanie Krymu nie wiadomo jak,a Jaceniuk niby chce nam jeszcze jakies ziemie oddac?
  Gdzie jakis dowód na taką rozowę Jaceniuka z Tymoszenko?Jest cos w necie jakis filmik ,nagranie?
  Bo takie wieści to faktycznie mogą Rosjanie rozpowiadać w tzw wojnie propagandowej.Teraz propaganda na nich jest rozkrecona na maxa więc moga dzialac rowniedobrze tak samo.Sklocać Jaceniuka z partiami radykalnymi np.
  Narazie to jest takie ktos cos powiedzial ale kto to slyszał?

  1. Miałbyś rację, gdyby treść była taka: 22 marca 2014 roku we Wrocławiu, odbędzie się… Natomiast pisownia na afiszu jest jak najbardziej prawidłowa. Tak należy to traktować: (nagłówek) 22 marzec 2014 Wrocław. (I treść) 1 ZLOT SYMPATYKÓW NTV.

   1. Nagłówek czy nie, nazwę miesiąca w dacie podajemy w dopełniaczu.
    Popieram nowy paradygmat wiedzy, ale gramatyki chyba nie powinien obejmować;)

  1. B 17 można wiele zarzucić-polecam profil na B-15 ale tu problem -są amerykańskie ,a najlepszych-rosyjskich brak.Kupię jak ktoś da mi namiar na rosyjską B-15.

 9. 🙂
  „- Ludzie to wiedzą, zdają sobie z tego sprawę, ale niestety człowiek przyzwyczaja się do oddychania płynącym z radia i telewizji zatrutym powietrzem, które nie służy – oświadczył papież. Tymczasem – podkreślił – odbiorcy muszą oddychać „czystym powietrzem”.
  – Dla mnie – dodał – największe grzechy mediów, związane z podążaniem przez nie drogą kłamstwa i nieprawdy, są trzy: dezinformacja, kalumnie, zniesławienie.
  Franciszek wyraził opinię, że często sprawy istotne dla życia osób, rodzin i społeczeństwa są traktowane przez „wielkich nadawców” bez należnego szacunku i w sposób sensacyjny.” 😛 Ną koment. http://wiadomosci.onet.pl/religia/papiez-w-mediach-jad-i-zatrute-powietrze/b5fcl
  🙂

 10. „22.03. Rzym (PAP) – Za secesją włoskiego regionu Wenecja Euganejska opowiedziało się 89 proc. uczestników internetowego referendum, zorganizowanego przez tamtejszych separatystów na fali wydarzeń na Krymie. Proklamowali oni symboliczną niepodległość swej krainy…”

  http://stooq.com/n/?f=864600&c=0&p=4+18+22

 11. Często „zaglądam”na Wasze fora NTV ,ale poza kilkoma tematami Ufologicznymi itd ,to
  zawiedliscie mnie na calym froncie….staliście się bardzo asekuracyjni ,zapobiegawczy,a
  to chyba nie ten kierunek ,aby stać się programem alternatywnym….ludzie zaczynacie
  nadawać tak samo jak mejstrim ,lub dosłownie powielacie ich info…miałem się wybrać
  do Was na to spotkanie ,ale ostatnie Wasze „zachowanie”zniecheciło mój p[rzyjazd do Was
  Może jestem radykałem ,ale zawsze byłem i jestem PATRIOTĄ, dlatego jeżeli telewizja
  „niby alternatywna” unika rozmów o żydach ,aby czasem nie podpaść pod antysemityzm
  Ludzie,o co tu chodzi gdzie MY mieszkamy w POLSCE,czy izraelu…kto feruje te przepisy ….Należy zmienić Konstytucję RP ,bo pierwszą „skonstruował żydokomuch”.
  Jak tak zaczniecie pisać i wypowiadać się to przyjadę na Wasz zjazd…..

  1. Witaj w klubie.
   Tu już powstał „klub” takich jak ty. Nie jesteś pierwszy z krytyką i nie ostatni.
   Jesteś kolejnym potwierdzeniem obiektywności ocen wcześniejszych „klubowiczów”. Jesteś dowodem na że krytyka Janusza to nie skoordynowany atak na niego samego (a takie sugestie tu padały) ale reakcja na zerowy wręcz poziom alternatywności wobec oficjalnej propagandy.
   Nie mówię tu o alternatywności wobec prawdy obiektywnej bo tego nie chcemy. To oficjalna propaganda jest mocno alternatywna wobec prawdy obiektywnej.
   Witaj w klubie.
   Może będziesz kroplą która przepełni czarę goryczy, alternatywnej goryczy czyli niesmaku.
   Na szczęście 2/3 AlterNews jest alternatywne.

  2. Trudno się nie zgodzić-wyrażam podobny pogląd.Dla mnie to zwykłe sekciarstwo-zapłać 100 a mnie zobaczysz i usłyszysz.Sekciarskie gwiazdorstwo i trzepanie kasy.

 12. @Iza 40

  Nie zamierzam dyskutować, czy to co piszesz jest prawdziwe, mądre, czy głupie ponieważ nie zamierzam tworzyć wizji opartych o lewą półkulę, bo taka dyskusja w ogóle świata nie zmieni, więc niczego nie daje.
  Więc, zamiast produkować scenariusze oparte na obiekcjach i projekcjach lepiej otworzyć się na proces życia….
  Czyli jak, to powiedział pewien mądry człowiek, mistyk, który o ile pamiętam nazywał się Osho.

  Rzekł on : wczoraj spotkałem na drodze pijaka, który mnie sprzeklinał.
  A, dzisiaj spotkałem dziecko, które rzuciło za mną kamieniem.
  Lecz, jakże to wspaniały moment, aby otworzyć się na proces życia….

  Inny mądry człowiek o nazwisku Nassim Haramein powiedział by, to właśnie Twój Horyzont Zdarzeń…..

  Kolejny mądry człowiek na tej planecie Eckhart Tholle powiedział : możesz wnosić jakiekolwiek pretensje, do Świata, lecz Świata, to w ogóle nie obchodzi.

  Więc, o czym piszesz ? Bo nie wiem, lecz zdaje się, że wnosisz jakieś obiekcje, do tych, lub tamtych.

  1. Gdy wyłączasz myślenie, stajesz się zwierzęciem podporządkowanym instynktom.
   Instynkty nie znają litości, instynkty mordują bez wyrzutów sumienia ale dla korzyści własnych. Ludzie jako zwierzęta są drapieżnikami. Zwrócę uwagę że
   ludzie od dawien dawna nazywają drapieżniki bestiami.
   Lepiej włącz tę swoją lewą półkulę bo możesz być niebezpieczny dla otoczenia.
   Bądź człowiekiem, nie bestią.

   Nasza cywilizacja poluje na bestie. Czasem nieudolnie, to prawda, ale poluje.
   Bycie bestią w dzisiejszych czasach jest również niebezpieczne dla bestii.
   Bądź człowiekiem, nie bestią.

   Myślenie wyłączaj tylko podczas seksu, podczas sportu gdy max wysiłku, podczas snu, drzemki, podczas jedzenia, podczas czynności fizjologicznych… wtedy bądź sobą czyli zwierzęciem, każdy lekarz ci to powie.

   Tyle wytworzyła moja lewa półkula (cytowałem siebie a nie obcych mi ludzi).

  2. Ta Iza jest niezła 🙂 Sam widzisz Ra na jakiej beczce prochu siedzimy, to jak grzybnia, spalisz las a nie wyplenisz. Jakichś Anty- w tym semityzm, nacjonalizm, anarchizm, wrogość religijna w tym do samych religii takich czy innych, a im bliższych Jezusowi choćby z nazwy tym wręcz cietrzewna bo głównie o to biega nawet jak sami o tym nie wiedzą (Żyd dobry, byle nie był Chrześcijaninem, a najlepiej niech nie będzie w ogóle Żydem, a jak już nie jest, to pewnie Mason i zdrajca itd…) i chlewka wie co jeszcze w temacie tej hydry jaka się czai z nożem w kieszeni na winnych swej niedoli tych czy tamtych, onych i owych ich.

   1. A wszystko to, bo Ciebie kocham. I tak mi mało Ciebie dziś …Mamono ma, dla Ciebie zabije ich. Intencje czyste mam, wiecie to. Wynoście się dziś z tąd. Ja to wiem i wiemy my. To w Was jest całe złooo! A Wszystko to bo Ciebie kocham. Dla Ciebie wypruje flaki se.

    Anty-Christ

 13. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-szok-przerazenie-lwowie-morduja-rosjan-2014-03

  Ciekawy artykulik do zweryfikowania.
  Ja widzę tu analogie do dawno już zweryfikowanych doniesień z Wołynia a później z Kosowa, Libii a ostatnio z Syrii.
  Mnie te informacje układają się w logiczną całość.
  Nie mniej trzeba je zweryfikować. A na pewno nie wolno im z góry gorąco zaprzeczać.
  Kojarzy mi się to też z głośno głoszoną ideą „a na drzewach zamiast iści będą wisieć…”
  Na szczęści w Polsce mafia przejęła władze „pokojowo” a czystki miały charakter pokojowy tylko dyskretnie wspierany piątkowym samobójcą.

 14. Pewnie nie godnam być podnóżkiem Tolle czy Nasima, bo wychodzę z załozenia, ze skoro Natura dała mi dwie półkule to używam obu. Nie będę siebie kastrować. Jest to chyba niebezpieczne bo inne „łałorytety” napisały:
  Osho: „Dobrze jest mieć ego, ponieważ inaczej nie będziesz miał w życiu kręgosłupa. Każdy cię zmiażdży. Jeśli nie będziesz miał w życiu ego, pozostaniesz nieistnieniem, będziesz wykorzystywany, gnębiony, torturowany. Każdy człowiek, każdy Adolf Hitler stanie się twoim pasterzem, a ty będziesz owcą.”
  „Bóg cię po to obdarzył rozumem, byś miał gdzie szukać ratunku”
  Ali Ibn Abi Talib

  I na koniec, nie udawaj, bądź sobą. Jakbyś nie chciał dyskutować, to byś nic nie napisał :-). Pozdro!

 15. Do polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych wpłynęło oficjalne pismo z Dumy Państwowej z propozycją podziału terytorium Ukrainy. Do takich informacji dotarli dziennikarze „Wiadomości” TVP1.

  Wiceprzewodniczący Dumy Państwowej, lider frakcji LDPR (Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji), Władimir Żyrinowski proponuje, by Polska domagała się referendum w sprawie przyłączenia do naszego kraju w pięciu zachodnich obwodach Ukrainy: wołyńskim, lwowskim, iwanofrankowskim, tarnopolskim i rówieńskim.
  To wyjaśnia wiele: prawdziwe intencje i zapędy Rosji i jeszcze haniebnie kusi, abyśmy stali się agresorami. Sami dobrze wiemy co to są rozbiory. Światło zaczyna się oddzielać od ciemności.

  1. A Czeczenia, Jugosławia, Kosowo, Libia a teraz Syria ?
   Tam gorąco a po cichu i czynnie popieraliśmy rozbiory.
   Moralność wybiórcza to żadna moralność.
   Ale dziś to obowiązująca forma moralności.

 16. Należy też dodać że w komentarzach też widać podwójne standardy i jeszcze ten czy ów inny wzór ,czcionkę ,poprawiać chce, na pewno ma swoje racje ale system monetarny w tle piętnem w tętno wam się wdziewa po miedzy słowa .A tu o wolności ara bra raba rba rb ra i moje wypociny cenzurować ,gramatyczną polityczną poprawnością nie grzeszącą mnie heretyka na dzidy i kopie. Administratorze temideorze nie osądzaj ,bądz poważny i uśmiechnij się, więcej dystansu mniej komiwojażerki.A co do języka pisowni kto ją ustalał ,ja nie może gowin nie wiem a też wzorce jakieś a ile tych wzorowych mądrości po na pisywali o i nadal wypisuje taki me na ten przykład.So a czy aby na pewno krzształt t tej pisowni jest poprawny zachowane są parametry świętej gemetrii w takiej w literze czy w litrze pardom literatce czy podać literatce w literatce znaku tego.Ta i pisownią to owszem to też i w historii na gmerali jaki mesjanizmem

 17. Turcja już jawnie zaatakowała Syrię wspierając ogniem artyleryjskim bandytów dokonujących napadu na Syrię z Terytorium Turcji. Wczoraj w tym rejonie Turcja zestrzeliła Syryjski samolot. Polskojęzyczne media milczą o tych faktach.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_23/Turecka-artyleria-ostrzelala-terytorium-Syrii-7137/

  Rozgrywka z Rosją będzie toczyła się na dwóch frontach.
  Na froncie Syryjskim i na froncie Ukraińskim.
  Teraz pójdzie pewnie atak bezpośredni na Syrię bo Rosja została uwikłana w Ukrainie.
  Na dwa fronty walczy się gorzej. Zwłaszcza że Rosja za sprawą Turcji może być łatwo odcięta od morza śródziemnego poprzez blokadę Bosfor, wbrew prawu międzynarodowemu. (ale kogo dzisiaj obchodzi prawo międzynarodowe ? Po licznych bezprawnych interwencjach NATO i bandytów wspieranych przez NATO nikt rozsądny nie wierzy w ochronę prawa międzynarodowego).

 18. Zeby bylo jasne z samolotem 370 malezyjskich lini , powiem teraz , ze informacja na ten temat rezonuje z moimi przyposzczeniami kiedys i pytaniem dlaczego na wodach tych walesa sie tyle amerykanskiej wojennej floty i czesto przyplywala do Hobart . Bylo to testowanie laser broni armii amerykanskiej floty. Samolot ten nie zmienil swojej fizjonomi . Podczas laserowania samolot tak naprawde moze nie zmienic swojeje fizycznej formy podczas ataku.

 19. No i wyglada to na pokazanie Putinowi , ze oni moga laserem zalatwic latajace obiekty . Atak na ten samolot oznacza wielki show militarny do ich wiadomosci do ich wzajemnej wiadomosci a plebs jak zwykle wprowadzany jest w blad a teraz dochodzi jeszcze nowa metoda wprowadzania ludzi w blad rozne dochodzeniowe konspiracyje na ten temat .

 20. Do @Iza 40

  Chwilę mnie tu nie było i właśnie poczytałem sobie co niektóre komentarze.
  I wiele z nich, to wciąż ta sama bajka….
  Więc, witaj w klubie bajkopisarzy.

  Twój cytat : ”Tu nie chodzi o zło, ani o dobro, ale o mechanizmy”

  Jakie ?

  Mechanizm jest jeden. Taki wielki, podstawowy, a pod nim kryją się mniejsze, mniejsze, mniej ważne …
  A, ten mechanizm nazywa się : Wszyscy dla Wszystkich są uczniami i nauczycielami w tej celowo zaprojektowanej Iluzji, Mayi, Matrixie…

  I dobrze Ci Ra zapisał, choć pisze on w formie krótkich komunikatów i może za ostro zapisał, lecz zapisał prawdziwie, że :
  zamiast wnosić jakiekolwiek obiekcje do Świata, czyli do innych ludzi, jacy oni są co robią, dlaczego tak robią, (czyli tworzyć lewopółkulowe iluzje), lepiej otworzyć się na proces życia…. I podał Ci cytaty tych, którzy o tym mówią, dlatego, żeby nie było, że wyssał to sobie sam z palca. A, Ty zareagowałaś odrzuceniem zapisując – łattorytety.

  I rozszerzając tą myśl. To otwarcie się na proces życia, którym wspomina RA, oznacza wprost, że : WSZYSCY są dla siebie w tej Iluzji, Matrycy, Mayi NAUCZYCIELAMI i UCZNIAMI. I jedni drugim pokazują NAWZAJEM SOBIE jakie mają lekcje do przepracowania. Innymi słowy WSZYSTKO dzieje się po coś ?…!

  A, Ty co robisz ?

  Zapisałaś :
  ”Patrzę na te gierki Illuminati i czasem przywołuję mit smoka wawelskiego. Kiedyś pękną. Nażrą się swoją chciwoscią i pękną. Bo nie można służyć dwom panom i po owocach ich poznacie”

  Więc napiszę jeszcze raz, chcąc wytłumaczyć jak dziecku z pierwszej klasy : nie starajmy się obwiniać za nic innych ludzi. Bo to właśnie oni, pokazują nam jakie mamy jeszcze lekcje do przepracowania. Więc jeżeli Ci się nie podoba czyjeś postępowanie, zachowanie, to niestaraj się być ”zbawcą” tego świata, bo świat Twojego zbawienia w ogóle nie potrzebuje i pokazywać ich palcami, lecz staraj się w Sobie to odnaleźć ”wyczyścić” i przetransformować…..
  Bo to co widzisz na zewnątrz, to co widzisz w innych ludziach, to jak tutaj w wywiadzie NTV powiedział Sri Vast – WIDZISZ SIEBIE. TO JEST OPOWIEŚĆ WŁAŚNIE O TOBIE, O TWOIM WNĘTRZU, POPRZEZ KTÓRE WŁAŚNIE WIDZISZ INNYCH LUDZI I TEN ŚWIAT.

  Czy, to tak ciężko zrozumieć ?

  Więc zadam Ci, to samo pytanie co Ra ? O, czym piszesz ?

  Posiadasz w sobie głęboki konflikt wewnętrzny, który wyczuwalny jest setki kilometrów, po drugiej stronie ekranu ! Zawdzięczasz go obcym swemu sercu ideii, którymi nieświadomie nafaszerowałaś się czytając czyjeś lewopółkulowe wizje i projekcje.
  Do złudzenia (jakoś?) Twoje zapisy przypominją mi projekcje niejakiej Pani Astromari, ( widocznie podobne przyciąga podobne), która na swoim blogu wypisuje całe stosy ”prawd” o świecie, o rozwoju, obwinia i wyzywa ludzi cytuję: od ”owiec, baranów i wszelkich diabłów” nie mając nawet w postawowym zakresie świadomości, że w istocie opowiada ona wyłącznie o sobie i tym co ma do przepracowania, a inni właśnie poprzez jej wzorce pokazują jej pilne lekcje, które ma do zrobienia.

  Pokazałem tutaj wiele przykładów odwołując się nawet do osłabiających treści, których jakże
  pełno w necie i na koniec wypada mi zapytać, czy na tym polega duchowa wolność i duchowa niezależność ?
  I, czy, urodziliśmy my się po to, aby tak postępować nie rozumiejąc, że WSZYSTKO, dosłownie WSZYSTKO co widzimy, myślimy, czujemy nie odnosi w ogóle do zewnętrznego świata, nie odnosi się do innych ludzi, lecz tak właśnie działa to ”lustro”
  , tak działa ta odwrócona rzeczywistość, w której nie widzisz ŚWIATA, WSZECHŚWIATA, LECZ WIDZISZ W TYM LUSTRZE – SIEBIE I MÓWISZ O SOBIE !

  Więc, jeszcze raz powtórzę, że zmiast wypisywać tu bajki o Iliminatach, Żydach, NWO, Politykach, lub kimkolwiek lepiej zrobisz jak odszukasz w sobie wzorce – programy, które karzą Ci w taki właśnie sposób postrzegać świat i innych ludzi, bo właśnie, to co myślisz i widzisz myśląć, że to prawda, to nic innego, lecz Twoje wewnętrzne wzorce i programy ”wyświetlane na ”lustrze” odwróconej matrycy rzeczywistości o nazwie 3D.

  Polecam wszystkim bajkopisarzom z ich radosną twórczością o nazwie ”prawda” pooglądać z głębokim zrozumieniem wywiad J.Zagórskiego -Lustro Platona, a tam
  jest Wszystko powiedziane, tylko trzeba przynajmniej zechcieć, to zrozumieć !

  http://www.youtube.com/watch?v=-9Sq2qcY1Lk

  1. Iza nie obwiniaj Trynkiewicza za jego skłonności pedofilskie bo te wynaturzenia leżą w Tobie a nie w nim. Zmieniając siebie zmienisz jego! Wielokrotnie sprawdzone. Atest Ra 😛

 21. Do @Iza 40

  Chwilę mnie tu nie było i właśnie poczytałem sobie co niektóre komentarze.
  I wiele z nich, to wciąż ta sama bajka….
  Więc, witaj w klubie bajkopisarzy.

  Twój cytat : ”Tu nie chodzi o zło, ani o dobro, ale o mechanizmy”

  Jakie ?

  Mechanizm jest jeden. Taki wielki, podstawowy, a pod nim kryją się mniejsze, mniejsze, mniej ważne …
  A, ten mechanizm nazywa się : Wszyscy dla Wszystkich są uczniami i nauczycielami w tej celowo zaprojektowanej Iluzji, Mayi, Matrixie…

  I dobrze Ci Ra zapisał, choć pisze on w formie krótkich komunikatów i może za ostro zapisał, lecz zapisał prawdziwie, że :
  zamiast wnosić jakiekolwiek obiekcje do Świata, czyli do innych ludzi, jacy oni są co robią, dlaczego tak robią, (czyli tworzyć lewopółkulowe iluzje), lepiej otworzyć się na proces życia…. I podał Ci cytaty tych, którzy o tym mówią, dlatego, żeby nie było, że wyssał to sobie sam z palca. A, Ty zareagowałaś odrzuceniem zapisując – łattorytety.

  I rozszerzając tą myśl. To otwarcie się na proces życia, którym wspomina RA, oznacza wprost, że : WSZYSCY są dla siebie w tej Iluzji, Matrycy, Mayi NAUCZYCIELAMI i UCZNIAMI. I jedni drugim pokazują NAWZAJEM SOBIE jakie mają lekcje do przepracowania. Innymi słowy WSZYSTKO dzieje się po coś ?…!

  A, Ty co robisz ?

  Zapisałaś :
  ”Patrzę na te gierki Illuminati i czasem przywołuję mit smoka wawelskiego. Kiedyś pękną. Nażrą się swoją chciwoscią i pękną. Bo nie można służyć dwom panom i po owocach ich poznacie”

  Więc napiszę jeszcze raz, chcąc wytłumaczyć jak dziecku z pierwszej klasy : nie starajmy się obwiniać za nic innych ludzi. Bo to właśnie oni, pokazują nam jakie mamy jeszcze lekcje do przepracowania. Więc jeżeli Ci się nie podoba czyjeś postępowanie, zachowanie, to nie staraj się być ”zbawcą” tego świata, bo świat Twojego zbawienia w ogóle nie potrzebuje i pokazywać ich palcami, lecz staraj się w Sobie to odnaleźć ”wyczyścić” i przetransformować…..
  Bo to co widzisz na zewnątrz, to co widzisz w innych ludziach, to jak tutaj w wywiadzie NTV powiedział Sri Vast – WIDZISZ SIEBIE. TO JEST OPOWIEŚĆ WŁAŚNIE O TOBIE, O TWOIM WNĘTRZU, POPRZEZ KTÓRE WŁAŚNIE WIDZISZ INNYCH LUDZI I TEN ŚWIAT.

  Czy, to tak ciężko zrozumieć ?

  Więc zadam Ci, to samo pytanie co Ra ? O, czym piszesz ?

  Posiadasz w sobie głęboki konflikt wewnętrzny, który wyczuwalny jest setki kilometrów, po drugiej stronie ekranu ! Zawdzięczasz go obcym swemu sercu idei, którymi nieświadomie nafaszerowałaś się czytając czyjeś lewo- półkulowe wizje i projekcje.
  Do złudzenia (jakoś?) Twoje zapisy przypominają mi projekcje niejakiej Pani Astromari, ( widocznie podobne przyciąga podobne), która na swoim blogu wypisuje całe stosy ”prawd” o świecie, o rozwoju, a w istocie obwinia i wyzywa ludzi cytuję: od ”owiec, baranów i wszelkich diabłów” nie mając nawet w podstawowym zakresie świadomości, że w istocie opowiada ona wyłącznie o sobie i tym co ma do przepracowania, a inni właśnie poprzez jej wzorce pokazują jej pilne lekcje, które ma do zrobienia.

  Pokazałem tutaj wiele przykładów odwołując się nawet do osłabiających treści, których jakże
  pełno w necie i na koniec wypada mi zapytać, czy na tym polega duchowa wolność i duchowa niezależność ?
  I, czy, urodziliśmy my się po to, aby tak postępować nie rozumiejąc, że WSZYSTKO, dosłownie WSZYSTKO co widzimy, myślimy, czujemy nie odnosi w ogóle do zewnętrznego świata, nie odnosi się do innych ludzi, lecz tak właśnie działa to ”lustro”
  , tak działa ta odwrócona rzeczywistość, w której nie widzisz ŚWIATA, WSZECHŚWIATA, LECZ WIDZISZ W TYM LUSTRZE – SIEBIE I MÓWISZ O SOBIE !

  Więc, jeszcze raz powtórzę, że zamiast wypisywać tu bajki o Iluminatach, Żydach, NWO, Politykach, lub kimkolwiek lepiej zrobisz jak odszukasz w sobie wzorce – programy, które karzą Ci w taki właśnie sposób postrzegać świat i innych ludzi, bo właśnie, to co myślisz i widzisz myśląc, że to prawda, to nic innego, lecz Twoje wewnętrzne wzorce i programy ”wyświetlane na ”lustrze” odwróconej matrycy rzeczywistości o nazwie 3D.

  Polecam wszystkim bajkopisarzom z ich radosną twórczością o nazwie ”prawda” pooglądać z głębokim zrozumieniem wywiad J.Zagórskiego -Lustro Platona, a tam
  jest Wszystko powiedziane, tylko trzeba przynajmniej zechcieć, to zrozumieć !

  http://www.youtube.com/watch?v=-9Sq2qcY1Lk

 22. Mam jedno pytanie do Wszystkich ?

  Czy, to prawda ?
  A, jeżeli coś jest prawdą, to pragnę również zapytać na czym ona polega i w czym jest wyrażona ?

  To prawda, że rośnie trawa, że ludzie przechodzą po ulicach, że chmury biegną po ”niebie”, że pojutrze jest czwartek, ale również prawdą jest to, że jest to nieprawdą. Lecz, jest tylko epifenomenem zestawu rozmaitych treści często bezwolnie kupionych jeszcze w dzieciństwie i to jeszcze na podstawie naiwności ich wyjaśnień.

  Internet stał się wylęgarnią iluzji na temat rzeczywistości, której owoce są coraz bardziej gorzkie.

  Dlatego rozwinięta świadomość nikomu nie mówi, że głosi jakąś prawdę. Lecz, głosi, że są, to wyłącznie moje doświadczenia, wyłącznie moje wnioski i wyłącznie moje spostrzeżenia. Mogą one nawet posiadać empirycznie dowody, swoją spójność i logiczność, ale i tak stanowi tylko pewnym model poznawczy, a nie żadną prawdę.

  Więc, zamiast gubić się w wyjaśnieniach prawdy i marnować na to całe lata swojego istnienia, o wiele lepiej skupić się na wewnętrznych blokadach, które od tej prawdy nas oddzielają.

  Fantazje i czyjeś światopoglądy wcale nie sprawiają, że można poczuć się lepiej.
  Ale, czuje się o wiele lepiej, gdy słyszę pieśń swojej ”duszy”. Ciszę swojego serca……

  Nie przegap okazji, aby ją usłyszeć …..

Comments are closed.