Alternews – 21.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

7 thoughts on “Alternews – 21.04.2015

 1. 1. Panie Januszu a w czym przeszkadzają Panu fanatycy ISIS w europie ? Że będą zwalczać Kościół ? przecież Pan sam nie jest Katolikiem i zawsze Pan krytykował tą instytucje… I jakoś tak Pan ten temat ISIS i opinie powiela z TVN. NIE ŁADNIE.
  2. Co do samej instytucji POLICJI. Ta formacja w każdym kraju nadużywa swoich uprawnień. Tak było, jest i będzie. A DLACZEGO ????
  Bo samo założenie jej jest bezprawne i sprzeczne z normalnym ludzkim prawem. Odbija się to właśnie na tym ze funkcjonariusze stoją ponad prawem i ponad „normalnym” obywatelem.
  PRZYKŁAD
  Jeśli Pan Kowalski jest głupkiem i chamem i nagle założy na siebie szmate ( mundur) policjanta – to stanie się GŁUPKIEM I CHAMEM POLICJANTEM. Czyli jego głupota będzie potęgować.
  W normalnym państwie nie może być tak , że mundur policjanta stawia automatycznie wyżej niż obywatel, i daje jakieś chore przywileje, np. w postaci noszenia i używania broni, zatrzymywania, legitymizowania itp, itd…
  MUNDUR NIE POWINIEN DAWAĆ ŻADNYCH PRZYWILEJ I.
  Każdy obywatel powinien mieć takie same prawa i tak samo odpowiadać przed sądem.
  Jeśli w ten sposób będzie uregulowane prawo, zapewniam że nie byłoby nigdy Policji Ponad Prawem jak to jest teraz w każdym Państwie na świecie.

  Ale… właśnie Policja Ponad Prawem jest potrzebna naszym tyranom w Rządzie, aby mogli nas okradać i łupić ile wlezie, i dlatego nic się nie zmieni.

 2. Witam. Dziekuje/HATE@LOVE/to dobre co napisales/as/ .Potrzeba nam tak odwaznych -madrych ,swiadomych wypowiedzi i odpowiedzialnych ISTOT-wolnych od religi i tzw. pol-ityki!!!!!!!!! Powiem wiecej bez wojsk ,policji ,bankow,rzadow ,praw i obowiazkow itd. itp. Kazda swiadoma istota doskonale wie i potrafi dzialac bez tych wszystkich tzw sluzb porzadkowych -nacisku i przymusu to archaiczne metody i nie godne nazwy czlowieka!!!!!!Podam prosty przyklad POPATRZMY JAK JEST W NATURZE???????? czy sa tam policjanci wsrod kotow ,psow ,lwow ,ptakow-ZWIERZAT ???????czy sa policjanci i sluzby tzw.przymusu w SWIECIE ROSLIN!!!!!!!!!!!!!!!! Takie proste przykady dla zdrowo myslacych -odpowiedzialnych ludzi daja wyobrazenie na jakim stadium ewolucji jestesmy!!!!!!!!To my /ja/i/ty/ dalismy przyzwolenie na to co mamy i czego doswiadczamy!!!!!!! /ja/i /ty/=MY nie jestem tu poto aby dawac rozwiazania tych bolesnych tematow calej CYWILIZACJI!!!!!!Dalem z mego 60 letniego punktu widzenia pare przykladow do POBUDKI -OBUDZENIA W /ja/i /ty/ tych potrzebnych narzedzi do poznania kim JESTEM I PO CO TU JESTEM I DLACZEGO TAK BYLO ??????? WIEM ZE MOZNA INNACZEJ -GODNIE -W WOLNYM SWIADOMYM WYBOREM ZMINIC TO NA KORZYSTNE TOBIE /ty/i/ja/ spokojne POKOJOWE ZAISTNIENIE W TU ITERAZ . Teraz jest ten CZAS NAJPIEKNIESZY CZAS W HISORII PLANETY -KOSMOSU I CYWILIZACJI.pozdrawiam -dziekujem dziekujemy dziekujemy

 3. Czy to jest realny nurt w polskiej polityce ?

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/siergiej-lawrow-rosja-opowiada-sie-za-integralnoscia-ukrainy/yeyp8v

  Ławrow twierdzi że Polska chce rozerwać Ukrainę na strzępy.
  Ukraińcy się dość obcesowo do Plaków odnoszą (Litwini też).
  To może oznaczać że Ławrow wie co mówi a Ławrow wie więcej niż zwykli czytelnicy mainstreamowych kłamstw. Pod dywanem oficjalnych kłamstw dzieje się dużo więcej niż nam się wydaje.

  Możliwości są zasadniczo dwie.

  1. Rosja w ten sposób skutecznie skłóca Polskę z Ukrainą osłabiając w ten sposób Ukrainę na której jej zależy (Polska Rosji nie jest do niczego potrzebna, Ukraina tak…to ruski świat, ruska kultura, ruski język… to Rosja a granice są od zawsze sztuczne). No i Ukraina to odkryte podbrzusze Moskwy (geostarategia).

  2. Druga możliwość jest znacznie bardziej dramatyczna dla Polski.
  Mogą w to grać Niemcy którzy na pewno nie zapomnieli o swoich byłych landach wschodnich. (świadczy o tym mapa inwestycji niemieckich w Polsce).
  A to oznacza że być może jest realizowana koncepcja odwrócenia wyników II wojny światowej o jeszcze jeden trybik dalej. Jeden trybik to było połączenie NRF z NRD
  a drugi trybik… to odebranie Ukrainie (i Litwie ?) byłych ziem Polskich i odebranie Polsce byłych ziem niemieckich.
  Na taki ruch jest klimat polityczny (zrobiony umiejętnie na arenie międzynarodowej)
  Rosja taki ruch zaakceptuje jak dostanie „swoją” Ukrainy) a Polsce chętnie dokopie za polityczny kult nienawiści do Rosji. Optymistyczne jest to że Rosja zawsze trzymała się linii Kurzona (wschodnich granic Polski) i po I wojnie światowej i po II wojnie światowej.
  USA słabnie i nie ma interesów w Europie wschodniej poza geopolitycznymi a Polska
  razem z banderowskim Wołyniem to dla USA OK (zdobyliśmy trochę terenu).

  Paskudnie to wygląda.
  Jak skończy się na referendach w Euro-landach gdzie te landy chcą być „upaństwowione” to lepiej … ale jak zmiany zrobi się siłą i ludziom w zachodniej Polsce powie się won do Polski… do Lwowa, do Banderowców … to dużo gorzej.

  Na to wszystko nakłada się interes mafii żydowskiej.
  Mafia (chazaria) wywodzi się ze wschodniej Polski i z Ukrainy (obecnej)
  Mafia zechce mieć wielki Izrael czy Judeo-Polonię w granicach przedwojennej Polski.
  Mafia to zaakceptuje… i zgnoi Polaków w Polsce oraz Ukraińców w Ukrainie tak jak zgnoiła Palestyńczyków w Palestynie.

  Gnojenie w Polsce zaczęło się w 89r (liczne zachęty lub wręcz przymus do emigracji)
  Teraz Ukraińców „reformami” zachęca się do tego samego.
  Widać tu długofalowy plan (zmiany składu etnicznego).

  Niestety ani Polacy ani Ukraińcy nie są współtwórcami tego planu i o niczym nie decydują ( a nawet o niczym nie wiedzą, jedynie mogą się domyślać).
  Podmioty które układają te klocki i ewentualnie się przepychają (na razie pod dywanem) to mafia, Niemcy i Rosja. USA reprezentuje interesy mafii za Obamy mniej ale za Jeb Busha lub żydówki Clinton dużo więcej.
  Po wywaleniu Obamy przyjdzie czas na realizację chyba tego drugiego scenariusza (obym się mylił).
  Kiedy wybory w USA ?

  Polska z nowym anty systemowym Polskim prezydentem może się jakoś starać bronić (Bez Rosji się nie obroni a z kolei Niemcy liczą się z Rosją).
  Polska z Bronkiem czy Dutkiem (PO i PIS) poprze wszystko co mafia zechce z Polską zrobić. PSL sprzeda się temu kto da więcej (mafia da więcej…. może Niemcy dadzą więcej…).
  Tylko Magdalena Ogórek może być twarda (ale zdrówko chyba wątłe choć wola silna) i nie ma kompleksów by rozmawiać z Putinem … albo ten Bokser-patriota (za prosty, tu trzeba głowy do dyplomacji) czy on potrafi rozmawiać.. w sensie uprawiać dyplomację… bo na przywalić to Polska nie najmniejszych szans… tu trzeba kunsztu, mądrości, precyzji, przewidywania, być lepszym od Putina i Merkel nie narażając się im jednocześnie…
  Mamy takiego kandydata ?
  Magdalena Ogórek najlepsza , lepszego po prostu nie ma … w tych wyborach…
  A pewności że tak jest nie ma, jest tylko prawdopodobieństwo czyli szansa.

  Marne perspektywy wynikają z odchylenia dywanu przez Ławrowa.

 4. Minister Finansów,- „łapówa” 2 mln euro??? Gdyby to od mnie zależało to naszemu ministrowi finansów dałbym taką pensje, każdemu z ministrów dałbym a premierowi nawet wielokrotność,- pod jednym warunkiem: MAJĄ DBAĆ O INTERES I DOBRO CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SWOJEGO PAŃSTWA. Bylibyśmy chyba najszczęśliwszym krajem…………… Wiem że tak to nie działa…:-) Przynajmniej w teorii gdyby policzyć to koszt tych pensji to jedynie skromny ułamek tego co przekręcili, roztwfonili, zmarnowali, wmawiając nam że to wielki sukces. ( widać różne mamy rozumienie pojęcia sukces )

 5. Gołym okiem widać w ostatnich dniach embargo mafijnych mediów na Magdalenę Ogórek na wizji.
  Mafia ma dobrą ocenę siły kandydatów.
  Swoich lansują (Bronek, Dudek), konie trojańskie podpowiadają, pokazują (jako opozycję), słabą rzeczywistą opozycję pokazują (bo to żadne ryzyko dla mafii) a
  poważną opozycję której mafia się realnie boi banują w mediach (jak kiedyś Leppera zanim go nie usunięto „na Amen”).

  Uwierzcie mafii, mafia ma dobre rozeznanie.
  Mafia wam wprost podpowiada na kogo głosować.
  Musicie głosować w „ciemno” bo mafia Magdalenie Ogórek nie pozwoli niczego powiedzieć w „wolnych” mediach a Magdalena Ogórek na pyskówki polityczne nie pójdzie, poważni politycy nie robią polityki w pyskówkach, tak robią tylko nakręcone marionetki, sługusy, prostaki, prymitywy.

 6. Oscar podoba mi się to co piszesz. Zgadzam się z większością i dodam, że według wielu nieoficjalnych źródeł, a także dla ludzi trzeźwo myślących, podział Polski jest już przesądzony.
  1. wybuchnie wojna Rosja vs Nato
  2. Granice UE zostaną zamknięte dla obywateli Polski.
  4. Wojska „sojusznicze” wejdą na tereny zachodnie Polski.
  5. Wojsko Polskie przestanie istnieć w pierwszych tygodniach wojny z Rosją.
  6. Linia Frontu będzie przebiegać przez centrum Polski.
  7. PODZIAŁ POLSKI SIĘ ZAKOŃCZYŁ.

  krótko i na temat. dziękuje.

Comments are closed.