Alternews – 21.07.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

13 thoughts on “Alternews – 21.07.2014

 1. Mnie nurtuje taki przyziemny temat jak to na czym my wlasciwie stoimy a mianowicie ziemia, tzn jaki ma ona ksztalt tak naprawde? Obserwuje od jakiegos czasu toczaca sie walke na tym gruncie. Jako ze chcialem miec rozeznanie w temacie dodalem do zakladek sporo filmikow i kanalow z You Tube. Po mniejwiecej pol roku postanowilem odsiwiezyc temat i poprzygladac sie temu ponownie. No i tu ciekawostka niemal 90% tych tresci zostalo usunietych jako lamiacych regulamin YT poznikaly cale kanaly skupiajace sie na tym zagadnieniu (mniejwiecej tak jakby to byla cenzura) Jesli mi nie wierzycie to zrobcie program poswiecony alternatywnej ziemi a zobaczycie ze wam NTV zamkna.

  1. w sumie to dobrze że na ziemi jest coraz więcej takich Trumanów ,którzy nie chcą być obsadzonymi statystami grającymi w NASSowskim Show. To że strony i filmy znikają z sieci to nie problem ,bo temat i tak żyje swoim życiem i dociekliwi znajdą aż nadto materiału,tylko czy starczy im odwagi do zgłębiania tych informacji.

   http://imageserver.moviepilot.com/truman-show-the-truman-show-tv-show-movie-gets-own-tv-show.jpeg?width=1278&height=720

 2. jak przewoźnik jeszcze liste składa , bo brakuje kilku nazwisk do liczby już rzuconej w media i szukają kilku do stanu ,bonusy po noć są, reset ,nowy start,kartoteka w mig urzedowo uśmierca, róbta co chceta dla tych last minute kieszonkowe jeszcze do rzucili

 3. jeśli sie chcesz Janusz dowiedzieć to pozostają camlive tam pełno jest dziewcząt z ukrajiny może one prawde powiedzą kilka bitcoin ow a podczas narracji show prezentacja z raporciku ,niiewolnictwa nawte współzawodnictwo wypaczne forsią
  a siostrzeńców kaczora i donalda to ruszać nie wolno ,forsą srają a dupy nie podcierają
  sakandal śmierdzi gównianą forsą w pobliżu owych baronów obcych dronów

 4. Komisja międzynarodowa ?
  Zgodnie z obowiązującymi umowami międzynarodową komisją dla Ukrainy do badania wypadków lotniczych jest „Międzynarodowa Awiacjonnaja Komisja” czyli MAK.
  Kijów chce komisji Amerykańsko żydowskiej łamiąc obowiązujące umowy.
  Putin sugeruje by tą komisją była jakaś obiektywna i niezależna od mafii żydowskiej komisja. (nie pamiętam jej nazwy)

  Wątpliwości i wskazówki co do winnego.
  Dlaczego samolot na plecenie kontrolera z Warszawy a potem kontrolerów Ukraińskich po raz pierwszy poleciał nigdy wcześniej nie używanym korytarzem wprost na terenem walk ?
  Dlaczego jeszcze zboczył z tego korytarza o 14 km ?
  Dlaczego towarzyszyły mu myśliwce Ukraińskie ?
  Powyższe fakty zostały już ustalone ponad wszelką wątpliwość.

  Widać tu naprowadzanie na śmierć ? (mówiąc językiem PISu). Oj widać gołym okiem.
  Choć może to być złudzenie (które trzeba wiarygodnie rozwiać).

  Ciągle nie mamy dowodów odpalenia rakiet z ziemi (BUK) lub powietrza (myśliwce ukraińskie). Tak twierdzą ruscy a amerykanie poza słowami niczego nie pokazują.
  Możliwa jest też bomba na pokładzie samolotu odpalona w dokładnie ustalonym miejscu przelotu (stąd zmiany trasy przelotów) tak by oskarżyć o zestrzelenie NowoRosję.
  To oczywiście hipoteza (taka jakie głosi Macierewicz).
  Rakiety zostały by wykryte przez systemy obserwacji przestrzeni w strefie walk a bomba nie.

  Mnie to śmierdzi tak potrzebną Kijowowi prowokacją (usiłują umiędzynarodowić konflikt by uzyskać wsparcie militarne) analogiczną do prowokacji ze snajperami na Majdanie, z atakiem chemicznym w Syrii, z bronią chemiczną Husaina …
  Jak widać prowokacja to ulubiona broń światowej mafii żydowskiej.

 5. TAK
  Jedyna prawda to brak tu jakiegokolwiek poczucia Prawdy, Informacji, która jest ukrywana, preparowana i w postaci skrzywionego zwierciadła odbijana dla wciąż tak samo zdezorientowanej „Opinii Publicznej”, która…nie ma mieć opinii…
  „Podziw” bierze dla Rangi spisku w którym uczestniczą „goebbelsowskie” MEDIA generalnego NURTU (BBC CNN) ,z jaką łatwością wkładają globalną dezinformację, manipulują ludzkością, zaciskają mentalne zniewolenie na zbiorowym umyśle

  Portal wolna-polska.pl utrzymuje (udowadnia) że to fałszywy lot, z autopilotem i nieboszczykami na pokładzie…
  „Ujawnione co najmniej tydzień za wcześnie badania DNA pokazują fałszywą identyfikację pasażerów ”
  „Liczba 108 delegatów konferencji o AIDS nagle spadła do 6, co wskazuje na fabrykację całego scenariusza „zaginieni i martwi” lotu MH17.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ujawnione-najmniej-tydzien-wczesnie-badania-dna-pokazuja-falszywa-identyfikacje-pasazerow-fragment-2014-07

  „Wiele portali wykorzystało tę liczbę 108, i ta JEDNA RZECZ, która była OLBRZYMIM KŁAMSTWEM, dowodzi, że w locie MH17 NIE BYŁO ŻADNYCH PLANOWANYCH PASAŻERÓW. Redagowanie 108 delegatów na konferencję o AIDS pokazuje, że cała lista jest fałszywa, skoro spada liczba ze 108 do 6, to kim byli pozostali 102? Masmedia robią co mogą by załatać dziury w swoich historiach i modlą się o krótką pamięć . . . BOŻE, niech zapomną wszystkie powtarzane przez nas kłamstwa [. . .]”

 6. A tu jeszcze kilka bitów nt urabiania opinii publicznej przez Kijów.
  http://polish.ruvr.ru/2014_07_22/Czurkin-Ukraina-rozpowszechnia-falszywe-informacje-na-temat-Boeinga-0507/

  Wciskają w nas kłamstwa na siłę usiłując je wryć w naszą świadomość tak by zatarły możliwość obiektywnej oceny sytuacji. Wszyscy uczestnicy tego okłamywania narodu (media, dziennikarze, politycy) powinni zostać ukarani za zbrodnie przeciw narodowi Polskiemu. Bo okłamywanie narodu jest zbrodnią (w kodeksie karnym jest to przestępstwo). Jest to również sianie nienawiści a to też zbrodnia. Jest to również forma chronienia prawdziwych sprawców zbrodni a to już jest współudział w zbrodni.
  Zbrodniarze mają ustawowe prawo do obrony ale bronić ich mogą tylko adwokaci a nie kłamliwe media. Media do okłamywania narodu nie mają prawa.

  Kłamców i idiotów nie rozumiejących co się dzieje należy wywalić z z instytucji władzy oraz z mediów. kłamców którzy kłamią świadomie należy ukarać za dokonane zbrodnie przeciw narodowi Polskiemu i zakazać pracy w mediach i na stanowiskach publicznych. Idiotów tylko wywalić i zakazać pracy w mediach i na stanowiskach publicznych.

  Pozbylibyśmy się Donków, Bronków, Jarków, Bolków, Radków i całej tej bandy oszustów oraz płatnych kłamców typu Olejnik i wielu innych sztandarowych kłamców w mediach.

 7. Fajnie, że Leszek Możdżer nie wstydzi się oglądania niepoprawnej kościelnie i politycznie NTV, bo to oznaka bardzo dużego rozsądku i poczucia wolności, w przeciwieństwie do ograniczonych zachowań 90% społeczeństwa wywołanych powszechnym „systemem edukacji” i „jedyną słuszną” religią, które tworzą cywilizację opartą m.in. na neo-średniowieczu, neo-niewolnictwie oraz neo-faszyzmie.

 8. Najlepsze jakie dotad widzialem obrazowe wytlumaczenie calej ludzkiej egzystencji na tej planecie. Super film !!!!! Jest po angielsku wiec nie dla wszystkich ale i tak polecam. Powinien byc przetlumaczony . Prosta i czytelna opowiesc od poczatku do konca czyli do dzisiejszych czasow.
  https://www.youtube.com/watch?v=ICj5UBS0cug

 9. Bardzo ciekawe stanowisko Rosji.
  http://polish.ruvr.ru/2014_07_22/Rosja-oskarzyla-Ukraine-o-rozpowszechnianie-falszywych-informacji-nt-sytuacji-z-Boeingiem-2514/

  Ciekawe komu wierzyć ? Dostarczycielom sfałszowanych dowodów i autorom prowokacji snajperów na Majdanie, sprawcom zbrodni w Odessie, sprawcom zbrodni przeciw ludzkości w NowoRosji (ostrzeliwanie cywilnych miast przez artylerię, używanie broni kasetowej, bombardowanie miast) czy może tym którzy konsekwentnie obnażają te prowokacje, te zbrodnie ?

  Ja nie mam wątpliwości kto kłamie i raz po raz wpada na nieudolnych kłamstwach.
  Tak jak nie miałem wątpliwości gdy w latach 80tych oceniałem postępowanie solidaruchów. Ja już wtedy widziałem że to zdrajcy lub tzw pożyteczni idioci, wielu widzi to dopiero dzisiaj.

  Z demokracją na Ukrainie jest dokładnie tak samo jak z demokracją Solidaruchów.
  Czyli nie ma demokracji a jest zbrodnia przeciw narodowi Ukraińskiemu.
  Autorzy zbrodni przeciw Ukrainie ci sami co ograbili Polskę, rozwalili Jugosławię, Irak, Syrię, Libię.

  Tego się nie da nie widzieć. Można tylko grać głupa bo aż takich głupich pożytecznych idiotów nie ma.

Comments are closed.