Alternews – 21.10.2013

Alternews – prowadzą Janusz Zagórski i Paweł Nogal.

 

11 thoughts on “Alternews – 21.10.2013

 1. Mam apel do NTV, a w zasadzie dwa 😉
  1.) Więcej Pawła Nogala w Alternews – albo najlepiej niech to będzie właśnie taki „super duet” jak dziś 😉
  2.) Z całym szacunkiem, jakim darzę Pana Janusza, ale sprawę katastrofy Smoleńskiej niech lepiej komentuje Pan Paweł. Ma on jeszcze jako takie trzeźwe spojrzenie na całą sprawę, bo Pan Janusz to już chyba nam „przepadł” jeśli chodzi o zawierzanie zespołowi Macierewicza – który brnie w zaparte, że to bezdyskusyjnie wina Rosjan i nie ma ŻADNEJ innej możliwości – i bronienie go za wszelką cenę…

  Na koniec dorzucam świeżą wypowiedź JKM na temat Smoleńska – chłodne, trochę subiektywne, trochę obiektywne spojrzenie na całą sprawę:
  http://www.youtube.com/watch?v=z7c576mu3PM
  Nie trzeba od razu mu wierzyć we wszystko – ale przynajmniej wysłuchać warto, bo spostrzeżenia co najmniej ciekawe.

 2. Zdziwienie pana Janusza, że nawet wśród telewidzów NTV są tacy, którzy powątpiewają,
  w hipotezę katastrofy, lub tylko, najzwyczajniej w świecie są już odrobinę zmęczeni kolejnymi newsami dotyczącymi tej sprawy, wydaje mi się odrobinę nie na miejscu. Tak panie Januszu traktuje się elektorat, a nie telewidzów, którym z zasady to czy tamto może się niepodobań. Zwłaszcza gdy zamiast audycji poświęconej sprawom kontaktów z pozaziemskimi cywilizacjami, serwuje się im lekko niestrawną relacje z działalności koła gospodyń wiejskich. Oczywiście z całym szacunkiem dla wyżej wymienionej organizacji.

 3. Informacje z Chase Bank podane zostały kilka dni temu na stronie Alexa Jones’a http://www.infowars.com/chase-bank-limits-cash-withdrawals-bans-international-wire-transfers/
  Mozna zobaczyć tam list podpisany przez Seniors V-ce President,panią Donne Vieira z dnia 9 października br. zawierające podnoszone informacje.Towarzyszy temu również informacja na YouTube:
  http://www.youtube.com/watch?v=d21tmz6Om8o
  można z dużą doza prawdopodobieństwa powiedzieć ,ze w lodziarniach wirówki nabierają obrotów.Oni zostawiają sobie furteczkę dla niektórych klientów w postaci 50 tys,na jeden statement.Nominalnie jest to co 30 dni,ale łatwo można zmienić nawet na 1 dniowe statementy,oczywiście niedostępne dla wszystkich śmiertelników.Na razie dotyczy to kont biznesowych.Z normalnymi zjadaczami chleba nie muszą przestrzegać żadnego wersalu.Lud dowie się 5 minut po fakcie.Chcą zabezpieczyć się przed sytuacja cypryjską ,ale przede wszystkim chcą odciąć możliwość dzikiego opróżniania kont i co najważniejsze transferu za granice.
  Zastanawiające jest co bankami podwieszonymi pod Chase.Ja nie wiem na ile to jest znaczące w Polsce,ale warto już dziś monitorować i ostrzec rodaków.Dobija i mnie postawa niektórych Polaków co to niby zmęczeni Smoleńskiem,a Tusk to im nawet specjalnie ze swoja kamarylą nie przeszkadza.Biednyś Ty Narodzie ,oj biedny.Pozdrawiam zaoceanicznie.

 4. Tak odnośnie uboju i nie tylko..
  Jest taki film z 1960 roku pt.”Wehikuł czasu”.
  https://www.youtube.com/watch?v=36UQCZEsY9g

  Wzywani jakimś hipnotycznym dźwiękiem syreny ludzie wchodzili do podziemi, gdzie grasowały istoty, które hodowały sobie tych ludzi. Ta „farma” żyła jak w uśpieniu nie świadoma niczego. Bardzo wymowna jest scena, w której podczas sielanki nad wodą zaczyna tonąć kobieta, ale nikt z tubylców jej nie pomaga bo nie odczuwa ( nie uświadamia sobie) adekwatnych emocji. To byli udzie „uśpieni”, pozbawieni współodczuwania…

 5. Zdjęcia satelitarne z 5 kwietnia 2010 (5 dni przed katastrofą) pokazują, że brzoza jest już złamana.
  http://vod.gazetapolska.pl/5432-przelomowa-informacja-prof-cieszewski-obala-mit-pancernej-brzozy

  Zdjęcia, rozrzucone okruchy, brak leja po uderzeniu świadczy że samolot rozpadł się na kawałeczki już w powietrzu.
  Bardzo interesująca sugestia dr Bramskiego dla inteligentnych polityków – atak terrorystyczny – rozładowywałby skutecznie winę rządzących Polski i Rosji przekierowując ją na jakąś grupę. Po prost to nie już nie „TUSzKa w PUTszce” tylko jacyś terroryści. Pozostaje odpalić gdzieś w Afganistanie jakiegoś Taliba, który się przyzna. Pozamiatane nawet wtedy kiedy by się okazało, że te dwa wybuchy jeden atak na stery drugi w część kokpitu przeorganizowaną z 8 siedzeń na 18 przed wylotem nie mógłby się bez nich wiedzy i zgody wydarzyć.
  Załączyłbym link do wystąpienia dr Bramskiego ale już nie potrafię go odnaleźć. Zdjęli?

 6. Tez jestem zdania co pan Janusz ,ludzie dziwnie panicznie boja sie wyjasnienia tej sprawy a szczegolnie media,pewnie to byl jakis dwustronny spisek na pozbycie sie „kartofla” kazdy pamieta jak byl okreslany w niemieckich mediach a i Putinowi w Gruzji wadzil no i jeszcze w naszym biednym kraju mial prawie samych wrogow ,wiec oni tego wola nie wyjasniac i stad nikt nie chce zeby to wyjasniac ale jest jedno ale … skoro nie chcemy znac prawdy to w jakim swiecie chcemy zyc? w swiecie falszu i obludy? w swiecie reklam z telewizorni i bilbordow? to sie rowna 1984 Orwella i wlasnie dlatego nie podtrafie tez zrozumiec ludzi ktorzy sami sie pchaja w tym kierunku po prawda jest taka ze lepiej umrzec godnie niz zyc jak karaluch

Comments are closed.