Alternews – 22.01.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski:
– m.in. Smoleńsk i stanowisko KE oraz emisja filmu o katastrofie w National Geographic Channel

12 thoughts on “Alternews – 22.01.2013

 1. Ciekawe kiedy sie uwolnimy z aktualnej unijnej niewoli???? Czy znowu zajmie nam to ponad sto lat?????

 2. sprzęt do odśnieżania już jest, więc czas na porządki …

  “….Jeśli nie chcemy mieć za chwilę elektrowni atomowej, GMO, koszernych ubojni, jeśli chcemy mieć czystą wodę, czystą żywność, czyste powietrze, być WOLNYMI LUDŹMI których nie śledzą kamery, którzy nie są inwigilowani we własnych domach, którym się przy pomocy “rządowych” hakerów nie włazi w komputery, którzy mówią bez cenzury to co myślą, to MUSICIE WYMIENIĆ TYCH LUDZI, którzy rządzą na całkiem Innych, na naprawdę myślących INACZEJ. Nie Kościół jest najważniejszy, nie krzyż na ścianie sejmu, nie moje i najmojsze i Naszość! Najważniejsze jest mieć uczciwych przedstawicieli, którzy z naszego mandatu zrobią to co nam przyrzekli. A zrobią to tylko ci ludzie, którzy całym swoim dotychczasowym życiem i postępowaniem poświadczyli, że to jest ich życiowy cel i życiowa droga.
  Organizujcie się, twórzcie środowiska. Środowiska Lokalne i wokół Spraw Konkretnych (jak drzewa, jak ACTA, jak szczepionki, jak GMO, jak zdrowa żywność, jak produkcja ekologiczna, jak ruch antyatomowy. Jest naprawdę wiele środowisk, które już istnieją i przecież mają liderów, których powinniście poprzeć, wręcz “kazać” im kandydować…..” – białczyński.

  już powstał m.in.: http://obywateledecyduja.pl/start/#

  z nw. strony:
  http://bialczynski.wordpress.com/2013/01/21/pojednanie-polska-rosja-150-rocznica-powstania-styczniowego-1863-roku/

  “……..Administracja (Urzędastwo Państwowe – nowa klasa oligarchiczno-dziedziczna), która wcale nie ma mandatu społecznego i umocowania, lecz jest uzurpacją zbudowaną na Kłamstwie?
  Zadaniem tej Administracji było przez 23 lata stworzyć Polakom w Polsce warunki do życia, dać im wszystkim pracę, skierować Polskę na drogę rozwoju i dobrobytu! Czyż nie taki był cel Rewolucji Sierpniowej 1980?
  Obowiązkiem tej Administracji było stworzyć kolejnemu pokoleniu warunki do założenia rodziny i do lepszego życia , godniejszego niż było życie ich rodziców i dziadków.
  I gdzież jest spełnienie tej prostej, banalnej , podstawowej misji Państwa wobec Obywateli?!…….
  Dzisiaj w XXI wieku tzw “Państwo Polskie”, rządzone przez Panów (rzekomo wybranych przez Naród, co nie jest prawdą oczywiście) obłożyło Społeczeństwo (obywateli tego państwa) nową pańszczyzną, haraczem na rzecz dobrze utuczonych (Y)elit, które dzielą między siebie i swoich znajomków, bądź pociotków tzw BUDŻET. Pracą niewolniczą, która ma trwać przez 40 lat życia (składkowych obowiązkowo na ZUS), czyli od zdobycia wykształcenia, bez żadnej przerwy, do 65 roku życia i to obowiązkowo (niewolnictwo!) dla każdego obywatela tego kraju. Każdego, ale oczywiście z wyjątkiem tych 25-30% młodzieży polskiej, która pracy nigdy w życiu legalnej nie dostanie, którą wyrzuca się zagranicę na zmywaki, albo do nielegalnej Czarnej Strefy (czarnej bo ona nie jest żadna szara tylko Czarna, murzyńska, niewolnicza!)….
  Istnieje bowiem zasada, której na razie tutaj nie zdradzimy, ale która powoduje, że to najeźdźca jest największą ofiarą własnego najazdu. Istnieje też zasada, wypływająca z tej poprzedniej, co do Ofiary Krwi, a zwłaszcza dobrowolnej ofiary krwi, czyli na przykład krwi powstańczej, jest to ofiara nie do wymazania z Pamięci Pokoleń. To podwalina, korzeń narodowości. Nie zapominajmy, że Postanie Styczniowe 1863 roku było i jest taką podwaliną narodowościową dla narodów Litwy, Łotwy, Estonii, Prus (Królewca dzisiaj ziemi post-sowieckiej), Białorusi, Ukrainy, a nawet samej Rosji. I oczywiście Polski, odrodzonej w Powstaniu Listopadowym 1918 roku.
  Mówi się, że nadszedł czas Władzy Kobiet – tak. Nadszedł czas władania Pierwiastka Żeńskiego, czas Amazonek, wojowniczek nieobliczalnych, Czas Kobiet, które na co dzień wiedzą co znaczy ryzyko życia, co znaczy życie, które się daje, co znaczy ofiara krwi, co znaczy poświecenie życia dla innego życia, co znaczy wyzbycie się Siebie dla Dobra Innych, dla dobra dziecka, dla kolejnych pokoleń. To one, Kobiety, najlepiej rozumieją i czują potrzebę, ba KONIECZNOŚĆ, DOMOWYCH PORZĄDKÓW i konieczność zbudowania Gniazda takiego by było Gniazdem dla Wszystkich Nowonarodzonych, i tych których owiż wydadzą na świat, jako kolejne pokolenia. Prawdziwym motorem rewolucji i powstań są kobiety i wymagania jakie one stawiają swoim partnerom. To one mają obowiązek zbudować gniazdo solidne i trwałe, nie na TU i TERAZ tylko na pokolenia. I one się z tego obowiązku zawsze doskonale wywiązywały i wywiązują nadal. To nie jest żadna wolna wola. To “fizyczny” przymus.
  My tutaj nie potrząsamy szabelką, jak to czynią Narodowcy w stylu XIX wieku, którzy wciąż zdają się nie rozumieć, że definicja Narodu także podlega ewolucji i ta z XIX wieku jest nieadekwatna do czasu oraz potrzeb.
  Samorganizujemy się i zmieniamy Rzeczywistość, uświadamiamy i zmieniamy Rzeczywistość. Jak napisałem kiedyś w tonie ostrzeżenia: “Niech nikt kto woli pozostać tym kim był nie czyta dalej tego artykułu. Bo Zmiana Świadomości jest nieodwracalna, nabytej wiedzy z Drzewa Wiadomości nie da się zwrócić, “wyrzygać”, i żyć dalej jak przedtem….”

  oraz z:
  http://pppolsku.blogspot.de/

  Najważniejsze pojęcie w tym systemie: DŁUG Komentrarz do

  „DLACZEGO TYLU Z NAS MA ODMIENNE POGLĄDY”
  całe szczęście, że jeszcze są ludzie, którzy mają odmienne poglądy niż main stream, gdyż pospólstwo (jeden z profesorów mówił o mentalności parobków) naprawdę nie wie a już na pewno nie rozumie, co się wokół a nawet z nim dzieje. Mówiąc pospólstwo nie zamierzam nikogo urazić a jedynie stwierdzić, że po wielu wiekach niewoli pańszczyźnianej (formalnie zakończonej po 1863, ale faktycznie trwa ona dla wielu do dziś) szkody są tak głębokie, że niesposób je usunąć przez parędziesiąt lat w dodatku pod stałą okupacją.
  To jest odpowiedź na pytanie „dlaczego mądrzy ludzie są wciąż w mniejszości ” ?
  Z drugiej strony nie zapominajmy niszczącego oddziaływania GWna i jej podobnych mediów, patrz link.
  ,…wydaje mi się że powinniśmy walczyć o konsensus”
  Z kim konsens, z okupantem ?

  http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

  Moje rada byłaby, wyłączyć media systemowej propagandy TVP, przez GWno, NTV i jakie ekskrementy tam jeszcze są produkowane, jak to już za czasów tzw. „Solidarności” tak masowo potrafiono.
  „Ale będzie nam brakować rozrywka !” To nie jest kultura, to jest chamstwo i prymityw co w tych mediach można spotkać. O stanie zniszczenia etycznego i kulturalnego w Polsce świadczy popularność trefnisiówPalikota, typowa kreacja propagandowa na poziomie od pasa w dół.
  Zacząć w końcu rozmawiać i dyskutować we własnym kręgu społecznym i obserwować wydarzenia, przy czym analizować co się dzieje. Włączyć własny rozum, on jest więcej wart, niż tysiące tzw. ekspertów, gwiazd medialnych i.t.podobnej hołoty medialnej.
  Wtedy nie ośmieli się ta banda nam wciskać pierdoły o zamachu na najświętszy sejm i nie mniej niepokalanego prezydenta. Nieudolnie sklecona inscenizacja przez służby specjalne….
  …przygotowałem parę słów pod rozwagę. Ty nie musisz mi ani wierzyć, ani się ze mną zgadzać, zastanów się nad tym jedynie, to wystarczy. Najlepszy barometr tego co się w tym kraju dzieje

  http://www.zegardlugu.pl/

  jest dług publiczny, to jest TWÓJ dług. To nie jest dług Tuska, Kaczyńskiego czy innych tego typu ptaszków to nie jest dług tzw. „elity” w tym kraju, to jest wyłącznie TWÓJ DŁUG, jedynie w tej sekundzie 26 969 PLN.

 3. @Luna13 Chciałbym zadedykować tobie jak i wszystkim forumowiczom najnowszy film Quentina Tarantino i jego wywiad w Brytyjskiej telewizji .Jednak żeby zrozumieć przesłanie reżysera potrzeba troszeczkę wyobraźni ,a wtedy pewność zrozumienia ukaże nam, że tak naprawdę niczym się nie różnimy od czarnoskórych niewolników. Oni dostawali jakiś glejt (papier)że są Wolni ,a my dziś też dostajemy papier (pieniądz)i myślimy że jesteśmy Wolni .Rothschild i spółka świetnie się bawią i będą się bawić, jeśli my zakończymy tej zabawy .OCZYWIŚCIE PEŁNA ZGODA POWYŻEJ.
  http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/oskarzony-quentin-tarantino,1885646,38

  http://zalukaj.tv/zalukaj-film/16810/django_django_unchained_2012_.html

 4. cytat z Luna 13:
  Moje rada byłaby, wyłączyć media systemowej propagandy TVP, przez GWno, NTV i jakie ekskrementy tam jeszcze są produkowane, jak to już za czasów tzw. „Solidarności” tak masowo potrafiono./////

  pełna zgoda luna!

 5. To może być Twój dług a nie mój. Wystarczy przekroczyć granice lub wybrać inne władze i nie będzie na Tobie ciążył.
  Z Unii nie wyjdziemy nigdy. Unia będzie państwem jak USA za 50 – 100 lat. Przyszli imigranci nie będą się czuli polakami tylko unitami, będzie ich coraz więcej i to oni a nie my zagłosują za UE jako państwem. Tak się rodzą kraje utworzone z innych krajów. Alternatywą jest siła (patrz ZSRR).

 6. Jakaś iskierka światła czy nowy przekręt w UE?

  Parlament Europejski wzywa do walki z biopiractwem, czyli bezprawnym wykorzystywaniem wiedzy rdzennych społeczności na temat właściwości leczniczych różnych substancji.

  – „Umożliwienie posiadaczom tradycyjnej wiedzy jej utrzymania, kontroli i ochrony stanowi warunek nie tylko ich przetrwania pod względem ekonomicznym i kulturowym, lecz także zachowania różnorodności biologicznej, z której korzyść czerpie cały świat”

  http://nowyobywatel.pl/2013/01/22/koncerny-pod-czarna-bandera/

 7. Produkcyjniaki

  Qcyp : „Chciałbym zadedykować tobie jak i wszystkim forumowiczom najnowszy film …”

  Na ile ja zrozumiałem przesłanie Luna13, to chodzi o wyłączenie mediów propagandy, także te filmy, które cytujesz należą od tego nurtu, filmy są tak drogie w produkcji, że niesposób je zrealizować bez pieniędzy lobby. Film jest podstawowym jego narzędziem.

  Kiedyś nazywało się je produkcyjniakami, ich zadaniem jest kierować zainteresowanie w konkretnym kierunku, a wtedy obowiązuje zasada Chomskyego:

  6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

  wtedy jest daleko łatwiej zrealizować następny trick:

  2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

  inne tricki są nie mniej interesujące, można by posunięcia „gadzinówek dla Polaków”, jak je trafnie określa Michalkiewicz, z łatwością zaszeregować w te schematy Chomskyego.

  Jak myślicie, ile z tych „truth” albo socjalokrytycznych ośrodków jest kontrolowanych przez służby ? W Egipcie włączyły one cały Facebook aby przygotować „rewoltę”, gdzie punkty 2 i 6 i inne zostały wg. planu odpracowane.

  Najważniejsze po „wyłączeniu mediów” głównego nurtu jest chyba „Zacząć w końcu rozmawiać i dyskutować we własnym kręgu społecznym „.

  Tego nie zastąpi ani Trentino, ani Alex Jones ani … , nikt nie dokona tego za nas.

 8. Awareness1
  Jedno moge powiedziec , ze ten wypadek jest polaczony z tym drzewem brzoza tylko inaczej niz to jest analizowane . Jest to niewykrywalne dla nie wtajemniczonych . Jak ginie caly rzad to zwykle tak to wygladaja , ze mozna to tylko sprawdzic przez Remote Viewing.
  I nie ten normalny Remote Viewing ale wyspecjalizowny tylko przez Specjalne sluzby rosyjskie , amerykanskie czy angielskie .

Comments are closed.