Alternews – 22.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

8 thoughts on “Alternews – 22.01.2015

 1. Panie Januszu,
  – a co to za nacja: naziści, „spod okupacji których” wyzwalano Auschwitz w 1945 r.?
  To już nie Niemcy (wraz z sowietami) rozpętali II wojnę światową i zbrodniczo-ludobójczo okupowali Polskę a nast. większość Europy, tylko … jacyś ‚naziści’ !?
  Tzw. poprawność polityczną narzucają światu Niemcy i ci od przedsiębiorstwa holokaust oraz lewactwo, aby skutecznie zakłamywać historię współczesną, dla konkretnych korzyści.
  Jednak NTV czymś się chyba różni od TVN-u, TokFM-u i „Krytyki politycznej”, która na polskie główne Święto Narodowe sprowadzała z Niemiec bojówkarzy do bicia świętujących polskich patriotów i wyzywania ich od… nazistów i faszystów właśnie !! Ten problem jest poważniejszy, niż nam się wydaje i nie wolno tego nie widzieć, ani tym bardziej zgadzać się na to.
  Dziękuję za podniesienie tak WAŻNEGO ‚powodu nie zaproszenia’ Putina do Polski, choć może warto przypominać, że i niejaki Tusk ma swój niebagatelny udział w decyzji pozostawania dowodów zbrodni smoleńskiej tam, gdzie są…

 2. Obstawiam ze nikt na smieci swojego adresu nie bedzie pisał.
  Ale czas pokaże stopien zidiocenia społeczenstwa,bo jesli sie znajdą takie osoby tzn ze poziom oglupienia u nich jest na najwyzszym poziomie.
  Juz mi sie rysuja obrazki kiedy to dzieci ze swoich naturalnie glupich pomysłow zaczną szperać po smieciach sąsiada ,bo skoro sie podpisał to zobaczymy co wywala.
  Podejrzewam nawet wscipskie babcie ktore nienawidzą swoich sąsiadów.:)
  Juz widze tą straz miejską co czatuje pod smietnikiem na niepokornych wyrzucających.
  Poziom ,to juz nie jest dno,tylko poniżej.
  gratuluje pomyslu w ramach totalnej kontroli.
  Zobaczymy ilu idiotow zyje na tym swiecie co bedzie podpisywać wlasne smieci.:]

 3. Może kogoś ten artykuł DOŚWIETLI i sprowadzi na ziemię. To jest szykowane Europejczykom, TO zwane WIELKI OBÓZ KONCENTRACYJNY.

  „TO” oczywiście czynione jest jak zawsze rękami bogobojnych żydków co to „w propagandzie” karaluszka nie skrzywdzą.

  Niestety życie i fakty z historii ZAWSZE odbiegają od zapewnień i żydów i uczynnych szabas zdrajców bo gdyby było inaczej nie nazwano by ich KŁAMLIWYM, ŻMIJOWYM PLEMIENIEM. Nie byłoby powodu do tego.

  Rzeczony artykuł – szykowana przyszłość dla Europejczyków (szykowany Europejczykom HOLOKAUST na „arabski terroryzm” czyniony rączkami …. o rety …. „pacyfistycznych” żydów)

  https://hkreuz.wordpress.com/2015/01/13/charlie-hebdo-versus-charlie-chaplin-czyli-benjamin-netanyahu/

  A to czeka Europejczyków jak nadal jak kretyni będą „niepokalanie” wierzyli w ślitaśnie NWOwskie „wzniesienia”, „plany urodzeniowe”, „karmę”, „nadstawianie 2 półdupka” …. i inne bezrefleksyjnie przyjmowane propagandowe kretynizmy będące tylko objawem MIND WAR z cywilizacją białego człowieka i będące niczym innym jak muzyczką z fujarki zaklinacza kobr. Taką iluzją by ofiara bez protestu dawała się okradać czy zażynać na ołtarzach demona yahwe. Poniżej opis jak ta eksterminacja będzie czyniona przez te demony w owczych skórach. Wprawki do tego zamordyzmu już funkcjonują na „zachodzie” ale przecież nazywanie rzeczy po imieniu przeraża „wyniesione towarzystwo” możliwością urwania się z obroży czy przekroczenia płotu pastwiska. Lepiej domknąć własną klatkę i zza kratki nachalnie bełkotać coś o „promieniach miłosci” jednocześnie w pracy bez litości okradając petentów bo „plan sprzedażowy do premii czeka”.

  Wspomniena żydowskiego bestialstwa czynionego podczas zaprowadzania RAJU NA ZIEMI, tego samego RAJU jakim się dziś mami „wyniesionych”, „oświetlonych”, „wiedzących”, „wtajemniczonych”….. RAJU BĘDĄCEGO MIEJSCEM ICH KAŹNI (jak tylko powstanie – bo to murzyni będą strażnikami (gwardią) elit a nie dzisiejsi zaprowadzacze czy krety nawoływujące do „oddawania wrogowi swojego życia bo im się ono należy”, ich system WYMORDUJE jak tylko staną się zbedni żeby go przypadkiem jak się skapną głębią draństwa jakie WYBUDOWALI nie obalili wraz ze „świetlistymi elitami z 666 gęstości”)

  http://wolna-polska.pl/ukryty-holohaust-eustace-mullins/zydobolszwicki-holokaust-rosji-fragmenty-wspomnien-ksiecia-mikolaja-dawidowicza-zewachowa

  Są oczywiście dostępne i bardziej wstrząsające opisy tych wykonywanych ze zwierzęcą nienawiścią bestialstw. Podobni bogobojni w yahwe podobne bestialstwa na wrogach żydostwa z racji ich bycia Słowianami czynili na Wołyniu oczyszczając judeopolonię (znaną też jako żydobanderownia) z polskich podludzi. Dziś się przyjęło uważać iż za czynione w ramach planu „3 wojen zyda Pike” barbarzyństwa 2 wojny swiatowej odpowiadają jacyś mityczni „kosmici”. Nie one były czynione rączkami udającego bogobojne żydostwa wraz z otumanionymi ich kłamstwami o raju jaki zaznają za pomaganie im w tym „BOSKIM DZIELE” szabas gojstwa. Dziś ten motyw dokładnie tak samo jest rozgrywany – rabini rozgrywają i stręczą polityków do wywoływania wojen a ci na nie pędzą zjudaizowane przygłupy wierzące z chciwości w raj jakiego nigdy nie dostaną. Ani na Ziemi ani tym bardziej w Niebie. Żaden żyd nigdy jeszcze nie dostąpił Nieba i żaden, wbrew propadandzie, NIGDY go nie dostąpi. Tam nie ma miejsca na psychopatycznych zwyrodniaców i „wyniesione” (z humanitaryzmu) ich podnóżki. A to co jest głoszone jako PRAWDY w ramach WIELKIEGO ZWODZENIA ziemian i to ilu te kłamstwa zwiodą nikogo TAM tak naprawdę nie obchodzi. Każdy dostał rozum i sumienie by umiał odróżnić SŁOWO BOGA od jadu żydowskiej nienawiści. Tej „świetlistej cykuty”.

  1. Dobrze powiedziane
   Ale trzeba dalej patrzec poniewaz symbolistyka lucyfera rozbiegla sie w roznych to kierunkach i gromadzi swoje zniwo doslownie wszedzie . Tylko swidomosc nasza bedzie rozwiazaniem tego problemu . Poniewaz znajomosc sybolistyki rytualow doglebne , zostanie inaczej przez nas absorobowane . Oni lubia w nas program (Non resistance) .

 4. Ja muszę przyklejać kody kreskowe (tylko kod – bez nazwiska) na worki ze śmieciami segregowanymi od początku reformy (to już 2 lata?). Do dzisiaj sądziłem, że wszyscy tak robią (cała Polska). Dodam jeszcze, że worki na których nie było kodów, nie były odbierane. Uznałem to za wyjście naprzeciw klientowi – wcześniej trzeba było wpisywać na workach numer umowy z firmą wywożącą śmieci. Nie będę pisał gdzie mieszkam, bo mi wstyd. 😉

Comments are closed.