Alternews – 22.05.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

11 thoughts on “Alternews – 22.05.2013

 1. Zielona energia, cokolwiek to znaczy, ok. o ile nie będzie dopłat do jej wytwarzania!!! Z jakiej racji ja mam w podatku płacic za to, ze ktos postawi gigantyczny wiatrak na swoim polu i będzie sprzedawał najdroższy na swiecie prąd? Czas uwolnić produkcję energii – zdywersifikować (rozdzielić) produkcje od sieci przesyłowych. Obniżyć radykalnie podatki, zniesć akcyzy i pozwolić ludziom działać – pojawia sią nowe pomysły na tanią i „czystą” energię. Wolny rynek = „dyktatura” konsumentów (każdego z nas), a to pozwala optymalizować koszty i efektywnosć ludzkiej działalnosci.

 2. Prof. Bohdan Żakiewicz
  – 7 stanowisk głębokiej geotermii rozwiązuje zapotrzebowanie energetyczne Warszawy. W naszej szerokości geograficznej źródła głębokiej geotermii położone są na głębokości do 10 000 m. Nowoczesne stanowiska prof. Żakiewicza są w stanie dotrzeć do tej energii. Niemcy budują 80 stanowisk w tej technologii w miejsce zamykanych el. atomowych.

  Polska leży na geotermie, węglu i ropie.
  Moźemy byc eksporterami energii.

  B. WAŻNY WYKŁAD:

  http://www.youtube.com/watch?v=IbAPuukmZfc

 3. Powinniśmy brać przykład z Niemców, w sprawie budowy nowych proekologicznych elektrowni.

 4. Żeby brać przykład z Niemców w sprawie budowy nowych proekologicznych elektrowni, trzeba przejść całą ich drogę: wywołać wojnę światową i omal jej nie wygrać, złupić złoto Europy, wyprodukować rzeszę naukowców, rakiety V1 V2 ……itd….. aż do elektrowni odnawialnych dojść

 5. Do Gregory

  Gratuluję poglądów. Zapomniałeś jeszcze o kolonizacji Afryki oraz holokauście.

 6. o innym Niemcach, Ewie Hitler-Braun, chrześcijaninie Piusie XIII błogosławiącym wodą święconą czołgi

 7. Do Gregory

  piszesz w miarę składnie i bez większych błędów, ale – o innych Niemcach, a nie „o innym Niemcach”, to nie po polsku. Jesteśmy po to, żeby sobie pomagać, nie?

Comments are closed.