Alternews – 22.05.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

14 thoughts on “Alternews – 22.05.2014

 1. Jakos w TVN-ach, Polsatach, Wyborczych itp. nic nie poruszali o tej Przewodnicząceja Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności, Diána Bánáti. Widac, może to taka „norma” europejska? Jak tu nie rozwlic całego burdlu, zwanego Unią Europejską?

  Proponuję obejrzeć ten filmik. Jet wstrząsajacy i po jego obejrzeniu mozna doznać szoku jak bohater Matrixa, po spożyciu kapsułki. Więc lojalnie ostrzegam :-). Obejrzcie, szczególni przed 25 maja – https://www.youtube.com/watch?v=TefrCT5nEq4&feature=share

 2. Ministerstwo Finansów chce przekształcić urzędy kontroli skarbowej w skuteczną policję fiskalną.

  http://archiwum.rp.pl/artykul/1243116-Fiskusa-brygady-tygrysa.html
  http://www.sfora.pl/polska/Fiskus-powoluje-wlasna-policje-Szykuja-pogrom-a68052

  i jeszcze jedna ciekawostka:
  nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego nt. W. Putina:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Putin-umrze-w-gorach-jasnowidz-Krzysztof-Jackowski-przepowiada,wid,16625499,wiadomosc.html?ticaid=112c6a

  Fajnie Pawlae, że poruszyłeś temat ILSI.

 3. Armia żydowsko-ukraińska rozstrzelała swoich żołnierzy, którzy nie chcieli zabijać rodaków. Proszę nie manipulować półgębkiem.

 4. Znowu się szerzy demokracja na Ukrainie.
  http://polish.ruvr.ru/news/2014_05_23/Ukrainscy-wojskowi-rozstrzelali-okolo-30-towarzyszy-broni-7163/
  To już kolejna taka informacja.
  W tej Kijowskiej „demokracji” żydzi płacą za mordowanie przeciwników politycznych, przeciwników politycznych pali się żywcem, masowo rozstrzeliwuje żołnierzy którzy nie chcą strzelać do cywili, zachodnie czyli banderowskie powiaty najeżdżają zbrojnie wschodnie tereny Ukrainy siejąc śmierć i terror, Mafia żydowska wraz z nielegalnym rządem w Kijowie sprowadza najemników do sterroryzowania ludności, złoto narodu Ukraińskiego mafia żydowska natychmiast po dokonanym przewrocie na Majdanie wywiozła do siebie do USA.

  Czy ktoś, normalny, uczciwy, może popierać taką „demokrację” kreowaną przez mafię żydowską ? Moim zdaniem nie może. Popierać mogą tylko pożyteczni idioci najwyższego poziomu idiotyzmu oraz szuje, karierowicze, zdrajcy oraz wprost agenci mafii żydowskiej.
  A Polskie „elyty” popierają jak jeden mąż (i żona i ciotka, i teściowa).
  I to jest obiektywny opis „Polskich” „elyt” politycznych, medialnych, gospodarczych itp. To jest też prawdziwy opis „polskiej” demokracji.
  Jak WY się zbuntujecie tak jak Ukraina wschodnia się zbuntowała to zobaczycie to samo u siebie w Polsce (przyjaciele Banderowcy, prawy sektor i najemnicy z USA razem z PO i PIS oraz Kwaśniewskim SLD będą was siłą nawracać na „demokrację”).
  „Humanitarne bombardowania ” nie są już wykluczone bo Polska nie ma już rosyjskiego parasola. (w czasach stanu wojennego miała).
  Ukraina też nie ma takiego parasola (ale mafia żydowska już się się boi Rosyjskiego parasola).

 5. News.Wróciłem z banku centralnego Paribas Fortis w Brukseli-Jaśnie Pan mnie tam wezwał.Otrzymałem przepustkę i wlazłem do windy.Tam -wykaz -gdzie,kto,co i na którym piętrze.Na piętrze 4-Rotschild Disco.Niestety winda się nie zatrzymała.

 6. Hehe, a jeszcze parę dni temu mieliśmy Panie Pawle dyskusję o GMO i zasugerował Pan, że tacy powinni być karani tak samo jak mordercy 🙂

  Chyba jesteśmy na podsłuchu u Putina 😛

 7. korwin to z tej samej łapanki co kaczki i kaczory pisiory i po ległe im bydleta i woły i nic dziwnego że nastradamus jakiś psalm pac noł bydleta klekająTO cudaki cudzy słowem cudeńka opowiadaja , SORy PROFESORY toć to kolęda była ,kolęda w maju ,majlęda ,Bedzie sranie z bębna wiza wi wizaż na scianie jednym podmuchem pierdziucha bez pośrednio przez salony sie panoszy na tynkowanej scianie A NTV CO biduje na pisiorowe pierdu pierd pierdząco pobrali na tuning tylko po co DO TEGO JEURO kurnika przecież inne ordynary majory więc po co te użalanie a sondaże ,takie wyniki moge udzielić
  ps może redakcja zamówić pierwy sort free a potem już przepocone tylko majtki na tarasie schnąć mocy nabierać l, jak ja was nabierał o pierdach dnia na poczet portfela prezesa

Comments are closed.