Alternews – 22.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

68 thoughts on “Alternews – 22.05.2015

 1. Panie Januszu popis to JEST (!) jedna klika, jak demokraci i republikanie w usa. Dychotomia między nimi tworzona jest sztucznie. Obie są partiami masońskimi, a masoneria wiadomo komu służy. No może są ludzie, którzy nie wiedzą komu służy, to trudno. Jeśli nie zrzucimy z siebie (jak to nazwać) robaka, który od (bez przesady) stuleci wgryza się w nasze „ciało” niezauważalny przez większość społeczeństwa, nie wyzdrowiejemy jako naród. Ta gangrena będzie nas toczyć nieustannie, aż nas powali. Jeśli wciąż będziemy używali eufemizmów na jej określenie, tym gorzej dla nas Polaków, bo możemy stracić własne państwo i może już niewiele brakuje. Co wtedy zrobimy, przeprowadzimy się do izraela ??? Raczej nas tam nie przyjmą, choć oni u nas żyją. To jest trochę dziwne, nieprawdaż? Oni mogą żyć we wszystkich państwach świata, ale ja,ty, on nie możemy emigrować do izraela bo nas tam nie przyjmą, a powinni, ponieważ ich ziomkowie u nas żyją. Trochę najnowszej historii, koniecznie powinniśmy ją znać, a w szkole ani na uniwersytetach na pewno nie będą jej uczyć:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wypierdolimy-polakow-i-sami-bedziemy-rzadzic-2015-05.

  1. Podzielam powyższą opinie.
   Mafia czy masoneria to bez znaczenia, ważne jest jak działa i jakie ma cele.
   A tu się zgadzamy.

  2. Niezwykle celna uwaga.
   „Oni mogą żyć we wszystkich państwach świata, ale ja,ty, on nie możemy emigrować do izraela bo nas tam nie przyjmą, a powinni, ponieważ ich ziomkowie u nas żyją”

   Na tym polega ich asymetryczna przewaga nad innymi narodami.
   (takich asymetrii jest dużo więcej np względem odpowiedzialności prawnej).
   Oni mogą infiltrować, zniewalać inne kraje (wymuszając „tolerancje dla inności”) ale sami w swoim kraju tej zasady nie stosują a wręcz skrajnie przeciwnie (syjonistyczna dyskryminacja wszystkiego co nie żydowskie).

   Ta asymetria (w tym moralna, postrzegania rzeczywistości czyli relatywizm moralny, wybiórczość informacyjna…) jest ich strategiczną bronią przy pomocy której wygrywają tam gdzie w widoczny sposób nie mają racji.
   A jak ta broń nie wystarczają to włączają do gry najpierw embarga, potem humanitarne masowe bombardowania lub strefy zakazu lotów albo wprost misje stabilizacyjne.

   I tak usiłują zdobyć władzę nad światem.
   To starannie opracowany plan i taktyka. To nie są procesy naturalne, spontaniczne jak nam wmawiają, to starannie przygotowany plan podboju świata.

   Wiele krajów na świecie już to widzi, wielu ludzi w Polsce też to widzi, jednak solidaruchy ciągle stoją murem za interesami tej mafii.
   Z mafii powstali (bo to mafia ich zorganizowała i dała im do ręki siłę) i mięsem armatnim mafii pozostaną do końca, aż obrócą się w proch, jak wszyscy.

  3. Co do „prowokacji” na wiecu, to mógł być zwyczajny, tylko wnerwiony obywatel. Ja sam bym chętnie Komorowi tętnicę przegryzł – za całokształt – a w szczególności po obejrzeniu tego: https://www.youtube.com/watch?v=djTCFkFH1bk I nikt mnie nie musiał specjalnie w tym celu „hodować”. 😛 Januszowi Sowa za bardzo w głowie namąciła i teraz wszędzie tylko „mindcontrole” widzi. 😛 Za to ten materiał sporo wyjaśnia (również „dziwne ruchy” Komora zaraz po ogłoszeniu wyników I tury). I jak dopotąd nie miałem jednoznacznie sprecyzowanego poglądu na tragedie Smoleńską, tak tu wyraźnie widać, że wszystko zaczyna się układać w logiczną całość. A pod koniec można zobaczyć jak to było naprawdę z tym „atakiem krzesłem” na Komora – obrzydliwa manipulacja mediów, które jak mówił Kukiz „potrafią z kanalii zrobić świętego” i na odwrót.

 2. Elektorat urzedniczy to nie zart ani teoria spiskowa. Jezeli jest ich 800tys! SIC, (jak przytacza P.Kukiz: przzed era „25 lat „wolnosci” bylo ich 150 tys: BEZ KOMPUTERYZACJI…) , a wiekszosc z nich to raczej chyba PO_to armia glosow, ktora jest w stanie przewazyc szale wyborow. To nie 800tys…to kilka milionow wyborcow w sumie: rodziny i znajomi ktorzy dzieki nim zyja i maja przetrwanie

  1. I wszyscy oni (urzędnicy) boją się czystek po zmianie władzy.
   To tego dochodzą pracownicy spółek skarbu Państwa.
   Strach przed czystkami powoduje że to oni betonują scenę polityczną.
   A w firmie można łatwo wytworzyć taką psychozę strachu przed zmianami, wystarczą plotki, przecieki…
   I tak „wadza” się betonuje na stołkach.

   Celny post.

 3. Jeśli ktoś chce wiedzieć jak wygląda demokracja bezpośrednia to niech zobaczy wyniki referendum w Irlandii. Nie rozumiem zwolenników tego rodzaju demokracji, przecież społeczeństwo jest tak zmanipulowane, że wybierze wszystko co „oni” chcą. W demokracji nie ma nadziei. Demokracja bezpośrednia mogłaby być dobra przy założeniu, że ludzie jeszcze samodzielnie myślą. Niestety tak nie jest. Zresztą wystarczy zobaczyć co się w tej kwestii dzieje w Szwajcarii.

  1. Społeczeństwo jest nieustannie manipulowane a głównym narzędziem manipulacji są jak zawsze mas media. Kiedyś to była ambona i gazety papierowe a dzisiaj zaczyna sporo znaczyć internet ale dominuje TV a i ambona ciągle działa.

   Dlatego demokracja powinna się zacząć od mediów (bez tego natychmiast się wykolei).
   Media muszą przestać być tubą tylko niektórych sił (władza, wielki kapitał , Watykan, obca agentura) a muszą się stać tubą narodu oraz źródłem obiektywnych informacji (równomiernie naświetlanych z różnych punktów widzenia).
   To się da zorganizować. Tylko nie przez obecną „Radę d/s RTV” (czy jak tam się ona nazywa) czyli radę do zniewalania społeczeństwa przy pomocy mediów.
   Ta „Rada” jest dla wolności i pluralizmu informacji tym samym co IPN dla historii Polski czyli killerem wolności mediów tak jak IPN jest killerem prawdy historycznej.

   Media nie mogą być „amboną” wielkiego kapitału (bo kapitał może zapłacić za kłamstwa i dezinformację i nie mogą być narzędziem władzy do manipulowania opinią społeczną… też z powodów że władza może dać w mordę lub dobrze zapłacić poprzez lokowanie tłustych ogłoszeń).
   Media nie mogą być sprzedajną dziwką, media muszą służyć narodowi jako IV element demokracji.
   Media (polityczne i gospodarcze) nie mogą być w rękach sił politycznych.
   Media muszą być w rękach narodu tak jak kluczowe decyzje wynikające z prawa narodu do referendum.
   Jednym słowem władza ludu ale wykonywana jednak rękoma dobrze wykształconych w danej dziedzinie specjalistów (ograniczanych przez referendalne decyzje ludu).
   Ludu bezpośrednio do władzy (w sensie władzy wykonawczej) dopuszczać jednak nie można bo natychmiast powstanie jakaś forma dyktatury bo do władzy dostaną się różne Bolki, Bronki Radki i inna prymitywna hołota.
   Krajem powinni rządzić dobrze wykształceni i z dorobkiem zawodowym specjaliści ale specjalistów powinien już wybierać i odwoływać naród a nie oni sami siebie.
   Sejm powinien być zgromadzeniem specjalistów w kluczowych dziedzinach (pisanie prawa, ekonomiści, służba zdrowia, finanse, ekologia, edukacja, ….) a nie prymitywnych pyskaczy, karierowiczów, celebrytów, sprzedawczyków, jak to jest teraz.

   To jest temat do rozwinięcia po wyzwoleniu Polski z niewoli w którą nas wtrąciły solidaruchy oraz KK z JPII na czele.

   Jeżeli w ogóle ktoś zechce Polskę wyzwalać (bo sama nie jest w stanie tego dokonać ze względu na mentalność sporej części narodu).
   Być może ci co mogli by wyzwolić Polskę dojdą do wniosku że im taki „wrzód” podatny na obce infekcje w Europie nie jest potrzebny i „pozwolą” na jej likwidację.
   Jak widać los Polski nie jest już w Polskich rękach (od 89r nie jest i coraz bardziej nie jest…).

 4. Niestety jest chyba tak że każda grupa ludzi z czasem tworzy system który zaczyna być pasożytem na ciele państwa/narodu.Swego czasu Kaczyński,Macierewicz,Komorowski i Tusk jako antysystemowcy walczyli wspólnie z władzą komunistyczną.Kiedy władza przypadła temu gronu powstał nowy system o dwóch obliczach – jeden liberalny poddany zyskowi,korporacjom i „ruskim agentom”,a drugi konserwatywny,religijny z „agentami watykańskimi” itp…Wydaje się że cyklicznie co jakiś czas to życie i duch które obala stare staje się w końcu owym starym tzw systemem i potrzeba kolejnego ożywienia.Wtedy znów naród się budzi,a ów duch opuszcza stare,i zaczyna żyć w nowym,czyli w pewnym sensie reinkarnuje :-). I być może tak właśnie z oporami spiralnie jako narów rozwijamy się i ewoluujemy ;-)?

  1. A tacy Niemcy np zmądrzeli po nazizmie i Hitlerze.
   Są bogaci, mają demokrację i zrównoważony system łączący cechy kapitalizmu łagodzonego bezpiecznym socjalizmem.
   Do tego ukryta oligarchia rodowa.
   Tego ostatniego nie popieram, oligarchia powinna zostać zlikwidowana podatkami (katastralny) i częściową nacjonalizacją wielkich koncernów i częściową prywatyzacja narodową (do drobnych udziałowców).
   Chodzi pro narodową dystrybucję dochodu narodowego wytwarzanego przez naród.

   Ale reszta jest całkiem całkiem (efektywny kapitalizm i bezpieczny socjalizm).
   I żaden ze składników nie powinien być przerośnięty, dominujący.
   Uczcie się Polacy.

  2. Rosja też ewoluuje. Rosja broni się skutecznie przed pasożytami i obcą, agenturalną V kolumną.

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wladimir-putin-podpisal-ustawe-o-niechcianych-gosciach/1kshkp

   A Polska ? Polska od 89r i nadal jest rządzona przez obcą, wrogą Polsce mafię chazarsko banderowską.
   W Polsce pełno jest instytucji o dziwnych, mylących nazwach, które są przykrywką dla anty Polskie działalności zewnętrznych i wewnętrznych wrogów Polski.
   Różne IPNy, Lewiatany, Instytuty polityki wschodniej, stowarzyszenia Banków hehehe Polskich … to wszystko w istocie antypolskie instytucje…(już nie wspomnę sejmu, senatu, żyrandola i rządu, organów doradczych, dużej części tzw opozycji).

   Węgry się bronią, Grecja się broni, Białoruś się broni, Rosja się broni… Niemcy się bronią (już od 65 lat się bronią bez krzyku, po cichu ale skutecznie)…
   a Polska ta najjaśniejsza, solidarna, jutrzenka narodów, królestwo Chrystusa Pana, …. jakoś od 89 r czyli od „wyzwolenia” nieustannie daje d…. swoim nowym „przyjaciołom” .. a ci coraz bardziej brutalnie „wykorzystują” tę okazję i rżną tę Polskę, dziewicę narodów, na okrągło i coraz głębiej i głębiej.

   A wszystko to zawdzięczamy…. dalej znacie.

  3. Problemy zawsze i wszędzie sprowadzają się tylko i wyłącznie do Mamona, to zdemoralizuje i rozpieprzy w kończy każdy system, każdą szczytną idee, każde społeczeństwo. Niech mi ktoś pokaże jeden choćby problem jaki nie sprowadza się i nie ma swojego zaczątku w pieniądzu? Gdziekolwiek i w jakiejkolwiek kwestii. I tak się będziemy i owszem wspinać po tej spirali niedoli i braku jaki determinuje coraz to nowe wymyślniejsze rozwiązania a i morderstwa, wojny, wyzyski, kryzysy, zabezpieczenia, oszustwa i złodziejstwa, cyklicznie wyginąwszy aż TO JEDNO ZROZUMIEMY że trzeba całkowicie transformować wyznacznik wartości i wkładu w oparciu o naturalne bodźce a nie zamienniki a tym samym pozbawić hydrę pokarmu i znieść pieniądz. Inaczej nic nie pomoże.

   A co do Demokracji, to właśnie jest to pranie mózgów i kontrola umysłów Cesarstwa Rzymskiego jakiego wszystkie narody są zniewolonymi Prowincjami, sejm, senat i ulubieniec ludu w wieńcu laurowym zwycięstwa jako namiestnik prowincji na straży złudzeń. A jak by co, zawsze są jakieś igrzyska.

   @Oskar. Niemcy siedzą w tym samym bagnie, tylko mają niby troszkę więcej pieniędzy od nas a mniej od innych żeby trwał wyścig szczurów, żebyś pragnął ulepszyć Demona w sobie Demoniczną kreacją, jak w kasynie zawsze ktoś musi mieć większą wygraną by inni stracili wszystko w imię MAMONA. Ja wiem że jesteś Agentem i zawsze będziesz dzielił włos na czworo i zachwalał lepsze rozwiązania by chronić system. 😉

   1. „Niemcy siedzą w tym samym bagnie, tylko mają niby troszkę więcej pieniędzy od nas a mniej od innych żeby trwał wyścig szczurów,…”
    to się nie trzyma rzeczywistości, te „niby troszkę” to od 3 do 4 razy więcej a to już nie jest egzystencja, to dostatnie i bezpieczne życie.

    „…aż TO JEDNO ZROZUMIEMY że trzeba całkowicie transformować wyznacznik wartości i wkładu w oparciu o naturalne bodźce a nie zamienniki a tym samym pozbawić hydrę pokarmu i znieść pieniądz. Inaczej nic nie pomoże.”

    Sorry ale to bełkot.
    Pieniądz jako substytut dóbr wszelakich jest niezbędny w gospodarce. Trzeba zmienić tylko sposób kreacji pieniądza, odejść od kreacji na zasadzie długu i to długu do prywatnych banków a oprzeć o bilans wytwarzanych dóbr i powierzyć to zadanie rządom a nie prywatnym bankom (które chcą tą drogą wymuszonej systemem lichwy ustanowić rząd światowy)
    Lichwę trzeba zlikwidować podobnie jak spekulacje pieniądzem (instrumenty pochodnie), spekulacje trzeba obłożyć zniechęcającym podatkiem.

    Nikt nie będzie z kawałkiem wytworzonego fotela do samochodu jechał na wieś w poszukiwaniu kury u rolnika który akurat poszukuje kawałka fotela do samochodu.
    Już Fenicjanie to zrozumieli, SeJa nie.

   2. dodać muszę…
    Kluczowy jest system dystrybucji pieniądza w gospodarce czyli system obiegu pieniądza.
    To od tego systemu zależy dystrybucja dóbr, rozkład bogactwa (biedy) w społeczeństwie, rozwarstwienie społeczne, efektywność działania gospodarki, poczucie bezpieczeństwa społecznego, pomyślność (niepomyślność) narodu.

    Liberalizm to system który „parkuje” kasę na kontach nielicznych uprzywilejowanych obywateli lub rezydentów, często zagranicznych… pozbawiając większość elementarnych środków do życia.

    Liberalizm to bandycki system wprowadzony do Polski dzięki solidaruchom i KK z JPII na czele.

   3. Oskar ja nie mówię o żadnej dotychczas rozumianej Gospodarce, ani tym bardziej o Handlu wymiennym, ani więc o żadnym wstecznictwie czy powielaniu miksów i remiksów czego Ty z kolei nie rozumiesz, jak dajesz się wkręcać i święcie wierzysz że inaczej się nie da. Lecz mniejsza o to. 🙂

  4. I zawsze w imię sztucznie wpojonych wartości gotowi jesteśmy dokonywać resetu cywilizacyjnego. Bo z tym lepieniem nie da się po prostu pujść ni o krok dalej.

   Najpierw są szczytne idee, dobre pomysły i jakiś rozkwit nawet przez chwilę.
   I jak zawsze zaczynają się schody, pieniądze, … i nakręca się spirala
   A potem zawsze jest kryzys, wojna i bęc od nowa. Kochany świecie 🙂
   I:
   Najpierw są szczytne idee, dobre pomysły i jakiś rozkwit nawet przez chwilę.
   I jak zawsze zaczynają się schody, pieniądze, … i nakręca się spirala
   A potem zawsze jest kryzys, wojna i bęc od nowa. Kochany świecie 🙂
   I:

   &

   I ktoś se zawsze na tym jedzie i pływa i wypływa, a my od czasu inwazji kręcimy się jak pies za ogonem od setek tysięcy lat od przejęcia Ziemi przez Goauld zwanych też Ori od Mamona Demonicznej kreacji jak świry z klapkami na oczach co gwarantuje że skłócona w niedostatku Ziemia (dla więcej pieniędzy > a jest gorzej) nigdy się nie podniesie, nie odrodzi i nie wyrwie z niewoli a Atlantyda nie odrodzi ani nie wróci strzeżona Mamonem Wiedza i potencjał. Co zawsze czyni z nas niewolników mentalnych i w każdym aspekcie i co gorsza każda próba wyzwolenia się z mentalnej niewoli bardzo boli, BARDZO BOLI bo naszą najwyższą wartością stały się Kajdany niewoli jak ofiary prania mózgów w jakiej sekcie i zakładnicy założeń syndromów Sztokholmskich.

   To co zrobimy żeby mieć więcej pieniędzy nawet jak mają Niemcy i mnie długu? Wiem ! 🙂 Zróbmy więcej pieniędzy hip hip hura, do roboty nieroby / niewolnicy ! 😉

   1. …demonicznej kreacji hehe.. ależ i demony od Boga/Absolutu pochodzą.. to o co common Aguniu? Jak i dlaczego się tak dzieje, ze albo coś postrzegasz jako demona albo jako boski, jasny przekaz.. i co prawdę ci powie /o tobie?/? Lucek czy Szatan? I jak wśród nich plasuje się Chrystus?.. oto pytanie warte odpowiedzi i kontemplacji, a pieniądz.. cóż świadomość kreacji w formie i albo go masz ot tak, bez przywiązania /bo nie masz iluzji poczucia braku/, albo nie masz i psioczysz i demonizujesz heheh
    a tak w ogóle i bez urazy jakieś cofniecie w ciebie obserwuję, gdzieś się zakotwiczyłaś dziwnie.. w tych iluzjach…

   2. .. bo KTO MA temu będzie DODANE, a kto NIE MA temu i to co ma zabiorą.. proste jak drut.. i nieważne czy to będą pieniądze czy inne rzeczy materialne…. ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 😉

   3. Seja masz racje z pieniądzem,ale tak sie umówilismy(tzn ciekawe kto bo ja nie i ci co sie urodzili nawet 100 lat temu tez nie,ale przyjmijmy ze sie tak umówilismy jako spoleczenstwo),ze jako wymiennik zamiast towaru stosujemy pieniądz.
    A musi istniec wymiennik bo nie kazdy jest w stanie sobie wytworzyć wszystko,zeby zapewnić przetrwanie.Tak wiec wymieniac sie musimy.Skoro jest pieniądz jako srodek do wymiany,to powinno go być tyle zeby móc sobie „zakupić”to co potrzeba i nie tylko,to co Ty akurat chcesz i to na co masz ochote wlacznie z jakimis wygórowanymi zachciankami.
    Ponieważ jesteś czlowiekiem ,ktory ma potrzeby,ktore jesli zaspokoi to sie dobrze czuje.Nawet tylko te podstawowe potzreby jesli zaspokoi to sie dobrze czuje.I o to chodzi ,o radosc i dobre samopoczucie.Jak by nie bylo wymiennika to trzeba by bylo sie prosić o wymiane cos za cos ,a jesli ktos ma cos co Ty potzrebujesz a on nie chce tego co Ty masz na wymiane ?to odchodzisz nieszczesliwa ,bo np chcialas dla dziecka jakis lek.
    Nie demonizujmy pieniedzy tylko dajmy ich ludziom wiecej na spelnianie podstawowych i niepodstawoowych potrzeb czlowieka.

   4. Pieniądze powinny być zlikwidowane najpierw na transport, nie wiem jak by to zrobic z benzyną, która jest w szczycie swojej sprzedarzy… opłaty za darmo jedzenie za darmo i czym tu sie martwic, każdy byłby szczęśliwy, potem zlikwidowac kase na sprzet rtv i agd i na litosc boską nie wiem co jeszcze mozna sobie kupywać, albo dadzą nam kase na to wszsytko albo niech likwidują…. bo przeciez tak niewiele potrzeba do szczęścia, można bez tego żyć, oj tak tylko pytanie jak to zrobić, nowa generacja nowa cywilizacja, ale kto sie odwazy tak zrobic? Jakie państwo? Gdyby tak się stało inne kraje poszły by za tym, wyobrazacie sobie podróżować za darmo? ale jakos trzeba zapłacic pilotowi, co on by chciał? Pieniądze ale na co? 🙂

   5. @Iza45 „.. bo KTO MA temu będzie DODANE, a kto NIE MA temu i to co ma zabiorą..” – łatwo powtarzać wyświechtane hasła… A potrafisz powiedzieć jak ustawione są progi MA oraz NIE MA? W jaki sposób to określić? Kto to ustawiał? Myślę że to jest kolejny źle rozumiany/interpretowany tekst usprawiedliwiający działania tych bandytów…
    @lilka „jako wymiennik zamiast towaru stosujemy pieniądz.
    A musi istniec wymiennik bo nie kazdy jest w stanie sobie wytworzyć wszystko,zeby zapewnić przetrwanie”
    Taaak? Jeśli już tak bardzo musisz, to użyj jako przelicznika dżula, kilowatogodziny, czy jakiejkolwiek innej jednostki energii, mającej realne odniesienie do wytwarzanych dóbr. I spróbuj pomyśleć co by się działo wraz z postępem sprawności wytwarzania tychże dóbr. 😛

   6. Robert nie wiem czy to żart czy co.Realne odniesienie?
    No nie wiem.Ciekawe jak policzył byś ilosc energi wydanej na wytworzenie np jednego buta.Ilośc wylanego potu szewca czy ilosc gramów jakie spalil podczas tej czynnosci.:D

   7. Realne odniesienie. To co piszesz o szewcu da się jak najbardziej obliczyć, ale rzecz w tym, że wraz z postępem technicznym, ten wskaźnik byłby spadający, a ponieważ byłby cholernie realnie powiązany z wytwarzanym przedmiotem to byłoby bardzo niewielkie pole do manipulacji „ceną”, a każda taka próba byłaby wyraźnie widoczna jako sztuczna. Dlatego dla mafii finansowej taki pomysł zawsze będzie najgorszą herezją. Podobnie jak dla polityków kratka „żaden z powyższych” na karcie do głosowania. 😛

   8. 😀
    Robert 25 maja 2015 o 17:38 /pisze 😀 nu pszecie nie maluie./

    *@Iza45 „.. bo KTO MA temu będzie DODANE, a kto NIE MA temu i to co ma zabiorą..” – łatwo powtarzać wyświechtane hasła… A potrafisz powiedzieć jak ustawione są progi MA oraz NIE MA? W jaki sposób to określić?
    Roberto, nobo pot beretkom* *zagnezdzilo ino http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/81102640_preview_000_y1_orig.gif *DODANE
    toie cosik inszego nisz dómasz że ci zwendzom 😀
    metafizycnie noto y zy klepiskem insza ja baika 😀 tysz. https://www.google.com/search?q=KLEPISKO&ie=utf-8&oe=utf-8
    🙂 nui roskucowo https://www.youtube.com/watch?v=8x251mk4kjM

   9. Robercie, chodzi o Stan Świadomości. Ja tego doświadczam. Nim do tego doszłam, Mój Duch mnie przeczołgał przez piekło, porozwalał wszelkie iluzji w zakresie finansów, szło ostro..aż powiedziałam Mu Ok..rozumiem o co common.. i dokonało się. Mam – bez przywiązań i fetyszyzacji. Ale też wiem, ze to jest mi dodane, ja bez tego i tak jestem całością. Teraz mam przeczołgiwanie na innych poletkach, bo ja oporny uczeń Ducha jestem 😀

   10. Robert w sumie dobrze myslisz.Ale to z tymi kilowatami to chyba jednak nie ten kierunek.Bardziej by mi pasował czas jako wyznacznik ceny.
    Czyli nie kilowatogodzina a zwyczajna godzina pracy.Nie ważne czy pracujesz na polu czy w biurze.Kazdy w koncu ma inne upodobania.Wiec nie zakladajmy z gory ze ten na polu sie bardziej zmęczy ,bo siedzenie dla niego w biurze mogloby być prawdziwą męczarnią.
    Jedna cena za godzine pracy niezaleznie od rodzaju.hmm.
    Nie wiem czy tak by wyszlo ale napewno roznice warstw spolecznych by sie wyrównaly.

   11. Nawet jeśli tak, to też niedobrze. Bo w takim razie utrwala to tylko stan, że świadome będą jednostki, a reszta jest bez szans. Więc na ogólnoplanetarny skok świadomości raczej nie ma co liczyć… 😛

   12. Sporo tego jest ale gdzieś tam dochodzimy do sedna więc wklepie odnośnik z kontekstem i myślę warto się nieco pochylić http://niezaleznatelewizja.pl/2015/05/nauka-i-technologia-nowej-ery-19-05-2015/comment-page-1/#comment-59230

    Ale Goldi, racja tylko spójrz, kto trzyma za ryj przemysł paliwowy jak nie nafciarze? DAM sama DAM nic odkrywczego WOLNĄ ENERGIĘ DO WOLI tylko woleć wo LEĆ za frii dla każdego ile dusza zapragnie. W rok będziesz miał ufo bo w to to ja się nie zabawie nawet. https://www.youtube.com/watch?v=AypLHoX2iNk https://www.youtube.com/watch?v=AypLHoX2iNk Wiem jak wywalić na śmietnik akumulatory. Po co komu wojny o ropę i paliwa i ich ceny? Po co Ci umowa z Tauronem, ale system padnie? Nooo 😀

    Ciekawą kwestię poruszyłeś Goldi Dzięki 🙂

   13. Wywalić też solary i geotermy i wszystko inne. To jest tylko komplikowanie celowe.

   14. Lilu Wszystkie dobra wyprodukują maszyny i roboty, to się stopuje bo gdzieś trzeba spalić sprzedać biomaszyny = ludzi. Znów chodzi o dobro systemu i stabilność Mamona. A w pierwszy6m linku wyżej masz pobieżną odpowiedz na przelicznik wkładu o motywacji też pisałam, wystarczy się pochylić i chcieć.

    Ale Robert ma racje, gotowi jesteśmy nie tylko własne flaki wypruć ale i podusić własne dzieci na ofiarę Mamonowi. Boimy się zmian choć wiemy że poginiemy a na stare nie ma miejsca. Oki, mnie to lotto. 🙂

   15. Iza liczę na jakieś realne dokonanie tym wstecznictwem, nie bawi mnie już bicie piany i różowe okulary w cukrowni buraczanej dzień przed zagładą 😉

   16. Wracając do Elektrycznej tesli zasięgu, koszcie i czasie ładowania, wadze i koszcie baterii jakie i nawet w końcu się zużyją. Mówię wiem jak wywalić baterię raz na zawsze i nie tylko ich nie ładować, ale zasilać takim autem całą okolicę do woli na wieki wieków amen za darmo. Tylko po co? Skoro można zamontować elektrownie wielkości odkurzacza w każdym domu jak i w tesli.

    A wracając do wynagrodzenia dla kierowcy i pilota. Autopilotowi zdaje się nie trzeba płacić ani składek emerytalnych prawda? I tak będzie to wymarły zawód, tak jak każdy inny i do każdego dziś się dokłada by nie było że do gazu ludzi. Jeszcze.
    Mam wklejać dalsze linki? Z na co komu bank bo jest w komórce, na trawkę, z bezobsługowymi kasami, na trawkę, z bezobsługowymi fabrykami, z robotami i automatyzacją, z wirtualizacją sprzedaży w miejsce nawet całych sieci supermarketów i pracowników, z gps`ami i autopilotami i inteligentnymi pojazdami jakie zaparkują nawet to nie pojadą? Gdzie cały transport na zbity pysk jak każdy każdy w tym kasjerki, pracownicy fabryk, kopalni bo po co? kierowcy, lekarze, kierowcy, piloci, żołnierze, … Co mam wkleić, systemy eksperckie jakie diagnozują i zarządzają?

    No tak Mormoni przeżyją oby?

 5. 22 powody, aby w najbliższą niedzielę […]

  //
  Obowiązuje cisza wyborcza, trzeba było napisać wczoraj do 23.59.

  Voytek – [Admin]

 6. Stany Zjednoczone są „głęboko zaniepokojone” podpisaniem przez prezydenta Rosji Władimira Putina ustawy, która pozwala rosyjskim władzom na uznawanie zagranicznych i międzynarodowych organizacji pozarządowych oraz firm za niepożądane na terytorium tego kraju.
  http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/putin-podpisal-kontrowersyjna-ustawe-usa,242,0,1809138.html
  Organizacje-fundacje pokroju tych co wywolaly płatną rewolucje na Ukrainie mogą byc łatwo eliminowane z Rosji .Ojeeeej.

 7. Bardzo ciekawy artykuł o polityce USA w Azji (i o dezinformacji w mafijnych mediach).

  http://blog.wintm.pl/2014/08/06/morze-poludniowochinskie-oraz-wschodniochinskie-jako-kluczowa-fault-line/

  Widać teraz wyraźnie jak Chiny bronią się przed Amerykańską agresją.
  To dlatego Chiny łączą się rurociągami z Rosją, dlatego mówi się o budowie nowoczesnego szlaku jedwabnego, dlatego gwałtownie unowocześnia się kolej trans Syberyjską (wszystko to ma na celu uniezależnianie się od szlaków morskich zagrożonych przez USA i ich wasali).
  Widać jak bardzo Chiny i Rosja są teraz sobie nawzajem potrzebni i że kłamstwem było twierdzenia że Chiny wykorzystały Rosję przy kontrakcie na rurę z Rosji to Chin.
  Aba kraje mają żywotny (dosłownie być albo nie być) interes w tym by ten rurociąg budować i to jak najszybciej.

  Widać też dlaczego nagle wybuchły zamieszki terrorystyczne w Macedonii dokonane przez Albańczyków (islamiści i sojusznicy USA czyli mafii, znani ze zbrodni w Kosowie).
  Przez Macedonię lub przez Bułgarię musi przebiegać planowany przez Rosję
  rurociąg południowy do Serbii, Węgier i Europy zach, tu chodzi o zablokowanie tej drogi (kolejny przykład bandyckiej polityki USA czyli mafii).
  Również wydarzenia na Ukrainie to tak naprawdę próba zablokowania rurociągów z Rosji do Europy czyli poprawa pozycji strategicznej USA (możliwość szantażu Rosji odcięciem jej od rynków zbytu, pomijam już kwestię planowanych baz USA na Krymie).

  Trwają intensywne manewry, dyslokacja sił i środków, tworzenie alternatywnych tras dystrybucji surowców, materiałów, towarów… na wypadek gorącej wojny.
  To są wprost przygotowania infrastruktury globalnej do III wojny światowej.
  Ta wojna praktycznie trwa. Ostra forma tej wojny ma miejsce na bliskim wschodzie.

  Kto jest agresorem, kto brutalnie podbija kolejne mniejsze państwa które mogły by być i były sojusznikami Chin i Rosji (Jugosławia, Irak, Libia, Syria, Jemen, Iran…Ukraina, Mołdawia) ?
  Wszyscy to wiedzą i tylko sługusy mafii udają że nie wiedzą że kupują dezinformację rozgłaszaną przez mafijne media.

  W którym miejscu tej globalnej układanki jest Polska też wiadomo i wiadomo czyje to decyzje (post solidaruchów).
  I nikt nie pytał narodu o zdanie.
  W którym miejscu tej układanki są post solidaruchy z PO i z PIS ?
  Są po tej samej stronie, są w tej samej „drużynie” czyli w drużynie globalnej mafii której sprzedali Polskę po 89r a dla której pracowali całe lata 80-te (paraliżowanie strajkami gospodarki, nawoływanie do nakładania embarga na własny kraj… kolaboracja z obcymi wrogimi Polsce agenturami banderowską, chazarską, Watykańską, lichwiarską).

 8. Nie jest sztuka pojsc do wyborow jakkolwiek zaglosowac, ale jest nie pojsc, lub pojsc uniewaznic swoj glos. Natomiast, pomimo pierwszego drugiego czy trzeciego, nie wiedziec…i jak dlugo moze sie to w tym cywilizowanym Matrixie udac – kto jest prezydentem na skrawku polaci 54,50N a 49,00N i 14,07E a 24,09E Planecie Ziemia Gai?
  Nie uwazacie ze to glownie ciekawska pokusa Ego to sprawia (no bo co innego?… 🙂

 9. No to będzie się działo.

  Duda jest marionetką Jarka, Duda będzie tylko firmował decyzje Jarka.
  Cała polityka Dudy zostanie podporządkowana jesiennym wyborom do sejmu.
  A jaka to może być polityka ?
  Polityki twórczej PIS nie potrafi prowadzić ale za to politykę destrukcyjną to umie i lubi najbardziej (osobowość Jarka, Antoniego.. a reszta to klakierzy).
  Będzie wojna o Smoleńsk, będzie blokowanie wszelkich inicjatyw PO (to akurat statystycznie dobrze), będzie wprowadzanie wojsk USA do Polski (tu PO i PIS są zgodne), będzie jeszcze gorętsza wojna z Rosją (zoologiczna nienawiść do Rosjan).

  Czy Polakom się coś zmieni ?
  Do wyborów do sejmu nic się nie zmieni.
  Będzie zastój i walka o poprawę pozycji medialnej w najbliższych wyborach czyli obrzucanie się wzajemnie błotem, lawina oskarżeń PO.

  Prawdziwa rzeź PO zacznie się jak PIS wygra wybory do sejmu i jak zawłaszczy prokuraturę, służby specjalne, spółki skarbu państwa i inne państwowe posadki.
  To będzie prawdziwa rzeź, szacuję że kilkaset tysięcy zwolenników PO straci stołki.
  Albo wylecą z roboty albo zostaną odsunięci na boczny tor.
  W MSZ zmienią w jednego POwskiego żyda na innego PISowskiego żyda lub żydówkę.

  Obywatele nic z tego nie będą mieli oprócz rozrywki w TV (bijatyki).
  Obietnice wyborcze zostaną zapomniane natychmiast po wyborach do sejmu.
  Do czasu wyborów będzie się mówiło że PIS chce zrealizować obietnice wyborcze Dudy ale musi wygrać wybory do Sejmu bo go teraz PO paraliżuje.
  A jak PIS wygra, a wygra, bo naiwny naród kupi kiełbasę wyborczą, to natychmiast zapomni o obietnicach wyborczych.
  Powiedzą że niestety nie da się ich zrealizować bo PO tak zadłużyło Państwo że nie ma kasy. Ale jednocześnie znajdzie się kasa na zakupy uzbrojenia u „przyjaciół” z mafii czyli z USSraela.
  Polska pod rządami PIS będzie jeszcze bardziej banderowsko-żydowska niż jest teraz.
  A to wróży wojnę, to wróży otwarcie granic dla banderowców którzy zaleją nasz ubogi rynek pracy.
  I pewnie jeszcze wiele innych „atrakcji” nam PIS przygotuje.
  Kukiz jak będzie się stawiał to skończy jak Lepper ale chyba jednak nie bo to jednak nie ten format polityka co Lepper. Kukiz przy Lepperze to Bolek, prostak a Lepper to przecież też prosty chłop ze wsi ale jednak mądry.

  No i bardzo ważna sprawa Merkel straci wpływy w Polsce a mafia zyska jeszcze większe wpływy (zyska skrzydło republikańskie mafii a oznacza wojnę bo to są psy wojny znacznie bardziej groźne od demokratów).

  1. „Kukiz przy Lepperze to Bolek, prostak…” No chyba żeś się aspartamu nażarł i całkiem Cię rozum opuścił! Nie przypuszczam żeby Kukiz w jakichkolwiek okolicznościach był w stanie powiedzieć „czy można zgwałcić prostytutkę he, he, he…”

 10. No to już wiemy jak mafia chce zmusić Rosję do otwartego konfliktu na Ukrainie.

  http://dnr-news.com/stati/20654-moskva-gotovitsya-k-aktivnoy-oborone-v-pridnestrove.html

  Trzeba sobie przetłumaczyć tekst jak ktoś nie rozumie cyrylicy.

  Naddniestrze jest teraz całkowicie odizolowane od Rosji.
  Jednocześnie stacjonują tam wojska Rosyjskie (są tam wielkie i składy amunicji z czasów ZSRR pilnowane przez wojska Rosyjskie zgodnie z umowami międzynarodowymi).
  Planowana jest prowokacja mająca na celu skompromitowanie sił Rosyjskich w Naddniestrzu i zastąpienie ich siłami Rumuńsko Ukraińsko Polskimi (wszystkie to psy mafii) czyli przejęcie tych składów amunicji (przydadzą się Ukrainie w walce z NowoRosją).
  W ramach przygotowań do tej prowokacji Ukraina wypowiedziała Rosji umowę o tranzycie między Rosją a Naddniestrzem (info z wczoraj).
  Rosja może teraz zaopatrywać swoje wojska jedynie naruszając terytorium Ukrainy lub Rumuni.
  Czyli będzie wiadomy wrzask w mediach że Rosja napadła …na Ukrainę lub na Rumunię.
  Dostawy lotnicze też będą naruszeniem terytorium czyli agresją.
  Ukraina (są doniesienia sprzed kilku dni) zainstalowała już wyrzutnie S300 w okolicach Mariupola akurat na trasie spodziewanego przelotu rosyjskich transportowców.
  To wprost służy do wywołania otwartej wojny z Rosją (zestrzeliwanie samolotów Rosyjskie przeciwdziałania) .
  Wojska Rosyjskie stacjonujące w Naddniestrzu od kilku dni intensywnie ćwiczą walkę z terrorystami (mającymi przejąć składy amunicji).

  Jak Putin rozwiąże tę trudną dla Rosji sytuację tego nie wiemy.
  Ale pewnie Putin to wie.

  Celem tej prowokacji jest zmuszenie Rosji do „napaści” na Ukrainę (bo inaczej nie da się zaopatrywać wojsk Rosyjskich w Naddniestrzu).
  O to chodziło USA od samego początku wojny domowej na Ukrainie (o zmuszenie Rosji do otwartego udziału w wojnie na Ukrainie).

  Polska z Dudkiem na czele wyśle na Ukrainę swoje oddziały specjalne.
  Już wysyłała za Bronka.

  Idzie wojna w Europie.
  USA i mafia pcha Europę do tej wojny co widać gołym okiem.
  Dudek czy Bronek to bez znaczenia Polska Bronka i Polska Dudka reprezentują interesy mafii a mafia chce wojny w Europie.
  I mafia do tej wojny doprowadzi.

  Wojny by nie było gdyby Polska wyszła spod wpływów mafii czyli gdyby wygrała np. M.Ogórek. Ale „narodek” wybrał wojnę (albo sfałszowano wybory).

  To się będzie działo szybko, teraz, w ciągu tego lata, lada dzień.

  1. @Oscar Właściwie to co ona takiego powiedziała? Trochę bla, bla, bla, które niewiele znaczy. Zapychacz czasu antenowego… Zakochałeś się najwidoczniej w pani Ogórek, to i pod niebiosy wynosisz wszystko co powie. 😛 A tymczasem jest to tylko nowa (atrakcyjna) twarz Leszka Millera. 😛 Byłem na spotkaniu wyborczym pani Ogórek i wyglądało ono następująco – kilka standardowych zdań ze sceny, a potem królewna śnieżka (tak wyglądała) zstąpiła „do ludu”, aby gawiedź mogła sobie z nią trochę sweet foci porobić. Oczywiście chętnie pozowała z dziećmi (ale wszyscy dyktatorzy też to robili 😛 ) Pogoda była jak marzenie, było cukierkowo, słodziutko wręcz do zrzygu. Oczywiście o żadnych pytaniach mowy być nie mogło… Dla porównania – Paweł Kukiz spędził 1,5 godziny odpowiadając na pytania ludzi którzy przyszli na spotkanie z nim. Poza tym, co mogę sadzić o pani Ogórek kiedy mówi, że się „serdecznie z Millerem przywitała”? Toż to obrzydliwy oślizły typ! A ona się z nim serdecznie wita! 😛 Ja mu kiedyś obiecałem (po jego wypowiedziach odnośnie wyroku w sprawie wiezień CIA w Polsce), że jak się trafi okazja to mu w gębę napluję – ta gnida razem ze swoim kolesiem, byłym prezydentem (który naonczas głową ręczył za to, że takie wiezienia nie istnieją u nas) wpakowali nas w straszne szambo, za które teraz polski podatnik musi zapłacić. A powinni ONI z własnej kieszeni.

   1. Jak widać nie jesteś obiektywny.
    Ty wręcz zioniesz nienawiścią to mocno razi w twoim wpisie.

    Więzienia CIA.
    Miller był tylko premierem a karty rozdawała mafia która miała swojego Prezydenta Kwaśniewskiego.
    Miller był pod silną presją, jak silną pokazują jego polityczne losy, jak zablokowanie wszystkich reform Millera wspólnie przez solidaruchów i Kwaśniewskiego – bo to jest jedna mafijna drużna oraz późniejsze obalenie Millera w wyniku prowokacji Rywina w którym to obaleniu uczestniczyli czynnie Kwaśniewski i wszystkie solidaruchy z późniejszego PO i PIS.
    Co do więzień CIA to myślę że miały być one tajne ale na pewno nie było powiedziane że mają służyć do torturowania ludzi.
    W Polityce jest tak że trzeba iść na kompromisy by móc zrealizować swój program. I to był jeden z takich zgniłych kompromisów.

    Ale co innego mieć pozytywny program i próbować go realizować nawet za cenę zgniłych kompromisów a co innego
    realizować program zdrady narodowej jak to robili Kwaśniewski i solidaruchy z PO i PIS (bandyckie Balcerowicza, bandyckie reformy Buzka, bandyckie reformy Tuska i Kopacz).

    Ja widzę zasadniczą różnicę w programach Milera i bandy solidaruchów z PO i PIS dawniej AWS.
    Miller starał się budować Polskę, solidaruchy demontowały, gnoili Polaków, wypychali ich na emigrację realizowali program mafii żydowskiej (program grabieży i zniewolenia Polski).
    Miller chce dobrych stosunków ze wschodem i zachodem a solidaruchy wykonując polecenia mafii dążą do wojny na wschodzie.

    I dlatego cenię Millera a pogardzam zdrajcami działającymi w interesie wrogiej Polsce mafii.
    (o ocenie decyduje program a nie korzenie, uroda, sukienka, fobie, czy pogoda).

    A ty jak widać kierujesz się zupełnie innymi przesłankami.
    A to PROGRAM polityczny decyduje o ocenie polityka.
    Jaki program mają solidaruchy z PO, wiemy (wojna na wschodzie i grabież narodu), jaki program ma PIS też wiemy (wojna na wschodzie i wasalizm wobec Watykanu).
    A nie tego Polsce trzeba. Polsce trzeba programu Orbana.
    W Polsce realnym „Orbanem” jest Miller i M.Ogórek.
    Kukiz nie jest politykiem, jest artystą estradowym.
    Jeden Bolek Polsce wystarczy. Polską powinni rządzić fachowcy.

    To czysta, matematyczna wręcz logika a nie emocje.
    Niestety „pożyteczni idioci” posługują się emocjami a nie rozumem (kocham albo nienawidzę) i mafia mająca w rękach praktycznie wszystkie media łatwo może nimi manipulować i to robi z powodzeniem.
    (łatwo się manipuluje emocjami a dużo trudniej rozumem bo dla rozumu 2×2 =4 a dla emocji wcale nie musi).

   2. Zionę nienawiścią? A mam go za co kochać? To co mu obiecałem odnosi się do jego bezczelnej i butnej i pełnej pogardy dla tych torturowanych ludzi wypowiedzi po ogłoszeniu wyroku trybunału międzynarodowego. „Co do więzień CIA to myślę że miały być one tajne ale na pewno nie było powiedziane że mają służyć do torturowania ludzi.” Oscar! Czy Ty się wczoraj urodziłeś? Czy Ty sobie zdajesz sprawę z tego co napisałeś? Jakiekolwiek nie miałyby one być, to po pierwsze trzeba zacząć od tego ŻE ICH NIE MIAŁO PRAWA BYĆ NA POLSKIEJ ZIEMI POD ŻADNYM POZOREM!!! A oni – same kuźwa niewiniątka, żaden nie zdawał sobie sprawy co jak i do czego… Przecież niczem stało się to u nas, to ten proceder trwał już jakiś czas! A Kwachu publicznie własną głowa ręczył, ze w Polsce nic takiego nie ma miejsca, POMIMO TEGO, że amerykanie sami się do tego przyznali w emitowanym przez NASZĄ TV filmie dokumentalnym. Pamiętaj, że w Norymberdze też same niewiniątka sądzone były, które też były uwikłane w jakieś układy i też MUSIAŁY robić to co robiły. Więc moja ocena w tej sprawie może być tylko jedna – zarówno ci ze strony amerykańskiej jak i naszej to są zwyczajni bandyci i tak należy ich traktować. Niezależnie od szyldu pod jakim występują w danej chwili. Przecież ten podział jest fikcyjny. A polityka nie ocenia się po programie, tylko po efektach. „Po owocach poznacie ich…” Kiedy Gierek ustępował ze stanowiska powiedział „chciałbym żebyście pamiętali, że zawsze chciałem dobrze…” Jacek Fedorowicz wtedy skomentował to następująco – „ideałem byłby przywódca, który zawsze chciałby źle i też by mu nie wyszło” 😛 „Kukiz nie jest politykiem, jest artystą estradowym.” I co z tego? A KTO JEST? A jaka uczelnia szkoli polityków? Reagan też był TYLKO aktorem (nie najlepszym podobno), a został prezydentem 😛 I co? Politykiem zostaje się z układu, czasem z przypadku, ale to na krótko raczej (co nie oznacza że nie można w tym czasie sporo szkód narobić…) 😛 A jeśli zarzucasz mi nienawiść, to przez analogię ja też mógłbym Tobie odnośnie JPII Też zioniesz do niego miłością co i raz… 😀 A do pani Ogórek nic nie mam. Przecież mówiłem, że ładniutka, tylko o anoreksję się ociera… 😀

   3. W sumie to Oskar pewnie by tak nie piał za Kaczyńskim 😀 😀 😀 Ciuś ciuś zakochał się i wypiera 😉

    A ja tam też Robert jako kobieta nieobiektywnie powiem, że łee bo co nie garbata i nie szczerbata i wyczesana zwykła przeciętniara, bez figury za to faktycznie zwiewna że anorektyczna. A dla mnie to w ogóle jest nie wiem był kombinezon bojowy Pis. I nawet nie chodziło o to kto wygra i jak się podzielą ani kto będzie prezesem Polsatu czy kghm tylko o to żeby wkręcić obywatela prowincji Rzymskiej w jakieś lepiej że teraz zaciśnijmy pasa bo to owo i wróg u bram.

    Oskar cenie Twoją odmienność, ale nie jesteś lepszy od solidaruchów bo nie powiem inaczej i tylko mam nadzieję że nie etatowo. I tak nie wygrasz bo opiewasz stare i nic prócz dziel i żądz Cię nie interesuje.

   4. @SeJa – tak naprawdę to moje upodobania są nieco odmienne, a pani Ogórek plasuje się na pograniczu tychże – w sferze jeszcze akceptowalnej. Ale w zestawieniu np. z niektórymi posłankami to istne cudo 😉 Ale np. córka pana Dudy też całkiem nieźle się prezentuje… no i co z tego?

   5. Wiesz niektórym to wystarczy. Bo ciekawa jestem tak beznamiętnie czy gdyby jak Jej tam ta z „kurwikami” czy inny „buldożer” obiecał nawet zniesienie podatków ktoś by się zakochał na ZABÓJ. Każdy coś obiecywał zawsze a i tak głosuje się w 90% na prezencję, krawat, maślane oczka i takie tam. Ale to tylko takie moje spostrzeżenie, też nic do nikogo nie mam.

    Niemniej faktem psychologicznym jest że ładna = mądra i dobra i jak by za mgłą anielską, nawet jeśli jest głupia jak but i do tego wredna faceci tego nie widzą. To po prostu fakt nie żadna aluzja do kogokolwiek i analogicznie w druga stronę, co przekłada się na zarobki, pozycje w stadzie, … już u obojga płci. Wiadomo że rudy to wredny, chudy to nerwus, gruby to kłamczuch a piegowaty jest zakompleksiony a okularnik to memeja a obdartus bez krawata to głupek. No i te im bardziej nieuświadomione mechanizmy postrzegania i wartościowania tym mają większy wpływ na postrzeganie. 😉

   6. Pomijając układy, wcześniej wygrał z Kaczyńskim Komorowski choć i tak ludzie by woleli Tuska ale On sygnował Komorowskiego musiał wygrać by był najprzystojniejszy, wystarczyło że tego nie zmaścił.
    Teraz analogicznie Kukiz bardzo przystojny, ale Duda też i elegancki no i kto jest prezydentem? 😉 Najprzystojniejszy we wsi.

    Ja wiem że nie postrzegasz jak każdy facet tymi kategoriami i o czym to świadczy. Ale każda kobieta bez trudu wyłoni zwycięzcę każdych wyborów a przynajmniej liderów i tylko po tym kryterium i się nie pomyli. Żaden Moczulski nigdy nie wygra. I zawsze o włos wygra ten jaki się lepiej prezentuje ba dla tego też ma lepsze stanowisko i plecy.

    A czemu nie kobita w RP? No to też długa historia. Może w następnych wyborach miała by szanse wygrać jakaś, ale nieeee choć zawalczyć ale przede wszystkim musiała by mieć czarne włosy, albo jeszcze lepiej w odcieniu kawowym, bo społecznie blondyna raczej zawsze da się prowadzić, pokierować, jest lepszą asystentką, żoną, matką ale nie PRZYWÓDCĄ no i masz. Choć nie ma nic bardziej błędnego w ocenie. Bo prędzej ciemnowłosa będzie nijaka a blondi będzie bystra alfa i cięta jak brzytew. 😉

   7. A wracając do Pani Ogórek to jest szatynką falowaną. Co daje najlepszy wachlarz możliwości.
    Nawiasem zawsze blondyny farbują się na ciemniej, a brunetki rozjaśniają, kręcone prostują, a proste kręcą. Taka zasada. Jak żebrak chce uchodzić za króla, a król lubi się wtapiać w tłum.

   8. @SeJa – no własnie, dobrze to rozwinęłaś, że nic dodać. I pewnie właśnie Miller liczył na „efekt Oscara” tylko w większej skali, ale jak widać wyszło mu raczej średnio… 😛 Co do mnie – to ja się akurat do tych bez krawata zaliczam 😉 Cóż poradzę – nie lubię. 😛

   9. Czyli Robert do tych jacy usiłują z nie najlepszym skutkiem wtopić się w tłum … 😉

    Ja też wolę dżinsy … (nie ukrywam to już jest lekka przegina szczególnie na spotkaniach świadków Jehowy 😀 a cy co inne gdzie nie ma zmiłuj ) 😉

 11. Jeden z komentarzy na Onecie o tym jak PO się zabetonowało na stołkach.
  I niestety tak właśnie wygląda Polska solidaruchów.


  ~derek1258 : Czytałałem już dość dawno w tygodniku „w sieci” ,ze Tuskowcy od dłuższego czasu ustawiają się w różnych instytucjach i robią nowe aneksy do umów,żeby trudno było ich zmienić ,lub zwolnić.Obwarowali nowe umowy w taki sposób,żeby nie opłaciło się zwolnić danego Tuskowca.Obstawili wszystkie co tylko możliwe ,stanowiska ,wysokie odszkodowania itd.Ciężko będzie zwolnić ludzi z obecnej cwanej i przebiegłej ekipiy.Gdyby nawet udało się zwolnić jakiegoś Tuskowca,to otrzyma wg tych umów ,co sobie zafundowali wysokie odszkodowanie .Sprzątanie po Platformie będzie trwało bardzo długo i będzie bardzo ciężko,bo mieli 8 lat na okopanie się na stanowiskach. zwiń

 12. 🙂 jo tam y s kuroma se radze 😀

  Pszechowałem we stodole poiazda na *S… /ni bede fso reklamował/ 😛
  Y jadziem bes wieś, moja /ubjustfiam tyn nazwe/ 😀 prowadzi ajo yno dżwerky
  uhylne y na znakó kóniec gminy x…/scisle taine/ 😛 mom fUl we bagaRznik teh
  co frówaiom ay tech co skaco tysz 😀 X1, 2, czy śtery!
  a we inszech radzese se 😛 se hopie http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201409/1411201717_by_coldseed_500.jpg?1411201717 niezgorzei.

  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=Xk07TVF5Hbo

Comments are closed.