Alternews – 22.05.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

10 thoughts on “Alternews – 22.05.2017

 1. jedynie skuteczna metoda to ===UCZMY DZIECI I WNUKI ZYC BEZ MONEY I BEZ ZABIJANIA,BEZ RZADOA I RELIGI ,BEZ SADOW I ORAW I OBOWIAZKOW ZA 50-100 lat ta idea zaistnieje =bawmy sie cudem zycia i cudem istnienienia
  Odpowiedz

 2. ujawniamy i tym temacie nastapila zmiana ===http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/statek-wypelniony-muzulmanskimi-migrantami-po-raz-pierwszy-zostal-odeslany-do-libii

 3. Nie ma co się dziwować..
  Światem zachodnim rządzi wiadoma mafia.
  Ta mafia ma strukturę hierarchiczną by nie powiedzieć wprost rodzinną.
  Kilka rodzin rządzi całym zachodem.
  W tych rodzinach władzę absolutną (i wszystkie pieniądze) mają „seniorzy rodu”… którzy dobiegają 90–100 lat. Starcza demencja, zdziecinnienie, spadające do śmieszności możliwości intelektualne … i pełna władzy oparta na bilionowych majątkach.
  Cała reszta to najpierw bliska rodzina skacząca dookoła by dostać spadek… potem bliskie dziwki potrafiące zadowalać dziadków.. potem prezesi największych geszeftów staruszka wiedzący że są całkowicie na łasce starca z demencją…
  dalej jest reszta sługusów o różnej motywacji od finansowej (za kasę zrobię wszystko.. (to istota kultury amerykańskiej i żydowskiej) poprzez różne egzotyczne ideologia, magia rasizmy okultyzmy i co tam jeszcze dziadków kręci.

  I takie środowiska stanowi władzą globalna na zachodzie.. oni decydują a w istocie to ci starcy z demencją jak zachód ma się „zachować ” w danej sprawie (wybory, wojny, imigranci, … co mają lansować np multikulti a co zwalczać.. państwa narodowe…)

  w tym środowisku mądrzy ludzie nie mają głosy, decydują stetryczałe staruchy zdegenerowane życiem w luksusie i całkowitą bezkarnością…a reszta to potakiwacze…

  I dlatego tzw zachód jest taki śmieszny dziwny, nielogiczny zakłamany…obłudny i zbrodniczy…jest taki jakie są staruchy które tm zachodem zza pleców politycznych i medialnych marionetek, rządzą.

  To problem każdej dyktatury typu rodzinnego (cesarstwa królestwa)
  Lider się starzeje , idiocieje,, a kolejne pokolenia są głupie… bo Pan Bóg rozdaje rozum inteligencje sprawiedliwie losowo… i bogactwa oraz władza absolutna to nie pomagają.
  Władza dziedziczna zawsze się degeneruje… bo dzieci zwykle nie dorastają do pięt tatusiom bandytom którzy byli na tyle zdolni by zdobyć władzę absolutna czyli np. wyrżnąć konkurencję.

  1. Dodam do powyższego opisu „zachodniej demokracji” że ta struktura władzy to w istocie struktura plemienna. Ta plemienna struktura została zachodowi narzucona przez jedno plemię pasterzy owiec rodem z bliskiego wschodu.
   To plemię przyjaźni się tylko z podobnymi sobie plemionami obecnie jest jedno takie plemię rządzące Arabią Saudyjską.
   Cała reszta to podbite obce plemiona (goje) które rządzące plemię traktuje czysto instrumentalnie. To rasizm w czystej choć skrywanej przez np multikulti postaci.
   W Polsce to plemię również rządzi od 89r. Polacy w Polsce to tylko tania siła robocza dla tego „wybranego przez Boga” plemienia.
   Ci „wybrańcy” sami się tak mianowali przed 2000 lat (świetny chwyt marketingowy) i jadą na tym chwycie propagandowym od 2000 tys lat z ogromnym sukcesem „rynkowym”.
   Tylko od czasu do czasu się zapędzają w grabieży i lokalne narody poodnoszą przeciw nim bunty często bardzo krwawe (patrz historia Egiptu, bliskiego wschodu, Europy od 2000 lat do dzisiaj).

   W demokracji władza plemienna powinna być tępiona z cała surowością… a nie jest.

   1. Nieprecyzyjnie się wyraziłem.
    Popiera władzę plemienną ale tylko w zakresie własnego plemienia i z uwzględnieniem zasad określonych przez demokratyczne państwo.
    Potępiam władzę jednego plemienia na innymi „plemionami”
    bo to jest czysta dyskryminacja.
    Pod pojęciem plemię można też podciągać różne kasty zawodowe jak np kastę prawników, sędziów, prokuratorów…

 4. Ciekawe filmiki ilustrujące stosunek PIS do Izraela.
  Filmiki nieoficjalne nagrane ukrytą kamerą podczas zamkniętego spotkania L.Kaczyńskiego z izraelitami w Izraelu.
  http://www.sadistic.pl/lech-kaczynski-zamkniete-spotkanie-w-izraelu-ukryta-kam-vt149438.htm

  Kiepska fonia ale warto się wsłuchać co L.Kaczyński miał do powiedzenia Izraelitom.
  I to by było na tyle na temat Polskiego patriotyzmu PISu.
  Jest patriotyzm znacznie ważniejszy dla PIS niż Patriotyzm wobec Polski.
  Istnieje jak widać patriotyzm hierarchiczny.
  Ale o tej hierarchii patriotyzmu i nienawiści już się nie mówi w mediach..
  Natomiast w sieci się mówi pośrednio i wszyscy wiemy jaka to jest hierarchia.
  W tej hierarchii Izrael jest na samej górze potem USA, Arabia Saudyjska, potem może UE…umiarkowani terroryści w Syrii, Banderowcy na Ukrainie, Czeczeńscy islamiści w Rosji… a na drugim skrajnym końcu (to obowiązująca nienawiść) Rosja, Korea PN…

Comments are closed.