Alternews – 22.07.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

17 thoughts on “Alternews – 22.07.2014

 1. Panie Zagórski jeśli Panu coś się w głowie nie mieści to nie znaczy że tego nie ma. Tak jak zniknął pierwszy samolot, tak mógł i zniknąć drugi a zamiast niego pojawić się ten stary. Jak ktoś opanował technologię takich porwań to może ją stosować. Dobrze, że chcesz Pan puszczać w eter wiarygodne rzeczy bo na razie w gadaniu tych niepotwierdzonych jesteś Pan mistrzem

  1. Panie Januszu! Przecież to proste jak budowa cepa – kto jest odpowiedzialny za ten samolot.
   Wszyscy wrzeszczą „winien jest Putin!” a kierując się zasadą Cui Bono od razu widać kto miał interes żeby ten samolot spadł.
   Oczywiście winien jest Tusk i PO! (mają wszak wprawę w organizowaniu takich imprez – przetrenowali na Tupolewie). Cała ta sprawa skutecznie odwróciła uwagę od afery podsłuchowej, a przecież to polski kontroler lotów skierował ten samolot tą trasą wystawiając go na odstrzał.
   Wystarczy przesłuchać tego kontrolera na czyje polecenie to zrobił.
   W ten sposób PO odwróciło uwagę od siebie oraz przy okazji wyświadczyło przysługę syjonazistowskiej mafii.
   Za co Tusk ma być awansowany na europejskie stanowisko.
   Nie wolno zapominać, że po Tupolewie też ktoś awans otrzymał…

 2. Udział Polaków w zbrodniach na mieszkańcach NowoRosji.
  Nieprawdopodobne zaślepienie. Są tacy którzy niczego się nie uczą na ewidentnych przykładach. Albo tylko udają że niczego się nie uczą bo za takie udawanie im płacą.
  Przykłady Iraku gdzie Grom wykonywał tajne misje (mordowania Irakijczyków), tajne więzienia w Polsce, szkolenie Ukraińskich terrorystów z Majdanu w Polskich ośrodkach szkoleniowych to wszystko są prawdy które nie mogą być podważana przez poważnych ludzi. Wsparcie dla zbrodniczej polityki mafii żydowskiej nie może być kwestionowane w żaden sposób (oficjalne wypowiedzi chyba wszystkich polityków, nadgorliwość oficjalnych mediów).
  Na tym tle podważanie informacji o czynnej wojskowej współpracy z Ukraińskimi Banderowcami jest próbą zawracania kijem Wisły.
  Ta współpraca jest w części oficjalna jak np dostawy (bo nie sprzedaż bo Ukraina nie ma czym płacić) wyposażenia wojskowego (kamizelki kuloodporne, hełmy).
  Jet też część tajnej współpracy (tylko idiota będzie twierdził że jej nie ma).
  Na tym tle informacje o dostawach ciężkiej artylerii i innej broni ciężkiej (transportery, czołgi, części zamienne) jest bardzo wiarygodna. Wasalna wręcz niewolnicza postawa Polskich władz wobec mafii żydowskiej sprawia że mafia może sobie brać z Polskich magazynów co zechce.
  A na Ukrainie walkę z Ukraińcami prowadzi mafia żydowska (Kołomyjski płaci za mordowanie Ukraińców), Banderowcy(mordercy ideologiczni) i najemnicy za pieniądze.
  Dla mnie informacja o udziale Polaków (za wiedzą i wsparciem władz Polskich) w mordowaniu mieszkańców NowoRosji jest bardzo wiarygodna choć nie jest to jak to w polityce bywa wiarygodność 100%. Jak ubiją kilku Polaków, jak wezmą do niewoli i pokażą w TV to będziemy mieli pewność.
  A Obrońcy NowoRosji z całą pewnością polują ta takich zagranicznych „najemników”.
  Jednego neonazistę ze Szwecji już złapali.

  1. Dokładnie tak!
   Dowody się znajdą w odpowiednim czasie. Teraz jeszcze może na to za wcześnie.
   Przypomnieć tu należy sprawę osławionych więzień CIA na terenie Polski. Pamiętam jak pan Kwaśniewski zarzekał się i własną głową publicznie ręczył że to nieprawda.
   Po czym okazało się, że prawda jak najbardziej. Nasze władze szły w zaparte, podczas gdy sami amerykanie opublikowali film, w którym przyznali wprost że taki proceder w Polsce miał miejsce.
   Od tego czasu nazywam pana Kwaśniewskiego „człowiekiem bez głowy” (że o honorze już nie wspomnę)…
   Więc pożyjemy – zobaczymy…

 3. Proste rzeczy i skomplikowane na tle -co tu filozofować-morderstw żydowskich na Palestyńczykach. Dużo by gadać. Tam gdzie izraelski snajper dobija bezbronnego Palestyńczyka zabijane są dzieci nie ma miejsca na uniwersytecką dyskusję .
  To jest ZŁO i tyle.
  Jeszcze z naszego obszaru /UKRAINA/ -niedawno ,a pewnie dalej będzie trwał bełkot w tvałach jak nie należy łączyć „smoleńska” z 777 no cóż można tylko „pogratulować” braku logiki i w ogólności oleju palmowego.
  Co tyczy się „słońca peru” to twierdzę iż to nie Tusk jest taki mądry lecz pomagierzy ze sztabu .Proszę zauważyć że gdy coś się dzieje Tusk zamyka się i trenuje gadkę ..po czym występuje na forach /sejm,tv itp/.Niestety nie jest to jego lecz sztabu. On sam jest delegowany i zadanie naczelne jego to trwać do upadłego. To można skwitować znanym sformułowaniem …raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy! lub po trupach do celu.PROSTE a takie trudne.

 4. Konferencja prasowa Rosji dot zestrzelenia samolotu nad NowoRosją.
  To jest bardo ważny materiał którego wam w polskojęzycznych mediach nie pokażą.
  Warto samemu wysłuchać tej wielkiej konferencji prasowej zorganizowanej przez Rosję na temat zestrzelenia samolotu na Ukrainie (rosyjski, angielski).
  Polskojęzyczne media wam tego nie pokażą a jak już to omówienia w krzywym zwierciadle.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanska-wersja-zaglady-boeinga-rozpadla-sie-video-2014-07
  Rosjanie udowadniają jaki przebieg miały wydarzenia , zastanawiają się dlaczego katastrofa zbiegła się z przelotem amerykańskiego eksperymentalnego satelity do wykrywania lotów rakiet , oraz udowadniają kolejne fałszerstwo Kijowa nt filmików systemu BUK który miał zestrzelić samolot i uciekał do Rosji (to kłamstwo Kijowa polskojęzyczne media wam wielokrotnie pokazywały jako dowód na zbrodnie Rosji). Okazuje się że system BUK na filmie jedzie przez miejscowość która była pod kontrolą Banderowców.
  Warto oglądnąć cały film z konferencji i samemu wyciągać wnioski.
  Rosja pokazuje analizę wydarzeń a USA, mafia żydowska oraz jej rozliczne sługusy tylko wrzeszczą, oskarżają, żądają sankcji, wojny, krwi a z konkretów to tylko fałszywki typu „Rozmowy separatystów”, „Ucieczka systemu BUK do Rosji” itp.

  Ktoś kto tego nie dostrzega musi być albo pożytecznym idiotą (do potęgi) lub szują która tylko udaje że nie widzi tego co widać gołym okiem, co musi budzić co najmniej poważne wątpliwości.
  (powyższe dotyczy „polskich” polityków, polskojęzycznych mediów w tym niektórych „dziennikarzy” z alternatywnych mediów).
  „Polska to tylko żydowska wydmuszka” i tu miał rację minister pochodzenia żydowskiego ale o bardzo Polskim nazwisku nijaki Sienkiewicz.
  Oni wiedzą najlepiej jak jest na prawdę. A naprawdę jest gorzej niż wam się wydaje.
  Gorzej ekonomicznie, gorzej w zakresie suwerenności, gorzej w zakresie waszego bezpieczeństwa, dla nich mordowanie tysiącami to robota codzienna od wielu lat tylko tym na Świecie się zajmują więc mają technologię i wolę by was powyrzynać jak zaczniecie podnosić skołatane żydowską propagandą główki.
  Niestety z tej opresji mogą was wyzwolić tylko wspólne wysiłki Rosji i Niemiec.
  A najśmieszniejsze jest to że wy będziecie się przed tym wyzwoleniem bronili.
  Tak was zamotano propagandowo.

 5. Znając zycie to już wszystko możliwe.Każde przekręty.
  Na portalu wolna-polska mogliby przesiać niektóre artykuły bo tam ludzie im przysyłają różne i oni je publikują.Kiedyś czytałam artykul przysłany przez jakichś katolików ze stanow co twierdzili ze tylko katolicy mogą powstrzymać nwo.Na końcu jakas modlitwa jeszcze.Ten portal dużo tam publikuje o jednej nacji.Ktos może chcieć niszczyc ich wiarygodność.
  Niestety pelny obraz można mieć tylko czytając internet i glowne media.Dezinformacja jest i tu i tam oraz manipulacja .

 6. Co do GLOBALNEGO OCIEPLENIA – istnieje ścieżka łażcząca obydwa obozy.
  Ocieplenie jest zjawiaskiem występującym w całym wszechświecie. Wszechświat rozszeża się coraz szybciej – zatem zmienia się atmosfera na wszystkich planetach jak i temperatura gwiazd. To, że człowiek nie ma na to wpływu to prawda, jednak nie oznacza to wcale, że powinniśmy zużywać ropę i zatruwać środowisko odpadami przemysłowymi/nuklearnymi – bo doprowadza to do degradacji gleby. upraw, wód, powietrza i wymierania gatunków zwierząt i roślin na niespotykaną dotąd skalę.

  Jeśli globalna elita znalazła sposób na dojenie i dożynanie narodowych gospodarek, to mając świadomość, że proces ocieplania toczy się w skali makro i posługuje się tą wiedzą dla swoich celów.

  Tak, że o ile człowiek ma mały wpływ na ocieplenie, to ma wielki wpływ na niszczenie środowiska swoją tępą, nieodpowiedzialną i łupieżczą postawą.

  Można połączyć obydwa stanowiska – nie płacąc ściepy na globalnych cwaniaków ale wprowadzając nowe ekologiczne technologie przynoszące długoterminowo wszystkim zyski.

  Goran Mitić nt. antygrawitacyjnego modelu wszechświata – druzgoczący 80-letnią teorię słonecznych fuzji termojądrowych.
  http://www.youtube.com/watch?v=3Agj-rLIqPU

  1. Odnośnie „globalnego ocieplenia” komu wierzyć? Znowu prosta zasada Cui Bono. A przez kogo ci „naukowcy” są finansowani?
   Przypomnieć tu wypada wydarzenie 9/11, gdzie oficjalna wersja wydarzeń wielokrotnie oprócz zdrowego rozsądku usiłuje gwałcić prawa elementarnej fizyki.
   Istnieje w sieci oficjalna propagandówka (chyba ma tytuł „jak runęły dwie wieże”), w której stara się zrzucić winę już to na projektantów, już to usłużni „naukowcy” bardzo starają się udowodnić niemożliwe, co i tak wychodzi im raczej średnio. A całość podlana obficie sosem psychomanipulacji. Niewygodnych pytań oczywiście się nie stawia…
   Więc w przypadku ocieplenia rzecz się ma analogicznie. Zjawisko należy wiązać z aktywnością słoneczną, ponieważ wzrost temperatury obserwowany jest również na pozostałych planetach układu słonecznego. A przecież w okresie średniowiecza miało już miejsce przejściowe ocieplenie, które wcale nie przyniosło jakichś strasznych skutków, a wręcz przeciwnie.

   Panie Januszu – świetnie by było gdyby NTV była w stanie zrealizować jakieś wykłady na temat medialnych technik psychomanipulacji (analogicznie do cyklu wykładów n.t. szczepień – świetna robota!), bo nie wyrabiam z ciągłym tłumaczeniem znajomym na czym to polega, a tak mógłbym podawać po prostu linki do audycji – niech się dokształcą.

  1. Ja już dawno zrozumiałem że w tym zbrodniczym systemie kasa i zyski są ważniejsze od człowieka, od moralności, honoru, prawdy, sprawiedliwości… dużo ważniejsze.
   To z zasady działania zbrodniczy system (pogoń za zyskiem, płatna bezkarność, władza w rękach chciwych wielkich koncernów i stojącej za nimi mafii żydowskiej).
   Jeżeli da się zarobić na leczeniu ludzi to oczywistym jest budowanie mechanizmu powodującego że wiele ludzi powinno chorować by na nich jeszcze więcej zarobić (klasycznie tworzenie rynku na oferowane usługi).
   Jak pomóc „kapitalistycznemu szczęściu” czyli jak to zrobić ?
   Wersja łagodna to leczyć tak by nie wyleczyć (mam taką zagraniczną i drogą aspirynę która słabo działa, Polska ta z PRLu działała natychmiast i była tania).
   Wersja bardziej hard to stymulować „zachorowalność” (żywność, szczepionki, woda, chemitreils…) .

 7. Najpotężniejsza broń dzisiejszego świata

  …”Współczesne media zwykle nie mówią w należyty sposób o rzeczach, o których powinni mówić, co dla zwykłego zjadacza chleba jest nie do wykrycia. Społeczeństwo cierpi na niedobór informacji i stale wnioskuje w oparciu o informację szczątkową. Tak wygląda rzeczywistość; i jest to całkowite wynaturzenie zasad demokracji. W mediach stale słyszymy, że najlepiej dla demokracji jest, gdy głosuje jak najwięcej osób, nieprawdaż? Czy jednak tak jest naprawdę? Wiemy przecież, że wyborcy w większości są zupełnie niekompetentni. Kiedy głosują, to jest tak, jakby w sądzie ława przysięgłych wydawała werdykt sędziowski nie znając zupełnie danej sprawy, a opierając się wyłącznie na fragmentarycznym zarysie sprawy. Dlaczego media zachęcają do tego, aby w demokracji wytworzyła się właśnie taka ława? Czy media stoją po stronie interesu społecznego?”…

  …”Przyjrzyjmy się teraz jednemu tylko przykładowi. Wyobraźmy sobie, że media podają następującą informację:
  „Premier Han Dzong Jil poleciał z dwudniową wizytą do Tokyo, gdzie na szczycie gospodarczym spotkał się z przywódcą rządu Japonii oraz Chin. W wyniku rozmów podpisano szereg porozumień, mających ułatwić wymianę handlową. Wszyscy uczestnicy obrad uzgodnili, że nastąpi pięcioprocentowa obniżka cła”.
  Teraz pytanie:
  Gdzie w tej informacji kryje się podstęp? Proszę przeczytać to jeszcze raz i przyjrzeć się uważniej.
  Czy znalazł ktoś w powyższym „cytacie” podstęp? Myślę, że nie. Byliście bez szans….
  Załóżmy, że w rzeczywistości premier Han Dzong Jil faktycznie poleciał z dwudniową wizytą do Tokyo, gdzie uzgodnił wszystko o czym powiedziano. Nie wspomniano jednak, że premier Han Dzong Jil razem z dwudziestoma delegatami z jego partii zatrzymał się na koszt podatnika w pięciogwiazdkowym hotelu, co kosztowało 120 tyś. dolarów. Jaka teraz będzie ocena Han Dzong Jila u odbiorców informacji? „…..

  MILCZENIE JEST ZŁOTEM, ALE NIE DLA WAS!
  TO ZŁOTO JEST DLA ELIT.

  http://www.youtube.com/watch?v=IfrvD1m7d28

  http://niepoprawni.pl/blog/55/najpotezniejsza-bron-dzisiejszego-swiata

 8. Bardzo mi się spodobało zdanie Pana Janusza o Tusku, które wyrwane z całego kontekstu fajnie brzmi: „Że może byłoby dobrze dla Polski, gdyby Poszedł, /na tą funkcję/, Wiecie Gdzie…” 🙂 Dorobiłem sobie do niego własną interpretację. Jaką, to każdy niech sam się domyśli 🙂 . A tak na inny temat i na poważnie, to bardzo smutno się robi, gdy ciągle jeszcze, w tej już niby zaczynającej się całą parą nowej erze nowej świadomości, słyszymy, że politycy jeszcze ciągle „po staremu” próbują ugrać pieniądze na tym że emisja CO2 powoduje efekt cieplarniany, wprowadzając opłaty za emisję, wiedząc chyba że to jest humbug (albo prędzej to w ogóle ich nie obchodzi, jaka jest prawda). Dobrze że przynajmniej w tym wypadku w Australii zwolnili zakłady z tych opłat. To tylko mały przykład, ale generalnie rządzącymi tym światem rządzi pieniądz i jeszcze raz pieniądz a totalnie gdzieś mają świadomość dobra Planety i ludzi na niej żyjących. To jest tak chory system, że brak słów. I kiedy wreszcie się to zmieni, kiedy wreszcie ten nowy system myślenia stanie się tym głównym?…

 9. Klasyczny przykład dezinformacji innego pokroju:
  Portal Interia zamieszcza artykuł w którym wspomina się o znalezieniu w lodzie (1991 r.) dobrze zachowanych zwłok sprzed 5 tys 300 lat z obcym (nieludzkim) DNA., a naukowcy mają pełne ręce roboty. Na domiar sensacji, odnaleziona istota mierzy 1metr i 60 cm, waży 50 kg i ma 45 lat
  I zamiast rozwinąć ten temat (DNA…) reszta artykułu sprowadza całą sensację…do tego, że wyśmienity zespół naukowców bada jakąś bakterię w jego organizmie, która rzekomo spowodowała infekcję i zgon
  Typowe „naukowe” narzucanie kontekstu nieważności-ważnemu badaniu ,sprowadzanie opinii człowieka na manowce dezinformacji, spłycanie z premedytacją zagadnienia
  http://nt.interia.pl/technauka/news-czlowiek-z-lodu-sprzed-5000-lat-mial-obce-dna,nId,1472964#iwa_item=2&iwa_img=1&iwa_hash=37983&iwa_block=worthSee

Comments are closed.