Alternews – 22.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

10 thoughts on “Alternews – 22.10.2013

 1. Słuszna uwaga p.Janusza odnośnie wpisów w komentarzach dotyczących katastrofy smoleńskiej. Chyba najwyraźniej ktoś myli sobie miejsce pisząc wyssane z palca treści.
  Więc, nie wiem, czy ludzie tego nie widzą, czy nie chcą widzieć, że tu nie chodzi o katastrofę, tylko, w tej katastrofie chodziło wyłącznie o likwidację elity polskiego państwa. Likwidację po to, aby sprzedać Polskę i żeby ostatecznie stała się ona niewolnikiem globalistów bez swojej suwerenności, bez swojej państwowości i uzależniona ekonomicznie od obcych interesów. Jest tyle materiałów w necie, są nawet wypowiedzi politologów U.W, którzy, to tłumaczą podając fakty, są nawet wypowiedzi b. minister spraw zagranicznych Anny Fotygi, która o tym wyraźnie mówi….

  Nie wiem, ale kogo nie spotkam, to każdy ma właśnie taką świadomość tych rzeczy. Nawet młodzi ludzie, studenci, nawet policjanci miejscowej policji, którym czasem świadczę pewne usługi i rozmawiam z nimi – mówią to samo ….
  Tak przy okazji – wieszanie psów na Macierewiczu, to strzelanie sobie we własną stopę. Chyba, że komuś takie rzeczy po drodze, ale chyba tylko z tytułu swej obojętności i wrodzonej ignorancji.

  Trwa w 4-ty rozbiór Polski, który w swej genezie jest bardzo podobny do 3-go rozbioru, gdzie po jednej stronie była Rosja, a po drugiej Prusy, a dzisiaj Niemcy.
  I , o tym właśnie mówią politolodzy między innymi z U.W , a na necie znajdziecie na ten temat wywiady, a może wtedy zrozumiecie do czego i komu potrzebna była katastrofa smoleńska.
  Panie Januszu, proszę się nie przejmować bazgrołami, jedynie co może być smutne, że ludzie zdziczeli….

 2. Szok! Niedowierzanie! „Unia Europejska bankrutuje”! Jak to możliwe?! Przecież to taki gigant gospodarczy?! Nie można do tego dopuścić! Trzeba jak najszybciej USTAWĄ ZNIEŚĆ BANKRUCTWO!!!

  😀

 3. SMOLEŃSK!
  Rodowodem / powiedzmy to bez tzw poprawności/ tego wszystkiego co usiłują Polakom
  nakłamać i ukryć w katastrofie smoleńskiej jest wyhodowana „elita” w czasach PRL.
  Po 1989 zadbano by komunizm w Polsce nie został ostatecznie przekreślony.Mechanizm
  wymiany Elit Polskich na nibypolskie jest znany każdemu kto ma minimum chęci by go poznać! ASTRE ma zupełna rację pisząc na ten temat. Wystarczy przed 1 listopada wejść
  do miejsc /szczególnie w lasach / gdzie są doły smierci Polaków, tych Polaków którzy przeciwstawili się nowej okupacji sowieckiej. Mjr Bauman czy jak go tam zwią jest przykładem jak daleko zeszmacono publiczne niby polskie instytucje które powinny stać na gruncie obrony Polski przed zdradą pod pokrywką pseudofilozofii.Nie jest tajemnicą iż Polska jest osaczona -głównie przez agen.rosyjską.Nie potrafimy się tego pozbyć,lecz co gorsze z powodzeniem uprawia się propagandnę dość skuteczną o dobru
  jakie z tego d|facto wynika. Dziwię się tym którym wydaje się że są tacy mądrzy i tego nie widzą-sami dając świadectwo o swojej kompletnej niewiedzy i w konsekwencji zwykłej głupocie. Oto celebryci brylujący na tzw salonach medialnych,pouczających nas
  jak jak mamy myśleć nie tylko o Narodowej Tragedii Smoleńskiej. Nigdy nie poddam się tym manipulacją ,nawet pod groźbą fizyczną.Jestem Wolnym człowiekiem i wirus komunizmu i poprawności nie zniszczył mi mózgu!

 4. @Astre

  Owszem, Pan Janusz ma dużo racji w tym, co powiedział. Ale zakładając tę hipotezę, że to był faktycznie zamach, a rząd chce nam za wszelką cenę wmówić, że zwykła katastrofa. Czy naprawdę jedynymi potencjalnymi sprawcami mogli być WYŁĄCZNIE Rosjanie, co nam notorycznie próbuje wmówić PiS? Czy już kompletnie zapomnieliśmy o tym, że – tak jak w przypadku WTC – może to być „wewnętrzna robota”, tyle że zrobiona poza granicami naszego kraju, żeby zminimalizować podejrzenia? Co jeśli był odwrotny układ z Rosją i polega na tym, że „MY załatwiamy elitę a ONI mają tylko utrudniać śledztwo”? Tylko pytanie: jacy MY, kto konkretnie? Czy tylko i wyłącznie w interesie Rosjan było doprowadzenie do tej katastrofy?
  Czy to są głupie pytania, których nie warto brać pod uwagę?
  Nie można się dziwić ludziom, że są już zwyczajnie zmęczeni tym wszystkim a na dodatek jeszcze te notoryczne „wpadki” komisji Macierewicza.
  – Podczas telekonferencji upublicznili swoje profile i dane do kontaktu na Skype, nie zabezpieczyli transmisji najzwyczajniej w świecie blokując połączenia przychodzące i są WIELCE ZDZIWIENI, że ktoś zakłócał im konferencję. Ba, dla Macierewicza to był ATAK HAKERSKI! W takim razie mamy społeczeństwo pełne wykształconych hakerów… 😉
  – Prof. Rońda najzwyczajniej w świecie oznajmił, że swego czasu bezczelnie okłamał opinię publiczną a teraz najnormalniej w świecie przyznaje się do „blefu” jakby nigdy nic. To, że dzisiaj „wszyscy kłamią” nie oznacza, że on też musiał. Ale widocznie nie miał innych, lepszych argumentów.
  – Macierewicz już po prostu oszalał. Już było tyle różnych wersji zamachu, że pogubić się można – ale wszystkie, jak jeden mąż, związane z Rosją! Jak jedna została obalona, zaraz wynajdywał (albo mu podrzucano pod nos) drugą i AUTOMATYCZNIE wiązał to z Rosjanami.
  Naprawdę zachowanie Macierewicza i działanie całego zespołu, obiektywnie rzecz biorąc, zaczyna budzić pewne podejrzenia.
  Podziwiamy, że PiS punktuje ekipę rządzącą i stara się udowodnić im brak kompetencji w czymkolwiek ale na litość Boską – im też patrzmy na ręce! Sam fakt, że ktoś krytykuje rząd jeszcze nie oznacza, że krytykujący ma absolutną rację!

 5. Nigel Farage nt. procedur powołania prezydenta UE
  Herman Van Rompuy’a – „Kto na pana głosował i w jakim trybie?”.
  http://www.youtube.com/watch?v=dAIFYaqfoLg

  Dr Rath o Hallstainie – naziscie broniącym honoru krwi niemieckiej,
  który wraz z Adenauerem podpisuje Traktat Rzymski 1857r. – podwaliny UE,
  i zostaje jej 1-szym komisarzem (!!!).
  Hollstein i Wurster (szef Hoechst – była nazistowska IG Farben) propagują Stany Zjednoaczone Europy 1969r.
  Doskonała analiza genealogi i struktury UE jako „demokratycznej atrapy” – jej rzeczywistych zarzdców – 2 potężnych koncernów : IG Farben (Hoechst, BASF itd,) i Standard Oil Rockefellera…
  Nazwiska, zdjęcia, dokumenty:
  http://www.youtube.com/watch?v=-rGAyP5Tg5g

 6. Astre – popieram ale to nie PiS TYLKO nawija całą sytuację (nie powielajmy telewizorni!!! – bo ci co dużo krzyczą nie zawsze mają rację )

  Nie poddawajmy się. Tyle jest wahania w ludziach, ale „PRZEPUSZCZAJMY” przez swoje rozumy to co wokoło się dzieje, my co mamy „na plecach” historię dziadów, pradziadów nie miejmy wątpliwości, bo wiemy co jest grane – NAMI MANIPULUJĄ na każdym kroku, ale nie damy się przecież!!!.
  Czy NIE WIDAĆ że obecnie cały pic polega na – MIESZANIU FAKTÓW i polityki????
  Pozdrawiam NTV

 7. Fakty !
  Wprost z trybun sejmowych RP….
  http://www.youtube.com/watch?v=8pI04fWupN0

  Setki, tysiące tego w necie. Lub w prawdziwych gazetach można poczytać.
  Nikt tu nikogo nie obraża, nikt nie prowadzi żadnej propagandy, z nikim nie walczy !

  Przytaczamy tylko fakty, które może pooglądać sobie kto tylko chce

  A, wnioski z tego ?

  Wnioski są bardzo proste. I o tym też całą masę danych znajdziecie sobie w necie.

  A, więc globalistyczny proces polega na tym, aby za wszelką cenę i wszelkimi sposobami doprowadzić do ruiny gospodarki.

  To plan nr.1 globalistów.

  Plan nr.2 Następnie zostanie ogłoszone – 95 % państw jest niewypłacalnych, a ich gospodarki leżą w ruinach. A, skoro tak, to pieniądz nie ma wartości. Jest kawałkiem zwykłego papieru. A, więc nie ma sensu utrzymywać takiego pieniądza i trzeba wprowadzić pieniądz zastępczy, czyli pieniądz elektroniczny, a nie kolejny znowu – pieniądz papierowy.

  Plan nr.3 To taki, że w ich komputerach będziesz miał swoje pieniądze. I oni będą decydować, a nie Ty. Bo Ty jesteś dłużnikiem, więc jak możesz w ogóle decydować !

  Plan nr.4 Jeżeli nie będziesz współpracował z systemem globalistów, to jedno naciśnięcie klawisza i nie masz dostępu do elektronicznych pieniędzy. Umierasz z głodu.
  A, wtedy robisz wszystko, aby robić to co globaliści ci każą i sobie życzą.

  Jakie to proste, czyli to co nazywamy NWO….

  Więc cały kryzys i celowe doprowadzanie gospodarek państw do tzw. kryzysu, to właśnie oto wyłącznie chodzi.

  Doskonałym tego przykładem jest to co właśnie mówi tutaj europoseł Zbigniew Kuźmiuk.
  http://www.youtube.com/watch?v=8pI04fWupN0

  Pokazuje w jaki sposób i z premedytacją min. Rostowski (przedstawiciel globalistów)
  rujnuje Polskę. Oczywiście, to tylko jeden z nielicznych filmów, który to obrazuje. Ale, w necie znajdziecie setki tego typu dokumentów i płynących nawet wprost z trybun sejmowych.

  Nie jestem absolutnie w jakikolwiek sposób związany z ideologia polityczną, z partiami politycznymi, ale powiem Wam jedno – jeżeli PiS nie wygra wyborów, to KONIEC !
  PO w ciągu swych 8 lat globalistycznych rządów doprowadziło do prawie całkowitej ruiny państwa. Jest na necie film, na którym również poseł, czy europoseł przedstawia fakty, które świadczą wyraźnie o tym, że – za czasów rządów globalistów z PO zostało obcym kapitałom wyprzedane z Polski wszystko. Zostało tylko, to co nie zdążyli jeszcze
  sprzedać.

  Nie będę już strzępił języka. Wszystko sami znajdziecie w necie, bo pełno tego….

  Na koniec najważniejsza w tym wszystkim sprawa – aby nie wierzyć w nakręcaną spiralę, o nazwie ogólnoświatowy kryzys ! Bo, żadnego kryzysu nie ma i jest to tylko nakręcana sztucznie iluzja. Jak uwierzysz w kryzys- już Cie mają.

  Oczywiście katastrofa smoleńska doskonale wpisuje się w kontekst tego co w/w napisałem. Trzeba było wyeliminować tych, którzy przeszkadzają globalistom w ich planach. I znowu na necie znajdziecie sporo materiałów przytaczanych przez bardzo poważnych ludzi, nawet prawników, czy ludzi, którzy pracowali w tzw. spec -służbach i zostali wyrzuceni, a teraz o tym publicznie mówią.

 8. @Astre

  „Nie jestem absolutnie w jakikolwiek sposób związany z ideologia polityczną, z partiami politycznymi, ale powiem Wam jedno – jeżeli PiS nie wygra wyborów, to KONIEC !”

  Błagam, powiedz że żartujesz?
  PiS naszym wybawcą tylko za sprawą jednej kontrowersyjnej, aczkolwiek pełnej prawdy, wypowiedzi???
  Ja rozumiem rozgoryczenie (nie)rządami PO, ale chyba nie zainteresowałeś się, jaki PiS i jego lider Kaczyński ma swój program wyborczy i plany gospodarcze. Tu masz przeanalizowane okiem prawicowca, czyli JKM:
  http://www.youtube.com/watch?v=-50n_fMEc8M
  Głosując na PiS trafimy z deszczu pod rynnę! Prawica, z Korwin-Mikke na czele, tych idiotów by tak punktowali codziennie w sejmie. A co tam „punktowali” – oni by ich do kryminału wsadzili! I dlatego szeroko pojęta lewica robi wszystko, by w tym sejmie nie byli.
  To ja już wolałbym nawet Ruch Narodowy od PiS-u, mimo że to taka zbieranina ludzi o różnych, skrajnych poglądach. Ale tam relatywnie jest więcej „normalnych” ludzi niż w PiS-ie…

  Posługując się Twoją retoryką, ja powiem tak: KONIEC to będzie, jak dalej będziemy głosować na ten „socjalistyczno-komunistyczny establishment” (PiS, PO, SLD, Twój Ruch… – obojętnie) zamiast na kogoś, kto stoi kompletnie po drugiej stronie barykady. Zmiana świń przy korycie nic nie da – trzeba zlikwidować koryto! I to proponuje KNP.

  Zazwyczaj ciekawie i mądrze piszesz ale tutaj toś dał taką plamę, że hej…

Comments are closed.