Alternews – 22.12.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

78 thoughts on “Alternews – 22.12.2016

 1. Posłuchajcie tego tak od ok 28:55 : https://www.youtube.com/watch?v=txJj35fLHZI – i zastanówmy się, czy nie było tak, że „ktoś” tak to zaplanował, żeby terrorysta miał czas, aby zrobić „swoje”, skoro bez problemu oddał tyle strzałów a ochrona nie ruszyła w tym czasie doopy ? TYLE SEKUND BEZ REAKCJI ?! TO CO TO ZA OCHRONA ?!!!
  … a potem… zastrzelili go, żeby nie można było pójść „po nitce do kłębka” …
  Czy takie morderstwo mogli zaplanować TERRORYŚCI INNI niż CI Z DIABELSKICH SŁUŻB ?!

  Albo ta nieszczęsna ciężarówka… czy zwróciliśmy uwagę na to, że po tym zdarzeniu, w Polsce ogłoszono wyprowadzenie żandarmerii na ulice, a Koziej zaczął rozpisywać się na temat „możliwości rozwiązań”, związanych z sytuacją w Polsce, w czym uwzględnił wprowadzenie stanu wyjątkowego ?
  To była próba programowania świadomości zbiorowej w Polsce pod stan wyjątkowy, a to oznacza, że to, co się stało w Berlinie, była ZAPLANOWANE przez tych samych PONADNARODOWYCH zbrodniarzy, którzy od dłuższego czasu usiłują nas tutaj spacyfikować i wywołać nam wojnę z Rosją

  1. normalna ustawka, gra psychologiczna, kontrolowanie umysłu-w … wedle standardowych sprawdzonych procedur.. na przykład po tym zamachu i tu się wypowiem jak to jest i ma być odbierane, zaznaczam to nie ja tak uważam więc tego polskiego kierowcy, jak to ktoś zapyta? no polska ciężarówka mordowano ludzi… ludzie są prości, reszta to zasłona dymna. i tak nie ogarniają niuansów.

   w hamburgu na tym placu, bawią się ludzie, są stragany, parki z browarami i grzanym winem, biegają dzieci, starsi pchają przed sobą balkoniki, istna sielanka świąteczna 😉 a do okoła uwaga. potrójny kordon policji, niemieckie młode kobiety z karabinami maszynowymi bronią obywateli, przed kim? no przed polakami, że kobiety? też psychologia. a amunicji tyle że cały plac by można wysiekać. ludzie nie widzą w tym nic nie stosownego, przecież trzeba. na zasadzie akcja i reakcja. ustawka psychologiczna i programowanie, ciekawe na co? wiecie?

   i dobrze sobie myślę widząc co się dzieję, jak się wyłącza sygnał, podgrzewa, sprowadza wojska, pod wcześniej przygotowany grunt, celuje rakietami wysyła floty, ustawia wojska na granicach bo nas będą wyzwalać. a nich szlak trafi tę rasę eugenicznych skundlonych niewolników z całego czarnego serca co by każdego w łyżce wody charytatywnie utopili i gardła powygryzali że ktoś ma lepiej. …to nie polacy. więc tak jest. sprawdzono co konkol a co dobre mocne ziarno i będzie oddzielony, tak musi być

 2. obserwator ma rację – światowe diabelstwo realizuje swój plan krok po kroku
  a tych arabów mają za wygodny parawan

 3. No niezle jak slucham tych dzieci to mi sie bardzo ciezko robi . Dzieci mowia , ze byly gwalcone i uzyte do zabijania niemowlakow w UK . https://www.youtube.com/watch?v=6FzFtJxoRoU
  Nie wiem czy mam celebrowac swieta gdzie pedofilia bedzie dla niektorych swiatecznym stolem . Bo kosciol policja i wiele servis pracownikow jest zaangazowane poprostu w ochydna pedofilie z czynnym morderstwem tutaj w Europie . I po calym swiecie . Pedophile Ring Murdering Babies UK Social Services, London Schools, McDonalds, Police, Churches

 4. https://www.youtube.com/watch?v=G663TjFqsGc=dobry komentarz kolegi Jurka co sie dzieje w Polsce I Europie. A Kalina pisze ze sypia tak to fakt -sypia I tu w Angli odczuwam rowniez /krwawy sluz z nosa mam I kaszel suchy/ widze I obserwuje tez u innych ludzi . Z tym sypaniem z gory to to samo co ze swiadomym stamen polek I polakow na wszystkie sprawy I dziedziny zycia od histori ,religi , finansow itd itp. na polityce konczac !!!!!!!!!!!!!. Konieczne jest Ujawnienie FAKTOW =byc moze tym sposobem wzrosnie swiadomosc polek I polakow oraz cywilizacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skladam wlasnie taka INTENCJE w tym konczacym sie roku a tym samym SPOKOJU I POKOJU NA 1000 LAT =bawcie sie =bawimy sie bez alkocholu to /jest rowniez polski syndrome ?????????????/ na ktory nikt nie zwraca uwagi!!!!!!!!!!!!!!!! Uwolniny jestem od alkocholu 20 lat I obserwuje swoje dzialania oraz wzrost swiadomego istnienia tu I teraz czego polecam kazdej polce I polakowi. Mam w rodzinie nalogowych w podnoszeniu kiliszkow to obserwuje jakie to sa konskwencje???????? Tak 2017 to nowa era START do 1ooo lat spokoju I wolnosci niech ta idea I intecja zagosci w kazdym sercu polki I polaka a wszyscy razem doznawac jej bedziemy =bawmy sie.

 5. Raport co sie dzieje w Polsce:Polska opozycja – próba destabilizacji państwa
  W ostatni weekend i w tym tygodniu w Warszawie i kilku innych polskich miastach miały miejsce kolejne demonstracje opozycji. Są one kontynuacją strategii przyjętej przez „totalną opozycję”, której siłą ma być „ulica i zagranica” – zgodnie ze słowami lidera PO Grzegorza Schetyny po przegranych wyborach w 2015 r.
  Informacje o demonstracjach zostały podane przez krajowe i zagraniczne media, ale – podobnie jak w przypadku wcześniejszych demonstracji opozycji – zarówno powody, jak i skala tych demonstracji zostały przedstawione w sposób mający potwierdzać z góry założoną tezę, że w Polsce dzieje się coś niepokojącego i sprzecznego z zasadami demokracji. Tymczasem rzeczywistość wygląda inaczej.
  Spontaniczne protesty czy zaplanowana prowokacja?
  Niektóre krajowe i zagraniczne media informowały o spontanicznym charakterze niedawnych protestów, zwłaszcza tych w ostatni piątek i sobotę (16 i 17 grudnia). Tymczasem sobotnia demonstracja opozycji została zarejestrowana już kilka dni wcześniej. Również wypowiedź Eugeniusza Kłopotka – polityka opozycyjnego PSL – stawia pod znakiem zapytania ich spontaniczność. W piątek rano, w programie telewizji publicznej „Gość poranka”, stwierdził on: „Dzisiaj pan zobaczy co będzie. (…) Znowu będzie wielka hucpa, walka, buczenie, krzyczenie i wyzywanie się. (…) Obawiam się, że w Sejmie jeszcze w tej kadencji może dojść do rękoczynów.” W piątek wieczorem przewidywania posła zmaterializowały się.
  Może też dziwić, że protestu w sprawie wolności mediów opozycja nie rozpoczęła 14 grudnia, tj. w dniu przedstawienia przez Kancelarię Sejmu propozycji zmian w organizacji pracy mediów w Sejmie i Senacie, lecz dopiero 16 grudnia – w dodatku na posiedzeniu Sejmu nie dotyczącym mediów, lecz budżetu państwa.
  Daty ostatnich protestów opozycji wydają się nieprzypadkowe, bo 13, 16 i 17 grudnia to rocznice bardzo ważnych i jednocześnie tragicznych wydarzeń w dziejach Polski – wprowadzenia stanu wojennego, masakry górników i robotników na Śląsku i Pomorzu w 1970 i 1981 r. W ten sposób opozycja stara się porównywać obecną sytuację w Polsce do czasów komunistycznych, choć jest oczywiste – również dla opozycji – że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Organizowanie protestów w tych właśnie dniach świadczy o działaniach planowanych, a nie spontanicznych. Bardziej spontaniczna wydawała się niedzielna demonstracja poparcia dla rządu Prawa i Sprawiedliwości – nieplanowana, lecz zorganizowana w reakcji na demonstracje opozycji.
  Oficjalny powód: „wolne media”
  W środę, 14 grudnia, Kancelaria Sejmu przedstawiła propozycję zmian w organizacji pracy mediów w Sejmie i Senacie, m.in. powstania nowoczesnego Centrum Medialnego, studia telewizyjnego w budynku Sejmu, akredytacji dla Stałych Korespondentów Parlamentarnych itp. Poinformowano, że dziennikarze będą mieć nieograniczony dostęp do Centrum Medialnego, które miałoby być kluczowym miejscem współpracy polityków z mediami i w którym zostałyby zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  Uznano, że zmiany są konieczne, gdyż obecnie działalność mediów w Sejmie nie jest regulowana jasnymi i precyzyjnymi przepisami, a komunikacja parlamentarzystów z mediami często odbywa się w sposób chaotyczny i przypadkowy. Intencją zaproponowanych zmian było umożliwienie dziennikarzom i parlamentarzystom wykonywanie ich obowiązków zawodowych w sposób bardziej profesjonalny i komfortowy niż obecnie. Ponadto, nowe rozwiązania miałyby zapewnić większy pluralizm i równy dostęp mediów do polityków, gdyż obecna sytuacja dyskryminuje wiele redakcji, zwłaszcza tych mniejszych, niezdolnych do konkurencji z dużymi koncernami medialnymi.
  Proponowane zmiany miały również na celu upodobnienie warunków pracy polskich dziennikarzy do tych, które panują w innych europejskich parlamentach, gdzie praca mediów odbywa się według ścisłych reguł
  2
  Przygotowanie i opracowanie:
  Reduta Dobrego Imienia Polska Liga przeciw Zniesławieniom
  i zasad. Zmiany w organizacji pracy dziennikarzy wzorowano na rozwiązaniach funkcjonujących w UE, np. w Parlamencie Europejskim w Brukseli czy w parlamentach Francji, Włoch, Czech lub Węgier. Zaznaczono, że przedstawione propozycje dla pracy mediów w Sejmie są zdecydowanie mniej restrykcyjne niż w innych krajach UE i w Parlamencie Europejskim.
  Powyższe propozycje zostały jednak uznane przez opozycję za próbę ograniczania wolności mediów w polskim parlamencie, a nawet „zamach na wolne media”, o co oczywiście została oskarżona partia rządząca (Prawo i Sprawiedliwość). Opozycja postanowiła więc stanąć w obronie rzekomo zagrożonych mediów i zorganizowała demonstrację pod hasłem „Wolne media w Sejmie”. Można jednak mieć poważne wątpliwości czy rzeczywistym celem demonstracji opozycji była „obrona mediów”, o czym świadczy choćby fakt, że uczestnicy piątkowej demonstracji przed Sejmem próbowali różnymi (często agresywnymi) sposobami uniemożliwić reporterowi telewizji publicznej – uznawanej przez nich za „telewizję rządową” – prowadzenie relacji na żywo z trwającej demonstracji.
  Należy dodać, że w sobotniej demonstracji „w obronie wolnych mediów” uczestniczyli m.in. politycy byłej koalicji rządzącej PO i PSL, a także postkomunistycznej SLD. Są to partie, które w czasach poprzednich rządów praktycznie zmonopolizowały rynek medialny w Polsce uzyskując wpływ zarówno na telewizję publiczną, jak i największe telewizje prywatne, co spowodowało brak pluralizmu w mediach i bardzo jednostronny przekaz kierowany do społeczeństwa, tj. niemal bezkrytyczne poparcie dla ówcześnie rządzącej koalicji (PO-PSL) i agresywne zwalczanie ówczesnej opozycji (PiS). Wielu niezależnych dziennikarzy zostało zwolnionych, a także poddanych inwigilacji. Warto nadmienić, że żadna instytucja UE nie widziała w tym wówczas zagrożenia dla polskiej demokracji.
  Generalnie, stawanie opozycji w obronie wolnych mediów – w sytuacji, gdy pluralizm medialny jest obecnie wyraźnie większy niż za czasów koalicji PO-PSL – jest mało przekonujące. Podobnie, mało wiarygodne są demonstracje KOD, który staje w obronie rzekomo zagrożonej demokracji w Polsce, podczas gdy polscy obywatele – w tym opozycja – korzystają z pełni praw i wolności demokratycznych (wolne wybory, wolność słowa, wolność zgromadzeń itd). Hipokryzją ze strony opozycji była też bezkrytyczna obrona Andrzeja Rzeplińskiego, który przez ostatni rok – jako prezes Trybunału Konstytucyjnego – nagminnie łamał prawo i Konstytucję, choć przez opozycyjne media był przedstawiany jako obrońca porządku konstytucyjnego w Polsce (kadencja prezesa Rzeplińskiego zakończyła się 19 grudnia, a 21 grudnia powołany został nowy prezes – Julia Przyłębska, z czym wiązane są nadzieje na zakończenie kryzysu konstytucyjnego i przywrócenie normalności w funkcjonowaniu Trybunału).
  Rzeczywisty powód: obrona przywilejów
  Jeśli obrona wartości demokratycznych (np. wolnych mediów) nie jest rzeczywistym powodem organizowania antyrządowych demonstracji przez opozycję, to powstaje pytanie: co nim jest w istocie? Biorąc pod uwagę kto inspiruje te demonstracje (beneficjenci transformacji ustrojowej w Polsce i systemu stworzonego po przełomie 1989 r., w tym ludzie dawnego reżimu komunistycznego), wydaje się oczywiste, że chodzi o utrzymanie dotychczasowego stanu posiadania, tj. licznych przywilejów i korzyści czerpanych przez wąską grupę społeczeństwa. Taki polityczno-biznesowo-medialny układ oligarchiczny funkcjonował przez 8 lat rządów koalicji PO-PSL, ale rok temu został odsunięty od władzy (i przywilejów) w demokratycznych wyborach. W związku z tym, beneficjenci tamtej sytuacji – którzy do tej pory nie mogą pogodzić się z wynikiem wyborów – dążą do odsunięcia od władzy rządu Prawa i Sprawiedliwości, który chce te przywileje odebrać lub ograniczyć.
  W tym kontekście należy zauważyć, że na 16 grudnia zaplanowane było przyjęcie przez Sejm tzw. ustawy dezubekizacyjnej, mającej na celu obniżenie emerytur i rent funkcjonariuszom pełniącym służbę w latach 1944-1990 w komunistycznej Służbie Bezpieczeństwa. Celem ustawy nie jest karanie byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL, lecz odebranie im niesłusznie przyznanych przywilejów, tj. wysokich świadczeń emerytalnych i rentowych.
  3
  Przygotowanie i opracowanie:
  Reduta Dobrego Imienia Polska Liga przeciw Zniesławieniom
  Pierwszą próbę obniżenia świadczeń emerytalnych podjęto w 2009 r., jednak nie była ona wystarczająco skuteczna. W rezultacie, byli funkcjonariusze organów bezpieczeństwa państwa PRL nadal pobierali bardzo wysokie emerytury (często ponad 10 tysięcy złotych), znacznie wyższe od przeciętnej emerytury (obecnie około 2 tysięcy złotych), co było postrzegane przez większość polskiego społeczeństwa jako rażąca niesprawiedliwość. Szczególnie bulwersujący był fakt, że byli funkcjonariusze komunistycznego reżimu pobierają znacznie wyższe emerytury niż działacze antykomunistycznej opozycji w czasach PRL.
  Tak więc, rzeczywistym powodem działań opozycji w ostatni weekend wydaje się chęć uniemożliwienia Sejmowi uchwalenia ustawy dezubekizacyjnej, obniżającej państwowe świadczenia pieniężne na rzecz pewnej uprzywilejowanej grupy społecznej. Środkiem do osiągnięcia tego celu miała być okupacja przez posłów opozycji (głównie PO i Nowoczesnej) sejmowej mównicy i fotela marszałka Sejmu, a za pretekst do tego nieparlamentarnego zachowania posłużyło wykluczenie przez marszałka Sejmu jednego z posłów PO z debaty budżetowej za jej zakłócanie. Na marginesie, w poprzedniej kadencji marszałek Sejmu z PO również wykluczał posłów opozycji z obrad, ale nigdy nie skutkowało to tak histerycznymi reakcjami jak obecnie (posłowie opozycji, którzy od 16 grudnia okupują salę plenarną Sejmu, zapowiadają kontynuację okupacji do kolejnego posiedzenia Sejmu rozpoczynającego się 11 stycznia).
  Ustawa dezubekizacyjna została jednak przyjęta przez Sejm zgodnie z planem, tj. 16 grudnia – po przeniesieniu przez marszałka Sejmu obrad w inne miejsce (Sala Kolumnowa). Następnie, 20 grudnia, przyjął ją również Senat. Zgodnie z ustawą, obniżone świadczenia emerytalne i rentowe nie będą mogły przekraczać średniej emerytury lub renty wypłacanej przez ZUS (w czerwcu 2016 r. przeciętna emerytura wynosiła 2053 zł, renta z tytułu niezdolności do pracy – 1543 zł, a renta rodzinna – 1725 zł). Świadczenia w nowej wysokości będą wypłacane od 1 października 2017 r. Obniżenie emerytur i rent, które dotyczy około 32 tysięcy osób, ma przynieść rocznie ponad 500 mln zł oszczędności w budżecie państwa.
  Oczywiście, próby zablokowania prac Sejmu nie mogły odbywać się pod hasłem obrony przywilejów emerytalnych dla wąskiej grupy skompromitowanych ludzi, więc opozycja posłużyła się wygodnym i nośnym medialnie hasłem „obrony wolnych mediów”. Podobny mechanizm odwracania pojęć widać na demonstracjach KOD, które odbywają się pod hasłami „obrony demokracji”, ale w rzeczywistości są wyrazem ogromnej frustracji uprzywilejowanych środowisk, które w wyniku demokratycznych wyborów utraciły różnego rodzaju korzyści (np. dobrze płatne stanowiska w spółkach skarbu państwa, państwowych agencjach i instytucjach, dotacje z budżetu państwa, kontrakty na zamówienia publiczne, wysokie emerytury, a także przyzwolenie władzy na prowadzenie nieuczciwych interesów, oszustwa podatkowe itp).
  W imieniu społeczeństwa czy własnym?
  Jeśli chodzi o skalę demonstracji w ostatni weekend, to niektóre polskie i zagraniczne media mówiły o „tysiącach ludzi” protestujących w wielu miastach Polski, co miało sugerować masowe poparcie społeczeństwa dla działań opozycji. Według władz Warszawy pod Sejmem zebrało się około 2 tysięcy osób. Natomiast według innych źródeł, w Warszawie protestowało kilkaset osób, a w kilku innych polskich miastach na ogół mniej niż 100 osób w każdym.
  Trudno więc uznać te demonstracje za powszechne i reprezentujące znaczą część społeczeństwa. Ponadto, wiarygodność władz Warszawy w szacowaniu liczby uczestników ulicznych demonstracji została poważnie podważona w maju 2016 r., gdy liczebność opozycyjnej demonstracji oszacowano na 240 tysięcy, choć w opinii praktycznie wszystkich innych źródeł (prorządowych i opozycyjnych) demonstrowało wówczas około 50 tysięcy osób (była to największa i jedyna takiej skali demonstracja opozycji). Te zawyżone szacunki nie powinny jednak dziwić biorąc pod uwagę, że władzę w stolicy sprawuje obecna opozycja parlamentarna (prezydentem Warszawy jest Hanna Gronkiewicz-Waltz, wiceprzewodnicząca PO).
  4
  Przygotowanie i opracowanie:
  Reduta Dobrego Imienia Polska Liga przeciw Zniesławieniom
  Słabnąca frekwencja na demonstracjach opozycji może świadczyć o tym, że polskie społeczeństwo zaczyna być zmęczone awanturniczym i destrukcyjnym stylem działania opozycji, która nie ma do zaproponowania nic konstruktywnego – jedynie histerię i kolejne demonstracje. Wydaje się też, że Polacy zaczynają zdawać sobie sprawę z manipulacji liderów opozycji, którzy udają męczenników walczących o interesy społeczne, a w istocie traktują społeczeństwo instrumentalnie i cynicznie wykorzystują je do walki o własne interesy.
  Destabilizacja Polski to destabilizacja UE
  Jak wspomniano, opozycja dąży do obalenia demokratycznie wybranego rządu, przejęcia władzy i przywrócenia – korzystnego dla siebie, ale nie dla społeczeństwa – oligarchicznego porządku z lat 2007-2015. Opozycja dąży do tego za wszelką cenę, nie bacząc na interes Polski i polskiego społeczeństwa, a także wizerunek Polski za granicą.
  Wydarzenia z 16 i 17 grudnia 2016 r., a także ostatnich dni i tygodni, pokazały, że „totalna opozycja” zaczyna posuwać się do coraz bardziej niebezpiecznych i nieodpowiedzialnych działań, zmierzających w kierunku destabilizacji i anarchizacji państwa. Za takie należy uznać paraliżowanie obrad Sejmu poprzez blokowanie sejmowej mównicy i okupację sali plenarnej, w tym chęć uniemożliwienia uchwalenia ustawy budżetowej na 2017 r., co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do przyspieszonych wyborów parlamentarnych. Równie groźne są niedawne nawoływania liderów opozycji do „wypowiedzenia posłuszeństwa władzy”, a nawet użycia siły w stosunku do rządu, co otwarcie sugerowali byli prezydenci – Lech Wałęsa i Bronisław Komorowski. W ostatnich dniach miały miejsce przypadki fizycznych napaści na posłów i ministrów Prawa i Sprawiedliwości. Wyraźnie widać, że kolejne demonstracje opozycji są coraz bardziej agresywne i nastawione na konfrontację, włącznie z użyciem przemocy. Wydaje się więc, że działacze opozycji, którzy 13 grudnia uczestniczyli w antyrządowej demonstracji pod hasłem „Stop dewastacji Polski” powinni zastanowić się czy hasło to nie odnosi się do ich własnych działań.
  Antyrządowe działania podejmowane są przez opozycję również dlatego, że jest na to przyzwolenie instytucji europejskich (Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, Komisji Weneckiej), które tolerują te działania, a ponadto same prowadzą różne działania przeciwko polskiemu rządowi. Wydaje się, że rolą instytucji UE powinno być występowanie w roli bezstronnego arbitra dążącego do deeskalacji konfliktów w państwach członkowskich. Tymczasem, w przypadku Polski, instytucje UE stały się stroną konfliktu, wyraźnie opowiadającą się po jednej ze stron politycznego sporu (po stronie opozycji), co ewidentnie prowadzi do eskalacji konfliktu, który zaczyna przybierać niebezpieczne formy.
  Jest zrozumiałe, że lewicowo-liberalne elity UE nie lubią konserwatywnego rządu w takim czy innym państwie członkowskim. Tym niemniej, od europejskich elit należałoby oczekiwać odpowiedzialności i działania w interesie UE. W tym kontekście należy pamiętać, że Polska to szósty największy kraj UE i ewentualna destabilizacja sytuacji w Polsce z pewnością nie pozostanie bez wpływu na sytuację w całej UE. A jak wiadomo, sytuacja w UE została już obecnie poważnie zdestabilizowana przez kryzys imigracyjny, zamachy terrorystyczne, nieustannie przedłużany stan wyjątkowy we Francji itp. Tak więc, w interesie UE nie jest wywoływanie sztucznego problemu w Polsce, podczas gdy UE ma obecnie szereg rzeczywistych problemów (kryzys imigracyjny, Brexit i inne tendencje dezintegracyjne, sytuacja geopolityczna itd).
  Na koniec pytanie hipotetyczne, ale bardzo ważne. Jeśli w wyniku kolejnych, coraz bardziej agresywnych i konfrontacyjnych działań polskiej opozycji – prowadzonych za przyzwoleniem, a nawet z cichym poparciem instytucji UE – dojdzie w Polsce do rozlewu krwi, to czy opozycja i elity UE wezmą za to odpowiedzialność?
  Warszawa, 22 grudnia 2016

 6. Dla tych którym wydaje się że w Polsce są bezpieczni.
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/135902,liga-muzulmanska-w-polsce-przeciw-narodowi-i-rzadowi-syrii

  Polskie marionetki oczywiście współpracują z terrorystami i sponsorami terrorystów
  na polecenie globalnego terrorysty z bliskiego wschodu.
  Świadczą o tym oficjalne wizyty w krajach sponsorujących jawnie terroryzm oraz w knesecie globalnego terrorysty.

  Nie trzeba mieć złudzeń że nasze służby specjalne, jednostki specjalne pracują dla terrorystów w różnych rolach w tym pewnie i bojowych taka jak w Iraku na Ukrainie itp..
  W Polsce kształcą się od niedawna piloci z Arabii Saudyjskie i Kataru.
  Jak widać współpraca kwitnie.
  Podobnie jest w zakresie współpracy z banderowcami.
  Mamy ich już ponad milion w Polsce.

  Załączony link tylko pogłębia wiedzę o tym co się dzieje w Polsce pod dywanem.
  Pytanie czy to są działanie w interesie narodu Polskiego .. jest czysto retoryczne.

  A kto to robi ?
  Teraz PIS a poprzednio PO (KOD, Nowoczesna to to samo) jak widać w obszarze polityki zagranicznej post solidaruchy stanowią tę samą drużynę całkowicie dyspozycyjną wobec globalnej mafii żydowskiej. PSL jak zawsze w roli dziwki która z każdym za korzyści teraz PSL widzi korzyści po stronie opozycji (PO, KOD, Nowoczesna)

  Przeciwne takiej polityki było SLD Millera, Samoobrona, partia Piskorskiego (tego który siedzi bez postawionych zarzutów).
  I.. nie ma już SLD Millera, nie ma Leppera, Piskorski siedzi…

  Na politycznym placu boju (w sejmie) pozostali tylko zdrajcy narodowi gotowi współpracować z globalnym bandytą. Wyjątek to kanapa Kukiza.

  1. I jedno pytanko
   A ty na kogo głosowałeś ?
   Na zdrajców z solidarności ? czy na ich oponentów ?
   Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie „czy jestem pożytecznym idiotą ?”

   Głosując na post solidaruchów głosujesz za współpracą z terrorystami.
   (islamiści, banderowcy).

  2. Wlasnie ci z Qataru i Arabi Saudyjskiej zrobili bum w wierze 9/11 i wspomaglay zajecie Yemenu przez Clintonowska manipulacje i caly czas zasilaja forsa WATYKAN . Ci z Qataru i Arabi wspomagali MADAM Clinton wybory pienieznie . No i musimy patrzec bardzo uwaznie na tych judaszowskich kacykow w sukmanach probujacych macic swiatowe polityki.Ci z Qataru i Arabi S przyczynili sie do ekspansji muzulmanskiej na Europe szaflujac biednym narodem na lewo i prawo . Ktorzy zycie ludzkie traktuja jak nieptrzebny smiec .

 7. Bardzo ciekawy tekst dla katolików tzn dla tych co wierzą żyda na krzyżu.
  Są katolickie święta więc jest okazja pogłębić wiedzę o swojej wierze.

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/135882,the-saker-antyczne-zrodla-rusofobii-23-12-2016

  Polecam czytać powoli, ze zrozumieniem i do końca.

  Na końcu warto sobie zadać pytanie: czy jestem żydem (w sensie wiary) ?
  czy jestem tylko nieuznanym samozwańczym „żydem” nieuznawanym przez żydów „prawdziwych” czyli talmudycznych.
  Pojawia się pytanie jakimi „żydami” są ci rządzący Polską którzy się w myckach fotografują podczas żydowskich (talmudycznych” świąt.
  No i czy „polscy” księża którzy też noszą mycki są „żydami” czy nie.
  Czy Polakowi Słowianinowi wypada wierzyć w żyda wbrew własnej narodowej, Słowiańskiej tradycji ?

  Na tym tle ciekawie wygląda rola solidaruchów w oddaniu Polski i narodu Polskiego globalnym żydom.

  Biedny zaszczuty i ogłupiony przez wieki naród Słowiański.
  Obudź się narodzie, zacznij myśleć samodzielnie.

  1. Wszystkie insygnia koscielne lacznie z Jezusem na krzyzu sa w walizkach insygni wapmpirow tych co pija krew z roznych to ofiar . Prosze sobie zobaczyc walizki narzedzi wampirow wspolczesnej cywilizacji .

 8. Brawo Trump .To video swiadczy o twojej inteligencji co zrobiles na tym spotkaniu Bravo .https://www.youtube.com/watch?v=9UcrMVd-AE4
  Jak ktos nie rozumie twojej mowy i podtekstow to niestety nic nie kuma z tego swiata . Oni wszyscy dookola ciebie jakos tam niby wyksztalceni a ty prosty stolarz i umiejcy robic pieniadze . Oni mysleli , ze im nigdy nie zaszkodzisz a jednak sie przewiezli i sie glupio smieja ze swojej durnoty a mysla , ze sie smieja z ciebie Bo ty mowisz bardzo inteligentnie i trzeba cie sluchac pomiedzy liniami tez . Jestes pewien siebie i to robi robote i nie masz jak oni tyle na sumieniu .Wkoncu kobiety ci sie ladowaly w ramiona bo kasa ale to juz jest ich problem .

   1. Ja uwazam , ze konspiracja juz przeszla sama siebie i kazdy patrzy podejrzliwe a nie czuje .Ja czuje i pisze to co czuje a nie to co kto napisal o Trumpie . Dlatego slucham co mowi a nie analizuje co ktos o nim twierdzi . Jak David Icke wyraza o nim opinie a sam jeszcze zyje w przeciwenstwie do wielu zabitych osob jak Billy Cooper i inni . Czyli jak zyje jest im potrzeby i zyl w tych czasach gdzie CIA i MI6.5 zabijalo wszystko co im nie bylo na reke .Trump moze by byl zalatwiony ale jest za pozno dzieki amerykanskiemu kongresowi i materialom wiki leaks ( Kongresu przesluchan slucham i czytam wiki lekas )Kongres amerykanski zabral sie za smierdzieli z FBI i demokratycznej Partii Obamy i Clinton na podstawie Julian Assange wiki leaks Dlaczego Julian siedzi zamkniety a David icke nie ? Mam wielu w mojej liscie ktorzy zostali zalatwieni . Ja nie czytam opini staram sie czuc co przeczytam i co usysze , Trump z naszego czucia jest duzo lepszy niz ta cala cholota z bialego domu .A wiem , ze ludzie opieraja czesto swoje opinie z jakis innych alternatywnych i medialnych zrodel wiec dlatego takie wielkie podejrzenie do faceta czasami nie wlasciwie , ktory mowi jak jest I sluchalam tez jego reverse speaking wypadl wyjatkowo Ok w porownaniu z wieloma osobami , ktorych sluchalam tez .Aczkolwiek jego totem ma szwajcarskie homocapensis korzenie to i tak mowi bardziej otwarcie niz ktokolwiek z politykow ( bo tak naprawde politykiem on nigdy nie byl ) Duzo ludzi z malym interesikiem i duzym interesikiem maja to do siebie , ze nie naleza do czystych soul. W wiekszej skali czy w mniejszej skali nieuczciwosc jest wlasciwie taka sama .Nie ma roznicy jak wycykamy albo oklamiemy jedna osobe czy wiele . Obecnie to wazne jest to , ze nie pozbawiamy ich zycia i nie prowadzimy ich w sfere totalnego mind control =manipulujac jak to sie dzieje przez swiatowe rzady i miejscowe rzady tez . Czy mna manipuluje sasiadka czy rodzina To wlasciwie to samo jak mna manipuluje caly rzad . Jak patrze na moja wioche to malo ludzi jest uczciwych w slowie i opini i wyrazaniu mysli . Mam wrazenie , ze wieksza prawde powiedzial by mi Trump jakbym go spoitakala na drodze lesnej ha ha ha .

  1. Też tak myślę/widzę Trąbe jako tego ostatniego wielkiego Fuckera ,który to ,,faka” wszystkich po kolei a nawet widzących i słyszących ,,inaczej”o zgrozo!! ?.
   Społeczeństwo USA ma we krwi,, fakanie”(oszukiwanie,pasożytowanie)na drugim człowieku w imię świętych pieniedzy.Ta fala chciwości i posiadania dotarła wszędzie na Ziemę i wszyscy się ,,fakuja” na wzajem ?
   Cóż bym mógł więc życzyć wam w ten szczególny dzień (wigilia)?,No więcej oczywiście fakania I TO BARDZO DUŻO!2017 USTANAWIAM ROKIEM WZAJEMNEJ ADORACJI WSZYSTKICH FUCKERÓW NA ŚWIECIE Z WIELKĄ TRĄBĄ NA SZCZYCIE?

   1. No teraz Ruskie z Amerykanami będą się fuckać?Ciekawe gdzie będą Słowianie? Czyżby tylko petting ?Niezły trójkącik widzę ,szykuje się na 2017 hihihihihihihihi?

 9. panie Janusz , za przeproszenien gada pan jak poplecznik opozycji 🙁 moze alternatywnie kuma pan sprawy ale politycznie zupelnie sie pan nie orientuje , jak dziecko. polecam poczytac blog Matki Kurki! ‚propos panski ulubiony Kukiz to jak pan mysli z kim on moze zmienic konstytucje i z kim???? napewno nie z opozycja. pozdrawiam i trzezwosci umyslu zycze

  1. Jednym słowem, jak mawiał mój wykładowca, na szczęście nie do mnie ale do moich kolegów… „mizerere , siadaj dwója”.

 10. //Kalina: Nie wiem czy mam celebrowac swieta gdzie pedofilia bedzie dla niektorych swiatecznym stolem//

  //Janusz: To były święta prasłowiańskie…lubimy ta są te kolędy…bardzo nam miło przy choince //

  Celebrować czy nie celebrować i co celebrować oto jest pytanie !?
  https://www.youtube.com/watch?v=r-wmXynpRKg

  1. nikt klosza nie opuści on o tym wiedzą . ewentualne loty „kosmiczne” to pod kloszem i na okręgu, biegun północny to centrum klosza i firmamentu . za Antarktydą jest reszta planety na której żyjemy , tam jest obrzeżne fundament energetycznego klosza ,i mozliwe tunele którymi można przejść poza hodowle na resztę potężnej planety . dlatego nic niema, zakazy lotów, strefy militarne na biegunach ??! samoloty były strącane ludzie zawracani, mordowani itp.

   1. a z drugiej strony,mnie uczyli ze ziemia jest splaszczona,a wszedzie widac okraglą.tez troche dziwne.

   2. https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/06/01/plaska-ziemia-czy-da-sie-temu-zaprzeczyc/ ziemia na której jestesmy jest wycinkiem kuli , wiec nieco zaokrąglona , zaledwie kilka stopni , dlatego jest te kilka procent nieścisłości które powodują właśnie zaćmienie księżyca w wiekszosci występowania tego zjawiska to tylko przyćmienia , „dziwnym „trafem w roku moze nie nastąpić zaćmienie , całość teatru polega na niedokładności tego oszustwa , dlatego moze akurat nie być zaćmienia , a jak jest to jedynie prawie czysty przypadek ,spowodowany wysokimi masywami górskimi jak np Himalaje dodając kilka stopi kulistości ziemi ten fenomen występuje gdy księżyc jest w prostej linii z słońcem właśnie poprzez jakiś wysoki masyw dlatego w tych rejonach można coś takiego zaobserwować , należy wykonać odwróconą animacje zatrzymać ziemie co da faktyczny ruch slonca i księżyca i obserwować to na płaskiej ziemi””” a jak sie ma plaska ziemia do cienia rzucanego na księżyc przez ziemie?””” i właśnie to da jeden z koronnych dowodów że zaćmienia atrapy- trabanta są wynikiem masywów górskich na płaskiej ziemi .

   3. zapomniałem „ziemia na której jestesmy jest wycinkiem kuli ” reszta planety jest poza tym wycinkiem , to tak jak na duża piłkę ortopedyczną postawimy odwrotnie filiżankę od kawy , to co pod nią to obecna ziemia .

   4. lilka pisze ” a z drugiej strony,mnie uczyli ze ziemia jest splaszczona,a wszedzie widac okraglą.tez troche dziwne.” to ludzkie oko , sprzężone z umysłem , dopasowane do wielkości czlowieka i jego potrzeb Sokół, Jastrząb ma teleobiektyw do wypatrywania mini obiektów na powierzchni ziemi dla przykladu , przyrządy optyczne jakie by nie były muszą być kompatybilne z okiem ( system soczewek ) aby obraz był widoczny i ostry , czekam aby jakiś animator zrobił film na podstawie mojej teorii , wycinka kuli na kuli ( globie ) da to podstawy do idealnych wyliczeń , bo ziemia(powierzchnia ) nie jest całkiem plaska i na sto procent nie jest kula ,bo za pomocą przyrządów optycznych widzimy kilka razy dalej i więcej, poza kolistość dodając nawet pływy morskie refleksje światła i inne , jest fizycznie niemożliwe aby było to mozliwe na globie , jedynie prawie plaska powierzchnia moze dać takie rezultaty , co do Antarktydy nikt nie zaryzykuje było kilka przypadków zestrzelenia samolotów , od 50 lat ubiegłego stulecia jest scisla kontrola radarowa wiec dużo straży nie trzeba , jak ktoś znajdzie się tam bez rozgłosu i oficjalnego pozwolenia powiadomienia to dokladnie tak przepadnie ,niema zdjęć z kosmosu ziemi niema nagrań , jeżeli NIE zrobili ich w czasie „lotów na księżyc i innych ( ha ha ha )” to te obecne animacje to tylko animacje! zapewne będą rosnąc przekazy z kosmosu w miarę wzrostu techniki komputerowej ha ha ha .

   5. NASA – ODYSEJA DISNEYA ? – Waldek Borowski https://www.youtube.com/watch?v=Kx9ydGh4SuA KWESTIA ZASADNICZA brak filmów i zdjęć z przełomu 50 lat , dlaczego teraz są pseudo Live i nic więcej ? bo technika komputerowa na to pozwala aby coś niecoś zatuszować , bo nie jest to proste „układ gwiazd ” , „slonca „”księżyca” „obrót ziemi ” nawet kwestia zachmurzenia wylądowań atmosferycznych , są zbyt prymitywni aby to zgrać w czasie rzeczywistym a byle amator astronom , mógłby zobaczyć fałszywą pozycje jednej gwiazdy układu gwiazd i byłby koniec znaczy poczatek śmiechu „globalnego „

   6. te zdjecia niby live ziemi to sie akurat zgadza,weszlam na to live ale przesuwal sie jakis dziwny pasek jakby ktos przeciagnał w paincie jakąś mgielką i ona sie przesuwala ,wiec to sa zdjecia „live” tzwane.Ale ja mam inna teorie .Oni nie zrobią liva z satelity bo sypia nam na glowe tyle tego dziadostwa ze kazdy normalny czlowiek by sie zbulwersowal jak by zobaczyl te smugi z orbity.
    A bywaly juz takie zdjęcia.I ludzie zwracali na to smugowe udziwnienie uwagę.
    Plaska ziemia mnie nie przekonuje.Jakos są zdjęcia marsa księzyca czy tam wenus chyba (jesli sie nie myle )mozna zobaczyc nawet golym okiem.Są okrągłe.Słoneczko tez jest okrągle wiec i ziemia jest kulką.

   7. tak jak lilka „atom” układ słoneczny, galaktyka, torus … to nie są płaskie obiekty. ale też zdaje się modne teraz jest twierdzić że żyjemy na wycinku, czego też inaczej jak przekładem wszystkiego na wszystko nie bagatelizuje. jak pryszcz na własnym tyłku 😉

    to taka moja gra słów, nie zwracajcie na to uwagi. chciałam powiedzieć że słonko jest okrągłe w naszych oczkach i grzeje to jest prawda 🙂

   8. a tak na prawdę chciała bym powiedzieć że to jest kwestia do przedyskutowania czy ziemia ma być płaska czy wycinkiem kuli czy wcale ma jej nie być jak i nas, czy może jest to hologram albo inna iluzja czy jedyna niepodważalna obiektywna prawda jakich też jest wiele. lecz jaka jest prawda? jaką chcemy? innej dla nas nie ma… 😉

   9. lilka , tu nie chodzi do końca aby przystać przy jednej teorii , kolistość to tak samo teoria , płaskość identycznie ale są nieścisłości proste zwykle wyliczenia że ziemia nie jest kula , czy odbyli się światowe seminarium „uczonych ” gdzie zaprzeczono oficjalnie tym faktom ? nie ! nikt mnie nie przekona biorąc wszystkie tolerancje i namiary że ziemia to kula , skoro przez zwykłą lornetkę widzę już kilkaset metrów poniżej kulistości co jest fizycznie niemożliwe na kuli , kolej łącząca wybrzeża Anglii , powinna mieć prawie 5km różnicy poziomów teren jest w miarę plaski , przecież to polowa więcej niż masyw Himalajski , co by było choć nieco zauważalne , a niema tak . cokolwiek udowodnimy to wylacznie sobie , jakieś podejrzane LIVE z orbity teraz ? przez 50 lat” podboju” kosmosu ?

 11. O Słowianach w prehistorii. Bardzo ciekawe a wręcz rewolucyjne odkrycia które całkowicie zmieniają naszą zakłamaną historię.
  https://kodluch.wordpress.com/2016/12/23/%e2%99%ab-off-topic-3/#more-5752

  Starożytne cywilizacje okazują się być cywilizacjami słowiańskimi.
  Dowodzą tego liczne inskrypcje które łatwo odczytać na bazie języków słowiańskich.
  Szkoda że Miodek się do tych odkryć nie odnosi a „mógłby: zrobić wspaniałe programy telewizyjne na ten temat.
  „mógłby” bo przecież pewnie nie może, nawet gdyby chciał, zakłamanie musi trwać.

  1. Z moich ostatnich wpisów o tym czy Polacy chrześcijanie są żydami i którymi żydami
   oraz w związku z ostatnim wpisem o kulturze Słowian jak kulturze prehistorycznej, kulturze Etrusków a nawet ludów indyjskich
   można wysnuć smutne wnioski.
   Polacy to Słowianie którzy zdradzili narody Słowiańskie na rzecz kultu żyda.
   Innymi słowy Polacy to historyczne „przechrzty”.
   Zresztą nie tylko Polacy, inni Słowianie również.
   Żydowska ideologia jak widać od wieku zatruwa Słowiańskie dusze, zabija Słowiańską tożsamość, niszczy Słowiańską kulturę.

   Powoli jednak wyzwalamy się mentalnie z okowów wiary w żyda.
   Pożytecznych idiotów (pożytecznych dla żyda) jest coraz mniej.

   A Wielki Rus o ksywie Putin skutecznie wyzwala Świat z okowów chciwego żyda.
   Jak widać historia która ma swoje korzenie w głębokiej starożytności wartko toczy się przed naszymi oczami.
   I jeszcze niejedno kłamstwo żyda przyjdzie nam odkłamać.

 12. Uwazaj Oscar . Putin urodzil sie w Leningradzie . Tam etnicznie byly templarianskie homocapensis , ktore zawsze dazyly do koryta i wladzy . Moj osobisty sondaz jest taki Homocapensis rzadzily swiatem od tysiecy lat w liniach gentycznych rodowych swoich benkartow tez gentyka podlega po ich genetyke . A zydzi zostali przez nich wciagnieci do gry swiatowej i dano im funkcje pomagierow . ALE ALE zydzi chcieli wycwanic homocapensis egipska genetyke i w jakims momencie przejac panowanie nad wszystkim . Nie mozna tego robic . Taka saprawa zydom nie wyjdzie poniewaz hierarchia jest hierarchia i Putin moim zdaniem jest z lini homocapensis blood line .

   1. a „żydowska zarazo” można powiedzieć ? oj… to już antysemityzm karany z mocy żydowskiego prawa.

    A Ruskie to bracia Słowianie
    A żydzi ? … to obcy i wrodzy Słowianom ludzie.

    Wspólnota to jest słowiańska, kulturowa, językowa co widać po językach Słowiańskich. A po hebrajsku ? nikt nic nie rozumie..to język obcych.
    A to język jest głównym nosicielem kultury narodu.

  1. Nie wierzę w genetyczne podłoże konfliktów ludzkości.
   Genetyka ewoluuje bardzo powoli w tempie ledwie zauważalnym w ciągu setek tysięcy lat.
   Historia natomiast toczy się znacznie bardziej wartko w tempie zauważalnym w setkach lat a dzisiaj to już dziesiątki lat.

   Wielkie konflikty ludzkości to konflikty kultur nie konflikty genetyki.
   A kultury to religie, styl życia (zbieractwo, łowiectwo, rolnictwo, pasożytnictwo, grabież).
   Wszystkie te style życia mają swoją obudowę w religii czyli w wierzeniach.
   Wszystkie religie usprawiedliwiają i wzmacniają tradycje kulturowe twórców religii i niszczą tradycje kulturowe narodów którym obca religia jest narzucana.
   Większość religii (kultur bo religia to kultura narodu) dyskryminuje inne religie i ludzi je wyznających (traktuje ich jako gorszych , nie zasługujących na uznanie a więc można ich grabić , mordować wykorzystywać bo są winni tego że nie wierzą alb za słabo wierzą).

   Cała historia świata kręci się się wokół tych religii, aż do dzisiaj.
   Dzisiaj mamy do czynienia z dominacją trzech religii o wspólnych żydowskich korzeniach. (Judaizm, Chrześcijaństwo i Islam) to trzej bracia z jednej żydowskiej matki (kultury) zainstalowani w różnych środowiskach.
   Ponieważ ta religia powstała na bazie pierwotnej kultury żydowskiej sprzed 2000 lat to do dzisiaj niesie piętno tej kultury.
   Kim byli żydzi 2000 tys lat temu ? Plemię bezpaństwowców wędrujących po świecie zajmujących się pasożytowaniem na narodach do których przywędrowali. Pasożytowanie czyli wykorzystywanie ubogich zasobów naturalnych należących do innych narodów ale żydzi nie uznawali takiej własności, pasożytowanie czyli handel czyli oszustwa, oszukańcze sztuczki a w końcu lichwa. Pasożyt zawsze uważa środowisko w którym działa za wrogie (w odróżnieniu od symbiozy).
   Pasożytowanie wymaga opanowania do perfekcji kłamstwa, obłudy, przebieranek, udawania kogoś kim się nie jest…licznych zmian tożsamości..
   Ta kultura pasożytowania na lokalnych zasobach przenosiła się wraz z wiarą żydowską która normowała życie narodów „żydowskich” czyli wierzących w żyda. I tak powstawali nowi „żydzi” (nie genetyczni) ale wierzący w żydowską religię (chrześcijanie, chazary, arabowie,..) .
   Chrześcijanie i Islamiści mocno modyfikowali pierwotne zasady judaizmu.
   natomiast judaiści kultywowali pierwotną religię czyli pasożytniczą kulturę żydowską.
   I z tą pierwotną kulturą mamy dzisiaj do czynienia i z niej wywodzi się koncepcja globalizmu, multikulti i niszczenia państw narodowych.
   Dla żyda świat to jedno wielkie i niczyje pastwisko na którym on może czerpań pełnymi garściami nie oglądając się na skutki dla lokalnych społeczności które dla niego są gorsze, gojowskie i są tylko obiektem dojenia, są owieczkami do wykorzystania a żyd jest ich pasterzem zgodnie z żydowską religią (narodu wybranego).

   No i jak widać na bazie żydowskiej religii, żydowskiej pasożytniczej kultury narodowej mamy całą historię świata w pigułce.
   Cały globalizm, multikulti… to realizacja marzeń ortodoksyjnego, wiernego żyda. A jest na tym świecie kilku żydów którzy trzęsą tym światem i realizują swoją żydowską wizję świata.

   A pojęcie antysemityzmu wprowadzono tylko po to by zamknąć gęby wszystkim krytykującym globalną mafię żydowską.

   Na koniec.
   Czym różni się pasożytowanie od symbiozy ?

   Jedyna różnica to rozkład korzyści.
   Pasożytowanie to jednostronne korzyści a drugostronne straty, koszty.
   Symbioza to korzyści obustronne i zrównoważone.

   Polska po 45 r żyła w symbiozie z wielkim bratem.
   Polska po 89r została opanowana przez pasożyty.
   Chiny oparły się pasożytom i wymusiły symbiozę z tzw zachodem.

   Symbioza to jest właściwy model współpracy międzynarodowej.
   Niestety pasożyty w Polsce są silne i rządzą Polską od 89r (z małymi przerwami na szybko utrącane próby SLD Oleksego czy Millera.. o Olszewskim nie wspominam bo nie zdążył zrobić niczego).

   Dzisiaj PIS próbuje iść w kierunku jednostronnie kontrolowanej symbiozy.
   Jednostronne kontrolowana symbioza szybko kończy się powrotem do pasożytowania.
   Warunkiem trwałej symbiozy jest równowaga sił a w Polsce nie ma równowagi sił, żydowska mniejszość ma całkowitą władzę nad Polską większością i intensywnie pracuje nad zredukowaniem Polskiej większości poprzez sprowadzanie do Polski masowo wrogiej Polsce Banderowskiej populacji.

   Obudźcie się Słowianie połączcie siły symbiotycznym węzłem i pozbądźcie się władzy, dominacji pasożytów które niszczą wasze życie, wasze szansę życiowe, wasze perspektywy życiowe.

   Tak to widzę ale może jestem naćpany, pijany …

   1. Ok
    Slowianie sie obudzili Oscar tylko centrum swiadomosci maja nie w tym miejscu co powinni miec .

    No a teraz virus Kisengerowski probuje zalatwic TRAMPA After Trump Meeting, Henry Kissinger Drops A Bombshell…Even Donald Is Stunned!
    Trump uzywa swoja prywatna ochrone a nie funfdowana przez dupkow agentow I uzywa swojej oplacanej przez siebie ochrony od 2 lat
    Obecnie
    Sytuacja wyglada dosyc interesujaco to nie sprawa hakowania krwawych liederow demokracji amerykasnkiej przez Rosjan Ale sprawa smego byc moze Trumpa . Jezeli jest tak jak tutaj czytam to Trump poprosil Rosje o ochrone od 20 Stycznia 2017 roku .
    An intriguing Federal Security Service (FSB) information bulletin circulating in the Kremlin today reports that the Security Council (SC) has authorized the Monarch Air Group to use 7 private charter flights to move “special resources” to New York City and Washington D.C. beginning on 20 January 2017 in order to fulfill a contract with the Moscow based private security company RSB-Group—and who, in turn, were contracted with this past week by President-elect Donald Trump to “protect his person, family and properties” from the “demonic globalist elites” seeking his destruction.

   2. Ciekawe Czy ktos z zabitych w samolocie militarnym z SOCHI byl powiazany z RSB ( a Zwlaszcza , ze byl na pokladzie moze ktos wplywowy i oczywiscie byl Russian army general i 5 oficerow )podciecie nog akcji dla trumpa.
    Nowego Yorku i Washington dc RSB .
    RSB Grupa protekcyjna z federacji Rosyjskiej
    Every day, 24 for hours per day, 7 days per week well-coordinated professional team of Private Military Company RSB-Group implements the undertaken tasks according to the Client’s requirements.
    No wiec widzimy jak Trumpowi robia pod gorke i co to jest amerykanskie patologiczne opetanie swiata .
    Ha ha ha hu Hu zeby Trump szukal pomocy w Rosji i ja otrzyma albo ktos kto byl w tej sprawie wlasnie stracil zycie w tym wypadku .Ale to nieszkodzi ten zginal a bedzie innyalbo inna wiec jak zwykle amerykanskie pedofile pudluja .
    News niestety slucham z Al Jazeera http://www.aljazeera.com/news/2016/12/russian-military-plane-disappears-radar-161225045201828.html
    ale nie z CNN

    No ku pamieci.
    https://www.youtube.com/watch?v=HmGVg7Nw1XM

   1. Qcyp , co się z Tobą w godzinach wieczornych, no i nocnych ? kuruj się biedaku, muszę Cie zrozumieć , przeminie z wiatrem, zapewniam .

   2. Jakie mdłości „gość w dom bóg w dom” – niedawno pisałeś/mi przypominałeś i już zapomniałeś .. cóż za wybiórcza pamięć !? 😛

   3. Chyba pochodzi z Lublina albo Przemysla ale to nie Rosja za miedza Qcyp ha Ha ha :)Mowcie co chceta ale moj tata uczyl ruskiego czasami a wujek pisal Doktorat z Czechowa .

   4. A mój tata jak przyjechał w lubelskie to płakał(wojsko). Mówił że jeszcze takiego syfu i zacofania nie widział/nie wyobrażał sobie!Ot do czego wasze ,,doktoraty”/komisarze/polidruki ruskie doprowadziły.?

   5. OOOOOKEJ ale ty przeciez nie patrzysz na pieniadze Tylko w jakiejs studni mieszkasz Qcyp . Nie mialbys nic przeciwko temu zeby jesc z jednej miski przy stole z ruskimi . Drewnianej miski drewnianymi lyzkami .Cholernie zdrowo 🙂

   1. Kisinger sie juz i tak sypie i wkrotce idzie na zlom Ostatnio go sluchalam i widze , ze to juz nakrecona maszyna z tym samym patterns starczych przyzwyczajeni . Nikt go juz nie bdzie sluchal .Uwazaj Qcyp na siebie Ha ha ha
    NATO Nightmare: Russia-Germany Alliance
    Dlatego , ze Trump :)))
    Ja nie patrze na jednostke ja patrze na zmiane w Washington DC I to niezla zmiane jak slucham kongresmenow oskarzen .
    https://www.youtube.com/channel/UCWuFgIcy1Q9TYd0hfy5_XpA
    Leca rowno i z prawda za pan brat . Niezwykle wydarzenie poniewaz pierwszy raz czuje prawde w jakims kongresie a nie zadne przekupstwa pieniezne . Jak przekupstwo bylo ze strony Elijah Cumming to zaraz go wyszczuto bo kazdy go odrazu rozpoznal

 13. Glupia romantyczna iluzja w Europie odnosnie Obamy powinna sie skonczyc bo to bedzie jak petla naszyje gotowa do wyroku na sobie droga Europo .
  Brzezinski mentalna otoczka wyznaczania krajow w srodkowej i dalekiej azji i bliskiej azji i wypunktowanie miejsc gdzie uderzyc trzeba . Pakistan i tan , tan ,tan pare innych co sie tak koncza na tan .Sudan – ropa i Brzezinski ma swietne pomysly grac fuckowa gre chiny przeciwko rosja .Jutro to wszystko opisze moze . Bo Polska w Brzezinskiego podlej grze wyglada najgorzej jezeli chodzi o Missile Crisis .Zobaczcie sobie jak to wygladalo na Kubie . Absolutnie durny jest polskich politykow i rycerzy floty wojenej mind jak mozna byc tak glupim i nie widziec jaki pajac Brzezinski sobie wybral kraj z ktorym moze zrobic co chce .
  SOROS ROKEFELER finansowe wspomaganie dla wielkiej kukly OBAMY i kolega Brzezinski widac robi za Kisingera dla Mr Obama i dla polityki blisko wschodniej ,daleko wschodniej i Europy i polnocnej Afryki .
  Prosze jak sie rozwinal Szralatan i okrutnik noszacy polskie znamiona imiona i nazwiska ale nie Soul slowianski .
  Na tym koniec jego egzystencji mam nadzieje bo OBAMA spada w dol po schodach jak kukla kopnieta w zadek a razem z nim poleci Brzezinski i inni potem .

  1. Obama to dobrze wybrany bandzior do mokrej roboty.
   Pokojowy Nobel to była tylko przykrywka propagandowa.
   Planowano wojnę proxy czyli udawania że „to nie my” a Obama miał tę wojnę prowadzić.

   Obamę i jego ekipę zdemaskowało samo życie i liczne ślady „paluchów”.
   Dzisiaj Obama na koniec kadencji już całkiem jawnie stoi po stronie terrorystów.

   W zdemaskowaniu Obamy wielką rolę odniosły wolne internetowe media, oraz Rosja z Putinem na czele.

 14. – ONZ ma ogromny potencjał, ale obecnie to jedynie klub spotkań, by wspólnie porozmawiać i miło spędzić czas. Bardzo smutne – napisał Donald Trump.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bliski-wschod?zobacz/trump-o-onz-po-rezolucji-rady-bezpieczenstwa-ws-izraela-klub-spotkan-by-milo-spedzic-czas

  Wszystko jest tak jak przewidziałem(so far so good). Ale nie spodziewałem się że ryży może być idiotą.?Najwyraźniej wykreowali kogoś aby Putin bez przeszkód mógł się dogadać?

 15. Kalina pisze: OOOOOKEJ ale ty przeciez nie patrzysz na pieniadze Tylko w jakiejs studni mieszkasz Qcyp .

  Wręcz przeciwnie patrze i liczę i dobrze liczę/przeliczam/ Rahujie?

  w STUDNI POWIADASZ? hihihihihihihi?

Comments are closed.