Alternews – 23.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

21 thoughts on “Alternews – 23.01.2015

 1. Tutaj na bankierów mówi się bankster….od gangster:-)
  Banki nie mają pieniędzy. Banki mają depozyty ułamkowe…mają może 10 procent wszystkiego czym obracają. Funkcjonują bo wiedzą, że wszyscy klienci na raz nie zarządają swojej kasy, bo wtedy dupa, krach, kryzys i inne nieszczęścia.
  Banki nie mają pieniędzy – to są NASZE pieniądze, którymi MY im pozwalamy obracać…wyobraźcie sobie, gdybyśmy im nie wpłacali naszych pensji, raczej by chodzili obdarci i nie mieli wygodnych fur i domów. No to dlaczego każą nam płacić za utrzymanie konta?
  Kredyty, niezależnie w jakiej walucie – są tylko lichwą!!!! Ponadto jak pokazuje praktyka banków zachodnich, sam mam na to kwity – bank pożycza kasę od X-sztajna ( tak tak, wiadomo jakie plemię) i transferuje ją na moje konto. Ale de facto pieniędzy nie ma – są tylko zera i jedynki lecące po kablu.
  A propos lichwy – chrześcijanie, muzułmanie i starozakonni z długimi brodami i pejsami – wszyscy jak jeden mają lichwę za grzech. Tylko odłam uciekinierów z Jerozolimy po ostatecznym powaleniu Świątyni – „na północ”, tak tak, w rejony od Kijowa po Morze Czarne uważa, że lichwa jest ok.

  Banki są największym zagrożeniem. T.Jefferson już o tym pisał, mówiąc że są groźniejsze niż uzbrojone armie. Miał rację niestety.
  A historia pokazuje, że kto idzie na wojnę z bankami – ginie ( Jezus, bo wywracał im stoły w Świątyni, A.Lincoln bo nie zgodził się na walutę od banków prywatnych, JFK bo nie chciał FED-u tylko zielone z Treasury, nie obciążone odsetkami).

  Można by pisać o tym całe księgi, ale czy ktoś przeczyta? wątpię. Za chwilkę nowy serial czy inny teledurniej w TV…po co przeciążać zwoje…

  1. „Banki są największym zagrożeniem.”
   Nieprawda!….
   Trzymajmy sie faktow, Banki to tylko budynki…
   Zagrozeniem sa bankowcy (banksterzy) czyli ludzie…
   Ludzi nie wyeliminujesz. to nie mialoby sensu (przynajmniej dla niektorych…wolnych ludzi) nie byloby zycia ludzkiego
   Co pozostaje do wyeliminowania? Tylko Pieniadz stricte jako taki
   Czlowiek Ziemianin jest za slaby do bawienia sie waluta. To zabawka z opoznionym zaplonem, a nawet z niegasnacym lontem – taK JAK NIE WYGASAJACE wojny w dziejowosci ludzkiej
   Kto nie potepia historii ludzkosci jako historii kryminalnej – jest jej wspolnikiem

  2. „Solidarnosc wyniosla Komune do wladzy” 🙂
   – – JAK mogla wyniesc? skoro Komuna byla Bogiem (tak jak byla to i tak pozostala-tylko inaczej) przez pol wieku z matka krolowa Wojciechem J. na czele. Jak mozna sadzic (mozna – to „wolny” kraj), ze rok 1989, a nawet sama jesien ’89 wystarczyla do polozenia komuny polskiej na kolana, a nastepnie laskawie przywrocenia im napowrot zaszczytow wladzy. To cale lata 80ste komuna w pocie czola PRACOWALA, selekcjonowala i wybierala lewakow (kuron, mazowiecki, michnik, ten z broda Zyd… itp) podstawiajac ich pod narodowych dzialaczy Solidarnosci i formujac zestaw drugie farbowanej „solidarnosci”
   Odnosze wrazenie, ze Oskar nie rozpoznaje mechanizmow dziania sie „wyzszej polityki”. Oto przyklad. Panstwa (w sensie – narody) Paktu Warszawskiego nie wyzwolily sie same, bo tak chcialy (oczywiscie chcialy, ale nic same z siebie nie mogly, tak jak dzisiejsze 25 lat polskiej wolnosci – musimy w tym tkwic choc nie chce tego 90% Polakow lub wiecej). Proces „wyzwalania” zaczal sie w Polowie lat 80 od cyklu spotkan Gorbaczowa z Reganem a nastepnie z Bushem (starszym) o tematyce rozbrojeniowej, i trwal pare lat. Inicjatywa co ciekawe wyszla od ZSRR, ktory nie widzial sensu kontynuowania eksperymentu komunistycznego. To byla klasyczna uciezka do przodu.
   USA poszly na to.
   w trakcie tych rozmow rozbrojeniowych (jako sciema dla prawdziwych powodow dla Rosji – sypiacej sie gospodarki ZSRR) zaczeto rozmawiac o „wyzwoleniu sie” reszty panstw Ukl.Warszawskiego, (to nie Armia Czerwona nalezy do U.W. To U.W. nalezal do Armii Czerwonej) bo………….co z nimi zrobic, kiedy nie bedzie juz ZSRR? 🙂 Nie mozna pozostawic ich z komuna ustrojowa samych sobie w srodku Europy!
   Ale tez nie moga (narody demoludy) dowiedziec sie z gazet o wyzwoleniu z komuny, bo nie uwierza, a nawet jak uwierza, to takie zwyciestwo nie bedzie im smakowac 🙂
   Dlatego nalezalo przeprowadzic chocby fikcyjne,ale jednak wyzwalanie sie spod komunistycznej niewoli.
   Polska poszla jako pierwsza (z brzegu…) z przygotowanym juz planem przestrojenia ustrojowego (Magdalenki ,oraz wykorzystanie wczesniejszego zrywu, cieplego jeszcze… Solidarnosc80)
   Nowych wladz „nowych wyzwolonych panstw” szukano oczywiscie w starej komunie czyli S.Spec. I tak np SS rumunskie tak sie przejely rola, ze rozstrzelaly prezydenta Czauczesku wraz z zona chcac sie przypodobac swym…wyborcom, przyszlemu elektoratowi.
   Reszta panstw (Bulagaria, Wegry, Jugoslawia) tak samo ma swa ciekawa historie SS, ktos powinien o tym napisac ksiazke, lecz pewnie nie moze (nie wolno) przyzwoitosc..europejska na to nie pozwala. To tak jakby napisac w polskiej zydokomunie o wykiwaniu Solidarnosci-Narodu przez PZPR za pomoca lewakow i pozytecznego Walesy. NIE DA SIE, Oscar 😉 oznajmic prawdy

 2. Prawda jest bardzo niebezpieczna….dla każdego bandyty i dla każdego zbrodniarza

  http://polish.ruvr.ru/2015_01_23/BBG-RT-jest-tak-niebezpieczna-jak-Panstwo-Islamskie-4467/

  Każdy bandyta, rabuś czy zbrodniarz jest zaciekłym wrogiem prawdy i każdy stara się budować swój wizerunek na kłamstwach. Tacy za mówienie prawdy walę w mordę.
  Takie zasady obowiązują od wieków.
  Kiedyś dotyczyły marginesu społecznego, szumowin społecznych, dzisiaj takie szumowiny rządzą światem, dorobiły się gigantycznych majątków na rabunku i wyzysku i dzisiaj dyktują światu swoje „normy moralne”.
  Dzisiaj bombardowania mogą być humanitarne a obrona własnego kraju przed agresorem jest terroryzmem. Dzisiaj potworne masowe zbrodnie nie są żadnym tematem dla mediów reprezentujących interesy tych szumowin ale zabicie kilku z tych szumowin to już zbrodnia o której wszystkie media tej mafii krzyczą na cały świat. (zresztą są spekulacje że i ta zbrodnia została zorganizowana przez służby specjalne w służbie tych rządzących światem szumowin).

  Media tych szumowin strasznie martwią się losem bandytów i najemników mordujących ludność wskazanych przez mafię krajów i w ogóle nie zauważają hekatomby ludności cywilnej zaatakowanych przez mafię krajów.
  Czy słyszał ktoś jakieś współczucie dla ludności Iraku albo Syrii, Serbii, Libii ?
  Oni piszą o traumie najemników, morderców szkolonych do mordowania a o traumie dzieci, kobiet i cywilów którzy są masowo mordowani cisza.
  Dokładnie to samo powtarza się z Donbasem. Tam troską mafii jest los zbrodniarzy wojennych nasłanych przez Kijów czyli mafię żydowską do wymordowania i wypędzenia mieszkańców Donbasu z ich własnych domów.
  Mnie się taka moralność nie mieści w głowie. Identyczną moralność reprezentowali naziści na jednego Hitlera. No naprawdę IDENTYCZNĄ… przeanalizujcie sobie sami Gebbelsowską propagandę. Nazizm i Syjonizm to bliźniacze rasistowskie ideologie.

  A wszystkimi tymi zbrodniami steruje kilka żydowskich rodzin które ograbiły pół świata (a urosły w siłę ograbiając i uzależniając do siebie USA) reszta to najemnicy opłacani przez tych kilku mafiozów.
  Począwszy od polityków, poprzez prezesów ich koncernów i firm zależnych a skończywszy na pożytecznych idiotach okłamywanych skutecznie przez media tej mafii (przygłupi amerykanie, solidaruchy, islamiści, banderowcy…).
  Taka piramida zależności prowadzi do całkowitego zaniku demokracji i wolności.
  Wystarczy jedno słowo bossa by setki i tysiące sługusów powtarzało jego tezy jak prawdę objawioną. Boss chce wojny to sługusy chcą wojny, Boss chce nałożyć embargo to sługusy we wszystkich mediach domagają się nałożenia embarga, Boss chce kogoś zniszczyć to wszystkie sługusy na gwizdek zaczynają ujadać i gryźć, a każdy chce się wyróżnić być bardziej skuteczny dla Bossa, każdy chce zrobić karierą bo boss dobrze płaci skutecznym szujom na posyłki.
  Boss chce więcej zysków i szuje już na gwizdek zadłużają na lichwiarskich warunkach u Bossa swoje narody, Boss chce przejąć jakieś firmy czy jaki`s sektor gospodarki i szuje już głośno krzyczą o konieczności prywatyzacji, Boss chce więcej zysków i już szuje podnoszą ceny zwykłym ludziom by Boss miał to czego pragnie. Przy czym Boss jest zawsze anonimowy… Boss przemawia ustami swoich sługusów, przebierańców, poprzez „elyty”opłacane przez Bossa (też pośrednio). Tak wygląda zachodnia demokracja od kulis.
  Kilku zdegenerowanych moralnie bandziorów i przy tym całkowicie bezkarnych, rządzi całym tzw zachodnim światem. (sytuacja jak z bajki dla dzieci o złym królu, czy cesarzu.. bo to dokładnie ten poziom mentalności reprezentuje Boss i jego sługusy)

  Ten cyrk obserwujemy w Polsce od 89r.

 3. Inna perspektywa ale bardzo podobne wnioski.
  http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/118164,pelzajacy-25-letni-rozbior-polski

  A wszystko to zawdzięczamy naszym pożytecznym idiotom z Solidarności którzy zaciekłych wrogów Polski (żydzi i Ukraińcy), zdrajców i inne szumowiny wyniosły do władzy.
  I tak właśnie będą opisywani w podręcznikach historii uczestnicy zrywu Solidarnościowego i innych kolorowych rewolucji organizowanych i finansowanych przez światową mafię żydowską.

  1. „A wszystko to zawdzięczamy naszym pożytecznym idiotom z Solidarności którzy (..) będą opisywani w podręcznikach historii”
   O.pisze – konkludujac – ze Solidarnosc wyniosla do wladzy zydokomune

   Pytanie: Ile podrecznikow historii wyszlo od 1989roku? W ostatniej dekadzie wychodza NOWE co roku. Dlaczego 25 lat na wydanie tych podrecznikow to wciaz za malo czasu, a np resortowe dzieci PZPRu rzadza polskimi mediami, „gospodarka”, prawem i sadami, i wreszcie oswiata i edukacja (a Krolowa Matka Jaruzelski IIIRP do ostatnich dni zywota zapraszany byl do Belwederu do Rady Obrony Kraju?
   To takie trudne… dla niektorych najwyrazniej tak
   Szach Mat… 🙂 wreszcie wystawiles sie, na glupstwie oswiaty… (tylko nie argumentuj tu w stylu chrescijanskim: ze to bog podrzuca skamieliny dinozaurow, zeby sprawdzac wiare swych wyznawcow w biblijne 6 tys lat stworzenia)
   Dlaczego nie bedziesz potrafil odpowiedzic na to pytanie? Czy nie dlatego ze wykonujesz na tym forum krecia pozyteczna….robote dla Zydokomuny?
   Cos podswiadomie kaze Ci atakowac tak zaciekle polski Narod Solidarnosci, i jednoczesnie Zydow? Pozorna sprzecznosc? Sprawdzales swoje korzenie (Hitler podobno byl w polowie krwistym Jude…)

   1. Jeżeli rządzące w Polsce i na świecie neoliberały to komuna to ja jestem niebieska papuga.
    Jeżeli skrajnie liberalne Sorose finansujący i organizujący kolorowe rewolucje (w tym solidarnościową) to komuna to ja jestem motylem.
    Jeżeli USA zniewolona przez mafię żydowską to komuna to ja jestem amebą.
    Jeżeli skrajni banksterzy ograbiający świat to komuna to ja jestem …
    Komuna upadła , rządzie neoliberalna banda żydowska.

 4. Wg Schetyny obóz koncentracyjny w Oświęcimiu wyzwolili banderowcy z Ukrainy czyli sojusznicy Hitlera którzy w podobnych obozach a może i w tym obozie byli strażnikami.
  Wyzwolicielami mieli być kaci Warszawy którzy w interesie nazistów mordowali ludność Warszawy bardziej wydajnie niż robią to dzisiaj w Donbasie.
  Tak wynika z logiki wypowiedzi i aktualnych „przyjaźni” politycznych żydo-banderowskich.

  Dzisiaj banderowcy nadal mordują tym razem w interesie i na zlecenie ówczesnych swoich ofiar czyli żydów którzy dla własnych interesów nie wahają się rozkazać i opłacać mordowania potomków tych którzy uratowali życie ich przodkom skazanym na zagładę przez nazistów.
  Oto moralność żydowska i zadziwiające koło historii.
  Kasa i chciwość są u żydów o wiele silniejszą motywacją niż moralność czy zwykła przyzwoitość. Nic dziwnego że stali się twórcami ideologii liberalizmu czyli skrajnego wyzysku połączonego ze skrajną obłudą i brakiem jakichkolwiek hamulców moralnych.
  (pomijam hamulce religijne typu …”nie jadam nie kozernego” bo takie hamulce nie zabraniają mordowania i okradania słabszych… np. Palestyńczyków).

 5. Ciekawy filmik w jednym z komentarzy.
  Ciekawe nie tylko to co zauważył autor tego komentarza, dla mnie ciekawe są te pełne nienawiści miny i te pełne nienawiści uśmiechy banderowców. pamiętam ten klimat z czasów gdy Solidaruchy były na tym etapie co Ukraina dzisiaj.
  Te same miny, ta sama naiwność połączona z absolutnym przekonaniem o swojej wyższości o swojej przynależności do lepszego zachodniego świata.
  Jak im tłumaczyłem że się mylą, mieli mnie za idiotę.
  Wielu z nich do dzisiaj nie zrozumie że, podobnie jak dzisiaj banderowcy, byli zwykłymi pożytecznymi idiotami w rękach mafii żydowskiej.
  Ale klimat dokładnie taki jak w czasach rewolucji Solidaruchów też identycznie jak dzisiaj podkręcany przez zachodnie (żydowskie) media.
  Przypomnijcie sobie… ten film, ci banderowcy na filmie … to wy sprzed 25-30 laty.

  @lorenco 03:31:20
  Coś okropnego! My takich mamy za sąsiadów! Tak blisko!
  22.01.15 Cywile powinni być zabici wraz z terrorystami – działacze w Kijowie do kobiety- uchodźcy z Ługańska.
  Pewnie jakby nie kamery, by ją riezali! Mam nadzieję, że ta odważna niewiasta jeszcze żyje!

  http://youtu.be/XjfRv66bPQY

  1. Bardzo ciekawa inicjatywa.
   Portal godny propagowania.
   Tylko czy polskie lemingi o uczesanych rozumkach są w stanie zrozumieć doniosłość opisywanych tam mechanizmów demokracji ?
   Niemniej inicjatywa bardzo ciekawa.

 6. Ciekawy filmik potwierdzający jedynie to co wiadomo.
  Trzeba włączyć napisy jak ktoś nie zna angielskiego.

  https://www.youtube.com/watch?v=B428wdfAqmM#t=125

  Filmik o dochodach w USA.
  Od siebie dodam, że nie muszę dodawać, kim jest ten 1 % najbogatszych w USA.
  Dodam też że zgadzam się z autorem w zakresie modelowego rozkładu dochodów ale nie zgadzam się z nim gdy podział po równo nazywa socjalizmem (to jest komunizm a nie socjalizm). Socjalizm to właśnie taki podział dochodów jaki autor filmiku wskazuje na optymalny.
  Dobrze że w USA to też widzą.
  Czas rewolucji socjalistycznej (czyli ograniczony, kontrolowany kapitalizm z poduszką socjalną dla mniej zdolnych, chorych, leniwych, kalekich, artystów, pisarzy, wolnomyślicieli) już nadszedł.
  NowoRosja to pierwszy z nowych zrewoltowanych tworów, jeszcze nie w pełni ukształtowany.
  Jak ustawi się Rosja Putina w nowej rzeczywistości ?
  Rosja dzisiaj to kraj Oligarchiczny (pozostałość po Jelcynie i masowych złodziejskich prywatyzacjach). Polska dzisiaj to wielki „nikt” w polityce i zostanie poniesiona z prądem historii.

  Jak liberałowie i syjoniści (to chyba prawie to samo) skończą jak naziści to będzie znaczyło że świat wszedł na właściwy kurs.
  Norymberga dla syjonistów, liberałów i ich sługusów tego potrzebują i to się należy zniewolonym ograbianym i mordowanym narodom.
  Trzeba poczekać. Wszystko w rękach Rosji, Chin, Iranu…i Niemiec.
  To jedyne siły zdolne do zatrzymania Syjonistów i liberałów.
  Dzisiejsza Polska w tym towarzystwie nie jest podmiotem a raczej przedmiotem..targów a raczej decyzji podejmowanych poza granicami kraju.
  Nasz los zależy dzisiaj d decyzji mafii żydowskiej a jutro od decyzji Niemiec i Rosji.
  I nie da się uciec na Madagaskar, można tylko korzystnie współegzystować ale do tego potrzeba własnego narodowego rządu (takiego jak rząd Orbana) a nie syjonistycznych marionetek.

  1. Pamiętam jak za PRLu media mówiły o marionetkowych rządach prozachodnich, o marionetkach USA.
   Wtedy Solidaruchy (i żydowska propaganda) uważali że to komunistyczna propaganda.
   Od 89r Polacy na własnej d.. pie mają okazję zapoznać się z pojęciem „marionetkowe rządy”. W tym całym okresie marionetkami nie byli tylko
   jeden mecenas Olszewski, Oleksy, Miller(częściowo) i Lepper.
   Wszyscy dostali kopa od mafii przy czym Lepper dostał kopa śmiertelnego.
   To nie przypadek to metoda działanie mafii.

   I znowu się okazało że w PRLu narodowi mówiono prawdę o „zachodnich marionetkach często niezwykle krwawych.
   W PRLu uprawiano propagandę a nie kłamano tak jak to ma miejsce dzisiaj.
   Wiele wyśmiewanych przez Solidaruchów prawd głoszonych w PRLu z dzisiejszej perspektywy okazuje się głęboko słusznymi prawdami (ale nie wszystkie).
   A wiele „prawd” głoszonych przez zachód i podziwianych przez solidaruchów okazuje się stekiem kłamstw, tworem podwójnej moralności, mentalności Kalego (Radio Wolna Europa to pierwsza jaskółka tych „prawd” którymi dzisiaj rzyga cały świat).
   Sztuką jest słuchać wszystkich stron i wyciągać właściwe wnioski.
   Tej sztuki Polacy nie opanowali.
   Dzisiaj wielu ludzi w sieci ciężko pracuje nad tą ułomnością intelektualną Polaków by jednak zrozumieli że nie wszystko o czym żydzi mówią „wolność i demokracja”, „prawa człowieka”… znaczy wolność i demokracja czy prawa człowieka a najczęściej wręcz przeciwnie.
   Propaganda żydowska jest prymitywna i bazuje najczęściej na prostym odwracaniu kota ogonem oraz na tzw podwójnych standardach.

 7. „Obchody wyzwolenia obozu Auschwitz… bez rodziny rotmistrza Pileckiego.
  Okazuje się, że na główne obchody 70. rocznicy wyzwolenia obozu KL Auschwitz-Birkenau organizatorzy nie zaprosili rodziny rotmistrza Witolda Pileckiego, dobrowolnego więźnia i twórcy obozowej siatki konspiracyjnej, który jako pierwszy opracował raporty o ludobójstwie w Auschwitz. Brak rodziny rtm. Pileckiego na liście gości przedstawiciele biura prasowego Muzeum Auschwitz tłumaczą… ograniczoną liczbą miejsc….”
  http://niezalezna.pl/63541-obchody-wyzwolenia-obozu-auschwitz-bez-rodziny-rotmistrza-pileckiego

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/46091-s%C4%85d-lekarski-w-sprawie-oskar%C5%BCenia-o-szczepienia

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-ufo/item/46082-archiwum-projektu-blue-book-w-sieci

 8. Frankowcy
  Kazde juz nawet dziecko w Polsce (i chyba w tym swiecie calym) wie ze chcac byc dojrzalym, doroslym obywatelem Ziemianinem trzeba wsadzic w ziemie galazke na drzewo, stworzyc potomka i bujnac dom. O ile dwa pierwsze to przyjemny pikus, to okazuje sie ze tzreci warunek wymaga tez wlasciwie jeszcze mniej zachodu – wystarczy parawka na kredyt frankowy i juz jest dom.
  Po co odkladac,oszczedac, planowac, jak mozna miec juz, zaczynajac od komina do fundamentow, i tez bedzie stal……przynajmniej jakis czas…wiedza to ci, dla ktorych lapanie kredytow nie jest smarowaniem bulki maslem, umiejacy ruszyc wyobraznia po asekuracyjny ciemnejszy scenariusz trzezwiacy
  Zachodzi pytanie w aspekcie duchowym: zakpic? czy wspolczuc?
  700 tys kredytow, to nie jest 700 tys osob… To sa malzenstwa, dzieci, rodzice czesto uwiklani w te tragedie. Ten problem „frankowy’ siega milionow ludzi w Polsce

Comments are closed.