Alternews – 23.03.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

24 thoughts on “Alternews – 23.03.2015

 1. Panie Januszu armia zawodowa, a nie brać ludzi na siłę do wojska tylko dlatego, że mieli pecha urodzić się w niewoli. Pan Janusz coraz bardziej idzie drogą, która wytycza gazeta polska. Komentarze do każdej wiadomości, które można poczytać na niezalezna.pl

   1. Moim zdaniem to nie błądzenie, to obowiązki służbowe.
    Takich co błądzą można łatwo rozpoznać po ilorazie inteligencji lub po kompletnym barku zainteresowania tematyką (ignorancja).
    A tu iloraz inteligencji w szerokiej normie a o braku zainteresowania tematyką czyli o ignorancji nie można mówić.
    To nic osobistego, to czysta logika.

   2. hmm .. „obowiązki służbowe” – rzec by można .. ale i tu można błądzić !?
    :o/

  1. Tu ciekawy artykuł o tym co nam szykuje nasza ukochana i popierana przez społeczeństwo w kolejnych wyborach, władza post solidaruchów z PO.
   W kolejce do władzy stoją kolejne post solidaruchy z PIS.
   W kwestiach gnojenia narodu Polskiego oraz wasalizmu wobec mafii żydowskiej i Ukraińskiej i obie frakcje post solidaruchów są całkowicie zgodne.

   http://wolnemedia.net/polityka/probna-mobilizacja/

   Niezależnie od tego czy będzie rządziło PO czy PIS (PSL też bo to partia „kto da więcej”) wasalizm Polski, wyprzedaż majątku, będą się tylko pogłębiały.
   A do tego dochodzą teraz widoczne gołym okiem przygotowania mięsa armatniego (polskiego) do wojny w interesie rządzących Polską mafii o zasięgu globalnym.

  1. Dokładnie. Jak każda wojna. Ludzie niby się uczą historii, ale nie wynoszą z niej żadnych wniosków i nadal umierają za jednostki, które mają rożne interesy w wojnie.

 2. Jeżeli Pan popiera Korwina to zaczynam żałować, że przekazałem ten skromny procent na NTV. 🙁

  1. .. no bo czy niezależna telewizja z naciskiem na słowo „niezależna” powinna popierać jakiegokolwiek polityka kandydata w wyborach – bo jak się tak poważniej/głębiej zastanowić wszak to krok/droga/kierunek do utraty niezależności !?

 3. Od kiedy mafia strzela z broni pneumatycznej, Panie Januszu, rence opadajom jak Pana słucham. Zanim prześlemy jakąś informację dalej, wypadałoby zaznajomić się cokolwiek z tematem. Odczytać przed kamerą niusy z innych portali to każdy potrafi.

 4. Ciekawy , poglądowy filmik pokazujący skalę terroru oraz przygotowań imperium do III wojny światowej dla świata.
  Zgadnijcie o jakim imperium tu mowa.

  https://www.youtube.com/watch?v=G7mFCTN-t_U

  A co wam mówią polskojęzyczne media niemal codziennie albo kilka razy dziennie ?
  Kto ma być zagrożeniem dla świata ?
  Było już zagrożenie dla świata z Jugosławii, z Iraku, z Iranu, z Korei Północnej, z Syrii, z Libii, z Białorusi… no i oczywiście z Rosji.
  Przywódcy tych wszystkich krajów byli już określani przez „wolne” czyli mafijne media
  „Hitlerami”, szaleńcami, dyktatorami mordującymi własne narody i prącymi do zagłady świata….
  Część z tych krajów zostało napadniętych, zniszczonych i zdestabilizowana przez „siły dobra”. Ostały się tylko kraje najsilniejsze. III wojna światowa trwa. Kto tę wojnę prowadzi, kto napada na kolejne kraje na świecie od 20 lat ?
  Kto jest ideologiem tej postępującej agresji ?

  To ważne pytania. Filmik udziela jasnej podpowiedzi.

 5. Jeżeli państwo jest organizacją mającą wspierać pomyślność narodu to wtedy naród jest wolny ma własne państwo i stanowi jedną wielką rodzinę (czasem wewnętrznie skłóconą ale tylko wewnętrznie bo „rodzina bliższa ciału niż obce dulary”).
  A w rodzinie obowiązuje zasada „Dzielimy się zyskami, profitami, szczęściem, radością oraz kosztami, stratami, nieszczęściami, smutkami czyli pomagamy sobie.
  Co to znaczy pomagamy … silniejszy pomaga słabszemu, posiadający pomaga potrzebującemu…(a nie odwrotnie jak to ma miejsce w kapitalizmie i neoliberalizmie gdzie silniejszy grabi, wyzyskuje miliny słabszych, bezsilnych, zniewolonych).

  Dobre Państwo to takie które pozwala (wspiera, promuje) narodowi uzyskiwać wiele zysków, profitów, radości, szczęścia oraz pomaga w przypadku nieszczęść, tragedii, choroby.. strat. (tak działa państwo Niemieckie np)
  Czy II RP spełniała tę kryteria ? Czy PRL spełniał te kryteria? Czy III RP spełniała te kryteria ?

  Czy naród rządzony przez obce narodowi mniejszości, dzisiaj wręcz mikroskopijne (poniżej 1 %), jest narodem wolnym ? A gdy dodać że rządzące narodem mniejszości są od wieków zaciekłymi wrogami rządzonego narodu…Polskiego..
  Czy Polak w takim państwie może się czuć że to jest jego Państwo ? (tak mu wmawiają media)
  Polak owszem, może czuć że to jest jego ziemia, ale na pewno nie czuje że to jest jego państwo, państwo które kieruje się jego interesami i tylko jego.

  Co czuje Polak ?
  Co czuje Solidaruch który do tego własnym wysiłkiem doprowadził razem z obcymi Polsce siłami takimi jak KK (Watykan) oraz mafia żydowska a teraz widać że i mafia Ukraińska. W tle mafia niemiecka (landy wschodnie dla Niemców to ich ziemia podobnie jak NRD).

  Czy jakiś Solidaruch uderzy się w pierś i krzyknie po łacinie „mea culpa” ?.
  Nie … wszystkiemu winne są komuchy rodzime i te z Rosji, nawet temu są winne że w Polsce rządzą zaciekli wrogowie Polaków, Rosjan, Serbów, Słowian w ogólności (Ukraińscy naziści nie uważają się za Słowian).

  1. Nie ma potwierdzenia tej informacji.
   Z artykułu wynika że „Rosja zamierza…”, Rosja już sprywatyzowała..”
   To są przecieki, plotki, może realne plany.
   Nasze media tego nie podadzą ale Rosyjskie media powinny się tym pochwalić.

   Gdyby było tak jak piszą w tym artykule o zależności banku centralnego Rosji od amerykańskich dolarów to by znaczyło że Rosja nie jest suwerennym krajem a waluta Rosji jest podporządkowana żydowskim producentom dolarów.
   Aż się wierzyć nie chce.
   W Polskie takie cuda są oczywiście możliwe ale w Rosji ? w Rosji Putina ?
   Chyba że to spadek po Jelcynie którego Putin do tej pory nie „ruszał”.
   Teraz „ruszył” a to bardzo silne uderzenie w dominację dolara.
   Ciekawe jak to wygląda np w Chinach w Niemczech, we Francji.. i innych pozornie niezależnych krajach.

  2. >Gdyby Naród amerykański to wymusił u siebie
   he, he, to ten wymuszający dołączyłby do prezydenckiego, zacnego grona
   Lincoln’s greenback
   Kennedy’s executive 11110

 6. A tutaj jeszcze do poczytania, aby zrozumieć, że to są procesy długofalowe i skrupulatnie zaplanowane i z zimną krwią wprowadzane w życie. Myślę, że pan Janusz powinien zapoznać się z tym tekstem, z pewnością nie będzie to czas stracony, poszerzy swoje horyzonty intelektualne
  .http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pokolenie-w-kajdanach-szatana-czesc-iv-2015-03
  Proponuję przeczytać wszystkie części… Min. w taki sposób „rozsadza” się społeczeństwa od wewnątrz. Potem to już tylko napuścić na siebie narody. Stworzyć preteksty…. Preteksty stwarzane są już od kilku lat, tylko my zwykli zjadacze chleba, nie posiadając o tym wiedzy nie potrafimy nie potrafimy kojarzyć faktów, dlatego musimy dużo czytać, aby nie dać się zmanipulować. A w sprawie ukrainy dużo było manipulacji w ntv, aż przykro było słuchać. Plan Judeopolonii został tylko zawieszony na pewien czas. Nie odstąpiono od niego. Od bałtyku do morza czarnego, stolica Dniepropietrowsk. Tu parę zdjęć z tego uroczego miasta.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zdjecia-mowiace-wiecej-niz-tysiac-slow-2015-03
  W sposób zasadniczy pomagają zrozumieć czyja to jest wojna i dla kogo musi być posprzątany teren.

 7. Największa demokracja świata, wzór wszelkich demokracji, ideał demokracji dla naszych rządzących post solidaruchów z PO i z PIS dysponuje prostymi technologiami umacniającymi demokrację.
  http://wolnemedia.net/prawo/przywrocono-plutony-egzekucyjne-w-stanie-utah/

  Najjaśniejsza w tej dziedzinie, jak sądzę, dysponuje równie zaawansowanymi technologiami” aż dziwne dla czego nie stosujemy tych technologii skora nasz starszy brat, wzór cnót wszelakich z nich szeroko korzysta.

 8. Niech pan już da spokój z tym Smoleńskiem, bo jest to koszerna sprawa. Z pewnością maczali w tym palce także polskojęzyczni… z najwyższych kręgów władzy. Może się pan zapoznać z informacjami na temat SKOK Wołomin, jest ich sporo, a nóż coś panu zaświta i wyciągnie pan prawidłowe wnioski. Niech się pan przestanie wpisywać w ten front napuszczania społeczeństwa polskiego na rosyjskie. Wystarczy, że robią to tuby typu tvn . Tu wklejam link do bardzo interesującej rozmowy telefonicznej.
  https://www.youtube.com/watch?v=JRqphtjSlCY
  A tutaj Duda w Londynie… Pytanie o Kneset i… Duda uciekł. Widziałam ten spot dwa razy. Interesujące w nim było to, że towarzyszyła mu, była w jego świcie kobieta o identycznym głosie, jak ten w telefonie. Wiem to stąd, że oprócz Dudy, który odpowiedział jednym zdaniem, że owszem był zaproszony na spotkanie z knesetem (no nie było to oczywiście w telavivie tylko w Krakowie , jakby ktoś nie wiedział), a potem już zabierała głos wyłącznie pewna kobieta, może ok. 60 lat, która w sposób bardzo agresywny odpędzała młodych Polaków, którzy chcieli zadać kilka pytań Dudzie. Krzyczała, groziła, straszyła tych młodych Polaków, robiła im zdjęcia komórką. To było obrzydliwe. Miała identyczny głos, jak ta w telefonie. Chciałam wrzucić adres tego filmiku, który ktoś wrzucił, do internetu, ale o dziwo… Zobaczcie sami został usunięty. https://www.youtube.com/watch?v=LkF8r-WLI-0
  Pojawia się nieodparte pytanie, z jakiego powodu został usunięty. Polacy byli spokojni, nie napastliwi w stosunku do kandydata Dudy, ktoś chciał zadać jeszcze jakieś pytanie, ale zaatakowani zostali bez pardonu nie przez ochroniarzy tylko przez tą właśnie kobietę.
  A tu jeszcze jeden bardzo interesujący film, proszę Polacy obejrzyjcie go.
  https://www.youtube.com/watch?v=LkF8r-WLI-0

 9. Było Jedwabne, pluto nam w twarz. Prace archeologiczne zostały przerwane na polecenie no kogóżby – Lecha Kaczyńskiego (choć to nie jest jego prawdziwe nazwisko). Zarządali tego rabini, kiedy zaczęto znajdować w dołach łuski z broni niemieckiej. Potem pojawił się film „Nasze matki nasi ojcowie”. Przed emisją, nie po emisji bronił nas przed Niemcami, że wyprodukowali taki paszkwil na Polaków no któżby – Szewach Wajs, którego zaproszono do studia. Oglądałam tą ciekawą audycję w internecie. Nie zaproszono Polaków, którzy broniliby dobrego imienia Polaków, ale zaproszono szewacha Waissa. Ciekawe jest to, że producentem w/w filmu był niemiec żydowskiego pochodzenia ( niemiecki żyd). Dziwne… Potem był paszkwil Pasikowskiego z ”oskarową?? ”rolą M. Sthura….. Pokłosie – polsko-holendersko-rosyjsko-słowacki film fabularny w reżyserii Władysława Pasikowskiego, którego premiera odbyła się 9 listopada 2012. Proszę jaka międzynarodowa ekipa.
  Teraz jest IDA. Czy znają państwo jakieś filmy z ostatniego czasu, które były sponsorowane przez min. Kultury i sztuki, które broniłyby honoru nas Polaków? Miał powstać film o Jedwabnem w reż. p. Bohdana Poręby ( tego od Hubala. Ciekawe rzeczy można przeczytać w wiki n/t tego filmu. Warto też wiedzieć, kim był Hubal.) Zbierano pieniądze na ten film wśród Polaków za granicą i w Polsce, ale nie powstanie, ponieważ pan Bohdan Poręba nagle zmarł (choć rodzina twierdziła, że dotychczas był zdrowy) A może Pasikowski nakręci?… Nie on by nakręcił drugą część Idy, aby zdejmować odpowiedzialność z takich indywiduuw, jak żydówka H.Wolińska -Brus. Wiemy co robiła.

 10. Stawiam pytanie, czyja to będzie wojna, w której posłużymy za mięso armatnie???

Comments are closed.