Alternews – 23.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

6 thoughts on “Alternews – 23.03.2016

 1. Kolezanka wysyla mi systematycznie od 2 lat moze zdjecia ze szwecji . Cos niebywalego tak wymyslnych opryskow jeszcze nie widzialam na naszym polskim niebie .
  Pisze , ze ludzie w tych okolicach bardzo choruja i chodza totalnie mind kontrlowani , a mieszka w pieknym i bardzo czystym miejscu otoczonym lasami i nie ma populacji i przemyslu a na niebie cigle syntetyczne ornamenty .
  Natomiast w Stanach zaczeli sypac jakis inny syntetyka o kolorze ciemnym prawie czarnym
  https://www.youtube.com/watch?v=8M9oo1jTvvo

  Greenpeace
  Chyba sobie to przeczytam
  https://assets.documentcloud.org/documents/1997088/greenpeace-guide-to-anti-environmental.pdf
  Ja kiedys placilam na ta idotyczna organizacje obecnie ich wyrzucam z domu jak jehowych .
  Zbieraja pieniadze na tonacego misia gdzies w Allasce i krzycza na Rosje .Green peace totalny pupet show .
  Politycy o tym wiedza Janusz , ze sypia tylko sa fucked up w korupcji maja mozg . Ludzie napewno pisza do nich .Ja sama pisalam listy .

 2. Ciekawy artykuł na temat skutków dla Europy, polityki USA i ich Europejskich wasali.
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160324/2371816/O-koniecznosci-wyjscia-z-Schengen-Mateusz-Piskorski.html

  Nie ze wszystkimi tezami się zgadzam.
  Teza o względnym bezpieczeństwie Polski jest, moim zdaniem, nieuprawniona.
  Od strony islamistów to faktycznie są mało nami zainteresowani ale mamy pod bokiem innych „bojowników o demokrację” albo inaczej „żołnierzy wyklętych”, to nasi oficjalni „przyjaciele” z zaprzyjaźnionej Ukrainy, z Banderowskiej i na wskroś, do obłędu, nacjonalistycznej Ukrainy.
  Ten nacjonalistyczny obłęd jest identyczny do obłędu islamistów na tle islamu.
  Twórcy i beneficjenci tych obu krwawych „obłędów” są dokładnie ci sami.
  Oba „obłędy” zostały stworzone, sfinansowane, wyszkolone i rzucone do walki w interesach dokładnie tych samych „tęczowych globalistów”.
  Oba obłędy mordują bez ograniczeń i dopóki mordują wyznaczone przez zleceniodawców cele dopóty media zachodnie piszą o nich w samych superlatywach.
  Dopiero próby zerwania się z łańcucha powodują krytykę zachodu i przemianowanie ich na terrorystów.
  Jak widać z powyższego prostego wywodu głową, siła sprawcza tych „obłędów” jest tzw zachód zdominowany jak wiemy przez globalną mafię której nazwanie po imieniu jest antysemityzmem.
  To oni są odpowiedzialni za morze zbrodni na narodach Jugosławii, Iraku, Libii, Syrii, Ukrainy… a za chwilę Polski gdy ta zechce się zerwać z koszernego łańcucha.
  To oni podsycają, wzmacniają te „obłędy nienawiści” i szczują to ogarnięte obłędem mięso armatnie na niewinnych ludzi którzy nie chcą się poddać ich dyktatowi.

  Polska jak widać wcale nie jest bezpieczna.
  Polska jest w rękach mafii która ma w dyspozycji na Ukrainie tysiące gotowych mordować Polaków „patriotów Bandery” a jak trzeba to może tu przysłać kolejne tysiące islamistów gotowych mordować niewiernych.
  To już nie jest tylko zagrożenie ekonomiczne (rabunek, wyzysk na gigantyczną skalę) ale to jest wprost zagrożenie scenariuszem Jugosłowiańskim, Libijskim lub Syryjskim.

  Oni nie mają sumienia jak normalni ludzie, oni są „uber alles”.
  To powtórka z historii tylko mocno zakamuflowana (kłamstwo jest ich podstawowym orężem).

 3. Po co komu potrzebne jest państwo ?
  Są dwa zasadnicze modele Państwa.

  Państwo służące klasie rządzącej (ktokolwiek to jest) to państwo które służy do poprawy jakości życia tej klasy rządzącej A obywatele tego państwa (poddanie) służą do płacenia podatków i innych danin by klasie rządzącej żyło się lepiej.
  Klasa rządząca może być mniej lub bardzie łaskawa dla obywateli (poddanych) i może ale nie musi im ułatwiać życia (bezpieczeństwo, infrastruktura, socjal, opieka zdrowotna , edukacja).
  Przykłady państw tego typu to Królestwa, Cesarstwa, kolonie, zabory, tereny podbite, tereny „niczyje” jak np kiedyś ziemia Indian, Polska solidaruchów, Ukraina banderowska .

  Drugim typem Państwa jest państwo obywatelskie którego zadaniem jest służyć obywatelom czyli ich wspierać na wszystkich możliwych płaszczyznach (bezpieczeństwo, socjal, opieka zdrowotna, edukacja, praca, środowisko, infrastruktura itp). Przykłady takich państw to ZSRR, PRL (nieudolne ale o takich ambicjach), Kuba, Wenezuela, Jugosławia Tity, Libia Kaddafiego, Irak Husaina itp.

  Państwami mieszanymi były II Rzesza Bismarcka, III Rzesza Hitlera, Włochy Mussoliniego a jakiś czas USA i tzw zachód (była wyraźna klasa rządząca ale był też wyraźny socjal dla „swoich” obywateli) .itp.

  W czasach „liberalizmu” obserwujemy wojnę światową wydaną przez państwa typu pierwszego państwom typu drugiego (byłe państwa kolonialne USA, UE, zdominowane przez wiadomą mafię stały się państwami opresyjnymi nawet dla własnych obywateli i działającymi wyłącznie w interesie klasy rządzącej czyli mafii).

  Obecnie toczy się w istocie na świecie wojna światowa o dominujący model Państwa.
  Czy ma być to Państwo typy pierwszego gdzie obywatel jest „poddanym” a państwo działa w interesie klasy rządzącej (wiadoma mafia)
  czy Państwo ma być strukturą wspierającą obywateli tego państwa a rządzący pełnią rolę służebną wobec narodu (obywateli.

  W Polskim kontekście wygląda to tak.
  PO jest zwolennikiem Państwa nadrzędnego nad obywatelami a PIS mówi o państwie podporządkowanym potrzebom obywatelskim.
  Lewica historycznie była za państwem obywatelskim ale po 89r dała się zamotać zaszantażować i wspierała też państwo anty obywatelskie. Siedziała okrakiem na dwóch koniach i z obu spadła.

  Czy PIS przeżyje jako zwolennik państwa obywatelskiego będący w sojuszu z twórcami państwa anty obywatelskiego, twórcami którzy konsekwentne mordują i to krwawo państwa obywatelskie (Jugosławia, Irak, Libia).

  Oceńcie sami. To albo wielka ściema (sojusz mafią dominuje) albo pomysł iście szalony (działanie wbrew mafii)….albo ….
  Nie będę tego opisywał bardziej jasno… bo popieram Państwo obywatelskie i nie chcę mu szkodzić.

Comments are closed.