Alternews – 23.03.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagorski.


 

39 thoughts on “Alternews – 23.03.2017

 1. Boże jaki ten naród upodlony.Do końca będą trzymać się tych zmywaków,prosić o prace,PŁACĄC PODATKI NA WOJNY . Kaczynski błaga,zgina kark i kolana aby ,,rodacy” nie wracali.Globalny plan NWO ma się dobrze/wspaniale So far so good.Mr KACZYŃSKI/SZYDŁO etc.

  1. Rewolucje bywają różne. Mądre i głupie a nawet zbrodnicze.
   Tzw kolorowe rewolucje są jak każdy to dzisiaj widzi zbrodnicze są formą agresji, są organizowane z zewnątrz przez wrogów danego kraju.

   Dzisiaj potrzebne są mądre rewolucje a o nie trudniej bo media w rękach globalnych bandytów kreują rewolucje kolorowe a dyskredytują te słuszne rewolucje.

   A słuszną rewolucją byłaby rewolucja likwidująca systemowo zjawisko Oligarchii. Razem z likwidacją Oligarchii (nie mówię… fizycznie mówię… ekonomicznie) automatycznie likwiduje się monopol oligarchii w mediach…
   Jedynymi graczami pozostają Państwa i ich rządzący którzy w układzie demokratycznym powinni reprezentować interesy swoich narodów.

   Dzisiaj państwa to atrapy, wydmuszki a realną władzę mają oligarchowie ukryci w cieniu ale realnie rządzący rękoma swoich sługusów.

   Dzisiaj media i sługusy oligarchów jak chcę skrytykować jakieś żądania, potrzeby narodu to krzyczą to jest populizm.. na to nie wolno się zgadzać.
   A co to jest populizm ? pochodna od populacja, powszechna opinia czyli opinia, żądania ludu, narodu.

   Dla rządzących sługusów potrzeby opinie narodu są złem, są szkodliwe i nie wolno ich realizować.
   To trzeba zmienić… to narody są suwerenami a władza to tylko wybrane przez naród służby mające realizować spełniać potrzeby narodu.

   Od 89r Polska idzie w dokładnie przeciwnym kierunki za sprawa solidaruchów którzy przejęli władzę.
   W PRLu władze starały się realizować potrzeby obywateli, fakt że nieudolnie ale jedna starały się.
   PO 89r władze się nie starają a wręcz przeciwnie władze walczą z populizmem i robią wszystko co się da by dogodzić globalnym oligarchom aż do zdrady narodowej włącznie.

   I ta zdrada narodowa powinna być osądzona a wyroki wykonane i to po zniesieniu zakazu stosowania kary śmierci.
   Są zbrodnie za które ekwiwalentem jest tylko kara śmierci.
   Zdrada jest taką zbrodnią (są też inne zbrodnie godna kary śmierci).
   W PRLu karę śmierci dostawali aferzyści wielkoskalowi… to była słuszna koncepcja. W Chinach tę słuszną koncepcję stosuje się do dzisiaj.

   I takiej rewolucji Polsce i światu potrzeba.

   1. Bóg -Wieczna Egzystencja kocha wszystkich Miłością Bezwarunkową . Przyczyną wszelkich ludzkich tragedii – jest natomiast zachłanne , zawistne , zaborcze , oceniające zawsze innych a nigdy siebie , małe żałosne ludzkie „ego ” . Ale na szczęście , jest to zaledwie kurz , który pokrywa to cudowne Źródło w nas samych . Podobno w pewnym momencie naszej ziemskiej historii , skontaktowały się z nami dwie cywilizacje . Jedna z nich zaproponowała nam zaawansowane technologie /techniczne/ , natomiast druga chciała wprowadzić nas w duchowość , która jest potęgą jaka kreuje wszechświaty , galaktyki , zmienia trajektorie gwiazd itd Zgadnijcie co wybraliśmy – jaka propozycję wybrał małpi ludzki umysł nakierowany na zbrojenia oraz podbijanie i zniewalanie innych . narodów ?

   2. „””Może przejaskrawione, oni sa już wszędzie!

    https://www.youtube.com/watch?v=cv2PFurcIvs „””” , „”” ha ha ha ha Jarek ! Jarek !!!! jeszcze raz ! https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk Głośniej !!aby wisielce usłyszały cytat z tego artykułu ” Prezes Kaczyński uważa, że mamy pieniądze tu w kraju, których można na dużą skalę użyć. On znalazł bilion złotych, więc być może stąd jest przekonanie, że jest jakiś wielki rezerwuar, dzięki któremu można sfinansować gospodarkę Ukrainy. ” Prezes Znalazł, Dobry Prezes !!! http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul /pomoc;finansowa;dla;ukrainy;stac;na;to;polske,50,0,1484082.html „””

   3. hehehe Gaja odleciała całkowicie.
    Czyste fantazje nie zmącone rozumem, logiką czy realiami tego świata.

    Ten pełen miłości Bóg coś nie nadąża z kochaniem.
    Za czasów Hitlera nie zdążył kochać Rosjan (22 mln zabitych,
    żydów 6 mln zabitych podobno, Polaków ze 3 mln zabitych…)
    Może miał akurat katar albo był w delegacji.
    W 1945r nie kochał Japończyków z Hiroshimy i Nagasaki,
    nie kochał milionów wietnamczyków mordowanych napalmem i masowymi bombardowaniami…
    Nie kochał też licznych ofiar kolorowych rewolucji (Polska, Jugosławia, Libia, Syria…)…

    Ale kocha i to bardzo sprawców tych wszystkich zbrodni (za wyjątkiem Niemców.. ale chyba bez wyjątku) bo wszyscy oni co sprawcy zbrodniarze, organizatorzy zbrodni mają się świetnie, opływają w bogactwa, żyją na najwyższym światowym poziomie.
    Podobnie jak zresztą kiedyś posiadacze i handlarze niewolników.
    Wtedy Bóg całkiem nie kochał niewolników skazując ich na niewyobrażalne okrucieństwo i cierpienia… ale za to kochał całym sercem posiadaczy i handlarzy niewolników dając im bogactwa, dostatnie życie i całkowitą bezkarność.

    Przekładając na dzisiejsze czasy Bóg dalej nie kocha zwykłych ludzi skazując ich na biedę, lichwę, niewolnictwo i ciężką pracę na bogactwa innych ludzi… tych których Bóg nadal kocha czyli oligarchów którzy żyją w bogactwie dostatku i całkowitej bezkarności.

    Wnioski.
    Kim jest Bóg który tak postępuje ? Jeżeli Bóg jest.
    A może Boga nie ma .. i wszystkiemu winni są ludzie ?
    A może Bóg jest ale ma to wszystko w d…
    A może Bóg jest sadystą i bawią go ludzkie cierpienia ?
    A może Bo~g jest rasistą jak twierdzą dokumenty źródłowe
    czyli stary testament, Tora..itp … (koncepcja narodu wybranego ..)

    Jak by nie patrzyć to miłości Boga w krwawej historii dziejów ludzkości jakoś nie widać.

   4. Gdzie ta Boska miłość wszech ogarniająca ?
    aa już wiem… szklanka może być do połowy pusta albo do połowy pełna… z miłością Boga też może tak być.

    Zawsze można powiedzieć że Bóg co najmniej zaakceptował śmierć 2 mln Rosjan czy 6 mln żydów ale … przecież mógł wszechmogący zabić wszystkich a nie zabił… ileż w tym miłości..

    To nic osobistego to tylko logika i pytania pojawiające się
    na tym tle. A nikt jeszcze nie odważył się powiedzieć że logika to oszustwo, że logika jest nielegalna i powinna być zakazana.

    Dziwny jest ten świat.
    Zwłaszcza świat ludzkich umysłów.

   5. Oscar Chcesz nadal po staremu , budować ludzki /małpi światek ? Chcesz dalej budować biały domek z czarnych klocuszków? A to życzę ci powodzenia . Czy wiesz Oscarze – co to jest Prawo Rezonansu ? Chcesz , żebyśmy się tak bujali bez końca – czyli GOLONO , STRZYŻONO , GOLONO, STRZYŻONO itd , aż wreszcie ktoś naciśnie atomowy guzik i ZOSTANIE PO NAS ‚GUZIK ” , jak po dawnych wysoko-technicznych Cywilizacjach .

   6. Tacy byliśmy zawsze LOGICZNI , tacy jesteśmy LOGICZNI a nasz LUDZKI-LOGICZNY świat , jest coraz gorszy ?! Może zatem , czas się wreszcie zastanowić CZY TO CO DO TEJ PORY UWAŻALIŚMY ZA LOGICZNE , JEST RZECZYWIŚCIE LOGICZNE ???

   7. Chłopaki, dziewczyny, Bóg jest bez osobowy, w przypadku gdy każdy jest Bogiem, każdy miał milion żyć, każdy stworzył Wszechświat, każdy stworzył Ziemię, każdy stworzył obraz Boga w Słońcu i Bogu z Brodą, nie można obwiniać Boga o zbrodnie, nie można dać Bogu władzy, bo tak naprawdę nie wiemy którem Bogu dajemy władzę… nad ludzkim losem, każdy jest cierpiętnikiem i panem swojego losu, Dla każdego Bóg istnieje i dla Każdego powinien nie istnieć, a przynajmniej dla każdego Bogiem powinieneś być Ty sam, Bóg nie ocenia, Bóg dąży nie karze, Bóg to natura, bynajmniej mój, Bóg myśli? a jak myśli tylko jak można obwiniać go za myśli, jeżeli Bóg ma moc sprawczą, a Ty nie masz, dlaczego każdy w to wierzy? Że jest ktoś nad Tobą? Najpierw była myśl, słowo jak mówi Gaja, i to było Twoje słowo Boga, każdy z nas jest stworzycielem wszechświata dobra i zła, każdy z nas jest powinien czuć się odpowiedzialny za swoje życie i nie obwiniać kogoś, bo może obwiniamy blizniego, o zbrodnie wszechświata nazywając jego osobowość Bogiem to nie jest właściwy obraz Boga !! Bóg jest snem, Bóg jest tęczą, a jak jest osoba jednya która pierwsza i jedyna stworzyła wszechświat na pewno nie zrobiła tego dla zła, na pewno też doznała zło, na pewno wyobraz sobie, że Ty masz wszystko ogarnąć, jak jest to w celu pełnego dobra, trwania życia w zyciu, to musi istnieć zło, bo inaczej nie było zrozumienia siebie i świata jako takiego… zobaczcie to wszystko żyje, wasze myśli żyją, wasze życia żyją, ile zła Cie dzisiaj spotkało? To z telewizji i internetu, myślisz, że naprawe jest to zło, że politycy pieniądze są złe? Władcy że wojny kóre były i są, że gwałty, porwania, są złe? Co Cięto obchodzi, jakbyś się czuł ,gdyby Ciebie za to obwiniali, jest człowiek i Bóg, albo sami Bogowie, i Tworza w okół siebie różne przyczyny życia, dla polepszenia samego życia właśnie, na pewno dla polepszenia, bo obecnie widać, ze nie mamy takich krwawych wojen, jak były przed wiekami, ludzie się cywilizują, coraz bardziej znają Boga, ale nie znają siebie, ten zły Bóg to też człowiek , który postanowił wyrządzić komuś krzywdę, albo nie pewny tego, że świadomy, że pieniądz, to kusiciel niezrozumiały… różnie reagujemy na nieznane, złem dobrem, chciwością, władzą, z tego jest zło, Bóg jest po środku i wszyscy chcemy by naprawiał świat, uleczał choroby, jedynym naszem usprawiedliwieniem jest BO ON JEST WSZECHMOGĄCY. MAmy taką Ziemię jaką mamy,mamy mieliśmy taką historię jaką mamy, dlaczego obwiniacie Boga? przecież nie wiemy nawet skąd pochodzimy, może jesteśmy kosmitami, może z innego świata, innego Boga, ale według mnie każdy jest Bogiem, tylko ten czas tu mota, bo dziewczynka jest za mała , by bronić się „słownie” przed ojcem pedofilem, ma za mało lat, dlaczego jak dorośnie przeważnie wie na czym styta, bo dojrzała jej świadomość, dlaczego też może kochać lub ukarać tatę, może też być zła, bo pamięta krzywdę, pytanie dlaczego ojciec wyrządzał krzywdę? I tak jest z każdą wojną, dla jednych jest zła, dla drugich nie, bo daje np pieniądz, który jest niezrozumiały i podstępny, tu nie chodzi nawet o kuszenie, tu chodzi, o świadomość w czasie, my uważamy się za dobrych , ale jeakbyś się zachował gdbyśmy byli ostatnimi ludzmi na Ziemi a ja miałbym wodę a Ty nie, zabiłbyś byś mnie pewnie by przetrwać?? Czy nie, czy umarłbyś dla mnie, ? Jak wierzysz że jest życie po śmierci, może byś mnie nie zabił i sam odszedł, świadomość ludzi budzi się , ze jest życie po śmierci, kto mógł to stworzyć jak nie Bóg? Nie słuchajmy Biblii że jest Szatan, że Bóg stworzył Szatana, bo to nieprawda, Może w której świadomości ludzkiej tak było , może mojej i wszyscy się boicie szatana i piekła, ale Bóg bezosobowy, nie stowrzył by piekła, stwarzając tak piękne życie, czy Bóg wszedł w czas, i jest z nami na Ziemi, może nie ma wpływu zamieniając sie w jednego z nasm, jak wygląda Ziemia, kurna ludzie myślcie, główkujcie wymyślajcie, co jest ważnieszego jak nie zrozumienie ,skąd po co i jak, jak jesteś Bogiem w co na pewno nie wierzysz, lub nie chcesz nim być, lub nie ograniasz, to bądz człowiekiem i wierz w Boga, którego Ci serwują… Biblie Korany, Kościoły, ludzie… ja nawiązuję do myślenia, bo tylko nieograniczone myśli ludzkie sprawią, ze poznamy jak naprawdę jest, bądz nieograniczony, masz jakiś wpływ, czy boisz się mieć? Oscar pomyśl Lumen też… Żyjesz, boli krzywda, boli ! Cieszy radość Cieszy ! chcesz znać prawdę ,szukaj w sobie nie na zewnątrz, może Wy doszliście do wniosków jakich doszliście przez Swoje życia i obserwowanie życia, ale ale temat Bóg, jest taki na ile sobie pozwolisz, chyba , że już kreujesz, piękny świat.. dlatego pozytywka, pozytywne myślenie, nie obwiniajmy bo tracimy zwyczajnie czas, nie przekonam do wiary w Boga ateisty chociaz próbowałem, (nawet kilku przekonałem) nie wiem czy potrzebnie, wiem , że Bóg jest taki jakim go nazywasz, mój bynajmniej, nie nazywam go złem, nie nazywam go Bogiem z Biblii, jest wspaniały ja widzę tylko drzewa, ptaki i słońce, dla mnie to jest Bóg, a zło, reszta? Uczucia, Bóg w Bogu Człowiek w Człowieku, Historia z Historii nieznane i znane, po prostu życie, świat ! Nazwać go pięknym odwaga, nazwać obwinić że zły……….. prostota. 😉 Kocham Was.

   8. Spróbuję to jeszcze jaśniej wyjaśnić, bez emocji, świat jest nieograniczony, na pewno jedna osoba nie ma kontroli nad wszystkim życiem całymi planetami, setką wszechświatów, to grono Bogów, ludzi… tu w tym wszystkim jest coś niezwykłego, jak myśl kreuję świat, to jest świat myśli, wiemy natomiast że jest osobowy obserwujemy, nie wiemy kto stworzył świat wymyśliliśmy Boga, co niektórzy wirzą w to że Bóg napisał Biblię mocą Ducha Świętego, to wielka manipulacja, umysłowa zaiste, dążenie do rozwiązania nierozwiązanego, jak wyobrazisz sobie że świat jest magiczny, wszystko staje się inne jak nie cenisz swoich myśli za magiczne, nie docenisz Życia i Boga. którym jesteś badz jest On. W zalezności w co wierzy Bóg Ty, masz prawo wymyślić na nowo Boga, jako piękny Świat nieograniczone dobro, stanie się krzywda, są to tylko koleje losów…. duża krzywda, obwiniacie Boga, bo się martwicie o swoje życia o śmierć nie martwicie się jakoś jaki jest Bóg co przeżywa, jak jest????????????????? Czy jest?????????? No jak jest jeden czy jesteśmy wszyscy co jest piękniesze??????????? Pewnie, że wszyscy !!!!! To że ejst zło, nie znaczy, że nie może być pięknie !!!!!!!!!!! Wyobraz sobie piękny świat wyobraz sobie, że Twój jest piękny, że nigdy nie spotka Cie krzywda, co Cie obchodzi krzywda innych?????????? jak Ciebie nigdy nie spotka, jak znasz prawdę, ze świat i Bóg(Ty) jesteś dobrem, jesteś wszystkim? A jak spotka Ciebie lub kogoś krzywda, przecież to ludzie robią, nie wszyscy bynajmniej są dobzi Może dlatego, że nie wiedzą, że są Bogiem, nikt bardziej od Ciebie nie zna Boga więc uważaj jak go przedstawiasz !! To tyle. 🙂

 2. Alternews – 23.03.2017… Gaja pisze: 25 marca 2017 o 09:56 … ” Bóg -Wieczna Egzystencja kocha wszystkich Miłością Bezwarunkową . Przyczyną wszelkich ludzkich tragedii – jest natomiast zachłanne , zawistne , zaborcze , oceniające zawsze innych a nigdy siebie , małe żałosne ludzkie „ego „… Odpowiadam: … Twoj Bog dal Tobie Gaja „wolna wole” wiec..? Radoscia Katolickiego Boga Jahwe (Jehowa) jest tez-niemiecka fabryka śmierci – Buchenwald https://www.youtube.com/watch?v=lVtltfT1s18 ” Bóg -Wieczna Egzystencja kocha wszystkich Miłością Bezwarunkową „… Stworzyl czlowieka na swoj Obraz i swoje Podobienstwo… Juz raz tak bylo ze czlowiek z czlowieka wyprodukowal mydlo i umyl nim swoja twarz…
  Oto podobienstwo czlowieka do Najwyzszego! Gaja z grzechu powstalas…a Twoj bog nienawidzi grzechu wiec juz masz przechlapane… …Czy ten Twoj Bog nie ma juz innego hobby tylko ciagle zajmuje sie zsylaniem trwogi,strachu i cierpienia na caly Rodzaj Ludzki? Pismo sw.(Biblia) jest to instrukcja tych zbrodniczych boskich planow . Dlaczego ten Twoj katolicki bog-sadysta nie wpadnie na pomysl by wycofac wszelkie smiercionosne bakterie i wirusy i te kleszcze jeszcze i wymazac z ludzkiego GENU chec materialnego posiadania (bogactwa),wladzy i agresji… Podobno stworzyl sobie jak widac wspanialego pomocnika by ten (Szatan) pomagal mu i byl w tym wierny…Zatem jak wytlumaczysz te swoje boskie absurdy.. ” Bóg -Wieczna Egzystencja kocha wszystkich Miłością Bezwarunkową „..? Mysle ze najbardziej milowal Adolfa Hitlera…ktoremu dal „Wibrator Wladzy”by ten tworzyl „Wibracje” mordowania… Gaja pisalas juz raz ze najpierw bylo Slowo… teraz wiem ze te slowo bylo wydane od Twojego boga w jezyku niemieckim…czy tak? Tak to wynika z Twojej interpretacji…
  Pismo sw.(Biblia) ..Ew.Mateusza 10:30…” Nawet wasze wlosy na glowie wszystkie
  sa policzone „…
  Czyzby ten Wszechmocny,Wszechwiedzacy i Doskonaly Bog Jahwe (Jehowa)
  nie wiedzial do czego bedzie zdolny czlowiek,ktorego sam stworzyl na swoj
  obraz i na swoje podobienstwo..? Gaja… rozumiem Twoje bladzenie (moze poszukiwania ?)… Jednak nie rozumiem Twojego powolywania sie na tematy,ktorych kompletnie nie rozumiesz… Pozdrawiam z Obszaru realnego pojmowania egzystencji – Lumen

  1. oo kolejny logik filozof.
   Ta logika się niebezpiecznie rozprzestrzenia, jest jak zaraza.
   To jest atak logiki na wartości.
   Tego trzeba zakazać, logika jest niebezpieczna dla wartości.

  2. Lumen Dalej uparcie i bezmyślnie , mieszasz duchowość z religiami – a to jest wyjątkowo niestrawny mix .

 3. znalezione w sieci.
  Bardzo dobry tekst.. z doskonałą tytułową puentą „Chcę całą ziemię puls 5%”.
  Jesteśmy na etapie żądania całej ziemi +5%. Ruskie i Chińczycy nie chcą oddać ziemi.
  Polskie solidaruchy oddały globalnej lichwie wszystko co mieli Polacy plus 5%.


  Polecam Państwu, arcyciekawy tekścik (oczywiście tym, którzy go nie znają, bo tekst jest stary, z 1971 r. i „mocno rozpoznawalny”), autorstwa Australijczyka Larrego Hannigana, pt.:
  „I want the Earth plus 5%”

  To krótka przypowiastka na temat powstania systemu finansowego i przejęcia przezeń władzy absolutnej. Takie krótkie kompendium dla opornych ????

  Oryginał:
  http://loveforlife.com.au/files/I%20Want%20The%20Earth%20plus%205%20percent_0.pdf

  Wersja polska:
  http://www.relfe.com/plus_5_polish.html

  P.S.
  Cieszę się, że Pan bladyświt zintensyfikował swą obecność na tym blogu. Pozdrawiam ????

  Liked by 5 people
  marekmarcellus , 26 Marzec 2017 at 09:39

 4. Lumen Twój ograniczony- czyli wg ciebie tzw „realny poziom egzystencji ” -TO POZIOM LUDZKIEGO EGO , które się nigdzie nie wybiera i nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale z kim tu rozmawiać . Ile razy musisz tu/ do tego wymiaru/ jeszcze przyjść , aby się wreszcie obudzić i oddzielić krystalicznie czystą Boską Świadomość , od małego , zachłannego , zaborczego , zawistnego , mordującego i wyzyskującego innych , małpiego , ograniczonego ludzkiego „ego” ??? Nie licz też na jakiekolwiek cuda , w tym swoim ograniczonym „realnym poziomie egzystencji” 🙂 One się z pewnością dla nas wszystkich nie pojawią , dopóki nie zmienimy / każdy z nas / swojego indywidualnego poziomu świadomości – gdyż to właśnie NASZA INDYWIDUALNA ŚWIADOMOŚĆ – JEST NASZYM POJAZDEM WIELOWYMIAROWYM , który umożliwia nam eksplorację WYŻSZYCH WYMIARÓW /wyższych wibracji / Ale można ci tłumaczyć bez końca z ty dalej międlisz swoje . Postudiuj trochę fizykę kwantową , to zrozumiesz , kto tu jest Bogiem i kto kreuje rzeczywistość .

  1. Gaja…. „po owocach go poznamy”.
   A owoce znamy.. to historia naszych dziejów.
   I sobie te „owoce” analizujemy..
   to nic złego a wręcz to coś pożytecznego..to samodzielne myślenia.

   1. Oscar Próżnia- Źródło /wieczny Ojciec wieczna Matka / jest pełna zupełnie nieznanych nam potencjałów . Czy wiesz dlaczego po nie nie sięgamy ? Czy wiesz dlaczego tak naprawdę wcale się nie rozwijamy /mówię tu o nowych połączeniach nerwowych w mózgu /. Dzieje się tak dlatego , że utknęliśmy w przeszłości . Analizując stale naszą przeszłość , rzutujemy ją na tzw naszą „przyszłość ” , podczas kiedy my żyjemy zawsze w Teraźniejszości . To w wiecznym Teraz /a nie w starych programach / możemy odnaleźć nowe zrozumienie i prawdziwy geniusz , płynący prosto ze Źródła .

  2. Bełkot którego sama nie rozumiesz Gaja , ciagle piszesz o ” krystalicznie czystej boskiej świadomości ” i ” małpim ograniczonym ludzkim ego ” . Jak czytam Twoje posty to zaczynam nabierać pewności ze coś w tym jest , w tym małpim ograniczonym ego 😀 .
   Ciagle powtarzasz te same znalezione w necie mundrosci których sama nie rozumiesz . No to oświeć nas i powiedz jak ” oddzielić krystalicznie czysta Boska Świadomość od małego , zaborczego , zawistnego , mordujacego i wyzyskujacego innych , małpiego ograniczonego , ludzkiego ego ??? „.
   No jak ???
   Nie masz pojęcia ale dalej ” miedlisz swoje ” .
   Nie potrafiłas odpowiedzieć na proste pytanie które Ci zadałam w związku z Twoja wypowiedzią ze wszyscy jesteśmy Bogami , a mianowicie : czy mordercy , psychopaci , pedofile tez są Bogami ?
   Gaja , jeśli się forsuje jakaś teorie to trzeba być przygotowanym ze ktos Ci zada pytania w związku z ta teoria . I niekoniecznie złośliwie . I znać odpowiedzi na nie , a nie tylko ” międlić swoje ” w kółko i obrażać ludzi twierdzeniami ze maja
   MAŁPIE EGO , albo są ograniczeni .

   1. Jeżeli na początku był tylko Bóg to WSZYSTKO JEST BOGIEM i WSZYSCY NOSZĄ BOGA-ŹRÓDŁO W SOBIE . KAŻDY Z NAS BEZ WYJĄTKU !!! Ponadto Multivers ma naturę fraktalną i holograficzną , tak więc każdy z nas zawiera w sobie całą informację o JEGO CAŁOŚCI . Na przykład nasze ciało ma strukturę holograficzną , dlatego z jednej komórki naszego ciała można odtworzyć całego człowieka . Religie ujmują to w ten sposób „co na górze – to na dole ” Gdyby wszyscy o tym wiedzieli- gdyby wiedzieli , że każdy z nas jest wszystkim i ma dostęp do wszystkiego / do pełnej obfitosci/ to nie żyliby jak stado barbarzyńców , wydzierając sobie wzajemnie wszystko co się da . Czyli wiecej , więcej i więcej – bo za chwilę mnie tutaj nie będzie , nie pozostanie po mnie nic i rozłożę się w grobie . Takie zrozumienie , spowodowane sztucznym „oddzieleniem” od Boga , rzeczywiście może powodować takie drastyczne i haniebne zachowania . Tymczasem MY NIE JESTEŚMY /w swojej Esencji /STĄD . Przybywamy tutaj / jak do sali treningowej /żeby doświadczać wszystkiego – wszelkich możliwych emocji . Wcielamy się dosłownie miliony razy . Nasze ciała – to tylko pojazdy , których jesteśmy kierowcami .Niestety/albo na szczęście/ wraz ze śmiercią naszego mózgu umiera pamięć danego wcielenia . Jednak dusza zapisuje wszystkie nasze emocje – bo jest kronikarzem wszystkich naszych żyć. Nasze kolejne życia , są jak perły naszyjniku pereł . Jedna z nich jest brzydsza a druga ładniejsza , jednak jako całość tworzą piękny sznur pereł . Każdy z nas / nasza dusza/ chce doświadczyć wszystkiego, dlatego każdy z nas był już prawdopodobnie /ze względu na miliony poprzednich wcieleń / zarówno katem , jak tez ofiarą . Każdy z nas mógł kogoś zabić i sam był przez kogoś zabity . Był kobietą skromną , szlachetną oraz prostytutką . Był złodziejem i okradzionym itd . Są wspaniałe istoty , które tutaj nigdy nie zeszły , więc nie mają ani tych doświadczeń , ani naszego zrozumienia . W swojej niewinności są oczywiście piękne , jednak nie posiadają znajomości dualizmu jakiego my doświadczamy . Być może kiedyś tu zejdą , albo też nigdy tu nie zejdą i pozostaną na zawsze w wyższych wibracjach .

   2. Kazdy z nas posiada swoją indywidualną sygnaturę energetyczną , po której jesteśmy odczytywani i rozpoznawani . Dusza zapisuje nasze wibracje /emocje to wibracje/ . Jeżeli nasze wibracje są niskie to w takie się udajemy po tzw „śmierci ” , która tak naprawdę jest również wielka iluzją . Czas jest zarówno Constans / bo wszyscy jesteśmy JEDNYM / oraz kontinuum / strzałka czasu/ Można przecież uginać czas i przestrzeń , co wykorzystywane jest , przez zaawansowane Cywilizacje do błyskawicznego przemieszczania się po siatkach świadomości .

   3. Majestic , Pacuś i inni na Forum NTV Trzeba reagować natychmiast na dziejące się wokół nas ewidentne zło – to nie ulega najmniejszej kwestii !!! Jednak reagując na zło , nie możemy postępować tak – jak to robi ten brutalny , potworny przestępca , ten brutalny bandyta – gdyż my reprezentujemy sobą obecnie , wyższy stopień zrozumienia , wyższą ludzką świadomość .Kto wie czego dowiedzielibyśmy się o sobie samych , gdybyśmy sami poddali się hipnozie regresyjnej ? Może przerazilibyśmy się samych siebie !? Przecież to kim jesteśmy teraz , jest efektem naszej duchowej ewolucji a nie naszego regresu , do poziomu potwornego i przerażającego bandyty i zbrodniarza .

  3. „INDYWIDUALNA ŚWIADOMOŚĆ – JEST NASZYM POJAZDEM WIELOWYMIAROWYM , który umożliwia nam eksplorację WYŻSZYCH WYMIARÓW /wyższych wibracji / ” Gaju 1267 _PL_ Néstor, Jahwe, jego aniołowie i plany wobec ludzkości, Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=NaU3dZmIAZ0 Gaju Księga Henocha audiobook cz.1 lektor: KoDeR76 https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y Gaju Darek Sugier – W ogonku papieży. Spotkanie z JP II (obevlog) https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA Gaju jak tego nie zlikwidujesz POJAZD UGRZĘŹNIE w czyszczalni i prania mózgu ,-swiadomosci itp ,albo w ogonku ? i co jeszcze ? kolektywna walka i obrona , indywidualne rajdy nic nie znaczą , pamiętam widzę i słyszę , jak mnie osaczyli na portalu księżycowym , była to jedyna droga ucieczki , ujrzałem 2-3 tych bezdusznych i ich stacje , stanęli jak wryci , czułem że stoję przed barierą ich moment zawahania dal mi iskrę nadziei , dobiegł mnie cichy ton ale wysoko wibracyjny , i coraz mocniejszy i intensywniejszy to był armagedon kolaps absolutu zgon swiadomosci , skuteczne uziemienie , „nic” mi nie zostało , dlatego zapis poszedł do nad duszy nad swiadomosci , do 7 lat cyklicznie odgrywałem te scenę a astralnych rewirach , modulacja tego dźwięku- wibracji który niby już zapomniałem została jest o sekundę przymnie .” krystalicznie czystej boskiej świadomości ” tak Gaju zgadza się ale jak ktoś powiedzial jak będzie „”powietrze”” krystaliczne; zobacz nawet Zbawiciela przybili gwoździami . Adagio for Strings (Samuel Barber) https://www.youtube.com/watch?v=KylMqxLzNGo „Hymn to the Fallen” by John Williams https://www.youtube.com/watch?v=Omd9_FJnerY , WSZYSTKICH POZDRAWIAM

   1. Majestic Ja nie łażę po astralnym śmietniku , więc nie mam takich dylematów.

   2. Majestic W swojej wypowiedzi wspominasz o Jezusie , więc może kilka słów na ten temat . Każdy może być synem czy córką swoich rodziców , ale nie każdy decyduje się powiedzieć , że są królewska krwią Świętego Ducha i chcą tym żyć . Jezus zdawał sobie sprawę z tego , że jest zarazem synem człowieka i synem Boga. Co to oznacza ? Oznacza to , że – jako syn człowieka jestem słaby, ulegam różnym pokusom oraz wypełnia mnie czasami strach i niepewność . JAKO SYN BOGA NALEŻĘ DO WIECZNOŚCI . Postawił zatem wszystko na jedną kartę mówiąc „Możecie ukrzyżować moje ciało, ale nie zmienicie w ten sposób mojej prawdy, ponieważ to co zniszczycie dzisiaj , stworzę ponownie w jednej chwili ” Powiedział ludziom – że WEWNĄTRZ NAS ZNAJDUJE SIĘ KRÓLESTWO NIEBIESKIE i sam to potwierdził , sam to udowodnił – przenosząc się świadomością /nie umysłem/ do Punktu Zero i już z pozycji czystej Boskiej Esencji /z pozycji Boga/ przywrócił z powrotem do życia swoje ciało . Chciał tym samym pokazać ludziom , że KAŻDY Z NAS NOSI W SOBIE TAKĄ MOC ! Takie nauczanie /uświadamianie ludzi o ich wewnętrznej MOCY- z pewnością nie mogło się podobać ówcześnie sprawującym i trzymającym władzę nad ludźmi . Piszę to nie z pozycji dewotki , ale zrozumienia tego co się wtedy stało . Zrozumiałam to dopiero po przeczytaniu książek z serii „Ramtha ” a szczególnie po przeczytaniu książki : „Ramtha . Jezus Chrystus Życie Mistrza ” /jednocześnie zaznaczam , że Ramtha , to nie Jezus /

   3. Ha Ha Ha Większość widać wciąż egzystują w niskich smolistych wibracjach Ziemskich płaczu, smutku i rozpaczy(sansara) .Astral to wy ,jak i piekło które stwarzacie sobie codziennym życiem..po śmieci będzie faktem.

   4. Gaju „Majestic Ja nie łażę po astralnym śmietniku ” nie nie to nie jest takie proste ten śmietnik otacza wszytko , każdy by tak chcial .

   5. wciąż nic o tym nie wiesz ani ty ani twój buka ciamciaramciam

    bogowie i synowie boga jedynego zstępują na światy jak zechcą bo sami o tym decydują. tworzą czasy, matki, ojców całe konteksty przy czym nie są niczym ograniczeni, dają sobie moc, wiedzę pamięć przodków i bliskich oraz ducha i całą mądrość, sami tworząc zeusów i czyste jacy mają ich wychować, sami ich doglądają i sami kreują swoje ciała w łonach matek… a przede wszystkim nie mają żadnej amnezji, nie ma w nich strachu ani niepewności a w żyłach huragan ognia.. nic o tym nie wiesz i antropomorfizujesz, projektujesz swoje słabości (i małe podłe eyo jakie by mordowało mając taką moc) naoglądałaś sięcierpiętnych filmów podczas gdy jezus jest jaki jest, zrobił dobrze i jak uznał za porzyteczne, nie tylko mógł zrobić co zechce o czym i mama wiedziała ale niemal gwizdał na to niby cierpienie i tu uwaga nie miał względu na łzy mamy nawet – matko oto syn twój, synu oto matka twoja. a w ogóle kto jest moją mamą, kto? … niech umarli grzebią umarłych. i zabrał nawet swoje ciało. taki jest mądry a wy gnijcie i wyrzekajcie sie życia i przeklinajcie świat i dzielcie się na ego i ja na ducha i cielesność na materię i duchowość na pod i nad świadomość … … … … bo tak wam kazali ciamciaramcie byście nie mieli co wasze w pełni i jedności…

    niczym się nie różnimy, jak tym samym jest pluszowy miś i żyrafa. jeśli nie jest to macie przejebane. jeśli jest tym samym witajcie w domu taty.

    więc możesz być kim nie jesteś? to takie proste, bądź! 😉 no nie da się prawda? oby nie prawda.

   6. otchłań już czeka na zerwane kagańce bluźnierców i włosienie morderców

 5. Trzymać się foteli.
  Od poniedziałku zaczynamy ostrą jazdę w dół.
  Moim zdaniem, jutro rozpoczyna się długo oczekiwany i długo pompowany światowy kryzys giełdowy i walutowy.
  Domek z kart budowany na dolarze i walutach pokrewnych jak np Euro rozpoczyna
  ostra jazdę bez hamulców.
  Hamulcem będzie twarde dno uderzenia którego wielu nie przeżyje.

  Autor niniejszej informacji może nie podzielać poglądów autora niniejszej informacji.

 6. Znalazłem rewelacyjny filmik o genezie pisma Słowian czyli o tzw runach Słowiańskich.
  https://www.youtube.com/watch?v=SzN_n4SL6Gs

  Dla mnie film jest odkrywczy.
  Dotychczas myślałem `ze pismo obrazkowe i fonetyczne to dwie różne koncepcje
  powstałe w różnych kulturach. Okazuje się że pismo fonetyczne też jest genetycznie obrazkowe i genialnie proste.
  Jakże mądrzy byli nasi Słowiańscy praprzodkowie.

  1. A mongolskich nie znalazłeś?hihihihihi,wszak bliżej ci/rezonujesz z ROSJĄ niż ze Słowianami potomkami Arjów/Atlantów.

 7. To pewnie jest oczywiste dla wielu ale chyba warto o tym wprost napisać.
  Świat wpadł w łapy globalnej lichwy.
  Na szczęście dla świata globalna rodzina lichwiarska się pokłóciła i nie wiem o co ale gołym okiem widać że się pokłócili i zaczęli rywalizować, przeciągać poszczególnych sługusów na swoją stronę …
  Te dwa odłamy globalnej rodziny narodu wybranego to dwa wielkie klany Rockefellerów w USA i Rotshildów w Europie (to skrót myślowy).
  Kłótnia trwa już od ładnych kilku lat.
  Koncepcja Euro jako konkurenta dla Dolara jest tego widocznym wyrazem.
  Następnie koncepcja UE jako Stanów zjednoczonych Europy to kolejny krok.
  Globaliści z USA zdobyli mnóstwo kolonii na całym świecie i globaliści z Europy im tego pozazdrościli bo ci z USA ani myśleli podzielić się zdobyczami.
  Globaliści z USA traktowali Europę jako kolejną swoją kolonię co godziło w ambicje globalistów z Europy.
  Kłócili się pewnie o koszty NATO i o zyski z grabieży i rozbojów NATO.
  Żydostwo Amerykańskie chciało kasy na zbrojenia a żydostwo z Europy udziałów w zyskach z grabieży. Klimat do kłótni był podatny bo koszty agresji napadów nieustannie rosły a zyski z grabieży nie pokrywały kosztów (Afganistan, Irak, Libia…)

  Sługusy globalistów czyli zdrajcy własnych narodów zaczęli się gubić.
  Kiedyś wiedzieli kogo trzeba popierać … globalną mafię żydowską bo to była jedność.
  Od czasu kłótni sprawy uległy zmianie.
  Globalna mafia teraz miała dwie twarze i różne postawy wobec różnych spraw.
  Sługusy musiały i nadal muszą dokonywać wyboru… na czyja rzecz będą zdradzać własne narody.
  W Polsce PO wybrały żydostwo Europejskie a PIS amerykańskie.
  Kłótnie żydowskich mocodawców przeniosły się na poziom ich sługusów.
  I od tego czasy zaczęła się zżarta walka PO i PIS.

  Ta globalna kłótnia w globalnej żydowskiej rodzinie jest wielką szansą dla uciemiężonego świata na wyzwolenie się z lichwiarskiego dyktatu.
  Ten proce widać gołym okiem.

  Ostatnie erupcja tej kłótni to żądanie USA by Niemcy czyli Europa spłaciła ok 250 mld
  dolarów za wieloletnie oszczędzanie na zbrojeniach NATO poniżej 2% PKB rocznie.
  Teraz amerykańska „rodzina” żąda zapłaty za ochronę „rodziny” Europejskiej.

  Im więcej kłótni w „rodzinie” tym lepiej dla świata.

  1. Zapomniałem dodać..
   Brexit to też efekt tej kłótni… inne potencjalne „…exity” to też konsekwencje tej kłótni w „rodzinie”.

Comments are closed.