Alternews – 23.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

18 thoughts on “Alternews – 23.04.2015

 1. Panie Januszu, pana pytanie: dlaczego drenuje się lasy?
  Odpowiedź w wikilinks, obietnica miłościwie nam panującego B. Komoruskiego…
  Sprzedaż lasów, a jak przekonać społeczeństwo do takiego pomysłu?
  A no pokazać, że dopłacają… Patrz kopalnie.
  Pozdrawiam NTV.

 2. 150 LAT w zdrowiu Vojtus dla Ciebie.

  //
  Dziękuję, ale nie wiem czy tyle wytrzymam w tej rzeczywistości 😉

  Voytek – [Admin]

  1. Dołączam się do życzeń i żeby tyle wytrzymać (150) trzeba ćwiczyć jogę. Życzę więc radości i wytrwałości w udziale w pięknym dziele jakim jest nasza ulubiona NTV. I proszę nie wierzyć tym którzy krytykują, bo oni swoje chwilowe frustracje przelewają na klawiaturę, ale ciągle tu są. Pozdrawiam

  2. Jak powiedział Wolter – ” rozstropnie jest wątpić ” .
   Wobec tego, wątpie, że Pan Vojtek nie wytrzyma w tej rzeczywistosci 150 lat i więcej. Bo tą rzeczywistość sami projektujemy. Gdy byłemw Indiach pytam przewodnika – dlaczego Jogini tak z ławością lewitują? A, on odpowiada.
   Bo wy europejczycy nie wierzycie w to, że możecie lewitować, a to co sobie po swojemu nazywacie życiem, to właściwie są tylko wasze ograniczenia.

 3. Witam. Coz mozna na te informacje bombardujace nasze uszy i oczy w jakim to matrixsie zyjemy!!!!!!!! Sami sobie zawdzieczamy taki stan podswiadomie czy swiadomie /mozna to nazwac glupota-brakiem odpowiedzialnego dzialania/poczynajac od przygotowania do porodu-porod i wychowanie dziecka-dzieci . Niech kazdy rozwazy te proste fakty i jak to idzie caly cykl wychowania -zmuszania -narzucenia programow dzieciom . Nastepny etap to tzw. religie i szkoly a puzniej tzw.dorosle dzieci itd.itp.- czytajac wiesz co chce przekazac -czeka nas jeszcze sporo czasu na zmiane swiadomego dzialania i zmian korzystnych tobie i mnie a to da kumulacje nam -takie rozwazanie na ta rzeczwista i oczywista sprawe naszego istnienia.???

 4. Coś na temat „demokracji” na Ukrainie tak gorąco popieranej przez polskie władze.
  Poniżej „myśli” czyli poglądy faceta (dziennikarza) którego ostatnio UPA (przyznali się do tego) zamordowała.

  „Z myśli Olesia Buziny:
  bez kropki:

  Dla mnie robotnik na Wschodzie Ukrainy to BRAT. Dlaczego i za co mam go zabijać?
  Niech walczą „dobrowolcy” – każdy kto chce ZABIJAĆ.
  Ja jestem za pokojem… Niech walczą oligarchowie, ministrowie, posłowie, ich kochanki i kochasie. Im to szybko przejdzie (zabijanie – mój dopisek – a raczej szybko będą mieli dosyć zabijania). A my, zwyczajni ludzie, nie mamy interesu w tej wojnie. Jakim prawem panowie z dwoma czy trzema obywatelstwami naciskają by zabijał jeden Ukrainiec drugiego – takiego który ma to samo życie i obywatelstwo – to samo! (życie i obywatelstwo). My im takiego prawa nie daliśmy (oligarchom).

  Ta „demokracja” już panuje w Polsce od 89r za sprawą Solidaruchów i KK z JPII na czele. Tylko mordy dokonywane są pod dywanem (piątkowy samobójca … ślepota prokuratury).

  Głosując na „elyty” solidaruchów z PO i PIS głosujecie na taką „demokrację”.
  Te „elyty” nie rządzą samodzielnie, one wykonują polecenia wiadomej mafii która naprawdę rządzi Polską czyli podejmuje kluczowe decyzje które „elyty” mają za zadanie realizować.

  I taki „Walesa” ma czelność domagać się jeszcze dla siebie dożywotniego stołka senatora. (chodzi mu oczywiście o kasę bo to prostak, który na niczym się nie zna)
  Było by to zabawne gdyby to był skecz w kabarecie.
  Ale to nie jest kabaret, to Polska solidaruchów właśnie.

  1. Pojecie „solidaruchy” to abstrakcja, nie ma takiego tworu, „solidaruchy”oznacza i wszytsko, i/czyli NIC! :). Co innego: zydokomuna, WSI czy masoneria, to realne wampy, zywe struktury

 5. Pan Nacht stwierdzil-rozumiesz na ile mozesz zrozumiec-ta maksima powinna nam przyswiecac w dalszej wedrowce po Ziemi.Zadac mozna sobie pytanie-dlaczego ludzie tak postepuja-odpowiedz wedlug tego na ile rozumiem-jestesmy sterowani ,nie mamy wplywu na swoj i innych los.

 6. Ale jaja. Artykuł na Onecie o nowym sondażu że Bronek ma gigantyczną przewagę nad resztą świata.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najnowsze-sondaze-komorowski-bliski-zwyciestwa-w-i-turze/xrh9w3

  Ale w artykule jest sonda pozwalająca zagłosować czytelnikowi i sprawdzić jak inni czytelnicy czyli internauci głosowali.
  To ta sama sonda o której już pisałem (ten sam obrazek i rosnąca liczba głosujących)
  I co mówi ta internetowa sonda ?
  Ogórek – 31,4
  Komorowski – 18,5
  Duda – 15,3
  Kukiz – 11,5
  Wilk – 8,8
  Korwin – 7,8

  W stosunku do poprzednich wyników tego sondażu Ogórek lekko straciła (było 32,5)
  a dużo zyskał Wilk (był ok 4%) reszta na podobnym poziomie.
  Przypomnę że na Ogórek nałożono szlaban w mediach, jest zakaz mówienia o Ogórek, chyba że można powiedzieć coś złego (tak kiedyś traktowano Leppera).
  Co by było gdyby mogła się wypowiadać w mediach tak jak Bronek, Dudek, Kukiz albo Korwin ?
  Mafia się tego boi i nie pozwoli Magdalenie Ogórek na swobodną wypowiedź w mediach.

  Głosujcie na tych których mafia się boi i zatyka im usta lub na nich pluje.
  Nie głosujcie na tych którym mafia pozwala się reklamować w mediach, z którymi dziennikarze przeprowadzają wywiady na kolanach. (Bronek i Donek)
  Kukiz musiał trochę powalczyć z Kraśko by swoje powiedzieć.
  Korwin jest wygadany i żaden Kraśko mu nie podskoczy.

  Ogórek chyba nie chce brać udziału w pyskówkach z terminatorami mafii typu Olejnik czy Kraśko. To poważna osoba gotowa na poważną dyskusję a nie pyskacz na zlecenie jak większość naszych „polityków”.

 7. Im wiecej Polaków bedzie świadoma falszowania wyborów tym lepiej.Bo PO by nie rządziła ostatnie 4 lata tylko PIS.Ludzie nie sa tak glupi jak sie wydaje i jak kreuja to media swoimi sondażami.
  Nie ważne czy komus pasuja pisowcy czy nie.Wybvory byly ,są i beda falszowane bo to wszystko juz tak daleko zaszlo.
  Isc na wybory i miec nadzieje na ich uczciwosc to naiwnosc,ale trzeba iść.
  No chyba ze jakims przypadkiem faktycznie dopilnuja liczenia glosów.Kaczynski cos wspominal ze będą chcieli po dwoch swoich „męzow zaufania”w kazdej komisji..(??)
  Lepsze to niz nic.Ale czy bedzie ktos przy glownym liczącycm komputerze cały czas?
  Bo jesli nie to kazda sprawa o falszowanie po wyborach bedzie umarzana znajac sądy.
  i nic to nie da.

 8. Głosujcie na PO lub PIS to będziecie mieli „wesoło”

  http://wolnemedia.net/polityka/po-poparla-przymusowe-przyjmowanie-islamistow-przez-polske/

  PO i PIS wykonają każdą „dyrektywę” mafii. A mafia konsekwentnie niszczy państwa narodowe. A jednolitość narodowa Polski to wielki Polski skarb który zawdzięczamy
  II wojnie światowej (holocaust, zmiana granic, przesiedlenia).
  Mafia od 89r konsekwentnie ten Polski skarb rozwala (wymuszenie emigracji na zmywaki 3 mln polaków a teraz zaśmiecanie Polski imigrantami z obcych i nienawistnych Polakom kultur takich jak Banderowcy czy Islamiści).

  To kolejna z wielu, wielka zbrodnia mafii i jej sługusów (solidaruchów z PO i PIS) przeciw narodowi Polskiemu.

  Jeżeli nienawidzicie Polski to głosujcie na post solidaruchów z PO i PIS …. nikt tak skutecznie nie niszczył Polski (poza KK w średniowieczu) jak solidaruchy oraz KK z JPII na czele.

 9. Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi, którą wybrałeś w wędrówce życia choćby Ci ciernie raniły nogi a cel wydawał się nie do zdobycia! .Woytek 100 latek myslę że starczy..
  Wszystkiego dobrego.

 10. http://czwartadekada.blogspot.com/2015/04/witajcie-w-liberlandzie.html?spref=fb&m=1
  „Bałkański eksperyment, czyli witajcie w Liberlandzie
  Słyszeliście już o najmłodszym państwie w Europie? Według wszystkich znaków na niebie i ziemi, do listy mikropaństw dołączył nowy twór – mieszczący się na siedmiu kilometrach kwadratowych „ziemi niczyjej” bałkański Liberland.

  Na początek garść informacji. Liberland mieści się na spłachetku ziemi między głównym nurtem Dunaju a jednym z jego starorzeczy, w rejonie znanym jako Gornja Siga. Terytorium to jeszcze tydzień temu było ziemią niczyją, efektem nieporozumienia granicznego między Serbią i Chorwacją. Teraz jednak grupa Czechów o wybitnie liberalnych poglądach politycznych ogłosiła, że „w zgodzie z prawem międzynarodowym przejęła ten teren jako terytorium nowego, suwerennego państwa”. Grupa założycielska wybrała prezydenta – Vita Jedličkę – po czym ogłosiła w mediach, że przyjmuje wnioski o obywatelstwo.
  Liberland potrzebuje obecnie obywateli:
  – szanujących innych ludzi oraz ich opinie niezależnie od rasy, pochodzenia, orientacji czy religii,
  – respektujących nienaruszalne prawo własności,
  – nie posiadających przeszłości komunistycznej, nazistowskiej lub w inny sposób ekstremistycznej,
  – nie karanych za przestępstwa.
  (źródło: Liberland.org)
  Przypomnijmy: chodzi o siedmiokilometrowy teren, który składa się z nieużytków, starego domu (lub kilku – dostępne zdjęcia przedstawiają tylko jeden), wysepki oraz wody między tą wysepką a stałym lądem. W praktyce oznacza to, że Liberland jest trzecim najmniejszym państwem na świecie (wyprzedza rozmiarem tylko Watykan i Monako, jest mniejszy od wyspiarskiego Nauru). W przeciwieństwie do mniejszych, a starszych braci, nie posiada żadnej historii, solidnej zabudowy ani nawet infrastruktury, za to jest regularnie zagrożony powodzią przy wysokim stanie Dunaju. Mówiąc krótko: to pusty, nudny (choć na swój sposób urokliwy) kawałek gleby, o którym dotąd słyszeli tylko ludzie zajmujący się kwestiami terytorialnymi na Bałkanach.

 11. dziekujemy Qcyp za ten czat Pawla TANAJNO ogladnalem i to dobry wybor ma ikre -determinacje -przedsiebiorca wie co mowi ma wiedze -doswiadczenie i madre pomysly na UWOLNIENIE NAS OD GLUPOTY CWANIAKOW!!!!!!!!!!!!!! ZAGLOSUJEMY -dziekujemy

 12. janusz nie przesadzaj, ten prysznic do mycia tyłka spotykany w większości krajów arabskich jest super wynalazkiem o wiele lepszym niż wieśniacki bidet nie wspominając o wcieraniu kału w odbyt za pomocą papieru

Comments are closed.