Alternews – 23.05.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

26 thoughts on “Alternews – 23.05.2014

 1. „rezerwujcie miejsca na Harmonię” – Panie Januszu, już dawno nie ma żadnych miejsc noclegowych na Harmonię. Głównie to „impreza” dla miejscowych i zmotoryzowanych. Ewentualnie jeszcze dla osiłków, którzy mogą wędrować przez Polskę z ekwipunkiem na trzy dni na plecach.
  Mimo to doceniam wysiłek włożony w organizacje zlotu. Pozdrawiam.

   1. Wybory do parlamentu UE
    Te wybory to farsa wyborcza to jaja z demokracji.

    Przy frekwencji 22% do wyborów poszli sami swoi i szwagry swoich.
    By uzyskać prawdziwe wyniki należy „wynik pomnożyć x 0,22 frekwencji wtedy okaże się że na PO i PIS głosowało po 6,8% na SLD 2,2% na PSL 1,54% uprawnionych do głosowania.
    A tyle mniej więcej te partie mają swoich działaczy z rodzinami.
    Tylko na PIS i na Korwina zagłosowało trochę tzw zwykłych obywateli bo oni nie mają tylu działaczy.
    PIS ma spory aparat partyjny ale jednak mniejszy od PO.
    Najwięcej zwykłych ludzi głosowało na Korwina bo on prawie nie posiada aparatu partyjnego i tak naprawdę do Korwin wygrał te wybory.
    Te wybory to jak widać farsa wyborcza i tyle. Ordynacja jest skrajnie niedemokratyczna.
    Hipotetycznie gdyby do wyborów nie poszedł nikt poza Donkiem i Jarkiem (2 osoby) i obaj zagłosowali na siebie to Komisja wyborcza ogłosiła by że PO i PIS uzyskały po 50% głosów a media by wyły z zachwytu jak wielki sukces wyborczy odniosła PO i PIS. Do parlamentu weszli by pierwsi na listach wyznaczonych przez Donka i Jarka ich ludzie. To przecież jest farsa a nie demokracja.

    Jak widać tej „demokracji” naród nie jest do niczego potrzebny (poza wyzyskiem). Oni się sami wybierają i sami sobie uznają że te wybory są legalne i sami sobie przyznają przywileje, kasę, posady. Naród to tylko kłopot dla nich.

    W naprawdę demokratycznych wyborach minimalna frekwencja powinna wynosić ponad 50% (wybierać mają zwykli obywatele a nie aparat partyjny) a wybierać się powinno nie listy partyjne a konkretne osoby.

    No ale to tylko w prawdziwych demokracjach a to w oczywisty sposób nie dotyczy Polski czy UE.

 2. To jest po prostu śmieszne – wybory do Europarlamentu a media skupiają się na PRYWATNYCH poglądach Korwin-Mikkego. Tak jakby to miało cokolwiek wspólnego z Unią, którą chce rozwalić 😉 No ale jak poszedł rozkaz od Premiera, że uniosceptycy nie mogą dojść do głosu to pieski szczekają, nawet te z TVN-u się uaktywniły – a karawana jedzie dalej 🙂

  STOP MEDIALNEJ PROPAGANDZIE!
  http://youtu.be/3pN5poE_VW0

  Mimo wszystko jeszcze po cichu liczę na Ruch Narodowy – przynajmniej w tych wyborach 🙂

  PS. Może jeszcze zdążę z tym komentarzem przed północą 😉

 3. Tak sobie myśle ze moze pan Putin zrobiłby nam prezent Polakom przed wyborami do parlamentu polskiego i wypuscil cos na PO
  Napewno ma jakies podsluchane rooooozmowy naprzyklad,………..:D Tak zeby wszyscy zrozumieli ze maja na nich nie glosować 😀
  Chyba nie ma zamiaru wybaczać tej nagonki obecnej na niego? 😉

  1. Wystarczy ze powiedzial (Putin ) ze Tusku (szpicel) szkolil bandytow z ukrainy w polandii 🙂

 4. „Rosja i Chiny podpisały historyczny kontrakt gazowy. Wszystko co wiemy o geopolityce światowej stało się nieaktualne. USA nie są już panem świata. Największa klęska amerykańskiej dyplomacji po 1989r.” Drżyj syjonisto Zagórski!

 5. Długość kopii smoleńskich.
  Maciarewiczowskie teorie spiskowe przeznaczone dla ignorantów, prostaków.
  Przerażająca ignorancja. Przerażająca.
  W profesjonalnych magnetofonach (czarna skrzynka to magnetofon) obroty ustawiane są w sposób regulowany. W profesjonalnych systemach nagrywania cyfrowego
  szybkość nagrywania, gęstość zapisu też jest regulowana.
  Prędkość odtwarzania magnetofonu i prędkość zapisu są ustawiane arbitralnie pod kątem uzyskania jak najwięcej informacji o zapisie na taśmie.
  Im wolniej odtwarzamy i szybciej zapisujemy tym większą rozdzielczość zapisu uzyskujemy (więcej próbek na jednostkę długości taśmy).
  Duża rozdzielczość zapisu pozwala na lepsze odtworzenie zaszumionego zapisu.
  Często odtwarza się w zwolnionym tempie tylko określone fragmenty które są mocno zaszumione by je dokładniej przeanalizować.
  Jak widać czas długości całego nagrania albo odległości na poszczególnych zdarzeń na kopii nie jest wyznacznikiem niczego poza technicznymi wysiłkami uzyskania jak najczytelniejszej informacji z zaszumionego źródła.
  Oczywiście jedna kopia odniesienia do zgrania czasów zdarzeń z innymi rejestratorami musiała być wykonana cała z jednakową prędkością. Ale pozostałe kopie już nie musiały być tak wykonywane i pewnie nie były. Prędko`sci odtwarzania i nagrywania mogą się zmieniać gdy zmieniane są metody odzyskiwania nieczytelnych danych itd.

  J.Zagórski jak widać chyba tego nie rozumie choć działa w mediach i o odtwarzaniu, jakości odtwarzania powinien sporo wiedzieć. Ale Macierewicz jestem pewien że ma pełną świadomość tego że okłamuje ludzi tym argumentem. Macierewicz nie jest idiotą, to moim zdaniem zimna wyrachowana szuja dla której prawda obiektywna nie ma żadnego znaczenia a kłamstwo jest dopuszczalnym narzędziem uprawiania polityki.
  (to wręcz kultura polityczna mafii żydowskiej, wystarczy popatrzeć na polskojęzyczne media, na „polskie” elyty” polityczne tam kłamstwo to wręcz forma istnienia).

 6. Gdzie można znaleźć szczegóły dotyczące nadchodzącej „Harmonii Kosmosu”, z góry dziękuje za odpowiedz.
  pozdrawiam,
  gREg

  //
  Proszę zaglądać na stronę NTV, pojawią się już niebawem…

  Voytek – [Admin]

 7. …piątek po dwudziestej… więc gdzie jest audycja „Ufo oni juz tu są”?

 8. Wygląda na to że w ramach „demokracji” YouTube zlikwidowało/zablokowało konto
  rosyjskiej agencji informacyjnej Anna news.
  A tam można było się dowiedzieć co naprawdę dzieje się w Syrii i na Ukrainie.
  Z Syrii były filmy z walk jak krok po kroku oczyszczają przedmieście Damaszku Jobar z terrorystów. Z Ukrainy było mnóstwo filmów z bieżących wydarzeń.
  Koszerna „demokracja” nie toleruje prawdy.
  Koszerna demokracja każe nam łykać „prawdy” z różnych TVN, Polsatów, TVP, Fox news, Washington postów…czyli jedynie słusznych prawd które nie podlegają weryfikacji z powodu zablokowania alternatywnych źródeł informacji.
  Ta sama „demokracja” na Ukrainie poluje na rosyjskich dziennikarzy.
  Cała wiedza o Ukrainie ma pochodzić ze źródeł powiązanych z tą „demokracją”.

  1. A tu jest potwierdzenie że blokada informacji jest świadomą polityczną decyzją YouTube.
   http://anna-news.info/node/16342
   No sypie się ta „jewrejska demokracja”.
   Złazi lakierek a’la demokracja a spod spodu wyłazi jewrej ze swoją miłością do „prawdy, ze swoją moralnością Kalego, ze swoimi standardami (podwójnymi) itp.

 9. Wojciech Jaruzelski nie żyje ,umarł król niech żyje król Janusz Korwin Mikke.

  1. Nie oddałem głosu na niego mimo ze w wielu aspektach się z nim zgadzam. Nie oddałem bo nie chce się przyczynić do rozpadu Unii która gwarantuje pokój i dobrobyt na swoim obszarze. Nie zamierzam burzyć czegoś co się sprawdza od 60 lat. Reformujmy zamiast niszczyć 😉

   1. „Reformujmy” ??? jeżeli jest to stado euro-osłów to co tam można robić ? koryta chyba zmniejszyć ? unia egzystowała jak istniał blok wschodni na dodatek tygrysy azjatyckie były tania silą robocza do produkowania rozmaitości .obecnie unia zjada sama siebie , ukryte bezrobocie, licząc zarobki na poziomie socjalnym ,ludzi na zasiłkach socjalnych i tych oficjalnie bezrobotnych daje to sumę 25 % ,następnie aby ten stan utrzymać wykasowano przez ostatnie dziesięciolecie wszelkie dodatki z tytułu uciążliwości pracy , odnosnie warunków pogodowych , dojazdów do pracy itd , dało to miliardy na utrzymywanie stanu „normalności „jednocześnie podnosząc składki na ubezpieczenia oraz wprowadzono inne obowiązkowe ubezpieczenia .Ten euro -kołchoz to wyrafinowana agenda to cześć NWO. jak wspomniałem czasy prosperity minęły ,bo prosperita była frontem i narzędziem do przeciwwagi bloku wschodniego .Kraje europy zachodniej maja ponadto system ukrytego protekcjonizmu dla kluczowych gałęzi swojego przemysłu , u nas jeszcze nie odkryto nawet ze na segregacji odpadów i śmieci można miliardy zarabiać , bo co miasto ,miasteczko to jakiś koleś bije kasę na tonach ,a reszta to pikuś itd

   2. Reformujmy poprzez głosowanie na innych kandydatów zamiast wciąż tych samych. Na 700 europosłów nie każdy będzie iluminatem.
    Iza idę o zakład że gdyby nie Unia, Europę czekało by sporo wojen domowych i państwowych po II światowej. ZSRR i USA miałyby niezły poligon.

Comments are closed.