Alternews – 24.02.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Link do prezentowanego materiału z Ukrainy:

41 thoughts on “Alternews – 24.02.2014

 1. Okropne. Jedno jest pocieszajace w tym wszystkim: w tych czasach, w Europie znow znalazl sie kraj, ktory odwazyl sie zawalczyc o swoje. Tymoszenko powinni pogonic. Niech lepiej trzyma sie z daleka od polityki. W demokracji w zasadzie prezydent nie ma nic szczegolnego do roboty. To premier i rzad sie wykazuje. A ona najwyrazniej dalej mysli kategoriami rezimu, ze bedzie moze bardziej laskawa dla narodu, ale i tak decydujace slowo o losie narodu bedzie nalezalo do prezydenta. Niczego sie nie nauczyla.

 2. Serce się raduje, że kolejna rewolucja w Europie przebiega już nie tak, jak hcieliby chorzy ludzie. Serce jest jeszcze bardziej radosne, że owoce poprzednich rewolucji muszą bardzo uważać, bo ich rozliczenie jest bliskie… A moim marzeniem jest żeby wszystcy nieprawi ludzie swój schyłek życia spędzili na pracach publicznych czyli sprzątali po własnych dzieciach. 🙂

 3. To ja panu powiem,panie Zagórski,że promocja Majdanu z pana strony była wypełniona niepokojem i niezdecydowaniem,ale była promocją.Aby mnie pan lepiej zrozumiał-była bez jaj.Coś tam do mnie doszło,że za czasów Solidarności zajmował się pan jakimś tematem,natomiast ja byłem na ulicy i mam na koncie kilkunastu podpalonych zomowców .Brak panu jaj panie Zagórski-w sensie zdecydowanego działania podyktowanego głosem serca.Jakaś kobieca natura w tym postawnym chłopie,ale niech już tak będzie,a ze starymi drzewami i betonem wiadomo jak jest.Pisałem tu-rozwalić Majdan i ludzi do domu,bo wiem co to znaczy stanąć twarzą w twarz z zomowcem i czym to grozi.Pamiętam jak mój dziadek płakał kiedy opowiadałem mu jak podpalałem rodaków-dużo tego się naoglądał pod Monte Cassino.Zdziwiłem się oglądając nagrania z Kijowa,że polscy zomowcy zachowywali się dokładnie tak samo-bili tak samo,jak współczesny berkut-zatem to nie jest sprawa tożsamości szkół-bo to dwa różne tysiąclecia,ale sprawa stałości ludzkich charakterów-skurwysyństwa reptiliańskiego-skoro tak środowisko alternatywne woli.Byłem 4 dni na zwolnieniu i miałem Majdan online-powiewająca polska flaga,deklaracja,że nie odejdzie mówca z Majdanu jeżeli politycy nie uwzględnią referendów obywatelskich na wszystkich szczeblach-łącznie z odwoływaniem prokuratorów i… były brawa.Mamy do czynienia z ruchem oburzonych-najsilniejszym z obserwowanych.Politycy europejscy miękną,chcą znależć kasę,którą można zwyczajnie gdzieś wydrukować-ale już nie dla Janukowycza.Kasy niby nie ma?-jest i zawsze będzie i nigdy nikt nie zapłaci za pracę-za miłość owszem-każdą cenę.Ukraina od teraz staje się rubieżą ochronną polskich granic.Co do banderowców……-albo się głupcze boisz,albo jesteś silny.Naucz się od krytykowanej Młodzieży Wszechpolskiej jakie masz powinności wobec ojczyzny-naucz się od polskich grup paramilitarnych jak bronić ojczyznę przed zniewoleniem i nie zarzucaj innym,że postępują zle-skoro ich doświadczenie i dyscyplina przyniosła europejski-światowy sukces -tymczasowy-aby sie ktoś na siłę nie czepił.COŚ-wielkie coś należy zrozumieć,bo Ukraina nauczyła-nie lękaj się, bądż bez strachu-przestań się bać!Przestań się bać i zrozum-taka była technika obalenia Janukowycza–jeżeli jest 500 tysięcy milicji,a milicja Musi działać zgodnie z prawem,to wystarczy postawić na ulicy 2 miliony nieuzbrojonych ludzi i zatrzymają milicje.W takiej sytuacji następują strzały-to już jest przestępstwo i jest zwycięstwo.Ukraina ma swoich bohaterów-chwała Ukrainie!Dziękuję Bogu,że doświadczam takich wydarzeń.Wiecie kiedy Belgowie opowiedzieli się przeciwko Janukowyczowi?-moi Belgowie?Do głowy wam nie przyjdzie.Poparli Majdan -najpierw po strzałach,a potem zdecydowanie po zobaczeniu rezydencji Janukowycza.Świat jest prosty-jak kij od miotły.Przepraszam ,że nie odniosłem się poważnie do tematu ,do jakiego stopnia płaska jest ziemia,cudownych olejków które można sprzedać poszkodowanym Ukraińcom itp.

  1. A teraz patrioto już jesteś belgiem ? Zostałeś Belgiem bo więcej płacą ?
   A prawda jest taka że jak byłeś młody to byłeś pożytecznym idiotą w rękach
   Michników i ich zagranicznych sponsorów i koordynatorów.
   Na twoim grzbiecie, przy twojej pomocy oni zgnoili, obrabowali Polskę i zgnoili Polaków obierając im majątek narodowy oraz prawo rządzenia własnym Państwem (ordynacja wyborcza).
   To przez takich jak „pożytecznych idiotów” Ty Polska dzisiaj jest kolonią zachodu i tylko kolonią zachodu.
   I nie można mieć do ciebie żalu byłeś młody i głupi, podatny na propagandę i taki pozostałeś do dzisiaj. Bardzo wielu Polaków zrozumiało jednak co się stało po 89r i bardzo wielu Polaków rozumie co się dzieje na świecie.
   Ty dalej nie rozumiesz, wolno ci, głupota to nie przestępstwo to forma niepełnosprawności.

 4. Ciekawa dyskusja na temat i wokół tematu bieżącej sytuacji na Ukrainie, Kukiz vs Lityński:
  https://www.youtube.com/watch?v=8iMk_Xj9d9o

  Najbardziej spodobał mi się fragment, gdzie pada pytanie „Kto realnie rządzi w UE?”, na co Lityński odpowiada „Realnie rządzi mechanizm, który został stworzony w Lizbonie” 😉

  No i nie wiem jak co poniektórzy przełkną to, że Kukiz propsuje wolny rynek i ustawę Wilczka… 😉

  Dobranoc 🙂

 5. Zagórski jest niereformowalny. Gada jak Sikorski, Kwaśniewski czy inni przedstawiciele rasy wybranej. Wniosek albo nic nie rozumie albo podobnie jak Sikorski i Kwaśniewski udają że nic nie rozumieją i postrzegają fakty wybiórczo.
  On nie przyjmuje do wiadomości że zadyma na Ukrainie została zorganizowana i sfinansowana przez USA oraz Unijnych sługusów. On nie przyjmuje do wiadomości że to jest klasyczny zamach stanu z wykorzystaniem opozycyjnych pożytecznych idiotów (tak jak to było w Polsce). On nie widzi że tzw opozycja robiła wszystko by doprowadzić do jak największych dramatów. Ataki na milicję która stała z zakazem jakiejkolwiek reakcji, podpalanie budynków rządowych, masowe używanie koktajli mołotowa, bejsboli , brukowców. W Polsce za każde takie wystąpienie obowiązuje 5 lat odsiadki. A w USA taki atak na policjanta powoduje że bandyta zostaje zastrzelony na miejscu i od razu i wielokrotnie aż przestanie się ruszać.
  On tego nie wie ? On wie ale albo nie kojarzy albo udaje że nie kojarzy.
  Bandyci na Majdanie na rozkaz swoich zagranicznych „koordynatorów” łamali wszystkie uzgodnienia z Janukowyczem który kilka razy ustalał z nimi kompromisy.
  Snajperzy na dachach to klasyczna metoda zaostrzania konfliktu stosowana przez zachód już w Jugosławii, Libii, Syrii. Tak się podburza tłumy. I nikt tak nie rozładowuje konfliktu. A kto chciał większej zadymy ? Wystraszony Janukowicz czy bandyci nieustannie prący do konfliktu ?
  Berkut dostał rozkaz strzelania dopiero gdy ustalono kompromis zawierający zgodę na pozostanie bandytów na Majdanie który bandyci natychmiast złamali wychodząc poza Majdan atakując wycofany poza Majdan Berkut.
  Berkut strzelał do atakujących wbrew ustalonemu kompromisowi bandytów.
  Dla koszernego zachodu pojęcie nie używania siły zawsze oznacza że nie wolno się bronić przed bandytami reprezentującymi interesy koszernych , natomiast bandyci są całkowicie bezkarni, całkowicie ponad prawem.
  Dokładnie tak traktowali siebie solidaruchy, dokładnie tak traktowani byli bandyci w Jugosławii, w Libii, w Syrii, wa teraz na Ukrainie.
  Dopiero teraz zaczyna się przyznawać że w Jugosławii mordowały obie strony .
  Zagórski tego nie widzi. Wpisuje się dokładnie w nurt propagandy mafii żydowskiej.
  Pokrętne filozofie co zdanie potykają się o zmanipulowane fakty, o wybiórcze dobieranie faktów, o błędy logiczne, pomijanie istotnych istotnych faktów.
  Na pytanie czy to tylko głupota, ograniczenie wewnętrzne odpowiem że nie sądzę.
  Raczej pewien mix ograniczeń intelektualnych i wymuszeń zewnętrznych.
  Brzydko to wygląda. Jak wicie się nadzianej na koszerną szpilkę glisty.
  Nie da się utrzymać twarzy i uprawiać takiej propagandy.

  1. @Oskar popieram Cię i zgadzam się z Tobą!
   To wszystko ,niestety prawda!
   Za ją okropnie wysoką cenę uzyskał zachód to,czego nie mógł osiągnąć
   przez rozmowy – WOLNOŚĆ TYMOSZENKO! ONA nie warta jest tej ofiary!Pozdrawiam wszystkich.

  2. Chyba nie zauważa Pan faktów, o których mówi Janusz Zagórski i których interpretacja w NTV jest jednoznaczna. Bunty różnego rodzaju (i przeciwko USA też) nasilają się na całym świecie i przebiegają na linii bogactwo – bieda lub jak w Indiach (różowe sari) niesprawiedliwość, krzywda – wyzyskiwacze, krzywdziciele. To, że różne grupy interesu starają się wykorzystać takie zjawiska to sprawa stara jak świat. Podobnie jak fakt przejmowania władzy przez pazernych i krętaczy. Każdy kto gotował kiedyś mięso (jeśli nie wrzuca go do wrzącej wody tylko stopniowo podgrzewa ) wie, że szumowiny zawsze wypływają na wierzch przy takiej okazji.

  3. Nie otrzymałeś życia na własność ale do użytku. Jaki z niego użytek robisz, popatrz w lustro. Ty na pewno dasz rade utrzymać twarz Oskarze.

  4. Pytanko-skoro wszystko wiesz,to co proponujesz?-bo śpiewać każdy może-trochę lepiej lub gorzej.Specjaliści od analizy są tak samo potrzebni jak specjaliści od syntez.Majdan ma głupią propozycje-jaka więc jest twoja propozycja pokazująca konkretną syntezę?Śpiewać każdy może-trochę lepiej lub gorzej.

   1. Powiedzieć ludziom prawdę o syjonizmie, jako o zbrodniczej ideologii, która wywołała IWŚ, rewolucję bolszewicką, IIWŚ (w procesach norymberskich jest dowód, że wojnę wywołał przemysł naftowy i chemiczny- można po nazwiskach dojść konkretnie kto), stworzyły sztuczny twór EWG a potem UE i teraz bezkompromisowo zmierzają do dominacji nad swiatem (poprzez „rewolucje” i wojny). Na drodze stoi Rosja i Chiny! A zapomniałabym przed uderzeniem w Rosję rewolucją bolszewicką zasponsorowano Japonię w wojnie z nią w 1904-1905 roku. Przecież kurcze wiedza jest na wyciagnięcie doni!
    Teraz syjonistom na drodze stoi Rosja i Chiny! Zobaczcie jak grają z Putinem w szachy. Trzeba poszperać po dokumentach, książkach (również żydów-niesyjonistów) i poskładac puzzle. Ostatnio robią się bezczelni, albo już widzą, ze Polacy to barany. Na Onecie pokazali cykl zdjęć żon przywódców PRL. To były w większości żydówki! Tak to robią. Podsuwają semickie żony (dzieci są wtedy już żydami) jak np. Radkowi Sikorskiemu. O tym fortelu można przeczytać w znakomitej książce amerykańskiego prof. psychologii Kultura krytyki: http://www.aletheia.com.pl/tytul/115/kultura-krytyki. Prosze szukać książek o micie narodu wybranego i wykorzystaniu go do syjonizmu. Nacjonalizm narodził się z tej chorej idei! Albo się obudzimy, albo pójdziemy na rzeź. I nie chodzi o to, żeby nawoływac do nienawiści do żydów. Oni też są wykorzystywani w tej grze. Proszę zobaczyć film „Zniesławienie”! Tak im się pierze mózgi od dziecka. Tak jak nam z tym holokaustem.

  5. Oskar… Chcesz zobaczyć na żywo to wszystko co zarzucasz Januszowi Z, to przystaw sobie lustro do…głowy

 6. Dlaczego za podobne zbrodnie nie rozliczono w Polsce tych,ktorzy byli za te zbrodnie odpowiedzialni? Czym Wy sie zajmujecie?

  1. emi-grant ,??? Dlatego był okrągły KATAFALK. jak ci sami mieli usiąść po przeciwnych stronach ???.Dyrektor muzeum mówi.:”miałem sam sobie pokwitować obraz który wzialem do domu ?”

 7. Prawdziwe niebezpieczeństwo dla naszej cywilizacji jest związane
  nie z wolnymi zmianami klimatu, ale z PRZEGRZANIEM wnętrza
  ZIEMI.Cały czas idziemy w złym kierunku,siedzimy na wulkanie, bawimy się w rewolucyjki a zagrożenie, prawdziwe zagrożenie jakim jest pieniądz i przegrzanie Ziemi nie jest dostrzegane.

 8. Niestety, jeśli chodzi o walkę podjętą przez Ukraińców, to ( paradoksalnie) zakończona obecnie część była tą najłatwiejszą. W chwili obecnej muszą albo wyłonić takich ludzi, którzy byliby odporni na żądzę władzy i bogactwa (co jest dość nierealne), albo stworzyć system, w którym byłyby mechanizmy wymuszające bezpośrednią odpowiedzialność rządzących przed wyborcami. Jeśli tego nie zdołają zrobić, za jakiś czas znajdą się znowu w sytuacji takiej jak przed wybuchem protestów, albo jeszcze gorszej.
  W 1989 r. po naszym zwycięstwie nikt nie rozumiał moich stwierdzeń, że nie mamy odpowiednich ludzi, żeby uporządkować nasz kraj i że czeka nas faza drapieżnego kapitalizmu. Kapitalizm w naszym kraju w okresie ostatnich 25 lat jest daleki od kapitalizmu w innych państwach( które nie miały socjalistycznego epizodu), w których zdążył już wyewoluować i uwzględnia potrzeby najbiedniejszych. Co prawda dzieje się tak z powodu wyciągnięcia lekcji z rewolucji rosyjskiej i obawy o własny los najbogatszych w sytuacji buntów społecznych.
  Jeśli chodzi o ZUS, to jestem za jego likwidacją jak zresztą za likwidacją innych absurdalnych instytucji.

  1. Qcyp ” przypadku UKRAINY , jakieś popy,obrazy świętych ” chodzi o zaangażowanie ,wszystkich możliwych środowisk .

 9. Wychodzi na to ze sami psychopaci „rzadza” tym swiatem. Na Ukrainie byly komunistyczny dyktator w Rosji Putin skonczony idiota w Polsce kukla globalistow z grupy Bilderberg Tusk a w Niemczech nastepna unijna dyktatorka Merkel ktora siedzi na tronie juz od 2005 roku. MASAKRA !!!

 10. Amerykanie spodziewali się tego wybuchu wulkanu i próbowali zamrozić Amerykę z pomocą HARP,
  a to zwiastun z Discovery
  http://www.youtube.com/watch?v=yT-lFoz2HW8
  Hel im ucieka do słoneczka, będą kupować od nas.
  Te filmiki z Ukrainy można pokazać dzieciakom, zamiast Metal slug4, Shock Defence, World of Tanks
  Może się opamięta większość społeczeństwa i zrezygnuje z szerzenia nieświadomie przemocy poprzez reklamy, filmy. Albo i nie bo Rodszyld lub Kisłyj zapłaci za reklamę i cel uświęca środki. Lubie NTV oglądać, ale reklama World of Tanks jest zaprzeczeniem idei ludzi wolnej woli. Nawet za złote pałace nie reklamowała bym gier o zabijaniu.

  1. Czasami zdarza się tak że rzeczy nie są takie jak myślimy że są w rzeczywistości. Treść reklamy jest niezależna od NTV, taki koszt hostingu na Youtube.

 11. No cóż alternatywność pana J. Zagórskiejgo dotyczy tylko wiary w istnienie UfO i rzekomych istot pozaziemskich, którego jak dotąd nikt wiarygodnie nie udowodnił. Reszta poglądów pana J. Zagórskiego to właściwie poglądy głównego nurtu. Panie Januszu majdan to nie cały naród. Zasada pacta sum serwanta została złamana przez „prawy sektor” który groził podpaleniem siedziby prezydenta po podpisaniu porozumienia, co pewnie było przez pozycję zaplanowane. Nie bronię Janukowycza ale pewnie to samo można by zarzucić jego poprzednikom gdyby chciano to zrobić jeśli chodzi o majątek. Mówi pan, że Rosja jest ekspansywna – czy pan raczy żartować? Rosja od lat się cofa to NWO jest w natarciu. Gdyby Rosją dalej rządził ktoś w rodzaju Jelcyna NWO pewnie był by już oficjalną władzą nad całym światem. Pewnie gdyby Krym chciał się oddzielić od nacjonalistycznej Ukrainy też będzie pan przeciw a Krym to prezent pierwszego sekretarza KPZR Chruszczowa nota bene Ukraińca.

  1. Tak i ja widzę rzeczywistość.
   Wydaje się to takie proste.
   Jednak dla Pana Zagórskiego nie do osiągnięcia.
   Tłumaczy go tylko wiara w UFO która jest substytutem wiary w Boga.
   To niestety definiuje poziom umysłowy.
   Współczesny człowiek nie może wierzyć w Adama i Ewę oraz w piekło i niebo.
   To twory pastuchów kóz spod góry Synaj sprzed 2 tys lat.
   Im wolno było mieć takie wierzenia jak wszystkim pierwotnym ludom.
   Indianom z Amazonii, Papuasom, Aborygenom, Pigmejom, Zulusom i innym plemionom na podobnym do pastuchów sprzed200 lat poziomie intelektualnym.
   To nawet ciekawe zjawisko z dziedziny ewolucji rozwoju ludzkiej cywilizacji.

 12. To wspaniały moment aby wprowadzić demokracje bezpośrednia i powrót do natury i rolnictwa (myślę że czysta i wolan od gmo żywność znajdzie swoich odbiorców nawet za wyższą cenę na światowym rynku). Nie ma kasy to niech wyemituje tyle ile trzeba na te długi krajom co tak ładnie pomagają. Inflacja tej waluty wzrośnie ale można wprowadzić równolegle walutę lokalna która będzie miała swoja realna wartość wymiany. Ludzie sobie poradzą jak odpuści ta śruba co ich dociska do granic upodlenia. KRAJ to są ludzie a nie politycy. A ten kto tak pragnie tej unii czy Rosji nie sobie tam jedzie… krzyżyk na drogę. Wytłumaczcie mi proszę czy Ukraina nie może być Ukrainą? Czy MUSI koniecznie gdzieś przystępować?

  1. apk ,na dzisiejszym stadium zniewolenia to odlegle marzenia ,na rynku politycznym grają jeszcze ci co maja zasoby i głowicę atomowe i szereg innych rzeczy , i obojętnie kto rozdaje i jak karty, przegrany jest z góry przewidziany i skazany ,”Ukraina nie może być Ukrainą? Czy MUSI koniecznie gdzieś przystępować?” gra się toczy już bardzo dlugo, obecnie nikogo z pionków politycznych nie stać na separacje i odosobnienie a przynależność to dowód poddaństwa i utraty tożsamości ,niema wyjścia po prostu bo są to zamierzenia długoterminowe niemal wszystko to plany NWO.

   1. Jeśli politycy w takiej formie są słabym ogniwem (albo mocnym zależy z której strony) w tym procesie – zlikwidować! Postawić urzędników za 2000zl pensji (w moim mieście to całkiem dobre zarobki:) aby wykonywali wole większości społeczeństwa. Bomby atomowe… niech strzelają! Boimy się bombek a na własnym podwórku zakopujemy odpady radioaktywne i budujemy następne elektrownie atomowe. Zasoby… jest ziemia i słońce nad głowa. Nie wystarczy dla wszystkich prądu, trudno (no może nie dla tych co używają facebooka 18h na dobę:P ). Cofniemy się 100 lat wstecz… nie na długo bo zwolni się miejsce na rzeczy i rozwiązania na które teraz „nie ma miejsca”.

 13. @Oscar pisze : ”Zagórski jest niereformowalny. Gada jak Sikorski, Kwaśniewski czy inni (…)

  Czy, Ty koleżko nie potrafisz inaczej rozmawiać, tylko już kilka razy z rzędu obrzucasz ludzi epitetami !
  Wcale nie musisz się zgadzać z czyimiś wnioskami. Ale, czy to znaczy, że masz zachowywać jak byś z lasu uciekł, albo wylazł z rynsztoku.

  Piszesz, że : J.Zagórski ”nie przyjmuje do wiadomości że zadyma na Ukrainie została zorganizowana i sfinansowana przez USA oraz Unijnych sługusów”.

  Zapytam ?

  Masz na to jakieś dowody? Jakie, hę ?
  A, widziałeś tą sfinansowaną jak piszesz przez USA i unijnych sługusów zadymę ?
  To tak sobie w tej ”głowie” wyobrażasz, to sfinansowanie, że lud, do którego strzelano jak do kaczek bronił się zaledwie powyrywanymi z przystanków autobusowych jakimiś blachami i butelkami z benzyną !
  To ci dopiero sfinansowana i zorganizowana zadyma !…? he, he…

  Piszesz brednie i lepiej się przypatrz, kto naprawdę ginie na ulicach Kijowa ? Przypatrz się czym broni się lud przed bandytami finansowanymi, ale przez pro-rosyjskich oligarchów, którzy bezprawnie zagarnęli dla siebie cały majątek narodowy i doprowadzili kraj do kompletnej ruiny. I zrobili to tylko po to, aby uzależnić Ukrainę od Rosji. Bo jak jesteś biedny, nie masz na chleb, głodujesz, to cię wtedy wykupią za parę srebrników i będziesz służył jak ten pies w budzie swoim ”panom”, którzy rządzą takim samym terrorem jak królowe Orionu, a rządzą one poprzez swoich oligarchów. A, więc schemat rządów pochodzi wprost z rządów Oriańskich, a tu występuję tylko w innym ”opakowaniu”.

  1. Przypisujesz Rosji intencje robienia tego czego nie robi a co realnie robi na wielu frontach jewrejski zachód. Przypomnę wrogie, złodziejskie przejęcie majątku Polski i innych dawnych KSów , zasobów naftowych Iraku, Libii, zagarnięcie Kosowa, rozwalenie Jugosławii.
   Przypisujesz Rosji wszystko to co robi jewrejski zachód.
   Takie techniki odwracania kota ogonem są charakterystyczne dla hasbary.

 14. LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH POLITYKÓW I DZIENNIKARZY W POLSCE.

  W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.
  Wasze zaangażowanie w rewolucję na Ukrainie odbieramy jako wrogie mieszanie się w wewnętrzne sprawy innego państwa. Mając na względzie, że głównymi uczestnikami tych zajść są potomkowie bandytów UPA, kultywujący ich tradycje i identycznie jak tamci zbrodniarze są wrogo nastawieni do Polaków oraz roszczą sobie pretensje do 20 polskich powiatów, prześladujący Polaków na zagarniętych ziemiach polskich w wyniku zdrady przedstawicieli Wielkich Mocarstw w Jałcie (m.in. dzisiejszych, Waszych mocodawców), wyklucza Was z grona Polaków, którym można oddawać jakikolwiek szacunek. Ponadto wspieranie obecnych bandytów UPA na zleconej, przygotowanej wcześniej i finansowanej przez środowiska światowej mafii rewolucji, stawia Was w szeregu kolaborantów tejże mafii. Nie waham się użyć słowa „mafia” ponieważ związek polityków z pospolitymi przestępcami nie można nazwać inaczej. Pisząc „pospolici przestępcy” mam na myśli całe towarzystwo bankierskie, okradające ludzkość z jego pracy poprzez emitowanie pustego pieniądza odsetkowego i zagarnianie przez wąską grupę ludzi, całego bogactwa ziemi. Wspólnikami z bandytami bankowymi są mafiosi będący właścicielami przeróżnych korporacji (często ci sami ludzie). Dobrze wiecie, że to oni pociągają za sznurki i wybierają rządy (jesteście tego przykładem), przedstawicieli we wszystkich międzynarodowych organizacjach oraz znaczących przedstawicieli UE, że nie kto inny jak oni wzniecają wojny, rewolucje, są autorami zamachów i morderstw (Irak, Libia, Syria, Afganistan a teraz Ukraina) . Wy natomiast, nie zważając na los narodu podporządkowujecie się im na każde skinienie, uchwalając wszystko, co Wam każą, wykonując każde nawet najbardziej odrażające zadania. Taka postawa jest niegodna człowieka a polityka w szczególności, reprezentanta milionów ludzi, co godzi w człowieczeństwo, co godzi w egzystencję społeczeństw. Dla dobra Waszych mocodawców zniszczyliście przemysł polski, pozbawiliście milionów Polaków środków do życia, ogromną ilość obywateli polskich (często z dziećmi) wyrzuciliście na bruk, z wielu rodzin odbieracie dzieci z powodu biedy,( którą sami im zafundowaliście) płacąc innym za wzięcie tych dzieci na wychowanie. To jest metoda barbarzyńska. Barbarzyństwem jest również przedłużanie wieku emerytalnego, kiedy młodzi ludzie nie mają pracy i wyjeżdżają za granicę. Wasza antypolska działalność sprawiła, że miliony Polaków tuła się za chlebem po całym świecie, bez perspektyw powrotu. Fundujecie Polakom sztuczne kolejki do służby zdrowia w ramach zakamuflowanej eutanazji. Pozbywacie Polaków całego majątku narodowego włącznie z ziemią, lasami i wszelkimi bogactwami nie licząc się w ogóle z protestującymi mieszkańcami tej ziemi, którzy żyją tu z dziada, pradziada. Komu służycie poza wymienioną wyżej międzynarodową mafią? Czy zmierzacie do wywołania wojny domowej, aby zlikwidować niepotrzebną część polskiego społeczeństwa? Czy chcecie przygotować miejsce dla Izraelitów, którzy siedzą na walizkach w związku ze swoją nazistowską działalnością? Czy nie po to właśnie, wprowadziliście Ustawę o „bratniej” pomocy obcych sił, gdyż dobrze zdajecie sobie sprawę ze zdrady Narodu Polskiego? Oskarżacie prezydenta Janukowycza o wiele przewinień na Ukrainie, gdy tymczasem sami jesteście hienami żerującymi na Narodzie Polskim. Jak trzeba być perfidnym człowiekiem żeby buntować innych w obcym kraju przeciwko legalnie wybranej władzy, kiedy sami jesteście zbrodniarzami likwidującymi możliwości egzystencji „własnego” narodu. Jak trzeba być bardzo zakłamanym, żeby Ukraińcom wmawiać farmazony o demokracji, gdy we własnym kraju nie respektujecie woli społeczeństwa, popartej MILIONAMI PODPISÓW. Jakim trzeba być obłudnikiem, żeby bandytów z Majdanu nazywać pokojowymi manifestantami, którzy byli uzbrojeni po zęby, wcześniej szkoleni i dowodzeni przez profesjonalistów, którzy nie zawahali się strzelać do przedstawicieli prawa z zaciętością podobną do banderowców mordujących w okrutny sposób Polaków, Rosjan, Ukraińców i Żydów. Przypomnijcie sobie co mówiliście na manifestujących w Warszawie w kolejnych latach w dniu Święta Niepodległości. Czy Wy jesteście NORMALNI? Czy może uważacie społeczeństwo za nienormalne? Pytam się Was, ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, dlaczego nie powiedzieliście na Majdanie: kim faktycznie jesteście, co robicie z Narodem Polskim, jak wygląda Wasza demokracja, jak niszczycie Naród Polski, komu służycie, komu służą pajace unijni zainstalowani przez bandytów światowych. Dlaczego nie poinformowaliście „majdanowców” jaki los czeka Ukraińców po wejściu do zniewalającej, odbierającej suwerenność, dżenderowej, zdegenerowanej pod każdym względem unii, narzucającej przepisy prawne niezgodne z logiką i polską racją stanu? Należało powiedzieć prawdę co ich czeka. Należało również powiedzieć prawdę, kto za tą ich rewolucją stoi oraz to, że konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Wiktora Janukowycza jest chronić i bronić Naród Ukraiński i Ukrainę przed światową mafią i rodzimymi bandytami. Wy tego nie powiecie, bo tkwicie w tym bagnie po uszy. Wy tego nie powiecie, bo zostaliście oddelegowani przez bandę unijną i światową do przejęcia Ukrainy dla dobra światowych bandytów. Wy tego nie powiecie, bo macie zadanie od tych samych bandytów, OSŁABIĆ ROSJĘ przez wyeliminowanie Ukrainy z rosyjskiej strefy wpływów. Wy wreszcie tego nie powiecie, bo dla Was najważniejsza jest władza i niesłuszne obdarowywanie się pieniędzmi z pracy Polaków.
  Narracja i manipulacje jakie prowadzicie wraz z agenturalnymi mediami są żenujące. Natomiast w ostatnich dniach, kiedy byliśmy świadkami najboleśniejszych dni dla Ukrainy, przeszliście samych siebie. Tyle kłamstw, tyle nienawiści do rządzących Ukrainą, tyle wrogich i zakłamanych tekstów pod adresem Rosji i prezydenta FR Władimira Władimirowicza Putina nie mające nic wspólnego z prawdą, nie mówiąc już o Waszej kulturze i wyrobieniu politycznym, które jest na poziomie przedszkolaka, wprawia obywatela Polski nie tylko w ogromny niesmak ale stwarza obawy, że dążycie do otwartego zwarcia z sąsiadami, przez co narażacie Polaków i państwo polskie na niebezpieczeństwo. Świadomie przyczyniacie się do wybuchu wojny tuż przy naszej granicy i to Wy będziecie tymi, którzy będą najbardziej winni jeśli ona wybuchnie. Wasza nieodpowiedzialna działalność powinna być ścigana z urzędu przez organa sprawiedliwości z paragrafu, który mówi o świadomym narażaniu kraju i jego obywateli na niebezpieczeństwo. Tylko wróg Polski i osobnicy nienawidzący Polaków mogą w ten sposób prowadzić politykę państwa. Jestem ciekaw w ilu procentach wynika to ze służby obcym a w ilu z Waszej totalnej głupoty. Polski patriota, mający pięć klas szkoły podstawowej i będąc średnio rozgarnięty, lepiej reprezentowałby państwo polskie aniżeli Wasza cała kanciasto stołowa kasta polityczna. Nie sposób w tym momencie nie wspomnieć o wściekłej rusofobii wielu polityków i dziennikarzy, którzy tą rusofobią się kompromitują ale również przysparzają Narodowi Polskiemu wielkie zakłopotanie, ponieważ większość z nas uważa Rosjan za jednych z najbliższych Polakom nacji. Zarówno Rosjanie jak i Polacy są Słowianami i to sprawia, że jest między nami naturalna więź, którą za wszelką cenę chce się zniszczyć. W tej dziedzinie nie podejrzewam rusofobów o głupotę ale o działania z premedytacją zainspirowane potrzebą światowych graczy, którym niezwykle mocno zależy na skłóceniu naszych narodów. W związku z tym, wielu polityków i dziennikarzy powinno zostać prześwietlonych przez odpowiednie służby, dla jakich obcych sił działają (dla wielu Polaków nie ulega wątpliwości co to są za siły). Jest to niezbędne, aby wyeliminować bardzo groźne dla naszych narodów konsekwencje. Nie będę wskazywał personaliów tych osób, chociażby z tego względu, że robią to z wielkim oddaniem i jawnością i każdy może ich wytypować bez większych problemów.
  Gra na arenie międzynarodowej (na specyficznej scenie teatralnej) wymaga wielu umiejętności i znajomości reguł gry. Nie wszyscy mają do tego predyspozycje. Są jednak tacy aktorzy, którzy jeszcze nie wejdą na scenę a publika ma już ich dość. Wyjątkowym aktorem powinien być minister spraw zagranicznych. Problem w tym, że niektórzy mylą role aktorską z rolą błazna i myślą, że głupi widz to kupi. Doskonale wiadomo, że to nie aktor/błazen układa role a reżyser. Od talentu błazna/aktora zależy jak on to zagra. Ciekawi mnie, kto był tym reżyserem sztuki ostatniego błazna Rzeczypospolitej Polskiej. Sztuki, której nieco zmienioną treść można zastosować do polskiej rzeczywistości. A mianowicie:
  WSZYSCY POLITYCY I PSEUDODZIENNIKARZE, POWINNIŚCIE BYĆ JUŻ DAWNO MARTWI, ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO I NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ

 15. Sylwester pisze: To ja panu powiem,panie Zagórski,że promocja Majdanu z pana strony była wypełniona niepokojem i niezdecydowaniem,ale była promocją.Aby mnie pan lepiej zrozumiał-była bez jaj.Coś tam do mnie doszło,że za czasów Solidarności zajmował się pan jakimś tematem,natomiast ja byłem na ulicy i mam na koncie kilkunastu podpalonych zomowców .Brak panu jaj panie Zagórski

  – – ale że jak…jajkami rzucałeś w pochody 1 majowe z dachu swej kamienicy? nie za bardzo można cie zrozumieć
  ty!?.. zarzucasz tu komuś w Ntv tchórzostwo ? Założę się że posrał byś się 5 razy jakby kazano ci 5% tego tak publicznie powiedzieć. Wiesz co? rękę możesz podać Oskarowi i iść razem na lody… Taką ‚męskość’ się tu w tobie wyczuwa

 16. Gregor-wyobraż sobie Janusza z mołotowem-będziesz wszystko rozumiał.Albo porównaj Janusza na Majdanie do Kukiza w NTV -każdy mózg wymaga treningu-no sory.

Comments are closed.