Alternews – 24.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

83 thoughts on “Alternews – 24.03.2016

 1. Obowiązkowa lektura dla każdego. Zwłaszcza początek.

  http://votan9.neon24.pl/post/130596,kryzys-finansowy-i-oszustwo-pieniadza-jasno-dla-kazdego

  Konkluzja jest taka.
  Kto ma banki i zarządza pieniędzmi w skali wręcz globalnej ?
  Ten właśnie super, giga przestępca o którym często tu piszemy.
  On ma również w kieszeni media które wam tłumaczą że on i jego instytucje są
  godne najwyższego zaufania i współczucia w wypadku gdyby ktoś je zaatakował.
  On również w „wolnym” świecie kreuje niemal wszystkie widoczne w mediach „elyty” czyli lansuje swoich sługusów którzy urabiają tzw opinię społeczną czyli was (nas).

  Jeżeli teraz komuś z was przejdzie przez gardło że Polska to wolny kraj, że Europa jest wolna że USA to wolny kraj że tak zwany zachód to wolność i demokracja…
  to mogę tylko współczuć takiej klinicznej wręcz…
  No chyba że ktoś dla nich pracuje i ma w obowiązkach służbowych tak właśnie twierdzić i za to mu w istocie płacą… to rozumiem… każda dziwka tak postępuje..
  zadowolenie potrzeb płatnika owocuje premią a czasem karierą na „salonach”.

  Popatrzcie w TV ile tam dziwek na wyścigi robi dobrze …władzy nad naczelnej.

 2. jak załączyć telewizor to widać, że dziennikarzom niedawno zakazano mówić: Państwo Islamskie, a nakazano mówić: Tzw. Państwo Islamskie

 3. Rosyjska wersja programu 500+ na dziecko.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160327/2397667/rosja-pomoc-mlodym-malzenstwom.html

  Moim zdaniem też nie najlepsza bo zakłada że lichwiarz nie może stracić i państwo dopłaca do kredytu rodziny z dzieckiem.

  A powinno być że Państwo buduje po kosztach mieszkania dla małżeństw z dziećmi.
  Te mieszkania są spłacane w ratach ale bez lichwy (z uwzględnieniem inflacji).
  Po kosztach znaczy bez zysków dla „biznesmenów, pośredników, prezesów i innych naciągaczy” Koszty to materiały, energia i bezpośrednia robocizna bezpośrednich wykonawców. Koszty projektów typowe bez narzutów „za licencję” rozłożone na wiele tysięcy standardowych mieszkań.
  Koszt takiego mieszkania będzie 2-3 razy niższy od kosztów w systemie „liberalnym” czyli złodziejskim (zyski firm czyli prezesów, lichwiarzy i innych naciągaczy).

  Co ciekawe takie były idee w PRLu dość nieudolnie realizowane ale dobrze pomyślane
  (dobrze dla ludzi, źle dla lichwiarzy i naciągaczy różnej maści).
  Solidaruchy wywalczyły zniszczenie PRLu i ustanowienie przy władzy Lichwiarzy i globalnych naciągaczy różnej maści (reprezentowanych przez lokalnych zdrajców).

  Podziękujcie KK, JPII, Bolkowi, post solidaruchom I , II, III i n tej solidarności.
  Do mafii nie miejcie pretensji bo mafia robi swoje, w swoim interesie, od lat (grabi , rabuje i morduje).
  To wyście (solidaruchy) oddali Polskę mafii, nikt inny.
  I tylko wy ją możecie mafii odebrać (mafia nie odda Polski bez rozlewu krwi, a Jaruzelski po 10 latach obrony w końcu oddał Polskę bez rozlewu krwi).

  Mafia oczywiście nie swoją krew będzie rozlewała ale waszą rękoma np banderowców, islamistów i innych najemników jak np rodzimych zdrajców (mafia dobrze płaci).

  1. „Podziękujcie KK, JPII, Bolkowi, post solidaruchom I , II, III i n tej solidarności”

   – musisz się trochę douczyć o faktach i liczbach. Teraz już nie musisz, bo zaraz Ci je podam (potwierdź sobie je tylko gdzieś własnoręcznie)
   Wiesz ilu było delegatów Solidarności 80 (czyli „solidaruchów” I ,po Twojemu) na krajowych Zjazdach w Gdańsku ? Stu kilkudziesięciu…
   Wiesz ilu z nich przeszło po SICIE przeprowadzonym przez PZPR+Wałęsa? około 8 ludzi z pierwotnej Solidarności 80.
   Kim byli Solidarność 89?….m.in Mazowiecki, Kuroń, Geremek, Michnik etc?…. To tzw Lewacy. Kto to są/byli lewacy? To też opozycja, ale komunistyczna. To komuniści do 79 roku (którzy wkręcili się do strajków gdańskich) których wyrzuciła PZPR lub sami z niej odeszli, ponieważ mieli TYLKO NIECO inne poglądy od PZPR, często ludzie o korzeniach narodowościowo żydowskich, lecz z Solidarnością nie mający NIC wspólnego.
   Np., nie wiem czy wiesz, w latach 60tych Tadeusz M. napisał książkę o sposobach na tępienie AKowców, jak jeszcze był w PZPR.
   Naucz się wreszcie odróżniać czarne od białego, lepiej na tym wyjdziesz i spokojniej odejdziesz, jak coś.. 🙂 licho nie spi, a krzyż dynda jak dyndał, a nawet jakby bardziej rozchwiany…w sensie rozbujany

   1. „Wiesz ilu było delegatów Solidarności 80″ niestety to fakty ,regionalnych działaczy ,autentycznych ,podciągnięto pod ekstremę Solidarności i praktycznie wykluczono podstępną grą , niewatpliwie sam zryw narodu był autentyczny ,po prostu ludzie chcieli pracować i budować , nikomu nawet do głowy nie przyszło ze całą gospodarkę zniszczą ,wiec Oscar powinien ? to skorygować np ” Pseudo solidaruchy ” nie było faktycznej siły politycznej solidarności ,a sam naród jak z tego wynikło był za słaby ,bo idea sprawiedliwego państwa została unicestwiona wraz z autentyczną Solidarnością 80 , a jak wiadomo wszystkie postulaty odnosiły się w sferze ochrony pracowniczej , nie miało to autentycznego odbicia w Greniach czysto politycznych decydenckich , to co było to jedynie przefarbowanie .

   2. Qcyp to inna perspektywa ,Solidarność 80 jak i strajki były w dużej mierze autentyczne , a puzniej cały ten bajzel niby przemiany transformacje poszły na konto nie istniejącej już Solidarności , oczywiscie dużo składowych było uwikłanych w te procesy ,Oscar widzi to jako całość ciągłość ,oczywiscie On sam nie odnosi się jednorodnie do swoich postkomunistów wyraźnie wskazuje tych co zdewastowali dorobek pokoleń ,jak już wspomniałem nikomu dosłownie z Prawdziwych działaczy Solidarności nie przyszło na myśl aby swój własny kraj rujnować , tak jak agent mówił druga „Japonia” !?

   3. Odnośnie żydów co „odeszli” z PZPR z powodu „tylko nieco innych poglądów” nieśmiało przypomnę rok 68 kiedy to Gomułka zneutralizował skutecznie (na pewien czas) widomą mafię która już wysoko się zakorzeniła w ówczesnych strukturach władzy.
    Przypomnę nieśmiało że po 68r Polska zaczęła się rozwijać w błyskawicznym tempie (Gierkowskie lata 70te).

    Niestety za sprawą solidaruchów mafia znowu wróciła do władzy i po 89r zakorzeniła się jeszcze mocniej.

   4. Dodam optymistycznie że taki dynamiczny rozwój jak za Gierka ciągle jest możliwy, tylko trzeba znaleźć nowego „Gomułkę”, „Orbana” i mieć skuteczną osłonę kogoś kogo mafia się boi.
    Bez osłony, mafia zgotuje buntownikom krwawą „demokratyczną” łaźnię w ramach walki z „terroryzmem”, „antysemityzmem”, „nacjonalizmem”, …

    Czy Jarek idzie tą drogą ?
    Czy w USA są siły o podobnych celach ?
    Powinny być… mafia Amerykę „przemieliła” bardziej niż Polskę.
    Tramp jest tworem nowego myślenia amerykanów.
    Clinton to mafia. Mafijnego Busha tramp już rozjechał.

   5. @Qcyp tu chodzilo o sam fakt swiadomosci ,naród nie dorósł do tego , a dzisiaj jest tego plon i będzie jeszcze gorszy (większy ).

   6. Majescic: sam naród jak z tego wynikło był za słaby
    Nie znam kraju współcześnie (wcześniej udało się to tylko komunardom-ale tylko na trochę; i Leninowi) Wiosna Afrykańska?, Pomarańczowe rewolucje? Marsze Niepodległości? Korea Północna? Gdzie?… masz jakieś „silne” narody, które pójdą z flagami na pały i na czołgi, narodowe zresztą wypchane braćmi krajanami w wieżyczkach strzelniczych. Zawsze to wojna domowa, bratobójcza, z jakimiś ISTOTAMI na szczycie pociągającymi za sznurki z każdej strony.
    Ja nie znam recepty na „udaną” rewolucję (z naciskiem na „udaną” cokolwiek to znaczy. Wydaje się że nie jest to liczenie „w ciemno” że samo się coś zmieni (na lepsze, dobra zmiana…chociażby K.RK nie pozwoli na to PiSowi-gdyby chciał…- na naszym rodzimym podwórku. Wcześniej był to WSiSS, teraz przed dobrą zmianą będzie sprawował straż K.RK )

  2. Coś filozofujecie jak koń pod górkę w temacie oczyszczenie się z WŁASNYCH win.
   Typowe psychologicznie zachowanie „to oni to nie my” .
   A przecież byliście w jednej drużynie, razem czynnie obalaliście PRL, razem solidarnie strajkami rozwalaliście zakłady, razem solidarnie wychodziliście na zadymy czyli „pokojowe demonstracje”, razem solidarnie nienawidziliście ZOMO, Jaruzelskiego, Urbana, Rakowskiego, i innych którzy usiłowali ratować Polską gospodarkę.

   Dokładnie tak samo zachowali się Niemcy po II wojnie … to oni to nie my…
   A kto tych „onych” z entuzjazmem popierał ? Kto tych „onych” wypromował do władzy, legitymizował swoimi głosami ?
   Te pytania są aktualne i do solidaruchów i do Niemców.

   Paskudne ale prawdziwe. I ma boleć bo zasłużyliście.
   Czas zmądrzeć.
   Niestety wasze pokolenie jest już za stare by zmądrzeć.
   A młode pokolenie od najmłodszych lat jest skutecznie ogłupiane przez mafijne media, przez programy szkolne, przez solidarnościowy publiczny, masowy, ceremonialny onanizm.

 4. (Prezent Śniąteczny)

  Imię/Nazwisko
  adres.
  nr. dow. osob:

  Rzymskokatolicka Parafia
  Pod wezwaniem……………………
  ul.
  kod miejscowość Rezygnacja z członkostwa w Kościele rzymskokatolickim – akt apostazji

  Ja, , syn/córka i , ur. roku w w pełni świadoma/y swej decyzji oraz jej konsekwencji, z własnej, nieprzymuszonej woli poświadczam przez ten dokument, że nie chcę być uważana/y za członka Kościoła rzymskokatolickiego. Na podstawie Art. 53 par.1 i 2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej: niniejszym rezygnuję z członkostwa w Kościele rzymskokatolickim i proszę o wykreślenie mnie ze wszelkich spisów w dokumentacji kościelnej. Decyzję tę podejmuję z własnej i nieprzymuszonej woli świadom wszelkich konsekwencji z tym związanych. Proszę o pisemne potwierdzenie dokonania stosownej adnotacji w dokumentacji kościelnej. Żądam, by moje prawo do wolności religijnej, wyrażające się w możliwości wyboru innej religii lub nie wyznawania żadnej, było uszanowane. Powodem, dla którego opuszczam Kościół jest fakt, iż jestem osobą niewierzącą w Boga takim, jakiego zaproponował mi kościół rzymskokatolicki, ponadto nieświadomie i bez mojej zgody zostałam/em „ochrzczona/y” przez rzymskokatolickiego kapłana, co było niezgodnie z moją wolą i jednoznaczne z przyłączeniem mnie do wyznania Kościoła rzymskokatolickiego. Ochrzczenie mnie w okresie niemowlęctwa bez udziału mojej świadomości i woli nie jest tożsame ze słowami Jezusa Chrystusa o naśladownictwie jego Osoby – chrztu powinno zatem dokonywać się, tak jak On to robił – w wieku dojrzałym, a jest to możliwe teraz jedynie poprzez wymazanie tego incydentu „chrztu” z mojego dzieciństwa; zatem moja dalsza przynależność do kościoła rzymskokatolickiego pozostaje w sprzeczności z jego istotą i powoduje u mnie dyskomfort związany z fasadowością mojego dalszego pozostawania w Kościele. Od dawna nie uczestniczę w jego życiu – nie biorę udziału w nabożeństwach, procesjach, pielgrzymkach, sakramentach jak i innych formach praktyk religijnych Kościoła katolickiego.
  Odmawiam też i nie życzę sobie w przyszłości wszelkich kontaktów z duchownymi KRK mającymi na celu (w tym także pośrednio, przez pozostałych członków mojej rodziny) nakłonienie mnie do powrotu na drogę wyznaniową tegoż KRK. Zastrzegam sobie również możliwość wniesienia stosownej skargi w przypadku wystąpienia potencjalnych represji wygłaszanych w czasie kazań, kolędowania po sąsiadach, czy w innych kontaktach z ludźmi skierowanych pod adresem moim lub mojej najbliższej rodziny. W przypadku naruszenia mojego prawa do wolności wyznania, nie wykluczam w przyszłości jego dochodzenia na drodze sądowej. Na podstawie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych art.23 ust.1 pkt.1, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych jedynie dla potrzeb postępowania administracyjnego związanego z przedmiotową rezygnacją, jednocześnie żądam usunięcia moich danych, jak i danych niżej podpisanych świadków, niezwłocznie po zakończeniu postępowania.

  Proszę o pisemne potwierdzenie dokonania stosownej adnotacji w księdze chrztu.

  Ja, niżej podpisana/y, wykonuję mój akt apostazji w obecności dwóch świadków.

  Imię/Nazwisko Imię/Nazwisko
  adres adres

  podpis……………………………….. podpis………………………………………

  ……………………………………….
  przyjmujący: ks. …………………… składający……………………………………
  – proboszcz

  otrzymują:

  1. Parafia rzymskokatolicka w , ul…………………………………… p.w.
  2. Kuria Metropolitalna
  3. kopia a/a

  1. to musi mieć inny wymiar ,i po kolei : po pierwsze sprawy „dotacji” czyli podatków ,w deklaracji podatkowej formalnie musi być zaznaczone (wyznanie religia ) i na tej postawie w określonym procencie dziesięcina jest odprowadzana , a jak jest w praktyce ? innowiercy ateiści itd są obarczeni podatkiem bez ich wiedzy i pozwolenia ,z punktu widzenia prawa międzynarodowego europejskiego jest to bezprawie i powinno się oskarżyć w trybunale międzynarodowym taki stan rzeczy , karzy jedn obywatel podejmując swoja pierwsza prace firmę itp , oficjalnie deklaruje się do konkretnego wyznania co automatycznie przechodzi w sferę odprowadzanego podatku ,zaś Ci co się nie deklarują , nie odprowadzają podatku wyznaniowego , podatek ten najbardziej uderza w prowadzących własne przedsiębiorstwa i firmy jako osoby cywilne -prywatne prowadząc firmę 24 godz na dobę ,w ogólnym bilansie płacimy kilkadziesiąt razy więcej od zwykłego pracobiorcy zatrudnionego zgodnie z kodeksem pracy .to co przedstawiles Gregory jest w konsekwencji nie akceptowane miedzy innymi dlatego ze niema regulacji prawnych formalnych w tym temacie ,taka formalna zgoda znaczyła by ujemny bilans ,dlatego jest ten podwójny kamuflaż formalnie niema płatnika- podatnika i formalnie niema odbiorcy , kwoty oczywiscie istnieją i kasa płynie ale niema wyliczeń od kogo ,za kogo, do kogo , fenomen na skale światową i to ponoć w środku europy ? mówimy tutaj o bezpośrednich wpływach odnosnie czystej kwestii wyznaniowej , a przecież na tym się nie kończy , należałoby wspomnieć o wielu ministerstwach z których wypływają miliardy i setki milionów , bo sama branża „wyznaniowa ” to niemal „dzikie pola” bez końca .

   1. „Fakty&Mity – Beatyfikacja świętego dane państwo kosztuje pół miliona dolarów na konto Watykanu. Teraz lepiej pojąć kampanię ,i interes, na rzecz beatyfikowania.

   2. …w konwencji świątecznej, „śpieszmy osądzać komunistów, tak szybko odchodzą” 😉
    Drodzy Państwo, doznałem takiej niesfornej myśli dziś. O potrzebie wojny. Istnieje wszak rzesza istot, głównie mężczyzn, którzy z jakichś osobistych lub społecznych powodów chcąc walczyć na śmierć&życie. Pytanie: czy wolno im zabronić, skoro to ich „wolny” wybór. Może dziwny, może zboczony, ale ich… Może należy to uszanować..
    Mając takie na zawołanie mięso armatnie (skłonności samobójcze, czy potrzeba udowodnienia sobie męskości, a może jakieś instynkty rasistowskie, nazistowskie, czy w końcu danie się zbajerować korporacjom przemysłowym) można by w akceptowalny, legalny a nawet w pewnym sensie cywilizowany sposób przeprowadzić wojny, w których nielubiące się narody lub rządy dały by sobie po męsku po mordzie.
    Spotkanie na takim czy drugim morderczym psim polu, zarzynka jak pod Grunwaldem ,i do domu..kto żyw szczęśliwiec.
    Miałoby to też pewien społeczny wydźwięk w sensie kulturowym: albo w końcu nie byłoby chętnych na wojny do śmierci własnej i cudzej, albo nadwyżka płci przeciwnej spowodowała by zdrowszy poligamizm

   3. „co przedstawiles Gregory jest w konsekwencji nie akceptowane miedzy innymi dlatego ze niema regulacji prawnych formalnych ”
    – oczywiście masz rację myjestick 😉 (trochę mnie dziś humor nosi, sorka) , że ta forma ani treść nie są niczego w skali w jakiej chciałbyś, chcielibyśmy , coś, cokolwiek zmienić (K.RK jest okupantem/pasożytem poważnym naIIIRP, zwłaszcza że nie tylko…tzn. jedynie, materialnym i finansowym, ale ideologicznym zubażającym mental tak indywidualny jak i narodowy). Idąc w apostazję…w sensie propozycji, miałem na myśli jedynie cel czy efekt indywidualny, wyzwoleńczy w sferze osobistego Ducha

   4. Gregory to nie tak, ofiara musi być z góry określona , kto dzisiaj będzie ryzykował biciem silniejszego ? idą mordują zabijają dostają kasę i żyją sobie w dostatku .

   5. Gregory pisze: ” efekt indywidualny, wyzwoleńczy w sferze osobistego Ducha” jak najbardziej ! przedstawiłem jedynie taką formalną prawną barierę taki punkt odniesienia , bazę do właśnie takich decyzji po to aby utorować sprawczy szlak , a ten mental właśnie w tej mętnej i niejednoznacznej rzeczywistosci gdzieś zanika .takie perfidne matactwo .

  1. oczywiscie Oscar , spontaniczne mają być oczekiwane reakcje , w brukselce zainscenizowano reakcje „radykalnych faszystów narodowców” to drugie narzędzie manipulacji , społeczeństwa próbuje się wciągnąć w grę , a gdy będzie totalny chaos przyjdą wybawcy , z swoimi programami wybawienia , u nas będzie bomba zegarowa w postaci spłacenia długów ,co z tego wyniknie !? zmiana granic , i faktyczne znikniecie państwowości rodzaj korporacji nastąpi i totalna kontrola .

   1. Nie wiem czy kojarzycie. O manifestacji w Brukseli mówi się w mediach że to kibice czytaj kibole zorganizowali ten skrajnie prawicowy marsz i zostali słusznie rozpędzeni.
    Jakiś czas temu podczas Majdanu na Ukrainie to też kibicie rozganiali manifestacje zwolenników legalnego Prezydenta.
    Wtedy mafijne media i mafijni politycy wychwalali publicznie kiboli za zgotowaną łaźnie zwolennikom legalnego Prezydenta Ukrainy.

    Wtedy kibole byli „patriotami” a dzisiaj kibole to wstrętna skrajna prawica którą trzeba zniszczyć.

    Tak mafia robi was w konia w te i z powrotem.
    I może tak robić na okrągło. Dla mafii (dla tej kultury korzennej) wszystko jest względne, nie istnieją wartości stałe za wyjątkiem jednej „szeroko rozumianych korzyści tej mafii”.
    Prawda dla nich nie istnieje istnieje „prawda” czyli narzędzi służące do robienia w konia naiwnych frajerów.

    I takie to siły rządzą obecnie tzw światem zachodnim.
    I to oni krzyczą „trzeba zwalczać korupcję” będąc jednocześnie największymi rozsadnikami korupcji i przestępczości.
    (klasyczne … „łapaj złodzieja” wykrzyczane przez złodzieja)

 5. Jak to coraz bardziej wyłazi szydło z worka.

  http://monsieurb.neon24.pl/post/130619,belgia-i-saudyjska-kasa

  Zaczynają wychodzić na powierzchnię prawdziwe sojusze.
  Wyłania się prawdziwa twarz tzw zachodu.

  Ta demokracja tzw zachodu okazuje się być tylko makijażem, jak na podstarzałej dziwce i złazi teraz jak z dziwki po całonocnej obsłudze marynarzy gdzieś w portowej, zatęchłej knajpie.

  To co wyłania się spod makijażu nie napawa optymizmem największego nawet optymisty.
  Realiści widzieli tę prawdziwą gębę od lat.. optymiści zaczynają się budzić, mieć wątpliwości, zastanawiać…
  To jest jakaś szansa dla świata.

 6. W Belgii podobno napisali kredą na ulicy, że są przeciw terroryzmowi, to się nazywa pomysł na terroryzm 😛

 7. „Mafia sądowa to standard w polskim systemie niesprawiedliwości. Sprawa rozwodu i podziału majątku moich rodziców trwa od 1993 roku. W 2013 roku sąd II instancji postanowił, że sędzia I instancji nie zrobił nic, zaniedbał wszystko, był całkowicie stronniczy. 20 lat dręczono i pastwiono się nad moją rodziną. Teraz sprawa rozpoczyna się od początku. Jedną sprawą jest rozwód – całkowicie sfałszowany. Drugą – sprawa karna, której akta zniknęły z sądu (niewygodne) – dla sądu nie istnieje. Trzecią jest podział majątku. Zamordowano całą siedmioosobową rodzinę. Zamordowano psychicznie i doprowadzono do całkowitego rozpadu więzi rodzinnych. Doprowadzono do złego zarządzania własnością (nieruchomość). Po złożeniu pisma do prokuratury z informacją, że w domu nikt nie mieszka, dom został całkowicie rozkradziony. Przypadek? Oni mordują psychicznie rodziny w tych sądach, doprowadzają do ekonomicznego rozpadu, a potem licytują ich mieszkania, nieruchomości za gówniane pieniądze. Jak ktoś jest niewygodny to kierują go na badania psychiatryczne i zamykają jeśli potrzeba. W obliczu postanowienia, które wydał sąd II instancji, wszyscy ci prokuratorzy, sędziowie, prezesi sądu, etc. wyglądają jak przestępcy, bowiem każdy z nich w pismach „informował”, że nie dopatrzono się niczego złego w prowadzeniu sprawy. Po 20 latach ta banda „sprawiedliwych” prowadzi sprawę od początku. To banda zwyrodniałych bandytów, a nie sądy. Ci ludzie nie mają za grosz odpowiedzialności. Etyka zawodowa to dla nich wielkie G. Większość z tych ludzi to moralne i intelektualne dno. Banda chamów i niedowartościowanych prostaków, którzy niszczą ludzi i są skorumpowani do szpiku kości. Zabrali nam 20 lat, czyli połowę mojego życia. Została mi może jeszcze 20, jeśli nie wykończą nas tymi swoimi bredniami sądowymi…”

   1. Ludzie, ludzie tylko mój przyjaciel mediator sądowy stwierdził, ze Polacy zamiast się dogadywać właśnie jak ludzie cywilizowani, iść na ugody, to niczym w „samych swoich” o palec ziemi/miedzy czy kawałek łyżki gotowi są pójść na wieloletnie udry, wykończą kogoś i siebie. To raz a dwa Kalina ma rację. Polacy to jak chłopi pańszczyźniani, nie potrafimy uderzyć pięścią w stół i powiedzieć basta a ilustracją tego naszego jakiegoś złamanego charakteru jest spór o TK 😀 Dlaczego, jeśli idę ulicą i słyszę same narzekania, nikt nic nie robi tylko czeka na Mesjasza? I jeszcze ten brak solidarności vide sprawa frankowiczów (mnie to nie dotyczy, to co się będę wychylać hahah) tak ludzie myślą, albo: dobrze mu tak.. no „dzień świra” na bieżąco) Niektórzy tu nawet są zawiedzeni, ze Zagórski zrzucił z siebie misje zbawiciela.

   2. „zrzucił z siebie misje zbawiciela.” Intronizować co się da ! ja mam zamiar inTRONizować Pieska którego jeszcze nie posiadam . ?

 8. Szajba Banderowców (zaprzysięgłych „przyjaciół rządzących Polską namiestników) sięga kosmosu.

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160329/2411954/Ukraina-satelity-Rosja.html

  Mam kilka dodatkowych pomysłów dla nich.
  Jak wiatr wieje w kierunku Rosji to Rosja powinna płacić bo to jest import z Ukrainy.
  Jak wiatr wieje w przeciwnym kierunku to Rosja powinna płacić za zanieczyszczanie Ukraińskiego powietrza (tam teraz nie znoszą ruskiego powietrza).

  Co mafia (odpowiednia propaganda) potrafić zrobić z ludzi to przeraża.
  Podobnie było z nazistami (ogłupienie Niemców) z islamistami, z banderowcami.

  Mafia sianie nienawiści opanowała do perfekcji (podobnie jak Gebbels).
  Ciekawe że ta sama mafia ciągle walczy z „mową nienawiści”.
  hehehe widać tu skrajnie skrajną obłudę, zakłamanie.

 9. Za dużo tych wszystkich informacji, nie ogarniam już tego. Przez cały czas poważnie traktowałem wasze słowa informacje, ale teraz roi mi się w głowie, lubię nowe informacje, ale mam w głowie ich tyle, że nie rozróżniam ktora jest ważna a która nie. To psychiczne znęcanie się nade mną 🙂 już lepiej piosenki dawajcie… 😛 hi hi naprawdę głowa pęka i choć mało tych informacji wychodzi, to już nie chcę mi się czytać, pytanie dlaczego? Przepaliłem się. hehe… ale żyjemy dalej. Szkoda, że nic nie rozumiem, ale tak było zawsze, nie wiem czy jasno się wyraziłem, informacja do informacji, ciągle jakieś nowe, może Wy to ogarniacie, pasuję Wam, że tyle tutaj tego jest? Ja wpadłem w jakąś pętlę…. męczy mnie to, ale wracam po jeszcze, tylko, że teraz już mnie nie ciekawią, dlaczego? nie mam zielonego pojęcia 🙂

   1. Buahahah okropny jesteś Medżik :-*
    Tomek a po co robisz coś, co Ci nie sprawia przyjemności? 😀 :-*

   2. Izabela :-* ja sobie wyobrażałem, że będzie nas tutaj dużo, że będą ciekawe tematy, rózne, przeróżniste, jak na forum o schizofreni, bo to tez bardzo rozwinięte forum, tyle ze tam gadają wciąż o chorobach a tu o zdrowiu, wolę NTV, bo już się przyzwyczaiłem, a czy nie sprawia to przyjomności? Hmm, myślałem, że gdyby jedna osoba mnie lubiła, to sprawiało by przyjemność, a ja mam dwóch Ciebie i Medżika, jest jeszcze Gaja, ale to osobny temat, problem jest w tym, że nie znam rówieśników, dlatego się tak nudzę i często piszę bzdury niezrozumiałe, bo Wy więcej wiecie, więcej przeżyliście, więcej się znacie… lubię ale już uważam ze słowami kocham, bo się nie sprawdzają… Lubię Was, dlatego tu jestem i sprawia mi to przyjemność, ale widzę swoje błędy, na tle waszych… i rozumiem, że nic ze mnie nadzywczajnego, myślałem, że wszyscy jesteśmy nadzwyczajni, ale tu jest po prostu czasem przedszkole. A ja już byłem w przedszkolu, ja nie mam tematów, ale Wy moglibyście zaczarować cały Świat, ja już nawet nie próbuję, jestem często zajęty teraz, poza tym do niczego się nie nadaję, co mi może sprawiać przyjemność, wszystko nie ale jest coś. Ruletka. Tyle , że gram znowu za darmo. Ale uzbieram to 500 zł. a może wszystko jest już nudne, mam chyba okres przekwitania, drugiego dojrzewania, i zastanawiam się nad sobą, bardziej niż nad kimś innym,a czasem po prostu nie mam sił by pisać, bo to nic nie daję, myślisz, że pisanie tutaj i czytanie nie sprawia mi przyjemności? Może, to czego ja chcę?? Tu się nie spełni… chcę pewności, że ze mną w porządku, a kiedy ją mam, myślę że mam wszystko, i wracam do punktu wyjścia, męczy mnie oddech nie tylko swój, jestem do niczego często. Taka karma. Szukałem wyjścia w świadomości, słuchałem Was, oglądałem, sprawdzałem, myślałem… i jestem tylko człowiekiem, niestety. Dlatego milczę. Bo nic ciekawego z moich ust nie wyjdzie, nie mam wiedzy o polityce, o duchowości, o religii, o ludziach, kto chcę o tym słuchać? Wolę być słuchaczem, jak napisał kiedyś Majestic… tylko, że tu nic się już nie dzieje. A ja naprawdę nie mam pomysłów, jedynie głupoty, jak o narkotykach… zero. Dlaczego ludzie stąd odchodzą?? Bo tylko są jak jest coś ważnego, a u nas wszystkich ważne już się skończyło, teraz są bierzące. I dlatego nic się nie dzieje i jest nudno, ale jestem bo mam Was. I Wy mnie. Przecież się lubimy nie??? Hee a tak bardzo chciałem żebyśmy się kochali… dlaczego się nie da?? Bo nikt nie chce, nie umie i nie ma odwagi kochać, a tego co kochał, kocha, najlepiej pod dywan, jedynie dwóch wiernych przyjaciół tu mam Ciebie i Medżika i dla Was poświęcam czas, ale nic ze mnie już ciekawego, łudziłem się tylko że jestem ciekawy, że te wszystkie słowa, coś oznaczają, nic nie oznaczają, zero. I gdzie tu jest szczęście? 😀 🙂 …

   3. I Majesticowi też się skończą pomysły, jeszcze trwa jako jedyny… ale wiedza jednego człowieka jest ograniczona, dlatego potrzebujemy siebie na wzajem, wszyscy dają tu coś ważnego, ale to powinno iść co minutę, czy nic się w świecie nie dzieje?? Każdy może czerpać inforamcję, z wp pl interia pl i tym podobnych, u nas dawało się zawsze z pierwszej ręki, każda informacja jest istotna, nawet te o sobie, bo trzeba się integrować, a tutaj co się teraz dzieje, Iza ma mądrość ponad wiekową, gdybyś Ty odeszła, było by tragicznie, są ludzie ale nie trwają. I to jest właśnie klucz do nas, dlaczego nie trwają z nami? To nasza wina, ja rozumiem, że mogę być przez kogoś nie lubiany, bo jestem tu od 3 lat, niemal codziennie, ja rozumiem, że mogę być nudny, że mogą mnie nie słuchać, rozumiem. Jestem głupi. Ale Wy jesteście mądrzy. Tysiące lat trzeba na taką wiedzę jak Wy macie, czasami myślę, że jesteście jedyni, nikt nowy nie chcę pisać, jedyny to Andrzej21. który zainspirował się nomen omen moją osobą… dziękuję Andrzej, bądz. Tylko ciężko jest określić to forum, było codziennie po 300-400 komentarzy, poszły w zapomnienie….. w zapomnienie odchodzą ludzie, to przykre. Sam się dziwię jak tutaj „trwam” (y) Dzięki.

   4. Myślisz Uzi, że to takie zapatrzenie w siebie aż? tylko my chyba jesteśmy naiwni (Ci co tu piszą) Reszta wie wszystko współczuć czy zazdrościć? hee….

   5. Nie łudź się, że otrzymasz jakieś osobiste wskazówki kogoś, na jakiś temat…………

    Otrzymasz tylko to czego się naczytali i uważają że zrozumieli i to przeżywają,,,,,,,,,,,,

    To jak w sklepie spożywczym codziennie: jest masło, jest chleb, są wędliny, cukier, maka itd………….

    Każdy Ci powie – JEST!

    Ale zapytaj się z czego składają się te produkty – sprzedawca nigdy nie wie, albo wie tyle ile przeczytał na etykiecie 🙂

    A jak chcesz się dowiedzieć konkretnie jaki co ma skład , to musisz zapłacić za szkolenie dla „producentów” np………..mąki 😀 😀 😀

    Ot i wszystko jak to działa.

   6. Majestic. Żagle zwijać? – NIE. Alew powinniśmy Ci co tu codziennie piszą, zamilczeć razem, na miesiąc i dać szansę nowym. Bo może mają nas dosyć…. 🙁 nie wiem sam.

   7. Osobistych wskazówek nikt nie udzieli, bo to jest osobista podróż. To nie pieczenie ciasta weź tyle mąki, tyle cukru, masło, jajka zamieszaj wstaw do piekarnika i voila.. a co zakalec wyszedł? Jedynym Nauczycielem człowieka jest WJ/Duch i On prowadzi. Najtrudniej w XXI wieku ludziom nie racjonalizować głosu Ducha. No i ludzie myślą, ze oświecenie to jakiś stan. Nie to stan pełnej wiedzy o sobie, o całym gównie co w nas siedzi, do prześwietlenia i akceptacji, bez wyparć i tłumienia, bez starania się by być kimś, kim się nie jest i nie będzie. To ciągłe potykanie się i wstawanie z kolan. Wejście w każdy cień, każdy lęk i każdą iluzję generującą cierpienie. I życie, codzienne. Ot cała tajemnica duchowości.

   8. I znowu bla bla bla bla………..

    Opisz swoje osobiste doznania……..prosto i zrozumiale…………

    Ale tego nie będzie…………..będzie tylko pouczanie……………..

   9. Panie roszczeniowy pocałuj mnie w nos. Jak napisałam, ze osobiste to osobiste.

   10. ot i wszystko co jest warte, a jak działa to , to już przy okazji, każdy powie. jeśli się dowie choć tego. czyli przeczyta instrukcje (łoświcenia) na opakowaniu płatkóf śniadaniofyk.

    i kiba to bardzo dobdzie. bardzio je dobdzie że ten duch … je taki mądry i sięm słuka tylko formatyków tych od różnych stanów skupienia jednego dla wielu, co umią se uzgadniać… wodę w kamyk a kamyk w kwiatka.

    wszystko jest świado-me i świa..>do>mością

   11. no ale jak o czymś nie ma na tfu Tubie, i w neostradzie wcale to pefnikiem tego no ni ma? 😛

   12. „zamilczeć razem” ok podpisuje się pod tym ! osobiście jestem weteranem, jestem tutaj od czasu prastarej TV Janusza nieco mnie sentyment ogarnia pamiętam audycje raz w miesiącu bodajrze , byli nas na Live niekiedy 8 osób , trójkąt, Kujot ,byli moderatorami na czacie, stare dzieje już , dlatego dałem te piosenkę „rodzinny dom odchodzi w zapomnienie ” W takim razie żegnam się z Wami może na zawsze już ? życzę Każdemu z osobna spełnienia Osobistych Marzen Pozdrawiam i życzę tego samego Tym co są tutaj nie obecni Tym wszystkim co dawali chwile niezapomnianej serdecznej radości .Dziękuje za Wszystko . 🙂

   13. Do napisania 1 maja !! Za miesiąc, podopisuję się, a jak życie pokaże coś innego to może na zawsze… będę obserwatorem, popatrz majestic i Wy ile może się zmienić przez ten miesiąc, anładujemy akumalotory, nie na zawsze Majestic, nie nie, ale rozumiem życie, i wiem, że może faktycznie na zawsze, więc żegnaj, albo do napisania, zobaczenia, w świecie 😀 Koniec.

   14. Wiedziałem, że Ci się to spodoba !! Ja czasem myślę, będą nowi, będzie extra. Ja już nie piszę nic.

   15. tych co siem dla dobrych rzeczy zakleli z ducha… zakleli w słonko i wiosnę i ciało i życie. dobry je ten duch, dobry a nawet bardzo dobry ten bóg` .. ja i dobry tato.. i to jest mądre i wszystko to jest mądre bo z jednego, w wielu stanach skupienia dla wielu mądrych… i wiosennych i na kamieniu.

Comments are closed.