Alternews – 24.04.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

7 thoughts on “Alternews – 24.04.2013

 1. Jeśli chodzi o strzelaniny to nie jest to jakieś programowanie przez rządy, tylko wpływ przemiany energetycznej Ziemi. Następuje polaryzacja postaw ludzkich. Z jednej strony wzrost empatii, z drugiej gwałtowne reakcje, zabijanie dzieci przez własne matki, samobójstwa i masowe morderstwa bez motywu. Ci ludzie nie potrafią przyjąć tej energii i w ten sposób wycofują się do świata tzw trzeciej gęstości. Ten proces niestety będzie jeszcze narastał w najbliższych latach…

 2. Proponuję rozdać każdemu w Stanach broń nuklearną, będzie to gwarantem pokoju i miłości..

 3. Witajcie.Moja wypowiedż dotyczy tematu spotkania w punkcie Stop nowemu porządkowi świata-tam byłbym na 12 miejscu jako wypowiadający sie -tu mogę być zauważony łatwiej.Wybory samorządowe-program-co zaoferować społeczności lokalnej?-bo zaoferować należy uczciwie i wykonać.Moja propozycja-dla Sobótki-powrót do szczęśliwej tradycji uprawy czereśni-nowe nasadzenia na terenach gminnych i małoruchliwych dróg-czereśnia,zbiory,sprzedaż czereśni,przetwórstwo-nasadzenia odmian niemieckich-we współpracy z instytutami niemieckimi-finansowanie-poprzez darowizny i zakupy.Ruch wolnych ludzi nie osiągnie celu ani sukcesu kiedy pominie instytucje o nazwie FUNDACJA-napisałem na tłusto aby było to jasne.To fundacja może być obdarowana,może dokonywać zakupów na rzecz miasta i gminy.Instytucja fundacji jest powołana do realizowania praw człowieka w ujęciu prawnym i w ujęciu subiektywnym-przykład-chcę zbudować lotnisko pod Ślężą-jeżeli znajde sponsorów-środki finansowe,a cele fundacji określone zapisami statutowymi to umożliwiają,to lotnisko zbuduje fundacja i ono będzie.To,że wymiotować sie chce po usłyszeniu słowa fundacja MUSI być wyleczone.Kolejna oferta dla gminy-zanim podacie ją krytyce prosze o zapytanie specjalistów,bo specjaliści z Belgii aż żałują ,że w Sobótce nie mieszkają i dojść nie mają aby stać sie naprawde bogatymi.Pisze o systemie podziemi,pisze o głębinach wód w zalanych kamieniołomach-to są miejsca które można przeznaczyć do wykorzystania do zmiany temperatury glikolu tłoczonego do wymiennika pompy ciepła.Ojciec Rydzyk wierci ,a Sobótka ma wywiercone,a że woda nie jest gorąca ?nie szkodzi tyle wystarczy do ogrzewania domów-to nie jest temat do oceny-do jest temat dla fachowców z firmy Wiessmann na przykład.Kto zapłaci za rury,za glikol ,pompy ciepła i przyłącza?-napewno nie gmina Sobótka,bo gmina zapłaci za śmieci.Wiessmann natomiast może wprowadzić do FUNDACJI środki za które fundacja zakupi pompy ciepła,przyłącza itd.W innym poście opiszę jak fundacja może obniżyć ceny każdego artykułu-działając jako instytucja dofinansowująca-non profit.Prosze również o przemyślenie znaczenia słowa eco-socjalne-jest to gospodarstwo socjalne.Gdyby przyjąc,że fundacja nasadza czereśnie dla gminy,przy zbiorach czereśni zatrudnieni są miejscowi bezrobotni,młodzież szkolna,czereśnie przetwarzane są w miejscowej-gminnej przetwórni i sprzedawane na polskim rynku-to jest to gospodarka socjalna.Tylko tyle mam dzisiaj do powiedzenia i może jeszcze to,że pod Ślężą czereśnie najszybciej i najpiękniej dojrzewają co gwarantuje zyski finansowe.

 4. Powiedzcie coś o pozbawieniu przez rząd opiekunów osób niepełnosprawnych prawa do dotychczasowego zasiłku w wysokości aż 520 zł miesięcznie.
  wykluczeniopiekunowie.blog/pl i program w ttv 25.04
  Sytuacja wielu osób ulegnie w ten sposób tragicznemu pogorszeniu. Rząd jak zwykle uderza w najsłabszych, którzy nie zostawią przecież swoich chorych bliskich i nie wyjdą na ulice.

 5. Bedzie duzo ciekawych wydarzen z ogniem prawdopodobnie na Ziemi bedzie sie dziac zwiazane z Archons oni to uzywaja ognia w sposob bardzo inteligentny poniewaz ludzie nie widza 4 D nie moga tego wyczatowac .Uzywaja to w taki sposob jakby ukladali puzle tej sytuacji tak zeby ona zaistaniala . Nie wiem jak to mam wytlumaczyc ale to jest najprosciej ( aranzuja ta sytuacje w dogodnych warunkach i miejscu ).
  Moim zdaniem nie trzeba widziec wystarczy miec Open mind i sie bedzie widzialo i czulo wszystko . Moze to sie niektorym ludziom wydaje smieszne dla mnie to jest bardzo normalne (doswiadczenie sie klania ). Jezeli chopdzi o bron to Ksiezyc powinien byc out z naszego nieba .
  Nie da sie juz go zmienic w pozytywna wartosc poniewaz zle istoty na nim mieszkaja jestesmy w jego sieci .

Comments are closed.