Alternews – 24.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

41 thoughts on “Alternews – 24.04.2015

 1. Zmarł Władysław Bartoszewski.
  Człowiek przeciętny intelektualnie ale za to pyskaty (Wałęsa miał to samo) który od zawsze wiernie służył żydom za co ci robili z niego „wielkiego autoryteta” (jak z Wałęsy i paru innych ewidentnych prostaków np. Radka, Donka, czy Bronka).
  Czy Polacy go pokochali ? Na pewno nie.
  Dowodem może być usunięcie ma Onecie opcji komentarzy pod artykułami dotyczącymi śmierci Bartoszewskiego. Tam by ludzie napisali co myślą.
  Onet nie chce by ludzie mogli napisać co myślą o Bartoszewskim… i wiemy dlaczego Onet nie chce…
  Bartoszewski bardzo przysłużył się żydom ale czy Bartoszewski przysłużył się Polakom, narodowi Polskiemu ? Znamy odpowiedź.

  Ta sytuacja pokazuje kolejny raz pod czyim butem żyjemy od 89r.
  „Polska istnieje tylko teoretycznie” jak mówił były szef MSW Sienkiewicz.
  W tym przypadku mówił prawdę (choć gdy mówi oficjalnie z reguły kłamie).

  Nigdy nie sądziłem że będę żył w tak zakłamanych czasach (propaganda PRLu to bajki dla dzieci w porównaniu z tym co się dzieje po 89r) i że będę żył po butem żydowskim
  który jest i mocno uwiera choć go nie widać (ale jak kto ma zmysł obserwacji to go zobaczy w korzeniach i w twarzach rządzących, „autorytetów, „ekspertów”, dyskutantów w TV …).
  Kraj którym rządzi mniej niż 1 % mniejszość narodowa (nieoficjalna mniejszość) to kraj który istnieje teoretycznie a naród takiego kraju nie jest zdolny do samostanowienia.
  A wszystko to zawdzięczamy Solidaruchom i KK z JPII na czele.
  Polska po zaborach istniała tylko przed wojną od 1920-1939r (20 lat) oraz po wojnie od 1944-1989r (45 lat).
  W 1989r Polska została zmieniona w żydowską kolonię i przestała być państwem suwerennym (politycznie, ekonomicznie, gospodarczo, kulturowo).
  Kolejnym nieuchronnym aktem etapem „rozwoju Polski” będą kolejne rozbiory.
  I Polacy nie mają tu nic do gadania.
  Rozmawiać o rozbiorach będą żydzi i Niemcy (jako zainteresowani masą do rozebrania)
  oraz Rosja i USA jako zainteresowani globalnym układem geostrategicznym.
  A to wszystko zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
  Jednym z tych którzy wywalczyli dla Polski taką „wolność” był Bartoszewski.

  1. I wlasnie przez te nieustanne wspominki nie wlaczalam tvp info i wiadomosci ostatnio.Lepiej sie czlowiek czuje jak nie słucha,ale i tak wole wiedziec co oni knują ,niestety.:( Zasmiecacze umysłu.

   Ciekawe ilu zostalo oplutych podczas rozmowy z tym panem hyhy,soooory.

 2. Januszek znów lekko zmęczony? Pewnie D.D. tak na niego wpływa. Nie daje sobie rady z emocjami i musi się rozluźnić.

 3. Jeszcze o Bartoszewskim, znalezione w sieci.

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/121733,czy-pan-bartoszewski-byl-zydem

  I wszystko jasne.

  Po 89r każdy Minister Spraw Zagranicznych „najjaśniejszej” był ..żydem lub głęboko rodzinnie „ukorzeniony”.
  Czyli Polskę reprezentowali i reprezentują na świecie żydzi (w czyim interesie reprezentują to chyba oczywiste).
  Dla świata Polska to żydzi to interes żydów to Izrael bis.

  Czy Polacy mają świadomość że są w swoim własnym kraju nikim, tanią siłą roboczą i znienawidzoną „lokalną ludnością” której żydzi, właściciele tego kraju, się boją, chcą się jej pozbyć lub wykorzystać jako tanią siłę roboczą.
  Czy Polacy mają świadomość że pełnią w Polsce taką samą rolę jak Palestyńczycy w Palestynie ? (poza czynnym oporem)

  Uwagi o Polsce w pełni odnoszą się do Ukrainy. Tamtejsze solidaruchy (czyli banderowcy) ciągle wyzwalają Ukrainę od Ukraińców pod nadzorem żydowskich oligarchów i dla żydowskich oligarchów. Ci oligarchowie to wprost żydowska agentura.
  Gdyby któryś przeciwstawił się Izraelowi to natychmiast „popełnił by piątkowe samobójstwo”… jak Berezowski który stęsknił się za Moskwą… i umarł nagle.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom i KK z JPII na czele.
  A Ukraińcy zawdzięczają swoją „wolność” banderowcom i ich kościółkowi (greko-kato).
  Jest pełna analogia do Polski i ten sam nadzorca.

 4. A tutaj lista ostatnio zamordowanych skrytobójczo „opozycyjnych” działaczy na „demokratycznej” Ukrainie.

  https://www.facebook.com/TruthfromUkraine/photos/a.1462094710680543.1073741828.1452285018328179/1641205862769426/?type=1&theater

  A wam polskojęzyczne media wmawiają że Ukraina to demokracja i wolność a takie jak wymieniono wyżej rzeczy robi tylko Rosja albo inni wrogowie światowej „demokracji”.

  Każdy kto popiera tę „Majdanową demokrację” ma krew na rękach.
  Każdy… Bronek, Jarek czy Dudek oraz ich zwolennicy, też. (o pomniejszych krzykaczach nawet nie wspominam).

  Głosujcie dalej na tę ubabraną w ludzkiej krwi „demokrację” solidaruchów.

 5. ŚWIETNE WIADOMOŚCI.
  Kto jest odpowiedzialny za exodus Afrykanów?Oczywiście USA.
  Kto jest odpowiedzialny za blokowanie przymierza Niemcy-Rosja i rzeczywisty podział wpływów w europie i na świecie ?Oczywiście USA.
  Gdzie się najlepiej pracuje i zarabia?
  Oczywiście USA-Anglosasi.
  A wiec Polska i Polacy są po lepszej stronie mocy.No nocne wilki, powinnyście zrozumieć że jak macie zakaz wjazdu do Kanady to też nie możecie wjeżdżać do Polski.
  Polska to strategic-corporation country,wiec Bye Bye Rosjianie jedzcie sobie do Monte negro albo Serbii i nie będziecie mieć problemu z czytaniem napisów hihihihihihihihi

 6. Witam .Janusz zapros prosze Pawlow KUKIZA I TANJANO -/obejrzalem PAWLA TANJANO w wywiadzie trojki i to jest kandydat na PREZYDENTA -MA SZANSE NA UWOLNIENIE NAS OD GLUPOTY W KTOREJ JESTESMY-DXZIEKI WIADOMO KOMU!!!!!!!/ Dajmy szanse aby uwidziedz tych dwoch Pawlow a moze i trzeci Pawel Nogal niech wspolnie z Januszem przeprowada ten wywiad prosimy i dziekujemy

 7. Witam .Janusz zapros prosze Pawlow KUKIZA I TANJANO -/obejrzalem PAWLA TANJANO w wywiadzie trojki i to jest kandydat na PREZYDENTA -MA SZANSE NA UWOLNIENIE NAS OD GLUPOTY W KTOREJ JESTESMY-DZIEKI WIADOMO KOMU!!!!!!!/ Dajmy szanse aby uwidziedz tych dwoch Pawlow a moze i trzeci Pawel Nogal niech wspolnie z Januszem przeprowadza ten wywiad prosimy i dziekujemy

 8. Panie Januszu, w pełni popieram te uniwersalne słowa, które wypowiedział Pan w ostatnich dwóch minutach (od 18:43 do 20:46 min.) i przyłączam się do Pana wzniosłych marzeń. Oby wkrótce stały się rzeczywistością!
  Serdecznie pozdrawiam 🙂

 9. Jolu, z całym szacunkiem zajmij się sobą a nie wypowiadaj na forum opinii o innych, bo ci to zaszkodzi na urodę.

 10. POLKI I POLACY obejrzycie ten filmik/8minut/ DR. LEONARRD COLDWELL -MY JESTESMY NAJWIEKSZYM ZAGROZENIEM DLA WOLNOSCI/ dziekujem

 11. polki i polacy obejrzycie /8 minut/ filmik o WOJOWNIKU o nasze ISTNIENIE TU NA TEJ ZIEMI I CYWILIZACJI-Dr. Leonard Coldwell -MY JESTESMY NAJWIEKSZYM ZAGROZEENIEM DLA WOLNOSCI – dziekujemy Janusz – prosba o wywiad z tym WOJOWNIKIEM O NASZE ISTNIENIE dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 12. i WOJOWNICZKA O POKOJ -ISTNIENIE NAS TU I TERAZ !!!!! /Messages & insights wiith Jasmuheen 2015/i piekna muzyka Meditation Magic in Japanese with Jasmuheeen/ i prosba Janusz o wywiad z ta Kobieta -SWIATLA . dziekujemy dziekujemy dziekujemy

  1. Nie wiem czy to prawda. Wiem że najskuteczniejszym znanym od wieków atakiem psychotronicznym jest „propaganda nienawiści”.
   Narzędziem technicznym pozwalającym na skuteczne prowadzenie tego typu ataków są media. (ambona, gazety, radio, TV , internet).
   Techniki to stosowanie na szeroką skalę kłamstwa, manipulacji, prowokacji mających uwiarygodnić kłamstwa (nawet bardzo drastycznych i krwawych) i jeszcze raz kłamstwa kłamstwa kłamstwa.
   Od 89r i nawet wcześniej jesteśmy zalewani tymi kłamstwami solidaruchów (solidaruchy to tylko wykonawcy , reżyserem była i jest mafia chazarska).

   I to jest obecnie stosowana na szeroką skalę wojna psychotroniczna.

   Kłamstwo (wojna psychotroniczna) jest złe ale istnieje kłamstwo mniej złe i dużo bardziej złe.
   Kłamstwo które ma na celu mobilizację do budowania własnego kraju do zmobilizowania patriotyzmu jest „mniej złe” bo stosowane w dobrych, pożytecznych celach.
   Kłamstwo stosowane by skłócić ludzi, by się zaczęli wzajemnie nienawidzić a wręcz mordować już nie jest „mniej złe” ono jest wprost zbrodnicze.
   (nie wspomnę tu o zbrodniczych prowokacjach mających na celu dostarczenia argumentów dla kłamstwa)

   Z tym pierwszym rodzajem kłamstwa (propagandy) mieliśmy do czynienia w PRLu (propaganda rozwoju gospodarczego, propaganda pokoju na świecie, propaganda rozwoju edukacji, ochrony zdrowia, nauki, kultury…i niechęci do zbrodniczej mafii która już wtedy mordowała na świecie na wielką skalę ..tak jak dzisiaj).
   Z tym drugim rodzajem kłamstwa mamy do czynienia po 89r aż do dzisiaj.
   Co chwila kłamcy każą nam nienawidzić kolejne ofiary zbrodniczej agresji tych kłamców (Jugosławia, Irak, Afganistan, Libia Kosowo, Syria, Białoruś, Korea Pn, Wenezuela, Kuba, Iran, Syria, …)

   Tak to wygląda z mojego punktu widzenia.

 13. POLSKI-PARYDYGMAT POKOJU I PROGRAMY -2012 World Peace Address with Jasmuheen /prosze obejrzyj i podziel sie z innymi/-to ta WOJOWNICZKA POKOJU -DOBRA od 30 lat we wszyskich spolecznosciach krajach zabiega i dziala -dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 14. januszowi na koniec jednak zamarzyły się mulatki z imigracji za pół free, think about hiv before it’s too late 🙂

 15. Ze strony Mariana Kowalskiego z wczoraj:

  O godzinie 19 miałem być gościem pana Jarosława Gugały z TVPolsat. W drodze do studia dostałem telefon, że „niestety muszą to odwołać”.
  Czyżby znowu nałożono zakaz pokazywania Kowalskiego w TV?
  Ale co tam, dadzą Kukiza – też na „K”.
  Co poniektórzy i tak się nie zorientują 🙂

 16. Czy polskich solidaruchów stać na takie zachowania ?

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/motocyklisci-z-klubu-nocne-wilki-w-katyniu/y2byns

  To gest pojednania. To moralny „nokaout”. Moralności nie ma nawet co porównywać.
  „Polską” moralność (oficjalną) reprezentuje i ustawia rządząca od 89r Polin, mafia.
  Polskim sługusom mafia surowo zabrania takich gestów w stronę Rosjan, mafia wręcz boi się takich gestów mafia lubi i wymaga wyłącznie jak polskie solidaruchy kajają się przed mafią (przed żydami) jak ich gloryfikują i wychwalają.
  Takie są obowiązujące w Polin „tryndy” polityczne.
  Kto się nie podporządkowuje tego mafia wystawia za drzwi lub wysyła do lepszego świata (gdy niebezpieczny dla mafii).

 17. Taka mnie naszła refleksja.
  Znane i uznane są takie przysłowia odnoszące się do dwóch stron:
  Zgoda buduje
  Niezgoda rujnuje.

  Uświadomiłem sobie że są też przysłowia odnoszące się do trzech stron relacji.
  Zgoda rujnuje … judasza (siewcę nienawiści, prowokatora..)
  Niezgoda buduje … judasza (…)

  Ten drugi zestaw przysłów jest bardzo aktualny w Polsce ponieważ Polska ma swojego judasza-nadzorcę. Dotyczy to również krajów arabskich … Europy wschodniej zachodu … wszyscy oni mają swojego judasza… i okazuje się że to sam judasz (zbiorowy).
  Wiecie przecież.

  1. Inna wersja tego przysłowia to
   Gdzie dwóch się bije tam trzeci (judasz) korzysta.
   Albo „Zgoda buduje a judasz bankrutuje”.

   Mądrości ludowe bywają naprawdę mądre.
   Trzeba tylko nad nimi podumać, pofilozofować, odnieść do dzisiejszych czasów..

   Pomyślcie nad zgodą. Nie dawajcie się omamić judaszowi.

 18. Sami zobaczcie i sami oceńcie.

  http://wolnemedia.net/polityka/zolnierze-z-bataliony-azow-ukrzyzowuja-i-pala-ludzi/

  Wg mnie to jest film autentyczny (korelacja akcji morderców i reakcji mordowanego człowieka). Podejrzane jest tylko przerwanie filmu w momencie gdy zaczyna się najdramatyczniejsza cześć (palenie żywcem ukrzyżowanego człowieka) nagrywający bandyta na pewno nagrał te drastyczne sceny, bo to właśnie ich kręci.
  Może chciano uniknąć zbanowania na YouTubie ?

  Zbrodni dokonano nocą, pewnie „nieoficjalnie”.
  Takich wypróbowanych w boju „przyjaciół” ma teraz Polska rządzona przez solidaruchów. Takich „przyjaciół” szkoli, finansuje, leczy, uczy w szkołach a wszystko za darmo czyli na koszt Polskiego podatnika.

   1. Super ciekawe.
    Grzegorz Braun zrobił o tym naszym „bohaterze” film „Towarzysz generał idzie na wojnę” https://www.youtube.com/watch?v=rE2yGuXGQ_8 .
    Jeżeli będzie gościem NTV bardzo proszę o zadanie pytania czy ten wątek – odnośnie prawdziwego pochodzenia Jaruzelskiego i faktu że nie został rozpoznany przez rodzinę – czy ten wątek jego biografii jest Grzegorzowi Braunowi znany i co sądzi na ten temat.

 19. Kolejny raz w TVP podczas opowiadania o kampanii wyborczej większość czasu zajmuje lansowanie Komorowskiego, potem Dudy trochę jedno zdanie mówi Kukiz a o innych tylko migawka i jednozdaniowa informacja, z jednym wyjątkiem
  ZERO INFORMACJI O MAGDALENIE OGÓREK.

  To jest chyba złamanie fundamentalnej zasady demokratycznych wyborów (pełna blokada dostępu do mediów i informacji w mediach).
  No w końcu nikt uczciwy po 89r nie może twierdzić że Polska to kraj demokratyczny.

  A przypomnę, że na Onecie w internetowym sondażu Magdalena Ogórek prowadzi z wynikiem ok 32 % potem Bronek 19% dalej Dudek 16%, Kukiz 11% …
  W sondażu jak go widziałem ostatnio na Magdalenę Ogórek głosowało ok 65 tys internautów na pozostałych proporcjonalnie mniej.
  Czyli razem był to głos ok 100 tys internautów.
  Mówiłem że te wybory mafia z fałszuje i dzieje się to na naszych (waszych) oczach.
  Media w rękach mafii sterują wyborcami poprzez informację „wybiórczą”
  A pracują jeszcze służy specjalne nad wynikiem.
  Dyspozycyjni prokuratorzy i sędziowie są gotowi na wyeliminowanie niewygodnego kandydata.
  No jest jeszcze piątkowy samobójca .. w rezerwie.
  Mafia zdecyduje ..ile wystarczy by wynik był „satysfakcjonujący” .. dla mafii.
  (czyli Bronek albo Dudek ewentualnie któryś z koni trojańskich mafii…).

  1. Błąd w rachunkach.
   Głosowało razem ok 65 tys/32 czyli ok 180 tys internautów.
   Sondaże na zamówienie czyli komercyjne (kto płaci ten wymaga) są robione na bazie 1000 „respondentów”.

Comments are closed.