Alternews – 24.04.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

10 thoughts on “Alternews – 24.04.2017

 1. Macron to taki Ryszard Petru wykreowany przez establiszment i ukrytą władze.Tak samo w Polsce wykreowano partie Nowoczesna i Ryszarda Petru na pewno nie zrobiono tego oddolnie .

  1. Słuszna diagnoza i bardzo optymistyczna.
   Optymizm wynika z tego że marionetki globalistów szybko się zużywają i kompromitują przed zwykłymi ludźmi (wyborcami).
   Świat ma już dosyć dyktatury globalistów z myckami.
   Ludzie nauczyli się ich marionetki rozpoznawać … i skreślać mimo gigantycznej akcji propagandowej w mediach globalistów.
   Oczywiście wszystkie sługusy globalistów mają obowiązek głosować na marionetkę wystawioną przez globalistów (partie stworzone przez globalistów udające tzw pluralizm dla naiwnych w Polsce to PO i PIS i parę kanap w USA republikanie i demokracji.. we Francji też jakaś parka lewicowo prawicowa..).

   Jak ludzie nie będą głosować na globalistów czyli zagłosują przeciw globalistom to są duże szanse na odsunięcie globalistów od władzy mimo całej harmonii sztuczek, przekrętów i oszustw wyborczych które stosują od lat we wszystkich koszernych „demokracjach” gdy tylko wynik wyborów nie jest dla nich pewny.

   Globaliści nie mają już poważnych nieskompromitowanych kadr (mokra robota bardzo brudzi CV) i wyciągają z kapelusza różne śmieszne najlepiej ładne marionetki nikomu nie znane ale ich media robią im gigantyczną reklamę (w Polce Duda, we Francji…Macrone…)

   Teraz wystarczy odrobina rozumu u zwykłych ludzi i mogą pozbyć się globalistów… na jakiś czas… a w tym czasie zmienić system tak by globaliści stracili wszystkie swoje „twierdze władzy” (sądownictwo, bankowość, media, gospodarka, służby specjalne, wojsko…).

   Wygrana wolności we Francji to koniec UE… globalny domek z kart (znaczonych) zacznie się coraz szybciej rozpadać na wielu płaszczyznach.

 2. Jeśli chodzi o Stany i Trumpa to chyba oni tam maja juz taka stara sprawdzona taktyke wyborczą,ze beda mowić jedno a potem nie dosc ze nie spełnia obietnic to jeszcze zrobia cos zupelnie odwrotnego.Chociaz Trump malo narazie pokazal ale jakies oznaki tego ze to nie bedzie wygladalo tak jak jego slowa juz są.
  Chociaz ..jeszcze nie bede przesadzac.Nie wiem co on ma w glowie.Czy po wyborach juz jest tak zaszantazowany kandydat ze juz niewiele moze czy o co chodzi.
  A te trendy spoleczne i to w czym gustujemy politycznie mysle ze oni znają lepsze bo prawdziwe statystyki ,jak te poglady sie wyrażają ,ale nie sa w stanie przewidzieć kto pojdzie na wybory a kto nie i kto zaglosuje ,i jak te glosy sie rozłożą ,wiec wychodzi taki Trump anty wydawaloby sie establiszment ,bo takie sa nastroje spoleczne i mowi co chcemy uslyszec.Stany to niestety nie Polska Stany to źródełko tego zła ,pomijajac Izrael ,wiec tam jest chyba ciężej być takim nieuzależnionym .
  A w Polsce ,owszem realizują obietnice ,ale jesli chodzi o takie kluczowe koncernowe interesy sie uginają niestety.GMO ,szczepionki a za uchodźców chyba im jeszcze nikt dobrze nie zaplacil dlatego ich narazie tutaj nie ma.Za to zeby 500 + nie bylo tez nikt nie chcial im zaplacic z tego wynika,nikt wielkiego interesu w niedawaniu ludziom tych 500 zl nie zwęszyl ,dlatego jest.I w tym pis jest lepszy od innych ze ma jakies pozytywne przynajmniej intencje w przeciwienstwie do nowoczesnych platform ,ktore nawet intencji nie maja,maja za cel swoja kieszen i ubożenie wszystkich innych.Dla
  Usa jest tylko jedna rada ,ustrój jak w Szwajcari,bo jak mozna sie wkurzyc jak ktos mowi jedno i nie realizuje a mowi jedno a robi potem wrecz odwrotnie.
  No to nastepna taktyka jak by spoleczenstwo wyrazalo swoja chęc na demokracje bezposrednią ,to wystawią kandydata ktory powie ze to wprowadzi a potem wprowadzi ustroj totalitarny .tak to sie teraz bedzie robic.
  no i kolejna taktyka ,tak tak macie racje gmo jest złe ,wprowadzamy gmo.
  Po co sie bic na argumenty.

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/99689-wielka-katastrofa-planowana-jest-na-2017-rok-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-i-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej

  i tak ..mowa tam ze lotnisko pod Berlinem nigdy nie zostanie zbudowane bo to lewy budzet na budowe tzw schronow no i tu artykuly na potwierdzenie:
  http://www.rp.pl/Lotnictwo/311219941-Berlin-miliony-na-przyspieszenie-budowy-lotniska-centralnego.html#ap-1
  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nowe-lotnisko-w-berlinie-nie-bedzie-gotowe-w-2017-roku-budow,nId,2340559
  nie wiem czy lotniska sie tak dlugo buduje ,moze i tak a moze nie.Moze wiekszosc lotnisk jest budowana latami bo to zawsze dobra przykrywka na lewy budzet.przeznaczony na niewiadomo co.

 4. „Patriotyzm”, „praworządność” i „demokracja ” PiSu i PO też.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201704265337999-Mateusz-Piskorski-zostal-dotkliwie-pobity/

  Można powiedzieć klasyka koszernej „demokracji” czy kiedyś koszernego kapitalizmu a nieco później również koszernego komunizmu.
  Na bliskim wschodzie obserwujemy od lat koszerny terroryzm (zarządzanie terrorystami, najemnikami, pożytecznymi idiotami oraz ich sponsorami)
  Na Ukrainie obserwujemy koszerny Banderyzm a w Polsce koszerny „solidaryzm” czyli zdradę narodową.

 5. Znalezione w sieci.
  „Talmud najlepszy kodeks mafijny”
  http://www.wandaluzja.com/?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny

  W nim taka charakterystyczna rzecz.. każdy zakaz jest do obejścia jak się zna dobrze Talmud.
  Mnie się skojarzyło to z naszym systemem podatkowym … tak złożonym że każdy zakaz jest do obejścia … dla tych co wiedzą..
  I wniosek jest oczywisty … prawo podatkowe jest „talmudyczne” tzn skonstruowane wg tej samej zasady co Talmud.
  Nic dziwnego skoro od 89r jesteśmy w niewoli u Talmudystów dzięki Solidaruchom i KK a wbrew woli Jaruzelskiego i Kiszczaka.
  I tu zrozumiała jest nienawiść Talmudystów do Jaruzelskiego i Kiszczaka.

Comments are closed.