Alternews – 24.05.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

58 thoughts on “Alternews – 24.05.2017

 1. Do zazdrosnych bezdzietnych w kontekście krytyki programu 500+

  Bezdzietni to gatunek wymierający … nie będą mieli następnych pokoleń.
  Bezdzietni są nieperspektywiczni, nie mają przyszłości.
  Bezdzietni to ewolucyjnie droga do nikąd to ślepa uliczka ewolucyjna.
  Bezdzietność to gatunkowa anomalia bardzo groźna bo grozi wymarciem gatunku.
  Bezdzietni są bezużytecznym odpadem ewolucji gatunku.
  Bezdzietni są jak geje… zboczona relacja ze światem… prowadząca do wymierania gatunku.
  Bezdzietność to dewiacja.
  Trzeba stawiać na przyszłość na rozwój… a to oznacza dzieci , rozmnażanie…

  Proponuję bezdzietnym zastanowić się nad swoją rolą dla narodu w perspektywie historycznej.
  Nażreć się samemu i kupić sobie ładne buciki czy odlotową brykę to zerowe znaczenie dla przyszłości narodu.
  Przyszłość narodu to dzieci czyli rodzina…

  Państwo w interesie narodu powinno doić bezdzietnych w interesie dzietnych czyli w interesie przyszłości narodu. Kiedyś za PRLu był podatek „bykowy” i to była słuszna koncepcja. Podatek można zastąpić ulgami dla dzietnych… to finansowo wychodzi na to samo a ładniej wygląda.
  Każdy selektywny podatek można zastąpić selektywnymi ulgami dla reszty i odwrotnie. Politycznie wygodniej jest operować ulgami bardziej cieszą i mniej wkurzają.

  1. Kontynuując wątek narodowo demograficzny.

   Gigantyczną zdradą interesów narodu Polskiego było wyrzucenie na zmywaki kilku milionów Polaków. Równie wielką zdradą interesów narodu Polskiego jest zastępowanie tych wyrzuconych Polaków milionową imigracją do Polski banderowców czyli wrogów narodu Polskiego… i to na warunkach jakich nie Polska nie dała wyrzucanym z Polski Polakom (Ukraińcy są wspierani finansowo przez państwo Polskie to samo Państwo które nie miało nic do zaoferowania Polakom po 89r).
   Jak ktoś tu nie widzi planowego niszczenia narodu Polskiego to nie jest zbyt inteligentny (delikatnie mówiąc).
   Jak ktoś nie widzi sprawców i wykonawców tej gigantycznej zdrady narodowej to … jak w poprzednim zdaniu.

   Podpowiem że wykonawcami tego aktu zdrady na narodzie Polskim są Solidaruchy. A to nie jedyna płaszczyzna zdrady narodowej na gigantyczną skalę. (bandyckie prywatyzacje, udział w bandyckich wojnach w cudzym interesie…zniszczenie systemów edukacji narodowej, opieki zdrowotnej, grabież emerytur w OFE….)

   Tak wielkiej skali zdrady narodowej Polska nie miała w całej swojej historii.
   Nawet Targowica tak nie zniszczyła narodu Polskiego i jego zasobów jak Solidaruchy (O PRLu nie wspominam bo PRL budował potęgę gospodarczą Polski, w PRLu ludzie się rozmnażali, był wysoki przyrost naturalny…poziom edukacji był niezwykle wysoki i całe pokolenie wyedukowano na techników, inżynierów budowniczych Polski.). Solidaruchy to wszystko zniszczyły łącznie z poziomem edukacji (autorzy tych solidarnościowych reform oraz całe ich zespoły wraz z doradcami powinni być potraktowani jak najgroźniejsi dla narodu Polskiego zdrajcy narodowi. Powinno się powołać specjalny Trybunał do osądzenia skali zdrady narodowej i wymierzenie stosowanej kary zdrajcom.

   Nic takiego się nie dzieje… oznacza to że Polska dalej nie jest suwerenna.

   1. Oskar Dawni banderowcy , a młodzież jaka tu przyjeżdża na studia i podejmuje dorywczą pracę , to są zupełnie inne osoby . Dlatego przestań judzić . Mam koleżankę , której rodzice zostali podle przepędzeni z dawnych polskich ziem / gdzie mieli dom / i dodatkowo dostali wyroki śmierci . Tak więc gdyby tam chcieli powrócić, czekała ich śmierć . Dlatego nawet wiele lat po wojnie , bali się tam pojechać i zobaczyć swoje tereny . Natomiast – Ta moja koleżanka / wspaniały człowiek / , mając pewne możliwości , działała / jeszcze nie tak dawno/ w tym kierunku , aby nawiązać przyjaźń polsko- ukraińską . Kiedy ją zapytałam skąd ma tyle siły , aby podjąć takie działania – powiedziała mi , że nie chce , aby kiedykolwiek powtórzyła się taka potworna , tragiczna historia , jaka kiedyś miała miejsce . Podziwiam Ją za to .

   2. Jedna koleżanka wiosny nie czyni.
    Tak jak Polacy pamiętają Wołyń, Pamiętają okupację Hitlerowską
    tak i Ukraińcy pamiętają wyczyny Piłsudskiego na Ukrainie, pamiętają walkę Bandery i Akcję Wisły.
    Podobnie Amerykanie nie lubią Rosjan… itd
    To nie jest tak że kolejne pokolenia nie mają żadnych sentymentalnych związków ze swoim pochodzeniem, historią przodków… i ich relacjami z innymi narodami.

   3. Gaju zobacz jaką ideologie propagują ,mogę tak samo powiedzie rże nic do nich nie mam mimo tego że w pamięci rodziny zostały pogromy z tamtych czasów , i tak mieli dużo szczęścia Ukraińcy mieszkający na terenach byłej Polski , bo nie doznali komunizmu międzywojennego czasu wielkiego głodu itp , uważam że nienawiść do Polaków zrodziła się poprzez działania Szatana spod Rzymu , niszczącego Ich Cerkiew na tamtych terenach , który wcześniej podle podsycał te ludność po utracie Galicji co się powtórzyło ponownie podczas 2 wojny . a tutaj następna sprawa w skrócie ” W konsekwencji osobistej interwencji gen. Andersa w Londynie, a także stanowiska Stolicy Apostolskiej[25], Brytyjczycy mimo sowieckich żądań nie wydali żołnierzy ukraińskich Stalinowi, gdyż uznali ich za obywateli polskich (byli nimi bezsprzecznie do 1939 – agresja i okupacja sowiecka z 17 września 1939 nie zmieniała ich statusu prawnego) i umożliwili im osiedlenie się w r. 1947 w Wielkiej Brytanii i krajach Wspólnoty Brytyjskiej[26]. Gaju Gaju Gaju ???

   4. Majestic Ludzie ze wschodu Polski , najlepiej pamiętają tamte okrucieństwa jakie wtedy się działy . Wiem to sama z rodzinnych opowieści . Dlatego podziwiam takich ludzi , którzy chociaż pamiętają krzywdy wyrządzone ich rodzinom , dążą jednak do Pokoju i przyjaźni między narodami a nie do dalszego pielęgnowania nienawiści . Nienawiść jest jak WRZÓD , który powoli dojrzewa a w końcu pęka aby POMŚCIĆ , co niesie kolejne przerażające ludzkie tragedie .

   5. Ha Ha HA przyjaźń polsko- ukraińską .Raczej biznes polsko -banderowski.Do dla forsy przyjaźnicie się z wnukami morderców.
    Piłsudski jaki był to był ale razem z Petlurą chcieli załatwić sprawę Wołynia .AKCJA ,,Wisła” odbyła by się dużo wcześniej,lecz głupi zawistny naród/plemię nie wiem jak ich nazwać kolaborowali przeciwko silnej/ zdecydowanej polityce.Zapamiętajcie sobie ze Hitler by nigdy nie napadł na Polskę.Byli byśmy sojusznikami i żadnych Słowian by nie tkną bo takowych nie ma. Ta idea słowiańska to druga odsłona komunizmu ,wymyślona na Kremlu i służąca tylko wyłącznie Ruskim którzy chcą odzyskać wpływy byłego bloku komunistycznego.

   6. A więc bycie z Niemcami jest zawsze na rękę, abyscie później nie dziwili się że wasi najbliżsi są mordowani,grabieni,wypędzani itd.
    Bycie z Niemcami to nie bycie Vasalem/poddanym lecz prowadzenie polityki bogacenia się jednostki która wprost prowadzi to wzrostu duchowego/wzrostu świadomości.Jak na razie to wszystkie rządy począwszy od odnowy/sanacji zarzynają was/grabią a wy cieszycie się że jestescie patriotami/idiotami bo tylko idiota nie widzi tego syfy i tkwi nim.

   7. Słowian nie ma ? Tak może twierdzić tylko zaciekły wróg Słowian i ich kultury. Zresztą już zdemaskowany tutaj jako obce plemię pasożytujące na Słowianach.
    On jutro stwierdzi że nie czegoś takiego jak Arabowie, Indianie, czy aborygeni. wiemy wiem znamy idee rodem z talmudu że istnieje tylko jeden naród.. „wybrany” a reszta to goje czyli niewolnicy,… znamy te idee.

    Słowianie to język, kultura tradycje, historia.
    Język pozostał do dzisiaj wspólny choć z wieloma naleciałościami. prof.Miodek to pięknie udowadnia.
    Kulturę i tradycję Słowian mordowało przez prawie 2000 lat chrześcijaństwo. Mimo to ta kultura przetrwała do dzisiaj.
    Badania pokazują że nawet Niemcy to Słowianie tylko mocno wynarodowieni.

    Inna prawda to taka że nie ma narodu żydowskiego to wspólnota religijna nie narodowa. Prawdziwi żydzi zamieszkiwali Palestynę przeszli na Islam. Dzisiaj są uciskanymi i mordowani przez zewnętrznych intruzów nazywających siebie żydami a nie mających żadnego genetycznego łącznika z narodem biblijnych żydów.

   8. Majestic Dlaczego w swojej wypowiedzi ,utożsamiasz mnie z KK ? Dlaczego nie chcesz zrozumieć , że nauki Jezusa , odbiegają od nauk KK . NAUKI JEZUSA – TO PRAWDZIWA DUCHOWOŚĆ a nie religia , która jest ludziom podawana ! Na tym Forum są osoby , które akurat w tym wcieleniu są Żydami – tak więc nic dziwnego , że nauki Ramthy i Saint Germaina negują , bo te wyjaśniają /między innymi / Kim naprawdę był Jezus Chrystus i jakie nauki próbował ludziom przekazać . Spróbuj chociaż raz odróżnić Astral , od tych wspaniałych nauk , które próbują OBUDZIĆ I WRESZCIE WYZWOLIĆ , uśpionego mentalnie Boga -człowieka . Nie winię ludzi , którzy mnie tutaj atakują – bo mają od dzieciństwa wpisane takie programy , że Jezus to zło i Żydzi właśnie przez niego są prześladowani .

   9. ,,Nie ten wróg który mówi w twarz ale ten co milczy/knuje,, np dzieli ludzi na Słowian/germanów/czarnych, białych itd. Podział nie ma znaczenia ,cel zawsze ten sam podzielić ludzi dla własnych celów.Doktryna komunizmu wygasła w ludzkich umysłach wiec trzeba zastąpić ją Słowiaństwem .I to nie ma znaczna że Słowiaństwo wywodzi się z Arii,Ariowie od Atlantów wysoko rozwiniętej cywilizacji, która defakto jednoczy wszystkich białych.Jest za to Słowiaństwo, najbardziej zdegradowane/ zacofane,podzielone plemiona które w wyniku utraconej wiedzy/technologi,degrengolady duchowej, zmuszone były do poddaństwa/niewoli ,,cywilizacji ”łacińskiej.Narzucenia dziwacznej religii,tradycji , obyczajów w zamian za fałszywą wiedze i fałszywe bezpieczeństwo .Ma natomiast i to wielkie znaczenie, komu zależy na reaktywacji trupa słowiańskiego i do jakich celów chcą użyć starej jak świat doktryny,wyzwalania SŁOWIAN z pod okupacji łacińskiej.
    Wizygot.
    https://www.youtube.com/watch?v=ueB0rsmoJKo

  2. Niektóre gatunki nie rozmnażaja się w niewoli. Po prostu.
   @Oskar – a pomyslałeś może choć przez sekundę, że niektórzy może nie mają dzieci dlatego, że nie chcą ich sprowadzać na taki świat, jakim on jest obecnie?
   Jak mógłbyś spojrzeć własnemu dziecku w oczy, jeśli powiedziałoby – „tato, przecież wiedziałeś jaki tu jest syf! Dlaczego mi to zrobiłeś?”
   I co? Trzeba by się tłumaczyć albo wypadkiem przy pracy (trochę głupio), albo egoistyczną chęcią posiadania potomstwa (jeszcze gorzej…) 😛 Więc mi tu hasłami o „bykowym” nie wymachuj, bo to tylko kolejny przejaw tego systemu zniewolenia.

   1. Bardzo trafiona sentencja
    „Niektóre gatunki nie rozmnażaja się w niewoli. Po prostu.”

    Na tym tle powinnyśmy zmodyfikować definicję „niewoli” i mierzyć stopień niewoli przyrostem demograficznym.
    Ten przyrost naturalny jest również miarą poczucia bezpieczeństwa i szczęścia narodu.
    Jak na tym tle wyglądają II RP, PRL i III RP każdy widzi.
    Trzeba uwzględnić poziom edukacji społecznej w II RP dominowała „edukacja” kościelna czyli żadna w zakresie edukacji seksualnej.

    Bezdzietność to forma gatunkowego samobójstwa.
    Bykowe ogranicza te samobójcze tendencje.. i na tym polega jego społeczna wartość.

   2. Robert Tak czy inaczej facet , który tak myśli , nigdy nie zagra w piłkę , ze swoim własnym synem .

   3. @Gaja – Realizować się można na wiele sposobów. Przykład który popdałaś nie jest jedynym możliwym na szczęście. a co powiesz o facecie, który nie zagara w piłkę z własnymi dziećmi, bo jest tak zatyrany (m.in. na utrzymanie tychże dzieci), że nie ma zwyczajnie na to czasu i siły? Czy to jest lepsze? Bo jak dla mnie jest to o wiele bardziej smutne.
    @Oscar „Ten przyrost naturalny jest również miarą poczucia bezpieczeństwa i szczęścia narodu.” – poniekąd można by tak na to spojrzeć. Tylko że taki wskaźnik jak „szczęśliwość społeczeństwa” raczej nikogo nie interesuje 😛 Jest jeden znany mi wyjątek – Buthan, gdzie podobno istnieje ministerstwo szczęścia, ale to nie jest demokratyczny kraj ino królestwo. Pod względem cywilizacyjnym kompletnie zacofane, ale za to z nie zniszczoną przyrodą. Nowoczesność szkodzi… 😛

   4. Qcyp Nie jestem za jedzeniem zwierząt , to po pierwsze – a mój post do „shado” miał zupełnie inny charakter i nie dotyczył konsumpcji zwierząt , tylko innej wypowiedzi „shado” do mnie” . Ty natomiast może nie jesz zwierząt, ale rekompensujesz to sobie, zajadaniem mentalnym innych ludzi. Nie wiem czy to drugie , nie jest jeszcze gorsze , bo w ten sposób też można również uśmiercić człowieka .

   5. qcyp ja lobie króliki i owszem raczej na patelni, są bardzo smaczne i dobre 😛

    a za duchowość się nie muszę brać by być bardziej jakaś. bo ja jestem wyrazem ducha więc? ty mi tu nie, panie bardziej duchowy myślał by kto 😛 przez żołądek bo coś je albo czegoś nie je, a czym karmić się nie wie 😉

    a wracając do niepohamowanego rozmnażania się, to właściwie domena pasożytów i wirusów …

    a jeśli ktoś jest nieśmiertelny?

    a jeśli jest pozaziemskiego pochodzenia? na przykład.

    to co jak by się tak rozmnażał czyniąc sobie „wasze” imperatywy biologiczne i „najwyższe dobro” jak jaki filmowy obcy czy gatunek czy zakaźna choroba za priorytet się rozmnażać jak zwierzę?

    dajcie pisiory ludziom spokój, już żeście narobili te same gęby dobrego dla innych i dla ich dobra jak dla debili jacy sami o swoje nie mogą i nie potrafią zadbać? a życie potomstwo to osobista sprawa ludzi…

   6. Robert Masz rację , realizować się można na wiele sposobów . Tak więc nic na siłę a zwłaszcza posiadanie dziecka , które powinno się rodzić chciane i kochane .

   7. a wracając do niepohamowanego rozmnażania się, to właściwie domena pasożytów i wirusów …

    a jeśli ktoś jest nieśmiertelny?

    To nie je mięsa ,nie krzywdzi, nie zabija ,aby nie mieć wirusów/pasożytów/patogenów .Jest ponad mordowaniem/zabijaniem i z tego wynika długowieczność. A kto wie czy i nie NIEŚMIERTELNOŚĆ.????

  3. a jeśli ktoś z jakichś sobie wiadomych względów nie może mieć dzieci, bo na przykład jest chory na bezpłodność, albo ma jakąś dziedziczną kwestię jaką nie chce obciążać dzieci to co? do dołu z wapnem?

   ktoś kto widzi świat przez pryzmat rozporka, gdzie gzić się i machać potomstwo jak zwierzęta jest mało inteligentny i jak wyżej

   1. Na świecie istnieją wyłącznie gatunki które się rozmnażają.
    Innych z powodu skończonego czasu życia najzwyczajniej nie ma.
    Trzeba się „gzić” by przetrwał gatunek.
    To czysta logika i czysta matematyka.
    A poza tym gzić się jest fajnie… natura nagradza takie zachowania wielkimi przyjemnościami i reakcjami prozdrowotnymi organizmu w tym reakcjami wpływającymi kojąco na psyche.

    Polecam gzić się do woli … ale dzieci planować rozumem… uwzględniając interesy narodu i gatunku.

   2. aha no to wszystko jasne i żyli długo i szczęśliwie, koniec wszelkich kłopotów bo

    fajnie jest, i jest jak jest.

    no to żem się dowiedziała i problemy świata rozwiązane w iście polskim stylu

    spychologia.

 2. Kiedy ją zapytałam skąd ma tyle siły , aby podjąć takie działania – powiedziała mi , że nie chce , aby kiedykolwiek powtórzyła się taka potworna , tragiczna historia , jaka kiedyś miała miejsce . Podziwiam Ją za to .

  Żyjecie tymi samymi dogmatami religijnymi ,schematami,odtwarzacie wszelakie tradycje i zwyczaje .To dlaczego to ma niby nie powrócić???? I co na chciejstwo/pragnienie do DZIAŁANIA/AKCJI/ŻYCIA. ????
  Świadomość nie chadza z naiwność/głupotą Gajuuuuuuu………………………
  https://www.youtube.com/watch?v=lcOxhH8N3Bo

  1. A swoją drogą to Janusz Z jest Łemkiem albo Bojkiem, wszak z Gorlic pochodzi. Powinien jakiś program nakręcić o wysiedleniach, AKCJI WISŁA ITP………….

 3. Głupoty, jest więcej kobiet niż mężczyzn, nie tylko chory umosłowo nie raz nie może mieć dzieci, ale również ludzie na wózkach inwalidzkich czy po wypadkach, nie raz doczekasz starości aż znajdziesz swoją ukochaną, a wtedy tez jest za pózno na dzieci, bezdzietność, ma swój urok, ja chciałbym mieć dzieci/dziecko, a co jeżeli mi zginie pod kołami samochodu jak będzie miało 5 lat???? Oscar zastanów sie co piszesz, geje też mają swój urok, nie wiązać gejów, z łóżkiem, to mili ludzie przeważnie, Oscar,Oscar,Oscar, wytęż umysł !!!

  1. Temat się pojawił na tle krytyki zazdrośników o 500+.
   Cały kontekst to walka o przetrwanie narodu czyli demografia.
   Wiadomo że są wyjątki, nieszczęśliwe przypadki, niemożności…
   Istotą mojej wypowiedzi jest demografia bez której naród wymiera ..na zawsze i nieodwołanie w skali historycznej.
   A naród to wartość o wiele większa niż interes jednego geja czy innego pazernego na przyjemności nieudacznika demograficznego.

   1. Dzięki za wyjaśnienie, ja jednak pociągnę temat, jaki ciągnąłem, bo chodzi o zranionych, zdradzonych w związkach, często taki ktoś, chce być sam do końca życia, losy ludzi są różne… to tylko chciałem powiedzieć, pomijając temat główny. Miłego Dnia.. 🙂

  1. Qcyp Ja nie oglądam takich okropności . Mam za słabe nerwy aby to oglądać i potem pałać nienawiścią , do potomków tych , którzy to robili .

   1. Musisz wiedzieć a nie nienawidzić ażeby przypadkiem historia się nie powtórzyła.Nienawiść, lęk,agresja ,emocje to wszystko ciemna strona mocy.Bez zrozumienia nie ma wzniesienia.

   2. Qcyp Mnie nie musisz pouczać w tej kwestii – ale po obejrzeniu takich filmów , budzi się często w ludziach , uczucie nienawiści . Ta nienawiść tkwiąca w ludziach , może spowodować kiedyś , kolejny krwawy konflikt .

  2. Qcyp Na wzajemnej nienawiści polityków i narodów ZYSKUJĄ TYLKO POTĘŻNE KONCERNY ZBROJENIOWE !!!!!!!!!!!!!!!!! To są potężne zyski finansowe – więc nie ważne jest ile ludzi zginie, lub straci dorobek całego własnego życia , ale WAŻNE JEST , ABY SIĘ DOBRZE BROŃ SPRZEDAWAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. No waśnie tutaj piszemy/szczekamy żeby ludzie przeszli na Jasną Stronę Mocy. Każda wydana złotówka w systemie to broń przeciwko nam.No ale ty nie chcesz żyć bez pieniedzy /nie jesteś gotowa /okoliczności nie pozwalają.Wiec tkwisz w ciemnej stronie mocy.
    https://www.youtube.com/watch?v=MgJGbd_0Ryk

   2. Qcyp Pieniądze nie są ani dobre , ani złe . To ludzie nadają raz dobre a raz złe etykiety , tej energii. Ty nie chcesz pieniędzy , ale za to kochasz bomby atomowe , którymi mógłbyś chętnie wymordować ludzi . Taka jest niestety, ta twoja etyka .

  3. Qcyp LUDZIE PRZYPOMINAJĄ SWOIM ZACHOWANIEM – OBSZCZEKUJĄCE SIĘ ALBO GRYZĄCE SIĘ – PIESKI NA ULICY, KTÓRE NALEŻĄ DO DWÓCH RÓŻNYCH PANÓW . Taka jest prawda i nie sposób temu zaprzeczyć , bo widać to na każdym kroku , nawet tutaj na tym Forum . Tak – małe ludzkie „ego” uwielbia takie gierki , gdyż nimi żyje i nimi się odżywia .

  1. Za ruskimi motocyklistami urządza się pościgi i łapanki.. a Banderowskie czołgi jeżdżą sobie po Polsce jak chcą.
   To kwintesencja „polskiej demokracji”, „demokracji solidaruchów”, co będziemy ściemniać ..”koszernej demokracji”.

  1. No trudno będzie się wam wybronić, wszak wasza religia, państwo, historia to żydostwo 1klasa.A może by tak zacząć od wewnętrznej rewolucji i skończyć z demagogią.Nie jestescie gotowi aby Polska Laicka/Lechicka zaistniała.
   Swoja droga ładne/białe zęby jak na takiego obrośloka hihihihihihihihihi

  2. Za mocne. Sądzenie i karanie zdrajców powinno nastąpić dopiera po odzyskaniu niepodległości. Wcześniej można jedynie zapowiadać takie działania.
   Inaczej rządzący Polską od 89r wewnętrzni wrogowie Polski razem z wrogami zewnętrznymi (globalny sojusz globalistów) zorganizują Narodowi Polskiemu piekło pod tytułem „walka z terroryzmem”.
   Jak taka walka wygląda widzimy na co dzień na Ukrainie, w Libii, w Syrii.. wcześniej w Jugosławii.
   Teraz trzeba ludzi uświadamiać. .. i dążyć do zmiany ordynacji wyborczej tak by oszustwa wyborcze nie były możliwe.
   Świadomy naród nie zagłosuje na zdrajców.
   Tu miejsce na zmiany w mediach w kontekście wyborów, prawach do publikowania sondaży i odpowiedzialności za fałszywe ((nietrafione) sondaże (odbiegające od wyników wyborów).
   Trzeba walczyć o równe szanse wyborcze dla wszystkich kandydatów, o wykluczenie „polaków” słabo mówiących po Polsku…”polaków z wieloma paszportami, Polaków na stałe mieszkających poza granicami Polski.
   Głosować powinni wyłącznie Polacy mieszkający w Polsce i posiadający jedno obywatelstwo..Polskie.

   Trzeba tworzyć organizacje społeczne które będą o to walczyć w mediach, w sądach, wysyłać publiczne petycje do władz, organizować marsze legalne poparcia… domagać się pożądanych zmian najpierw w zakresie ordynacji wyborczej i mediów w okresie wyborczym.

   Metody tylko pokojowe ale nagłaśniane… medialnie…postulaty, wydarzenia…zachowania władz…

   Nie chcemy krwi, chcemy wolności i suwerenności Polaków w Polsce.

   Nie będzie łatwo. Polacy to trudny naród a wrogowie są niezwykle przebiegli, mają nieograniczone możliwości finansowe, służby specjalne, siłę.. i ogromne doświadczenie w niszczeniu ruchów wolnościowych.

  1. Aleksander Jabłonowski zapewne jego ostatnia inkarnacja była jako piechur w wojskach napoleońskich.Jest to zrozumiałe że teraz chciałby dosiąść konia i zabawić się po drugiej/carskiej stronie, notabene stronie wygranych.Bystro hihihihihihihi

 4. ZALECENIE – POPRZEĆ I ROZPOWSZECHNIĆ W KAŻDY DOSTĘPNY SPOSÓB gdyż sprawa jest najwyższej wagi, wręcz być albo nie być.

  http://www.anti-defamation.org/rdiplad/petycje/list-poparcia-w-sprawie-stanowiska-rzadu-rzeczypospolitej-w-sprawie-relokacji-imigrantow-z-krajow-europy-zachodniej/

  a to jako dodatek dla tych, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, tym bardziej że zawiera to materiały, które najprawdopodobniej zostały już usunięte skrzętnie z netu. https://www.youtube.com/watch?v=IYdQSB2KWRQ
  Więc gdyby to zależało ode mnie, to zrównałbym propagowanie islamu (gdyż nie jest on religią tylko doktryną wojenną o czym w swych nagraniach mówi Wiktor Gadowski – polecam) z propagowaniem ideologii faszystowskiej i komunistycznej.

 5. Jakby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości po czyjej stronie stoi „Polska” (to nazwa teoretyczna)
  To tutaj parę informacji.
  http://xportal.pl/?p=29375

  Podsumowując. wsparcie dla Banderowców, islamistów z Czeczeni, z Kosowa, i na bliskim wschodzie i oczywiście obligatoryjna bezwarunkowa „przyjaźń” z Izraelem.
  Kiedyś Polska przyjmowała hołd Pruski po 1989r wszystkie kolejne rządy „Polskie” obligatoryjnie składają hołdy Izraelowi. Że też żaden malarz w pogoni za sławą nie namalował takiego hołdu. Sława gwarantowana, jakiś Oskar, pokojowy Nobel czy inna koszerna „nobilitacja…

 6. Dobra robota, bravo, wyłączyłam tv i słucham tylko tą telewizję oraz rozmowy z Panem Nachtem i Witkowskim, to zupełnie inny przekaz i mentalna jakość. Budzimy się wszyscy do innej rzeczywistości .

 7. Aleksander Jabłonowski napadnięty przez Obóz Narodowo Radykalny i Młodzież Wszechpolską
  Jabłonowski kontra kilkunastu działaczy MW/ONR…
  Dnia 28.05.2017 w późnych godzinach popołudniowych Aleksander Jabłonowski czyli Wojciech Olszański Warszawski aktywista i społecznik między innymi osoba, która dość mocno przyczynia się do propagowania patriotyzmu w Warszawie jak i Polsce, został napadnięty pod Teatrem na Warszawskiej Pradze przez działaczy Obozu Narodowo Radykalnego oraz Młodzieży Wszechpolskiej, którzy w ramach akcji przeciw sztuce „Klątwa” nawołują do jej bojkotu podobnie jak sam Jabłonowski. Zostały mu zdarte dwa emblematy między innymi Związku Jaszczurczego jak i Falangi, a także zrzucono mu furażerkę i skradziono Orła. Ten film jest zaledwie końcowym urywkiem ponieważ nie posiadamy materiałów z samego wydarzenia, aczkolwiek ja również zostałem „napadnięty” lecz to za duże słowo przez działaczy MW a dokładniej przez osobę o nazwisku Mateusz Bożydar Marzoch pod tym samym Teatrem około godziny 23:00 kiedy to wraz z Eugeniuszem Sendeckim nagrywaliśmy tam materiał w sprzeciwie do klątwy… Narodowcy z MW i ONR nawołują do zjednoczenia środowisk, lecz prawda okazuje się inna tutaj rządzi hegemonia ów organizacji w imię zasady albo z nami albo przeciw nam!… na szczęście Wojtek Olszański / Aleksander Jabłonowski nie dał się pseudonarodowcom z MW i ONR do końca 🙂 ale ten fakt pokazuje prawdziwe oblicze Ruchu „Narodowego” warto dodać jeszcze że Jabłonowski nie wchodził na teren zgromadzeni
  https://www.youtube.com/watch?v=a-Y7sOeGeT4

Comments are closed.